סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 10:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:49 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
קבוצת היורקאפ שיש לה חזון להיות קבוצת צמרת ביורוליג שתוכל לשלם לו יותר ממה שמכבי מציעה ושתיתן לו יד מקצועית חופשית ותאפשר לו להישאר עם המשפחה בארץ.
לי זה נשמע כמו אחלה אתגר באחלה תנאים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:50 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זו אפשרות שאני דווקא חושב שהיא ריאלית כבר לא מעט זמן. התחושה שלי היא שמכבי (כלומר מנהליה) תעשה כל מה שהיא יכולה להיפטר מבלאט בלי לצאת רע - המשקעים גדולים מדי והסלידה עמוקה מדי ברמה הבינאישית. ואם להאמין לפרסומים שקראתי במהלך העונה, התרחקות נוספת מהמשפחה תיצור לו בעייה גדולה ברמה האישית-משפחתית, והמשפחה לא יכולה לעקור איתו (בגלל בת בצבא למשל). אולי זה אובר-דרמה והבנה מוטעית שלי, אבל בין השורות אפשר היה להבין שזה יכול להגיע אפילו לכדי פירוק המשפחה.
בקיצור, בהנחה ש-NBA אין, יצטרכו הצעה אסטרונומית של ממש כדי להוציא אותו מישראל (ואם זה כמו שאני מבין שזה ברמה המשפחתית - אולי גם זה לא), ובאין מכבי זה משאיר לו אלטרנטיבה אחת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:54 pm 
Senior

alma כתב:
קבוצת היורקאפ שיש לה חזון להיות קבוצת צמרת ביורוליג שתוכל לשלם לו יותר ממה שמכבי מציעה ושתיתן לו יד מקצועית חופשית ותאפשר לו להישאר עם המשפחה בארץ.
לי זה נשמע כמו אחלה אתגר באחלה תנאים

יש לקבוצה הזאת חזון בעיקר בדיבורים כרגע ולא במעשים.

הלוואי ומה שאתה אומר יקרה רק שאין סיכוי. רק בשביל החיבור המחודש בין אליהו לבלאט זה שווה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:55 pm 
Hall of Famer

עכשיו הדלת נפתחת בפני דונטה סמית(גרינברג OUT) הצעה כספית מפתה וירושלים יכולה להתחזק משמעותית בעמדת הפור'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:55 pm 
Sophomore

אוייש נו באמת!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 5:56 pm 
Freshman

קוף,כרגע מה שאתה אומר נכון מאוד.
החתמה של בלאט משנה את זה לגמרי. יותר מהחתמה של כל שחקן
ובגלל זה אני במקום מנסה ללכת על זה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 03, 2014 6:02 pm 
Senior

גם החתמה של סופו. גם החתמה של תאודוסיץ', של קרסטיץ, של לורבק, יש הרבה שחקנים שהחתמה שלהם משנה את זה. כל ההחתמות האלה ראליות אפילו יותר מהחתמה של בלאט לדעתי.

ממש לא ברור לי איך אנשים כל כך בטוחים שבירושלים יזרקו סכומים גבוהים כל כך אחרי שהקבוצה הזאת שחררה את כדיר ולמעשה דחפה אותו החוצה מהקבוצה (למרות שהוא רצה להישאר) בשביל לחסוך 100 אלף דולר. והחיסכון הזה מאד יכול להיות עלה להם למשל בזה שהם לא בגמר. אתה באמת מאמין שקבוצה כזאת תוציא 2 מיליון דולר על מאמן מחר? נו באמת.

אני יאמין לשטות הזאת שאני יראה מעשים. בינתיים האימפריה המדוברת כבר 7 שנים לא הגיע לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 7:18 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נראה לי לא כל כך מסובך להביא את בלאט. כל מה שצריך זה לחכות לו כשהוא יוצא מנתב"ג בחזרה לארץ, לדחוף לו לפה מטלית טבולה בכלורופורם ואז לדחוף אותו לתוך בגאז' של אוטו ולהסיע אותו לירושלים.

להצליח לשכנע אותו לאמן בירושלים זה כבר סיפור אחר לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 7:27 pm 
Hall of Famer

אם יש מספיק כסף בירושלים עבור בלאט, אני ממש לא רואה למה זה אתגר שאי אפשר לעמוד בו. המשפחה שלו בארץ, הוא מעדיף לאמן בארץ. אם יציעו לו סכום גבוה וחוזה ארוך ומובטח, כמו כל אדם בכל קריירה הוא יעשה את השיקול הרציונלי ואני מעריך שיישאר כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 7:33 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ניהלנו את הויכוח הזה כבר מיליון פעם על מיליון אנשים. אני לא רואה שום סיבה לבלאט ללכת לקבוצת יורוקאפ ואין שום דבר בקריירה שלו עד כה שמעיד על כך שהוא יסכים לכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 7:34 pm 
Senior

במיוחד לא שהאלטרנטיבה שלו במידה והוא לא נשאר במכבי זאת הקבוצה הכי עשירה באירופה, השכר הכי גבוה למאמן באירופה כנראה ואפשרות לבנות קבוצה בכסף הכי גדול באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 7:36 pm 
Hall of Famer

בלאט עבר מקבוצת יורוליג ללא-יורוליג כשעבר ממכבי לסט.פטרבורג, ובהמשך מאפס פילזן לדינמו מוסקבה ומשם לאריס סלוניקי. אתה אולי לא זוכר, אבל לקדנציה הנוכחית במכבי הוא הגיע אחרי אריס, קבוצה שירדה מזמן מגדולתה ההסטורית והיתה עוד קבוצת יורוקאפ. בדינמו ובאריס הוא היה אחרי שאימן פיינל פור במכבי ואחרי שלקח אליפות אירופה לנבחרות עם רוסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 7:38 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
במיוחד לא שהאלטרנטיבה שלו במידה והוא לא נשאר במכבי זאת הקבוצה הכי עשירה באירופה, השכר הכי גבוה למאמן באירופה כנראה ואפשרות לבנות קבוצה בכסף הכי גדול באירופה.

אם זו באמת האלטרנטיבה, אז קשה להתחרות בזה. אלא שלא בטוח שזו באמת האלטרנטיבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 7:58 pm 
Freshman

בלאט היום הוא כנראה המאמן הכי מבוקש באירופה, נמצא בטופ של הטופ, פוזל לNBA והקבוצה הכי עשירה ביורוליג רודפת אחריו. נראה לי די הזוי שהוא ילך דווקא למגדל מכל המקומות, עם כל הרצון שלו להישאר בארץ (בנוסף, גם אם בהנהלת מכבי יש גורמים שלא מתים עליו, הם בחיים לא יתנו לדבר כזה לקרות. זה שמהו שיהיה כמעט בלתי אפשרי לעשות עליו ספין לאוהדים בניגוד למעבר לקבוצה כמו צסקא).

וזה עוד כשמתעלמים מההנחה שבירושלים יהיו מוכנים לתת לו מיליון נטו לעונה בחוזה ארוך טווח, כשהם בחיים לא עשו משהו שאפילו מתקרב לזה. הם בינתיים אפילו לא הביאו שטם שחקן מעל 300-350K. אני ידוע שאורי אלון מזיין את השכל בתקשורת כל שני וחמישי אבל קודם שיתחיל לגבות אפילו עשירית מזה במעשים לפני שעושים מהלוזרים האלה אימפריה.

נערך לאחרונה על ידי Rondo בתאריך ד' יוני 04, 2014 8:15 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 8:08 pm 
Senior

nadav_hacohen כתב:
קוף ירוק כתב:

בוודאי שזאת האלטרנטיבה. זה לא סוד שהם רוצים אותו, בלאט כל מה שצריך זה להסכים (ויש מצב שהוא כבר הסכים ואף אחד לא יודע, אם כי לדעתי הוא יחכה עד סוף העונה, צסק"א בהחלט יחכו עד שהוא יגיד לא או כן). את סיפורי המשפחה אם כל הכבוד אני לוקח בפרופורציה, אני חושב שעושים מזה הרבה יותר. הוא היה מעדיף להישאר במכבי, בשכר גבוה, בחוזה ארוך טווח וכו' כן, אבל אם לא הוא הבהיר כבר שתהיה לו קבוצה ולא יהיו חסרות לו הצעות והוא לא התכוון בזה להפועל ירושלים אם אתה שואל אותי.

חוץ מזה נדב אל תשווה את מה שבלאט עשה לפני 5-6 שנים אז המעמד שלו היה בירידה אחרי מספר כישלונות. הוא הגיע לאריס כי הוא נתקע בלי קבוצה, אם אז היו מציעים לו את הפועל ירושלים סביר שהוא היה לוקח. היום המעמד של בלאט הוא בטופ של המאמנים באירופה, אוברדוביץ, מסינה, איבקוביץ וכו'. הוא במעמד הזה אחרי העונה הכי טוב בקריירה שלו. זה לא אותו מצב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 9:39 pm 
Hall of Famer

אני חושב שירושלים צריכה להחליף בגזרת הזרים רק את דופרי הכושל . דונטה סמית והאניקאט הם בהחלט אופציות ראויות כתחליף .
פראחוסקי לטעמי שחקן שעדיין יכול להתקדם מקצועית , ובפרט להתאים עצמו קצת יותר לכדורסל בישראל . שומעים הרבה על זה שהוא כלל לא תרם במסגרת המקומית , מה שממש לא נכון - 8.5 נק' ב-59% ל-2 , 3.7 ר' , וחסימה - זו תרומה סבירה ביותר ב-16 דקות משחק ( גם לצד החסרונות הידועים שלו ) .

לגבי מצבת הישראלים - ירושלים חייבת עוד אחד איכותי , ואולי גם שחקן משלים נוסף . כבר כתבתי שאני הייתי מנסה להביא את ד'אור פישר ( על חשבון גרין, ואפילו על חשבון פרחובסקי תוך הישארות עם 4 זרים ) . את הישראלי המשלים הייתי מביא כתלות בצעירים עליהם בונים , וזה יכול להיות למשל ניב ברקוביץ' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 9:44 pm 
מנהל פורום

פישר מתאזרח בחסות מכבי ואם יאוזרח יגיע רק למכבי
יש סנדק לאיזרוח שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 9:48 pm 
Hall of Famer

כל השארה של אחד מארבעת הזרים קיצ׳ן-רייט-דאנקן-פראחובסקי תהיה הצלחה גדולה מבחינתי. כאמור להחליף את דופרי (שסקולה כמובן הגזים לגמרי בירידות עליו, הוא לא שחקן טיפש ואפילו לא היה רע במיוחד העונה) ב-3 בכסף גדול , להביא עוד ישראלי לספסל (רוט אידיאלי) , להחליף אולי מאמן וזה הכל.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 9:54 pm 
Sophomore

לעניות דעתי, מה שהפועל צריכה זו ה-מ-ש-כ-י-ו-ת, לא לתקן את מה שלא צריך.
את הצוות המקצועי הייתי מנסה לחזק עם עוזר מאמן שהוא חיית משחק שיעיר את גרינברג כשהוא נרדם.
אם זה אפשרי להביא את פישר כישראלי - סבבה, אם לא - נישאר עם גרין.

גארד ישראלי עם קליעה ל-3 (נעימי, לנדסברג, רוט), ותותח לעמדה 3 ו.........זהו.
ו...לא ! כשאני אומר תותח לעמדה 3 אני לא מתכוון לסמית', האניקאט ודומיהם, אני מתכוון ל-ת-ו-ת-ח !!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 04, 2014 11:14 pm 
Hall of Famer

em28 כתב:
את הצוות המקצועי הייתי מנסה לחזק עם עוזר מאמן שהוא חיית משחק שיעיר את גרינברג כשהוא נרדם.

ו...לא ! כשאני אומר תותח לעמדה 3 אני לא מתכוון לסמית', האניקאט ודומיהם, אני מתכוון ל-ת-ו-ת-ח !!

לברון? דוראנט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 05, 2014 12:17 am 
Sophomore

קצת פחות, שחקן של מיליון-שניים.
לברון לא יתאים ליד הלפרין. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 05, 2014 11:41 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
nadav_hacohen כתב:
קוף ירוק כתב:

בוודאי שזאת האלטרנטיבה. זה לא סוד שהם רוצים אותו, בלאט כל מה שצריך זה להסכים (ויש מצב שהוא כבר הסכים ואף אחד לא יודע, אם כי לדעתי הוא יחכה עד סוף העונה, צסק"א בהחלט יחכו עד שהוא יגיד לא או כן). את סיפורי המשפחה אם כל הכבוד אני לוקח בפרופורציה, אני חושב שעושים מזה הרבה יותר. הוא היה מעדיף להישאר במכבי, בשכר גבוה, בחוזה ארוך טווח וכו' כן, אבל אם לא הוא הבהיר כבר שתהיה לו קבוצה ולא יהיו חסרות לו הצעות והוא לא התכוון בזה להפועל ירושלים אם אתה שואל אותי.

חוץ מזה נדב אל תשווה את מה שבלאט עשה לפני 5-6 שנים אז המעמד שלו היה בירידה אחרי מספר כישלונות. הוא הגיע לאריס כי הוא נתקע בלי קבוצה, אם אז היו מציעים לו את הפועל ירושלים סביר שהוא היה לוקח. היום המעמד של בלאט הוא בטופ של המאמנים באירופה, אוברדוביץ, מסינה, איבקוביץ וכו'. הוא במעמד הזה אחרי העונה הכי טוב בקריירה שלו. זה לא אותו מצב.

לא יודע מה זה "בוודאי" ו"לא סוד". אנחנו בעונת המלפפונים וספיקלוצים יש למכביר. כשתהיה הצעה קונקרטית אז זה יהיה בוודאי ולא סוד.

אני לא מזלזל במשפחה, גם בלאט לא והוא אמר את זה בראיונות בעבר. לפעמים בנאדם עושה שיקול שמעבר לכסף, ולא בא לו להיות לבד בעיר זרה ולראות את הילדים והאשה רק בחופשות. כשיש הבדלי כסף מטורפים, יש לזה פחות משקל. בהבדלי כסף פחות גדולים, יותר.

המעמד של בלאט לפני 6-5 שנים אולי לא היה כמו היום, אבל גם לא מעמד נמוך. הוא הביא את מכבי לפיינל פור ולקח אליפות אירופה לנבחרות עם נבחרת אנדרדוג, זה מעמד מכובד למדי. מה שרציתי להראות זה שבניגוד למה שראובן אמר, הוא כבר עבר בחיים מיורוליג ליורוקאפ ולא פעם אחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 05, 2014 12:35 pm 
מנהל פורום

לסיכום הפרק "בלאט לירושלים"
סיכוי נמוך עד אפסי למרות הרומנטיקה והפיקנטריה סביב האפשרות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 05, 2014 12:38 pm 
מנהל פורום

ביקורי מולדת במחלקה הראשונה זה נחשב בהוצאות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 05, 2014 1:16 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
em28 כתב:

לברון? דוראנט?

באירופה הם 4, לא 3.

(ויכוח עמדות #4983 יוצא לדרך... עכשיו!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, G, Majestic-12 [Bot], דורון, עמוס לב ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: