סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 6:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2018
הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2018 11:43 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
stavs כתב:
התותח המפוברק כתב:
טוב מה נהיה פה בית זונות... קצת פלייאוף ושוכחים מהדראפט? יש לוטרי להשלים.

11. קווין נוקס, קנטאקי, ארה"ב, 206 ס"מ, סמול/פאוור:

https://www.youtube.com/watch?v=XQbAC_CIS2Q

מעניין. השוואות לטוביאס האריס ופול ג'ורג'. 15.6 נק' ו-5.4 ריב' למשחק בעונת הפרשמן שלו. 77% מהקו, 34% לשלוש (1.5 שלשות מ-4.5 זריקות)

הכדרור שלו נראה יחסית מוגבל, ומוטה באופן מובהק לצד ימין.
כשהוא באזור המיד-ריינג' או אזור הצבע, כל הזריקות שלו מזכירות קצת את הגויאבות של ליאור אליהו.
הג'אמפ שוט שלו נראה טיפה מוזר בהתחלה, אבל יש לו שחרור יחסית מהיר, יכול להיות שזה בא ע"ח דיוק (34% לשלוש). קשה לי להגיד לאן דבר כזה מתפתח, כי זה ברור שהוא לא מגיע ברמת בשלות גבוהה מאוד. על ההשוואה לג'ורג' הוא חותם היום בלי למצמץ. טוביאס האריס? לא'דע, אולי.

פאק, זה הילד של ליאור אליהו וברנדון אינגראם.

ובראון + 2 בחירות סיבוב ראשון (אחת מהן עשויה להיות גבוהה גם) תמורת בחירה 4 או 5 בדראפט הזה נשמע לי כמו הרבה יותר מדי.
הייתי לוקח את זה אם הייתי הGM שממול, אבל בגלל שזה דני איינג', הייתי יוצא המפסיד מהטרייד וכולם היו צוחקים עליי אחר-כך במשך שנים.

עקרונית אני מסכים שזה גבוה (גם אם זה בראון והבחירה של ממפיס שלא תהיה גבוהה כי היא מוגנת טופ 8). העניין הוא שלאיינג' יש הרבה נכסים שהוא צריך לממש - בחירות עתידיות, הרבה שחקנים צעירים. כרגע הוא מכוסה טוב ברוב העמדות אבל קצת חלש בסנטר, ויכול להיות שהוא יסכים לשלם קצת יותר בשביל שחקן שיסגור לו את הפינה הזו. לא בטוח שבמבה זה השחקן, אבל זה בהחלט כיוון מעניין.
איינג' במשך לא מעט זמן ויתר על הרבה טריידים (באטלר, ג'ורג' ועוד) בגלל שהמחיר היה גבוה מדי, מצד שני בשנה שעברה הוא שילם לא מעט עבור קיירי, מתוך הבנה שהוא צריך להמיר רוחב בעומק (ויתר על 3 שחקנים ובחירת דראפט בשביל שחקן אחד, אבל שעולה על כולם). יכול מאד להיות שהוא ימשיך את הכיוון הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 1:10 pm 
Sophomore

במבה עולה למקום השלישי בדירוג של דראפט נט. אני לא אתפלא אם עד הדראפט הוא יעלה גם למקום הראשון בעקבות הפירסומים בימים האחרונים על כך שהוא גם מהיר בצורה בלתי רגילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 3:14 pm 
Hall of Famer

רצה שמועה שאיינג רוצה את במבה ורוקח טרייד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 8:20 pm 
מנהל פורום

ככל שאני רואה יותר וידאו של במבה אני מתחיל להאמין שהוא יבחר במינימום בבחירה השנייה.
אין לי מושג אם הוא באמת יהיה טוב, ואולי בסופו של דבר הוא יהיה אהבל גמור שיהיה אבוד בהגנה ולא יבין תרגילי התקפה וכו', אבל בכל הקשור לבחירה הוא מסוג השחקנים שמנהלי קבוצות יזילו עליו ריר.
מישהו עם הנתונים הגופניים שלו והיכולת האתלטית שלו שמסוגל לעשות את זה:
https://www.youtube.com/watch?v=1jovfTPpBEw
https://www.youtube.com/watch?v=6EOrdk_H2-s
אני חושב שההשוואות לגובר עושות לו עוול.

נערך לאחרונה על ידי ודים בתאריך ה' יוני 07, 2018 8:41 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 8:32 pm 
Hall of Famer

מעניין. כשאני כתבתי את אותם דברים אנשים תהו למה השוואה לסנטר הגנתי מהטובים בליגה עושה לו עוול...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 11:19 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ודים כתב:
ככל שאני רואה יותר וידאו של במבה אני מתחיל להאמין שהוא יבחר במינימום בבחירה השנייה.
אין לי מושג אם הוא באמת יהיה טוב, ואולי בסופו של דבר הוא יהיה אהבל גמור שיהיה אבוד בהגנה ולא יבין תרגילי התקפה וכו', אבל בכל הקשור לבחירה הוא מסוג השחקנים שמנהלי קבוצות יזילו עליו ריר.

סרטון הקליעות משלוש באמת מרשים אבל הסרטון הראשון נראה כמו הגרסה האפריקאית לאימון הכיסא של יי ג'ינליאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 11:32 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
ודים כתב:

סרטון הקליעות משלוש באמת מרשים אבל הסרטון הראשון נראה כמו הגרסה האפריקאית לאימון הכיסא של יי ג'ינליאן.

היה וידאו של אותו אימון? אני חושב שהדיבור היה תמיד סביב האימון שעשה צקיטישווילי מול כיסאות והרשים ועל סמך זה בלבד נבחר גבוה.

אני מסכים שזה סתם כמה מהלכים מול אין-הגנה והם לא מעידים על כלום, אבל עדיין כאשר שחקן צעיר ועם נתונים כל כך טובים מבצע אותם, זה יכול להשפיע על שיקול דעת של הרבה מנהלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 11:34 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

סקיטה נבחר גבוה בגלל החיפוש אחר הנוביצקי הבא.
יי מפורסם מהאימון מול כיסא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 11:35 pm 
Junior

אימון השלשות רק מחזק אצלי את מה שטענתי קודם, שהוא דומה לאמביד והוא בהחלט יכול להפוף לשחקן בקליבר שלו. אז נכון שאין שם אף אחד, אבל רואים שיש לו קליעה וזה משהו שלהרבה שחקנים בגודל הזה אין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 07, 2018 11:53 pm 
Hall of Famer

ראיתי את במבה לא מעט בטקסס כולל ביקור באולם.
ההשוואה לגובר באה בגלל מוטת הידיים. שם זה נגמר. גובר בנוי אחרת. יותר גמלוני (וכתבתי את זה פה). יותר איטי ומסורבל. גובר כמעט לא עולה ללובים סטייל קפלה.
במבה יותר רזה וAGILE. במבה קלע שלשות במכללות (קשת קצר יותר אבל זה מעיד על יכולת טכנית בזריקה ולהאריך את זה לשלשות של נבא זה לא קשה אם יש יכולת).
אבל וזה אבל גדול, במבה לא שחקן פוסט אפ בקולג׳. הוא לא היה שחקן מטרה בצבע. עיקר הסלים שלו זה לובים וג׳אמפים מבחוץ.
זה בהתקפה. בהגנה הוא חוסם עילאי וזה כמובן ידוע לכולם.
הוא יכול להיות קפלה 2.0 עם יכולת חסימה משופרת ושלשות. ואם זה יקרה זה שיפור אדיר לקפלה שבעצמו נחשב לשחקן טוב מאד היום בליגה (אם כי מוגבל וצריך שחקן שיודע לתת לובים ולא כולם יודעים זאת)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:33 am 
Junior

אני חושב שקפלה משופר לא שווה בחירה שנייה בדראפט, ואני חושב שמי שחושב שהוא שווה בחירה שנייה ואולי אפילו ראשונה רואה בו הרבה יותר מזה. אני בהחלט חושב שהוא יוכל לפתח את משחק הגב לסל ובמיוחד את היכולת לעשות סטפ בק ולקלוע ממרחק של שלושה-ארבעה מטר, משהו שרואים למשל הרבה מאוד אצל אמביד. אלה דברים שקפלה לא עושה ולא יעשה ולכן ההשוואה אליו לא נראית לי רלוונטית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:36 am 
Junior

מנחם כתב:
אימון השלשות רק מחזק אצלי את מה שטענתי קודם, שהוא דומה לאמביד והוא בהחלט יכול להפוף לשחקן בקליבר שלו. אז נכון שאין שם אף אחד, אבל רואים שיש לו קליעה וזה משהו שלהרבה שחקנים בגודל הזה אין.

די נו, בגלל שהוא מפגין יכולת קליעה משלוש זה עושה אותו "דומה לאמביד" ובקליבר שלו?? אמביד בנוי כמו סלע ועדיין זריז ואתלטי, שלא לדבר על עבודת הרגליים שלו והטאץ' סביב הטבעת. במבה הוא כפי שסטריאני תיאר בהודעה מעליי. בהחלט יכול להתגלות כשחקן מיוחד ונדיר, אבל אין שום סיבה וצורך להשוות אותו לאמביד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 12:39 am 
Hall of Famer

נשמע לי כמו שילוב של איבקה בשיאו וקפלה.
והאמת היא ששילוב של השניים זה לא מעט בכלל, כי מישהו שיש לו את כל היכולות של איבקה וכל היכולות של קפלה, גם אם אין לו שום יכולות אחרות (כמו פוסט אפ) הוא שחקן ששווה 18 נק' , 10 ריב' ו 3 חסימות. ולדעתי כן שווה מקום 2-3 בדראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 1:47 am 
Sophomore

גם אני לוקח את ההשוואה הזו להכלאה בין קאפלה ואיבקה, אני חושב שזה אומר שטיב התפוקה ההתקפית שלו תהיה תלויה גם בשחקנים שיפעילו אותו. עקרונית, עם סט היכולות הזה ליד מנהלי משחק ומוסרים טובים הוא עשוי להיות שווה אפילו יותר מ18 נק׳ למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 2:18 am 
Hall of Famer

מקום 2 או 7 זה תלוי באחרים גם. יש דראפטים שהוא היה גם הולך ראשון.
אפשר לנסות להעריך הרבה דברים אבל זה בסוף ניחוש. מה שלא ניחוש זה המוטת ידיים שלו שגורמת לו להיות חוסם מעולה.
אגב זה שהוא שחקן פוסטאפ בעידן של היום זה קצת פחות חשוב. זתומרת אם אתה אמביד אז זה אחלה, אבל זה לא מה שהיה פעם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 3:45 am 
Hall of Famer

פחות חשוב אולי, אבל קא"ט, יוקיץ', קאזינס וכל הסנטרים הגדולים של התקופה הם שחקני פוסט מצוינים. מה שכן חשוב לדעתי הוא לדעת גם למסור מהפוסט (כמו קאזינס, אמביד וכמובן יוקיץ') ואין לי מושג אם במבה יודע. אבל בכל מקרה, הפוסט גם אם הואלא חשוב כמו פעם, הוא עדיין בעל משמעות מסוימת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 5:01 am 
Junior

B.Grant44 כתב:
מנחם כתב:

די נו, בגלל שהוא מפגין יכולת קליעה משלוש זה עושה אותו "דומה לאמביד" ובקליבר שלו?? אמביד בנוי כמו סלע ועדיין זריז ואתלטי, שלא לדבר על עבודת הרגליים שלו והטאץ' סביב הטבעת. במבה הוא כפי שסטריאני תיאר בהודעה מעליי. בהחלט יכול להתגלות כשחקן מיוחד ונדיר, אבל אין שום סיבה וצורך להשוות אותו לאמביד.

לא טענתי שהוא יהיה אמביד אלא שהתקרה שלו יכולה להיות אמביד ולא קפלה. תבדוק מה אמביד עשה כשהוא היה בקולג׳ ותראה איפה הוא היום במיוחד התקפית.
אני חושב שכל ההשוואות לשחקנים כל כך מוגבלים התקפית כמו גובר או קפלה עושות לא עוול. שילוב של איבקה וקפלה כבר נשמע הרבה יותר סביר וזו בהחלט תקרה די גבוה שבהחלט שווה מקום 3-2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 7:35 am 
מנהל פורום

הפוסט מאד חשוב היום, והקבוצות החכמות כבר הבינו את זה.
הפוסט זה גם מה שניצח את הסדרה לסלטיקס מול הסיקסרס. כשמחליפים כל הזמן, מתישהו נשאר גבוה על נמוך, אן גבוה על הגבוה הפחות טוב בחמישיה השניה, וקבוצה שיכולה להעניש שם בפוסט מקבלת בעצם עוד סט אפשרויות התקפיות שלם בגלל, זה מה שהורפורד בעצם עשה מול פילי, כי מצד אחד התקפית הוא התעלל בהם, והגנתית הוא (וביינס) בעצם עצרו את אמביד בצבע והכניסו את פילי לסטגנציה.
מול הקאבס נניח, השינוי הגדול הגיע כשטריסטן תומפסון נכנס וניטרל את אופציות הצבע של בוסטון (אגב, עבודת אימון גדולה של לו בסדרה הזו באופן כללי).
והפוסט הורג את הקאבס עכשיו, מה שגרין ודוראנט עושים בתחילת התקפות, אחרי חילוף-שניים, גורם לכדור שם לזוז פי 2 יותר מהר והקאבס מתרסקים. ואם הם לא היו יכולים ליצור עם הגב לסל בצבע, מימד שלם היה הולך לאיבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 9:19 am 
Junior

מנחם כתב:
אני חושב שקפלה משופר לא שווה בחירה שנייה בדראפט

אם בוחרים את 2014 מחדש אז לקפלה יש קייס לבחירה שלישית, אחרי אמביד וגארי האריס ולפני ארון גורדון, ויגינס, שאריץ, לוין, פארקר, סמארט ורנדל.
אז משופר יכול להיות שווה בחירה שנייה בדראפט אחר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 9:53 am 
Hall of Famer

גרי האריס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 10:15 am 
Junior

מנחם כתב:
B.Grant44 כתב:
מנחם כתב:

לא טענתי שהוא יהיה אמביד אלא שהתקרה שלו יכולה להיות אמביד ולא קפלה. תבדוק מה אמביד עשה כשהוא היה בקולג׳ ותראה איפה הוא היום במיוחד התקפית.
אני חושב שכל ההשוואות לשחקנים כל כך מוגבלים התקפית כמו גובר או קפלה עושות לא עוול. שילוב של איבקה וקפלה כבר נשמע הרבה יותר סביר וזו בהחלט תקרה די גבוה שבהחלט שווה מקום 3-2.

גם התקרה שלו זה לא אמביד, שעשה הרבה יותר בקולג' (אל תפנה אותי לסטטס, אני מדבר על יכולות שהפגין על הפרקט וככל שהתקדמה העונה. אל תשכח גם שהוא שיחק בקנזס של וויגינס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 10:23 am 
מנהל פורום

אם מדברים על תקרה, אז במובן מסויים התקרה שלו היא יותמר מאמביד, לאור היתרון באורך ובאתלטיות.
אמביד כמו במבה, ובניגוד למשל לדוראנט או דייויס, גם היה שחקן דיי מוגבל עד גיל 17-18. אז אולי אמביד באותו שלב כמו במבה עכשיו כבר הראה יותר יכולות במשחקים ולא רק מול כיסאות, אבל הפוטנציאל קיים.
זה לא שאני חושב שרוב הסיכויים שהוא יעקוף את אמביד, כי כאמור לא בטוח אפילו שהוא יהיה ברמה של קאפלה... אבל אם כבר מדברים במושגים של "תקרה"...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 11:03 am 
Sophomore

לי הוא ממש מזכיר את דיקמבה מוטומבו ונראה לי גם שישמח לעשות קריירה כמו שלו. בליגה עם גבוהים דומיננטיים כזה שחקן הוא לא חוד החנית של העמדה, אבל הוא סביר בהתקפה ונותן הרבה אימפקט הגנתי בחסימות ושינוי זריקות.

אני לא ממש עקבתי אחרי אמביד לפני שהגיע לליגה, מודה, אבל אלא אם הוא פשוט השתפר בטירוף בכל דבר + פיתוח גוף בשנתיים, אני לא ממש מבין את ההשוואות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 11:10 am 
Sophomore

טוב עכשיו ראיתי עוד כמה סרטונים ואני חוזר בי. הוא יכול להיות יותר מיוחד מזה. ראיתי גם איזה סרטון 1×1 מול איטון ושם במבה נראה אפילו יותר מרשים. הפוטנציאל הפיזי שלו מול תפלץ פיזי אחר מתבלט פתאום יותר. הוא צריך דחוף להוסיף מסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 08, 2018 3:15 pm 
מנהל פורום

מאנו כתב:
לי הוא ממש מזכיר את דיקמבה מוטומבו ונראה לי גם שישמח לעשות קריירה כמו שלו. בליגה עם גבוהים דומיננטיים כזה שחקן הוא לא חוד החנית של העמדה, אבל הוא סביר בהתקפה ונותן הרבה אימפקט הגנתי בחסימות ושינוי זריקות.

אני לא ממש עקבתי אחרי אמביד לפני שהגיע לליגה, מודה, אבל אלא אם הוא פשוט השתפר בטירוף בכל דבר + פיתוח גוף בשנתיים, אני לא ממש מבין את ההשוואות.

בתיכון אמביד נחשב לעוד גבוה יחסית אתלטי שיכול להיות פוטנציאל בעתיד. כזה שמוזכר בדוחות סקאוט של כל מיני טורנירים אבל לא כאחד שנעול בתור כוכב NBA עתידי. רק בשנה האחרונה בתיכון החל באמת לבלוט ואת ההתקדמות הגדולה באמת ביכולות הכדורסל שלו הוא עשה רק בעונה במכללות ובזמן שיש פצוע בחוץ.
אין לי כוחות לחפש דוחות עליו מגיל 17-18, אבל פה ניתן לראות אותו קצת מתקופת התיכון:
https://www.youtube.com/watch?v=oBICYoxQZa4
https://www.youtube.com/watch?v=fYA9t3LDuNU

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Capricorn, ItaySegev, סאבוניס, רלפי ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: