סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 6:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 11:38 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לי יש הוט. הממשק שלהם זוועת עולם. פעם לא הוא לא היה כ"כ גרוע. אני גם שונא את הקטע שהם מכניסים פרסומות על תכני VOD שאני משלם. אני נשאר איתם רק מטעמי נוחות ועצלנות.

זו חברה שידעה ימים יפים, ועכשיו חיה על זמן שאול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2018 11:39 pm 
Sophomore

comfi כתב:
שרשור מציל חיים :)
תודה.

נראה כמו בוט. ממליץ למחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2018 2:28 pm 
Junior

אבל הוא ממש עושה טוב על הלב.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2018 11:48 am 
Junior

rony כתב:
Mook כתב:
מדהים אותי שלאף אחד מכם אין יס.
אני מודע לכך שאני משלם את המחיר הכי יקר בשוק, אבל אין מה להשוות בינם לבין הוט או סלקום טיוי. לא בממירים, מהירות התגובה בין הערוצים, הממשק ובוודאי שלא בתכנים. אלא אם כל הזבל הישראלי של הוט מעניין אתכם.

מבחינתי אני עובד מספיק קשה בכדי שכשאני אגיע הביתה, אוכל להרשות לעצמי את הפינוק הקטן הזה על הספה.

מה שכן, הצינור הקבוע עם יס מגיע בחורף. מתחילים הגשמים ואתה אומר שלום לתמונה. תמיד בחורף אני אומר שאני עובר ספק, אבל העובדה שעד לא מזמן הוט היו החלופה היחידה וחורף קצר יותר ממלחמת ששת הימים, משאירים אותי איתם כבר שנים.

לסטינג TV יש את כל התכנים של יס פשוט כי הם חברה בת של יס.

לפחות מניסיוני הדל עם יס (יש אצל חמותי בבית), גם סטינג וגם סלקום מנצחים אותם מבחינת ממשק ומבחינת מהירות תגובה, וגם בתכנים לא חסר כלום. לגבי ממיר, אתה לא חייב לקחת מהם, אתה יכול לקנות לבד באינטרנט (כמו שאני עשיתי-ועובד לי מצוין) או להשתמש בסמארט TV.

להוט יש אחלה סדרות ישראליות ובכלל, יש המון סדרות ישראליות טובות בשנים האחרונות, וזה עוד לפני שהתחלתי לראות את פאודה שכולם מהללים אותה.

פאודה זה יס... ואני מוותר מראש על כל הטלנבלות הישראליות של הוט. רק הפרומואים שלהם עושים לי בחילה.
סלקום יש להורים שלי, זה נחמד אבל ממש לא תחרות ליס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2018 2:41 pm 
Freshman

יש לי יס בבית של ההורים, ללא ספק הטלוויזיה הכי טובה בארץ בהפרש משמעותי.

בדירה שלי יש נטפליקס ועברתי על התכנים של סלקום TV באפליקצייה של הטלוויזיה (בלי להרשם ולשלם כמובן), אין מה להשוות בכלל בין העושר והמגוון של התכנים שיש שם לעומת מה שיס מציעה.

אני מבין לשמי שלא ממש שרוף על טלוויזיה זה יכול להספיק, ככה פעם ב לראות פרק בסדרה או סרט ולעבור הלאה אבל זה גם ברור לי למה יס הכי יקרים כשמשווים בין כל ספק ומה שהוא מציע, הכסף פה לא משקר, הטלוויזיה שלהם היא באמת הכי טובה בארץ.

בדקתי אגב גם את הוט בבית של הדודים, תכנים טובים אבל ממשק פשוט נורא שהורס הכל לדעתי, מסורבל ואיטי ברמות, וכמובן שידועות בעיות השירות שלהם (במידה ואין שיפור ניכר שלא שמעתי עליו), אם לא היתה אפשרות לשים יס אז הוט זו כנראה עדיין האופציה העדיפה הבאה כי מבחינת טלוויזיה זה עדיין עשיר בהרבה מכל האופציות האינטרנטיות סטייל נטפליקס וסלקום (את פרטנר לא יצא לי לבדוק), אבל הממשק והתחושה הכללית היא ברמה נמוכה יותר משמעותית מיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 11:49 am 
Hall of Famer

אז שוב, אף פעם לא היה לי יס בבית, אז קשה לי להשוות, ואני גם לא צרכן כבד של טלוויזיה, אבל עכשיו כשיש לי קומבינציה של סלקום וסטינג אני באמת יכול להגיד בפה מלא שלא חסר לי שום דבר. להיפך, יש הרבה יותר תוכן שאני רוצה לראות מאשר זמן פנוי לראות אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 31 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה