סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 360 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  הבא

מי לוקח?
מכבי 3:0 45%  45%  [ 21 ]
מכבי 3:1 26%  26%  [ 12 ]
מכבי 3:2 15%  15%  [ 7 ]
ירושלים 3:2 2%  2%  [ 1 ]
ירושלים 3:1 13%  13%  [ 6 ]
סך הכל הצבעות : 47
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 10:30 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
תגובת מכבי אלקטרה שימון ת"א לשמועות על ג'וש דאנקן:

בהמשך לידיעות בנושא ג'וש דאנקן שהופצו ביומיים האחרונים, מכבי אלקטרה ת"א מבקשת להבהיר:

למכבי אלקטרה ת"א נמאס מזמן להתייחס לידיעות מומצאות של כתבים שונים המבקשים לבנות סיפורים וסנסציות שלא היו ולא נבראו!

למען הסר ספק, מובהר פעם נוספת כי מדובר בקשקוש מוחלט! מכבי אלקטרה ת"א לא שקלה את מועמדותו של ג'וש דאנקן בשום פורום של הקבוצה, רשמי או לא רשמי, ובוודאי שלא פנתה אליו.

תגובתו האווילית של עו"ד לירז, במידה והציטוט אכן נכון, וכן התגובות של שאר אנשי ירושלים, רק עשויות לגרום לליבוי יצרים ועידוד אלימות ללא כל בסיס אמיתי.

מכבי אלקטרה ת"א מביעה שאט נפש מהפרסומים הנ"ל וחוזרת ומבהירה כי מדובר בסיפור דמיוני ללא כל בסיס במציאות.

שבת שלום לכולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 10:39 pm 
Hall of Famer

ונניח שזה נכון, מי ידע על זה?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 24, 2013 10:43 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
עידוד אלימות מילא, אבל ליבוי יצרים? שיתבייש לירז על הפרברטיות הנלוזה שלו.

(מה היתה התגובה שלו אגב? לא כל יום מישהו בהפועל מסית למכבי אליבא דמכבי. רק שישה ימים בשבוע)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 4:58 am 
Hall of Famer

מתוך וואלה :

ציטוט:
עו"ד יעקב לירז התרגז; הוא שועל קרבות ותיק בשדה המשפטי, אבל "ירוק" בג'ונגל הכדורסל הישראלי.

"הטיימינג נראה לך מקרי? אף אחד לא מאמין שזה מקרי", אמר לירז. "איזו מן התנהגות זאת? זה כל כך אופייני למכבי, והם כבר עשו את זה בעבר. מילא, כשאתה רואה שחקן טוב בקבוצה אחרת ופונה אליו בסוף העונה עם הצעה - זה בסדר; אבל כשאתה יודע שהשחקן חתום, ואתה יודע שאתה עומד לשחקן נגד הקבוצה שלו בעוד כמה ימים בסדרת פלייאוף, אז זה מכוער ולא ספורטיבי ומקומם.

"כמובן שאם תפנה למכבי הם יגידו: 'מה פתאום?'", המשיך לירז, "ושמעון (מזרחי) יעמיד פני תם ויאמר: 'מכבי לא תיתן לזה יד, לא היו דברים מעולם'. אבל מי הוציא כזאת ידיעה? אני מבטיח לך שלא דאנקן. ובמקרה גם כלי התקשורת הספציפי נמצא בבעלות של אחד מבעלי מכבי. אני מסתייג בכוונה, כי אי-אפשר לדעת בוודאות, אבל אם מכבי עומדת מאחורי הידיעה, זה חמור מאוד ואני מתייחס לכך בחומרה".

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 7:09 am 
מנהל פורום

תגובה מצוינת. איך היא מעודדת אלימות בדיוק?

נערך לאחרונה על ידי ראובן בתאריך ש' מאי 25, 2013 8:01 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 7:57 am 
מנהל פורום

תפסיק להתווכח עם שימון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:06 pm 
Hall of Famer

היא לא מעודדת אלימות, אבל לא מצויינת. כמו שאמרתי בעבר, כשדברים כאלו נקשרים למכבי זה אסון ואיום ונורא ושוב הוכחה כמה האימפריה הצהובה נלוזה. כשידיעות כאלו בדיוק יוצאות רק שהמתעניינת היא הפועל ירושלים לאף אחד זה לא משנה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:24 pm 
מנהל פורום

מתי בדיוק זה לא שינה לאף אחד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:31 pm 
Hall of Famer

לא היו כתבות פולואפ בעיתונות על כך, לא היו פרשנים שביקרו את הפועל ירושלים על מגעים ואפילו בפורום סלניוז, שהיו מספיק הזדעקויות על הידיעות הללו של מכבי מתעניינת בשחקן יריבה, אף אחד לא פתח על כך הודעה, עד שפתחתי הודעה על מה ההבדל בין הפועל ירושלים מתעניינת בשחקן יריבה לפני משחק קריטי לבין מכבי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:34 pm 
מנהל פורום

אה, לפחות לגבי סלניוז אתה טועה. כנ"ל פרשנים. האם באותה צורה ועצימות? לא. אבל זה קיים.
מצד שני, זה גם קורה פחות באופן משמעותי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:41 pm 
Hall of Famer

לפחות לגבי סלניוז אני לא טועה, מאחר ואני זה שפתחתי את ההודעה. נכון שאחרי שפתחתי את ההודעה היו גינויים, אבל זה לא הפריע לאף אחד לפתוח על כך נושא לפני כן. על המקרים הללו מהצד הצהוב כמעט תמיד נפתחו נושאים עם תלנוות לרוב על מכבי

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:48 pm 
Sophomore

אם אי פעם היה זמן נכון להגיד לראובן נובאמת.....

הרי הוא עושה בדיוק את מה שאתה כל הזמן נובאנמתתת(או איך שלא כותבים את זה) אצל פניני או מזרחי בעבר - הוא אומר באופן נחרץ שמכבי עשו את זה, עשו את זה בכוונה, עשו את זה בעבר, אף אחד לא מאמין להם, זה לא מקרי ואף אחד אחר לא היה יכול לעשות את זה...אבל אני מסייג, כי שום דבר לא בטוח.

נובאמת.

טוב שהוא לא הסתמך על מקורות זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 12:56 pm 
Freshman

jack the ripper כתב:

בהמשך לידיעות בנושא ג'וש דאנקן שהופצו ביומיים האחרונים, מכבי אלקטרה ת"א מבקשת להבהיר:

למכבי אלקטרה ת"א נמאס מזמן להתייחס לידיעות מומצאות של כתבים שונים המבקשים לבנות סיפורים וסנסציות שלא היו ולא נבראו!

למען הסר ספק, מובהר פעם נוספת כי מדובר בקשקוש מוחלט! מכבי אלקטרה ת"א לא שקלה את מועמדותו של ג'וש דאנקן בשום פורום של הקבוצה, רשמי או לא רשמי, ובוודאי שלא פנתה אליו.

תגובתו האווילית של עו"ד לירז, במידה והציטוט אכן נכון, וכן התגובות של שאר אנשי ירושלים, רק עשויות לגרום לליבוי יצרים ועידוד אלימות ללא כל בסיס אמיתי.

מכבי אלקטרה ת"א מביעה שאט נפש מהפרסומים הנ"ל וחוזרת ומבהירה כי מדובר בסיפור דמיוני ללא כל בסיס במציאות.

שבת שלום לכולם.

טוב, אז מי שם את הציטוט בחתימה כהכנה לבאות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 4:58 pm 
Junior

הסדרה הקשה כבר מאחורי הפועל, עכשיו זו סדרה קלה, כל תוצאה אפשרית ושום דבר לא יפתיע אף אחד, כך שדווקא מפלס הלחץ ירד בהפועל ואולי התמקדות בכדורסל נטו תביא תוצאות טובות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 5:18 pm 
מנהל פורום

Mako Regever כתב:
אם אי פעם היה זמן נכון להגיד לראובן נובאמת.....

הרי הוא עושה בדיוק את מה שאתה כל הזמן נובאנמתתת(או איך שלא כותבים את זה) אצל פניני או מזרחי בעבר - הוא אומר באופן נחרץ שמכבי עשו את זה, עשו את זה בכוונה, עשו את זה בעבר, אף אחד לא מאמין להם, זה לא מקרי ואף אחד אחר לא היה יכול לעשות את זה...אבל אני מסייג, כי שום דבר לא בטוח.

נובאמת.

טוב שהוא לא הסתמך על מקורות זרים.

איפה ראית שהוא מסייג? להיפך, הוא מאוד מאוד מאוד משוכנע במה שהוא אומר (הסיום רומז בצורה עבה ששמעון מזרחי הוא שקרן). ואגב, אם כבר, זה נובמת (לא המצאה שלי, אגב), ה-א' נורא מסרבלת את זה.

עמוס, לא טענתי שאני מסכים עם התגובה הזו ושאני משוכנע כמו לירז. אבל כן, זו תגובה מצוינת. שבפעם הבאה שכלי תקשורת (עוד כזה שמקושר ישירות לקבוצה) יפרסם ידיעה כזו, ופרשנים/שדרים בטלביזיה ידונו בנונשלנטיות בכך שדאנקן עומד לעבור למכבי וזה ברור שככה יהיה ולמי איכפת החוזה, שיבינו שיש לזה מחיר. ומכיוון שסביר להניח שיש לפחות קורטוב של אמת בידיעה (כלומר שמכבי מעוניינים ושוקלים את דאנקן, לאו דווקא שהם הדליפו את זה בכוונה כדי לפגוע בהפועל), אז שידעו שיש לזה מחיר.

השטות עם ה"לא שומעים דברים דומים כשהפועל עושה את זה" היא סתם שטות פבלובית מגוחכת, סלח לי. מעבר לזה שזה לא נכון והיו לא מעט מקרים שהפועל הותקפה קשות על הרבה פחות (לפעמים בצדק ולפעמים לא), אז מה זה קשור בכלל? אני טוען שהתגובה של לירז מצוינת, כלומר אני טוען שיו"רים של קבוצות שמתפרסמות כלפיהם ידיעות מהסוג הזה צריכים להגיב בצורה דומה. אם הם לא עושים את זה זה אומר שהתגובה הנוכחית היתה השגויה? נובמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:48 pm 
Sophomore

אני חושב ומאמין שהפועל ירושלים הולכת לנצח את מכבי ביום שני !!!
לירושלים יש את הכלים לנצח בנוקיה ובכלל ,
3 משחקים היו בינהם העונה וכל שלושת המשחקים היו צמודים וטובים
עם קצת אמונה הכל אפשרי
ואני צופה אחלה סידרה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 25, 2013 10:55 pm 
Hall of Famer

בהפוך על הפוך, נראה לי שהסדרה הולכת לאכזב בגדול.
מכבי תגיע סופר דרוכה, שלא כמו לסדרה מול הפועל ת"א ותטאטא את ירושלים בקלות מרגיזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 11:13 am 
Sophomore

jack the ripper כתב:

שבת שלום לכולם.

תחליפו את סקוטי בשם שימון ותתחילו לזמזם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:15 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יוסי עדן כתב:
אני חושב ומאמין שהפועל ירושלים הולכת לנצח את מכבי ביום שני !!!
לירושלים יש את הכלים לנצח בנוקיה ובכלל ,
3 משחקים היו בינהם העונה וכל שלושת המשחקים היו צמודים וטובים
עם קצת אמונה הכל אפשרי
ואני צופה אחלה סידרה

בוא נקווה שאחוזי ההצלחה שלך בנבואות ימשיכו...
גמר הגביע:
ציטוט:
חיפה לדעתי תנצח את המשחק הזה בעזרת השם !!
נקווה שיגיעו הרבה ירוקים
התקווה שיהיה כמות כמו נגד חולון בגמר הגביע הקודם
המון בהצלחה למכבי חיפה

סדרת רבע הגמר מכבי מול הפועל:
ציטוט:
ככל שמיתקרב המשחק עולה בי ההרגשה שתיהיה היום רעידת אדמה בכדורסל ההישראלי והפועל ת''א תנצח את מכבי בנוקיה !!! הפועל יבואו בטירוף , יש כישרון בקבוצה , יש 4 זרים טובים ואחד עם ניסיון רב בכדורסל שלנו(בריאן רנדל) בלי לחץ, מאמן ענק , איש כדורסל מבריק שיכין את הקבוצה הכי טוב שיש אז שימו לב ואל תופתעו שהפוע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 1:55 pm 
Sophomore

עופר האדום כתב:
מתוך וואלה :

ציטוט:
עו"ד יעקב לירז התרגז; הוא שועל קרבות ותיק בשדה המשפטי, אבל "ירוק" בג'ונגל הכדורסל הישראלי.

"הטיימינג נראה לך מקרי? אף אחד לא מאמין שזה מקרי", אמר לירז. "איזו מן התנהגות זאת? זה כל כך אופייני למכבי, והם כבר עשו את זה בעבר. מילא, כשאתה רואה שחקן טוב בקבוצה אחרת ופונה אליו בסוף העונה עם הצעה - זה בסדר; אבל כשאתה יודע שהשחקן חתום, ואתה יודע שאתה עומד לשחקן נגד הקבוצה שלו בעוד כמה ימים בסדרת פלייאוף, אז זה מכוער ולא ספורטיבי ומקומם.

"כמובן שאם תפנה למכבי הם יגידו: 'מה פתאום?'", המשיך לירז, "ושמעון (מזרחי) יעמיד פני תם ויאמר: 'מכבי לא תיתן לזה יד, לא היו דברים מעולם'. אבל מי הוציא כזאת ידיעה? אני מבטיח לך שלא דאנקן. ובמקרה גם כלי התקשורת הספציפי נמצא בבעלות של אחד מבעלי מכבי. אני מסתייג בכוונה, כי אי-אפשר לדעת בוודאות, אבל אם מכבי עומדת מאחורי הידיעה, זה חמור מאוד ואני מתייחס לכך בחומרה".

ובכן ראובן, שם.

אני רוצה להבין על איזה מחיר בדיוק אתה מדבר? מה בדיוק המחיר שמכבי תל אביב או שימון משלמים בעקבות ההתפרצות של לירז?

מישהו פרסם כתבה שטוענת משהו - נכון או לא נכון, זה כבר שאלה אחרת. אלוהים יודע שלא חסרות כתבות (במיוחד מדורי הספורט) שהמרחק בינהם לבין המציאות הוא מקרי במקרה הטוב.

בעקבות כתבה כזאת, לירז מרגיש שמותר לו להאשים את מכבי בהתנהגות לא נאותה, לקרוא למזרחי שקרן ולהגדיר ערוץ שלם כתקשורת מטעם. הוא לא מבסס אף אחת מהאשמות שלו על שום דבר מלבד זה הדעה שלו (וכן, גם הדעה של הרבה אוהבי מכבי אחרים ולא, אני לא חושב לרגע שמכבי או מזרחי תמימים, ממש לא).

ואז הוא מסיים בהסתייגות נסוגה כי"אי אפשר לדעת בוודאות".

נובמת (יצא יותר טוב?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 2:03 pm 
Sophomore

Super Mario כתב:
מישהו יודע להגיד מה הלו"ז של הסדרה?

תאריכי סדרות חצי הגמר: 27.5, 30.5, 2.6, 6.6, 9.6

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 3:23 pm 
מנהל פורום

מאקו, סליחה, פספסתי את המשפט הזה והנחתי שהתכוונת ל"אם תפנו למכבי". המשפט הזה בהחלט אווילי ודופק את התגובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 9:14 pm 
Sophomore

כמה חושבים פה שמורן רוט לא ישחק מחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 9:21 pm 
מנהל פורום

יש מצב שהוא לא משחק, הייתי אומר שזה תרגיל אם היה מדובר בסמית' או בג'יימס אבל מורן? לא נראה לי תרגיל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 26, 2013 9:25 pm 
מנהל פורום

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2645343&m=1

כתבונת על "האווירה" במכבי ערב הסידרה, כאילו הבלגאן חוגג, כאילו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 360 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: