סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 1:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני הייתי מביא את וארגס במקום גרלס או דייסון ואת גף אדריאן במקום פיטרסון

מתחת לאף יש אחלה שחקנים זרים ובמחירים סבירים.

כרגע היחידים עם חוזה מובטח לעונה הבאה בירושלים הם הלפרין עם 200 אלף.
אליהו עם 440
הוואל עם 330

בהנחה שסימונה עוזב למילאנו הייתי הולך על גיאגודס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 1:19 pm 
Junior

אם סימונה נשאר בהפועל אז כל שחקן ישראלי ששוקל לבא לשחק בקבוצה, טוב יעשה אם ידאג להכניס סעיף דקות נוסח כספי. אני חושב שאי אפשר להאשים את הפעול בייבוש של שחקנים כמדיניות, או בהחתמה של שחקנים כדי שלא יהיו אצל היריבות, אבל אין ספק שאת סימונה אפשר ועוד איך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 1:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זה נוח להפיל הכל עליו, אבל הוא מבצע מדיניות שההנהלה לא הסתירה - רוצים להצליח באירופה, המטרה מקדשת את האמצעים ותעשה כל מה שאתה חושב לנכון כל עוד תגיע לתוצאה.
אז הוא עשה.
והאמת זה גם הצליח לא רע. אז אין סיבה להניח שזה לא יהיה כך בעונות הבאות, גם עם מאמנים אחרים.

לי אישית אין בעייה עם מדיניות כזו, הישראלים לדעתי לא מספיק טובים והבעייה מונחת קודם כל לפתחם (ולפתחם של אלה שמפתחים אותם בגילאי העשרה). אבל להפיל את זה על המאמן - חוטא לאמת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 2:16 pm 
מנהל פורום

מהישראלים אם ג'ון די ומשעור יגיעו למכבי בסוף אז עוז בלייזר מאוד מוצא חן בעיני סטרץ' פור נדיר בין הישראלים, גם את ג'ייק כהן לא הייתי פוסל בטח אחד מהשניים
בלייזר אומנם עם 28% אחזו מהשלוש עונתי אבל בפלייאוף עלה ל40% ה28% לא מקרי, גם בעונה שעברה היה עם 28%
אולי זורק יותר מידי, אבל שומר טוב והולך חזק לריבאונד התקפה
ששת הישראלים הישראלים הבכירים שהייתי רוצה לראות אצלנו
חמש: האוול ואם נופל ים של כסף עדיף טיוס
ארבע: אליהו אם הוא עוזב כמו שהסתמן לקראת סוף העונה אז בלייזר או ג'ייק כהן
שלוש: בלייזר או שמחון, יותר מוכנים מאשר מנקו
גארדים: ג'ון די, יותם וברטי
אם לא נוכל לעמוד בדרישות של ג'ון די או ברטי (אחד מהם יהיה בטוח אצלנו) אז הגארד השלישי צריך להיות תחזיקו חזק...מנקו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 2:20 pm 
Junior

גרינברג הצליח לא רע באירופה וכן נתן לא מעט דקות לישראלים כולל גם למנקו ואריאל שהיו ממש צעירים. גם אם ההנחיה מלמעלה היא להצליח באירופה, אף אחד לא אמר לו שהוא צריך לייבש את הישראלים בשביל זה. לכל היותר אפשר להגיד שהוא חושב שהסגל הישראלי שיש לו, לא מספיק טוב כדי להצליח באירופה. האם הפועל היתה מצליחה פחות באירופה אם רפי מנקו היה מקבל מדי פעם כמה דקות, אני בכלל לא בטוח. האם הפועל היתה מצליחה יותר בליגה הסדירה אם מנקו ורוזפלט היו מקבלים יותר דקות, אני כמעט בטוח שכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 2:28 pm 
Hall of Famer

אף אחד לא אומר לו בפירוש "תייבש ישראלים", אבל כן אומרים לו "תצליח באירופה ולא משנה מה, דרכונים זה לא שיקול" (אורי אלון השתמש בביטוי הזה בכמה ראיונות). בדרך כלל, בהתחשב ברמתם הנוכחית של הישראלים ובכישורים האתלטים שלהם, זה אומר לייבש את הישראלים. וגם אם זה בקריצה ובעקיפין - זה תמים לחשוב שכאילו קובעי המדיניות לא מודעים לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 2:34 pm 
Junior

אבל עובדה שגרינברג כן ספר את הישראלים. מעבר לכך, כדי להצליח באירופה לא צריך לייבש את הישראלים בליגה ולחלופין לשחוק את את אלה שכן נספרים. לפני שהוואל הגיע הפועל שיחקה בלא מעט משחקים עם שלושה או לכל היותר שלושה וחצי ישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 2:40 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
גרינברג אכן היה מקרה נדיר של מאמן שטיפח ישראלים צעירים ונתן להם במה. כמובן שזה נורא עזר לו עם האוהדים שעכשיו נורא מאוכזבים מזה שהפועל עמוסת זרים.

בכל אופן, פיאנג'יאני אולי הלך לקיצוניות השניה רחוק מדי (אין לי ספק שבברכת ההנהלה), אבל צריך להגיד ש(א) לא היתה מדיניות של ייבוש, עובדה שמנקו שוחרר כשלא נמצא לו מקום. זליקוביץ' קיבל המון הזדמנויות (הוא ממילא הגיע אחרי ההדחה מאירופה). רק רוזפלט זה באמת סיפור מוזר. ו-(ב) הגישה של פיאנג'יאני אולי היתה קיצונית, אבל זו צריכה להיות הגישה, גם מבחינת ההבנה שזרים חשובים יותר מהישראלים וגם מבחינת הדגש על אירופה.

ואגב, אוריאל - בכוונה לא ספרת את אמארה בין הישראלים? זה מתוך הנחה שהוא לא יקבל אזרחות או מתוך הנחה שהוא לא ישחק כאן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 2:50 pm 
Hall of Famer

תגדיר "המון הזדמנויות".
הוא נמצא בירושלים מאז המחזור ה-22, כלומר טיפה יותר משליש ליגה סדירה פלוס הפלייאוף. שיחק בארבעה משחקים 15 דקות, אבל במשחקים הנותרים שיחק בין 0 ל-4 דקות, ובפלייאוף + פיינל פור - דקה אחת בכל ששת המשחקים ביחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 2:59 pm 
Hall of Famer

לזליקוביץ' (ואולי גם רוזפלט) היה חוסר מזל גדול בזה שההנהלה של הפועל ת"א החליטה לנדב להפועל את האוול בתור ישראלי , זה די טרף את הקלפים שלו והפך את הסיכוי שיקבל היזדמנויות רציניות לדי אפסי. בכל מקרה , אני מסכים עם ראי שהוא ממש לא קיבל הזדמנות ראויה , ולדעתי חבל (אני מחזיק ממנו).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:07 pm 
מנהל פורום

הנחת העבודה שלי היא שאמרה ישאר זר
אם הוא ישראלי אז עדיף לרדת ל5 זרים במקום שש בסגל ווכה לא צריך להשאיר כל שבוע שחקן אחר על אזרחי
ולהגמיש את הרוטציה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:09 pm 
Junior

זליקוביץ לא קיבל הרבה הזדמנויות וזה בדיוק מראה שאפילו בליגה סימונה גילה מעט מאוד סובלנות כלפי שיתוף של ישראלים שאינם יותם, ליאור ובר. העובדה שהוא עשה את זה גם בליגה וגם אחרי שהפועל עפה מאירופה, והעובדה שהוא ויתר על מנקו, מראה שיש כאן יותר מאשר רק רצון להצליח באירופה, אלא תפיסת עולם שלמה, שאיננה רק מימוש ההנחיות של ההנהלה. שוב, גם אם יש מדיניות של ההנהלה להצליח באירופה, זה לא אומר שהדרך היחידה לעשות זאת היא לייבש ישראלים, והדוגמא של גרינברג תוכיח. סימונה הוא מקרה קיצוני בהחלטה לא לשתף ישראלים, ולכן אם אני כארם משעור ואני שוקל לחתום בהפועל , אני דואג לסעיף דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:12 pm 
מנהל פורום

אם סימונה הוא "אנטי ישראלי" אז למה ברטי, יותם וליאור מקבלים דקות? הם פחות ישראלים מזליקוביץ' ורוזפלט?
אולי יש קשר לרמת המשחק?
סימונה אוהב שחקנים שמשחקים חזק בהגנה, ליאור מתאים את עצמו אחרי הפיצוץ שהיה, יותם הוא מקרה מיוחד בגלל הכישרון ההתקפי שלו
אם סימונה היה בונה קבוצה ל2018 היית רואה ישראלים אחרים לגמרי בקבוצה והם כן היו מקבלים דקות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:25 pm 
Senior

אני חושב שהשורה התחתונה בהודעה של אוריאל היא גם השורה התחתונה בנושא פיאניג'אני והישראלים.
לדעתי יש לסימונה בראש חזון מאוד ברור למה הוא מצפה מהרול פליירס שלו וגם לרוזפלט וגם לזליקוביץ' יש סט כישורים ואופי שמאוד לא מתאים למה שנדרש מהם בתפקיד שיועד להם (אצל זליקוביץ' אני לא בטוח כמה יועד לו תפקיד, יותר הגיע כפלסטר חירום בגלל מחסור בישראלי בסגל).
אני מאמין שעם שחקנים אחרים במקומם הוא לא היה ממשיך במגמת ייבוש הישראלי החמישי והשישי ברוטציה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:30 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
אם סימונה הוא "אנטי ישראלי" אז למה ברטי, יותם וליאור מקבלים דקות? הם פחות ישראלים מזליקוביץ' ורוזפלט?
אולי יש קשר לרמת המשחק?
סימונה אוהב שחקנים שמשחקים חזק בהגנה, ליאור מתאים את עצמו אחרי הפיצוץ שהיה, יותם הוא מקרה מיוחד בגלל הכישרון ההתקפי שלו
אם סימונה היה בונה קבוצה ל2018 היית רואה ישראלים אחרים לגמרי בקבוצה והם כן היו מקבלים דקות

מה זאת אומרת? הוא חייב לתת דקות לישראלים לפי החוק הרוסי.

סימונה, הוא האשם הגדול.

גיא הראל , הוא האשם הענק לאור זאת שאמור היה להיות בקיא בשחקנים הישראלים, ועשה רק בושות בגזרה זאת, ששיאן אי החתמת דיברטולמאו לפני שנתיים (שהתאמן בבירה ורצה לחתום בנזיד עדשים - ועוד בשביל דקות להלפרין...) ובשחרור ג'ייק כהן שהוביל את הבעלים שלו להוצאה של עוד 300000 דולר בשנה (עלות האוול לעומת כהן)
ובאי חיבור הקהל להאוול לעומת ג'ייק כהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:40 pm 
Hall of Famer

האוול שחקן יותר טוב ומשמעותי מכהן ב2-3 דרגות בערך. חוץ מזה, למה שהקהל יהיה יותר מחובר לכהן מלהאוול...?

ועוד דבר, מעניין כמה חשוב לך החיבור של הקהל, בעוד משפט אחד לפני זה אתה מבקר את ההחלטה לשמור כשחקן משעותי את הלפרין, שהוא ללא ספק ה-שחקן הכי אהוב בארנה / מלחה מאז עדי גורדון אולי.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:50 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
האוול שחקן יותר טוב ומשמעותי מכהן ב2-3 דרגות בערך. חוץ מזה, למה שהקהל יהיה יותר מחובר לכהן מלהאוול...?

ועוד דבר, מעניין כמה חשוב לך החיבור של הקהל, בעוד משפט אחד לפני זה אתה כותב שג'ון די עדיף על הלפרין, שהוא ללא ספק ה-שחקן הכי אהוב בארנה או בירושלים בכלל מאז עדי גורדון אולי.

תחשוב טוב. טוב. ותגלה את כל התשובות לשאלות הרטוריות ששאלת כאן. רמז:

1. האוול וכהן היום באותו ערך /רמה, כאשר לכל אחד מהם יתרונות אחרים ע"פ השני.
2. הקהל יתחבר לכהן, כי האוול בפרצפת קבועה , כי האזרחות שלו הושגה באיזה תרמית שתמיד תותיר קארמה שרק מחכה שזה יקרוס, ושכמו חברו למסיבות מר לנדסברג, הוא מחוייב לקבוצה, בערך ברמה אפסית ...
3. הלפרין אולי הכי אהוב כבן אדם, בטח לא כשחקן. להבדיל ממנו את ג'ון די (כמו את עדי גורדון) הקהל היה אוהב גם כשחקן אדיר ומשקיען וגם כאדם. והיות ואתה קבוצה מקצוענית אופציה ב' עדיפה בהמון על אופציה א'..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:57 pm 
Hall of Famer

1. אה , לא . ממש לא. לא מכיר הרבה אנשים שפויים שהיו מעדיפים מקצועית את כהן על האוול.
2. נחמד שקבעת כבר שההתאזרחות של האוול הגיעה בתרמית , ושכבר פירשנת שהאוול בפרצפת ושכהן התחבר לכל מקום ולכל קהל שעבורו הוא שיחק עד עצם היום.

3. הלפרין אהוב גם כאדם , וגם כשחקן, ובנתיים בקריירה שלו , מה לעשות , הוא בכיר מקצועית על דיברתולמיאו שנמצא אמנם בתקופה של חודש מופלא , אבל עדיין לא השיג בקריירה שלו עשירית ממה שהלפרין עשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 3:58 pm 
מנהל פורום

ג'רוד אברם כתב:
uriel17 כתב:
אולי יש קשר לרמת המשחק?

מה זאת אומרת? הוא חייב לתת דקות לישראלים לפי החוק הרוסי.

סימונה, הוא האשם הגדול.

גיא הראל , הוא האשם הענק לאור זאת שאמור היה להיות בקיא בשחקנים הישראלים, ועשה רק בושות בגזרה זאת, ששיאן אי החתמת דיברטולמאו לפני שנתיים (שהתאמן בבירה ורצה לחתום בנזיד עדשים - ועוד בשביל דקות להלפרין...) ובשחרור ג'ייק כהן שהוביל את הבעלים שלו להוצאה של עוד 300000 דולר בשנה (עלות האוול לעומת כהן)
ובאי חיבור הקהל להאוול לעומת ג'ייק כהן.

נו ברור שהוא מחוייב, אבל בכל זאת בוחר בישראלים כאלה לעומת אחרים, כלומר ..תשחק טוב, תשחק. לא תשחק טוב לא תשחק ולא חשוב מאיזה אומה או גזע אתה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:04 pm 
Junior

האמת היא שכשבאחד העמודים הקודמים ראיתי שאנשים מתחילים להאשים את פיאניג'יאני בחוסר ההצלחה של זליקוביץ' חשבתי שהעניין יגווע מעצמו, אבל באמת שקלתי להגיב ולכבות את זה כשזה עוד קטן, אבל אני בשוק שיש פה כזו התחברות לנראטיב.

זליקוביץ' חווה עונה קטסטרופלית באיכותה הנמוכה. עוד בהרצליה ובהמשך בירושלים. הוא קיבל דיי הזדמנויות גם בירושלים מול יריבות חלשות והראה שאין שום טעם לשתף אותו, כי בדברים שהוא אמור לעשות (סט שוט משלוש, חדירות כוח בהתקפה העומדת, הגנה מינימאלית) אין לו מה למכור כרגע. עזבו את האיטלקי במקרה הזה.

שלא לדבר על ה"התלהבות" שהוא הבטיח לספק. אני באמת צריך לצרף את התמונה שלו אוטם את האוזניים בחצי הגמר?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:08 pm 
Sophomore

ג'רוד אברם כתב:
עופר האדום כתב:

ועוד דבר, מעניין כמה חשוב לך החיבור של הקהל, בעוד משפט אחד לפני זה אתה כותב שג'ון די עדיף על הלפרין, שהוא ללא ספק ה-שחקן הכי אהוב בארנה או בירושלים בכלל מאז עדי גורדון אולי.

2. הקהל יתחבר לכהן, כי האוול בפרצפת קבועה , כי האזרחות שלו הושגה באיזה תרמית שתמיד תותיר קארמה שרק מחכה שזה יקרוס, ושכמו חברו למסיבות מר לנדסברג, הוא מחוייב לקבוצה, בערך ברמה אפסית ...
3. הלפרין אולי הכי אהוב כבן אדם, בטח לא כשחקן. להבדיל ממנו את ג'ון די (כמו את עדי גורדון) הקהל היה אוהב גם כשחקן אדיר ומשקיען וגם כאדם. והיות ואתה קבוצה מקצוענית אופציה ב' עדיפה בהמון על אופציה א'..

1. לא נכון. ברור שמדובר בשחקנים שונים, אבל מבחינת אימפקט - האוול עולה על כהן בהרבה. ועדיין, אין סיבה שלא יחזיקו את שניהם. רוזפלט הרי בטח לא ירצה להמשיך, אפילו שסימונה עוזב.
2. האוול באמת מסתובב עם פרצופים כל הזמן, אבל הדוגמא שנתת מצחיקה, כי החבר של לנדסברג למסיבות זה דווקא ג'ייק כהן... חרשו את מועדוני ת"א בימים המשותפים שלהם במכבי.
3. הלפרין היה אחד השחקנים הכי משמעותיים בירושלים בעונת האליפות הראשונה, מה שדיברתולומיאו לא יכל להיות בזמנו. היום, כשהוא קצת יותר יקר, הוא גם שווה הרבה יותר. אבל בזמנו ירושלים קיבלה החלטה נכונה מאוד בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:09 pm 
Sophomore

ולגבי פיאנג'יאני - זה שהוא עוזב זה לא עובדה מוגמרת? אם אני לא טועה חסרה רק ההודעה הרשמית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:10 pm 
Freshman

הרסי הוקינס כתב:
האמת היא שכשבאחד העמודים הקודמים ראיתי שאנשים מתחילים להאשים את פיאניג'יאני בחוסר ההצלחה של זליקוביץ' חשבתי שהעניין יגווע מעצמו, אבל באמת שקלתי להגיב ולכבות את זה כשזה עוד קטן, אבל אני בשוק שיש פה כזו התחברות לנראטיב.

זליקוביץ' חווה עונה קטסטרופלית באיכותה הנמוכה. עוד בהרצליה ובהמשך בירושלים. הוא קיבל דיי הזדמנויות גם בירושלים מול יריבות חלשות והראה שאין שום טעם לשתף אותו, כי בדברים שהוא אמור לעשות (סט שוט משלוש, חדירות כוח בהתקפה העומדת, הגנה מינימאלית) אין לו מה למכור כרגע. עזבו את האיטלקי במקרה הזה.

שלא לדבר על ה"התלהבות" שהוא הבטיח לספק. אני באמת צריך לצרף את התמונה שלו אוטם את האוזניים בחצי הגמר?

מסכים לחלוטין, הוא עם שחרור זריקה מאוד מאוד איטי, שבמתכונתו הנוכחי יחד עם המים בברך וחוסר האינטיליגנציה במשחק, מגביל מאוד את המשחק שלו.. והוא אכן היה לא טוב גם בהרצליה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:12 pm 
מנהל פורום

בהמשך לאלימלך זורקין האגדי
בראי ההיסטוריה, ההחלטה של הפועל להחתים את יותם, עזרה להביא את ליאור והייתה החלטה נבונה למרות כל החסרונות שלה (כסף, אופי אנדראצ'יברי וכו) אסתכן ואומר שטעות של מכבי הייתה לא להחזיר את יותם בטח במשכורת שהוא קיבל בהפועל, היה תורם לא פחות מלנדסברג ויש עוד כמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 14, 2017 4:22 pm 
Freshman

zurkin כתב:
ג'רוד אברם כתב:
עופר האדום כתב:

1. לא נכון. ברור שמדובר בשחקנים שונים, אבל מבחינת אימפקט - האוול עולה על כהן בהרבה. ועדיין, אין סיבה שלא יחזיקו את שניהם. רוזפלט הרי בטח לא ירצה להמשיך, אפילו שסימונה עוזב.
2. האוול באמת מסתובב עם פרצופים כל הזמן, אבל הדוגמא שנתת מצחיקה, כי החבר של לנדסברג למסיבות זה דווקא ג'ייק כהן... חרשו את מועדוני ת"א בימים המשותפים שלהם במכבי.
3. הלפרין היה אחד השחקנים הכי משמעותיים בירושלים בעונת האליפות הראשונה, מה שדיברתולומיאו לא יכל להיות בזמנו. היום, כשהוא קצת יותר יקר, הוא גם שווה הרבה יותר. אבל בזמנו ירושלים קיבלה החלטה נכונה מאוד בעיני.

1. לא מסכים, להאוול (להבדיל נניח מ - טיוס) אין איזו יכולת אתלטית מטורפת שנותנת לו איזה אימפקט ענקי והוא אנדר סייז גם ברמת החציון העליון של ליגת העל (ובטח באירופה). כך שהאוול וכהן שווים, אולי אולי עם יתרון בנקודות לריצ'.
2. אנו מדברים על מסיבות בהווה. רמז , ראה את התספורות שלהם גם.

3. קצת אבדת את הזמנים, דיברטלומאו רק נחת בארץ ממש בימי האליפות של ים כך (ובלי קשר למחלוקת של תרומת הלפרין "המשמעותית" לאליפות) שאכן ג'ון די אכן לא יכל להיות חלק כלשהוא מן האליפות של ים מהטעם הפשוט שהוא כלל לא היה כאן.

היות ומאז שירושלם כאמור פספסה את ההזדמנות להחתימו הם לא לקחו כל תואר (ואף כשלו חרוצות גביע שנתיים ובאירופה אשתקד) כי אז יש יסוד סביר פלוס פלוס, שג'ון די כבר בשתי השנים האחרונות הנ"ל היה תורם יותר. כנראה הרבה יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: goldman ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: