סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 6:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: סיכומון דראפט הד2הד
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 17, 2013 11:27 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
היי חברים, דראפט ראשון לעונת 13/14 בא עלינו לטובה עוד פחות מ-48 שעות.

קודם כל, מקווה שכולכם שמים לב לשעה בכותרת, זו שעת הדראפט ולא מה שרשום בדף הראשי ביאהו (השעון שם לא מסונכרן עם שעון אתונה, יוון..).

שנית, מקווה שכולכם יכולים להגיע, כידוע דראפט מכרז הרבה-הרבה-הרבה פחות טוב ברגע שיש אפילו קבוצה אחת שבוחרת על אוטומט.

שלישית, עם ובלי קשר לשנית, כדאי שכל אחד מאיתנו יסדר את הפרי-דראפט-ואליו לכל שחקן.
זה כדי שאם תהיה תקלה והדראפט לא יעבוד לך, המחשב יציע לפי ההגדרות שלך, ולא אלה של יאהו,
שזה מה שגורם לבאסה לכל האחרים כשיש קבוצה אחת או שתיים עם הצעות אוטומטיות - שהמחשב תמיד מקפיץ את כל המחירים עד לשווי הרגיל של השחקן, ואז כל ההתנהלות של ההצעות נהרסת, עד שהמחשב נשאר בלי כסף.
וזה גם בשבילכם, כי אם תקרה תקלה והמחשב יציע בשבילכם, סביר שייתקע אתכם עם קבוצה לא מאוזנת בעליל ועם שחקנים שאתם פשוט לא רוצים ויכולתם להשיג טובים יותר בזול יותר.

זה לא יותר מדי עבודה, 10-15 דקות וסיימתם לתת שווי לכל שחקן עד אלה ששווים דולר.

- רביעית, המלצה לאלה שעושים דראפט מכרז לראשונה, ויש פה כמה וכמה כאלה :
תסתכלו קצת איך מתנהלים דראפטים כאלה. תלמדו משתי הליגות שהיו כאן במכרז בעונה שעברה, או ממוק דראפטס העונה.

כדאי מאוד, כי מי שלא מכיר את הדראפטים האלה נוהג להתקע בלי כסף בתחילת-אמצע הדראפט ולגמור אותו עם 2-3 שחקנים מצויינים, 2-3 נחמדים-פוטנציאל, והשאר חבורת שאריות של אחרים. / לא להבין שלקראת סיום הדראפט אפשר להשיג מציאות, שחקנים טובים במחירים מגוחכים, ובגלל זה לקנות שחקני ביניים במחירים גבוהים מדי מוקדם מדי . / להישאר עם יותר מדי כסף לקראת הסיום, כסף שאין מה לעשות איתו כי כבר אין יותר מדי על מי להציע וכסף שנשאר בסיום לא הולך לבנק..

זהו, בהצלחה לכולם, ותבואו לכאן לספר את סיכום הדראפט שלכם כשיסתיים..

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 2:35 am 
Junior

טוב, כרגיל בדראפט מכרז כשכולם נוכחים - היה תענוג.

מוק
חיכה וחיכה וחיכה (והתנתק כשסנדרס היה על הלוח) ואז הגיע הארדן, שנלקח ב-67, מחיר מצויין בשביל השחקן המדורג שלישי, כשהשניים הראשונים הלכו ב-91.
ברגע שלקח את דראמונד ב-11 היה ניתן לחשוב שהוא מאמין שהארדן יחפה על העונשין של הסנטר, אבל שתי בחירות אח"כ גם ג'וש סמית' הצטרף והכיוון היה ברור - פאנט על העונשין.
ההחתמה של דוויט הווארד ב-30 דולר שלמים נתנה את החותם הסופי.

ו-וואלה, אני לא מבין את זה.. הנקודה הכי חזקה של הארדן זה העונשין, כשקצת אחר כך נמצאת קטגוריית הנקודות.
הוצאת מהארדן את העונשין, הוא כבר לא שחקן של 67, יותר שחקן כמו דווין וויד שהלך ב-29.
בסגל הזה, הארדן הוא ה-ODD MAN OUT. וזה בעיה, כי הוא ספק הנקודות היחיד בסגל למעט ג'ף גרין הלא יציב וטיי לאוסון.

בחירות נוספות שאהבתי :
לאוסון שולט כרגע בענף הכדורסל בעיר דנבר. גניבה ב-21.
אם טוביאס האריס ייתקרב לרמתו בעונה שעברה, הוא יהיה שווה פי 5 לפחות מ-3 הדולרים שבהם נרכש.
ג'ף גרין אמור להיות הגו-טו-גאי בהתקפה החכמה של בראד סטיבנס, עם אחד המוסרים הטובים בליגה כשרונדו יחזור. פוטנציאל טופ-דוג אמיתי ב-5$ עלובים. (אולאדיפו נקנה ע"י מוק באותו סכום.. ואנחנו לא בליגת קיפרים..)
מהצמד דראגיץ'-בלדסו אמור לצאת תותח אחד.

פחות אהבתי :
קאנטר ב-10 דולר. לא שהוא לא הולך להיות נהדר, אבל לקבוצה עם האוורד אפשר להסתפק בגבוהים אחרים, כמו ג'אוול למשל, עם חסימות יותר טובות ובהרבה פחות כסף.
כסף שהיה נחסך ונשאר לשחקנים אחרים שמתאימים לקבוצה עם האוורד-דראמונד-סמית'.
וזה בעיקר מה שלא אהבתי מוק, מצטער..
אם הולכים על השילוש הזה, צריך להתאים להם שחקנים. פאריד למשל. אמנם חיכית לו, אבל זה שחקן שהיית צריך לנעול אצלך תמורת 10$ אפילו מוקדם מאוד.
כנ"ל בלייק. הלך תמורת סכום נמוך יחסית, כשעוד היו לך כיסים עמוקים.

מה הייתי עושה ?
מוכר את הארדן, עם כמה שזה קשה, תמורת חבילת שחקנים שכוללת פוינט-סקורר בסגנון של וול, גבוה סקורר אנדר-ואליו בגלל עונשין (גריפין, מאסט..), ושחקן נוסף שיכול לשים נקודות ואסיסטים על הלוח.

מאד-דוג

פתח עם כרמלו שלו ב-57, לדעתי גבוה מאוד בהתחשב בכך שקווין לאב וכריס פול, שניים עם פוטנציאל הרבה יותר גבוה, הלכו במחירים דומים.
קאזינס ב-29 גם אובר-פייד בענק, בטח אם מסתכלים על המחיר הממוצע בו הוא נמכר בדראפטים. בנוסף, לו"ז הפלייאוף של הקינגס על-הפרצוף. 3-3-3 ב-3 שבועות הפלייאוף.
הצמד מפורטלנד, אלדרידג'-לילארד, יכולים להיות גניבה ב-31 ו-25 בהתאמה.

אייברי בראדלי יחזיק הרבה בכדור עד שרונדו יחזור, אבל הוא לא שחקן פנטזי טוב לדעתי, וגם כך יהפוך כנראה ללא רלוונטי כשרונדו יחזור. נוט-לייק, לא כזה מוקדם בטח. אולי בסוף, כשאין אופציות וצריכים להמר.
כריס קאמאן ומק"ג כנ"ל. לא תורמים מדי.

קליי תומפסון יכול לסדר קטגוריה, אז אני אוהב את הבחירה בו. ווסלי מתיוז יעזור לו מאוד בקטגוריה הזו.
את מונטה אני מתעב פנטזי-וויז. לפחות כאן אין אחוזי שלשות, קטגוריה שהוא באמת מחריב במו ידיו. בליגה שלנו הוא יכול לנצח לך מפגשים בחטיפות ונקודות, עם תרומה יפה באסיסטים ובעונשין תוך החרבת אחוזי השדה והאיבודים. האמת שכיף איתו בסך הכל, אז בליגת הד2הד עם תשע קטגוריות הוא בחירה נחמדה לטעמי.

איגי וקלדרון יעזרו ללילארד ומונטה להשיג קצת נקודות באסיסטים,
לין בחור לא רלוונטי,
פקוביץ' נוט-לייק להד2הד, לא עושה כלום ממש טוב, הכל בינוני ומטה.

סיכום :
במבנה הקבוצתי הזה, הקבוצה הזו תפסיד כל שבוע באחוזי השדה עם סוללת שחקנים שמזיקים מאוד לקטגוריה, לצד חבורה למלמ"ית בקטגוריה. אף שחקן שממש צפוי להיות מועיל לאחוזי השדה, אולי פקוביץ' אבל גם הוא לא משפיע יותר מדי.
גם חסימות אין כאן בכלל, כשאף אחד מהגבוהים בקבוצה לא חוסם משמעותי.
איבודים, כנראה שתהיה בעיה. כמה כוכבים רציניים בקטגוריה.

אבל אחוזי העונשין צפויים להיות טובים+,
ועם מלך הסלים כרמלו ומספר סייד-קיקס אפשר גם לסמוך על מאזן טוב בנקודות,
ושלשות יהיו למכביר עם כרמלו-קליי-ווסלי-לילארד-קלדרון,
וחטיפות יהיו מלא עם מונטה-איגי-ווסלי-לילארד-מק"ג,
והריבאונד גם יכול להסתדר בחלק גדול מהשבועות עם קאזינס-למרקוס-כרמלו-פקוביץ'-איגי-מק"ג.

אלה 5 קטגוריות טובות, מול 3 חלשות מאוד. הייתי מחפש עזרה באסיסטים לקלדרון-לילארד-מונטה-איגי, כדי שיהיה לי יותר סיכוי לנצחונות שבועיים.

ביל החכם

פתח דווקא עם הבחירה הראשונה של הדראפט אנטוני בנט ב-5 דולרים.
דרק רוז, השחקן היקר בסגל ב-44 יכול להתברר כמחיר גניבה. מצד שני, יכול להתברר כ-DNP.
בבאק-קורט של החכם ישחק יוחנן חומה לצד דרעק ורד, וזה התחלה טובה. הבעיה היא ששאר הבק-קורט מורכב מצ'אלמרס-ואסקז-נייט, לצד וויטרס ותורנטון.
כל החמישה עם תחרות קשה מאוד על העמדה שלהם, נראה לי שלביל הולכת להיות רוטציה ארוכה-מאוד מוקדם-מאוד.

לפרונט קורט ביל סידר לו מוקדם חבורה מאוד איכותית, שבגינה לא נשאר לו כסף לבק-קורט נורמלי..
בוש בסוג-של עונת-חוזה, בלייק גריפין ונוביצקי, שניהם ייקלעו נהדר לדעתי ויאזנו אחד את השני בעונשין,
ברוק לופז יהיה מצויין לדעתי השנה, היברט וטייסון משלימים שישייה מאוד-איכותית ומאוזנת שנותנת הכל למעט שלשות (ואפילו מזה יש מעט עם נוביצקי) ואסיסטים (וגם לזה יש מעט גריפין).

הייתי כבר עושה פאנט על השלשות עם הסגל הזה.
ורד וחומה גם ככה בקושי קולעים משם. ואסקז, שהוא ההימור הכי טוב להיות שחקן משפיע מכל החבורה (עונת חוזה) גם לא הולך להביא שלשות.

אם ואסקז יקבל 30+ דקות מול התחרות של תומאס, ונייט יקבל את הדקות מול לוק רינדוור ואת הכדור מול מאיו, אז יש סיכוי טוב לקבוצה הזאת.
אם לא, היא חסרה שני גארדים איכותיים כדי להיות באמת קונטנדרית מפחידה.

הנסיכות שלי

וויד ורוביו הגיעו ראשונים תמורת מחיר נמוך (29 ו-28) מזה שתכננתי לשלם עליהם, שעמד על 35 לכל אחד.
תכננתי לקחת גם את קובי, אבל המחיר שלו נהפך לפלאשי (35).
את מילסאפ וביג-אל ממש לא תכננתי לאחד מחדש בקבוצה שלי, אבל המחיר של שניהם היה נמוך מאוד, 19 ו-35 בהתאמה.
רציתי את פאו, אבל אם מילסאפ מגיע באותו מחיר אז עדיף.
ג'פרסון ב-35$, שצפוי לדעתי להיות טופ-10 בליגה, זאת גניבה אמיתית לטעמי. אל הורפורד, למשל, לא שווה 5$ יותר ממנו.

כשניקולה ווצ'ביץ' נפל עליי כי רציתי שמוק ישלם (היינו צמודים ומשמעותית מעל כולם בתקציב הנותר) ,
וכשלא השגתי חוסם (פייבורס, בעיקר) הלכתי על פאנט זמני לחסימות. אולי זאת תהיה העמדה שנטפל בה עם הרוטציה.

טיג עם המפתחות של אטלנטה, מאיו ולאורי אני מאמין יקבלו את המפתחות בקבוצות שלהם, קוו-מארט והשלשות לצד ניק יאנג והנקודות באחוזים רעים בואקום של הלייקרס משלימים את הבק-קורט.

ריאן אנדרסון והשלשות, קנת' פאריד והריבאונדים, וספנסר הווז והכל בקבוצת הואקום של פילי (שום תחרות על העמדה) משלימים את מצבת הגבוהים.

יצאה לי אחלה קבוצה, אני מרוצה.

עודד

כפי שציין, מספר ניתוקים אצלו, וניתוק אחד משמעותי של מוק בזמן סאנדרס, שינו את כל התוכניות.

קיירי - מק"ו - רג'י - ג'אמאל - טרנר - הייוורד
זה בק-קורט שלא ינצח יותר מדי מפגשים באסיסטים וחטיפות. מצד שני גם יפסיד המון באיבודים.

נקודות יש עם קיירי ורודי הגאה,
חסימות וריבאונד יש עם לארי - הורפורד - נוח - מונרו - ננה - רובין.

הבעיה, לדעתי, זה שאני לא רואה איך אפשר להוציא מהסגל הזה את 2 הגארדים האיכותיים שהוא צריך, בלי לאבד דברים אחרים שגם מהם אין יותר מדי עודף.

עידן הזומבי

פתח עם קובי בריאנט באובר-פיי מטורף על 35, אבל עדיין, לטעמי יצדיק את המחיר. לא יהיה פחות טוב מקיירי למשל, שהלך תמורת 52, שזה בכלל אנדר-ואליו בשבילו.
קמבה ב-20 זה נחמד, וסטפ-קארי ב-56 זה גם נחמד, למרות שזה בכלל הייתה טעות בשל רצון לגרום לי לשלם הרבה, כשבכלל לא הצעתי על קארי.. (גולדן סטייט עם שני משחקים בשבוע של חצי הגמר..)

הבעיה היא שלא נשאר יותר מדי כסף, שהלך ברובו על שלושה שחקנים לבק-קורט, ועדיין אין שם מספיק אסיסטים.

את ההמשך של עידן אני כבר ממש לא אוהב.
כשאין לך יותר מדי כסף, ואין לך עדיין גבוה רציני, לשלם על איליאסובה, שיכול להיות שחקן ספסל מאחורי הנסון, 11$ זה יותר מדי.
בטח ובטח על שתי הבחירות הבאות, שני בחורים כל כך שבירים כמו ביינום וגורדון ב-10 דולר. ביינום יכול להיות הימור נחמד, אבל קבוצה ששמה את כל הביצים של הגבוהים בסל של אנדרו זאת לא החלטה פופולרית בימים אלו.. את האובססיה לגבי גורדון כבר מזמן הפסקתי להבין ::yaz-yk: בטח עכשיו, כשהביאו לו על הראש את הולידיי וטייריק.
לא היה כסף להימורים האלה.
ואז הגיע מה שהכי לא אהבתי במסכת הבחירות האחרונות..
כבר נשארת בלי כסף ובלי אסיסטיונר רציני למרות 3 גארדים ובלי גבוה רציני שאפשר לסמוך עליו.
אז למה באטום ב-26$..? שחקן אול-אראונד מעניין, שגמר את כל התקציב ומביא סטט' שלא דרושות לקבוצה. לא מבין למה.

דווקא מכאן, עידן התחיל לפגוע בול לטעמי בכל אחת ואחת מהבחירות..
דאלמברט יכול לקבל מספיק דקות וחוסר-מעש של דירק כדי להצדיק 2$, גם פי 5 מזה. סנטרים כמוהו עובדים טוב בשיטה של קרלייל.
דיוויד לי ב-12 זה גניבה, למרות 2 המשחקים בחצי הגמר, למרות שבארנס ובוגוט יכולים לקחת לו הרבה מהדקות שהיו לו בעונה שעברה בשתי העמדות.

צמד הבולסים דנג את בוזר יכולים להתברר כגניבות במחירים המצחיקים בהם נלקחו.
תאד' יאנג ב-4$ יכולה להתברר כאחת מגניבות הערב, אם הוא רק יישאר בפילי.
צמד הנאגטסים, צ'נדלר את מגי, אחלה ואליו-פיקס.

עדיין חסרים כאן כמה דברים. ריבאונד, אם ביינום לא ישחק 30 דקות לערב. חסימות, למרות מגי ודאלמברט, כנ"ל, כי הם היחידים בקבוצה.
אסיסטים, כי קמבה-קובי-קארי זה לא קו אחורי שינצח יותר מדי מפגשים.

אלון הדרקון

כריסטופול ב-60 זה לא נורא. שחקן שכבר שש עונות נמצא בטופ 3 של הדירוגים, שולט בחטיפות ואסיסטים, מביא קצת נקודות, השפעה טובה על השדה-עונשין-חטיפות.
מארק גאסול ב-52 זה כבר נורא לדעתי. אף פעם לא הבנתי מה הופך אותו להיות שחקן שמדורג כ"כ גבוה. הוא לא חוסם המון, הוא לא קוטף הרבה, הוא לא קולע יותר מדי. אז הוא משפיע טוב על האחוזים, ומביא הרבה אסיסטים לעמדה. זה לא מה שאני מחפש מהגבוהים שלי, בטח לא בהד2הד. ברוטו הוראסטיליות שלו עוד נחמדה, בהד2הד אני אוהב שחקנים שמכריעים קטגוריות.

חד-גבה ב-31 זה נחמד מאוד, בטח אם ייתקרב לדומיננטיות שהראה בפרי-סיזן. מצד שני, בפרי-סיזן הפליקנס בלתי מנוצחים, אז לך תסמוך על זה..בחירה טובה, בכל מקרה.
את צמד הספרסים, קאווי וטימייייייי, ב-22 ו-17 בהתאמה, אני אישית פחות אוהב. קאווי לא דומיננטי באף קטגוריה, טימי ישחק מעט ויחסיר הרבה לדעתי השנה. נראה שנתן את כל מה שהיה לו במיכל בעונה שעברה.

וראז'או זה הימור סביר במחיר סביר. יישאר על המגרש, יביא נצחונות בקטגוריית הריבאונד. ייפצע אחרי 23 משחקים, לא עלה הרבה.
מכאן הכל שחקנים של דולר, למעט טייריק השחקן השישי ב-3$ (בחירה טובה) וג'ימייייי באטלר ב-2$ (אה).

דרוזן יביא נקודות ללוח. גורטאט יביא סטטס כל עוד יישאר בפיניקס, אבל יעזוב במהרה כנראה. בשביל זה אלון אסף גם את לן.
ג'אמיר-רינדוור-בארנס ייפגשו את הוויבר בקרוב לדעתי.

אם טימי ישחק מספיק, וחד-גבה ייתפתח מספיק, ואנדרסון ישחק מספיק, וגורטאט או לן יקבלו תפקיד משמעותי,
אז כנראה שיהיה כאן מספיק ריבאונד וחסימות.

אני הייתי דואג יותר מעמדות החוץ. למעט כריסטופול, אני לא רואה כאן אף שחקן שיהיה משמעותי.
טייריק וגאסול משלימים עוד פוינט אחד טוב על הנייר, אבל זה לא מספיק. צריך כאן עוד אסיסטיונר אחד לפחות.

גם חטיפות כמעט ואין כאן. כריס אחד החזקים בליגה, אבל הוא יכול להתבזבז כשלצידו אין אף חוטף נורמלי.
את קאווי ובאטלר הייתי לוקח במחשבה ראשונה, אם לא הייתי יודע שום סטט' מהעבר ומסתמך רק על התדמית שיש לי על השחקן, אבל שניהם היו חוטפים בינוניים ומטה עד עכשיו.

גם שלשות אני לא רואה מהסגל הזה. יש הרבה עבודה לטעמי על הקו האחורי כדי לאזן את הקבוצה.. במחשבה נוספת גם נקודות אני לא רואה כאן. לא חושב שיהיה פה שחקן אחד עם מעל 20 נק'.

שם-קבוצה של דייס

שני השחקנים הראשונים של הדראפט הלכו לקבוצה ללא-שם.
טוני הצפרדע ב-23$, לברון ב-91$.
אני אוהב את השילוב של השניים האלה, אפשר כבר לסמן שדייס יהיה במאזן חיובי בקטגוריית אחוזי השדה.

דייס חיכה 19 מכרזים רק כדי לאסוף את קלי האוליניק, לא חושב שיהיה משמעותי בעונה הראשונה שלו.
פול פירס יחנוך אותו, אף אחד לא יודע איך ייתבטא סטטיסטית בברוקלין.

קונלי ופרסונס מצויינים לדעתי. 24 ו-12 לשניים זה לא נורא בכלל. קונלי מחפה על החוסר בחטיפות של הצפרדע.

ג'נינגס ב-7, כשההשפעה הרעה שלו על השדה פחות מתבטאת לצד המועיל בליגה לקטגוריה, ובפער ניכר, לברון ג'יימס.
כשרונדו יעלה על המגרש כולנו נקלל את עצמנו על כך שנתנו לדייס לקחת אותו ב-8$ עלובים.

אמיר ג'ונסון יכול לשלוט בשבועות מסויימים בקטגוריית הריבאונד, הבעיה היא שאין לו אף תמיכה בקטגוריה למעט לברון וקצת פרסונס.

גריינג'ר כנראה ייפצע וייזרק, נואל ו-J.R כנראה ייזרקו כשדייס יגלה כמה זמן הם צפויים להחמיץ.
ביל ופלטון לא יהיו משמעותיים לטעמי.
יצא שיש פה 7 שחקנים, חצי קבוצה, שאני אישית לא הייתי מחזיק בסגל כי לא ייתרמו לדעתי יותר מרוטציה על המשבצת, אפילו לא קרוב. 8, אם מרשים לי להוסיף גם את פירס.

דרוש חיזוק מיידי לקטגוריות הריבאונד והחסימות, גם אם הבסט-קייס-סצנריו לגבי כל אחד ואחד מהשחקנים מתממש.

רוני הקיבוצניק הנורבגי

קווין לאב ב-58 זה לא יקר בכלל. אם יהיה בריא יהיה טופ-5 לדעתי.
איבאקה ב-44 זה כבר קצת יקר בשבילי, אבל לצד ריבאונדר כמו לאב, איבאקה הופך לשווה יותר. הצמד הזה הוא פשוט ההשלמה המושלמת מבחינת פנטזי.

פול ג'ורג', אני יודע שהקיבוצניק חולה עליו, לא הייתי משלם עליו 45 כשזה סותם לי את כל התקציב.
הייתי הולך כאן, עם ההחתמה הגדולה האחרונה שלי, על שחקן ששולט באסיסטים/חטיפות , או פוינט-סקורר כמו רוז.
לא שחקן שהמעלה הרצינית שלו זה שלשות, פוגע באחוזי השדה, מביא מספרי ריבאונדים יפים אבל יש לי את לאב אז-מה-אני-צריך.

26 בחירות חיכה רוני, וזה כנראה היה כ"כ יותר מדי עד שהציע 9$ מתקציב חנוק על דיוויד ווסט. עוד פייסרס, אחד עם המון מיילים והמון מחליפים טובים לתת לו לנוח בעונה הרגילה. הייתי מתרחק ממנו מאוד בקבוצת ריבאונד כזאת חזקה כבר עם תקציב כזה חנוק כבר.

פאו גאסול מייד אח"כ, ב-20$, אחלה פיק של רוני. בלי דוויט, בעונת חוזה, ולך תדע כמה משחקים בלי נאש וקובי כך שהכדור פשוט יילך אליו לפוסט כל התקפה שנייה. גם אין מי שיפריע לקחת ריבאונד, אין מי שיפריע לחסום. אוף, כ"כ רציתי אותו, רק בגלל שניקולה התפלק לי לא הלכתי על אאוט-ביד על רוני התפרן באותו שלב.
הבחירה הבאה גם כן חביבה עליי, ואלנצ'יונאס יכול לתת עונה גדולה. 9$ בשבילו זה מחיר טוב.

הבעיה עכשיו, שנשארנו בלי כסף ובלי גארדים.
6$ על ג'רו הולידיי זאת התחלה נחמדה, אבל כאן סיימנו.. כל השאר דולר, למעט מו-הארקלס ב-3.

אייזיאה תומאס המחליף ולו וויליאמס הפצוע לא ימלאו את החור באסיסטים.
רדיק ודני גרין, לעומת זאת, ימלאו את החור בשלשות, אבל רק את החור הזה.

בוגוט זה עוד המון ריבאונד ובלוקים כשהוא על המגרש, אבל לך תדע עד מתי ולך תדע כמה יהרוס לך את העונשין.
הנדרסון אולי יאזן אותו בקטגוריה האחרונה.

בקיצור, אני כבר הייתי עושה פאנט על האסיסטים עם הקבוצה הזאת, במקום לנסות לרדוף אסיסטים כשהיחיד שלי בקטגוריה זה ג'רו שלא יעבור את ה-8. יכול להיות שזה יעלה גם בחטיפות, אבל לפחות כנראה ירוויח בכל שבוע את האיבודים.
בעזרת אחד מהגבוהים הייתי דואג לטרייד בשביל להביא עוד נקודות, כי אם כבר מסמנים X על קטגוריה וחצי, כדאי להיות יותר בטוח בקטגוריות האחרות.

גוגלס רן

והגענו לקבוצה האחרונה ברשימה.
91$ על המדורג ראשון לפתיחת העונה, מר קווין דוראנט. כבר אפשר לסמן כנראה מאזן חיובי בקטגוריות אחוזי העונשין והנקודות.

המשיך עם דרון ויליאמס ב-41$. דוראנט יאזן קצת את אחוזי השדה שלו. אסיסטים הוא יביא המון. גם יביא עדיין הרבה נקודות, למרות עומס הכישרון בקבוצה. אני אוהב אותו, גם אם המחיר כבר לא היה לטעמי כשעברנו את ה-35.
בחירה הבאה היה עוד גארד, ראסל ווסטברוק. לא צפוי להחמיץ יותר מדי זמן, כשיחזור ישחק הרבה יותר טוב מתג המחיר של 23$.
אסיסטים, ובעיקר נקודות, יש המון בקבוצה הזאת, כבר אחרי 3 שחקנים.

24 פרצופים שונים בלי לנשק אף אחד מהם כנראה היה יותר מדי בשביל רן.
ריי אלן בגיל שמונים צורף בצמד דולרים כדי להשלים צמד קלעים מהמאדים עם קווין דוראנטים.

דרק פייבורס ב-14$ זה שוד שהתרחש קרוב לחצות הליל על ידי האקר מתוחכם שידוע בניהול פורום טכנולוגי.

קווין גארנט לא שווה את הדולר ששולם עליו, כי הוא הולך לשחק איזה 20 דקות ולתת לקירי/בלאטצ'/אוואנס לתת לו לנוח ולהתפנן. קיד כבר הכריז שגארנט לא ישחק בבק-טו-בק, ולנטס יש 15 כאלה העונה.
זאק ראנדולף וסטיב נאש משלימים מחלקה גריאטרית מכובדת, ואז גם הגיע, מדדה, מאנו ג'ינובילי.

ג'ו ג'ונסון ב-4$ זה נחמד, והוא משלים שלישיית ברוקלינים בגוגל. ממש סיפור כל-אמריקאי.

קודי זלר יקבל מכות בעונה הראשונה שלו בליגה. ביומבו יחליף אותו כל הזמן עם הוראה לנקום חזרה בבחור שנשם על זלר, הפיל אותו ואז גיחך בפניו. אין מצב שהבחור הזה יכול לקחת יותר מדי ריבאונדים כרגע.

דאנדרה יכול להפוך לבנאדם תחת הדוק, ואפילו הוא לא יכול להרוס את העונשין עם דוראנט בקבוצה. אולי אם יהיה שבוע בו התאנד'ר ישחקו פעמיים והקליפרס 4. לפחות עכשיו יש פוטנציאל לנצח קרבות בחסימות..

שורה תחתונה :
דרון-ראסל-היל-נאש-ג'ו-מאנו-דוראנט יכולים לנצח מספיק מפגשי אסיסטים, נקודות לבטח, אחוזי עונשין יהיה מצויין, שלשות גם פוטנציאל טוב, גם באחוזי השדה אפשר יהיה להסתדר ברוב השבועות.
הבעיה ? אלה רק 5 קטגוריות, ומספיק אחת שתתפקשש מעט כדי להפסיד.

את האיבודים דרון-ראסל-קווין יפסידו בהרבה שבועות.
חסימות, פייבורס גארנט ודאנדרה לא מספיקים מול כל הקבוצות בליגה למעט זו שלי.
חטיפות, לפי המספרים מהעונה שעברה, זה אחד הסגלים החלשים בליגה שלנו.
ריבאונדים, יותר מדי על הכתפיים של זאכריה ופייבורס, עם תמיכה של דוראנט-גארנט-דאנדרה ומעט מאוד זלר לטעמי. נראה לי שלרוב הקבוצות יש הרבה יותר עומק בקטגוריה הזו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 6:23 am 
Junior

הסיכום שלך יפה אבל קצת הולך לאיבוד בדרך, חלק מהזמן אתה מנתח יפה את הבחירות וחלק מהזמן אתה מנתח פוטנציאל של הקבוצה כאילו שהיא ליגת פסלים אבל בכל קבוצה בחרת ניתוח אחר.
במרבית הקבוצות יש 2-4 שחקנים שניתן להחליף פעמיים שלוש בשבוע ולכפר על חולשות.
כל הכיף של המשחק הוא שינויים והתאמות לאורך השנה עד הפלייאוף.
לגבי זלר אנחנו עוד נראה, אף סליפר לא נראה ווינר עד שהוא מתחיל לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 10:41 am 
Sophomore

הבחירות שלי התחילו יופי, CP3 וגאסול שניהם במחירים סבירים לדעתי, שתי בחירות שאני מאוד אוהב. מכאן ידעתי שצריך לחכות ולשמור כסף להמשך. את חדגבה לקחתי במחיר שנראה לי מציאה ואני מרוצה גם מזה. אבל בהמשך, התפתתי ולקחתי את קאוואי וטימי. שניהם שחקנים שרציתי אבל נראה לי ששלימתי יותר מדי וזה גם הביא אותי למצב שלא נשאר מספיק כסף להתמודד על שחקנים אחרים שרציתי.
אז לקחתי מה שיש והתאים.

צ'ונסי - קאוואי עונה שעברה עם 1.7 חט' - לא רע בכלל. באטלר עם 1 מקווה שיעשה יותר השנה.
מה שפספסתי זה עוד מישהו שיעשה אסיסטים ליד פול, נצטרך להשלים את זה.
נקודות - לא יודע, אין סקורר אחד מדהים אבל יש לא מעט שהם לא רעים בכלל.
אחוזים *2 ריבאונדים חסימות, נראה לי אני במצב מצוין.
שלשות אני מפסיד בטוח ...

ובאמת היה כיף כרגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 10:56 am 
מנהל פורום

הניתוקים הרגו אותי לגמרי. בעיקר זה של מוק שתקע אותי עם סנדרס ע"ח גבוה או פורוורד בכיר אחר שבכלל תיכננתי לקחת.

מצד שני, יש לי אחלה סוללת גבוהים שעושים מספרים יפים
קיירי הולך לתת עונת אולסטאר עצבנית ביותר לדעתי, טרנר והייורד יעשו מספרי ואקום ורג'י ג'קסון יעשה הרבה באאז כל עוד ראסל פצוע.

סה"כ אני מבסוט למדי, למרות שכאמור כל כיוון הדראפט שלי השתנה עם הפאלטה של סנדרס

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 11:24 am 
Junior

זה שרצית להעלות את המחיר למוק לא ממש מאפשר לך להתלונן לא? כל פעם שאתה לוחץ על bid יש סיכוי שלא יעלו את המחיר אחריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 11:29 am 
Sophomore

מסכים עם רן, לא עושים ביד על שחקן שאתה לא מתכוון לקחת במחיר שהצעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 11:30 am 
Sophomore

ואת ג'קסון גנבת לי כי לא יכולתי להתחרות בך על המחיר, קיוויתי שאף אחד כבר לא יציע עליו כלום אבל לך עוד היה כסף ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 12:37 pm 
מנהל פורום

זה כמובן חלק מהסיכון במשחק הזה
מצד שני, זה לא שמשכתי אותו למחיר לא הגיוני ואז נתקעתי עם שחקן אוברפייד לגמרי.
המחיר הצפוי שלו הוא 32 והממוצע 34. אני לקחתי ב-30.

הוא כן שינה לי את הדראפט כי לא תיכננתי לקחת אותו, אבל בהנחה שהוא ימשיך בקו ההתקדמות שלו, הוא בכיף יכול לעשות 13+11+3
לא רע בכלל נראה לי.
מצד שני, פייבורס יתן בערך אותם מספרים בחצי תמורה, והוא בהחלט היה על הכוונת שלי, אבל ברגע שסנדרס נחת אצלי, פייבורס נהיה מיותר משהו

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 12:39 pm 
מנהל פורום

לפחות השארתי לעצמי מרחב תמרון לסיומת, ככה לקחתי גם את ג'קסון וגם את טרנר והיוורד.
טרנר והיוורד זה שתי גניבות אם הכל ילך כמו שצריך, וג'קסון יתן יופי של לוח עד החזרה של ראסל

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 12:44 pm 
Junior

את ג'קסון גם גנבת לי. שמרתי אותו ואת היוורד לסוף הדראפט ולא הצלחתי לקחת את שניהם...

קודם כל, שאפו על הסיכום. תמיד כיף לקרוא. טוב שיש את האנרגיות של צ'ונסי בבית האבות שלנו 8)

דבר ראשון, אני חייב לומר שהייתי בטוח שיש לנו FTM. אני לא מצליח להבין למה בליגות של סלניוז אין FTM, בעיניי זו אחת הקטגוריות הכי חשובות במשחק הכדורסל. בכל ליגה אחרת שאני משחק בה, בטח בראש בראש היא קיימת.
זו קטגוריה שמתגמלת גברים כמו ווייד, אייברסון ואליס על פני נמושות רכות כמו יוסטון, קורבר וסטיב נובאק...
אז כן, העדרה ללא ספק פוגע בשחקן כמו הארדן שחי מחדירה.
מצד שני, האיש מביא כל קטגוריה אפשרית בספר כשטור האסיסטים בוודאי יגדל, כך שאי אפשר להקטין משוויו. לא חושב שיש אף שחקן שמגיע אחריו שמתקרב אליו בכלל פנטזי ווייז. ולהשיג אותו ב67 זה אחלה שיחוק.

אגב- עדיין לא מאוחר ואני חושב שהגיע הזמן להוסיף FTM בכל ליגה של סלניוז. לא יכול להיות ששחקנים שחודרים לסל ועושים נקודות בצבע לא יתוגמלו על כך. זה גם מאזן את מחרבי העונשין שרבים מהם מגיעים לשם כי הם משחקים פנימה.

דראמונד ב11 זה חתיכת סטיל. האיש הולך להיות מפלצת והוא נקנה בזול בהרבה מעשרות שחקני פנים שהוא יותיר להם עשן.
על העונשין כאמור וויתרתי מראש. אבל שוב, אתה צודק, בליגה הזו יש מעט קטגוריות וזה יפגע בי. אבל כאמור, לא שמתי לב וגם כך בדקה ה90 למדתי שיש לי דראפט... טוב ששלחת לי הודעה פרטית כי אחרת סביר להניח שלא הייתי נכנס לפורום בכלל אתמול...
בכלל, אני ממליץ שביום הדראפט הקומישנר ישלח פרטיות לכל משתתפי הליגה בכדי להבטיח השתתפות מלאה.

לא חושב שלוסון זו גניבה ב21. אבל אין ספק שמול פארקר וקונלי הוא יכול להחשב לכזה במחיר זול יותר. ובכל מקרה הוא היה הBPA בעמדה מס' 1 באותו השלב. אני בכלל בניתי על פויינט ביי קומיטי כי הארדן ובלדסו ביחד יביאו מספרים של פויינט בכיר כך שעוד שניים מהלבל השני היו סוגרים לי את הסיפור. אבל אתה לא נלחמת על לוסון מספיק והוא נחת אצלי במחיר שאין לי תלונות עליו. הוא פשוט שינה לי את האסטרטגיה.

גם ג'וש סמית' ודווייט נחתו אצלי במחירי מבצע. אם אתה מוציא מהם את העונשין, מדובר בשניים מהסטאדז היותר גדולים של הראש בראש.
אגב, את אחוזי העונשין אמורים לאזן אחוזי השדה אלא אם גרין וסמית' יחרבו אותה למוות.

אני בסה"כ מאוד אוהב את הדראפט שלי.
הוא היה מורכב מתותחים במחירים טובים (הארדן, דווייט, סמית', לוסון)
פוטנציאלים במחיר שלדעתי יתברר כגניבה (דראמונד, בלדסו, אולדיפו, גרין, קנטר, האריס)
ושחקני ואליו פור אה באק (מקלמור, קראש, דראגיץ', טריסטן)

עכשיו שאלת השאלות היא רק את מי זורקים בכדי שתהיה משבצת רוטציה אחת לרפואה... :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 1:25 pm 
Hall of Famer

מוק, בעיני היה לך דראפט מעולה (קצת פחות בתותחים כפי שהגדרת אותם, שהם טובים אבל חוץ מהארדן אני לא נופל מהם, אבל בפוטנציאלים לדעתי השגת גניבות מעולות, אני בהחלט יכול לראות את כולם הופכים לשחקנים קבועים וטובים בסגל), ולא הייתי דואג לגבי הרוטציה היומית, יש לך לפחות 2 שחקני ואליו-פור-דה-באק שבכיף הייתי מכניס לרוטציה בלי שום חשש, קראש ומקלמור, כשגם טריסטאן גבולי, בטח ובטח אם אנדרו ביינום יחזור לשחק מתישהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 2:51 pm 
Junior

דראפט לא טוב- יותר מידי הימורים לא טובים. על ההתחלה ניסיתי להקפיץ את המחיר של ברייאנט אבל הקפצתי ביותר מידי, במה שמזכיר את האימרה "אם התיישבת בשולחן פוקר ולא זיהית ב-10 דקות הראשונות מי זה שמפסיד את הכסף, כנראה שזה אתה"
לא התכוונתי לקחת את קארי אבל מתחת ל-60 זה מחיר פייר (קודם שאני אגיע לחצי גמר..)
קמבה ב-20 בואקום זה נחמד, בפועל היו טובים יותר שהלכו בפחות (או טיי ב-1 יותר).
במקום 20 על הימורים ביינום גורדון אפשר היה לקחת את פייבורס קליי בערך באותו מחיר.

ככה זה כשלא עושים mook© draft

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 8:02 pm 
Freshman

צ'ונס, אתה צודק עם כרמלו.אני יודע ששילמתי כמה דולרים יותר ממה שהוא שווה אבל ברדו...אין מצב שהוא יהיה בקבוצה אחרת.
אני מבסוט לאללה על ה-56$ שהוצאתי על לילארד ואלדריג'.
על הבחירה שלי בפקוביץ אני טיפה מצטער כי נשארתי בלי חוסם בקבוצה.
אני שלם לגמרי על הבחירות באיגי,מונטה,קליי תומפסון וווסלי.
קזינס ב-29 הוא אוברפייד בענק ??
על מה אתה מדבר? מארק גאסול ב-52,היברט ב-30,הורפורד ב-40 ואפילו ווצ'ביץ ב-25...לדעתי,זה אובר-פייד בענק.

סה"כ אני דיי מרוצה.
נעשה טרייד ונביא חוסם תמורת שלשות/נקודות והכל יהיה בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 20, 2013 8:13 pm 
Junior

האמת, לגבי קאזינס התייחסתי רק למחירים של יאהו כשרשמתי שהוא אובר-פייד. המחיר הממוצע בו הוא נקנה זה 21 דולר. המחיר של יאהו עוד נמוך בכמה דולרים.

אבל כן, הקינגס זאת הקבוצה שלו לחלוטין עכשיו וכמעט אין לי ספק שהוא יצדיק את הסכום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה