סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 12:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 11:01 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן כתב:
ביליתי עכשיו כהוגן בריפליי של הסל להבין אם יש או אין צעדים:

http://www.youtube.com/watch?v=6jYB9-7zXIk

א. כשהוא מקבל את הכדור, הוא מזיז את רגל שמאל ואז משתמש בה כרגל ציר, זה מותר? או שנחשב כאילו הוא עדיין תפס את הכדור.
ב. הצעד וחצי הוא חוקי? הוא עושה צעד בימין, ואז צעד בשמאל ואז נוחת שוב על רגל ימין לפני העלייה.

נראה לי שבאירופה זה אמור להיות צעדים, אבל עם חוקי הNBA אז מה אני מבין. מעבר לזה שזה כנראה לגמרי בקטגוריית ה"בחיים לא ישרקו את זה".

א. למה מזיז? הוא הזיז קצת לפני שהוא מקבל את הכדור. התנועה שבסיבוב היא תנועה חוקית לגמרי. מה שכן בעייתי זה שהוא ניתק אותה מהרצפה קצת לפני שהכדור נגע ברצפה ולכן טכנית זה צעדים. גם בהילוך החוזר אבל בדובר בממש שבריר שנייה אז אין סיכוי שאפשר היה לראות דבר כזה ב"לייב" ובטח לא לשרוק שריקה כה גבולית.
ב. אני חושב שאתה מתבלבל. אני הסתכלתי על המהלך 10 פעם ואחרי שהוא עושה כדרור הוא עושה צעד בימין ואז סוג של עולה בשתי רגליים שזה חוקי לגמרי. ב-NBA אגב שם גם חוקי כבר כמה עונות אם שחקן עושה צעד וחצי ואז עוד מן קפיצה על שתי רגליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 11:22 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הכוונה שלי היתה לא לתנועה הפצפונת של הרגל כשהוא מתחיל את המהלך, אלא לתזוזה היותר משמעותית לפני שהוא מייצב אותה, אבל עכשיו הסתכלתי שוב ולדעתי התזוזה של הרגל היא לפני שהכדור מגיע לו ליד. לגבי הצעד וחצי מהרגע שזה משהו שמקובל בNBA אז אין לי מחלוקת.

בכל אופן, כמה שמדברים על המוכנות ההגנתית הקטסטרופלית של אינדיאנה, לדעתי משגה אפילו יותר גדול זה שג'ורג' לא עשה עבירה ברגע שלברון עבר אותו (וזה גם משהו שהיה צריך להגיד לו בפסק זמן). זה נראה שלא רק שהוא לא חושב על זה, אלא שהוא ממש משתדל לא לעשות עבירה. מה הוא קיווה - שלברון יחטיא? שהוא לא יספיק לזרוק בזמן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 11:32 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
הוא קיווה שהיברט יחסום אותו. זו בדיוק הבעייה.. עשו שם התאמה הגנתית די משמעותית בלי שהקבוצה יודעת לשמור ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 11:39 am 
מנהל פורום

מי השחקנים של ההיט שהיו על המגרש, במיוחד אלה שהיו בפינות? אני לא כל כך מזהה מהסרטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 11:40 am 
Junior

אחלה משחק לפתיחת גמר המזרח. לא רמה בשמיים, אבל מותח .

יכולת הריבאונד של בוש מביכה . 2 ריבאונדים ב35 דקות ( לפי דעתי היה לו 0 עד תחילת הרבע הרביעי). 7 ריבאונד התקפה להיברט זה הרבה יותר מדי וזה אחד הדברים העיקריים שגרמו למשחק להיות כל כך צמוד לטעמי.

ג'ורג' מותק של שחקן, בשני צידי המגרש, אבל עושה רושם שהוקל ללברון עם ההגנה של ג'ורג' אחרי מה שהוא עבר מול שיקאגו :)

נערך לאחרונה על ידי sheky בתאריך ה' מאי 23, 2013 1:47 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 12:25 pm 
Junior

אחד המשחקים הכי מותחים שראיתי בשנים האחרונות. כל הזמן צמוד, כל רגע אני בטוח שקבוצה אחרת מנצחת. אינדיאנה, אם היה להם ספסל סביר, היו יכולים להיות הפייבוריטים בסדרה הזאת. קבוצה קשוחה עם כלים התקפיים טובים והגנה שקשה לחדור. לברון ג'יימס שוב ברח מהכדור קצת ברבע הרביעי, זה באמת משהו שהוא צריך לקחת לפסיכולוג. הוא יכול כמעט בכל מהלך להוציא עבירה או לקבל הזדמנות למסירה לשלשה. אם לספולסטרה יש קצת חוש ציני, הוא ינסה להכניס כמה שיותר את אינדיאנה לבעיית עבירות. המחליפים שם זה רמה-שתיים מתחת לחמישיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 1:01 pm 
Sophomore

ודים כתב:
מי השחקנים של ההיט שהיו על המגרש, במיוחד אלה שהיו בפינות? אני לא כל כך מזהה מהסרטון.

באטיה הוציא כדור ונשאר מחורי הקשת עם ווסט השומר שלו
אלן בפינה עם הנסברו (הסרטון שראובן צרף מתחיל אחרי החסימה אבל בתחילת המהלך הוא שמר על בוש)
נוריס קול מחוץ לקשת
בוש עם יאנג (אחרי החילוף בחסימה)
לברון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 1:27 pm 
מנהל פורום

בוש בריב' באמת היה זוועה, אבל את האופנס ריב' עם הפאול סל בסיום הוא לקח כמו גדול.

ווסט היה מצוין. היברט היה טוב מאוד וג'ורג' התחיל מהוסס אבל פתח מבערים ברבע האחרון ובהארכה.
בצד השני, וייד היה פושר ובוש אפילו פחות מזה. צ'אלמרס דווקא היה לא רע בכלל, לא מבין את ההתעקשות של ספולסטרה לא ללכת איתו במאני טיים. הוא איום גדול יותר מהשלוש מאשר קול, והאמת שגם המסירה שלו בכמה דרגות מעל.

אלן היה זוועה, כנ"ל באטייה וקול, אבל הבירדמן בהחלט היה האקס-פקטור של ההיט, ואחרי לברון הוא היה המצטיין שלהם.
כל הסלים שלו באים מתנועה בלי כדור או אופנס ריב', כמעט כלום הוא לא יוצר לבד. אבל הוא עשה הרבה ברדק והרבה נזק להגנה של הפייסרס

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 6:30 pm 
Junior

- צ'אלמרס נפצע ברגל במחצית הראשונה, ובמחצית השנייה נפצע בכתף וירד לחדר ההלבשה. אם אני זוכר נכון לא חזר למשחק מאותו רגע.

- הריבאונד של בוש היה צריך להיות עבירה. הוא דוחף את היברט מהעמדה קצת לפני המהלך.

- סיכוי טוב שאם היברט היה על המגרש הכדור היה הולך לפינה לשחקן שהוא צריך היה להתחלף עליו, לא מגיע ואוכל זריקה פנויה, ואז היו שאלות לווגל מדוע היברט היה על המגרש כש"אין סכנת חדירה בזמן כל כך קצר". בעיקרון לא היה אמור להיות זמן לחדירה, אלא שג'ורג' עשה טעות ענקית ורץ להיצמד ללברון. הצעד האחד הלא נכון שעשה איפשר ללברון לעבור אותו בקלות ולהיכנס לסל. היה אמור לעמוד לפניו, בכך היה מונע חדירה מפאת הזמן הקצר שנותר, ולתת ללברון לעלות לג'אמפר.
מה שכן, לא מבין את התפקוד של ווסט במהלך הזה. באטייה חלש מאוד בזריקה משלוש תוך כדי תנועה. הוא אך ורק ספוט אפ שוטר. ווסט, או עדיף מכך היברט, היה צריך לרמות מבאטייה. לא היה שם מספיק זמן להוצאת כדור - הגעה של באטייה לקשת השלוש - התייצבות - מסירה החוצה לשלשה. וגם אם בטעות כן, עדיף לתת זריקה של באטייה לשלוש (אגב, לפני הריבאונד המדובר של בוש באטייה החטיא שלשה בספוט אפ חופשית לגמרי) על פני זריקה של אלן או אחד על אחד של לברון מול ג'ורג'.

- השלשה של ג'ורג' בסיום הזמן החוקי הייתה אחד הדברים המשוגעים שראיתי בליגה הזאת, העלייה שלו כל כך לא יציבה, הידיים מתיישרות רק במאית השנייה לפני שהוא משחרר את הכדור. משוגע לגמרי.
אבל כמובן שבמהלך הזה מגולם הקיבעון המחשבתי בליגה הזאת שלפעמים מוציא מהדעת. דיברנו על כך בעבר, ובמשחקי היומיים האחרונים קיבלנו את הדוגמאות הטובות ביותר.
הטענה נגד עבירה לשתי זריקות כשהיריבה זקוקה לשלשה היא שיש סכנה שהשחקן יעלה מול היד הנשלחת ויוציא שלוש זריקות (זאת טענה הרבה יותר רווחת מאשר זו שטוענת שיש סכנה בהחטאה של הזריקה השנייה וריבאונד התקפה, מה גם שהמהלך הזה כל כך ספקולטיבי שחבל להתייחס אליו בכלל כסכנה, הוכח כבר מספיק פעמים שהרבה יותר מסוכן לאכול שלשה משוגעת.)

אבל מה? כשלקבוצה יש פאול לתת, המאמנים בליגה עושים אותו בדרך כלל, למרות שגם במקרה הזה יש סכנה שהשחקן יספיק לעלות ולהוציא עבירה של זריקות.
כך מייק קונלי, 3.2 שניות לסיום המשחק עושה עבירה על טוני פארקר. עבירה חכמה כמובן, בדיוק בזמן המתאים, כשפארקר בתנועה קדימה ולא יכול לעלות. קונלי עשה את העבירה בגלל שהוא קיבל הוראה מהמאמן לעשות אותה.

יום אחר כך, אינדיאנה חייבת שלשה, ווסט עומד עם הגב לסל שתי שניות לסיום המשחק, שום סיכוי שיוכל לעלות לזריקה שתוציא עבירה של שלוש, ובכל זאת מיאמי לא עושים עבירה כי קיבלו הוראה מהמאמן לא לבצע אחת כזו. שום סיבה בעולם לא לעשות עבירה.

- לברון הציל את השופטים מחתיכת סאגה לגבי השריקה לעבירה שהייתה או לא הייתה של וויד על הזריקה של פול ג'ורג' לשלוש במהלך שלפני, שכמעט הכריע את המשחק.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 6:42 pm 
מנהל פורום

אני חושב שבמקרה הזה היה הגיוני מאוד מצד מיאמי לעשות עבירה - או האסלם על ווסט או לברון על ג'ורג' לפני קבלת הכדור, אבל ודאי שלא היתה כאן "שגיאה" יוצאת דופן (בטח ברמות של מה שקרה בשתי ההתקפות האחרונות של מיאמי), אתה עצמך אומר שהזריקה של ג'ורג' היתה זוועתית. כמה האחוזים שלה להיכנס? 10%? זה מן הסתם האחוזים של לשלוח מישהו לקו+יחטיא את השנייה+מישהו יעשה טיפ אין לריבאונד.

מהרגע שאינדיאנה הסתבכו לגמרי עם הזריקה האחרונה, לא לגמרי בלתי לגיטימי לתת להם לאכול מה שבישלו ואם לברון היה שומר טוב יותר על ג'ורג' הוא לא היה מגיע לזריקה בכלל.

אשר להיברט, נובמת - דבר ראשון, לפי ההיגיון הזה עדיף לאינדיאנה לשחק בכלל בלי היברט, הרי הוא לא יכול לצאת לשחקנים שיקלעו עליו, דבר שני, אף אחד לא יגיד שב2.2 שניות אין זמן לחדירה (ואם מישהו יגיד את זה, יגידו לו שהוא מדבר שטויות), ודבר שלישי, זו לא היתה התקפה אחת אלא שתיים, כי גם בהתקפה הקודמת לברון חדר בקלילות אחרי תרגיל שסידר לו שומר נמוך (ושם טיעון הזמן הקצר לא רלוונטי).

וגם אם נניח שהיברט לא היה צריך להיות על המגרש, או שלגיטימי שהוא לא יהיה על המגרש, ממילא שאר הפעולות ההגנתיות של אינדיאנה בשני המהלכים האלה היו מזעזעות. גם הנפילה בפח של מיאמי שהשאירה את לברון עם שומר נמוך, גם לתת לו לחדור בקלילות בשני המקרים ובפעם הראשונה עוד לתבל את הסל בפאול (כנראה).

אין מה לעשות. קרה לאינדיאנה מה שאוהדי הפועל חוו כל כך הרבה פעמים מול מכבי. אתה לשנייה נרדם ואז חוטף על הראש. חבל מבחינתם שזה קרה בשתי ההתקפות האחרונות.

(ולדעתי היה פאול של וייד על ג'ורג', אבל מה אני מבין)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 23, 2013 6:49 pm 
Junior

צ'ונסי, אני חושב שבמשחק כמו שראינו היום הסנריו של החטאת עונשין וריבאונד היה מדאיג יותר מאשר פאול בעליה לשלשה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 11:39 am 
Senior

הסל של לברון אומנם היה טעות הגנתית מטורפת, אבל הוא די עשה צדק. הסל של ג'ורג' היה דרגת קושי אחת מעל אותו סל של דרק שארפ, והוא הגיעה אחרי החטאת עונשין של ריי אלן, אחד שקולע מהעונשין מתוך שינה. הפאול של וויד היה טמטום בתהגלמותו, ובאופן כללי מיאמי הייתה קצת יותר טובה ברבע האחרון.

בכלל, רוב החבר'ה של אינדי(ג'וג', היברט, אפילו ווסט למרות שהוא אולי ימשיך בקצב הזה כי הוא פחות או יותר יתרון המאצ' אפ הכי גדול שלהם) שיחקו מעל הרמה הממוצעת שלהם, בזמן שאלו של מיאמי לא פגעו בכלל, גם בזריקות חופשיות לגמרי. להוציא כמובן את הבירד מן שהיה נהדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 12:09 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
הסל של לברון אומנם היה טעות הגנתית מטורפת, אבל הוא די עשה צדק. הסל של ג'ורג' היה דרגת קושי אחת מעל אותו סל של דרק שארפ, והוא הגיעה אחרי החטאת עונשין של ריי אלן, אחד שקולע מהעונשין מתוך שינה. הפאול של וויד היה טמטום בתהגלמותו, ובאופן כללי מיאמי הייתה קצת יותר טובה ברבע האחרון.

בכלל, רוב החבר'ה של אינדי(ג'וג', היברט, אפילו ווסט למרות שהוא אולי ימשיך בקצב הזה כי הוא פחות או יותר יתרון המאצ' אפ הכי גדול שלהם) שיחקו מעל הרמה הממוצעת שלהם, בזמן שאלו של מיאמי לא פגעו בכלל, גם בזריקות חופשיות לגמרי. להוציא כמובן את הבירד מן שהיה נהדר.

ממש לא מסכים. היה משחק די שקול לאורך רוב המשחק, והחברה של אינדי ממש לא שיחקו מעל הרמה שלהם. הקו הקדמי אולי כן, אבל זה היה צפוי מול המצ' אפ ההגנתי, אבל כל השאר שיחקו די זוועה. ג'ורג' הגיע למשחק רק מתישהו ברבע האחרון, ג'ורג' היל נראה כמו רכז שלא שייך לרמות (מה שבאמת נכון, כי מה לעשות שהוא 2 שהוסב לרכז), סטפנסון הפגין אינטליגנציה התקפית מזעזעת ושאר החברה לא שיחקו יותר טוב.

לטעמי היחידי שאפשר להגיד את זה עליו זה הנסבורו.

בצד של ההיט לברון שיחק מצויין וכמובן אנדרסן. וויד היה בערך כמו שהוא רוב הפלייאוף, והיחידי שממש נעלם כמעט כל המשחק זה בוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 12:13 pm 
מנהל פורום

אולי אני מושפע מזה שראיתי רק את המחצית השנייה, אבל לדעתי וייד נתן משחק מצוין עם המון דברים קטנים, והסטטיסטיקה לגמרי תומכת בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 12:25 pm 
Junior

ראובן כתב:
אולי אני מושפע מזה שראיתי רק את המחצית השנייה, אבל לדעתי וייד נתן משחק מצוין עם המון דברים קטנים, והסטטיסטיקה לגמרי תומכת בזה.

לטעמי היה לו משחק די טוב אם מסתכלים עליו נניח כשחקן בלבל של מאנו,כלומר שחקן על גבול האולסטאר, אבל מוויד אתה מצפה לרמה יותר גבוהה משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 12:27 pm 
Hall of Famer

לא יודע, לי נראה שהרמה של וויד השנה = לרמה של ג'ינובילי בשיאו. בלי קשר למשחק הזה, ובלי להמעיט בערכו של וויד, שבשיאו היה כמובן הרבה הרבה מעבר לארגנטינאי החביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 12:34 pm 
Junior

נורטון כתב:
לא יודע, לי נראה שהרמה של וויד השנה = לרמה של ג'ינובילי בשיאו. בלי קשר למשחק הזה, ובלי להמעיט בערכו של וויד, שבשיאו היה כמובן הרבה הרבה מעבר לארגנטינאי החביב.

אולי הייתי מעורפל קצת. אני מסכים עם המשפט שלך לחלוטיו לגבי העונה הסדירה.

התכוונתי שהרמה של וויד בפלייאוף הזה לא רחוקה מהרמה של מאנו בפלייאוף הזה ואם זאת ההשוואה אז הוא בהחלט נתן משחק טוב, אבל באופן כללי אתה מצפה מוויד שלפחות יהיה כמו בעונה הסדירה שהוא נתן השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 1:02 pm 
מנהל פורום

אני לא מצפה לשום דבר. צריך לשפוט שחקנים לפי האם הם שיחקו טוב או לא, ו19 נקודות ב66% מהשדה וכמה פעולות מצוינות במאני טיים שעזרו לנצח (כמובן שגם פעולה אחת שכמעט הביאה להפסד...) זה משחק טוב מאוד בעיני, ולא משנה אם נותן אותו דויין וייד או שיין באטייה. כמובן שאם הוא היה נותן הצגה של סופרסטאר אז הוא היה מקבל שבחים שהולמים סופרסטאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 1:12 pm 
Hall of Famer

אני חייב לציין ששתי ההתקפות האחרונות של אינדיאנה ( בתום הזמן החוקי ובהארכה ) היו מהגרועות שראיתי , וגרמו לי לעצבים רבים באותן שניות ממש .
אבל מה אני מבין ? פעמיים הושגו 3 נקודות ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 1:18 pm 
מנהל פורום

וייד התחיל את העונה פצוע (שזה בערך מצב הצבירה שלו ברוב הזמן בשנתיים-שלוש האחרונות...)
אלא שבין דצמבר למרץ הוא נראה כמו שג'ינובילי מעולם לא התקרב להראות...

הרמה של וייד השנה היא לפחות מדרגה וחצי מעל ג'ינובילי בשיאו, והוא כבר די מאוחרי השיא.
וייד התחיל את המשחק באינטנסיביות יותר גבוהה מאשר הוא הראה לאורך שתי הסדרות הקודמות, ועל אף השורה הסטט' המכובדת מאוד שלו, הוא עדיין לא נראה כמו הוייד הבלתי עציר שכולנו מכירים.
הוא בהחלט הראה התקדמות, אבל עדיין יש לו לאן להתקדם.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 1:21 pm 
Junior

ראובן כתב:
אני לא מצפה לשום דבר. צריך לשפוט שחקנים לפי האם הם שיחקו טוב או לא, ו19 נקודות ב66% מהשדה וכמה פעולות מצוינות במאני טיים שעזרו לנצח (כמובן שגם פעולה אחת שכמעט הביאה להפסד...) זה משחק טוב מאוד בעיני, ולא משנה אם נותן אותו דויין וייד או שיין באטייה. כמובן שאם הוא היה נותן הצגה של סופרסטאר אז הוא היה מקבל שבחים שהולמים סופרסטאר.

אבל במחצית הראשונה הוא היה זוועת עולם.

סתם, אמרתי את דעתי לגבי המשחק, ואני אוסיף שאם וויד לא ייכנס לכושר קצת יותר טוב מיאמי הרבה יותר פגיעה לטעמי, גם בסדרה הזאת וגם בגמר.

אני אוסיף עוד הערה לגבי דיוויד ווסט. בזמנו היה לי ויכוח עם מישהו שערך השוואה בינו לבין ברנדון באס וטען שההבלדים ביניהם לא משמעותיים, לדעתי בעיקר על סמך העונה הקודמת.
אני טענתי שההשוואה מופרכת ולדעתי ווסט בכושר שווה טופ-10 בעמדה. אז לא ממש ראיתי את אינדיאנה העונה עד עכשיו, אבל הצצתי בסטטיסטיקות עכשיו וראיתי שהוא נתן שורה דומה מאוד לעונות היפות שלו בניו אורלינס וזה בלי כריס פול לידו.

בכל אופן במשחק הוא הראה סקילס מאוד מרשים. אינסייד גיים מצויין, תפר את החצי מרחק והיה אגרסיבי מאוד.
אני מעדיף שחקן כמוהו בכל יום, שחקן שחופר פנימה כמו שצריך ונלחם על העמדה שלו על פני למשל בוזר עם הפיידים המגעילים שלו(לטעמי האישית) או אפילו בוש שבסופו של דבר במיאמי תמיד יעשה אחד משני הדברים: ג'אמפ מחצי מרחק או הטעית קליה ודרייב עד לטבעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 1:32 pm 
Junior

אגב, הצצתי עכשיו בדראפט המפורסם של 2003 בו ווסט נבחר 18, ונראה שהבחירה המאוחרת בו היא אחת מהטעויות הגדולות של הדראפט הזה, עם כל מיני עבמ"ים כמו סוויטני, צ'בארקאפה, מרקוס בנקס ועוד רבים וטובים שנבחרו לפניו ולא עשו כמעט כלום, או שהבליחו לזמן קצר ודעכו (קיימן, טי ג'יי פורד, היינריך).
אני לא מבין כלום במכללות. למה הוא נבחר כ"כ מאוחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 1:39 pm 
Senior

השערה זריזה אומרת שווסט שיחק 5 בקולג'ים ולא היו בטוחים שהוא יכול לעשות את המעבר ל-4. בוש שחקן טוב יותר,לאור זה שווסט די פצוע כרוני, בחיים לא סחב קבוצה לבד וגם המספרים של בוש במיאמי(כאופציה שלישית בהתקפה בקבוצה עם שני סופרסטארים, כן?) עדיפים על אלו של ווסט. באופן כללי התצוגה של ווסט מול הקו הקדמי של מיאמי היא לא ממש מדד. אין הבדל מהותי בינו ובין בוזר ואני לא בטוח שבהכרח הייתי לוקח אותו לפני בוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 6:10 pm 
Hall of Famer

ראיתי רק את ההארכה ובהארכה ההתקפה של מיאמי נראתה כמו בימים הכי שחורים של עונת הבכורה של לברון. תנועה אפסית בהתקפה, שחקן מכדרר מכדרר ואז מוסר לרוחב לשחקן אחר שמכדרר ומכדרר ובסוף מסתפקים בזריקה רעה. הנה הסלים של מיאמי בהארכה
זריקות עונשין של אנדרסון, אחרי התקפה שנתקעה ואנדרסון נאלץ לקחת את הכדור לסל, למזלו עשו עליו פאול.
לייאפ קל של ווייד במתפרצת ממסירה ארוכה של לברון אחרי החטאה של אינדי.
כריס בוש סל ועבירה מריב' התקפה אחרי זריקה רעה של באטיה. נראה גם שבוש עשה פאול התקפי על היברט לפני שהוא לקח את הריב'.
וכמובן שני הלייאפים של לברןו ב-14 השניות האחרונות של המשחק.
כמו ששמים לב, שום סל מתוכנן בהתקפה העומדת עד הדקות של לברון. רק זריקות רעות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 6:41 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
ראובן כתב:

אבל במחצית הראשונה הוא היה זוועת עולם.

סתם, אמרתי את דעתי לגבי המשחק, ואני אוסיף שאם וויד לא ייכנס לכושר קצת יותר טוב מיאמי הרבה יותר פגיעה לטעמי, גם בסדרה הזאת וגם בגמר.

אני אוסיף עוד הערה לגבי דיוויד ווסט. בזמנו היה לי ויכוח עם מישהו שערך השוואה בינו לבין ברנדון באס וטען שההבלדים ביניהם לא משמעותיים, לדעתי בעיקר על סמך העונה הקודמת.
אני טענתי שההשוואה מופרכת ולדעתי ווסט בכושר שווה טופ-10 בעמדה. אז לא ממש ראיתי את אינדיאנה העונה עד עכשיו, אבל הצצתי בסטטיסטיקות עכשיו וראיתי שהוא נתן שורה דומה מאוד לעונות היפות שלו בניו אורלינס וזה בלי כריס פול לידו.

בכל אופן במשחק הוא הראה סקילס מאוד מרשים. אינסייד גיים מצויין, תפר את החצי מרחק והיה אגרסיבי מאוד.
אני מעדיף שחקן כמוהו בכל יום, שחקן שחופר פנימה כמו שצריך ונלחם על העמדה שלו על פני למשל בוזר עם הפיידים המגעילים שלו(לטעמי האישית) או אפילו בוש שבסופו של דבר במיאמי תמיד יעשה אחד משני הדברים: ג'אמפ מחצי מרחק או הטעית קליה ודרייב עד לטבעת.

לטעמי בוזר מתלכלך יותר בהתקפה בצבע מאשר ווסט שבעיניי הוא תמיד בראש ובראשונה מיד ריינג׳ ג׳אמפר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 590 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], shmueliki ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: