סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 12:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 12:20 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ג׳ורדן טיילור. איזה סטיל. משחק מצוין של כל הקבוצה, אולם מפוצץ עד אפס מקום, אייזיק, הרוש וקרוקר מצוינים אבל ג׳ורדן מעל כולם, סטופר הגנתי מעולה, מנהל משחק הכי טוב שראיתי בליגה שלנו מזה זמן רב וגם כלי התקפי, היום עשה סל בחדירות, בשלשות מכדרור על שחקן, והוא קודם כל שחקן קבוצתי. ללקק את האצבעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 2:16 am 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:
מישהו יודע הצליח לשמוע בשידור בהתחלה (פספסתי את ההתחלה) מה קרה לדילגרו בגלבוע ומדוע הוא לא שיחק?

משהו בעיות עם האישור שלו. לעמית גל זה לא היה קורה. מקס' היה מחתן את הבת שלו עם דילייגרו או עם הפקיד האחראי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 1:35 pm 
Sophomore

אז קצת מסקנות מאמש: קצת נשבר מהאילתים ומהיחס שאנחנו מקבלים שם. לא יכול להיות שיושיבו אותנו איפה שהושיבו אותנו אתמול, עם תא שירותים אחד (כימי!) ועם מזנון בגודל של חרך ירי. הבעיה היא שאנחנו לא ממש יכולים להחזיר באותו מטבע לאילתים כשיבואו להתארח אצלנו, כי הם פשוט לא יבואו.

מקצועית, הפועל צריכה שינוי וזה ברור עוד ממשחקי ההכנה. קבלת ההחלטות של בראון וסקוט, בעיקר במגרש הפתוח, גרועה. אתמול שניהם עשו 4/18 מהשדה עם זריקות זוועתיות, בעוד מיימון, הזר הכי טוב שלנו אתמול, שיחק רק 19:30 דקות ועשה פלוס/מינוס חיובי. מתן בעמדה 4 זה פשוט משהו שלא עובד, ולצערי זה גם מגיע על חשבון שולדי שמשחק מעט מדי.

היחידים שראויים לאזכור חיובי הם מיימון כאמור, סקוורר שאמור להיות מחליף ומקבל המון דקות אותן הוא מרוויח ביושר ורביב לימונד, שנתן אתמול את אחד המשחקים הגדולים בקריירה שלו. נקווה להמשך טוב יותר מול נהריה בחמישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 1:45 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

האח של סומו כתב:
אז קצת מסקנות מאמש: קצת נשבר מהאילתים ומהיחס שאנחנו מקבלים שם. לא יכול להיות שיושיבו אותנו איפה שהושיבו אותנו אתמול, עם תא שירותים אחד (כימי!) ועם מזנון בגודל של חרך ירי. הבעיה היא שאנחנו לא ממש יכולים להחזיר באותו מטבע לאילתים כשיבואו להתארח אצלנו, כי הם פשוט לא יבואו.

מקצועית, הפועל צריכה שינוי וזה ברור עוד ממשחקי ההכנה. קבלת ההחלטות של בראון וסקוט, בעיקר במגרש הפתוח, גרועה. אתמול שניהם עשו 4/18 מהשדה עם זריקות זוועתיות, בעוד מיימון, הזר הכי טוב שלנו אתמול, שיחק רק 19:30 דקות ועשה פלוס/מינוס חיובי. מתן בעמדה 4 זה פשוט משהו שלא עובד, ולצערי זה גם מגיע על חשבון שולדי שמשחק מעט מדי.

היחידים שראויים לאזכור חיובי הם מיימון כאמור, סקוורר שאמור להיות מחליף ומקבל המון דקות אותן הוא מרוויח ביושר ורביב לימונד, שנתן אתמול את אחד המשחקים הגדולים בקריירה שלו. נקווה להמשך טוב יותר מול נהריה בחמישי.

מה עם גייטס ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:37 pm 
Sophomore

ממשיך להיות בינוני וסביר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:44 pm 
Junior

ובאופן מפתיע שוב נשברו כסאות ביציע של אוהדי הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 3:59 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

Dovi כתב:

הכסאות אשמים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 4:05 pm 
Sophomore

מה אתם רוצים, כל קבוצה שרוצה להחליף כסאות באולם מושיבה שם את אוהדי הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 5:14 pm 
Sophomore

Dovi כתב:

באופן מפתיע, כאילו בנוקיה לא נשברים כיסאות, כאילו בארנה אוהדי ג'רוז היו היחידים ששברו כיסאות. תמשיכו להאמין לכתבלב גולדסטון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 5:30 pm 
Sophomore

לפתע שמתי לב- ראשון לקחה 20 ריבאונד התקפה על הראש של הרצליה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 6:39 pm 
Sophomore

אז אוהדי הפועל רצחו כסאות, אבל רק יום לפני זה אוהדי מגדל הלכו מכות עם עובדי המזנון והמאבטחים בנהריה. כמובן שאף אחד לא שמע על זה, אף אחד לא קרא על זה, זה לא מעניין אף אחד כי זה לא הפועל. ואז יוצא שכל הקהלים בסדר חוץ מה חוליגנים האלימים של הפועל.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 14, 2014 7:10 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

חוצפן חיובי כתב:
אז אוהדי הפועל רצחו כסאות, אבל רק יום לפני זה אוהדי מגדל הלכו מכות עם עובדי המזנון והמאבטחים בנהריה. כמובן שאף אחד לא שמע על זה, אף אחד לא קרא על זה, זה לא מעניין אף אחד כי זה לא הפועל. ואז יוצא שכל הקהלים בסדר חוץ מה חוליגנים האלימים של הפועל.

ירושלים זה לא הפועל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 11:07 am 
Junior

הסיבה שאני לא מתוכיח היא שאני פשוט לא יודע. אני לא טיפוס שהולך למגרשים וגם אם כן זה נוקיה ולעיתים נדירות מלחה ואין לי מושג מה עושים קהלים אחרים.

אין ספק שאני ניזון מהתקשורת אבל לא ברור לי למה שיהיה לתקשורת אינטרס (דווקא) נגד הפועל תל אביב בעוד שחלק לא מבוטל מאנשי תקשורת הספורט דווקא אוהדים את אותה הפועל.
ואם יש מיעוט ששולט ומוביל קו נגד הפועל, למה אלה שאוהדים את הפועל לא עושים הפליה מתקנת ומדגישים מקרי אלימות של ירושלים, חולון מכבי תל אביב וכל שאר המופרעים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 11:42 am 
Sophomore

הפועל תל אביב מציגה: "כולם שווים בפני החוק"‏: http://youtu.be/HFbZ4fZ6ru0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 12:30 pm 
Sophomore

Dovi כתב:
הסיבה שאני לא מתוכיח היא שאני פשוט לא יודע. אני לא טיפוס שהולך למגרשים וגם אם כן זה נוקיה ולעיתים נדירות מלחה ואין לי מושג מה עושים קהלים אחרים.

אין ספק שאני ניזון מהתקשורת אבל לא ברור לי למה שיהיה לתקשורת אינטרס (דווקא) נגד הפועל תל אביב בעוד שחלק לא מבוטל מאנשי תקשורת הספורט דווקא אוהדים את אותה הפועל.
ואם יש מיעוט ששולט ומוביל קו נגד הפועל, למה אלה שאוהדים את הפועל לא עושים הפליה מתקנת ומדגישים מקרי אלימות של ירושלים, חולון מכבי תל אביב וכל שאר המופרעים?

זאת הבעיה המרכזית, לדעתי, של אוהדי הפועל, שבכל חור הם מנסים להשוות את מה שהם עושים למה עשו אוהדי קבוצות אחרות ומה היה העונש באותם המקרים ואיך כמובן דפקו את הפועל. במקום שהפועל יתרכזו בלהפסיק את ההתנהגות הזו שלהם, הם מנסים כל הזמן להתחסד בכך ש"ההם עשו אותו דבר ולא קיבלו כלום". עכשיו יבואו אוהדי הפועל, יגידו לי שאין לי מושג וכבר X זמן לא מקללים והם לא נענשו. בבל"טים במקרה הטוב.
בכל אופן, המקרה הספציפי הזה באילת נראה לי כמו סתם בלון נפוח, ראיתי את התמונות, כמה כסאות בודדים שעוקמו, מחזה די סטנדרטי באולמות, הפעם (באופן נדיר) הצדק לגמרי עם הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 2:23 pm 
Junior

א. תודה רבה לך על הניתוח המעמיק של בעיותינו כקהל.
ב. מה שאתה כותב אלו שטויות ולא מפתיע שלא באמת טרחת לבדוק לפני שאתה כותב.
הנהלת הפועל עושה כנראה יותר מכל הנהלה אחרת בליגה כדי למגר את הבעיות האלו בקהל ולא מעט דיונים נערכו בנושא. מעבר לכך אם היית מבקר בפורום שלנו היית רואה שגם בין האוהדים זה נושא שנדון לא מעט בניסיון לטפל בו בעיקר כי הוא פוגע בנו.
ג. למה לעזאזל שהרצון לקבל יחס הוגן מהתקשורת, מהמינהלת ומאיגוד הכדורסל יבוא על חשבון הניסיון לתקן את הבעיות אצלנו בקהל? אלה שני דברים שלא יכולים להתקיים יחדיו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 4:20 pm 
Freshman

לא יודע מה ההנהלה שלכם עושה או לא בפועל, אבל כל הבלחה תקשורתית של רמי כהן או של שלף תמיד מתחילה בבכיינות, עשו לי שתו לי, ואנשים לא אוהב בכיינים. ההנהלה שלכם ממש משקפת את הקהל, מה שיוצר אנטגוניזם.

*לא אוהד מכבי ולא הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 15, 2014 4:57 pm 
Junior

אני לא רואה בעיה בלהתלונן על יחס מפלה גם אם לפעמים זה יוצר אנטגוניזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 16, 2014 3:51 am 
Sophomore

וכמובן גם שום מילה על היחס המחפיר שאנחנו מקבלים כל פעם שמגיעים לשם, חיות מקבלות יחס יותר נורמלי מזה. והפעם זה היה יציע מאולתר מאחורי הסל שהורכב מ-4 שורות של כיסאות כתר על גבי רמפה של עשרה סנטימטר, שזאת חתיכת שערורייה שלא ברור איך היא אושרה ועל ידי מי, ועשרות אוהדים שלא הורשו להיכנס עד הרבע השני למרות שרכשו כרטיס. זה בנוסף ליחס המביש מכוחות האבטחה והשיטור בשליחות החלאות שמנהלות את המועדון הזה שכולל איומים וקללות ובדרך כלל גם כולאים אותנו בתוך תחומי המגרש למשך חצי שעה בסיום המשחק (הפעם זה היה "רק" כמה דקות), למרות שהחיכוך היחידי שקורה בין אוהדי הקבוצות הוא שאוהדי אילת באים ליציע שלנו מהיציע שלהם ולעפמים גם מתוך המגרש כדי לקלל ולהתגרות באין מפריע. אם היינו מקבלים יחס טיפה הוגן אז רק על זה היה הפוקוס ואילת היו עומדים לדין. אבל גם כל זה לא מעניין אף אחד, רק אוהדי הפועל ששוברים כיסאות (שאם הנזק הכספי היה נופל על החלאות האלה, הייתי אומר שזה המעט שמגיע להם על הגיהנום שהם מעבירים אותנו בכל ביקור שם).

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: RREEDDTT, stavs ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה