סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 2:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 141 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 10:58 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
נביא בעירו כתב:
אז אני כאן להסביר לכם מה הקטע של רפשה עם ראדוליצה ומצ׳באן: קוראים לזה הגנה.

לא ראיתי שלמילאנו יש איזשהי בעיה לעשות סל בהתקפה. מצד שני, מכבי בסופר סמול בול , רוצה לרוץ ולהעיף שלשות והשניים האלה לא מאוד עוזרים להגן על סוג כזה של משחק.

אם אני לא טועה, הפער היה איזה 10 הפרש לפני שרדוליצה יצא. רק אחרי שהוא יצא מכבי התחילה לקזז...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 10:58 pm 
Junior

איך לנדסברג החטיא את זה לעזאזל. מסירה מדהימה של פניני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 10:59 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:

לא החטיא, היה גג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:00 pm 
Junior

רפשה יוצא פה בעור שיניו מהמשחק הזה. ניהול משחק יהיר ומטופש. קלנייטיס, דראגיץ' ורדוליצה מתחת ל 20 דקות במשחק צמוד. מכבי תל אביב ללא שום הרתעה מתחת לסלים.

אגב, אני מנחש שזה עניין של כמה מחזורים עד שהשופטים ביורוליג יתחילו לשרוק לצירבס על הנעילות שהוא עושה על הגבוה שהוא שומר עליו ומפנה את הדרך לשחקן מכבי החודר. הוא תמיד עושה את זה עם הידיים ובתנועה, ואני מעריך שילמדו את זה בקרוב.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:04 pm 
Junior

rony כתב:
שוויק1 כתב:

לא החטיא, היה גג.

כן, נחסם, בגלל שעשה את הסיבוב לאט מדי ונתן לג'נטילה זמן להתעשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:04 pm 
Junior

כואב הלב על גואדלוק. מכבי קטנה עליו בכמה מידות ובפרט אדלשטיין. זה כאילו שיתנו לאיל לחמן לאמן את מסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:05 pm 
Sophomore

וסליחה, גאודלוק שחקן מצויין, אבל הוא לא אלוהים ואם בונים שם במכבי על זה שמותר להיות מחורבנים ושהוא יצילם בכל פעם מחדש, אז הם טועים טעות מרה. מקווה שיצרפו גבוה הגנתי ושתהיה במהרה שיטה והיררכיה, כי יש שם מספיק כישרון לעשות דברים יפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא יוסיפו לדעתי אף אחד עד שהפצועים יחזרו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:07 pm 
Junior

מאנו כתב:
נביא בעירו כתב:
אז אני כאן להסביר לכם מה הקטע של רפשה עם ראדוליצה ומצ׳באן: קוראים לזה הגנה.

לא ראיתי שלמילאנו יש איזשהי בעיה לעשות סל בהתקפה. מצד שני, מכבי בסופר סמול בול , רוצה לרוץ ולהעיף שלשות והשניים האלה לא מאוד עוזרים להגן על סוג כזה של משחק.

אם אני לא טועה, הפער היה איזה 10 הפרש לפני שרדוליצה יצא. רק אחרי שהוא יצא מכבי התחילה לקזז...

אני לא טוען שהוא לא היה יכול לשחק קצת יותר. אבל להציג את הספסול שלו בדקות האחרונות כאיזה מין טיפשות בלתי מוסברת, זה דבר שיותר מתאים לאלי סהר וחבריו. מילאנו לא התקשתה בשום שלב לעשות נק׳ במשחק המסודר, שזה בדיוק מה שראדוליצה נותן. הוא פחד משלשות ומתפרצות מההרכב הנמוך של מכבי בדקות האחרונות והעדיף את מקלין (כשנהיה עניין של עונשין, הוא הוציא גם אותו לדעתי), שזו החלטה מאוד הגיונית ומובנת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:10 pm 
מנהל פורום

אבל מילנו כן התקשתה במשחק המסודר בלי רדוליצה או מצ'בן... זה שמכבי עשו עבירות מטופשוץ הציל את רפשה.

ולא שמקלין נותן יותר יכולת הגנתית מול מתפרצות וכאלו יותר ממצ'בן נניח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:10 pm 
Hall of Famer

נקודות שליליות מהמשחק הזה:

למכבי אין הגנה מעבר לפוזשנים בודדים של התלהבות, אולי עם קצת תיאום זה יראה יותר טוב, אבל עדיין, את המשחקים שהיא תנצח השנה, היא תנצח בהתקפה.

למכבי יש בעייה רצינית בעמדה 4, ראד ואלכסנדר זוג אידיוטים, במיוחד הגנתית.

אוחיון, כל עוד הוא בריא, רכז יורוליג מתקבל על הדעת, לא טוב, לא יוצר יתרון מול אף קבוצה פחות או יותר, אבל לפחות לא מעמיד את מכבי בנחיתות גדולה מדי בזכות ההגנה היחסית סבירה שלו, הבעייה היא שמקל נראה זוועה מה שמשאיר את מכבי עם עמדה 1 חלשה מאוד.

צבירת העבירות של צירבס פשוט לא הגיונית, הוא הגבוה היחיד של מכבי ברמת טופ-יורוליג והוא לא יכול לעשות כ"כ הרבה עבירות מטופשות.

ובכל זאת כמה דברים חיוביים:

גאודלוק נראה כמו שחקן על במונחים אירופאיים.

אם כששניים מ-4 השחקנים הכי טובים שלה לא מגיעים למשחק מכבי כמעט ניצחה במילאנו, אפשר לקוות שבסגל מלא זו תהיה קבוצה טובה.

למכבי יש כוח אש עצום מבחינה התקפית, אז אולי מול צסק"א וריאל היא תיתקל בבעיות בהיבט הזה, אבל מול רוב הקבוצות היא צריכה להגיע לאיזור ה-85 נק' למשח, אם לא יותר.

ויקטור ראד עוד ייתן משחקים טובים, הוא לא שחקן גרוע, אבל אדלשטיין חייב למצוא פתרונות לימים שבהם הוא לא מופיע, ועוד יהיו לא מעט כאלו.

אייברסון דווקא נראה כמו סנטר מחליף נחמד, הוא לא ממש הסתדר מול ראדוליצה, זה נכון, אבל כמה ראדוליצות כבר יש באירופה? מול רוב הסנטרים הוא בהחלט יכול לתת תרומה חיובית.

בשורה התחתונה, ראינו דברים שכבר היו ברורים, מכבי קבוצה מאוד מוכשרת עם לא מעט חורים, ההגנה באופן כללי והעמדות 1 (בעיקר התקפית) ו-4 (בעיקר הגנתית), זה יכול להספיק כדי לנצח כל קבוצה, אבל זה גם יכול להוביל להפסדים מביכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:11 pm 
Sophomore

קצת הגנה ומכבי קבוצת טופ8 טופ 6 בקלות... אבל בגזרה הזו אין שם כלום.
מקל פשוט צל חיוור, חסר ביטחון. יוגב נראה עייף ולא ממוקד...
מה נסגר עם שני אלו? הם היו אמורים להביא את ההאסל והשכל ולנהל את המשחק, כרגע כל דקה שלהם עם הפרקט מיותרת לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:13 pm 
מנהל פורום

וויל סולומון יותר טוב מגאודלוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:13 pm 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
וויל סולומון יותר טוב מגאודלוק.

ושאראס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:14 pm 
מנהל פורום

גואוז וויטאאוט סיינג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:17 pm 
Senior

בינתיים נראה שמכבי תשחק עם גאודלוק ב-1 כשווימס יחזור. ליד הסו קולד רכזים הוא היחיד שיודע לקרוא מה ההגנה נותנת לו. הוא לא 1, אבל הוא פשוט הרבה יותר חכם מיוגב ומקל.

למה לא התחילו לדבר על חילופי שחקנים עדיין? מחכים שצירבס יפתח כנפיים ויתחיל לעוף בהגנה? או שראד ילמד לעשות משהו בצד הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:19 pm 
Hall of Famer

rony כתב:

למכבי יש כוח אש עצום מבחינה התקפית, אז אולי מול צסק"א וריאל היא תיתקל בבעיות בהיבט הזה, אבל מול רוב הקבוצות היא צריכה להגיע לאיזור ה-85 נק' למשח, אם לא יותר.

לא אמרת משהו דומה גם בעונה שעברה?...

חוץ מזה מה יעזור 85 נק' למשחק אם ברוב המשחקים תחטוף מעל 90.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:19 pm 
Junior

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אבל מילנו כן התקשתה במשחק המסודר בלי רדוליצה או מצ'בן... זה שמכבי עשו עבירות מטופשוץ הציל את רפשה.

ולא שמקלין נותן יותר יכולת הגנתית מול מתפרצות וכאלו יותר ממצ'בן נניח.

אתה טועה פעמיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:20 pm 
Hall of Famer

מילנו התקשתה ב-2 הדקות האחרונות אולי, לפני זה אפילו דוידה פסקולו טייל בהגנה של מכבי.

ההכנה לא רימתה. אותן בעיות שוב ושוב ושוב, אותם חסרונות ואותן עמדות. ובסיכומו של דבר, בגלל חוסר האיזון ורמת האימון, החסרונות בקבוצה הזו עולים על היתרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:23 pm 
מנהל פורום

הרסשטיין "לא זוכר אף קבוצה שלי" מקבלת פיקנרול אחרי פיקנרול. שמעתי אותו אומר את זה איזה שלוש פעמים בהפועל ת"א. ואז לדוג', נזכרתי שהוא אמר את זה בלי הפסקה בהפועל, אחרי עוד משחק שבו תמר סליי, אוסטין וג'נקינס מסתכלים בעניין על פיקנרולים של המתנגד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:24 pm 
Hall of Famer

אני מתקן את עצמי בעניין ההכנה - היא כן רימתה... לטובה. בגללה היה נדמה לכמה דקות שויקטור ראד שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:27 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
מילנו התקשתה ב-2 הדקות האחרונות אולי, לפני זה אפילו דוידה פסקולו טייל בהגנה של מכבי.

ההכנה לא רימתה. אותן בעיות שוב ושוב ושוב, אותם חסרונות ואותן עמדות. ובסיכומו של דבר, בגלל חוסר האיזון ורמת האימון, החסרונות בקבוצה הזו עולים על היתרונות.

לא ראינו את הקבוצה בהרכב מלא עדיין. אני די בדעה שווימס וגאודלוק זה טופ יורוליג ביכולות שלהם. אם אתה עושה חילופי שחקנים זה קבוצה ששווה הצלבה, אולי אפילו למעלה מזה. אבל עם ראד וצירבס כנראה שגם אובראדוביץ׳ לא יכול לעשות הגנה מדהימה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:29 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
rony כתב:

אני אומר את מה שאני רואה ואני עדיין חושב שגם בעונה שעברה, היה לה כשרון התקפי להגיע לזה, לדעתי היא נפלה על יותר על שני הדברים שיהיו עקב האכילס שלה גם העונה: בריאות של שחקנים ועל העובדה שהיא הייתה הקבוצה הכי לא מאומנת והכי דיספונקציונלית שראיתי מימיי. אני גם אומר את אותו דבר לגבי מכבי של השנה, הפוטנציאל בהחלט קיים לקבוצה טובה, אבל הבריאות של שחקני המפתח והיכולת של אדלשטיין (או מי שיחליף אותו, אם וכאשר) להפוך את אסופת השחקנים הזו לקבוצת כדורסל שמשחקת בשני צידי המגרש יהיו שתי נקודות המפתח לעונה הזו. עם סגל בריא פלוס מינוס, מה שלא נראה כרגע, ועם יציבות ועבודה נורמלית בעמדת המאמן (גם לא נראה כרגע, אבל כן נראה קצת יותר טוב מאשר עניין הבריאות), מכבי תהיה קבוצת טופ-8, אולי אפילו פיינל-פור עם קצת מזל, אם השחקנים הבכירים ימשיכו להפצע ואדלשטיין יאבד את העשתונות, זה יראה פחות או יותר כמו העונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:30 pm 
Junior

shachaf78 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

לא ראינו את הקבוצה בהרכב מלא עדיין. אני די בדעה שווימס וגאודלוק זה טופ יורוליג ביכולות שלהם. אם אתה עושה חילופי שחקנים זה קבוצה ששווה הצלבה, אולי אפילו למעלה מזה. אבל עם ראד וצירבס כנראה שגם אובראדוביץ׳ לא יכול לעשות הגנה מדהימה

אני חושש שגם גאודלוק לא מסוגל לעשות הגנה ברמה גבוהה וכשאתה נותן דקות משמעותיות גם לפניני ולסמית׳, יחד עם הגישה החדשה והמעניינת של מקל להגנה, הדרך למה שראינו הערב מאוד קצרה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2016 11:35 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
rony כתב:

אני אומר את מה שאני רואה ואני עדיין חושב שגם בעונה שעברה, היה לה כשרון התקפי להגיע לזה, לדעתי היא נפלה על יותר על שני הדברים שיהיו עקב האכילס שלה גם העונה: בריאות של שחקנים ועל העובדה שהיא הייתה הקבוצה הכי לא מאומנת והכי דיספונקציונלית שראיתי מימיי. אני גם אומר את אותו דבר לגבי מכבי של השנה, הפוטנציאל בהחלט קיים לקבוצה טובה, אבל הבריאות של שחקני המפתח והיכולת של אדלשטיין (או מי שיחליף אותו, אם וכאשר) להפוך את אסופת השחקנים הזו לקבוצת כדורסל שמשחקת בשני צידי המגרש יהיו שתי נקודות המפתח לעונה הזו. עם סגל בריא פלוס מינוס, מה שלא נראה כרגע, ועם יציבות ועבודה נורמלית בעמדת המאמן (גם לא נראה כרגע, אבל כן נראה קצת יותר טוב מאשר עניין הבריאות), מכבי תהיה קבוצת טופ-8, אולי אפילו פיינל-פור עם קצת מזל, אם השחקנים הבכירים ימשיכו להפצע ואדלשטיין יאבד את העשתונות, זה יראה פחות או יותר כמו העונה שעברה.

אז בשנה שעברה הגזמת פראית בכשרון ההתקפי של הקבוצה (לפני הבריאות והאימון הבעייה שלה הייתה שהיו שם יותר מדי, ובכן, שחקנים לא טובים), ואתה מגזים גם השנה בחשיבות של המשחק ההתקפי ואין בלתו. בהחלט יש, או אמור להיות, שיפור ביכולת ההתקפית האישית בקבוצה עם גאודלוק ועם ווימס לעומת שנה שעברה, אבל יותר משלקבוצה הזו יש פוטנציאל לקלוע 85 למשחק - יש לה פוטנציאל גדול לחטוף 90 ויותר למשחק. ואת זה גם החזרה של ווימס לא תשפר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 141 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: