סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 4:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:46 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
עופר האדום כתב:
Avishai כתב:
ומי שממשיך לטעון שאוהדים סירבו להתפנות מוזמן לראות את הוידאו מהפלאפון שלי שרץ ברשת. אח"כ נדבר, אולי.

תוכל להציג כאן ?
מופיע בכתבה בספורט 5 קישור לטוויטר של אבישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:52 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
עופר האדום כתב:
Avishai כתב:
ומי שממשיך לטעון שאוהדים סירבו להתפנות מוזמן לראות את הוידאו מהפלאפון שלי שרץ ברשת. אח"כ נדבר, אולי.

תוכל להציג כאן ?
מופיע בכתבה בספורט 5 קישור לטוויטר של אבישי.

ראיתי. אכן תמונות קשות ומראות על ההתפרעויות של העבריינים מירושלים........

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 6:55 pm 
Freshman

לא יודע איך מעלים כאן תמונה מהנייד, אבל מחיפוש זריז בגוגל ניתן למצוא את השלט של הבריגדה עם 1312. לא שאני רואה בזה משהו שהוא לא בסדר.
לגבי האירוע, לא יודע מה קרה שם וגם לא באמת מעניין אותי, אבל כנראה שהאמת היא אפשהו באמצע. כמו תמיד.
בלי קשר, לטעון שמשהו לא קרה כי "עובדה שאין סרטונים שמוכיחים" ומנגד לטעון שמשהו קרה למרות שגם לזה אין שום תיעוד מצולם זה קצת מצחיק. ומטופש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 7:00 pm 
Junior

אפשר להשתמש בויכוחים של אוהדי חולון וירושלים על התנהגות אוהדים כמקור לאנרגיה מתחדשת #רעיונותלסטרטאפירוק

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 7:04 pm 
Junior

Mano כתב:
לטעון שמשהו לא קרה כי "עובדה שאין סרטונים שמוכיחים" ומנגד לטעון שמשהו קרה למרות שגם לזה אין שום תיעוד מצולם זה קצת מצחיק. ומטופש.
אתה מבין את עצמך בקריאה שנייה?
כי אני לא.

העובדות הם פשוטות - אין ראיות על התפרעות באולם, וזו גם הסיבה שאת כל האוהדים שיחררו אחרי שלקחו להם את הדרכונים (ובזמן הזה בדקו את צילומי הודאיו מהאולם). שנינו יודעים שאם אכן קרה, ובמידה ואכן היציע היה נהרס בעקבות פוגרום ירושלמי, כבר כל האתרים היו חוגגים על זה. הן בישראל והן בספרד.

כן יש סרטון של אוהדים יוצאים בשקט מהיציע בליווי שוטרים.
כן יש דיווחים של אוהדים שנכחו במקום ואחד מהם כותב פה,, מי שבוחר לא להאמין לי, לרועי גלדסטון ושאר הכתבים.

אז עכשיו תסביר את עצמך בבקשה שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 7:14 pm 
Junior

מעניין שהשלט לא מופיע בסרטון של אבישי....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 7:29 pm 
Junior

לא צריך את אבישי בשביל השלט. הוא מופיע בכל משחק מעל מנהרת השחקנים.

לא סיכמנו שאתה יודע הכל על הקהל שלנו, בפרט בארנה?

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 7:44 pm 
Junior

אדום88 כתב:
לא צריך את אבישי בשביל השלט. הוא מופיע בכל משחק מעל מנהרת השחקנים.

לא סיכמנו שאתה יודע הכל על הקהל שלנו, בפרט בארנה?

תמונה

אני יודע אבל עופר האדום כנראה לא.
תעדכן אותו כי ההכחשות האוטומטיות שלו מביכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 7:55 pm 
Junior

אני מניח שהוא התכוון לכך שזה לא שלט מכוון ספציפית נגד השוטרים הספרדים.. ובכללי זה לא שלט מתריס, לא חוקי, או כזה שדורש הרחקה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 9:14 pm 
Hall of Famer

Dovi כתב:
אורן_80, ולנסיה זה לא הקבוצה האנטישמית שלא רצתה לבוא לארץ למשחק נגד נכבי ב2004 וחטפה טכנית?

הם אכן אלו שלא באו. זה היה אחרי שאחמד יאסין נשלח לבית שימוש של מעלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 9:45 pm 
Sophomore

oren_80 כתב:
Dovi כתב:
אורן_80, ולנסיה זה לא הקבוצה האנטישמית שלא רצתה לבוא לארץ למשחק נגד נכבי ב2004 וחטפה טכנית?

הם אכן אלו שלא באו. זה היה אחרי שאחמד יאסין נשלח לבית שימוש של מעלה

אבל כמובן הם באו לקלל ויצאו מברכים. גם קיבלו ממכבי 20 הפרש במשחק בולנסיה. גם לא באו למשחק בת"א וקיבלו הפסד טכני. גם ניצחו בשביל מכבי את ז'לגיריס בניצחון כפול שבלעדיו אולי מכבי לא הייתה עולה למרות הנס מול ז'לגיריס. בקיצור במו ידיהם היבאו את מכבי לפיינל פור :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 9:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אדום88 כתב:
אני מניח שהוא התכוון לכך שזה לא שלט מכוון ספציפית נגד השוטרים הספרדים.. ובכללי זה לא שלט מתריס, לא חוקי, או כזה שדורש הרחקה...

בלי להתערב ולקחת צד בת'רד הנפלא הזה (בבקשה, אל תתנו לי להפסיק אתכם) - סתם שתדע, זה כן שלט מתריס. אולי לא בישראל, אבל ברבות מארצות אירופה כולל בספרד הם מבינים יפה מאד במה מדובר. למעשה יש ארצות באירופה שטקסט כזה - גם בגרסת האותיות וגם בגרסה הנומרית הכה יצירתית שלפנינו - נחשב להעלבת עובד ציבור, וזה מגובה בפסיקות בית משפט. ספציפית בספרד אני יודע על אנשים שנקנסו על זה.
אולי בישראל זה פחות ידוע ופחות מובן, אבל כשאתה מגיע לאיזה מקום - כדאי לדעת את הכללים שם. לא תמיד הם זהים למקום שבאת ממנו.

זהו, זו סתם הערה צדדית למען הידע הכללי. אל תתנו לזה להפריע לכם.
carry on.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:23 pm 
Junior

ראי, אני מסכים איתך חלקית, אבל יכלו להחרים את השלט בכניסה ועובדה שלא עשו זאת. בסך הכל "1312" עם שלושה סמלים על זה, נו באמת. זה יכול להיות גם תאריך לידה של מישהו או משהו כזה. וכמו שאמרתי, אם זה אכן אסור על פי החוק, זכותם אך היו צריכים למנוע את זה עוד בכניסה.

מילא היה על השלט ציור של ניידת משטרה עולה באש או משהו שנון אחר...אז הייתי מבין.

הגרסה הרשמית והאסורה על פי חוק, אני מניח, היא זו עם האותיות. היא גם הפופולרית יותר אם תחפש בגוגל. בוא נגיד שאין שום הצדקה להתפוצץ ככה בגלל שלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:33 pm 
Junior

זה די זוועה.
אני מודה שלא הבנתי מה הקטע עם זה, אבל שוטרים בכל העולם בטח יודעים במה מדובר.
למה השלט הזה מונף דרך קבע במשחקי הפועל ירושלים?
זו הסתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:34 pm 
Hall of Famer

אני לא יודע מה המצב החוקי בספרד בדיוק, אני יודע שאנשים נקנסו גם שם על השימוש בראשי התיבות. אני יודע שבמדינות אחרות באירופה - גרמניה והולנד ספציפית, אולי גם אחרות כולל ספרד (אבל עליהן אני פחות יודע) - גם הגירסה הנומרית היא לא חוקית, אנשים ספגו עליה קנסות ועונשים בגיבוי בית משפט. בקיצור יש לי הרגשה שהשוטרים הספרדים יודעים יפה מאד במה מדובר.
מה שאני חשוב שקרה (אבל זו ספקולציה לגמרי) זה שיוצר השלט התכוון בדיוק לזה, אבל הוא רגיל שבישראל לא ממש מבינים את זה וזו מין בדיחה פנימית, או שחשב שזה משהו שאפשר אחר כך להיתמם עליו כמו ראשי התיבות שש"ל של אוהדי הפועל. רק שהוא לא עשה שיעורי בית מה קורה במדינות אחרות.

אבל באמא שלכם, איך פיתיתם אותי לזה? אנחנו סוטים מנושא הת'רד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:46 pm 
Junior

אני מסכים איתך לגבי הפסקה האחרונה...לא חושב שיש פה משהו מכוון כי הכיתוב הנל זכור לי מהאולטראסים, של כל הקבוצות בארץ, וזה יותר כיתוב של "וונא-בי" מא-גניבים. המשטרה בארץ לא מתעסקת עם דברים כאלה, גם אם היא הייתה מודעת, קשה לי להאמין שהייתה מורידה ובכללי משקיעה משאבים בכיתוב מטופש. בוא נגיד שיש בארץ דברים יותר קשים שהונפו ולא זכו לתגובה משטרתית.

מן הסתם ב-99 אחוז מזמנינו אנחנו נמצאים במשחקים בארץ ולכן אין טעם "להתאים" את השלטים למנטליות בחו"ל.
אני לא חושב שזה הובא *דווקא* לספרד, כי זה שלט הנושא את סמל הקבוצה ואת סמל הארגון ונמצא כדרך קבע במשחקים.

בכל אופן אני אחזור על זה שוב - אם הכיתוב הזה היה אסור על פי חוק בספרד, הוא לא היה צריך להיכנס כלל לאולם. ואם הוא נכנס אז פשוט מחרימים אותו ולא זורקים את כולם החוצה.

ודבר אחרון - איך השלט קשור לזה שדחפו 50 אוהדים לשורה שקטנה בשליש מהכמות?

בקיצור. השלט לא האישיו. יכול להיות שהוא לא תרם לאווירה הטעונה שגם ככה השוטרים היו בה, אבל הוא ממש לא הסיבה המרכזית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 10:53 pm 
Hall of Famer

לא, די, אני לא עונה יותר. מאד נהניתי מהת'רד הזה. תחזרו לנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:12 pm 
Junior

אני מצטער, אבל זה יותר מעניין אותי ממאבקי חולון ירושלים. מה גם ששם הת'רד הוא ירושלים מול המשטרה...
ובכן, אני קורא פה איזה שלושה עמודים על התמימות והעדינות של אוהדי הפועל י-ם ועד כמה הם מקשיבים להוראות השוטרים וסתם מכפישים את שמם, וכל מיני תעמולה תקשורתית בספרדית ובעברית.
ובינתיים, בכל המשחקים של הפועל ירושלים, יש הסתה נגד שוטרים. מתוחכמת ובקודים, אבל אני מניח שכל האוהדים הקבועים יודעים במה מדובר.
השלט לא האישיו, הצביעות וההיתממות היא האישיו. ולא משנה כמה סרטים של התנהגות טובה תראו, השוטרים לא אוהבים שמסיתים נגדם.
זה לא אום אל חירם שהפכו כמה עיתונים של ישראל היום לכתבות תומכי דאעש. זה שוטרים שרואים הודעות מאיימות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:54 pm 
Hall of Famer

ראי, אתה קצת טרחן.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 15, 2017 11:55 pm 
Hall of Famer

picknroll כתב:
אני מצטער, אבל זה יותר מעניין אותי ממאבקי חולון ירושלים. מה גם ששם הת'רד הוא ירושלים מול המשטרה...
ובכן, אני קורא פה איזה שלושה עמודים על התמימות והעדינות של אוהדי הפועל י-ם ועד כמה הם מקשיבים להוראות השוטרים וסתם מכפישים את שמם, וכל מיני תעמולה תקשורתית בספרדית ובעברית.
ובינתיים, בכל המשחקים של הפועל ירושלים, יש הסתה נגד שוטרים. מתוחכמת ובקודים, אבל אני מניח שכל האוהדים הקבועים יודעים במה מדובר.
השלט לא האישיו, הצביעות וההיתממות היא האישיו. ולא משנה כמה סרטים של התנהגות טובה תראו, השוטרים לא אוהבים שמסיתים נגדם.
זה לא אום אל חירם שהפכו כמה עיתונים של ישראל היום לכתבות תומכי דאעש. זה שוטרים שרואים הודעות מאיימות.

וואו......1312...... איזו הסתה..... מפחיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 16, 2017 12:22 am 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
ראי, אתה קצת טרחן.

בעניין נושא הת'רד?
סתם חבל לי שהשתתפתי מבלי משים בהריסתו של ת'רד מופתי שכזה. עדיין יש לי תקווה שיישאר בחיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 16, 2017 12:52 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
עדיין יש לי תקווה שיישאר בחיים.

אל תדאג, גם אם נגיע למיצוי האשכול, יבוא איזה חולוני ויצית את האש מחדש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 16, 2017 2:37 am 
Sophomore

א. השלט היה טעות גדולה והוא טעות בכל מגרש שבו הוא מופיע.
ב. לא יודע למה , מהיכרות שלי עם כמה מהאנשים שהיו שם , אם הם אומרים שלא היתה אלימות של הקהל של הפועל ושהמשטרה התנהגה לא טוב , אני מאמין לכל מילה.
ג. הקטע עם הקהל שנזרק היה החלטה של הפינג'אן שחשב שאם יהיו עוד ישראלים במגרש אולי הוא יאלץ לתת להם לשחק.
ד. יש רק דרך אחת לנקום בהם. לנצח בשישי ולנצח במשחק השלישי ופשוט לשבת שם ולחייך לכל מי שעובר.
יאללה הפועל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 16, 2017 6:19 am 
Junior

עופר האדום כתב:
picknroll כתב:

וואו......1312...... איזו הסתה..... מפחיד.

למה אתה מזלזל? בגלל שזה סמל? היית מעדיף שהיו מעודדים אלימות נגד שוטרים בצורה ישירה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 16, 2017 6:40 am 
Junior

תמונה

עכשיו הולך להתפתח פה דיון שלם על הסתת הקהל של הפועל לפגיעה בשוטרים.
סיימנו עם מאורעות ולנסיה, נקסט.

הימורים לאיזה עמוד מגיעים?

*הולך להביא פופקורן*

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 194 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מנחם ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: