סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' ספטמבר 27, 2024 12:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 2:19 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
טיג הוא אולי לא הדוגמא הכי טובה כי הוא רכז די ממוצע בליגה (לא זוכר איפה נורטון מיקם אותו אבל לדעתי הוא באזור 10-15 בין הרכזים) אבל מעניין אם בסגל המסייע הקיים רכז שקול יותר כמו כריס פול או מייק קונלי היה מוביל את הקבוצה למאזן טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 2:48 pm 
Junior

אם ווסטברוק MVP? אני יכול להבין אם יחליטו לא לתת לו את זה, אבל זה שהוא השחקן הכי מדובר בהקשר הזה אומר משהו. גם ההצלחה של אוקלהומה מבחינה קבוצתית היא יותר ממה שאפשר לצפות מהסגל הזה. כמו שכבר אמרו פה, אני לא חושב שיש הרבה שחקנים שבמקום ווסטברוק היו מביאים יותר נצחונות עם הסגל הזה.
אם ניקח את המדד הזה, של חשיבות של שחקן לקבוצה, שדי חופף את הValuable של הMVP, אז אם יש שחקנים שיכולים לטעון להישג הזה חוץ מווסטברוק הם לדעתי קוואי, הארדן, איזייה תומאס 2.0 וגם דירק נוביצקי שמאז שחזר מהפציעה דאלאס טובים יותר באופן משמעותי. אלה גם לדעתי המועמדים הבולטים לתואר הMVP השנה, אולי לא כולל את דירק כי הם בכל זאת לא הגיעו לפלייאוף, אולי גם יוקיץ' צריך להיות בשיחה בהקשר הזה, ובטח יש מישהו במזרח שאני שוכח. לברון וסטפ-בק קארי מוקפים בשחקנים טובים ושתי הקבוצות שלהם אמנם בראש הטבלה אבל לא נתנו עונה יוצאת דופן. גם שניהם נראה לי מסתכלים קדימה מהתואר הזה ומקווים להתמודד על הmvp של הגמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 2:54 pm 
Junior

אה, ברור שיש שחקן במזרח ששכחתי: מילסאפ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 5:05 pm 
Hall of Famer

61 נצחונות לקוואי..רק אומר....שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 5:33 pm 
Hall of Famer

Dirk כתב:
אם מכל המשחקים שראית, אתה לא מבין שכדורסל משחקים בשני הצדדים, וחושב שמינסוטה זו קבוצה חזקה, ואוקלהומה השיגה הישג מרשים שעקפה אותם...אין לי באמת סיכוי להסביר לך משהו. הדברים שאני אומר עוברים לידך, ואתה נשאר באג'נדה שלך. וכמובן דואג לשאול שאלות סתמיות ולזרוק משפטים קצרים של "לא אמרת", "לא ענית" וכו'...

מעולם לא אמרתי שמיני חזקה. למעשה כשדיברתי עליהם הזכרתי את ההגנה הרעועה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 5:35 pm 
Hall of Famer

מאנו כתב:
אני חושב שווסטברוק שחקן ממש מדהים ומועמד mvp לגיטימי (אני באופן אישי על הסוס של הארדן או איזיאה) וההישג של הממוצע העונתי שלו זה הישג מרשים ביותר. וברור שהוא שווה יותר נצחונות מטיג, אבל האם קבוצה שנבנית סביב ווסטברוק עם הסגל המסייע (הנגרי אך קשוח) יכולה להוציא יותר? אני חושב שכן. וזה לא נקודה לעניותו של ווסטברוק אלא לזו של המאמן. האם זה קשור גם לאיבוד שליטה על הקבוצה בהקשר של השיא? עוד פעם, אני חושב שכן.

האם אוקלהומה קבוצת כדורסל אינטיליגנטית שכיף לצפות בה? ממש לא

עם זה, אני מסכים לגמרי. למרות זאת אני חושב שהיא לא יכולה להוציא הרבה יותר. ווסטברוק ממושמע קצת יותר אולי היה יכול להתחרות במקום של יוטה והקליפרס אבל בטח שלא הווריורס או הספרס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 5:53 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
מאנו כתב:
אני חושב שווסטברוק שחקן ממש מדהים ומועמד mvp לגיטימי (אני באופן אישי על הסוס של הארדן או איזיאה) וההישג של הממוצע העונתי שלו זה הישג מרשים ביותר. וברור שהוא שווה יותר נצחונות מטיג, אבל האם קבוצה שנבנית סביב ווסטברוק עם הסגל המסייע (הנגרי אך קשוח) יכולה להוציא יותר? אני חושב שכן. וזה לא נקודה לעניותו של ווסטברוק אלא לזו של המאמן. האם זה קשור גם לאיבוד שליטה על הקבוצה בהקשר של השיא? עוד פעם, אני חושב שכן.

האם אוקלהומה קבוצת כדורסל אינטיליגנטית שכיף לצפות בה? ממש לא

עם זה, אני מסכים לגמרי. למרות זאת אני חושב שהיא לא יכולה להוציא הרבה יותר. ווסטברוק ממושמע קצת יותר אולי היה יכול להתחרות במקום של יוטה והקליפרס אבל בטח שלא הווריורס או הספרס

הסגל של הספרס עד כדי כך יותר טוב משל התאנדר? לדעתי ממש לא.
אבל קבוצה אחת מוציאה מהסגל 120% וקבוצה שנייה קצת פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 5:58 pm 
Hall of Famer

אבל יש להם את פופ. הסגל גם קצת יותר טוב אבל אני מבין שהוא לא ממש גדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 8:54 pm 
Hall of Famer

אני גם כאמור בדעה של מאנו אבל כמו נורטון, אני לא חושב שזה היה יכול להגיע הרבה יותר רחוק. בייחוד בהתחשב ביכולת המוגבלת של ווסטברוק להיות בשליטה גם כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 9:41 pm 
Hall of Famer

שים את ווסטברוק במקום קוואי והם לא עומדים על 61 נצחונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 11, 2017 10:01 pm 
Hall of Famer

עם פופ או בלי פופ? זה באמת נעשה קצת תיאורטי כי יש פה המון הנחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 12:20 am 
Junior

יש פה ביצה ותרנגולת.
האם הסגל של אוקסיטי חלש כי אין לו כשרון, ולכן ווסטברוק נאלץ לעשות הכל?
או האם הסגל של אוקסיטי חלש כי ווסטברוק עושה הכל כך שלאף אחד אין מספיק הזדמנויות לקבל את מקומו?

אני נוטה לכיוון האופציה השניה. קאנטר, אדאמס ואולדיפו למשל בעלי פוטנציאל להיות שחקנים בעלי ערך.

בהקשר הזה, שחקן טוב הופך את השחקנים שסביבו ליותר טובים ומוצא את המקום הנכון בשבילהם. רכז טוב חושב על איך לאפשר לשחקנים שסביבו להתבטא. ווסטברוק לא עושה אף אחד משני הדברים האלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 12:41 am 
Hall of Famer

אני חושב שהאמת איפשהו באמצע . הסגל חזק יותר מזה של הנטס או הסאנס אבל זהו בערך. זה סגל של 25-30 נצחונות בעונה תחת רכז בינוני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 12:42 am 
Hall of Famer

נובמת. ברור שקנטר ודיפו הם שחקני NBA טובים. קנטר הוא אולי אחד הגבוהים ההתקפיים הטובים בליגה. 14 ב21 דק. שים אותו בכל קבוצה עם 30 דקות והוא עומד על 20. אני באמת לא חושב שקנטר פחות טוב היום מלמרכוס (והוא ריב' מעולה ורמה מעליו)
דיפו גם שחקן של 18-20 תלוי בכמות זריקות. הוא כבר היום על 16.
אלו שני שחקנים התקפיים מעל הממוצע.
גיבסון ואדמס פינשרים טובים בצבע. זה לא אשיק. גיבסון גם יכול לטחון בצבע.
מקדרמט שוטר רציני וסבוניס רחוק מלהיות נגר.
הנגר היחיד בסגל הוא רוברסון שהוא אחד השומרים הטובים בליגה ויספר לכם את זה קוואי שתמיד אוכל קש מולו.
אז מה יש לנו? סגל לא רע בכלל. אז זה לא שהוא משחקם עם כל מיני נגרים. זה לא שהוא סחב את הנטס למקום 6. הסגל המשלים שלו טוב יותר מפורטלנד וכמו שכתבו פה הקו האחורי של הרעמים טוב משל הבלייזרס. אז לסיים מעל פורטלנד זה מצופה.

פופ או לא פופ, פרקר שחקן די גמור. מאנו בן פאקינג 40 ועדיין טוב אבל וואלה זה רחוק שנות אור מימיו היפים. קצת גאסול בג'אמפים. למכרוס עם ג'אמפים.
גרין ומילס שחקנים משלימים.
לקוואי לנארד אין צוות מסייע הרבה יותר טוב. אפשר לטעון שהוא יותר טוב אבל הוא בטח לא יותר ה-ר-ב-ה טוב. אבל בספרס יש הנעת כדור. אצל הרעמים אין.

שימו את קוואי אצל הרעמים והם עושים לדעתי 52-57 נצחונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 1:06 am 
Hall of Famer

הודעה סטריאנית קלאסית. אפילו אשיק הוזכר :roll:

אני לא יודע למה זה נהפך להיות דיון של של קוואי מול ווסטברוק.

אני לא חושב שצריך להאדיר את הסגל של אוקלוהומה. הם מנצחים 35 משחקים במקרה הטוב בלי ווסטברוק. מדובר בקבוצה חלשה מאוד התקפית (נבנתה במקור כדי לתמוך בווסטברוק ודוראנט. אגב, רוברסון הוא באמת שומר אדיר). זה שקאנטר ואולדיפו יקלעו הרבה זה אחלה אבל זה לא אומר שום דבר על חוזק הקבוצה וכמות הניצחונות (כי במקרה של אולדיפו יש דבר כזה שנקרא אחוזים מהשדה ובמקרה של קאנטר יש דבר כזה שנקרא הגנה וכסנטר זה הדבר החשוב ביותר שהוא אמור לתת והוא לא).

כמו כן, אי אפשר להגיד ״פופ או לא פופ״. פופ בספרס הוא קריטי. אני לא יודע אם קוואי היה הופך להיות השחקן שהוא היום בלעדיו וכל המערכת שם משומנת להפליא. אם כבר החלפות, אם תשים את פופ באוקלוהומה סיטי עם ווסטברוק המושמץ, הם כנראה יגיעו רחוק הרבה יותר בעונה הסדירה.

לסיכום:
1. ווסטברוק שחקן גדול.
2. הקבוצה בנויה יותר מדי עליו.
3. חלק מזה באשמתו.
4. ניפוח הסטט׳ (בייחוד לאחרונה) הוא מרגיז קצת.
5. עם אימון טוב יותר וקצת יותר שיתוף של האחרים ומשחק קבוצתי וחכם יותר, הוא היה יכול לקחת את אוקלוהומה רחוק יותר (אבל לא בהרבה).
6. בכל זאת, הוא הוביל את אוקלוהומה סיטי להישג נאה השנה (אני מדבר על מספר הנצחונות, לא על אילו קבוצות הם עקפו).
7. אוקלוהומה סיטי הייתה קבוצה חלשה בלעדיו, לא היו קרובים לדגדג את הפלייאוף.
8. יש מעט מאוד שחקנים בליגה שהייתה להם היכולת התיאורטית לקחת את הקבוצה רחוק יותר אילו היו במקומו.
אנחנו מדברים אולי (אולי) על דוראנט, קארי, לברון וקוואי.

* אני מעריך שעם לילארד, קיירי, פול ג׳ורג׳, ג׳ימי באטלר - כולם שחקנים נהדרים שאני מאוד מעריך - הם לא היו מגיעים לכמות הנצחונות הזו בסגל הנוכחי. אולי אני טועה.

ועוד משהו אחרון, אני חושב שהארדן או קוואי צריכים לקבל אמ.וי.פי. נדמה לי שהוויכוח הוא בעצם על זה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 1:45 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
נובמת. ברור שקנטר ודיפו הם שחקני NBA טובים. קנטר הוא אולי אחד הגבוהים ההתקפיים הטובים בליגה. 14 ב21 דק. שים אותו בכל קבוצה עם 30 דקות והוא עומד על 20. אני באמת לא חושב שקנטר פחות טוב היום מלמרכוס (והוא ריב' מעולה ורמה מעליו)
הנגר היחיד בסגל הוא רוברסון שהוא אחד השומרים הטובים בליגה ויספר לכם את זה קוואי שתמיד אוכל קש מולו.
אז מה יש לנו? סגל לא רע בכלל. אז זה לא שהוא משחקם עם כל מיני נגרים. זה לא שהוא סחב את הנטס למקום 6. הסגל המשלים שלו טוב יותר מפורטלנד וכמו שכתבו פה הקו האחורי של הרעמים טוב משל הבלייזרס. אז לסיים מעל פורטלנד זה מצופה.

פופ או לא פופ, פרקר שחקן די גמור. מאנו בן פאקינג 40 ועדיין טוב אבל וואלה זה רחוק שנות אור מימיו היפים. קצת גאסול בג'אמפים. למכרוס עם ג'אמפים.
לקוואי לנארד אין צוות מסייע הרבה יותר טוב. אפשר לטעון שהוא יותר טוב אבל הוא בטח לא יותר ה-ר-ב-ה טוב. אבל בספרס יש הנעת כדור. אצל הרעמים אין.

לא מסכים. שים את פופ ואת קוואי בת'אנדר ואתה צודק. קוואי לבד? ממש לא, בערך איפה שווסטברוק לקח אותם, אני מניח. אולי אפילו מעט פחות. אמרת שמה שטוב בספרס זה הנעת כדור. הנעת כדור זה ממש לא קוואי (שהוא מוסר בינוני לגמרי) אלא פופ והשיטה.

לגבי הסגל של אוקלהומה, כאמור תשווה מול סגלים אחרים שלא הגיעו לפלייאוף כמו אורלנדו או דנבר. (בהנחה שאנחנו מוציאים את ראס מהמשוואה). לי נראה שהסגל של אוקלהומה נופל מהשניים האחרים. אני מסכים שגם זה של הספרס לא משהו בכלל בלי קוואי, אבל כאמור שם יש את פופ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 1:46 am 
Hall of Famer

Att כתב:
הודעה סטריאנית קלאסית. אפילו אשיק הוזכר :roll:

אני לא יודע למה זה נהפך להיות דיון של של קוואי מול ווסטברוק.

אני לא חושב שצריך להאדיר את הסגל של אוקלוהומה. הם מנצחים 35 משחקים במקרה הטוב בלי ווסטברוק. מדובר בקבוצה חלשה מאוד התקפית (נבנתה במקור כדי לתמוך בווסטברוק ודוראנט. אגב, רוברסון הוא באמת שומר אדיר). זה שקאנטר ואולדיפו יקלעו הרבה זה אחלה אבל זה לא אומר שום דבר על חוזק הקבוצה וכמות הניצחונות (כי במקרה של אולדיפו יש דבר כזה שנקרא אחוזים מהשדה ובמקרה של קאנטר יש דבר כזה שנקרא הגנה וכסנטר זה הדבר החשוב ביותר שהוא אמור לתת והוא לא).

כמו כן, אי אפשר להגיד ״פופ או לא פופ״. פופ בספרס הוא קריטי. אני לא יודע אם קוואי היה הופך להיות השחקן שהוא היום בלעדיו וכל המערכת שם משומנת להפליא. אם כבר החלפות, אם תשים את פופ באוקלוהומה סיטי עם ווסטברוק המושמץ, הם כנראה יגיעו רחוק הרבה יותר בעונה הסדירה.

לסיכום:
1. ווסטברוק שחקן גדול.
2. הקבוצה בנויה יותר מדי עליו.
3. חלק מזה באשמתו.
4. ניפוח הסטט׳ (בייחוד לאחרונה) הוא מרגיז קצת.
5. עם אימון טוב יותר וקצת יותר שיתוף של האחרים ומשחק קבוצתי וחכם יותר, הוא היה יכול לקחת את אוקלוהומה רחוק יותר (אבל לא בהרבה).
6. בכל זאת, הוא הוביל את אוקלוהומה סיטי להישג נאה השנה (אני מדבר על מספר הנצחונות, לא על אילו קבוצות הם עקפו).
7. אוקלוהומה סיטי הייתה קבוצה חלשה בלעדיו, לא היו קרובים לדגדג את הפלייאוף.
8. יש מעט מאוד שחקנים בליגה שהייתה להם היכולת התיאורטית לקחת את הקבוצה רחוק יותר אילו היו במקומו.
אנחנו מדברים אולי (אולי) על דוראנט, קארי, לברון וקוואי.

* אני מעריך שעם לילארד, קיירי, פול ג׳ורג׳, ג׳ימי באטלר - כולם שחקנים נהדרים שאני מאוד מעריך - הם לא היו מגיעים לכמות הנצחונות הזו בסגל הנוכחי. אולי אני טועה.

ועוד משהו אחרון, אני חושב שהארדן או קוואי צריכים לקבל אמ.וי.פי. נדמה לי שהוויכוח הוא בעצם על זה :)

מסכים עם פחות או יותר כל מילה (הדבר היחיד בו אני לא מסכים הוא בכך שלדעתי ראס כן נמצא בדיון על ה MVP ומגיע לו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 1:53 am 
Hall of Famer

ואני רוצה להוסיף עוד משהו - קאנטר כמבחן. קאנטר לדעתי הוא השחקן שהכי נהנה מכך שהוא משחק עם ווסטברוק, ולעזאזל כל מי שחושב שווסטברוק אגואיסט מוחלט.
קאנטר צריך לזכור, הוא שחקן עם חוש נהדר לסל, אבל כפינישר. הוא לא המייצר הכי טוב, הקליעה שלו מחצי מרחק לא יותר מסבירה והוא לא שחקן פוסט אדיר. אבל הוא פינישר מעולה שיודע להתמקם אולי יותר טוב מכל סנטר אחר בליגה בלי הכדור.
אז ביוטה, אחוזי השדה שלו נעו סביב 50, וכבר באותה עונה בה עבר לשחק ליד ראס - הוא העלה את אחוזי השדה שלו ל 56 עד היום. (באותה עונה בה שיחק גם ביוטה וגם באוקייסי. ההבדל היה 49 - 57 לטובת אוקייסי באחוזי שדה. ולהזכירכם זה היה בעונה בה רק ראס סיים את העונה, כי דוראנט נפצע לאורך רוב העונה ההיא. כלומר, קאנטר נהנה בעיקר מראס). קאנטר הוא בהחלט שחקן שראס הופך להיות טוב יותר. חד וחלק.
בעיניי גם אדמס וסבוניס כאלה. הראשון נגר מהסגנון של רולו אבל ראס מוצא אותו לפחות 3-4 פעמים במשחק לסל מטר מהסל. אדמס עצמו לא באמת יודע ליצור כלום, או לפחות אני לא זוכר הרבה יצירתיות התקפית ממנו וכאמור ראיתי הרבה אוקלהומה בחיים. השני לדעתי סתם לא מוכשר במיוחד (בטח הוא לא אבא שלו). לפחות בפן ההתקפי הם בהחלט נהנים מראס.

היחיד שאני חושב שהיה יכול לקלוע יותר בלי ראס הוא אולדיפו. אבל כאמור, כבר ראינו מה אולדיפו שווה כשחקן מוביל באורלנדו סופר חלשה (וגם בה הוא קלע בערך את אותו ממוצע).

הבעיה המרכזית של ראס, והסיבה בגללה אני חושב שהוא רק ממצה 90% ממה שהוא יכול ולא 100% זה אכן ההגנה. בשיאו, וכשהוא רוצה, הוא שומר על. אבל בניגוד למייקל בשעתו או קובי בשעתו, הוא רוצה הרבה פחות, כנראה גם בגלל מרדף סטטיסטי. ועדיין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 3:47 am 
Hall of Famer

לקנטר יש קליעה טובה מחצי מרחק.וגם יכול לחפור.
יש פה כמה דיונים במקביל.
לא חושב שמישהו טוען שהוא חרא שחקן. כולם מסכימים שהוא טוב מאד. האם הוא MVP? לדעתי לא.
האם אם תוציא אותו מקבוצה הם ינצחו 25 משחקים? כנראה שכן ואין לזה שום קשר לתואר הmvp.
האם הם הגיעו למקום שלא ציפו? לדעתי לא.
האם הוא משתף את חבריו לקבוצה? לא ממש. כאשר הusage rate שלך הכי גבוה בהיסטוריה, אז לא ממש. גם אם אתה מסיים עם מלא אסיסטים שזה הגיוני למי שמוסר מלא(אתה יכול למסור מלא ולהיות אגואיסט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 6:19 am 
Freshman

מסכים לגמרי עם הדירוג הזה: 1.סטף קרי 2.לברון ג'יימס 3.קווין דוראנט 4.ראסל ווסטברוק

זהו דירוג מכירת הגופיות בNBA. חכמת ההמונים. עזבו מי נותן עונה טובה יותר, פה הייתי מדרג את זה אחרת ומכניס שמות נוספים, מבחינת חומר השחקנים והיכולות האישיות שלהם זה לטעמי דירוג מדויק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 7:48 am 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

satriani כתב:

מסכים עם רוב ההודעה. לאוקלהומה סגל טוב, הבעיה היא, כמו שציינו, שווסטברוק לא עושה את השחקנים לידו טובים יותר. הוא מרוכז בסטטיסטיקה של עצמו, וגם לא שומר. אחת הסיבות שההגנה של הספרס היא תמיד בטופ, היא שהכוכב של הקבוצה מחויב בצד הזה של המגרש. פעם זה היה דאנקן, היום קוואי. מאמן, אפילו פופ, יכול לצעוק כמה שהוא רוצה, ואתה רואה גם במשחקים שלפעמים כולם זורקים זין. בסוף מי שמשפיע הכי הרבה זה הכוכב, ואם הוא מחויב בהגנה, זה הופך את הקבוצה לטובה הרבה יותר.

בכלל, כשהכוכב של הקבוצה שומר, ומשתף אחרים, זה הופך אותם לטובים יותר וגורם להם להרגיש שהם חלק ממשהו. באוקלהומה זה מופע של איש אחד וכולם משרתים את ווסטברוק. אני מסכים עם Att שאמר שמבחינתו זה בין הארדן לקוואי, ואני אגדיל ואומר שמבחינתי זה בין קרי לקוואי, כי הם באמת שחקנים שהופכים את החברים שלהם לקבוצה לטובים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 11:43 am 
Hall of Famer

אני חושב שזה בין הארדן לבין קוואי כי מאזן חשוב לי. ווסטברוק בהחלט מועמד ראוי לאמ.וי.פי בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 12:42 pm 
מנהל פורום

דירק, קארי העונה לא יכול להיות מועמד אמיתי.
המספרים ירדו (נכון, דוראנט הצטרף) ובעיקר המאזן ירד דרסטית (על אף שדוראנט הצטרף).
הוא לא באמת יכול להיות בדיבורים האלו.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 1:42 pm 
Hall of Famer

ירד דרסטית? הם הולכים לעונה של אולי 67 נצחונות (וכנראה שהם מאוד היו רוצים היו מגיעים גם לאזור ה-70, אבל לא לשיא של שנה שעברה).

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 12, 2017 1:56 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

עודד וולפסון כתב:
דירק, קארי העונה לא יכול להיות מועמד אמיתי.
המספרים ירדו (נכון, דוראנט הצטרף) ובעיקר המאזן ירד דרסטית (על אף שדוראנט הצטרף).
הוא לא באמת יכול להיות בדיבורים האלו.

זה נכון שהמספרים ירדו, אבל אני לא מאמין שזה אמור לשחק תפקיד ב-MVP של השנה. צריך להשוות אותו לשחקנים השנה, ולא למה שהוא עשה בשנה שעברה. הם במאזן הטוב בליגה, ודוראנט החמיץ לא מעט משחקים בגלל פציעה. קרי משפיע על ההתקפה בצורה שלא ראיתי כמותה. זה לא רק היכולת לרווח, ליצור מכדרור, או לזרוק 10 שלשות ב-41%. כל תנועה שלו, כל חסימה שלו, יוצרת פאניקה בהגנה ומושכת אש משאר השחקנים. זו השפעה שעושה את החיים קלים יותר לכל מי שסביבו.

ברור לי שהוא לא יזכה, זה כנראה יהיה של ווסטברוק. אבל לדעתי, קרי הוא ה-MVP. קוואי קצת אחריו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 122 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: