סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 3:27 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 12:25 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
איכשהו כל פעם שאני רואה את סולליך הוא מסתבך בכדרורים מיותרים ולא תורם דבר לקבוצתו . לא יודע איך הוא מקבל כל כך הרבה דקות .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 12:30 pm 
Hall of Famer

אתה לא יכול לייבש שחקן עם שם פרטי כמו סינטיהו

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 1:35 pm 
Junior

אין שום קווי דמיון בין ק"ש למכבי כדורסל.
ק"ש עשתה עונה חלומית כשרגרצ'יץ' היה אחד השחקנים הבולטים בליגה, מאטוביץ' עם קייס למגן השמאלי הטוב בליגה והגעת סולארי הייתה קריטית לאלופה לא פחות מזו של פריצה למכבי. אחרי עונה מטורפת כזאת וכשהשלד הבולט של הקבוצה הוא הזרים והם חווים ירידה כזו תהומית ביכולת שלהם - בין אם פציעות ובין אם לאו, אתה מצפה שקבוצה כמו ק"ש תקיים איזה תסריט מעין ידוע מראש של קבוצה שעשתה עונה גדולה ואז באה ירידה בערך באותו הסדר גודל.
אם אין מצרף לכל הסיפור גם את הירידה ביכולת של רוצ'ט והחיסרון של טיבי, אז אני חושב שבכר עשה דבר גדול. ק"ש מייצבת את המערכת, אחרי ששרדו עונה פנומנלית הם עוברים את זו שאחריה עם גמר גביע ומקום רביעי וגם הגעה לשלב הבתים בליגה האירופאית, זה מצוין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 3:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מה זה "קבוצה כמו קריית שמונה"? בוא לגדיר לי מה זה בדיוק. מדובר עדיין בקבוצה עם אחד התקציבים הגבוהים בליגה, בוא לא נשכח. זה שהם מקריית שמונה לא נותן להם שום הנחות.
קווי הדמיון ברורים בהחלט דווקא. אני מאד מצטער, הירידה ביכולת השחקנים + הכשלון עם טסבסקי לא עומדים להגנתה של קריית שמונה, אלא להיפך, הם עומדים לחובתה, ובסופו של דבר העונה הזו נגמרת בדיוק במקום על פי התקציב, לא הצלחה ולא כשלון (מתחת לזה היה כשלון בהחלטׂׂ). בדיוק כמו שהירידה ביכולת של פניני, אליהו, אוחיון, או הכשלונות עם שחקני הרכש הגבוהים לא עומדים להגנת מכבי כדורסל, אלא לחובתה, ובצדק גמור. אם מכבי תסיים במקום המתאים לה מבחינת התקציב זה לא יחשב להצלחה "כי שחקנים ירדו ביכולתם".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 4:24 pm 
Hall of Famer

לא כל דבר נמדד על פי "תקציב אל מול תוצאות" . הרי מכבי בכדורסל ( אם תיקח אליפות , למרות שזה נראה כמו אם לא קטן בכלל ) תשיג בכל המסגרות את המצופה ממנה ( "מקום 5-8" ביורוליג זה בדיוק איפה שהם תקציבית ) , ועדיין הדרך וכל המסביב גורמים לעונה הזאת להיות בינונית ומטה לכל היותר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 4:30 pm 
Hall of Famer

אז זהו, שאני לא רואה את ההצלחה הגדולה של קריית שמונה. לא כשלון אבל גם לא הצלחה, ולא איזו דרך מיוחדת. ודרך אגב, היה בה גם לא מעט מ"כל המסביב" - בעלים עם שתן בראש ופה גדול בכמה וכמה הזדמנויות, ההעפה של מאמן (שהצליח לא רע) ערב משחק אירופי חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 8:05 pm 
Junior

מה זה קריית שמונה? קבוצה שאחרי שעשתה עונת שיא(נחשב שיא דאז), מקום 3 בליגה(מרחק 11 מהמוליכה), ירדה עונה לאחר מכן(לא מעט גם עקב עזיבת רב"ש למכבי) לליגת המשנה.
ק"ש היא לא קבוצה עם מסורת, היא לא קבוצה עם בסיס אוהדים שיכול למשוך אותה מתקופות קשות מדי ויש לה איזי שמתגלה כבעלים מועד לפורענות בכל הקשור ליציבות במערכת.
אז כן, לדעתי אחרי עונת שיא כמו אליפות, עזיבת המאמן פעם נוספת והבאת מאמן בינוני מינוס, הקבוצה לא תצליח להתגבר ותבלה את רוב העונה בתחתית. בטח לא עונה שתסתיים במקום רביעי ופינאליסטית בגמר. ואגב, הירידה הזו הגיעה בהתחלה, אך ברק מונה ומשם ראו בעיקר ורוד בצפון.

תראה, אתה יכול לבוא ולומר לי שהירידה העצומה ביכולת של כל כך הרבה שחקני מפתח לא משחקת פאקטור פה, אבל אם הקבוצה הזו הייתה מסתבכת בתחתית והיו מוחלפים פה זר או שניים, לא היית מדבר על איפה ק"ש תקציבית. היא תקציבית שם הרבה בגלל אירופה והרבה בגלל שנאלצה לפתוח חוזים לשחקנים שלא חשבו שיוכלו להשאיר אותם כמו גבאי, גרזיצ'יץ', מטוביץ' ואפילו רוצ'ט(באבוחצירא ההתעניינות הגדולה קרתה בעיקר העונה). אלו שחקנים שהיו נחשקים בקבוצות בליגה, הצליחו להישאר ואין משהו שיכול היה לחזות את הירידה שלהם ביכולת, אולי במקרה של גרזיצ'יץ' זו הפציעה הטורדנית.

יש שוני בין ק"ש למכבי כדורסל, מכבי היא קבוצה עם מסורת, עם בסיס חזק ואיתן, משמשת כתחנה העליונה של רוב השחקנים הישראליים וממנה מצופה שגם אם שחקני המפתח שבלטו אשתקד, לא יפגעו ברוב העונה הנוכחית, יש לה היכולת, קאדר השחקנים והכסף לבצע שינויים בכדי להצליח בסופו של דבר. דבר שאיתו ק"ש התמודדה והפליאה אותי בדרך ההתמודדות שלה. מכבי גם לא תחווה רגעי שיא מטורפים כי בשבילה לקחת אליפות וגביע זה דבר שבשגרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 9:39 pm 
Hall of Famer

אמרתי שהירידה ביכולת של השחקנים לא משחקת פקטור? אמרתי שהירידה ביכולת של השחקנים כן משחקת פקטור, אבל בכוון ההפוך ממה שאתה אומר, בדיוק כמו במקרה של מכבי כדורסל. ירידה ביכולת של שחקנים לא עומדת להגנת הקבוצה, אלא לגנותה. תוסיף לזה את הכשלון עם טסבסקי.
די כבר עם ה"לקריית שמונה אין כסף לבצע שינויים", השנה היה לה תקציב שכל קבוצות ליגת העל למעט שלוש היו רוצות. גם להציג את השחקנים שלה כ"נחשקים שהיא הצליחה להשאיר"... נו... לא שמעתי שעל השחקנים הזרים שלה התחרו איתה קבוצות יותר עשירות ממנה, די לעשות מהם מסכנים. למעט טיבי לא שמעתי שמכבי, חיפה או הפועל רצו אחרי השחקנים שלהם, למעט גבאי באמצע העונה שעליו לא הייתה תחרות, כי יש לו סעיף בייאאוט גבוה למדי והמתחרים ויתרו עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 9:52 pm 
Junior

ההבדל בנינו זה שאתה מתעקש לבחון את קריית שמונה בהיבט של הצלחה או כישלון כשאתה מסתכל על המספרים הארוכים שבנו את התקציב שלה ואני יוצא מהקופסא, מסתכל על הדברים במיקרו ומבין שעם איך שהעונה התפתחה, היא בהחלט הצלחה. תן לק"ש ארבע עונות שיתנהלו ככה - איזי משתולל, ירידת תפוקה של שחקנים מובילים, תקשורת שממציאה או לא ממציאה התעניינות מוגזמת בשחקנייה - אני לא בטוח שהיא מגיעה לפלייאוף העליון בשלוש מהן.
מה זה גם רביעית בתקציב? ואם רבע מזה הלך לנסיעות לאירופה, ואם שביעית הלך לזה שק"ש חייבת לצאת יום קודם למשחקי חוץ ולשהות בבית מלון בסופ"ש? אז איך מספר לי או תורם לק"ש לגבי התוצאות שבמגרש ביחס לקבוצות אחרות. ואם אין אני מוריד את הכסף שק"ש ששמה על אירופה ועל השהות בבתי מלון שהגיעו בעקבות המרחק הגיאורפי, והיא כבר חמישית או שישית בתקציב, אז זה כבר הצלחה? כי היא טיפסה אחד מעל התקציב? חישוב והסקת מסקנות נורא טכנית, נורא לא נכונה ומחוכמת לדעתי.

במיקרו - ק"ש כבר חוותה עונת שיא והחלפת מאמן ובעונה שלאחר מכן לא עמדה בלחץ וירדה ליגה. העונה זה התחיל לא טוב בהרבה מאז, אך הפעם היה לה את ברק בכר.
אני שוב אומר, קרו פה המון דברים שבפרספקטיבה הכללית אני בהחלט לוקח את העונה של ק"ש כהצלחה וכעונה שאני ממתג אותה כעונה טובה מאוד. עונה שבכל רגע היו יכולות לקרות בה דברים גדולים מהמערכת ובכל זאת היא שרדה אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 10:05 pm 
Hall of Famer

אם ואם ואם. אם הכסף הלך על זה ואם הכסף הלך על ההוא. אין לך מושג על מה הכסף ירד ואתה כבר בונה תורה שלמה על אם. אם אתה יודע משהו תבוא איתו, אם לא אז לא.
וכשאין אם, אתה ממציא דברים כמו ההתעניינות המרובה של קבוצות עשירות בשחקני קריית שמונה, כשיש בדיוק שלוש קבוצות עשירות ממנה, אז אפשר לפרוט את הסיפורים ולראות שלמעט מקרה איתן טיבי אין מאחוריהם שום דבר ממשי. זה בדיוק הקטע של קריית שמונה שעדיין נתפסת כקבוצה קטנה וענייה גם העונה, כי היא פאקינג מקריית שמונה, בזמן שהעונה לפחות היה מדובר באחת הקבוצות העשירות בארץ.
בכדורגל האירופי, להזכירך, מרוויחים כסף על השתתפות ולא מפסידים, היית יותר מדי זמן בכדורסל. אירופה היא לא חסרון, היא יתרון.
שורה תחתונה - אחד התקציבים הגבוהים בליגה, מקום מחוץ לצמרת הוא כשלון. מקום בשולי הצמרת זו עונה פושרת. היו נסיבות? טאף לאק, אלה לא נסיבות יש מאין. הירידה ביכולת של השחקנים וההתנהגות של איזי הם לא כוח אלוהי, הם דברים שקשורים להתנהלות של קבוצה, וכאמור לא משמשים שום נסיבות מקלות אלא להיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 10, 2013 10:27 pm 
Junior

כנראה שנסכים לא להסכים.
אתה תמשיך להתייחס לכל הנושא בממד של תקציב - גודל - הצלחה קובע כישלון או לא.
אני אמשיך להתייחס ליותר דברים במיקרו, ביתר סלחנות גם מתוך הבנה שכסף לא משחק על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 11, 2013 12:23 am 
Hall of Famer

מצטער, ביסוס טיעון על "אם" זה לא סלחנות, והמצאת קשיים שלא היו כמו תחרות על שחקנים זה לא מיקרו.
כן, אני אמשיך לראות בנסיבות גרועות שתלויות בקבוצה ובהתנהלותה המקצועית והניהולית כשדברים שעומדים נגדה, ולא כנסיבות מקלות בעדה. הנסיבות האלה לא צצו יש מאין ולא מדובר בכוחות עליונים. אם זה נקרא חוסר סלחנות אז אני גאה להיות לא סלחן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 11, 2013 1:53 am 
Junior

אם אתה מתעקש בזלזול הזה שלך להכנס לויכוח, בבקשה -
היות וראיתי אותך מתרעם לא פעם מאיזה ספינים ברורים של אתרי ספורט פה, למשל:
ראי שעל הקיר כתב:
והיום קראתי בערוץ הספורט ושפשפתי את עיני. טוטו תמוז? זה מי שבונים עליו?
יצחקי ותמוז... זו הולכת להיות שושלת קצרה מאד.

אז ניקח את הכתבות פה על שחקני קריית שמונה באחרונה וגם כאלו שקצת יותר ממזמן -
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4338383,00.html
http://www.one.co.il/Article/211866.html
http://www.one.co.il/Article/214985.html
http://www.mako.co.il/Sports-football-i ... 531018.htm

אז אם יש לך מקור פנימי בכל הקשר בין תמוז ומכבי אשמח לדעת, אם לא, התחושה שלי בנוגע לחיזור של שחקני קריית שמונה לאחר האליפות עומד באותו קנה עם התגובה המוגמרת שכתבת לאחר הכתבה של תמוז ומכבי.
זה שני שחקנים מרכזיים כמו גבאי ואבוחצירא שומעים לבקרים על מועמדות למכבי ת"א, חיפה או הפועל ופנייה של מכבי בנוגע לעלות של גבאי מספר פעמים זה בהחלט דברים שיושבים בראש. אולי תחרות אולי לא, תחליט אתה.

אירופה בכדורגל בהחלט מקור הכנסה, אך מקור הכנסה שלא נכנס מיד עם סיום הקמפיין אלא נכנס בחלקים. התקציב של ק"ש קפץ עקב הנסיעות, הטיסות ושאר הדברים שאירופה טומנת בחובה ולא הועשר מכל הכספים שהם עוד צריכים לקבל מהעלייה לשלב הבתים של הליגה האירופאית.

אתה מסתכל על כל הנושא הזה, יכול להיות משנאה אישית של הקבוצה, באמת לא יודע - יש לך תקציב מספר 4 בגדול, אתם מוכרים לסיים מקום 4. הזוי לבנאדם שעברה וראה כל כך הרבה ספורט. אני דיי בטוח שההסתכלות הפשטנית הזאת היא רק בהקשר של כדורגל או בכלל רק בעיני ק"ש, קשה לי לראות אותך מפשט את האמרות שלך גם לגבי מכבי כדורסל.
אני רואה בקבוצה שכבר הוכיחה שקשה לה להתמודד עם החלפת מאמן ועונת שיא שנגמרה בירידת ליגה - הצלחה אם הצליחה להתמודד עם ירידת תפוקה שברובה לא נצפתה מראש, התעניינות קבוצות חדשות לבקרים בשחקניה, בעלים שמטריף את המערכת ומודה גם שעשה טעות, פיטורי מאמנים, קמפיין אירופי אינטנסיבי ראשון. כל זה בלי בסיס אוהדים אמיתי, בלי מסורת או שורשים עמוקים בכדורגל הישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 11, 2013 11:01 am 
Hall of Famer

מאחר וכתבתי בעצמי הודעה או שתיים אחרי זה שיש מצב שיצחקי ותמוז זה ספינים של מקורבים ואין מאחורי זה כלום, הרי שמצאת לך עוד טיעון חסר ערך שמצטרף לשלל ה"אם" וה"אולי" שלך.

גם הידיעות המרעישות שלך הן כולן קשקוש, חוסר הבנת נקרא. הן לא תומכות בתיזה שלך כהוא זה, ואם זה מה שמצאת - אתה עני מאד. מדובר בכולן על שחקנים עם חוזה שיש עליהם בייאאוט שנמצא בשליטת שרצקי, או בספקולציות על תחרות על שחקניה לעונה הבאה - לא הנוכחית שעליה אנחנו מדברים. לא הבאת שום ידיעה על תחרות שקריית שמונה הייתה צריכה לעמוד בה על שחקניה בעונה הנוכחית.

גם טיעון השנאה האישית בלי שום ביסוס הוא טיעון של חלשים שמפסידים ויכוח. את קריית שמונה אני לא שונא ומעולם לא אמרתי או רמזתי שאני שונא, מה לי ולהם? אפילו את הפועל ת"א אני לא שונא, למה שאשנא את קריית שמונה? ההיפך, מה שהם עשו בעונה שעברה עורר בי התפעלות והערכה. מה שהם עשו העונה ממש לא, והנסיון לקחת דברים בהתנהלותם שאמורים לעורר ביקורת עליהם ולהפוך אותם לנסיבות מקלות הוא עיוות.

בהצלחה בויכוחיך הבאים בתקווה שתמצא טיעונים תקפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 11, 2013 11:31 am 
Hall of Famer

סתם שאלה, איך המתאם בין התקציב של שאר קבוצות הליגה לבין המיקום שלהן? עוד שאלה מה ההבדל בין התקציב של ק"ש לבין הבאות אחריה, מה ההבדל בינה לבין הקבוצות עם התקציב העדיף עליה?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 11, 2013 12:50 pm 
Hall of Famer

הפועל ת"א נמצאת קצת מעליה, מכבי חיפה אני לא זוכר אבל מן הסתם ההבדל כבר מורגש יותר. מכבי ת"א כמובן בפלנטה אחרת.
לא זוכר שאמרו את המספרים של אלה שאחריה, אבל היא יכולה להתנחם בזה שהבאות אחריה הן באר שבע ונתניה, ותראה איפה הן גמרו. על השאר לא דיברו, כי נושא הראשי של האייטם ההוא היה קריית שמונה (וגם שם המנחים יצאו מנקודת הנחה שקריית שמונה לא עד כדי כך בצמרת התקציב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 11, 2013 3:27 pm 
Junior

הטיעונים שלי תקפים מאוד.
זה שאתה בוחר להתנהג כלפי משהו בצורה אחת שאתה מציג ובצורה שונה כשאני מציג אותו, זו בחירה שלך. לא ממש אמת בקודש.
התקציב זה רק מספר, כשמתחילה העונה הכל משתנה ועל מה שק"ש עברה העונה, למוד קבוצות קטנות שחוו עונות שיא, אני מעריך אותם. לא מסתכל תקציבית כי לא בכסף מסתכם כל הענף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 12, 2013 12:18 pm 
Junior

שריצקי אומר היום בידיעות,אגב , שהוא תקציב 7 בליגה.
מאיפה המידע שלך על ארבע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 12, 2013 1:25 pm 
Sophomore

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000794898
יש לציין שזה נכון לפתיחת העונה ודברים השתנו (מכבי ת"א למשל גדלה משמעותית)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 12, 2013 1:29 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
שריצקי אומר היום בידיעות,אגב , שהוא תקציב 7 בליגה.
מאיפה המידע שלך על ארבע?

מאחת מתכניות הספורט ברדיו שעשתה תחקיר בנושא, נדמה לי שאמרתי את זה כבר.
המספרים בגלובס שהביא פאנוש הם זהים לפחות לגבי קריית שמונה, ולפחות לפי זה - מה שמעניין פה לראות הוא שהמרחק בין קריית שמונה לבאות אחריה הוא גדול למדי. משהו כמו 65% יותר מהבאה אחריה, למען הדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 15, 2013 10:49 pm 
Hall of Famer

נחשו איפה משחק השנה פליקס חלפון? יאפ. זה נכון. ליגה ג', הפועל אבירי בת ים.
מסי? קטן על חלפונצ'יק. 47 גולים ב-30 משחקים, כולל שישיה מול מכבי פרדס כץ.

http://football.org.il/Leagues/Pages/Pl ... ASON_ID=14

ונחשו איזה שחקן חיזוק מעודד מהספסל:
http://football.org.il/Leagues/Pages/Pl ... ASON_ID=14

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 15, 2013 11:55 pm 
Junior

לו הייתי אוהד בנפיקה, השבוע האחרון היה בהחלט עילה מצוינת להתאבדות.
כשמובילים ב-2 נקודות על פורטו ומחזור אחד נותר לסיום הליגה, אירחו אותם בביתם וחטפו שער ניצחון בדקה ה-90+(לא הפסידו עוד בבית העונה).

איבאנוביץ' כובש בנגיחה בדקה ה-90+ את שער הניצחון של צ'לסי בגמר הליגה האירופאית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 16, 2013 12:01 am 
Junior

וצ'לסי למשך עשרה ימים, מחזיקים בשני התארים האירופיים במקביל.... :-):

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 16, 2013 12:58 am 
Hall of Famer

נו, עובדה שאפשר לקחת דאבל במפעלים האירופים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 16, 2013 8:17 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
נו, עובדה שאפשר לקחת דאבל במפעלים האירופים.

אם היא הייתה זוכה בסופר קאפ אז גם בלי השטות הזאת היא הייתה לוקחת דאבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: