סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 12:20 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:22 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
גם זה וגם הקור רוח שלו באמת מרשים.
בתחילת העונה התרגלנו שג'רלס ודייסון מוצאים פתרונות כשההתקפה תקועה ובחודשיים האחרונים זה לא כל כך עובד (במיוחד עם דייסון) וכאן התרומה של קינזי מאד משמעותית כשהוא מוציא נקודות מהאבן כולל בהתקפות הכי חשובות במשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:36 am 
Hall of Famer

קינזי בזמן האחרון מדהים בכל קנה מידה אירופאי , בשני צידי המגרש (יהיה מעניין לקרוא את ההתייחסות של LUISCOLA לבחור..... :wink: ).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:40 am 
Hall of Famer

חוצפן חיובי כתב:
זה בגלל שאתה בוחן שחקנים אך ורק לפי בוקס-סקור ולא על פי יכולת אמיתית, ולא בפעם הראשונה.
קינזי שחקן הגנה אדיר, אחד הטובים באירופה. אי אפשר לסלא בפז את הדרך בה הוא חונק שחקנים וגם מדביק את שאר הקבוצה בהגנה שלו.
אלה לא דברים שאפשר לראות בסטטיסטיקה (אפילו לא אם מסתכלים על השחקן שהוא כביכול אמור לשמור), אבל זה לא פחות חשוב וגם לא פחות בולט לעין אם רק מסתכלים על המשחק.
כל מי שרואה את ירושלים משחקת בתקופה האחרונה מבין בקלות כמה התרומה שלו לקבוצה היא חיובית.

הוא לא שחקן התקפה גדול, הסגנון שלו לא אורתודוקסי, הוא מאוד סטריקי (יש משחקים שהג'אמפ שלו מחצי מרחק נכנס בתוספת עוד שלשה מזדמנת ואז הוא נראה בלתי עציר, ויש משחקים שהג'אמפ שלו לא נופל ואז אין לו איך לתרום התקפית), הוא לא שחקן שמרווח את המשחק עם קליעה קטלנית מבחוץ או משחק חכם במיוחד בהתקפה, הוא לא שחקן שממלא את הבוקס-סקור, אבל הוא כן שחקן הגנה אדיר ושחקן התקפה סביר עם יכולת סקורינג לא רעה, ובסך הכל שחקן מצוין. ירושלים הייתה מרוויחה אם היו לצידו בסגל עוד פורוורדים מגוונים שהיו משלימים אותו, אבל קינזי הוא נכס עבורה.

מן הסתם ראיתי כמות דו ספרתית של משחקים של ירושלים העונה ( כולל אחד ב"לייב" בארנה ) .
נכון שבתקופה האחרונה ( שהיא תקופת הפריחה של קינזי ) יצא לי פחות , ולכן אני מעלה את הנושא לדיון .
ממה שראיתי כאמור - לא התרשמתי ממנו באופן מיוחד .
כרגע הוא בתקופת שיא והאוהדים של הקבוצה "בתוך חלום" - אז זה די טבעי שמפריזים ( לטעמי ) בערכו .
"שחקן הגנה מהטובים באירופה" ו"שחקן שהוא מעל הרמה" אלו דברים שנרשמו ( פחות או יותר ) לא רק על ידך , ולכן אני רואה בכך כמשהו מעניין לדון/להתווכח עליו .
בהחלט יש מצב שטעיתי איפשהו לגביו , ועדיין איני מעריכו כראוי ...

להגנתי ייאמר שאני גם אנטי-דייסון באופן די טיפוסי , וגם שם הייתי די במיעוט בפתיחת השנה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:45 am 
Sophomore

העניין לגבי קינזי הוא שיש סיכוי טוב מאוד שהרמה שהוא מציג בחודשיים האחרונים היא הרמה שלו כשחקן ולא להיפך. קינזי זה שחקן שכבר שנים מסתובב בקבוצות יורוליג טובות, בעונה שעברה הוא היה אופציה התקפית די בכירה בכוכב האדום לצידם של מילר וצירבס. לקח לו זמן להכנס לשיטה של פיאנג'יאני, הוא נפצע לשבועיים וחזר בכושר ירוד. ברגע שהכל התחבר הוא פשוט מציג כדורסל נפלא. ממליץ לך לצפות בארבעת המשחקים האחרונים ביורוקאפ, מעבר להגנה שהוא נותן הוא פשוט רוצח בהתקפה ונמצא בכושר שיא. מעבר לכל הצדדים המקצועיים הוא מראה מחויבות וטירוף שלא ראיתי הרבה זמן משחקן זר בליגה שלנו, מודל וחיקוי לכל שחקן בקבוצה הזאת גם בימים שהזריקות שלו לא נכנסות.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:48 am 
Sophomore

אגב, את קינזי אני רואה כבר כמה שנים וכשהוא הגיע רשמתי פה שהוא גו טו גאי ברמת יורוקאפ לכל הפחות. הוא אף פעם לא מיתג את עצמו בשום קבוצה כשחקן הגנה מעולה וזהו. הוא תמיד נתן את הקליעות מחצי מרחק ואת האופציה ההתקפית הטובה ברמת יורוליג, והגיע למספרים יפים בכל מועדון ששיחק בו. זה שהסגנון שלו מיושן ולא נעים לעין, זה אין ספק, אבל זה לא שחקן שבא על תקן סטופר הגנתי. לקח לו זמן כנראה להתרגל להתקפה המשונה של הפועל, גם הרבה באשמתו, אבל ברגע שנפרץ הסכר הוא פשוט מצוין.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 11:04 am 
Hall of Famer

אני מקבל את דבריכם , אבל אעלה כמה קושיות :
איפה היכולת שלו בליגה ( לא זוכר כיצד היה במשחקי גביע המדינה ) , ובפרט בתקופה האחרונה בה הוא כאמור מככב ?
האם הוא כה דומיננטי הגנתית גם מול האלאנדו טאקרים והכרם משעורים ?

נעבור לרמת הקבוצה :
איך עם 3 שחקני טופ יורוקאפ לפחות ( בוודאי בחודשים האחרונים ) כמו ג'רלס , קינזי ואמארה - ירושלים עדיין נראית באופן עקבי ( ולא נקודתי עקב פציעות או עומס מרוכז ) כמו שהיא נראית בליגה ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 11:33 am 
Junior

shmueliki כתב:
אני מקבל את דבריכם , אבל אעלה כמה קושיות :
איפה היכולת שלו בליגה ( לא זוכר כיצד היה במשחקי גביע המדינה ) , ובפרט בתקופה האחרונה בה הוא כאמור מככב ?
האם הוא כה דומיננטי הגנתית גם מול האלאנדו טאקרים והכרם משעורים ?

נעבור לרמת הקבוצה :
איך עם 3 שחקני טופ יורוקאפ לפחות ( בוודאי בחודשים האחרונים ) כמו ג'רלס , קינזי ואמארה - ירושלים עדיין נראית באופן עקבי ( ולא נקודתי עקב פציעות או עומס מרוכז ) כמו שהיא נראית בליגה ?!

שמוליק, קינסי הוא לדעתי סיבה מספר 1 שירושלים הגיעה לאן שהיא הגיע. היכולת שלו להמשיך לתרום ולייצר גם כשכל השאר תקוע והסיבה שההגנה של ירושלים כל כך אפקטיבית השנה היא משהו שאתה לא יכול לראות בסטטיסטיקה וזה בעיקר מה שהאיש הזה עושה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 11:46 am 
Hall of Famer

פה אתה טועה. המצטיין של העונה האירופאית של הפועל הוא קרטיס ג'רלס.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 11:47 am 
מנהל פורום

אנחנו נפסיד את המשחק השלישי בסדרה אבל דייסון ייתן שם משחק גדול, זה בטוח

אני בעד להפרד מדייסון בסוף העונה וללכת על דריוס אדמס שמסתובב בליגה הסינית אחרי שבסקוניה דפקו אותו במוסר תשלומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 11:59 am 
Freshman

קודם כל מצטרף לחוצפן, יויה, עופר, ABC והרסי בתשובות שלהם למה שהעלית קודם, שמוליקי. וספציפית למה שABC כתב על עניין התחושה שהחודשיים האחרונים משקפים את הרמה שלו. כשדייסון נתן סדרה נהדרת מול גראן קנריה יכולת לדעת שזה לא בהכרח יימשך כך. אצל קינזי התחושה שלי היא שהנה שחקן אדיר שסופסוף מצא את המקום שלו. כמובן שתהיינה נפילות, וקלע יציב לשלוש הוא כבר לא יהיה כנראה, אבל האתלטיות, מוטת הידיים המטורפת, ההגנה הפנומנאלית, הג'אמפ הבלתי עציר, וכנראה שגם איזשהו מרכיב מנטלי ייחודי הופכים אותו לבנזונה של שחקן.

לגבי הליגה/גביע, מעבר לאיך שהחזיק את הקבוצה כמעט לבד בחצי-גמר מול חולון, מן הסתם היו משחקים יותר ופחות טובים ופה ושם משחקים גרועים כמו האחרון בדרייב אין. עם כל הכבוד לכארם משעורים והאלנדו טאקרים של הליגה, אני מניח שבין הפיקים של השלבים הגבוהים ביורוקאפ, כשהבנאדם יודע שגם בליגה הוא צריך לשחק 30 דקות כל משחק בלי מחליף בעמדה (עד להצטרפות זליקוביץ') הוא יודע גם לנוח על המגרש.

ולגבי הקבוצה כולה, את התשובות נקבל כשנישאר עם הישורת האחרונה של הליגה בואכה הפלייאוף. אני רוצה להאמין שבמגבלות החוק הרוסי נקבל משהו שמתקרב להפועל של היורוקאפ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 12:04 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהתסריט הכי ריאלי , ולדעתי מה שיתממש, זה שהפועל תחטוף משהו באיזור ה-20 הפרש ביום רביעי, אבל לדעתי גם ככה זו העונה האירופית הכי גדולה של הפועל , יותר מרשימה מעונת הזכייה גם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 12:18 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא מבין את פשר הפסימיות הזו. ולנסיה קבוצה טובה מאד, אבל גם עם כמה וכמה חסרונות (בטח בהרכב הפצוע והחסר שלה עכשיו) - רכז אחד, למשל. וגם האהבה המוגזמת לזריקה ל-3, של כל השחקנים כמעט. הם שומרים טוב, אבל מתקשים לרדת מהר להגנה כשירושלים רצה. נראה שירושלים הפנימו כמה לקחים מהמשחק הראשון וידעה יפה לנצל את החסרונות האלה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 12:36 pm 
מנהל פורום

לא מבטל את הסיכוי שלנו לנצח, לא מאמין שנובס, לדעתי יהיה משחק שילך להכרעה ברבע האחרון
היתרון שלנו זה מהירות, משחק מהיר מעלה את הסיכון לאיבודים ולחוסר דיוק
אם נצליח להיות מהירים בלי לאבד כדורים זה יכול להצליח אבל זה קורה בעחד לארבעה משחקים בערך לכן נותן לנו 25% לנצח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 12:37 pm 
Sophomore

בגדול אני גם חושב שוולנסיה קבוצה יותר טובה ורב הסיכויים שנפסיד ואולי אפילו נובס ביום רביעי אבל מצד שני,
יש כמה דברים שיכולים לעבוד לטובתינו.
אם נצליח להכנס טוב למשחק (ולמעשה עשינו את זה לא רע בשני המשחקים) ולשחק ברוטציה רחבה כמו במשחק האחרון, ולהגיע למשחק צמוד ברבע האחרון, הלחץ יהיה עליהם ואז דווקא החוסר בכוכב משחק לרעתם והרמת ביצוע שלהם יורדת משמעותית.
השופטים גם ישחקו תפקיד במשחק צמוד ולחוץ כזה.
אבל שוב, בשורה התחתונה צריכים לקרות יותר מדי דברים כדי שהתסריט האופטימי יתממש, ולכן אני מעריך שנפסיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 12:46 pm 
Hall of Famer

ולנסיה לא הפסידה בבית משהו כמו חמישה חודשים , והיא מנצחת בבית בליגה הספרדית בממוצע של 15 הפרש....... מאוד קשה לי להאמין שדווקא במשחק מאני טיים כזה הפועל תצליח לעשות את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 1:03 pm 
Freshman

אני דווקא לא חושב שהם טובים מאתנו בהרכב הנתון, אבל הביתיות..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 1:13 pm 
Hall of Famer

אם ירושלים תצופף את הצבע, תנצל טוב את הספסל ברבעים הראשונים, ולא תפחד לרוץ - אני חושב שיש לה סיכוי טוב לנצח. אלה המפתחות לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 1:21 pm 
Hall of Famer

בעיני המפתח של ירושלים הוא ג'רלס.
משחק טוב ובעיקר אפקטיבי שלו, גם אם לא בכל הדקות, יש סיכוי. משחק לא אפקטיבי שלו, כמו במשחק מספר 1 ואין סיכוי.
אני לא חושב שהייתי נגרר למשחק מהיר מול הספרדים. הדקות הטובות שלהם במשחק הראשון היו כשהם הצליחו לרוץ.
בהתקפה העומדת הם מסתמכים הרבה על שלשות ולא מדובר בקבוצה שקולעת באחוזים מטורפים, או שיש להם שחקן סטייל קארול/טולסון שהוא באנקר בקליעה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 2:15 pm 
Hall of Famer

אבל גם במתפרצות שלהם הם מסתמכים הרבה על שלשות. זה בדיוק העניין. בשני המשחקים, חוץ מהרבע האחרון של המשחק הראשון, הם העדיפו לסיים מתפרצות בהוצאה לשלשה גם כשהייתה להם עדיפות מספרית או דרך פתוחה לסל. הדקות הטובות שלהם היו לא כשהם התחילו לרוץ, כי הם רצו כל המשחק - אלא כשהם התחילו לסיים את הריצות בכניסה לטבעת או במסירה לקרש-סל במקום לשלשה.
זה שאתה רץ לא אומר שגם הקבוצה השנייה רצה, אגב. תלוי כמה אתה שולט בריבאונד ו/או יורד מהר להגנה. וגם להיפך. הספרדים רצו יפה מאד במשחק הראשון (רק קיבלו החלטות לא נכונות בסוף, עד הרבע האחרון) למרות שירושלים שיחקה מאד איטי כמעט כל המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 2:18 pm 
Hall of Famer

אל תשכחו שהפציעות מלפני שבועים של דיו וויואס מנטרלות את הקו האחורי של ולנסיה ובכלל גורמות למשחק שלהם להיות הרבה פחות מסודר
היום הם מול טנריף מקום 3 נגד מקום1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 2:25 pm 
Hall of Famer

נראה מי ייפצע להם היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 2:45 pm 
Freshman

RREEDDTT. כתב:
אל תשכחו שהפציעות מלפני שבועים של דיו וויואס מנטרלות את הקו האחורי של ולנסיה ובכלל גורמות למשחק שלהם להיות הרבה פחות מסודר
היום הם מול טנריף מקום 3 נגד מקום1

ולנסיה מקום 2 ועם משחק חסר, ניצחון היום והם משתווים לטנריף במאזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 2:50 pm 
Sophomore

אם אני קורא נכון את השטח יהיו בין 150 ל-200 אוהדים ירושלמים בולנסיה (אם ירצה השם והמשטרה המקומית). בוודאי לא יזיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 3:10 pm 
Hall of Famer

אבימאל מעדכן גם על תכונת הקהל לקראת משחקי חוץ ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 3:13 pm 
Junior

גדול עליי לקרוא את התרד כולו אז אכתוב את שלי ואתעלם מכל מה שהיה עד כה :

ירושלים די מסתדרת הגנתית בסדרה , ולטעמי היא תוכרע בחצי שבו הפועל ירושלים תוקפת שם היא מתקשה.

סטודומאייר הועלם על ידי ולנסיה , גם את ג'רלס הם תוקפים ומלבד רבע אחד פסיכי הוא מתקשה. קינסי כרגע בכושר שיא ואם לא יקרה מה שאכתוב בשורה האחרונה אז ירושלים חייבת ממנו עוד משחק כזה כדי להיות בעניינים.
אבל לטעמי שני שוברי השוויון שבלעדיהם ירושלים לא תוכל לנצח הם אלה שעדיין לא הגיעו : דייסון ואליהו , לכל אחד מהם פוטנציאל להניח דו ספרתי של נקודות ואחד מהם ורצוי ששניהם יתעלו אחרת המשחק ייגמר כמו משחק 1 - קרוב אבל לא.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 348 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Janiv, shmueliki, עופר האדום ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: