סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 3:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 66  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 17-18
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 1:15 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
https://www.youtube.com/watch?v=mXn7Y3isGfM

הנה הסרטון שדיברתי עליו מקודם :D

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 1:18 pm 
מנהל פורום

אומיץ' ודיי הם קו קדמי, שבהגנה להקות פורוורדים מעופפים תגיע בקלות לטבעת בגלל הרגליים האיטיות שלהם. כשלוקחים בחשבון את זה שהאוול צובר עבירות מהר מאוד, נצטרך שיטת הגנה שבו הם כמעט לא יזוזו מאיזור הטבעת כדי להשאיר את איום החסימה והגנה על הטבעת.
זה אומר קינזי והגארדים צריכים לרוץ אחרי הפורוורדים האלה
עמוס צודק, ליאור הראה שהוא לא מתכוון להיות שחקן משני, או שחקן ספסל, התעמת עם סימונה בעניין, הראה מה הוא שווה גם כשהוא לא פוגע בהתקפה בחמשת משחקי הסיום של העונה והוא צריך להיות הבחירה הראשונה לחמישיה, דיי צריך לעלות מהספסל, הוא עשה את זה רוב הקריירה שלו ואין סיבה שלא ימשיך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 2:18 pm 
מנהל פורום

גם החוזה הזה כמו החוזה של אומיץ' הוא חוזה לעונה אחת, מה שמעיד על חוסר האפקטיביות של "חוזה לשנתיים עם אופציית יציאה בקיץ"
כנראה שבהפועל מאמינים ביכולת שלהם להשאיר אותם אם וכאשר ירצו אותם בקיץ הקרוב
צד שני למטבע עונה טובה של שניהם או אחד מהם ובנוסף פועל לא ביורוליג והם מתעופפים למחוזות היורוליג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 2:31 pm 
מנהל פורום

700 לאומיץ' 400 לדיי
1100 יחד
זה בערך כמו פיטרסון ואמרה ביחד
התוספת של אוחיון והשידרוג הקל בשכר של שלושת הגארדים הזרים הם התוספת התקציבית של הפועל. משהו כמו מיליון דולר ברוטו כולמר עליה של 10% מהעונה קודמת, לא יהיה נועז לנחש שכל העליה תבוא מעליה בהכנסות
אחרי העונה היפה ביורוקאפ בעונה הקודמת והחולשה המסתמנת של מכבי ביורוליג בעונה הבאה סביר להניח שזכויות השידור יעלו
מחיר המנוי עלה מבלי שזה פגע בקצב מכירה וחידוש
עלייה בחוזק המותג תעלה גם הכנסות מספונסרשיפ ופרסום
עבודה יפה בניהול התקציב, כל הכבוד לגיא הראל, באמת כל הכבוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 3:20 pm 
Sophomore

גם אני חושב שלא נכון לפתוח עם אומיץ' ודיי ביחד, ובעד שליאור יעלה בחמישיה הפותחת. בכל מקרה, העובדה שיש להפועל שני זרים עם יכולות התקפיות כאלה (בהנחה שידעו להפעיל את אומיץ') זה חתיכת יתרון.

למעשה, אני נוטה להאמין שהבעיה העיקרית השנה תהיה עומס כישרון וההיררכיה הקבוצתית, בטח בתקופות הפחות טובות. קציקאריס בכלל אימן בהצלחה קבוצות עם סגל כל כך רחב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 3:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דיי הוא לא הבחור שכספי פתח לו את הפרצוף באחד המבחנים או בליגת הקיץ לפני עונת הרוקי שלו?

בלי קשר, החתמה מרשימה של י-ם. 2 שחקנים מעל 2.10 זה לא משהו שרואים פה בכל עונה. יש מצב שזה הקו הקדמי הגבוה אי פעם בליגה?

אני חושב שלאור ההחתמות הלא מרשימות של מכבי לעומת השחקנים שכן מסכימים להגיע לבירה, רשמית הפועל י-ם היא הקבוצה הבכירה בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 5:31 pm 
Sophomore

ABC כתב:
https://www.youtube.com/watch?v=mXn7Y3isGfM

הנה הסרטון שדיברתי עליו מקודם :D

דיברת על צ'אפחה חברית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 6:25 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
700 לאומיץ' 400 לדיי
1100 יחד
זה בערך כמו פיטרסון ואמרה ביחד
התוספת של אוחיון והשידרוג הקל בשכר של שלושת הגארדים הזרים הם התוספת התקציבית של הפועל. משהו כמו מיליון דולר ברוטו כולמר עליה של 10% מהעונה קודמת, לא יהיה נועז לנחש שכל העליה תבוא מעליה בהכנסות
אחרי העונה היפה ביורוקאפ בעונה הקודמת והחולשה המסתמנת של מכבי ביורוליג בעונה הבאה סביר להניח שזכויות השידור יעלו
מחיר המנוי עלה מבלי שזה פגע בקצב מכירה וחידוש
עלייה בחוזק המותג תעלה גם הכנסות מספונסרשיפ ופרסום
עבודה יפה בניהול התקציב, כל הכבוד לגיא הראל, באמת כל הכבוד

בשנה שעברה היו גם את רנדל, זליקוביץ', דיז'ון, ג'נטילה, והשמן עם הזקן שנסע לאמריקה. זו גם היתה תוספת מסויימת לתקציב (למרות שכולם הגיעו ב"מבצע" או שנעלמו ביוזמתם). עם זאת, בשנה שעברה באופן נדיר חמשת הזרים בפתיחת העונה היו גם בסיומה. אני מעריך שגם השנה יגיע מישהו בעמדה 3 במחיר זול יחסית כדי לסגור את הסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 6:25 pm 
Junior

sir charles כתב:
דיי הוא לא הבחור שכספי פתח לו את הפרצוף באחד המבחנים או בליגת הקיץ לפני עונת הרוקי שלו?

בלי קשר, החתמה מרשימה של י-ם. 2 שחקנים מעל 2.10 זה לא משהו שרואים פה בכל עונה. יש מצב שזה הקו הקדמי הגבוה אי פעם בליגה?

אני חושב שלאור ההחתמות הלא מרשימות של מכבי לעומת השחקנים שכן מסכימים להגיע לבירה, רשמית הפועל י-ם היא הקבוצה הבכירה בארץ.

לא היה לנו פופה והאפמן במקביל?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 7:13 pm 
Sophomore

דיי,מלבד סקורר ברמה גבוה,לא מביא כלום אחר למשחק,שחקן חמאה.אבל במצב השוק הם הלכו על הטוב שנשאר. מספיק היה לשמוע את דעותו של בלאט היום על ההחתמה :"שחקן התקפה טוב מאוד ו...זהו"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 7:45 pm 
מנהל פורום

אני חושב ששניכם טועים. הוא לא חד מימדי בהתקפה, לגבי ההגנה, כן נצטרך להחביא אותו בהגנה איזורית מסוג כלשהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 7:52 pm 
Hall of Famer

החתמה מרשימה על פי אינטרבאסקט וספורט1 יקבל 500 אלף דולר נטו לעונה (אלן מקבל 750K)
לדעתי באירופה ישחק 3-4 ובליגה המקומית 4-5. כמו אלן יקבל יותר דקות בזירה האירופית .
לדעתי נכון לעכשיו חומר השחקנים של ירושלים(על הנייר) קצת יותר איכותי משל מכבי ת'א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 8:14 pm 
Junior

" על פי אינטרבאסקט וספורט1" - אתה מודע לזה שמדובר בשני מקורות פח אשפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 9:18 pm 
Hall of Famer

אני חושב שקצת נסחפתם עם כך שהסגל של ירושלים עדיף.
לגבי הזרים - בעיני זה חד וחלק. אני לא מדבר על היכולת. יכול להיות שפייר ג'קסון יהיה בסופו של דבר פלופ, אבל הפוטנציאל שלו כל כך הרבה יותר גדול מזה של ג'רלס. הייתי רוצה לראות את תגובת אוהדי הצהובים אם במקום ג'קסון היה מגיע עכשיו ג'רלס.
כנ"ל דיי. אם דשון תומאס הוא החתמה אפורה, אוסטין דיי הוא החתמה של שחקן שלא ברור אם הוא יכול להצליח ביורוליג. לרמה של ירושלים זאת החתמה טובה. למכבי?
אומיץ' הוא שם מוכר ברמות הבינוניות של אירופה. אבל זה השחקן, לרמות הבינוניות וכפי שראינו גם לא תמיד שחקן פותח שם. איזה שחקן יותר איכותי בעמדת הסנטר? ברור שטיוס. גם על האוול. ואז יש גם את ג'ונה בולדן, בעיני סימן שאלה עם פוטנציאל פלופ משמעותי, אבל שוב, האפסייד קיים לרמות שירושלים רק חולמת עליהם. למכבי חסר עוד זר אחד לפחות בעמדות החוץ, והוא יושווה כמובן מול קינזי. רול מול דייסון? לא יודע. די שיוויון בעיני. רול היה משמעותי בליגה הטורקית, דייסון באיטלקית. וכמובן יש עוד את דווין סמית'.
בסגל הישראלי המצב בעיני די שוויוני. במכבי לקחו שחקנים שעוד לא נכשלו אצלם או מכבי לא רוצה אותם (בניגוד לאליהו להלפרין), אבל כל אחד מהרכש הישראלי שהגיע יכול לסיים את השנה במעמד יבזורי.

לירושלים יש אפקט ההמשכיות ונכון לעכשיו גם סגל קוהרנטי כשכל העמדות מסודרות. למכבי יש כישרון עדיף. השחקן הנוסף או אפילו השניים שיגיעו יקבעו את איכות הסגל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 9:25 pm 
Sophomore

מה שבהחלט יש למכבי יותר זו יכולת לחבר כישרונות לכישלון שלם הגדול מסך חלקיו.

גם בעונה החולפת היה להם הרבה כישרון.
הסירוב של מוטיונאס להצעה ממכבי בגלל הבלגאן שם זה המהלך הנכון וההגיוני.
השחקנים שכן הגיעו הם אלה שלא יכולים להרשות לעצמם את השיקול או לא חכמים מספיק לשקול אותו מלכתחילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 9:47 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואו, עמוס.

בכל אופן, אם מחר בבוקר הפועל היתה מודיעה שהיא משחררת את ג'רלס ומחתימה את פייר ג'קסון במיליון דולר, הייתי חושב שהם נפלו על הראש (אלא אם באמת הייתי סומך על הסקאוטינג שלהם, מה שאני מניח שכולנו מסכימים שלא רלוונטי למכבי).

ברור שמי שטוען שהפועל עשו החתמות טובות יותר ממכבי משקללים גם את העובדה שהפועל שמרו את הקו האחורי שלהם בשלמותו, אותו קו אחורי שהביא להם אליפות וחצי גמר יורוקאפ, ואז השלימו אותו בשתי החתמות שנראות טובות. וזה בניגוד למכבי ששיחררו את כל הסגל (אבל טוב שאתה מונה את דווין סמית) והחתימו הרבה מאוד סימני שאלה ושחקנים לא מוכחים. מבחינת אפסייד וסיכוי להצליח ואנא עארף אז כמובן שבמכבי השמיים הם הגבול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 10:00 pm 
Sophomore

הצד השני של מטבע האפסייד הוא ערך השוק הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 10:03 pm 
Hall of Famer

ראובן, תרגיל מחשבתי פשוט -
אם עכשיו הפועל ירושלים ומכבי היו מחליפים סגלים. אני מניח שהיו אוהדי ירושלים שלא היו מרוצים מכך. בכל זאת ההמשכיות, הידיעה מה השחקנים מסוגלים או לא מסוגלים לתת וגם המוכר והנוח. אבל היו לא מעט לדעתי שהיו הולכים בכיף על הסוואפ הזה.
אני חושב שבערך 94% מאוהדי מכבי היו מאוכזבים קשות ממהלך שכזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 10:14 pm 
מנהל פורום

אני מניח שאוהדי מכבי היו מאוכזבים אך ורק בגלל שהקבוצה הנוכחית של הפועל היא קבוצות יורוקאפ והם רוצים קבוצת יורוליג, לא מתוך עצם ההשוואה בין הקבוצות. בכל מקרה זו לא שאלה רלוונטית, השאלה הרלוונטית היא מה יקרה כשהקבוצות יתמודדו זו מול זו ומי תהיה טובה יותר.

(גם זו בעצם לא שאלה רלוונטית, כי מכבי משוריינת לתשע השנים הבאות ביורוליג ואין שום משמעות למפגשים בין הקבוצות, גם אם נניח שהן תיפגשנה במעמד כמו גמר הפיינל פור הישראלי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 10:16 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עמוס, אני חושב שזה מאד מאד יומרני מצידך. אתה באמת חושב שאוהדי מכבי עד כדי כך מרוצים מהקבוצה שלהם? או לחילופין שמעניין אותם אפסייד שמפסייד? הפעם האחרונה ששמענו על אפסייד היה עם דראגן בנדר.
אני יודע דבר אחד, שאני לא יודע מה לחשוב על הקבוצה הזו. היא עוד לא השלימה את הסגל, היא יכולה להיות הפתעה לטובה והיא יכולה גם להיות אחרונה ביורוליג ומחוץ לפיינל פור הישראלי. לי לפחות נדמה שרוב אוהדי מכבי מבולבלים כמוני, אבל בעצם גם זה יומרני...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 10:36 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
ראובן, תרגיל מחשבתי פשוט -
אם עכשיו הפועל ירושלים ומכבי היו מחליפים סגלים. אני מניח שהיו אוהדי ירושלים שלא היו מרוצים מכך. בכל זאת ההמשכיות, הידיעה מה השחקנים מסוגלים או לא מסוגלים לתת וגם המוכר והנוח. אבל היו לא מעט לדעתי שהיו הולכים בכיף על הסוואפ הזה.
אני חושב שבערך 94% מאוהדי מכבי היו מאוכזבים קשות ממהלך שכזה.

זה נכון. אף אחד לא היה רוצה להחליף את ג'קסון בג'רלס, את רול בדייסון, את טיוס באומיץ' או את בולדן בדיי (שאוהדי מכבי מאוד רצו בעונה שעברה, אבל הוא הוכיח העונה שהוא שחקן לא יעיל, לפחות לא ליורוליג). היחיד אולי שהיינו רוצים להחליף איתם זה את תומאס בקינזי.

כל זה מהסיבה הפשוטה שתקרת הגג של הסגל הירושלמי מאוד ברורה ורחוקה מאוד מלהיות סגל ראוי ליורוליג. מצד שני, הסגל של מכבי מלא בהימורים, יש לו פוטנציאל להפתיע ולהתמודד על מקומות 8-10 ביורוליג, אבל מצד שני גם סיכוי לא רע להתפרקות מרשימה.

הרבה מאוד תלוי ב2 ההחתמות הקרובות. אם מכבי תחתים 2 ראוי וסנטר מחליף מתאים המאזן יכול להשתנות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 09, 2017 11:50 pm 
מנהל פורום

איזה כיף זה לקרוא "להפתיע ולהתמודד על מקום 8-10 ביורוליג". מי יודע, אולי גם תגיע לגמר בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 10, 2017 12:39 am 
Hall of Famer

אני לא חושב שאוהדי מכבי מרוצים מהקבוצה שלהם. אני חושב שאם היה להם את הזרים של ירושלים אז הם היו זועמים בטירוף.
אני גם לא יודע מה לחשוב על הסגל הזה. אבל התקרה שלו בפירוש גבוהה מזאת של הסגל הירושלמי. יכול להיות שבסוף העונה נראה שירושלים קבוצה טובה יותר, לא שזה לא קרה והסגל של מכבי מלא בהימורים, אבל כבר יצאו פה הודעות על כך שהסגל הירושלמי עדיף על הצהוב. לא מסכים, בעיקר כמו שאתה רושם, כשהסגל לא מושלם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 10, 2017 12:43 am 
Freshman

jack the ripper כתב:
דיי,מלבד סקורר ברמה גבוה,לא מביא כלום אחר למשחק,שחקן חמאה.אבל במצב השוק הם הלכו על הטוב שנשאר. מספיק היה לשמוע את דעותו של בלאט היום על ההחתמה :"שחקן התקפה טוב מאוד ו...זהו"
כן, שמעתי את בלאט. זה העיד עליו יותר מאשר על דיי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 10, 2017 12:48 am 
מנהל פורום

אם הסגל של מכבי לא מושלם אז אין טעם בדיון. אם מכבי ימצאו את עצמם במצב שבו חסרים להם שני שחקני חמישיה (כפי שכותבים כאן בפורום) אבל יאללה ננסה להסתדר בלי או לחילופין בואו נחתים איזה ויקטור ראד שפנוי כרגע, אז זו תהיה עוד סיבה לטעון שהבניה של מכבי עבדה רע מאוד.

בכל מקרה, אני חושב שדי הוכח בשנים האחרונות שהרמה הנמוכה של היורוליג היא לא טובה משמעותית אם בכלל מהרמה הגבוהה של היורוקאפ. ומכיוון שכולם כאן מניחים שמכבי תהיה ברמה הבינונית-נמוכה והפועל ברמה הגבוהה של היורוקאפ, אני לא יודע למה עצם ההשוואה כזו מופרכת ולמה אוהדי מכבי אמורים כל כך להזדעזע מהסגל הנוכחי של הפועל, שמורכב כמעט כולו משחקני טופ יורוקאפ או יורוליג מינוס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1650 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 66  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: