סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 4:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 9 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 22, 2016 4:27 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
שארלוט בברוקלין. הבובקטס אחרי ניצחון נפלא לילה קודם על סאן אנטוניו ונמצאים בתקופה טובה ואיתנה. למרות זאת לא יהיה להם קל בברוקלין כי הם יגיעו תשושים ויתכוונו לנוח על זרי הדפנה כשמולם יעלה אחד מהפאואר-פורוורדים הטובים והאיתנים בליגה, חברו של ניקו מימי פורטלנד העליזים, תומאס טי-רוב רובינסון. כמובן שחוץ ממנו ברוקלין לא יכולה להתגאות בהרבה כלים התקפיים או אחרים יוצאי דופן כשמקום של כבוד מגיע לג'ארט ג'ק הנפלא וכמובן לאחיו של רובין, ברוק לופז, הגדול והאיטי. לא הייתי מרחיק לכת עד כדי להמר פה נגד שארלוט, אך יחד עם זאת זה בהחלט יעלה על הדעת

מיאמי בניו-אורלינס. מה עוד אפשר להגיד על ניו אורלינס. הם עשו הכל כדי לנער מהם את הלוזריות הבלתי אפשרית הזאת שלהם שמאפשרת להם לא יותר ממקום שמיני וסיבוב ראשון. עד כדי כך שהלכו אל הגורן ואל היקב והחתימו את מיודענו, טים פרייז'ר. כמובן שזה הצעד החכם הראשון שהם עשו מזה שנה-שנתיים ומבוסס על זה שטים פרייז'ר הוא שחקן שלי ופשוט במקרה לא קיבלתי אחוזים מהחוזה החדש (וגם כי הוא שחקן אדיר בזכות עצמו). בכל מקרה סביר שהם לא ינצחו את מיאמי למרות המשחק הביתי כי מיאמי קבוצה חזקה שמשחקת חזק ומציגה לא מעט שחקנים איכותיים בכמה עמדות.

יוסטון באו.קיי.סי. המשחק של הלילה, ג'יימס הארדן הנורא חוזר לעיירה שגירשה אותו ממנה כדי להשתלט על בית המרזח ולשחרר את הבחורה. בכל מקרה אני מקווה שאו.קיי.סי לא ייכשלו פה כי אין לי כוח שיוסטון יתחילו לאיים על המיקום שלנו, במיוחד בתקופה כזו שאנחנו כל כך נהנים להפסיד. לזכותם ייאמר שהם הביאו את ג'וש סמית', נהיו הרבה יותר גרועים, הביאו את טיי לאוסון, נהיו עוד יותר גרועים ואז שיחררו את טיי לאוסון ונהיו קצת פחות גרועים. לרוקטס הרבה שחקנים כמו קלינט קאפלה שצריכים ויכולים לתת תרומה איתנה על תקן דמארה קארול רק הבעיה היא שיש כמה וכמה שחקנים כאלה ואיך אומרים, יותר מדי אינדיאנים

ממפיס בלוס-אנג'לס לייקרס. אני חושב שהלייקרס לא ינצחו פה כי הם קבוצה חלשה. לו וויליאמס הוא לא שחקן התקפי מוביל, הוא שחקן התקפי משלים טוב מאוד. השאלה מה עם ד'אנג'לו ראסל, מה עם איך קוראים לו ג'וליוס ראנדל? אלה שחקנים מאוד צעירים שייקח להם עוד שנה שנתיים כדי להיות שחקנים מובילים. לכן הלייקרס בעונה קצת מעאפנה כשייתכן שדווקא קובי יפגוש את יריבו הגדול וינס קארטר ויחזיר עטרה ליושנה. בכל מקרה וינס קארטר עדיין שחקן ולא כמו קובי גם משחק בשביל ההצלחה הקבוצתית וכאלה דברים מיושנים. זה שגם מייק קונלי פצוע לא ידעתי. מיייק קונלי רכז הבסט של הבעש"ט ולא רק לשם המליצה. בכל מקרה, בהצלחה לשני הצדדים במקרה הזה (קריצה, קריצה) למרות שלמען האמת ידידיי, I don't give a damn

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 22, 2016 6:14 pm 
Hall of Famer

ג'רט ג'ק גמר את העונה.
הקו האחורי של הנטס זה קו אחורי שפחות טוב מכמה קווים אחוריים ביורוליג - לרקין וויין אלינגטון. כן. זו הקבוצה שלהם השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 22, 2016 7:34 pm 
Junior

satriani כתב:
ג'רט ג'ק גמר את העונה.
הקו האחורי של הנטס זה קו אחורי שפחות טוב מכמה קווים אחוריים ביורוליג - לרקין וויין אלינגטון. כן. זו הקבוצה שלהם השנה.

לא חושב שזה כל כך אכפת להם. 13 משחקים לסוף השנה, הדבר היחיד שעוד לא סגור זה אם יסיימו 3 או 4 מהסוף, כשהבחירה שלהם בכל מקרה הולכת לסלטיקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 22, 2016 10:00 pm 
Junior

הם שיחררו את ג'ו-ג'ו מה שיאפשר להם קצת פלקסביליות. לא ברור מה הם רוצים מלופז עם החוזה שלו, כנראה שגם לא ימצאו יותר מדי קבוצות שפשוט יקחו אותו למרות שדווקא היו דיבורים על זה בפורום של פורטלנד. חוץ מזה הם צריכים להתחיל ללקט נכסים ולהישאר תחרותיים. לופז סנטר פותח, טי-רוב 4 מחליף טוב, יש להם עוד שחקן שהוא כאילו טוב, פורוורד. זה לא הרבה, גם ג'ארט ג'ק לא בדיוק שחקן בתחילת הקריירה שלו, הם צריכים להביא שחקן אחד או שניים שיהיה להם בשביל מה לבנות ולנסות להיות קצת יותר תחרותיים, זאת קבוצה שמאז שעברה לברוקלין לא עשתה הרבה, הם צריכים להתחיל לבנות זהות וחיבור ואת זה עושים עם ניצחונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 22, 2016 11:31 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דבר אחד טוב הם עשו וזה להיפתר מהחוזים המעיקים של דרון וג'וג'ו. עכשיו הם צריכים לפתח את הצעירים שיש בסגל (בוגדנוביץ ו...לא יודע מי עוד) ולהחליט אם משיגים משהו תמורת לופז (פרוספקט צעיר ובחירות) שהוא עדיין אחד הסנטרים הטובים בליגה, או מסתכנים שהוא ייפצע שוב או ייאבד חשק מכל ההפסדים. והם גם צריכים להפסיד כמה שיותר בעונה הבאה בשביל לקבל בחירה גבוהה ב2017.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 23, 2016 12:24 am 
Sophomore

רק שב 2017 הסלטיקס יכולים להחליף איתם בחירות. ליידיז אנד ג'נטלמן... בילי קינג!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 23, 2016 1:38 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אין חוק שאומר שאסור לסחור בבחירות בשנים רצופות? או שזה לא נחשב אם מדובר רק בהחלפת בחירות?

מדהים איך הקבוצה הזו התרסקה תוך שנתיים. ולחשוב שאחרי שהם הביאו את גארנט ופירס חשבתי שהם פייבוריטים להגיע לגמר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 23, 2016 6:32 am 
Hall of Famer

לא יודע, ההתרסקות הזאת הייתה צפויה לגמרי. פירס וגארנט היו בני 200 ושאר הסגל היה אנדראצ'יבר מובהק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 23, 2016 7:37 am 
Hall of Famer

sir charles כתב:
אין חוק שאומר שאסור לסחור בבחירות בשנים רצופות? או שזה לא נחשב אם מדובר רק בהחלפת בחירות?

מדהים איך הקבוצה הזו התרסקה תוך שנתיים. ולחשוב שאחרי שהם הביאו את גארנט ופירס חשבתי שהם פייבוריטים להגיע לגמר...

החוק אומר שאסור לוותר על בחירות דראפט בשנתיים עוקבות מראש (כלומר, אסור לי לוותר היום על הבחירות שלי ב-2017 ו-2018, אבל אם כבר מסרתי לפני שנה את הבחירה שלי ב-2015 והדראפט כבר התבצע, מותר לי היום להעביר את הבחירה שלי ב-2016), אבל הנטס לא ויתרו על שתי בחירות עוקבות, הם ויתרו על הבחירות של 2016 ו-2018 וב-2017 לסלטיקס יש זכות רק להחליף בחירות, ז"א שהנטס לא בהכרח ויתרו על הבחירה שלהם, כי אם הסלטיקס יסיימו עם מאזן פחות טוב, הבחירה של הנטס תישאר שלהם וגם אם תהיה החלפה, הם יקבלו את הבחירה של הסלטיקס במקום.

בקיצור, הנטס הולכים להמשיך להסריח בשנים הקרובות והסלטיקס הולכים ל-3 שנים רצופות של בחירות טופ-5 או טופ-10 כשיש להם כרגע קבוצת פלייאוף מלאה שחקנים צעירים בדראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 9 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה