סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 5:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:29 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
זו לוגיקה מעניינת. אם מילאנו תציע לבלו מיליון דולר אז זה אולי מה שיחזיר אותו מפרישה, אבל אם הפועל יציעו לו מיליון דולר אז זה מקסימום יגרום למכבי לשלם לו את זה בעצמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ברור. אם מילאנו תציע לו את זה, זה יבוא אחרי שורה של החלטות מחורבנות שהיא לקחה בשנים האחרונות (נדמה לי או שפוטסיס ובורוסיס עברו שם בלי לעשות כלום? ועוד), ואין הוכחה שהוא שווה את הכסף.
אם לעומת זאת הפועל יעשו את זה, אז זו תהיה הוכחה ניצחת לכך שהוא כן שווה את הכסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:43 pm 
Sophomore

מכבי מן הסתם תניח לפתחו של בלו הצעה מכובדת בקיץ, בעיקר בגלל שבזירה המקומית אין שחקן שיוכל למלא את המקום שלו. גם הגולדן בוייז מבינים שאליהו + הלפרין + גרין + ישראלי דרג א' נוסף שיצטרף בקיץ > אוחיון + פניני + טיוס + לנדסברג. בלו הוא שובר שוויון בליגה, וכוח אש משודרג באירופה. השאלה אם הוא מחליט שהפעם זה סופי או שהוא מושך עוד עונה בשביל להבטיח עוד שנתיים בפנסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 10:56 pm 
Freshman

בלו שיחק באיטליה והיה ה-סקורר של בולוניה אז.
מכירים אותו טוב טוב שם
כמו כן הוא סבל מרורים שם (בבולוניה בבנטון פחות עם בלאט) אין סיכוי שהוא חוזר לארץ המגף (בעצם אולי תמורת 2 מיליון...)

יוגב הנגר החובב.
אחחח איזה שחקן נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 11:37 pm 
Senior

מנחם כתב:
קוף ירוק כתב:
ירושלים לא בתמונה מול מכבי על אף שחקן. די עם ההמצאות והסיסמאות האלה. ירושלים בתמונה רק שמכבי מוותרת על שחקן, כמו שהיה עם אליהו, כמו שהיה עם הלפרין. אם מכבי תרצה שחקן ירושלים לא יכולה להתמודד איתה. ירושלים יכולה מקסימום להעלות את הסכומים שמכבי תשלם (שזה דבר טוב בפני עצמו) אבל היא לא יכולה להתמודד עם מכבי עם שום שחקן.

אני תוהה מנין הבטחון שזה כך.

מההיסטוריה, מהמציאות, מהעובדות בשטח. ירושלים לא התמודדה עם מכבי השנה על אליהו או הלפרין, ירושלים ניצלה את השאריות שמכבי השאירה לה. הלפרין בעצמו כבר היה סגור במכבי לפני שמכבי סובבה את הגב והחליטה שלא מתאים לה. אליהו היה מת לחתום במכבי אבל מה לעשות שפדרמנים שלחו גם אותו לחפש. ירושלים פשוט הייתה שם בשביל לנצל. הם לא הוציאו את הסכומים שהשחקנים האלה היו מרוויחים במכבי אם מכבי הייתה מחליטה שהיא רוצה אותם, הם לא הראו שום דבר שאמור לגרום לי לחשוב שיש להם יכולת כלשהי להתמודד עם מכבי על שום שחקן. הם כן הראו יכולת לנצל הזדמנויות ולדעת לעשות את האקסתרה שיש הזדמנות כזאת וידעו גם לבצע טוב ולכמה שנים. אבל בו נגיד את זה בצורה ברורה, אם מכבי הייתה רוצה הלפרין ואליהו היו משחקים אצלה היום. מכבי החליטה לוותר, ירושלים לקחה. לא משהו שלא ראינו בשנים עברו עם שרון ששון או ג'יימי ארנולד (ושם הושקעו סכומים יותר גבוהים ממה שהושקעו באליהו למשל ואף אחד לא חשב שירושלים מאיימת).

בינתיים ירושלים לא הראתה שום דבר שמראה יכולת להתמודד עם מכבי בשוק או בכלל ברמות האלה. התקציב השנה הוא בערך אותו תקציב של השנים האחרונות, הניהול ובעיקר ניצול המזל וההזדמנויות היה אחר לגמריי. שירושלים תתחיל לזרוק סכומים ולהחתים שחקנים של חצי מיליון דולר+ אז אפשר יהיה לדבר על מאבק מול מכבי על שחקנים, בינתיים הם לא באזור חיוג הזה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 22, 2014 11:41 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בואו נראה קודם את י-ם מצליחים לשמור על דאנקן אם מכבי מחליטים שבא להם עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 23, 2014 12:29 am 
Junior

קוף ירוק כתב:
מנחם כתב:
קוף ירוק כתב:
ירושלים לא בתמונה מול מכבי על אף שחקן. די עם ההמצאות והסיסמאות האלה. ירושלים בתמונה רק שמכבי מוותרת על שחקן, כמו שהיה עם אליהו, כמו שהיה עם הלפרין. אם מכבי תרצה שחקן ירושלים לא יכולה להתמודד איתה. ירושלים יכולה מקסימום להעלות את הסכומים שמכבי תשלם (שזה דבר טוב בפני עצמו) אבל היא לא יכולה להתמודד עם מכבי עם שום שחקן.

אני תוהה מנין הבטחון שזה כך.

מההיסטוריה, מהמציאות, מהעובדות בשטח. ירושלים לא התמודדה עם מכבי השנה על אליהו או הלפרין, ירושלים ניצלה את השאריות שמכבי השאירה לה. הלפרין בעצמו כבר היה סגור במכבי לפני שמכבי סובבה את הגב והחליטה שלא מתאים לה. אליהו היה מת לחתום במכבי אבל מה לעשות שפדרמנים שלחו גם אותו לחפש. ירושלים פשוט הייתה שם בשביל לנצל. הם לא הוציאו את הסכומים שהשחקנים האלה היו מרוויחים במכבי אם מכבי הייתה מחליטה שהיא רוצה אותם, הם לא הראו שום דבר שאמור לגרום לי לחשוב שיש להם יכולת כלשהי להתמודד עם מכבי על שום שחקן. הם כן הראו יכולת לנצל הזדמנויות ולדעת לעשות את האקסתרה שיש הזדמנות כזאת וידעו גם לבצע טוב ולכמה שנים. אבל בו נגיד את זה בצורה ברורה, אם מכבי הייתה רוצה הלפרין ואליהו היו משחקים אצלה היום. מכבי החליטה לוותר, ירושלים לקחה. לא משהו שלא ראינו בשנים עברו עם שרון ששון או ג'יימי ארנולד (ושם הושקעו סכומים יותר גבוהים ממה שהושקעו באליהו למשל ואף אחד לא חשב שירושלים מאיימת).

בינתיים ירושלים לא הראתה שום דבר שמראה יכולת להתמודד עם מכבי בשוק או בכלל ברמות האלה. התקציב השנה הוא בערך אותו תקציב של השנים האחרונות, הניהול ובעיקר ניצול המזל וההזדמנויות היה אחר לגמריי. שירושלים תתחיל לזרוק סכומים ולהחתים שחקנים של חצי מיליון דולר+ אז אפשר יהיה לדבר על מאבק מול מכבי על שחקנים, בינתיים הם לא באזור חיוג הזה בכלל.

מבחינתי נדמה לי שאמצה את הנושא בהפניה לת'רד שפתח נדב הכהן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 27, 2014 11:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני קצת משועמם ובדיוק עברתי על הרוסטר של וושינגטון וקפץ לי לעין השם של אריק מיינור. בקיץ 2012 הייתי בארה"ב וקניתי את אחת מחוברות הפנטזי בסקטבול המושקעות של לפני תחילת העונה שבהן מעריכים את תפוקת כל שחקני הליגה לקראת העונה הממשמשת ובאה. דיברו עליו שם לא מעט עבור רכז מחליף. זה היה אחרי 2 עונות וקצת שלו בליגה (חצי עונה ביוטה שלאחריה עבר בטרייד לOKC כאשר בעונתו השנייה שם היה פצוע ושיחק רק 9 משחקים) בהן הוא נחשב לאחד הרכזים המחליפים המוכשרים וציפו שהוא עומד לפרוץ בגדול במידה ויהיה בריא ויקבל דקות. בשתי עונותיו הראשונות הוא לא שיחק יותר מדי דקות (14 למשחק כרכז מחליף מאחורי תותחים כדרון וווסטברוק) אבל נתן ממוצעים נאים פר דקה (כמעט 8 אס' פר 36 דקות, יחס אס'/איב' של כמעט 3:1 ואחוזים לא רעים מ-3). בתחילת עונת 2013 עבר לפורטלנד שם שיחק בעיקר כ-SG והעלה את ממוצעיו ל-7 נק' (38% מ-3) ו-4 אס' ב-21 דקות (13.3, 3.8 ו-8 פר 36) אבל בסוף העונה לא חודש החוזה שלו והוא חתם בוושינגטון, שיחק 23 משחקים העונה (9 דקות למשחק) ועבר בטרייד משולש לסיקסרס שם שיחק קצת יותר אבל כמו כל הקבוצה לא ביעילות רבה (3.9 אס' על 3.9 איב' פר 36 דקות). היתה לו אופציה לעונה הבאה אבל הוא שוחרר באמצע מרץ. אני מודה שלא ראיתי אותו משחק יותר מדי אבל הוא אמור להיות בעל ראיית משחק מצויינת (7 אס' על 2.6 איב' פר 36 דקות בקריירה) ומה שראיתי וקראתי הוא מוביל כדור וחודר מצויין שמוצא דרכים לקלוע, הבעיה שהוא חלש מדי פיזית למנש (1.90 מ' על 80 ק"ג), לא אתלט גדול וקלע שם באחוזים נמוכים (39% מהשדה, 41% מ-2 לאורך הקריירה, שיא של 42% מהשדה בעונתו הראשונה ובעונה הקודמת באורגון). מצד שני, הוא רק בן 26 ואולי באירופה הוא יוכל להצליח... ניצח את דיוק במו ידיו בסיבוב הראשון של טורניר ה-NCAA במדי VCU.
https://www.youtube.com/watch?v=2CMeP0iT8p4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 27, 2014 11:51 pm 
Hall of Famer

יש למיינור חוזה של 2 מליון דולר לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 12:25 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כפי שכתבתי, היתה לו אופציה לעונה הבאה אבל הוא שוחרר מהקבוצה בסיום העונה. הוא שחקן חופשי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 12:46 am 
Hall of Famer

לו הייתי דלונטה ווסט, וקארי היה בקבוצה שלי על תקן לברון, הייתי נורא מבסוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 28, 2014 9:36 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נורטון כתב:
לו הייתי דלונטה ווסט, וקארי היה בקבוצה שלי על תקן לברון, הייתי נורא מבסוט.

נראה לי שהתבלבלת בתרד (וגם לא הבנתי... רגע בעצם נפל האסימון... אמא של קארי שווה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 3:00 pm 
Hall of Famer

אז מה שמסתמן:היקמן,אינגלס,זיזיץ' ,שון ג'יימס בחוץ כנראה גם בלו .אינגלס הוא השודד בטרנינג הכי גדול העונה בישראל (750 אלף דולר נטו לעונה) מקרה זהה לקינדר מדלי אותו שכר פחות או יותר וללא תועלת ב2 צידי המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 3:08 pm 
Junior

לא עקבתי אחרי כל התרד , רציתי רק לוודא.

השם של שון דאוסן עלה? כי אני משוכנע שהוא יהיה במכבי שנה הבאה.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 3:09 pm 
Hall of Famer

נראה לי שעלה לפני שעלו על העניין הפעוט שאם אין מקום ללנדסברג, למה שיהיה מקום לדאוסן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 3:34 pm 
Senior

לדאוסן חוזה בראשון לשנה הבאה. הם לא ישלמו עליו בייאווט כי הוא לא מספיק טוב לשחק עכשיו וכי יש שם את לאנדסברג לעוד שנה בחוזה. עדיף לחכות שנה, הוא יסיים חוזה ויבוא בחינם בדיוק שלאנדסברג יסיים את החוזה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 3:53 pm 
Junior

beatla כתב:
לא עקבתי אחרי כל התרד , רציתי רק לוודא.

השם של שון דאוסן עלה? כי אני משוכנע שהוא יהיה במכבי שנה הבאה.

העלתי את זה בת'רד אחר בדיוק במילים האלו (רק שאני אמרתי שגם ירושלים ואירופה הן אופציות בעיניי) וקיבלתי את שתי ההערות בדיוק כמו שאתה קיבלת, עניין הלנדסברג ועניין החוזה לשנה הבאה.

אני חושב שאנשים פה קצת שוכחים שמכבי קונה שחקנים ישראלים מובילים ולא שחקנים על פי צורכי הסגל שלה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 4:37 pm 
Hall of Famer

הרסי, לא הבנת מה שאמרתי.
לא טענתי שדאוסן לא יהיה במכבי בעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 5:03 pm 
Sophomore

יש מצב שגם ירושלים ירצו את דאוסן כדי שלא יהיה במכבי :)
תלוי גם מה קורה עם טיוס

הסגל שנשאר נכון להיום: אוחיון, פניני, סמית, היקמן, רייס, סופו, לנסברג
בסימן שאלה: טיוס, ג'ייק כהן, שון ג'יימס, זיזיץ'
כנראה שיעזוב: בלו
אני גם בעד לשחרר את אינגלס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 6:41 pm 
Junior

אורן כתב:
הרסי, לא הבנת מה שאמרתי.
לא טענתי שדאוסן לא יהיה במכבי בעונה הבאה.

allrighty then

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 9:49 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

basketball_fan כתב:
יש מצב שגם ירושלים ירצו את דאוסן כדי שלא יהיה במכבי :)
תלוי גם מה קורה עם טיוס

הסגל שנשאר נכון להיום: אוחיון, פניני, סמית, היקמן, רייס, סופו, לנסברג
בסימן שאלה: טיוס, ג'ייק כהן, שון ג'יימס, זיזיץ'
כנראה שיעזוב: בלו
אני גם בעד לשחרר את אינגלס

לטיוס יש חוזה וכנראה יאריכו אותו. למה שיעזוב?
היקמן לדעתי לא ישאר. אינגלס וזיזיץ יעזבו בטוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 01, 2014 9:57 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אינגלס זה מקרה קלאסי שבו הסטטיסטיקה מטעה. יש לו ממוצע מדד עונתי של 10 שזה לא רע (ג'יימס הוביל את מכבי עם 12.2 ב-10 משחקים, אחריו היקמן עם 11.3, סמית' עם 10.8 וטיוס עם 10.4) כך שמישהו שלא ראה את המשחקים יכול לנחש שהוא היה משמעותי כמו סמית וטיוס, אבל ממה בעצם נובע המדד הלא רע שלו? הוא לא זורק הרבה (5 זריקות מהשדה בממוצע למשחק, חציין מה-3, זריקה אחת מהקו) ומעדיף למסור כך שיש לו מעט החטאות ולא מעט אסיסטים (3.1 - שלישי בקבוצה אחרי יוגב ורייס), הוא קונוס בהגנה כך שהוא מבצע מעט עבירות (1.9 למשחק - שמיני בקבוצה, כשמודדים ביחס לדקות משחק הוא אחרון עם עבירה כל 13 דקות), כך שכל עוד הוא מכניס מדי פעם סל קוטף כמה ריבאונדים ומוסר כמה אסיסטים הוא לא עושה כמעט פעולות שליליות (על הנייר) ש"אוכלות" לו את המדד. אם נשווה אותו לסמית' למשל, אז האחרון קולע יותר נקודות (9.8 מול 6.8 ) ובאחוזים יותר טובים (59, 41, 84 מול 53, 43, 74) קולט יותר כ"ח (5.4 מול 3.2) וחוטף/חוסם קצת יותר ובכלל משפיע על המשחק של הקבוצה הרבה יותר. בעצם הקטגוריות היחידות שאינגלס מוביל עליו הן אסיסטים (3.2 מול 1.1) וסחיטת עבירות (2.1 מול 1.4) אז איך זה שדווין מוביל בסה"כ ב-0.8 נק' מדד? בגלל שהוא מתאמץ יותר בהגנה כך שהוא עושה פי 2 יותר עבירות ממה שהוא סוחט ובגלל שהוא מנסה יותר לזרוק לסל וכתוצאה מכך מחטיא יותר (למרות שאם מודדים את יעילות הקליעה של שניהם ע"י חישוב של כמות הנקודות שהשחקן קלע מתוך הכמות שהוא זרק מכל הטווחים אז דווין מוביל עם 51% מול 49% בגלל שהאוסטרלי תמיד יעדיף לזרוק שלשות ו-2 ארוכות ללא מגע).
וכמובן שאם מורידים לאינגלס את שלושת המשחקים הראשונים של העונה בהם הוא הפציץ (מדד ממוצע של 25 כולל 90% מ-2 ו-89% מהקו) אז פתאום הממוצעים העונתיים שלו יורדים ל-5.9 נק' (47 ,43, 68) 3 כ"ח 3 אס' ומדד של 8.2. ממש שווה את כל 750 אלף הדולרים שהוא מרוויח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 1:22 am 
Sophomore

אז אינגלס הוא מקרה קלסי שבו הסטטיסטיקה מטעה, כפי שאפשר לראות לפי כל מיני נתונים סטטיסטיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 1:28 am 
Junior

למה ממהרים להעיף את אינגלס? יש שחקן טוב יותר?
קיינר מדלי לא היה עוד בקבוצה גדולה וכנראה שבשילוב עם הפציעות זה היה גדול עליו.
אינגלס היה בבארסה ואני חושב שצריך לתת לו עוד צאנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 02, 2014 11:27 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Janiv כתב:
אז אינגלס הוא מקרה קלסי שבו הסטטיסטיקה מטעה, כפי שאפשר לראות לפי כל מיני נתונים סטטיסטיים?

כוונתי היתה שמהתבוננות בסטטיסטיקה בלבד ניתן לחשוב שהוא תורם יותר מאשר הוא אכן תורם במבחן העין.
Dovi כתב:
למה ממהרים להעיף את אינגלס? יש שחקן טוב יותר?
קיינר מדלי לא היה עוד בקבוצה גדולה וכנראה שבשילוב עם הפציעות זה היה גדול עליו.
אינגלס היה בבארסה ואני חושב שצריך לתת לו עוד צאנס.

כן. יש שחקנים יותר טובים, בטח שבעמדה שלו, גם בקבוצה עצמה (דווין סמית') וגם בליגה (דונטה סמית' שמספיק היה לראות את המצאפ בינהם העונה כדי להבין שאינגלס שודד בטריינינג) וזה בלי קשר שמכבי חסרה פאוור פורוורד ולא סמול פורוורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], גמליאל ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: