סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 10:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: תלונה על גניבה
הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 7:18 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
או דו"ח מבקר המדינה.

חלק שמצאתי מעניין - בשנת 2010 הוצאנו 100 אלף שקלים בחודש כדי שהבית המאובק מהסרטון של גלאמין יישאר נקי.
מאה אלף שקלים בחודש. על ניקיון.
אלה בינינו ששכרו שירותי נקיון ביתיים לאחרונה ודאי מזהים במהרה את גודל הגניבה ואת החשד לכך שהכסף הנ"ל לא שולם רק על שירותי נקיון.
מאה אלף שקלים בחודש, ממוצע של יותר מ-3000 שקלים ביום. זה הגיוני. אם נשתגע ונגיד שהמנקים של שרה הם הטובים ביותר ולכן גובים מאה שקלים לשעה (לעומת 50 ופחות של מנקות/ים "טובים פחות"), ושיש 4 מנקים בכל יום שעובדים 8 שעות ביממה, כל סופי שבוע וחגים.
צרי עין שהיו רוצים לפגוע בביבי ודאי היו מוצאים את הנתונים הנ"ל כחשודים.
אישית אני חושב שזה מוצדק וברור שצריך כל כך הרבה שעות עבודה של כל כך הרבה מנקים לאור הזוועות אליהן נחשפתי בסרטם של גלאמין ושרה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תלונה על גניבה
הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 9:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ברשת (דובי קננגיסר אם לדייק) הועלתה התיאוריה המעניינת שהמפלגות הדתיות אמורות להגיד משהו על עבודת החשמלאי ביום כיפור, ובכך לאלץ את ביבי או להודות בכך שהוא העסיק חשמלאי ביום כיפור או בכך שהוא נתן חשבונית פיקטיבית. והעובדה שהן שותקות מרמזת רמז עבה לגבי ההעדפות שלהן אחרי הבחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 10:33 pm 
Hall of Famer

בכנות, אני לא ממצדדי ביבי, אבל ליי-נט עברו כבר מזמן את כל הגבולות בבחירות האלו (ר' הכתבה היומית בנוגע ליוקר המחיה, משבר במערכת הבריאות או החינוך או מה שאתם רוצים) וגם אם היו כאן הוצאות מנופחות, זה זניח לחלוטין. יש במדינה הזאת כל מיני ועדי עובדים בנמלים ובחברת חשמל שמחזיקים את כולנו בביצים עם שכר חודשי דמיוני, כל מיני מנהלי בתי חולים שלקחו לכיסם והכניסו מוסדות רפואיים לחובות אדירים, מכרזים תפורים במאות מיליוני שקלים, מערכת בטחונית עם תנאים של פנסיה תקציבית, הון-שלטון שמזינים אחד את השני, טייקונים שפורסים חובות ע"ח הפנסיות שלנו ועוד ועוד. מיליון שקל לפה או לשם זה פינאטס, ואני די בטוח שהאחריות הישירה כאן היא על שרה נתניהו ו/או אנשי משרד הממשלה, ופחות על ביבי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 10:36 pm 
מנהל פורום

דבר אחד אני בטוח, הזוג נתניהו חולק איתך את ההשקפה שמיליון שקל זה פינאטס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 11:13 pm 
מנהל פורום

אני בטח לא בעד ביבי, אבל יש משהו בסיפור עם מושיק גלאמין שאני לא מבין -
מפלגות השמאל מתלוננות במקביל על שני דברים:
ביבי מושחת כי אסור לשלם על סרטון כזה.
בא גלאמין ומסביר שהוא שילם הכל מכיסו, אז ביבי מושחת כי אסור שגוף חיצוני יממן סרטוני תעמולת בחירות + אם מישהו אחר שילם אז זה סוג של קבלת טובות הנאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 11:19 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
דבר אחד אני בטוח, הזוג נתניהו חולק איתך את ההשקפה שמיליון שקל זה פינאטס.

בשוק הפרטי, ביבי סוגר את זה ב-10 שעות של הרצאות וגם זה בהגזמה. איך אני איתך?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 11:26 pm 
Hall of Famer

ודים, איפה נתקלת בחצי הראשון של הטענה?
נתקלתי בטענות על האיכות של הסרטון, על טיב המסר שהוא מעביר, או בטענות על כך שלא שולמה תמורה בעבורו, מה שמהווה תרומה אסורה - או שהתמורה שולמה בדרך בעייתית - פרסום סמוי (לא בטוח שבעייתי מבחינת חוקי מימון המפלגות).
אבל טענה שעצם גיוס גלאמין לסרטון הזה מושחתת לא שמעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 11:50 pm 
מנהל פורום

ודים כתב שהוא לא מבין, ונראה לי שהסברת יפה את אי ההבנה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 11:54 pm 
Hall of Famer

זהו, שכלפי מישהו אחר הייתי טוען כאן שהוא בונה איש קש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' פברואר 17, 2015 11:55 pm 
מנהל פורום

לפעמים אי הבנה זה פשוט אי הבנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:15 am 
מנהל פורום

בכל אופן, ודים, נקודת המבט הפרטית שלי היא שאין שום מניעה שביבי ישלם (מכספי מימון המפלגות, מן הסתם) למושיק גלאמין שיעשה איזה סרטון שהוא רוצה. אבל ביבי בחר לתאר את זה כ"הזמנו את מושיק גלאמין לתת חוות דעת מקצועית, אובייקטיבית ובלתי תלוייה", ככה שגלאמין הוא לא שחקן בתשדיר תמורת שכר (כמובן שכל אחד יכול לתהות בינו ובין עצמו כמה חוות הדעת הזו אכן עונה לתיאור של ביבי). כשזה מצטרף לעובדה שהוא כן קיבל תגמול בדמות הפרסומת הסמויה זה הופך להיות ביזארי לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:19 am 
מנהל פורום

באותה הכתבה בידיעות רשום דבר כזה: בליכוד טוענים שהם לא מימנו את הפקת הסרטון, אלא גלאמין עצמו מימן -> אם לא הם מימנו אז זה עבירה על החוק, כי אסור שמישהו זר יממן תעמולה -> בהמשך כתוב שאנשי מר"צ דורשים לבדוק ע"י מי באמת מומן הסרטון כדי לוודא שהוא לא מומן בעזרת כספי ציבור... ובמקביל אם הוא לא מומן מכספי ציבור אז זה גם גרוע כי אז זה יכול להיות תחת "קבלת מתנות וטובות הנאה".
אם הבנתי נכון, אז הטענה הראשונה של אנשי מר"צ היא הסיבה שבליכוד מתגוננים ע"י כך שטוענים שגלאמין מימן בעצמו, אלא שאם זה נכון אז גם זה עבירה על החוק.
בקיצור - בכל מצב ביבי אשם פה? אין לי בעיה עם זה. :men:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:27 am 
מנהל פורום

לא ברור בכלל למה התכוונת עם כל החצים, כמה מזה זה מה שמצוטט בידיעות וכמה מזה זה פרשנות שלך.

בכל מקרה, מכיוון שדי ברור שמותר לביבי לשלם לאנשים שיופיעו לו בסרטונים או ייצרו אותם אז טענה ש*זה* מושחת היא די טענת איש קש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:41 am 
Junior

כן ודים, זה בדיוק הסיפור. שבכל מקרה הוא יוצא רע, כי ככה הוא ניהל את העניין הזה. נחום ברנע הביא כמה סיפורים דומים איך השקרים של ביבי מסבכים אותו עם עצמו עד שכבר אין לו דרך מילוט לשאלות ההמשך.

אגב, זה פשוט מדהים, כמה ששרה משוכנעת שכולנו מטומטמים. היא אמרה את זה לא פעם אגב.
זה דברים קטנים שהיא מספרת כאילו באותנטיות וזה פשוט לא נתפס איך אין לה בעיה לעשות הצגה שכזו, שכ"כ הרבה אנשים יכולים להפריך.
המטבח הרעוע שגלאמין מתפלץ ממנו ושרה כמובן משתפת פעולה "ושוכחת" מקיומו של המטבח הראשי והמפואר בקומה השנייה.
התפסן שלא אישרו לה לקנות (אז מה את אומרת, שאת כ"כ קמצנית עד שלא היית מוכנה לקנות על חשבונך תפסן בשלושה שקלים?).
האבק (את מוסרת חשבוניות בסך אלפי שקלים על ניקיון בבית הזה, טיפת בושה אין?).
המנורות השבורות (חצי ירושלים ראתה את הנהג האישי שלה עושה עבורה שליחויות שונות ומשונות. לא יכלת לשלוח אותו להביא נורות?).
וזה רק קמצוץ, הדברים שאני זוכר. אה, "שניצל ופירה" גם היה לנו. ילד בן 4 היה מזהה את הניסיון המגוחך להראות עממיות. ויומיים אח"כ מפורסם דו"ח המבקר על כך ששרה כ"כ אוהבת שניצל ופירה אז היא בערך בכל יום מזמינה מבחוץ משהו אחר.
פשוט הזיה שמשפחה מגלומנית ומטורפת כ"כ שולטת כאן ביד רמה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 7:36 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
האמת, מה שהכי חורה לי בעניין הזה, הוא שהקומה התחתונה שהיא הפנים היצוגיים של מדינת ישראל כלפי מנהיגים זרים, כמעט לא עוברת שיפוצים, ואילו הקומה העליונה שהיא אך ורק לנוחות הרה"מ מסתבר שמשופצת ומדוגמת. כמובן שלשם לא נתנו לחובב הסלפיז להכנס. קצת מזכיר כל מני שיטות צפון קוריאניות להתמודדות עם התקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 9:03 am 
מנהל פורום

אני אישית לא הייתי מסיק שום מסקנה מהסרטון הזה לגבי מצב בית ראש הממשלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:38 pm 
Sophomore

עפ"י הדוח:
הוצאות בית ראש הממשלה: 2.4-3.2 מיליון ש"ח/שנה בין השנים 2010-14

הוצאות בית הנשיא (בכהנותו של פרס): תקציב מקורי 40-44 מיליון ש"ח/שנה, בפועל צמחו ההוצאות לכ-60 מיליון ש"ח/שנה.

צפון קוריאה? ככה הרגשתי אחרי הארבע שעות הראשונות במסיבת יום ההולדת ה-90 של פרס שהועברה בלייב בערוצים המסחריים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:41 pm 
Junior

-adi- כתב:
עפ"י הדוח:

הוצאות בית הנשיא (בכהנותו של פרס): תקציב מקורי 40-44 מיליון ש"ח/שנה, בפועל צמחו ההוצאות לכ-60 מיליון ש"ח/שנה.

מה הקשר בין א' לב'?
אפשר לשאול למה בודקים את ביבי ולא את פרס (למרות אחד הוא מעון והשני הוא משרד), וזו בהחלט שאלה לגיטימית.
אבל אין שום צורך להשוות ואחד לא מכשיר את השני.

-adi- כתב:
צפון קוריאה? ככה הרגשתי אחרי הארבע שעות הראשונות במסיבת יום ההולדת ה-90 של פרס שהועברה בלייב בערוצים המסחריים.

בהחלט היה דוחה , אבל למיטב זכרוני זה היה במימון פרטי, ככה שאני לא ממש מבין כיצד זה מתקשר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:42 pm 
Hall of Famer

קראתי איפהשהו, ואני לא יודע אם זה נכון או לא, שלבית הנשיא יהיו תמיד יותר הוצאות מאחר וישנם אנשים שעובדים שם במשרה מלאה, הרבה יותר מאשר משרד רוה"מ.
כך או כך, הוצאות בית הנשיא קפצו מאוד בתקופת פרס. התקשורת איתרגה את זה לחלוטין ולא דיברה על כך ואני מניח שאם בבית הנשיא היה מישהו שהתקשורת לא הייתה אוהבת מזמן היו עושים על כך תחקירים ומעלים את זה (כל האמור לעיל לא אומר שאני בא לומר שנתניהו בסדר. אני ממש לא אוהב את ההתנהלות הזו. רק מדבר כאן על התנהלות התקשורת שמזמן הוכיחה לי שהיא מדווחת על מה שהיא רוצה ומה שמתאים לאג'נדות שלה ולא מדווחת על מה שלא "בא לה בטוב").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:47 pm 
Sophomore

sheky כתב:
-adi- כתב:
עפ"י הדוח:

מה הקשר בין א' לב'?
אפשר לשאול למה בודקים את ביבי ולא את פרס (למרות אחד הוא מעון והשני הוא משרד), וזו בהחלט שאלה לגיטימית.
אבל אין שום צורך להשוות ואחד לא מכשיר את השני.

-adi- כתב:

בהחלט היה דוחה , אבל למיטב זכרוני זה היה במימון פרטי, ככה שאני לא ממש מבין כיצד זה מתקשר

לחלוטין לא מכשיר שום טריפה, אבל כל הנ"ל מבהיר היטב עד כמה הסיקור התקשורתי בנושא מוטה ומגמתי בצורה מעוררת קבס. והכל בשם מפלגת "רק לא ביבי".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 12:53 pm 
Sophomore

oren_80 כתב:
קראתי איפהשהו, ואני לא יודע אם זה נכון או לא, שלבית הנשיא יהיו תמיד יותר הוצאות מאחר וישנם אנשים שעובדים שם במשרה מלאה, הרבה יותר מאשר משרד רוה"מ.

זה דווקא ההיפכא מסתברא.

הנשיא הוא זה שמנהל ומכתיב את סדר היום שלו בניגוד לראש ממשלה. ע"ע "ועידת הנשיא". בבית ראש הממשלה מבקרים הרבה יותר אישים, גרים הרבה יותר מאבטחים והוא מעון גדול פי כמה, וגם שם יש עובדים במשרה מלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 1:02 pm 
Senior

ההבדל העיקרי הוא באמת שמעון הנשיא הוא המשרד שלו והמקום שבו קורים הדברים בעוד שמשכן ראש הממשלה הוא, ובכן, משכן המשמש לכל היותר לאירוח אורחים רמי מעלה.

אני מסכים שההבדל בסיקור התקשורתי בין שני המקרים (שלמיטב ידיעתי שניהם נכללו בדו"ח המבקר) מקומם עד מרגיז אך יש שני נושאים שחשוב לזכור בבואנו להתקומם עד להתרגז:
1) הסרטון המגוחך שפחות או יותר היה הדבר הכי קרוב להרמה להנחתה שראיתי בחיים כולל כמה מהביצועים המרשימים יותר של עידו כהן כשעדיין שיחק במטה אשר
2) מעבר לבזבוז כשלעצמו, יש בדו"ח המבקר התייחסויות מפורשות למעשים שהם אולי לא כשרים ברמה האתית ואולי אפילו יותר מזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 1:19 pm 
Junior

-adi- כתב:
עפ"י הדוח:

זה שבית ראש הממשלה ובית הנשיא נקראים שניהם בית זה לא אומר שהם משמשים לאותה מטרה.

תוסיפי לבית ראש הממשלה את הוצאות משרד ראש הממשלה...
לכמה הגעת עכשיו?

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 1:33 pm 
Hall of Famer

אני בכלל לא אופתע אם גם הוצאות בית הנשיא מנופחות לגמרי ומאותרגות ע"י התקשורת, אבל קודם כל, כמו שביטלא כתב, אם לוקחים בחשבון שבית הנשיא מקביל למעון הרשמי של ראש הממשלה ובנוסף גם למשרד ראש הממשלה, זה הופך את הפרופורציות ליותר הגיוניות. שנית, צריך לזכור שהכנסת והממשלה נבחרות בפועל ע"י הציבור בזמן שהנשיא נבחר ע"י הכנסת (ובמשתמע-בדרך כלל בתמיכת הממשלה), כלומר אם ההתנהלות הכלכלית של מעון ראש הממשלה היא שערורייתית (ושכל אחד ישפוט בעצמו אם זה כך או לא), הדרך של הציבור להשפיע על כך היא ע"י החלפת ראש הממשלה. אם לעומת זאת ההתנהלות של בית הנשיא היא שערורייתית, הציבור לא יכול להשפיע על בחירת הנשיא באופן ישיר, הדבר היחיד שהוא יכול להשפיע עליו זה על הרכב הכנסת והממשלה. כלומר בכל מקרה, זה לא משנה מי מבין שני הבתים מתנהל בצורה שערורייתית, כך או כך הדרך היחידה של הציבור להשפיע על זה היא ע"י החלפה של הכנסת והממשלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' פברואר 18, 2015 1:55 pm 
Junior

וחוץ מזה ההתנהלות של בית ראש הממשלה היא באשמתו של מני נפתלי בעוד של בית הנשיא היא של פרס השמאלן המנייאק מאוסלו.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Hacohen, זה כן אני, ציפה דריפה אלמדלסי, ראי שעל הקיר ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: