סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 4:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 11:19 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
שמע למרות שאתה נוטה לחשוב(!!) אתה לא מגלה את הנטייה הזו יותר מדי עכשיו.
תחזור למעלה ותראה, אני לא יודע כמה יותר עבה לרמוז לך בלי להגיד לך את זה בפרצוף.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ש' יוני 03, 2017 11:20 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 11:20 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מנחם, בתור מישהו שמאוד אוהב לנבוח על ראי, קרא שוב את ההשתלשלות - הוא דיבר אלייך באופן הגיוני ומכבד. אתה מתכוון לתגובה של ערן, שהיתה מאוד סבירה גם היא. ותתקן את שגיאת הכתיב במילה ״מגחיכה״. שמחתי לעזור...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 11:32 pm 
Junior

ראי, אני מתנצל. משום מה חשבתי שאתה הגבת להודעה שלי ורק עכשיו ראיתי שזו תגובה של ערן ועכשיו גם ערכתי את התגובה שלי בהתאם. culpa mea maxima

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 03, 2017 11:39 pm 
Hall of Famer

מודה ועוזב ירוחם. גם אני אערוך הערות לא נחמדות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 12:11 am 
Sophomore

סוף טוב הכל טוב, בסוף זה יקרב את לבבות כולנו יותר מכל נושא אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 12:16 am 
Hall of Famer

נראה כשהתחקיר ישודר...
אם התחקיר הזה מיועד להביא לקהל הרחב דברים שעכברי כדורסל כבר יודעים, או יתרכז יותר בענייני מזרחי ופדרמן מחוץ לעולם הכדורסל - וזה מה שנראה לפחות מהפרומו - אז הוא גם יוליד עכבר.

בינתיים, ממש לא מזמן, התפרסם ספר של עיתונאי לא כל כך אוהב מכבי אך מקושר למקורות בקבוצה כפי שכבר הוכיח, שחקר את התנהלות מכבי במשך שנים. קראתי את הספר ולא מצאתי שם משהו מאד רציני שלא ידעתי כבר, משהו שירעיד את אמות הסיפים. נראה מה היא תביא שהוא לא גילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 7:07 am 
Sophomore

התותח המפוברק כתב:
וגם אם כן, מי ידע מזה?

ואם קרה אז מה קרה???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 8:54 am 
Junior

הבעיה בנושא מכבי תל אביב והיחסים המורכבים של המועדון עם החוק הפלילי, היא לא שהדברים שהם עשו לאורך השנים לא מתגלים אלא שלאף אחד מהאנשים שקובעים משהו לא באמת אכפת. במילים אחרות, זה לא שלא התגלו דברים ש״ירעידו את אמות הספים״, אלא פשוט שמי שממונה על אמות הספים, קברניטי הכדורסל הישראלי, מאוד לא מעוניינים בנפילה של מכבי. אם מישהו שכח, אנדרה ספנסר, בעדות מוזרה בכנותה, הודה בראיון עיתונאי שהיה מושקע אצל פנאן בזמן ששיחק נגד מכבי בגמר וסיפר שהיו עוד הרבה זרים בקבוצות אחרות שנהגו כמוהו. בכל מדינה מתוקנת, זה היה מספיק כדי להוריד את מכבי ליגה אחת או שתיים (למעשה, זה היה אמור להספיק גם במדינה לא מתוקנת. יובנטוס, להזכירכם, ירדה ליגה אחרי שהתגלה שבכירים בהנהלה שלה היו מעורבים בניסיון להשפיע על שיבוצי שופטים). כך שאנחנו לא מחכים לאיזשהו אקדח מעשן או לתחקיר חדש. גם כשהוכח מעבר לכל ספק שמכבי פעלה באופן מושחת, מי שמנהל את הכדורסל בארץ לא מצא לנכון לנקוט באיזשהו הליך סמלי נגד המועדון, אז אני באמת לא מבין למה אנשים מחכים לסדרת התחקירים הנוכחית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 9:10 am 
Junior

נביא בעירו כתב:
גם כשהוכח מעבר לכל ספק שמכבי פעלה באופן מושחת, מי שמנהל את הכדורסל בארץ לא מצא לנכון לנקוט באיזשהו הליך סמלי נגד המועדון, אז אני באמת לא מבין למה אנשים מחכים לסדרת התחקירים הנוכחית...

לא שיש לי צורך או רצון להגן על מכבי אבל איך זה בדיוק הוכח מעבר לכל ספק?
יש מספר מועט של אנשים שטען שהיה מושקע אצל פנאן אך אין שום קשר ישיר להנהלת מכבי.

ברור לי שבנק פנאן היה אמיתי וברור לי שגם הנהלת מכבי ידעו עליו אבל מכאן עד לרשום שהווכח מעבר לכל ספק שמכבי פעלה באופן מושחת נשמע לי מוגזם ותלוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 9:14 am 
Junior

בסדר, זו דעתך. בעיניי כאשר שחקנים של קבוצות יריבות תלויים כלכלית במנהל הקבוצה זה מספיק כדי להוכיח מעבר לכל ספק שחיתות של הקבוצה. מה חסר לך? שהמחברת של פנאן תהיה עם לוגו רשמי של המועדון? ששמעון מזרחי יחתום עם חותמת של המועדון על כל העברה של כסף? אתה מבין כמה משונה זה נשמע כשאתה אומרר שאין שום קשר ישיר להנהלת מכבי, בזמן שמי שניהל את בנק ההשקעות הוא המנהל שלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 9:55 am 
Junior

נביא בעירו כתב:
בסדר, זו דעתך. בעיניי כאשר שחקנים של קבוצות יריבות תלויים כלכלית במנהל הקבוצה זה מספיק כדי להוכיח מעבר לכל ספק שחיתות של הקבוצה. מה חסר לך? שהמחברת של פנאן תהיה עם לוגו רשמי של המועדון? ששמעון מזרחי יחתום עם חותמת של המועדון על כל העברה של כסף?

עדות שההנהלה ידעה ועברה על זה לסדר היום.
אני מאמין כמוך שזה באמת היה ככה וההנהלה ידעה, אבל בין זה לבין "הוכח מעבר לכל ספק" המרחק גדול... מעבר לכל ספק אומר שיש הוכחה ברורה, לא הנחה.

אגב, אני חושב שגם עצם זה שהמנהל המקוצעי (בעל תפקיד רשמי) ביצע את העבירות זה מספיק כדי להעניש את המועדון.

אבל בשורה התחתונה "הוכח מעבר לכל ספק" זו אמירה שגויה. אפשר לתאר את זה בתור "מאוד סביר" או "בטוח שבהנהלה ידעו" או משהו כזה, אבל זה לא הוכח כי עובדתית זה לא הוכח, בטח שלא "מעבר לכל ספק"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 10:27 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

מנחם כתב:
לא ערן, אני מקווה שהתחקיר יגלה שאתה לא באמת קיים.
התגובה שלך מופרכת, אבל בניגוד לגיבוב השטויות שאתה כותב, אני לא צופה שהתחקיר יגלה דברים שיכניסו את כל ראשי מכבי למאסר, אבל מצד שני, אני די משוכנע, כמו שגם היה אפשר ללמוד מהתחקיר על גל בק, וכמו שהיה אפשר ללמוד מדברים שכבר התגלו על מכבי (הבנק של פנאן, חלוקת כרטיסים לשופטים וכד׳) שיש עוד דברים שאנחנו לא יודעים על מכבי.

מאסר לראשי מכבי ת"א? רעיון לא רע בכלל :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 10:27 am 
Hall of Famer

סתם שאלה, אם אני זוכר נכון, התחקיר על גל בק העלה שאלות, אבל לא הוכיח שום דבר באמת.
אחר כך קראתי דברים נוספים על הפרשה כמו על בדיקת הדם שהראתה שהנהגת נהגה עם אחוז אלכוהול מעל למותר שלא נכנסה לתיק החקירה וכולנו הזדעזענו מהשחיתות והסתבר שאסור היה על ביה"ח למסור את המידע הזה ועוד. גם התגלה שבן זוגה של איילה חסון, שהפיקה את התחקיר או הייתה מעורבת בו באופן ישיר, כבר לא זוכר, מצוי בסכסוך עסקי עם אביה של הנהגת הפוגעת.
אצלי התחקיר של גל בק התקבע כתחקיר מאד בעייתי ולא אמין בעליל. אני מקווה שזה לא בדיוק הדרך בה תוכנית התחקירים החדשה של התאגיד תתנהל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 11:47 am 
Junior

sheky כתב:
נביא בעירו כתב:
בסדר, זו דעתך. בעיניי כאשר שחקנים של קבוצות יריבות תלויים כלכלית במנהל הקבוצה זה מספיק כדי להוכיח מעבר לכל ספק שחיתות של הקבוצה. מה חסר לך? שהמחברת של פנאן תהיה עם לוגו רשמי של המועדון? ששמעון מזרחי יחתום עם חותמת של המועדון על כל העברה של כסף?

עדות שההנהלה ידעה ועברה על זה לסדר היום.
אני מאמין כמוך שזה באמת היה ככה וההנהלה ידעה, אבל בין זה לבין "הוכח מעבר לכל ספק" המרחק גדול... מעבר לכל ספק אומר שיש הוכחה ברורה, לא הנחה.

אגב, אני חושב שגם עצם זה שהמנהל המקוצעי (בעל תפקיד רשמי) ביצע את העבירות זה מספיק כדי להעניש את המועדון.

אבל בשורה התחתונה "הוכח מעבר לכל ספק" זו אמירה שגויה. אפשר לתאר את זה בתור "מאוד סביר" או "בטוח שבהנהלה ידעו" או משהו כזה, אבל זה לא הוכח כי עובדתית זה לא הוכח, בטח שלא "מעבר לכל ספק"

אז בהצלחה בהמשך החיפושים אחרי פרוטוקול ישיבת ההנהלה שבה פנאן הביא לאישור הדירקטוריון את הבקשה לקבל השקעות גם משחקנים של קבוצות יריבות. אני באופן אישי מסתפק בכך שהאיש שהחזיק בכספים של שחקני קבוצות יריבות והבטיח להם רווח נאה הוא מנהל הקבוצה. כנראה שהאנשים שמנהלים את הכדורסל בארץ חשבו כמוך, או כמו שאני טוען - הם עשו הכל כדי לנסות ולא להאשים את מכבי בכלום... הם ואתה לא מתמודדים עם העובדה שכמעט בכל פרשיות שחיתות הספורט בעולם, שהסתיימו בעונשים חמורים לקבוצות/התאחדויות/מדינות, מי שמבצע את המעשה המושחת בפועל (מתן שוחד לשופטים, לשחקני היריבה, סימום), הם יחידים ולא הגוף הרשמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 12:01 pm 
מנהל פורום

עמוס לב כתב:
סתם שאלה, אם אני זוכר נכון, התחקיר על גל בק העלה שאלות, אבל לא הוכיח שום דבר באמת.
אחר כך קראתי דברים נוספים על הפרשה כמו על בדיקת הדם שהראתה שהנהגת נהגה עם אחוז אלכוהול מעל למותר שלא נכנסה לתיק החקירה וכולנו הזדעזענו מהשחיתות והסתבר שאסור היה על ביה"ח למסור את המידע הזה ועוד. גם התגלה שבן זוגה של איילה חסון, שהפיקה את התחקיר או הייתה מעורבת בו באופן ישיר, כבר לא זוכר, מצוי בסכסוך עסקי עם אביה של הנהגת הפוגעת.
אצלי התחקיר של גל בק התקבע כתחקיר מאד בעייתי ולא אמין בעליל. אני מקווה שזה לא בדיוק הדרך בה תוכנית התחקירים החדשה של התאגיד תתנהל.

שתי הטענות הן טענות התחמקות קלאסיות
"..אסור היה לבית החולים למסור את המידע..." או קיי ואחרי שעשינו נו נו נו לתחקירנית שהצליחה להשיג את החומר, מה עושים עם העובדות?
הסיפור עם בן הזוג של איילה חסון, נראה כמו ניסיון הכפשה, כדי איכשהו "להשיב מלחמה"
שוב עובדה בתחקיר לא התבררה כשקר, וכמו פרשת פנאן גם היא שוקעת לתהומות הערפל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 12:05 pm 
Junior

יש הבדל מיובנטוס.

שנה שיחדו גורמים שקשורים ישירות למשחק.
אצל פנאן שחקנים מקבוצות היריב אם היו מושקעים אצלו זה לא בהכרח השפעה ישירה על המשחק. לא כל השחקנים היו מושקעים וגם מי שמושקע זה לא אומר שבגלל זה לא יתאמץ, זה לא כסף תמורת חוסר התאמצות.

ברור שיש משהו לא תקין בזה אבל לא שחיתות בקנה מידה שאתה מתאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 12:05 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:

מעבר לזה שהוא היה תחקיר בעייתי (לא יודע להגיד לגבי אמינותו), הוא הציג את מזרחי כעו"ד מאוד ממולח שעושה את העבודה שלו, ולא משהו מעבר לכך. גם אם יש פה פרקטיקות משפטיות "אפורות" ודברים שנראים מאוד רע, לא התרשמתי שיש משהו לא חוקי בפעולות שלו. המחדלים שהוצגו בתחקיר היו של המשטרה והפרקליטות - בין אם בקשרים של המשפחה, הראיות שנעלמו והדברים שלא נבדקו כמו שצריך.

בכלל, אני חושב שהניצול הציני שעשו אוהדי הפועל ת"א ויפעת גליק לסיפור גל בק בשביל לנגח את מזרחי בסה"כ פגע במשפחה ובסיכויים לצדק במקרה הזה, בגלל שהם הסיתו את האש מהמחדלים המרכזיים רק בשביל לנגח את הדמות המעניינת בסיפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 12:14 pm 
Hall of Famer

אני כמובן לא חושב שיש סיכוי יותר מקלוש שמסדרת הכתבות הנוכחית יצא בפועל איזה משהו פלילי בעל חשיבות מעשית שאכן ייחקר לעומק במציאות ( כלומר מעבר לאיזו מחאה פייסבוקית או כמה שלטים ביציעי הכדורסל ... )

אבל
מה רע אם יהיו כמה אנקדוטות חדשות , עוד ידיעה על איזו קומבינה או שתיים , כמה ציטוטים משעשעים של מזרחי ושות' שיהיו ראויים להיכנס לחתימות כאן בפורום וכו' וכו'

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 12:21 pm 
Junior

Dovi כתב:
יש הבדל מיובנטוס.

שנה שיחדו גורמים שקשורים ישירות למשחק.
אצל פנאן שחקנים מקבוצות היריב אם היו מושקעים אצלו זה לא בהכרח השפעה ישירה על המשחק. לא כל השחקנים היו מושקעים וגם מי שמושקע זה לא אומר שבגלל זה לא יתאמץ, זה לא כסף תמורת חוסר התאמצות.

ברור שיש משהו לא תקין בזה אבל לא שחיתות בקנה מידה שאתה מתאר.

לא אמרתי שהפרשה בכדורגל האיטלקי זהה לזו של פנאן (למרות שלא הבנתי איך יצירת תלות כלכלית של כוכב היריבה בזמן סדרת גמר במנהל של הקבוצה השנייה היא פחות ״השפעה ישירה על המשחק״, מאשר מעורבות בקביעת שיבוץ השופטים...). אבל היא כן דומה בכך שמי שניסה להשפיע על השיבוץ הם לא ״המועדונים״ אלא יחידים, בעלי תפקידי מפתח בהנהלת המועדונים המעורבים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:12 pm 
Sophomore

shmueliki כתב:
אני כמובן לא חושב שיש סיכוי יותר מקלוש שמסדרת הכתבות הנוכחית יצא בפועל איזה משהו פלילי בעל חשיבות מעשית שאכן ייחקר לעומק במציאות ( כלומר מעבר לאיזו מחאה פייסבוקית או כמה שלטים ביציעי הכדורסל ... )

אבל
מה רע אם יהיו כמה אנקדוטות חדשות , עוד ידיעה על איזו קומבינה או שתיים , כמה ציטוטים משעשעים של מזרחי ושות' שיהיו ראויים להיכנס לחתימות כאן בפורום וכו' וכו'

עוד דלק להמונים, קוריוז כזה או אחר שיחזרו למקום הראוי להם, פח האשפה של ההיסטוריה.
כמו שאמרתי, מי שמחפש תמיד ימצא משהו להיתלות בו.
היחידים שהיה להם עניין בציבור בבנק פנאן הם אוהדי קבוצות כדורסל ישראליות כאלה ואחרות.
כשמעורב בנק השקעות שכזה אין כאן קשר לעניינים מקצועיים, זה בנק השקעות, לא בנק סחיטות. אף אחד לא טען שנסחט ע"י מוני פנאן כדי לזרוק משחק. לא היית חושב שדברים כאלה היו צפים אחרי הגילוי המרעיש, ומובילים לכיוון חקירה שכזה?
כיף להאמין שמכבי ת"א היא האילומנטי והמדינה מסתובבת סביב האצבע שלה. בפועל זו עוד קבוצת כדורסל, מצליחה יותר מאחרות, שבודקים אותה עם 7 עיניים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:15 pm 
Junior

zurkin כתב:
עמוס לב כתב:

מעבר לזה שהוא היה תחקיר בעייתי (לא יודע להגיד לגבי אמינותו), הוא הציג את מזרחי כעו"ד מאוד ממולח שעושה את העבודה שלו, ולא משהו מעבר לכך. גם אם יש פה פרקטיקות משפטיות "אפורות" ודברים שנראים מאוד רע, לא התרשמתי שיש משהו לא חוקי בפעולות שלו. המחדלים שהוצגו בתחקיר היו של המשטרה והפרקליטות - בין אם בקשרים של המשפחה, הראיות שנעלמו והדברים שלא נבדקו כמו שצריך.

בכלל, אני חושב שהניצול הציני שעשו אוהדי הפועל ת"א ויפעת גליק לסיפור גל בק בשביל לנגח את מזרחי בסה"כ פגע במשפחה ובסיכויים לצדק במקרה הזה, בגלל שהם הסיתו את האש מהמחדלים המרכזיים רק בשביל לנגח את הדמות המעניינת בסיפור.

הוכח ובעיני ברמה שהיא למעלה מכל ספק, שיש פרקטיקות לא חוקיות בהתנהלות של מזרחי לפחות בשני מקרים שבהם אנשים קיבלו ממנו כרטיסים למשחקים, ואחד מהם הורשע בהפרת אמונים וישב שנתיים בכלא (אברהם פלאי) והשני הועמד לדין משמעתי ונאלץ לפרוש מתפקידו כשופט (חריפאי) ובמקרה נוסף שבו כבר היה כתב אישום נגדו על הדחת עד (ג׳קי רונן) שמשום מה מוסמס בטענה של עינוי דין. זה שבסופו של דבר מזרחי רק העומד לדין משמעתי או פחות מזה במקרים האלה, זה בעיני חלק מההכוח שהיה ואולי עדיין יש למזרחי.
http://www.themarker.com/markerweek/1.2690979

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:16 pm 
Sophomore

לך תספר על הכוח שיש למזרחי בכל מוסדות השלטון לאהוד אולמרט שנמצא בכלא, לבנימין נתניהו שכרגע מעורב ב2 חקירות פליליות, אולי תהיה גם שלישית, ואינספור חברי כנסת שישבו במאסר או סתם הורשעו בפלילים בכיף שלהם.

ובינתיים בליגת העל יש לנו קבוצה שמתוכה יצאו כבר כמה יושבי ראש ובעלים שהורשעו בפלילים. אז ממנה אני מודאג יותר ממכבי ת"א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:24 pm 
Sophomore

מנחם כתב:

הוכח ובעיני ברמה שהיא למעלה מכל ספק, שיש פרקטיקות לא חוקיות בהתנהלות של מזרחי לפחות בשני מקרים שבהם אנשים קיבלו ממנו כרטיסים למשחקים, ואחד מהם הורשע בהפרת אמונים וישב שנתיים בכלא (אברהם פלאי) והשני הועמד לדין משמעתי ונאלץ לפרוש מתפקידו כשופט (חריפאי) ובמקרה נוסף שבו כבר היה כתב אישום נגדו על הדחת עד (ג׳קי רונן) שמשום מה מוסמס בטענה של עינוי דין. זה שבסופו של דבר מזרחי רק העומד לדין משמעתי או פחות מזה במקרים האלה, זה בעיני חלק מההכוח שהיה ואולי עדיין יש למזרחי.
http://www.themarker.com/markerweek/1.2690979

מעולם לא חשבתי או טענתי שמזרחי צדיק או ישר במיוחד. אבל העובדה היא שמזרחי חכם מספיק כדי לא להיתפס על דברים לא חוקיים, בטח במקרה גל בק. בגלל זה אמרתי - בזמן שהתחקיר טוען שמזרחי עסק בפרקטיקות אפורות (ולא לא חוקיות, שים לב) במסגרת תפקידו כעו"ד שמייצג את אחד הצדדים, יש כאן שני גורמים ציבוריים שהתרשלו בתפקידם באופן חד משמעי. הנקודה שלי היתה שבגלל ששמעון מזרחי מושך רייטינג (ותמיכה של אוהדי הפועל ת"א שהגבירו את המודעות הציבורית לסיפור) יפעת גליק בחרה להתמקד בו, במקום לרדוף את אלה שהתחקיר שלה הראה שהתרשלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:35 pm 
Freshman

ערן כתב:
shmueliki כתב:

אבל

עוד דלק להמונים, קוריוז כזה או אחר שיחזרו למקום הראוי להם, פח האשפה של ההיסטוריה.
כמו שאמרתי, מי שמחפש תמיד ימצא משהו להיתלות בו.
היחידים שהיה להם עניין בציבור בבנק פנאן הם אוהדי קבוצות כדורסל ישראליות כאלה ואחרות.
כשמעורב בנק השקעות שכזה אין כאן קשר לעניינים מקצועיים, זה בנק השקעות, לא בנק סחיטות. אף אחד לא טען שנסחט ע"י מוני פנאן כדי לזרוק משחק. לא היית חושב שדברים כאלה היו צפים אחרי הגילוי המרעיש, ומובילים לכיוון חקירה שכזה?
כיף להאמין שמכבי ת"א היא האילומנטי והמדינה מסתובבת סביב האצבע שלה. בפועל זו עוד קבוצת כדורסל, מצליחה יותר מאחרות, שבודקים אותה עם 7 עיניים יותר.

לא מבין מה אתה טוען ערן. שכשכוכב היריבה יושב אצל פנאן ערב סדרת הגמר ומחליף אתו כספים, זה עניין שאין לו היבט שנוגע לטוהר הספורט? שכשלא מעט שחקנים, וייתכן מאד שגם שופטי כדורסל, יודעים שאפשר לעשות השלמת הכנסה אצל מוני אז "אין קשר לעניינים מקצועיים" (גם אם הבנק של מוני לא נולד כדי להטות משחקים, וצ'ורה היה מושקע בו בלי קשר לסדרת הגמר, ואפילו נניח שרק במקרה ובתמימות של כל הנוגעים לדבר הוא נפגש עם מוני בעניינים כספיים ערב סדרת הגמר)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 04, 2017 1:39 pm 
מנהל פורום

אתם שוכחים מי אמור להיות קהל היעד בתחקיר.
אני מסכים עם מי שכתבו פה, שסביר להניח שלא יתגלה משהו באמת משמעותי וחדש שבעקבותו תפתח חקירה נגד מזרחי, או כנראה כל אחד אחר.
בציבור הרחב הכללי, ולא רק של אוהדי הכדורסל, שמעון מזרחי עדיין מצטייר כאיזה דמות מיתולוגית, פנאט לקבוצה שלו במובן החיובי, מנהל אגדי של אלופת אירופה שהביא גאווה אדירה לישראל הקטנה. גם אם זה שוב רק חזרה על עובדות שידועות לנו פה, זה עדיין חשוב שהציבור הרחב יכיר את כל התמונה על שמעון ושותפיו. גם אם אין בהתנהלות שלו משהו פלילי (לפחות עד כמה שניתן להוכיח).
גם התחקיר על גל בק הוא תחקיר חשוב מאוד. אפילו אם אחריו אף אחד לא נכנס לכלא, זה עדיין חשוב שאנשים ידעו שלא משנה כמה עשירים ומקושרים ההורים שלהם, אי אפשר לדרוס מישהו, לטאטא את זה מתחת לשטיח ולהמשיך בחיים הטובים בלונדון כאילו כלום לא קרה. כנ"ל לגבי מזרחי עצמו, שהציבור הרחב התחיל להבין במי מדובר ובאופי האמיתי של האיש שאין לו בעיה לייצג (ולהוציא נקי) אישה מקושרת, אפילו שהרגה נער.
ואני לא יודע אם זה גם הוזכר באותו תחקיר, אבל הייתה גם את הפרשה של אדם תמם ושוב אותו סיפור עם מזרחי אפילו שמדובר בשחקן לשעבר במחלקת הנוער של מכבי ת"א.
http://www.themarker.com/news/1.2796897
מבחינתי גם אם כל תחקיר כזה "בסך הכל" משחיר עוד קצת את הדימוי הציבורי של הבנאדם הנאלח הזה, אז מה טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 160 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: