סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 12:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 1:10 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לדעתי האבידה הכי גדולה של מכבי ת'א היא דיוויד בלו,הוא היה הערך המוסף של המועדון גם באירופה וגם בזירה המקומית. גייק כהן בכלל לא באיזור החיוג שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 1:33 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראיתי עוד כמה קליפים ממשחקים של לינהארט והוא נראה שחקן לא רע. קולע טוב מבחוץ (40% מ-3 בשנתיים האחרונות) עם שחרור כדור מהיר, ידיים פעילות בהגנה ובמלחמה על כדורים אבודים, חותך יפה לסל, מריץ מתפרצות , אתלט לא רע שיכול לסיים מעל הטבעת. לגבי מספרי החטיפות - בעונה האחרונה הממוצע שלו היה נמוך יחסית כי הוא לא היה שחקן חמישייה קבוע אבל ב-5 העונות שלפני (מכללות, Dleauge ובגרמניה) הממוצע העונתי שלו היה בין 1.5 ל-1.7 חט' ו-0.5 חס' למשחק. יש לו גם כדרור וחדירה לא רעים אבל הוא לא יוצר ברמה של אידסון. אם הוא יוכל לשחק גם בעמדה 2 בהרכב גבוה אז הוא יכול להיות שחקן ספסל תורם. מכל מה שראיתי הוא בהחלט שחקן הגנה טוב מלנדסברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 1:47 pm 
Sophomore

יכול להיות שחקן אדיר, יכול להיות...אבל מדובר בבחור בן 27 שבשנה האחרונה שלו היה שחקן ספסל בקבוצת אמצע טבלה איטלקית ועשה שם סטט' סבירה.

כאילו, רעבק, אולי מדובר בקובי ברייאנט לייט בלומר ואולי השיטה של מכבי תגרום לו לפרוח - אבל רעבק, איך מישהו יכול לראות את זה והיות אופטימי?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 1:53 pm 
Junior

sir charles כתב:
ראיתי עוד כמה קליפים ממשחקים של לינהארט והוא נראה שחקן לא רע. קולע טוב מבחוץ (40% מ-3 בשנתיים האחרונות) עם שחרור כדור מהיר, ידיים פעילות בהגנה ובמלחמה על כדורים אבודים, חותך יפה לסל, מריץ מתפרצות , אתלט לא רע שיכול לסיים מעל הטבעת. לגבי מספרי החטיפות - בעונה האחרונה הממוצע שלו היה נמוך יחסית כי הוא לא היה שחקן חמישייה קבוע אבל ב-5 העונות שלפני (מכללות, Dleauge ובגרמניה) הממוצע העונתי שלו היה בין 1.5 ל-1.7 חט' ו-0.5 חס' למשחק. יש לו גם כדרור וחדירה לא רעים אבל הוא לא יוצר ברמה של אידסון. אם הוא יוכל לשחק גם בעמדה 2 בהרכב גבוה אז הוא יכול להיות שחקן ספסל תורם. מכל מה שראיתי הוא בהחלט שחקן הגנה טוב מלנדסברג.

תראה משחק מלא שלו ואז תביע חוות דעת ואפשר יהיה להתייחס לזה ברצינות. להביע דעה על סמך קליפים זו שכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 2:01 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יותר מההחתמה של לינהרט מדאיג אותי המחסור בגבוה נוסף. בעמדה 5 למכבי יש 2 שחקנים שאחד מהם לא מסוגל לשחק מעל 15 דקות במשחק (וכהן לדעתי בכלל לא יכול לתת דקות בעמדה ביורוליג). בעמדה 4 יש את רנדל המועד לפציעות, את כהן שיכול לתת קליעה מבחוץ (למרות ש-0.6 שלשות ב-25% שהיו לא בראשון זה לא משהו לספר עליו הביתה) אבל לא ברור אם הוא יכול לשמור על גבוהים זריזים ואתלטים או על גבוהים מסיביים, את פניני וסמית' שזו לא העמדה הטבעית שלהם ואת אלטיט שהוא עדיין טירון. בעמדה 3 יש מספיק שחקנים (אפשר להגיד יותר מדי).
בגארדים אני פחות מודאג - יש אמנם רק 4 שחקנים בכירים על שתי עמדות הגארד אבל ארבעתם עם ניסיון ברמות הגבוהות. בעמדה 2 יש את היינס ולנדסברג כאשר פארגו גם יכול לתת דקות לצד אוחיון ואולי גם לינהרט בהרכב גבוה. בעמדה 1 יש את פארגו אוחיון והיינס כגיבוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 2:03 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לאומית כתב:
sir charles כתב:

תראה משחק מלא שלו ואז תביע חוות דעת ואפשר יהיה להתייחס לזה ברצינות. להביע דעה על סמך קליפים זו שכונה.

לא ראיתי רק קליפים של היילייטס אלא תקצירי משחקים. אמנם לא רואים שם יותר מדי מהחולשות של השחקן אבל מספיק מהחוזקות שלו.

דרך אגב, את הביצועים של אלכס אוריארקי ראית במשחקים מלאים או רק בקליפים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 2:08 pm 
Junior

sir charles כתב:
לאומית כתב:
sir charles כתב:

לא ראיתי רק קליפים של היילייטס אלא תקצירי משחקים. אמנם לא רואים שם יותר מדי מהחולשות של השחקן אבל מספיק מהחוזקות שלו.

דרך אגב, את הביצועים של אלכס אוריארקי ראית במשחקים מלאים או רק בקליפים?

בקיצור, במקום להגיד ספר הפכת את זה למעצב שיער. זה עדיין סוג של אותו דבר.
מקווה בשבילך שמי שבחר אותו ראה משחקים מלאים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 2:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

כשמכבי ישלמו לי משכורת של סקאוט אני בכיף אתיישב לראות משחקים מלאים של כל מועמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 2:38 pm 
Sophomore

רגע, הלינהרט הזה לא היה שחקן חמישיה בונציה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 2:55 pm 
Sophomore

קיבל 24 דקות בממוצע למשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 3:02 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קובי כתב:
רגע, הלינהרט הזה לא היה שחקן חמישיה בונציה?

פתח בחצי מהמשחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 3:02 pm 
Sophomore

עוד כמה משחקים לא רעים
14 נקודות מול ססארי

24 נקודות מול פזארו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 6:13 pm 
Junior

לפי הקליפים הוא נראה תואם גיא פניני, קליעה סבירה, לא אתלט גדול, לא מרבה ליצור לעצמו, ויש לו קצת האסל.

נקודת היתרון: הוא כנראה לא מעשן, נקודת החיסרון: לא על משבצת הישראלי.

בהודעה הרשמית של מכבי הוא מוגדר כ: "הצלף המחונן", נו נו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 8:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

גינות מיכאל כתב:
לפי הקליפים הוא נראה תואם גיא פניני, קליעה סבירה, לא אתלט גדול, לא מרבה ליצור לעצמו, ויש לו קצת האסל.

נקודת היתרון: הוא כנראה לא מעשן, נקודת החיסרון: לא על משבצת הישראלי.

בהודעה הרשמית של מכבי הוא מוגדר כ: "הצלף המחונן", נו נו...

היו לו יותר דאנקים בקליפ מלפניני בכל הקריירה כך שלא הייתי אומר שהם אתלטים באותה רמה.
מה רצית שיכתבו? "זה שלא עולה הרבה"... האמת שטכניקת הקליעה שלו מאוד מזכירה את של אידסון.

צ'מעו זה לא השחקן בתפקיד או עם הרזומה שרציתי לראות כזר האחרון אבל מה לעשות, נקווה לטוב. היו כמה מהלכים sneakyים שלו בקליפים שמאוד אהבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 8:48 pm 
Sophomore

צריך להמתין ולראות במה מדובר.

אני אף פעם לא ממהר להתלהב וגם לא ״להספיד״ סגלים בתחילת עונה, אבל על-פניו למכבי יש בעיה בסגל (לא בליגה הישראלית, אלא ביורוליג), וזאת אפילו בהתעלם משאלת מצבו של דוין סמית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 10:03 pm 
Hall of Famer

אני חייב להבין מה ברזומה של לינהרט מצביע על כך שהוא טוב יותר מבן רייס / שון דאוסן נניח . השניים הנ"ל מאוד גבוליים עבור מכבי בתור ישראלים סוגרי סגל , אז להביא זר שכזה ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 07, 2014 11:47 pm 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
אני חייב להבין מה ברזומה של לינהרט מצביע על כך שהוא טוב יותר מבן רייס / שון דאוסן נניח . השניים הנ"ל מאוד גבוליים עבור מכבי בתור ישראלים סוגרי סגל , אז להביא זר שכזה ?!

יכול להיות, אבל מה לעשות שרזומה זה ממש לא הכל. היו שחקנים עם רזומה שכשלו ושחקנים בלי רזומה שהפתיעו וכולם היללו את מכבי. אני לא אוהד מכבי ואין לי כוונה לייפות את המציאות ולחשוב שכל שחקן שהם מביאים בטוח יהיה תותח על, אבל כנראה שהם כן ראו בו משהו שלפיו אולי יש פה שחקן שיפתיע ויתפתח למשהו. אי אפשר כל היום לדבר על רזומה של שחקן שלא ראיתם באמת משחק בחיים ולבנות רק על פי זה את הקייס שלכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 08, 2014 3:15 pm 
Sophomore

קצת לגבי ההחתמה הזו בפרפסקטיבה יותר רחבה. המון שחקנים מסתובבים בליגה הבלגית, דנית, אוסטרית, פינית. המרחק בין להגיע לליגה יותר מוכרת כמו האיטלקית או הספרדית הוא עניין של קצת מזל וסוכן חביב, זה לא בהכרח מעיד על השחקן. הרבה מהשחקנים שמשחקים כיום בליגה הספרדית הכה מהוללת הגיעו משם. קבוצות בדרג הבינוני בספרד שואבת משם שחקנים בדרך קבע. יכול להיות שלינהרט יתגלה כשחקן חביב, גרוע או הגלגול הבא של אנתוני פארקר, אבל לקשור כל כך הרבה ללאיפה הוא שיחק קודם זה לראות את הדברים דרך משקפיים מאוד מאוד אטומים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 08, 2014 4:27 pm 
Sophomore

מאגרי השחקנים האנונימיים שידוע לי עליהם זו הליגה הבלגית, גרמנית, ליגה איטלקית שניה, הצרפתית והישראלית... ליגות כמו אוסטריה, פינלנד (חוץ מהיקמן), דנית או השוודית הרבה פחות. מתי יצא משם שחקן נורמלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 09, 2014 9:55 am 
Sophomore

אין לי בשליפה כרגע, אבל אני זוכר שללא מעט שחקנים אמריקאים בספרד יש עבר במדינות סקנדינביה, בלגיה, אוסטריה וגרמניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 09, 2014 1:57 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רק להעיר שגרמניה ובלגיה נכללו בקבוצה הראשונה של פאפאלוקאס, והוא שאל על השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 09, 2014 11:41 pm 
Junior

איך היקמן היה באיטליה לפני מכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 10, 2014 12:46 am 
Sophomore

16 נקודות למשחק במדי פזארו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 10, 2014 9:10 am 
Hall of Famer

הנקודה היא לא רק שהוא שיחק מספר שנים בקבוצות ברמה של מרכז ליגת העל שלנו , אלא שהוא כלל לא בלט שם ( בניגוד כאמור להיקמן למשל ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 10, 2014 11:23 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shmueliki כתב:
הנקודה היא לא רק שהוא שיחק מספר שנים בקבוצות ברמה של מרכז ליגת העל שלנו , אלא שהוא כלל לא בלט שם ( בניגוד כאמור להיקמן למשל ) .

בונציה הוא לא בלט אבל בטרייר הוא היה השחקן המוביל (הוביל אותם בעונה השנייה בנקודות, כ"ח, חט' ומדד והיה שני באס' וחס').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 716 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נביא בעירו, עודד ל ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: