סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 121 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור ח"י המשחקים
הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:16 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן כתב:
למה סלי האסל בטבעת זה פחות מוצלח מחדירות אלגנטיות?

תיארתי את כל הסלים שהוא קלע. 2 מהסלים שלו היו קרש סל חופשי לגמרי במתפרצת ועוד ריבאונד התקפה אחרי כניסה שלו עם הראש בקיר שכמעט הסתיימה באיבוד.
אין משהו רע בסלי האסל אבל כשהוא ניסה לסדר לעצמו מצבים זה לא נראה טוב עם הרבה כניסות ליער של שומרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:17 am 
Sophomore

red כתב:
מקל משנה את מכבי לחלוטין. באירופה הוא אולי לא נותן יותר מדי, אבל בליגה הוא לגמרי שובר שוויון, ואם הוא בריא - מכבי פייבוריטית לטייל לדאבל.

אבל רוצ'סטי לגמרי נעלם , ומכבי לא תגיע לכלום עם תרומה אפסית שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:18 am 
Sophomore

sir charles כתב:
ראובן כתב:
למה סלי האסל בטבעת זה פחות מוצלח מחדירות אלגנטיות?

תיארתי את כל הסלים שהוא קלע. 2 מהסלים שלו היו קרש סל חופשי לגמרי במתפרצת ועוד ריבאונד התקפה אחרי כניסה שלו עם הראש בקיר שכמעט הסתיימה באיבוד.
אין משהו רע בסלי האסל אבל כשהוא ניסה לסדר לעצמו מצבים זה לא נראה טוב עם הרבה כניסות ליער של שומרים.

לפחות הוא חדר לסל , הגארד הראשון השנה שעשה את זה בצורה סבירה , משחק ראשון שלו , צפוי שהוא לא יהיה מחובר , לא אהבתי שהוא לקח על עצמו יותר מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:23 am 
Hall of Famer

Equilibrium כתב:
red כתב:
מקל משנה את מכבי לחלוטין. באירופה הוא אולי לא נותן יותר מדי, אבל בליגה הוא לגמרי שובר שוויון, ואם הוא בריא - מכבי פייבוריטית לטייל לדאבל.

ומעניין מזה יהיה לראות איך מקל ואוחיון ישחקו אחד ליד השני. בינתיים מקל מוותר לגמרי על שלשות, ונותן את מה שאוחיון נותן במיטבו רק טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:37 am 
Sophomore

אורן כתב:
Equilibrium כתב:
red כתב:

ומעניין מזה יהיה לראות איך מקל ואוחיון ישחקו אחד ליד השני. בינתיים מקל מוותר לגמרי על שלשות, ונותן את מה שאוחיון נותן במיטבו רק טוב יותר.

אני לא רואה את שניהם משחקים ביחד , זה מתכון לאיזורית אפקטיבית של היריבה , אם כבר אני רואה את מילסאפ (אם יהיה בקו התקדמות) יותר משחק ליד מקל וטיילר ואוחיון עולים מהספסל. ואם זה יקרה זאת תהיה הפעם הראשונה שיצא לי לראות את מכבי מחליפה לחלוטין את הקו האחורי הפותח שלה , באמצע עונה ,ואת מה שהיה הקו האחורי לפני זה , מורידה לספסל.

חבל לי רק על יבזורי , אישית , אני מעדיף אותו ע"פ טיילר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:41 am 
מנהל פורום

התנצלות אם השאלה נשמעת אידיוטית כי לא ראיתי את השחק
אבל למה הרוחות מנשבות כאן כאילו יש שיפור משמעותי במכבי כשתכלס מה שהקבוצה השיגה זה קצת פחות ממה שהיאר השיגה מול אותה קבוצה, ואם משקללים את העובדה שהמשחק הקודם היה בחוץ ומול ראשון בפורמה יותר טובה, אז יש ירידה בהישג של מכבי ביחס לסיבוב הקודם מול אותה קבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:58 am 
Sophomore

uriel17 כתב:
התנצלות אם השאלה נשמעת אידיוטית כי לא ראיתי את השחק
אבל למה הרוחות מנשבות כאן כאילו יש שיפור משמעותי במכבי כשתכלס מה שהקבוצה השיגה זה קצת פחות ממה שהיאר השיגה מול אותה קבוצה, ואם משקללים את העובדה שהמשחק הקודם היה בחוץ ומול ראשון בפורמה יותר טובה, אז יש ירידה בהישג של מכבי ביחס לסיבוב הקודם מול אותה קבוצה

א. זאת לא אותה הקבוצה , אפילו לא במעט , אם במשחק הקודם שיחקו , בנדר,אוננוקו,פארמר,אוחיון,דגן - כל החברה האלו לא שיחקו אמש , 5 שחקנים , זה כמעט חצי קבוצה.
ב. הדקות של מקל היו דקות טובות , גם של הקבוצה , 28 אסיסטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:59 am 
Sophomore

ד"א , ראשון תעשה בשכל אם היא תחתים את שון ג'יימס עד שארית העונה , הוא יכול לתרום הם המון , גם עם בעיות הגב שלו. מונרו חייב מחליף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 11:31 am 
Hall of Famer

Equilibrium כתב:
ד"א , ראשון תעשה בשכל אם היא תחתים את שון ג'יימס עד שארית העונה , הוא יכול לתרום הם המון , גם עם בעיות הגב שלו. מונרו חייב מחליף.

זה באמת יהיה שידרוג רציני עבורם ( במקום פאלמר ) .

לא ברורה הדעיכה של רוצ'סטי . הרי בסופו של דבר מרבית הדקות שלו הן ללא מקל לצידו על המגרש , אז משחקן בסדר גודל שכזה אפשר לצפות שימשיך לתת את אותה תוצרת גם אם מעמדו נפגע במשהו לאור שינויי הסגל האחרונים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 11:41 am 
Sophomore

לא ברורה הירידה במעמדו של רוצ'סטי? קיצצו לו את מספר הכדרורים ב90% בערך, כל מי שיודעת לא להביא ממנו עזרה משתקת אותו התקפית וחוגגת עליו בהגנה כרגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 12:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
12 נקודות ממילספ לא צריכות מאד להפתיע, הוא היה שחקן עם ממוצעים כאלה גם באשדוד כמדומני, הוא הועף משם על בעיות אישיות וחוסר משמעת טקטית ובכלל. נראה איך הוא יתפתח. אתמול זה נראה נחמד, הוא זרם בתוך הקבוצה. כשהמעמד שלו יתקבע נראה אם הוא גם יתנהג אחרת.
אבל מכבי אתמול נראתה אחרת בטח כשמקל היה על המגרש. כל צורת המשחק שלה משתנה, ופתאום רואים קצת ניצוצות של משחק קבוצתי. פתאום חדירות, פתאום לא רק שלשות. פתאום הגנה בקו האחורי. רבע אחד של הגנה קבוצתית הספיק להפוך משחק צמוד למשחק שנראה כמו 20 הפרש בהתהוות, והוא גם היה כזה אם לא טעויות מטופשות בדקות האחרונות שבראשן ה-8 שניות, שצריך להיות ממש טפשים מהמאמן ועד אחרון השחקנים כדי לעשות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 3:21 pm 
Junior

Equilibrium כתב:
לא מצליח להבין למה לא שרקו ב"ס , חנוכי כבר היה צריך לקבל טכנית על העבירה הקודמת שלו , גם מונרו על הורדת הזקיף של אופייבו (הליכה על הראש) היה צריך לקבל ב"ס. חנוכי אחד המגעילים , לאנסברג שחצן ממנו , פניני מטונף ממנו , אבל הם לפחות שחקני כדורסל , חנוכי זה הילד המעצבן הזה , ששם לך רגל,מפיל אותך, ובוכה שמקבל מכות.

לא יודע למה דנג החליט שלא שרקו ב״ס.
לדעתי שרקו ב״ס ובנםסף טכנית ללנדסברג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 4:11 pm 
Hall of Famer

לגבי מה שדנג כתב, יש סעיף בקובץ הפירושים שמדבר על טכנית לצד אחד ועבירה שגוררת הרחקה לצד שני. מה שקורה אז זה בדיוק מה שדנג תיאר.
אולי פספסתי משהו, אבל לא מצאתי סעיף על מה קורה אם במקום עבירת הרחקה יש "רק" ב"ס. אני נוטה לחשוב שגם אז קורה מה שדנג תיאר, וכנראה שפשוט לא שרקו שם ב"ס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 4:44 pm 
Hall of Famer

Avishai כתב:
לא ברורה הירידה במעמדו של רוצ'סטי? קיצצו לו את מספר הכדרורים ב90% בערך, כל מי שיודעת לא להביא ממנו עזרה משתקת אותו התקפית וחוגגת עליו בהגנה כרגיל.

לא הבנתי מדוע קוצצו ממנו כל כך הרבה כדורים , כשהוא משחק על חשבונו של מקל ולצד שחקנים שאינם יוצרים כמו מילסאפ , פניני , שגב וכו' .

אני גם חושב שלא נשרקה ב"ס לחנוכי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 4:46 pm 
Junior

סמית זרק ללא שחקנים בצדדים. אני מבין ממכם שזה לא מחייב שהיתה בלתי ספורטיבית ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 4:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא ראיתי את השופטים מסמנים ב"ס וגם לאחר הזריקות של סמית' ראשון קיבלו זריקה וכדור מהצד.
אם היתה נשרקת ב"ס מכבי לא היתה אמורה לקבל את הכדור? בלתי ספורטיבית לא "שווה" יותר מטכנית?

בלי קשר לשריקה הזו היו עוד כמה הורדות זקיף של ראשון במשחק (כולל אחת על פניני שלא נשרקה בכלל עבירה) ולראשון שרקו על כל נשיפה לכיוון של מונרו (זה הרגיש שגם אם הוא יקפוץ בפיידאווי מעבר לשורות הראשונות דיין ישרקו לו עבירה אם הכדור לא ייכנס לטבעת).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 5:04 pm 
Sophomore

אם כבר עוסקים בשיפוט- האסון השיפוטי של העונה בארץ ובאירופה הוא השריקות לתוקף. התוקף הקלאסי של שחקן מתייצב ונופל כמעט נעלם ובמקום זה קיבלנו בליל לא קוהרנטי ומתסכל של שריקות שונות ומשונות על תפיסות, חסימות, הישענויות וכו'. ההנחיות לשופטים צריכות להשתנות ומהר כי השריקות מאד לא אחידות, מהלכים התקפיים שאין שום סיבה לעצור נבלמים בשריקות שאף אחד לא מבין מאיפה באו ומה שרק מגדיל את העצבים זה העובדה שאתה יכול לראות מהלכים זהים עם שריקות שונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 5:12 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
לא ראיתי את השופטים מסמנים ב"ס וגם לאחר הזריקות של סמית' ראשון קיבלו זריקה וכדור מהצד.
אם היתה נשרקת ב"ס מכבי לא היתה אמורה לקבל את הכדור? בלתי ספורטיבית לא "שווה" יותר מטכנית?

בלי קשר לשריקה הזו היו עוד כמה הורדות זקיף של ראשון במשחק (כולל אחת על פניני שלא נשרקה בכלל עבירה) ולראשון שרקו על כל נשיפה לכיוון של מונרו (זה הרגיש שגם אם הוא יקפוץ בפיידאווי מעבר לשורות הראשונות דיין ישרקו לו עבירה אם הכדור לא ייכנס לטבעת).

היתה הורדת זקיף מסוכנת של אופייבו , מונרו הלך לו על הראש , לדעתי זה ב"ס אוטומטי (שהולכים לכיוון הראש) , דווין סמית' קיבל 2 פיצוצים חזקים מחנוכי , לא חושב ששניהם לחוד שווים ב"ס , אבל שהם באים אחד אחרי השני , די צפוי שתישרק ב"ס.
בכלל שיפוט לא אחיד ורע כל המשחק , אני לא מבין למה שורקים על כל מגע בפוסט אפ , אבל פיצוצים בדרך לסל זה מותר , שיפוט מאד רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 5:15 pm 
Sophomore

אד הורטון כתב:
אם כבר עוסקים בשיפוט- האסון השיפוטי של העונה בארץ ובאירופה הוא השריקות לתוקף. התוקף הקלאסי של שחקן מתייצב ונופל כמעט נעלם ובמקום זה קיבלנו בליל לא קוהרנטי ומתסכל של שריקות שונות ומשונות על תפיסות, חסימות, הישענויות וכו'. ההנחיות לשופטים צריכות להשתנות ומהר כי השריקות מאד לא אחידות, מהלכים התקפיים שאין שום סיבה לעצור נבלמים בשריקות שאף אחד לא מבין מאיפה באו ומה שרק מגדיל את העצבים זה העובדה שאתה יכול לראות מהלכים זהים עם שריקות שונות.

ראשית , שורקים יותר מדי , שנית , שורקים בצורה לא אחידה (בליגה המקומית ובאירופה) , אפשר להגיד שמבחינת שיפוט הליגה המקומית מפגרת אחרי היורוליג , אבל יותר טובה ממה שמתנהל ביורוקאפ , שם זה ממש אדרלמוסיה.
בשנים האחרונות , השופטים באירופה פשוט מורידים את החשק מלראות משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 5:18 pm 
Hall of Famer

Dovi כתב:
סמית זרק ללא שחקנים בצדדים. אני מבין ממכם שזה לא מחייב שהיתה בלתי ספורטיבית ?

לא, זה לא מחייב. שחקנים לא עומדים בצדדים בכל מקרה בו המשחק לא מיועד להתחדש בריבאונד במקרה של החטאה.
בכל מקרה כזה השחקנים האחרים עומדים אחרי קשת ה-3, ואחרי הקו הדמיוני שהוא ההמשך של קו העונשין לשני הצדדים (כלומר אסור להם לעמוד בפינות).

ואני מסכים עם מי שכתב ששתי העבירות היו אמורות להיות ב"ס, גם של מונרו וגם של חנוכי. למעשה של מונרו אפילו יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 7:26 pm 
מנהל פורום

חזרה למשחק שהיה בירושלים
המהלך האחרון, בוצע לפי תכנון או אילתור?
באולם הייתי בטוח שזה מהלך מתוכנן, עכשיו בוידאו נראה לי שלא
ליאור מסר לדונטה ורץ לקבל את זה בדרך לסל, הוא ניצל את הרגע הזה שהשחקן שלו חיפש לאן הלך הכדור מהידיים שלו וברח לכיוון הסל
במהלך מתוכן הייתי מצפה שמישהו יחסום את השחקן של ליאור ולא יסמוך על זה שהוא יאבד את הריכז בשבריר השניה שהכדור יוצא מהיד
תרגיל דומה רק עם החסימה סידר גודס כעוזר מאמן של מכבי נגד הפועל במשחק הארכה שהיה בנוקיה נדמה בעונת 7/8
אני חושב שזה התרגיל שבלאט רצה לעשות עם לברון בפסק זמן המפורסם נגד בוסטון שלברון שינה את התרגיל
בכל אופן הגיע הזמן לשים סוף לאגדה שמי שמוציא את הכדור מהחוץ לא יכול להיות השחקן שאמור גם לזרוק את הזריקה המכריעה אגדה שנפוצה בעיקר אחרי קליעת הניצחון של לברון נגד בוסטון בפלייאוף האחרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 7:36 pm 
מנהל פורום

גם סל האליפות של חולון נקלע ככה שהמוסר מהחוץ היה זה שרץ לסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 8:09 pm 
מנהל פורום

עוד דבר, נכון לאתמול בלילה חייתי בהרגשה שיש להפועל עוד שיא בכדורסל העולמי ליד השש הארכות
0 ריבאונד התקפה, אם לא עשינו שיא בטח השוונו שיא :-)
אתמול בלילה נשבע לכם שבאת המנהלת היה 0 ריבאונד התקפה, היום אני רואה ריבאונד אחד how come?
מאחר ואנחנו אוחזים כאן בפורום ביותר מסטטסטיקאי אחד (אבישי והרסי זה שניים שאני יודע) אבקש נימוקים לגזלת השיא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:50 pm 
Hall of Famer

אוריאל, גם אני ראיתי באתר 0 בעמודה הזו. מצד שני, במשחק כן ראיתי אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 01, 2016 10:51 pm 
Hall of Famer

איזו מחצית של נעימי..... 23 נקודות ועוד לא נגמר.

קרית גת בנתיים חוגגת על הפועל ת"א, פלוס 15 במחצית.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 121 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 43 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה