סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 2:50 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אבימאל כתב:
אתה אומר שהמצב עוד יותר גרוע מכפי שהוא משתקף במכירת הכרטיסים....

לא. אני אומר שמכרו כל כך הרבה מנויים שזה מכסה כמות קהל ראויה למשחק מספר אחד בסדרה נגד נהריה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 3:53 pm 
Hall of Famer

יש כבר מועד למשחק מספר 4 ( אם וכאשר ) ?
אני אולי מזדמן לצפון למספר ימים , אז חשבתי לקפוץ ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 4:12 pm 
מנהל פורום

נראה לי שעוד אין.
http://basket.co.il/results.asp?Board=1 ... cYear=2017

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 4:35 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
אבימאל כתב:
אתה אומר שהמצב עוד יותר גרוע מכפי שהוא משתקף במכירת הכרטיסים....

לא. אני אומר שמכרו כל כך הרבה מנויים שזה מכסה כמות קהל ראויה למשחק מספר אחד בסדרה נגד נהריה

מכל מקום, היות ועודכן כאן לעיל, כי בסופה"ש הפועל ירושלם מכרה 2 כרטיסים שלמים למשחק נגד נהריה...

הדבר מעיד כי אי אפשר לקנות את הקהל ובטח שלא לעבוד עליו... הקהל מתחבר לישראלים, לנחישות ולראות שלא עובדים עליו. ,

ואם הקבוצה 8 חודשים לתוך העונה, נראית כאילו הם נפגשו לראשונה זה עתה, וכשהנוטלה מנסה למרוח אותנו, וגיא הראל לא סופר אף אחד, אז זה נראה כפי שזה נראה, רק בשל אפסיות מכבי זה עובר מתחת לרדאר.

דרוש בירושלם שידוד מערכת מקצועי, הצערת הקבוצה, בחירת ישראלים צעירים נכונה (שאסור לה להיות ע"י גיא הראל, אותו אחד ששילם כסף לג'ייק כהן שלא יהיה כאן ושהחתים את איגור מאיור ותום מעיין על תקן ישראלי המחר..) הפחתת זרים, ופחות מריחות באופן כללי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 8:27 pm 
Hall of Famer

זרים או ישראלים לא מעניין את הסבתא של אף אחד. אם יש נצחונות וכדורסל משכנע ,יהיה סולד אאוט גם לקבוצה של 12 זרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 9:05 pm 
Junior

אבימאל כתב:
זרים או ישראלים לא מעניין את הסבתא של אף אחד. אם יש נצחונות וכדורסל משכנע ,יהיה סולד אאוט גם לקבוצה של 12 זרים.
תודה על הקביעה נחרצת, מנוי של הפועל ב20 שנה האחרונות.

אני מת על זה שאתה בטוח בעצמך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 9:32 pm 
מנהל פורום

נו מה יש להתווכח
מלחה והארנה היו מלאים כשהיו הצלחות לא כשהיו ישראלים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 21, 2017 11:18 pm 
Junior

אבימאל כתב:
הסטיה שלי באשר לספירת כרטיסים, ידועה.
ובכן, בסוף השבוע האחרון נמכרו 2 כרטיסים סך הכל למשחק הפלייאוף הקרוב של הפועל ירושלים.
בשורה התחתונה העונה הזאת בדרך להשיג כמו, אם לא יותר מהעונות הקודמות, ועדיין הקהל לא בא.
באופן אבסורדי, אליפות,שתתקע את ירושלים עם הסגנון האנטי אטרקטיבי הזה, עשויה לגרום יותר נזק מתועלת.

אני לא יודע על סמך מה קבעת שנמכרו רק שני כרטיסים, אבל אם זה על סמך כמה כרטיסים פנויים יש למכירה, אז אני יכול להגיד שבעקבות ההודעה שלך בדקתי ומאז חמש בצהריים ועד עכשיו נמכרו 8 כרטיסים. זה כמובן לא הרבה, אבל זה פי ארבעה מהכמות שלדבריך נמכרה ב 48 שעות ולכן המספר שאתה מציין נראה לי תמוה, אבל אם זה מה שעושה לך טוב, שתהנה. בכל מקרה להערכתי כן יהיו במשחק בסביבות 7000 אוהדים ואולי מעט יותר. אם זה מה שיהיה, זה בהחלט סביר בעיני ואני לא מבין את ההתעקשות (סטיה בלשונך) שלך להציג את מספר האוהדים ככשלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 7:03 am 
Hall of Famer

תשמע, בעונה הזאת נותרו 2 או 3 משחקים בארנה.
הכרטיסים עכשיו נמכרים על כמה בא לאוהדים לראות עוד את הקבוצה הזאת, וכמה הם יתגעגעו אליה בקיץ, והרושם הוא שלא ולא.
לא נתגעגע לכדררת של ג'רלס ,לבעסת של אמארה ולסולו של קינזי.
למרות ההישגים היפים מאוד של הקבוצה אפשר להצביע על מעט מאוד רגעי קורת רוח לזכור מהעונה (רבע אחד מול ולנסיה, עוד אחד מול גראן קנריה אולי עוד שתי שלשות של ג'רלס).
עונה מוצלחת לא צריכה להסתיים ב7000 צופים בארנה, שמתוכם למעלה מ6000 מנויים, או אנשים שקבלו כרטיסים חינם ממנויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 7:19 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הארינה לא תהיה סולד אאוט לרבע גמר מול נהריה גם אם אמארה יחזור מארה"ב אחרי שעבר ניתוח הצערת גיל והביא איתו את סטיב נאש במזוודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 7:24 am 
Hall of Famer

אורן 80 יעיד (וחבל שאי אפשר לתייג בפורום, כי אני לא יודע אם הוא מסתובב בת'רד של הפועל ירושלים), שבעונות מוצלחות של מכבי, אוהדים באו למשחקים בסוף העונה גם מול קבוצות פח, רק כדי לראות עוד קצת האפמן ומקדונלד או שאראס ופארקר.

(אגב זרים - הדבר הכי טורקי שהיה על המגרש אמש היה בובי דיקסון, זה מנע אטרף של 15000 צופים?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 8:21 am 
Freshman

מנחם כתב:
אבימאל כתב:
הסטיה שלי באשר לספירת כרטיסים, ידועה.
ובכן, בסוף השבוע האחרון נמכרו 2 כרטיסים סך הכל למשחק הפלייאוף הקרוב של הפועל ירושלים.
בשורה התחתונה העונה הזאת בדרך להשיג כמו, אם לא יותר מהעונות הקודמות, ועדיין הקהל לא בא.
באופן אבסורדי, אליפות,שתתקע את ירושלים עם הסגנון האנטי אטרקטיבי הזה, עשויה לגרום יותר נזק מתועלת.

אני לא יודע על סמך מה קבעת שנמכרו רק שני כרטיסים, אבל אם זה על סמך כמה כרטיסים פנויים יש למכירה, אז אני יכול להגיד שבעקבות ההודעה שלך בדקתי ומאז חמש בצהריים ועד עכשיו נמכרו 8 כרטיסים. זה כמובן לא הרבה, אבל זה פי ארבעה מהכמות שלדבריך נמכרה ב 48 שעות ולכן המספר שאתה מציין נראה לי תמוה, אבל אם זה מה שעושה לך טוב, שתהנה.

חחח מה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 2:44 pm 
Junior

אבימאל כתב:
אורן 80 יעיד (וחבל שאי אפשר לתייג בפורום, כי אני לא יודע אם הוא מסתובב בת'רד של הפועל ירושלים), שבעונות מוצלחות של מכבי, אוהדים באו למשחקים בסוף העונה גם מול קבוצות פח, רק כדי לראות עוד קצת האפמן ומקדונלד או שאראס ופארקר.

(אגב זרים - הדבר הכי טורקי שהיה על המגרש אמש היה בובי דיקסון, זה מנע אטרף של 15000 צופים?)

ומי היו האוהדים של מכבי שבאו? אלה שהיו להם מנויים. וגם מחר כמעט כל המנויים ועוד כמה מאות ואולי אפילו יותר אוהדים שקנו כרטיסים יגיעו, אז אם כבר ההשוואה הזו מראה שאוהדי הפועל לא נופלים מאוהדי מכבי.

אתה יוצא מנקודת הנחה שהפועל צריכה להביא לכל משחק קרוב לעשרת אלפים צופים ואם לא מגיע כזה מספר זה כשלון, אבל בעיני זו הנחה מופרכת לאור גודל השוק בירושלים, ולכן בעיני כל הסטיה שלך לספור כמה אוהדים של הפועל מגיעים היא לא יותר מאשר איך נאמר זאת, סטיה.
תהנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 3:05 pm 
Hall of Famer

מה שאתה אומר על המנויים ,אוריאל כבר העיד שיש סחר-מכר ברשתות החברתיות של מנויים שמחלקים את המקומות שלהם, אפילו הם כבר לא באים.
ואני לא מדבר על "כל משחק", אני מדבר על פלייאוף ועל שני המשחקים האחרונים העונה בארנה.
הקבוצה הזאת פשוט לא מעניינת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 3:28 pm 
Freshman

אבימאל כתב:
מה שאתה אומר על המנויים ,אוריאל כבר העיד שיש סחר-מכר ברשתות החברתיות של מנויים שמחלקים את המקומות שלהם, אפילו הם כבר לא באים.
ואני לא מדבר על "כל משחק", אני מדבר על פלייאוף ועל שני המשחקים האחרונים העונה בארנה.

למשחקים בפלייאוף כל המנויים של הפועל יבואו. כולם. החריגים היחידים אלה ילדים צעירים שלא יכולים לבוא ב-9 שזו שעה מאוחרת מידי. העונה היתה ארוכה, והממוצע של הקהל בליגה הוא מרשים מאד (במיוחד כאשר הקבוצה איכזבה במשך רוב העונה). אנשים נתנו כרטיסים למשחקים אליהם הם לא יכלו להגיע בסיבוב השלישי, אבל גם אז היו יחסית הרבה צופים. בפליאוף כולם יגיעו, אני צופה 8000 צופים לפחות. כמו שאמרו קודמיי, יחסית למבנה הדמוגרפי והגיאוגרפי של ירושלים, זה מרשים ביותר.

המשחק השלישי ביום שישי אחהצ יבואו משפחות וילדים, ואז המספר יגדל עוד יותר (הבעיה אז היא רק לדתיים שגרים רחוק. המשחק מתחיל משום מה רק בארבע ורבע ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 3:35 pm 
Freshman

רלפי כתב:
אבימאל כתב:

למשחקים בפלייאוף כל המנויים של הפועל יבואו. כולם. החריגים היחידים אלה ילדים צעירים שלא יכולים לבוא ב-9 שזו שעה מאוחרת מידי. העונה היתה ארוכה, והממוצע של הקהל בליגה הוא מרשים מאד (במיוחד כאשר הקבוצה איכזבה במשך רוב העונה). אנשים נתנו כרטיסים למשחקים אליהם הם לא יכלו להגיע בסיבוב השלישי, אבל גם אז היו יחסית הרבה צופים. בפליאוף כולם יגיעו, אני צופה 8000 צופים לפחות. כמו שאמרו קודמיי, יחסית למבנה הדמוגרפי והגיאוגרפי של ירושלים, זה מרשים ביותר.

המשחק השלישי ביום שישי אחהצ יבואו משפחות וילדים, ואז המספר יגדל עוד יותר (הבעיה אז היא רק לדתיים שגרים רחוק. המשחק מתחיל משום מה רק בארבע ורבע ).

רלפי , אתה אמנם מנסה לצבוע התמונה ב- ורוד אך לאמת הדבר זה כמו שמתאר אבימאל, הקבוצה לא שימרה שום אספקט שיוצר קשר בין הקבוצה לקהל או לרצון להתחבר אליה. לא בסגנון המשחק, לא בריבוי הזרים ולא בהתנהלות ההנהלה.

אני אהיה בעד נהריה , גם כדי שיתבצע שידוד המערכות הדחוף בבירה . (שלא יחדשו חוזים למבוגרים/פצועים - נניח הלפרין, זליקוביץ', ושלא ישאירו כאן אמריקנזציה בשחקנים וצוות מאמנים לא ישיר וענייני אלא מורח ולא מצליח בעבודתו - ראו איך נראית הקבוצה בהתקפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:15 pm 
מנהל פורום

הכל טוב בממלכת הפועל ירושלים. חוץ מסגנון משחק לא אטרקטיבי, אין לי טענות. לא לניהול ולא להישגים
בעיניי לבוא בטענות על רקע ההתקדמות המטאורית שהקבוצה עשתה בשנים האחרונות, זאת קצת חזירות או ניתוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:18 pm 
Hall of Famer

גם אני לא חושב שצריך שידוד מערכות או משהו קיצוני.
סתם הצבעתי על מצב שבו נקלענו לסוף העונה עם קבוצה לא מעניינת. קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:21 pm 
Junior

יש לי גם ביקורת על המאמן ועל סגנון המשחק וגם על דברים אחרים ואני בטוח שאני לא היחיד, ועדיין אני וכל חבריי בעלי המנויים וגם כאלה שאין להם מנויים מגיעים ונמשיך להגיע למשחקים, גם אם לא תמיד אנחנו נהנים מאיך שהקבוצה משחקת.
אבימאל, הנסיון שלך לצבוע את הכל בשחור פשוט מגוחך. לשיטתך מחר לא יגיעו אפילו בעלי המנויים, כלומר לא יהיו אפילו 6000 צופים, אני מוכן להתערב איתך ביחס של 3:1 שיהיו יותר, הולך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:26 pm 
Freshman

רועי כהן צייץ שאמארה לא ישחק מחר עקב "פציעה קלה". לא ברור מה הולך שם מאחורי הקלעים, אבל זה נראה לא טוב. עד עכשיו הכל נסגר בתוך המועדון, אני מקווה שהבעיות קרובות לפתרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:31 pm 
Hall of Famer

מנחם כתב:
יש לי גם ביקורת על המאמן ועל סגנון המשחק וגם על דברים אחרים ואני בטוח שאני לא היחיד, ועדיין אני וכל חבריי בעלי המנויים וגם כאלה שאין להם מנויים מגיעים ונמשיך להגיע למשחקים, גם אם לא תמיד אנחנו נהנים מאיך שהקבוצה משחקת.
אבימאל, הנסיון שלך לצבוע את הכל בשחור פשוט מגוחך. לשיטתך מחר לא יגיעו אפילו בעלי המנויים, כלומר לא יהיו אפילו 6000 צופים, אני מוכן להתערב איתך ביחס של 3:1 שיהיו יותר, הולך?

ברור שיהיו יותר.
אני טוען שנכון לשלב שאנחנו נמצאים בעונה, ההתעניינות פושרת למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 22, 2017 4:44 pm 
Junior

אבימאל כתב:
מנחם כתב:

ברור שיהיו יותר.
אני טוען שנכון לשלב שאנחנו נמצאים בעונה, ההתעניינות פושרת למדי.

איך יהיו יותר אם מכרו רק שני כרטיסים ב 48 שעות? מצד אחד אתה טוען שבעלי מנויים נפטרים מהכרטיסים שלהם ושאף אחד לא קונה כרטיסים, אבל מצד שני טוען שברור שיהיו יותר מ 6000 אוהדים.
אם יש חוסר התעניינות זה לגמרי בשוליים. בסופו של דבר גם בשנה שעברה כשלכאורה היה הרבה עניין בקבוצה שסיימה במקום הראשון, היו במשחק הראשון נגד הפועל תל אביב בסך הכל 7300 צופים. מחר לדעתי לא יהיו הרבה פחות, ואולי אפילו מעט יותר, וזה בלי להתייחס לכך שקשה לי להאמין שכמות האוהדים שנהריה תביא מחר תשתווה לכמות אוהדי הפועל תל אביב שהיו במשחק הראשון בשנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 11:56 am 
Hall of Famer

6725 על פי אתר הליגה. הפסד במשחק השני ולשלישי יבואו עוד פחות.
ובעניין אחר -
אני סקרן לדעת מה יקרה כשאורי אלון יבין שהיורוליג לא באופק (אלא בזכיה מקרית ביורוקאפ).
אני מניח שבשלב כשלהו נראה סטפ בק, מבחינת ההשקעה ויותר מאוחר גם מבחינת המעורבות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 1:50 pm 
מנהל פורום

בנתיים מנחם צדק והיו יותר קרוב ל7000 מאשר ל6000

אורי הבין כבר מזמן (שנה כבר) שהיורוליג לא באופק, לא נראה שזה משנה משהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 25, 2017 2:02 pm 
Junior

אתה היחידי שטוען כל הזמן שצריך להגיע כל כך הרבה קהל. דווקא אוהדי הפועל הותיקים הימרו על הממוצע הרגיל שלנו העונה - וקלעו.

אז אולי תפסיק לחשוב שאתה מבין כל כך גדול בקהל הירושלמי והמנטליות שלו?

זה המספרים שלנו. תבוא שנה-שנתיים לארנה ברצף, תשאוב קצת מהמנטליות, ואז נראה לי יותר הגיוני שתצא בהצהרות ובניתוח פסיכולוגיים/תיאורטיים על האוהדים. זה נהיה מביך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 423 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 32 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: