סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 10:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 12:04 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בינתיים הפתעת הבחירות זה הפרומואים הדי משעשעים של ביבי. קודם סרטון הילדים בגן. עכשיו סרטון ה"שערוריות החדשות" שהתשקורת כל הזמן מדביקה לו (כולל זה שהוא קורה ל-YNET - ליי-נט).
זה קליל כל כך, שהסבטקסט של הסרטונים הוא שהוא לא זורק זין על אף אחד והוא לוקח את הבחירות האלו בעיניים עצומות ושתי ידיים קשורות מאחורי הגב.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 12:43 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
בינתיים הפתעת הבחירות זה הפרומואים הדי משעשעים של ביבי. קודם סרטון הילדים בגן. עכשיו סרטון ה"שערוריות החדשות" שהתשקורת כל הזמן מדביקה לו (כולל זה שהוא קורה ל-YNET - ליי-נט).
זה קליל כל כך, שהסבטקסט של הסרטונים הוא שהוא לא זורק זין על אף אחד והוא לוקח את הבחירות האלו בעיניים עצומות ושתי ידיים קשורות מאחורי הגב.

לא יודע, בעיני עצם העובדה שהוא מתייחס בכזו נונשלנטיות לפרשה שעלולה להביא אותו לחקירה פלילית לא ממש עובדת לטובתו, גם לא העובדה שהוא משתמש בדיוק באותה סיסמה של בוז'י ולבני (אצלם-"או אנחנו או הוא", אצלו "או אנחנו או הם").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 1:45 am 
Hall of Famer

לגבי הסיסמא, אני לגמרי מסכים. קופירייטרים עם יצירתיות של ילד בן 4.

לגבי הפרשיות... שמע, צריך פשוט להודות בזה. התשקורת מתעלקת על ביבי כבר שנים. אם כל מה שיצא מזה זה נרות ריחניים, גלידה פיסטוק ובקבוקים למחזור, זה באמת כלום ושום דבר. במדינה שנשלטת ע"י ועדי עובדים, שוחד בחירות בשלטון המקומי, בפריימריז ובבחירות הכלליות לכנסת, אם כל ה"שחיתות" של ביבי נגמרת בהוצאות אישיות מופרזות והמניירות של גב' נתניהו, נראה לי שאין יותר מדי מאחורי זה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 8:11 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואו, זה היפוך מרשים של הפירמידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 4:00 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

התותח המפוברק כתב:
לגבי הסיסמא, אני לגמרי מסכים. קופירייטרים עם יצירתיות של ילד בן 4.

לגבי הפרשיות... שמע, צריך פשוט להודות בזה. התשקורת מתעלקת על ביבי כבר שנים. אם כל מה שיצא מזה זה נרות ריחניים, גלידה פיסטוק ובקבוקים למחזור, זה באמת כלום ושום דבר. במדינה שנשלטת ע"י ועדי עובדים, שוחד בחירות בשלטון המקומי, בפריימריז ובבחירות הכלליות לכנסת, אם כל ה"שחיתות" של ביבי נגמרת בהוצאות אישיות מופרזות והמניירות של גב' נתניהו, נראה לי שאין יותר מדי מאחורי זה.

באמת, זה כל מה שיצא החוצה? מה לגבי התערבות של הגברת בהחלטות מדיניות והרחקה של אישים שלא מוצאים חן בעיניה? מה לגבי אורח החיים הבזבזני וההוצאות העצומות מכספי משלם המסים כאשר רבים כל כך בארץ מתקשים לסגור את החודש?
http://www.maariv.co.il/journalists/ele ... cle-461879

דרך אגב, מעניין אם ביביהו מתכוון בקמפיין לדבר על המצע של המפלגה שלו או שהוא כל כך סומך על העדר שיצביע לו בעיניים עצומות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 4:43 pm 
Hall of Famer

אחת הכתבות הנוראיות של העיתונות הישראלית. ואזרוק משפט אקראי שמסביר את העניין

"הכל ידוע, בדוק, מוצלב, מוכח ונצור. לא רק לי. לכל מי שהיה שם. וכולם שותקים."
אם הכול בדוק מוצלב וכו' וכו', אז למה אתה שותק?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 4:57 pm 
Junior

שותק? אולי יש בעיה בדפדפן שלך והכתבה הסתיימה אצלך היכן שציטטת.

"
במקום שייקראו למעון ראש הממשלה אנשי מקצוע שיבדקו מה שצריך לבדוק, ינפקו דיאגנוזה ויפטרו אותנו מהעונש הזה, קורה דבר הפוך. כל מי שמעז לפלוט מילה מיותרת בעניינה, מוטס מיד לאי השדים ואסור להזכיר את שמו יותר. בעלי התפקידים הרגישים ביותר הם אנשים מטעמה, שהמטלה החשובה ביותר שלהם היא לא לנהל את המדינה או את הלשכה, אלא לדווח לה סביב השעון עם מי הוא נפגש, מה הוא עושה ולאן הוא הולך. נתן אשל הוא רק דוגמה. האיש, שהייתי מתלבט קשות לפני מינויו למנהל חנות מכולת שכונתית בעיר שדה נידחת, היה ״ראש הסגל״ בלשכת ראש הממשלה. לא להאמין.

קוראי הטור הזה מכירים חלק מהסיפורים. אני מפרסם אותם עשרות שנים, בלי הגזמה. החל מהפגישות שנתניהו ניהל איתי בדירות מסתור, פן תגלה אותן רעייתו ויבולע לו (עד שהיא גילתה, ואז בולע לו ולעוד כמה), דרך מערכות הלבוש שנעלמו בקמפיין בחירות, המניפולציות שהיא עשתה לשב״כ כדי ששיירת ראש הממשלה תעבור במיוחד לאסוף אותה (בניגוד להוראות הביטחון), דרך הסקנדלים, ההשתוללויות, הכניסה לישיבת עבודה עם ראש המוסד (תוך שבעלה אומר למאיר דגן לדבר חופשי כי שרה שותפת סוד לכל) וכו' וכו'.
"
הנה, הוא לא שותק, הוא כותב על חלק מהדברים שהוא יודע. חלק אחר הוא לא מפרט בכתבה הזו כי הכל פורט בהרחבה במקומות אחרים בשבועות האחרונים.
יש המון כיוונים שאפשר לקחת בביקורת הכתבה הזו, העיתונאי הזה או גוף התקשורת הזה.
אבל "למה אתה שותק" זה לא ביקורת, זה או לא לקרוא את המשך מילותיו, או להגיע לקריאה עם אג'נדה מוכנה ולא לתת לכתוב לבלבל אותך, או פשוט לצאת מנקודת הנחה שיש עוד דברים רבים שהוא יודע, בדק והצליב אך לא פירסם.
מאוד יכול להיות שהאחרון נכון, אבל הרי אנחנו לא יודעים, אז למה לא להניח שב-"הכל בדוק מוצלב וכו'" הוא מתכוון לדברים שהוא פרסם ופרסמו אחרים, בין היתר בפסקה שאחרי הציטוט? זה כבר עניין אישי של הקורא שבוחר לפרשן את רחשי ליבו של הכותב אם הוא יוצא מנקודת הנחה שהוא שותק על דברים שהוא יודע, לצד העובדה הקיימת שהוא לא שותק לפחות על חלק מהסיפורים עליהם הוא יודע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 5:00 pm 
Sophomore

כספית מביך ולא מאתמול, אבל מה שמעניין במיוחד זה שהוא מסביר בטור למה אסור בשום פנים ואופן להצביע לביבי, ומצד שני מכריז שההתלבטות שלו להצבעה היא בין 4 מפלגות ש2 מהן ילכו עם ביבי בדרגה גבוהה מאד של סבירות עד ודאות מוחלטת (כחלון וליברמן).

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 5:11 pm 
Junior

צודק, והנה דוגמא לביקורת עניינית על הכתוב במאמר הזה. מה שלא קיים, לדעתי האישית, כשמעבירים ביקורת על כך שהוא שותק כשבהמשך יש פסקאות שלמות של אי-שתיקה נקרא לזה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 5:40 pm 
Senior

עם כל הכבוד, כספית לא התייחס למקרה ספציפי אחד ומעדיף לנקוט בלשון מעורפלת וכללית, וודאי שביחס למה שהוא "בדוק, מוצלב, מוכח ונצור" כדבריו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 6:22 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יש שם הפניות (לכתבות עבר שלו ושל אחרים) לכמה מקרים ספציפיים ונראה לי שהסיבה שהוא נוקט בלשון כביכול מעורפלת היא שחלק מהדברים הינם מידע שהגיע אליו ממקורות שאינם רוצים להיחשף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 08, 2015 6:33 pm 
Junior

הבעיה העיקרית בכתבה הזו היא שמי שטורח לקרוא אותה במילא לא התכוון לרגע להצביע לביבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 2:12 am 
מנהל פורום

הכתבות האלה נוסח כספית ובכלל גישת ה"כולם יודעים אבל בוחרים לשתוק" מזכירה לי מאוד את הסיקור סביב מכבי תל אביב, וספציפית סביב פרשת פנאן. בכל אופן את שלב ה"יש משהו אבל לא ברור כמה חמור זה" נראה לי שעברנו מזמן. כשהנהג של ביבי מקבל פיצויים של שש ספרות או כשלכולם ברור שמי שפיטר את בנט ואילת שקד זו שרה אז נראה לי שקשה להתווכח שיש לה הרבה כח בידיים. מצד שני, כולם שותקים או מדברים בחידות או אומרים דברים בנוסח "כשפעם אפתח את הפה אז לא תאמינו למה שתשמעו".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 9:49 am 
Senior

לכולם ברור שמי שפיטר את בנט זו שרה?
לי לא ברור ואני חושב שהצטרפת לטרנד שאליו התיחסת ("כולם יודעים אבל")

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 9:55 am 
מנהל פורום

סליחה, הנחתי שזה קומון נולג' שביבי פיטר את שקד ובנט אחרי שהתגלה שהוא משלם להם מכיסו.

לינק ראשון שמצאתי, דווקא מפי החנפן הראשי של ביבי שבעצם מאשר את הפרטים הללו:

http://rotter.name/kolot/prime/34115.php

ציטוט:
לאחר פרישתו של בנט התפרסמה ידיעה גדולה על מקרה שבו נתניהו ורעייתו דרשו מבנט ומאיילת שקד, שהיתה אז מנהלת הלשכה, להחזיר את הצ'קים שרשם נתניהו לשניהם. המדובר בצ'קים שבנט דרש כתנאי להמשך העסקתו בלשכה, זאת נוסף על המשכורות שקיבלו מהכנסת כראש לשכת יו"ר האופוזיציה וכמנהלת הלשכה. בין שהפרטים נכונים ובין שלא, בפגישה נכחו רק ארבעה אנשים: בנימין ושרה נתניהו, נפתלי בנט ואיילת שקד. אבל הפגישה בכל זאת דלפה לתקשורת, וברור לכל מי הם השניים שבטוח לא הדליפו את תוכנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 9:56 am 
מנהל פורום

והנה מקור אחר, שים לב לכך שזה מפי "מקורות בסביבת נתניהו" דווקא:

http://news.walla.co.il/item/1234914

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 9:57 am 
מנהל פורום

ועוד אחד (תודיע לי כשיהיה מספיק):

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000817602

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 10:36 am 
Senior

כתבת: "(לכולם ברור ש)מי שפיטר את בנט ושקד היא שרה" אבל הבאת לינקים ששנים מהם מספרים על הסדרי צ'קים מוזרים בין נתניהו לראש לשכתו (באחד הלינקים מסופר כי שרה שמה קץ להסדר הזה, לטעמי בצדק) ושנים מהם מספרים על יחסים מעורערים בין עובדי הלשכה ושרה.
אני מניח שאפשר לעסות את הסיפורים כדי להתאים אותם לטענה, בערך כמו שאפשר להתאים את סיפור הפיצה ליכולת של צ'ורצ'יץ במשחק ספציפי.
אני מניח שקשה לעבוד בסביבת שרה נתניהו שבמבט חובבני נראה לי שהיא משוטטת בשוליה של פסיכוזה, אבל עוד לא מצאתי לינק מבוסס לכך שהיא מושכת בחוטים הקשורים לקבלת החלטות בסביבת רה"מ. קפריזית, כן. בלתי נסבלת, בהחלט. לפעמים גם עם השפעה על ביצועי הרה"מ (סיפור הפגישה במוסקבה נניח או הפגישה עם מאיר דגן), אבל לא שמעתי ממקור אמין ומזדהה על החלטות שהיא קיבלה.
ואל תביא עוד לינקים בבקשה, אני גם עובד פה ושם, אלא אם כן בלינק שתביא יסופר (למשל) איך שרה אמרה לביבי "אני או הוא" או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 12:02 pm 
מנהל פורום

אני הנחתי כשכתבתי מה שכתבתי שהתזה הזו מקובלת על כל מי שיש לו דעה בנושא, והבאתי לינקים שגם מביאים את הטענה הזו כעניין עובדתי וגם מודים בעובדה הזו למרות חוסר רצון בולט להודות בה.

אני מסכים שאין לי ערבות ממשלתית שכולם, כולל ההוא בקמצ'טקה שמהווה את החוליה הכי רחוקה בשרשרת של השישה בני אדם שמכירים זה את זה, יודעים את זה, ואני גם מסכים שאני נשען על מה שפורסם ולצערי לא פגשתי אף אחד מהמעורבים ושמעתי מפיו גירסה מדויקת של מה שקרה ואפילו מעולם לא הייתי זבוב על הקיר כשזה קרה. אני מתנצל על זה מראש ואם זו רמת הודאות הנדרשת אני מרשה לי להתעלם מההודעה שלי. כאמור, גם מעולם לא בדקתי בעצמי שמוני פנאן ניהל בנק השקעות פרטי ושהיו לו לקוחות מבין שחקני מכבי ושחקנים אחרים. ככה שגם מהבחינה הזו ראוי להפגין ספקנות ולהניח שהכל שטויות עד שיוכח אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 12:11 pm 
Senior

נו, אתה לוקח את הדברים רחוק מדי.
חסרה לי עדות אחת (אחת!) על החלטה ששרה נתניהו קיבלה הנוגעת לעבודתו של בעלה ברמת קבלת החלטות (לא לו"ז ביקור וכו' שמאלה דווקא יש מספיק), זאת המשמעות של "כולם יודעים", לא צריך להגיע אד אבסורדום כלומר עד קמצ'טקה כדי להגחיך את זה.

זה לא באמת הרבה לבקש (עדות אחת), נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 12:51 pm 
מנהל פורום

תן לי עדות אחת ממקור ראשון שפנאן ניהל בנק פרטי וששחקנים היו מושקעים בו.

רמת הביסוס של הטענה שהבאתי בלינקים לעיל עולה בהרבה על הביסוס של מרבית הידיעות שמתפרסמות בתקשורת ונחשבות לאמינות (ואלה היו שלושה לינקים ראשונים שנמצאו בחיפוש חטוף).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 12:57 pm 
Senior

אני מודה שלא התעניינתי במיוחד בפרשת פנאן והבנק אבל לא היו עדויות של שחקנים? עדויות מפורטות.
הלינקים שנתת לי פשוט לא קשורים לעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 1:07 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

kfir כתב:
הבעיה העיקרית בכתבה הזו היא שמי שטורח לקרוא אותה במילא לא התכוון לרגע להצביע לביבי.

זו הבעיה העיקרית במדינה - שאלו שמצביעים לביבי נראה שעושים זאת בלי שום קשר לביצועים שלו בשטח. זה מזכיר לי את הראיונות הקבועים בשוק מחנה יהודה לפני הבחירות:
מראיין: "למי תצביע?"
באסטיונר: "רק ביבי!"
לא משנה שאותו באסטיונר נדפק ע"י שלטון הליכוד פעם אחר פעם...
תומר כתב:
נו, אתה לוקח את הדברים רחוק מדי.
חסרה לי עדות אחת (אחת!) על החלטה ששרה נתניהו קיבלה הנוגעת לעבודתו של בעלה ברמת קבלת החלטות (לא לו"ז ביקור וכו' שמאלה דווקא יש מספיק), זאת המשמעות של "כולם יודעים", לא צריך להגיע אד אבסורדום כלומר עד קמצ'טקה כדי להגחיך את זה.

זה לא באמת הרבה לבקש (עדות אחת), נכון?

זה העניין, שהעדים לדברים כאלו אינם מן הסתם אנשים כמו מני נפתלי או המנקה בבלפור אלא כאלה בדרג יותר גבוה שכנראה לא רוצים לסכן את הקריירה שלהם למקרה מאוד סביר שביבי ימשיך להיות ראש ממשלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 2:35 pm 
מנהל פורום

תומר כתב:
אני מודה שלא התעניינתי במיוחד בפרשת פנאן והבנק אבל לא היו עדויות של שחקנים? עדויות מפורטות.
הלינקים שנתת לי פשוט לא קשורים לעניין.

באיזה מובן לא קשורים?

ולא, לא היו עדויות מפורטות. באופן לא מפתיע אף אחד לא דיבר על כלום. לדעתי היחיד שהודה בכך שהיה מושקע בבנק היה אנדרה ספנסר או משהו כזה. אולי באמת לא היה בנק וכולנו חיים באשליות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 09, 2015 3:31 pm 
Sophomore

ראובן, בטח שהיו עדויות. הנה מעט מן המעט:

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/956/418.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3795325,00.html

"הקאבס לא עמוקים מספיק. זה בדרך לסוויפ. 4:0 לבולס. תרשמו."-satriani מהמר על קאבס-בולס 2015.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 80 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Janiv, materna ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה