סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 3:44 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 106 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ATT כנס כנס (כנס!)
הודעהפורסם: ש' יוני 09, 2018 9:40 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
עכשיו הprocess יתפרק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 1:08 am 
Hall of Famer

הוא התפרק ברגע שהינקי הלך וקולאנג׳לו הגיע. זה היה כמו לצפות בתאונת רכבת ידועה מראש :cry:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 3:25 am 
Hall of Famer

מנחם כתב:
אבל מה כבר אפשר לקבל עכשיו על פולץ? בה בדיוק ההגיון לעשות עיסקה כשהסחורה שלך כרגע לא שווה כמעט כלום?
אלא אם כן יש מישהו שמוכן לשלם מחיר משעותי, אני הייתי משאיר אותו לעוד עונה ובודק האם הוא שווה משהו הרי כרגע העלות שלו יחסית לא גבוהה.

רק פילי יודעת או אמורה לדעת מה יש לה ביד (לטוב ולרע) והאם לממש כרגע או לחכות. האם פולץ בריא? האם יש לו בעיות רגשיות? מה היכולת שלו והאפסייד מול שחקני נ.ב.א.? הייתה להם שנה שלמה איתו. הם אמורים לדעת משמעותית יותר ממה שאנחנו יודעים. כמו שראית, ציפה חושב שהוא יהיה אולסטאר כך שכנראה שיש לו ערך בליגה כפוטנציאל צעיר שסבל מפציעה ולא התממש עדיין. אם הוא צודק, פילי צריכה לאחוז בו. אם הוא טועה ופולץ הוא באסט גדול, פילי צריכה לקבל את התמורה המרבית מוקדם ככל האפשר ולהמשיך הלאה. קשה מאוד לדעת מכאן מה הבחירה הנכונה. מצד שני, אם פולץ פלוס הבחירה העשירית יכול להביא לי את קוואי, אני לא ממצמץ אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 8:42 am 
Junior

בשנה הראשונה שלו בליגה פולץ נתן יותר ממה שאמביד וסימונס נתנו בשלהם גם יחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 10:00 am 
Hall of Famer

idansha כתב:
בשנה הראשונה שלו בליגה פולץ נתן יותר ממה שאמביד וסימונס נתנו בשלהם גם יחד

למרקל פולץ יש 10 משחקים בליגה (הסדירה), הוא נתן בהם 7 נק', 3 ריב' ו-4 אס' למשחק ב-18 דק' למשחק.

אמביד ב-10 המשחקים הראשונים שלו: 18 נק', 7 ריב' ו-2.3 חס' ב-22 דק' למשחק.
סימונס ב-10 המשחקים הראשונים שלו: 18 נק', 10 ריב', 8 אס' ב-36 דק' למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 10:06 am 
מנהל פורום

לא נכון
הם נתנו 0 ביחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 10:55 am 
Hall of Famer

משחק שהם לא שיחקו בו לא יכול להיות הראשון שלהם. וגם אם נזרום איתך ונגיד שכן, אז גם פולץ נתן 0 עגול ב-10 המשחקים הראשונים שלו כי הוא היה פצוע רוב העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 11:29 am 
מנהל פורום

נכון, מה שעידן עשה השווה בין העונות הראשונות
נו גימיק שלו, אני רק מפרשן אותו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 4:02 pm 
Junior

הגימיק מתייחס לאיך שקוברים את פולץ
לזכרוני גם את אמביד קברו, אבל פחות בסוף העונה הראשונה שלו
את סימונס עוד פחות, גם בגלל ההצלחה של אמביד וגם בגלל הפרסומים שסימונס כן כשיר משלב מסוים
אם פולץ לא היה משחק בכלל אז ההתלהבות ממנו הייתה יותר גבוהה

רוני - אני כתבתי שנה ראשונה. אתה זה שכתב משחקים ראשונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 4:16 pm 
מנהל פורום

Att כתב:
מנחם כתב:
אבל מה כבר אפשר לקבל עכשיו על פולץ? בה בדיוק ההגיון לעשות עיסקה כשהסחורה שלך כרגע לא שווה כמעט כלום?
אלא אם כן יש מישהו שמוכן לשלם מחיר משעותי, אני הייתי משאיר אותו לעוד עונה ובודק האם הוא שווה משהו הרי כרגע העלות שלו יחסית לא גבוהה.

רק פילי יודעת או אמורה לדעת מה יש לה ביד (לטוב ולרע) והאם לממש כרגע או לחכות. האם פולץ בריא? האם יש לו בעיות רגשיות? מה היכולת שלו והאפסייד מול שחקני נ.ב.א.? הייתה להם שנה שלמה איתו. הם אמורים לדעת משמעותית יותר ממה שאנחנו יודעים. כמו שראית, ציפה חושב שהוא יהיה אולסטאר כך שכנראה שיש לו ערך בליגה כפוטנציאל צעיר שסבל מפציעה ולא התממש עדיין. אם הוא צודק, פילי צריכה לאחוז בו. אם הוא טועה ופולץ הוא באסט גדול, פילי צריכה לקבל את התמורה המרבית מוקדם ככל האפשר ולהמשיך הלאה. קשה מאוד לדעת מכאן מה הבחירה הנכונה. מצד שני, אם פולץ פלוס הבחירה העשירית יכול להביא לי את קוואי, אני לא ממצמץ אפילו.

כן, נו ברור. גם אם פולץ היה נותן העונה 15-8-8 עם הגנה טובה זה היה טרייד ברור. אין שחקן אחד בליגה שהוא רוקי/שנה ראשונה-שלישית שלא הייתי נותן + בחירה על קוואי אם קוואי בריא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 10, 2018 4:28 pm 
Hall of Famer

עידן, כרגיל התחכמות ריקה שאין קשר בינה לבין כדורסל :?

אני לא קברתי את פולץ. אין לי מושג ירוק מה פולץ שווה ומה העתיד שלו צופן.
אנחנו לא יודעים אם הוא שיחק פצוע, אנחנו לא יודעים אם הוא בריא היום, אם יהיה בריא בעתיד, אם הזריקה שלו תסתדר או לא. מה האופי שלו והאם יש לו קשיים רגשיים שהשפיעו עליו השנה.
מי שאמור לדעת אלו אנשי פילי שהייתה להם שנה שלמה איתו.

אישית אני אופתע אם הוא יהיה אולסטאר/כוכב אבל מי יודע.
הוא יכול להצליח בגדול ויכול פחות או יותר באותה מידה למצוא את עצמו באירופה עוד כמה שנים.

זה הכל עניין של דאטה ומראה עיניים. יש לפילי יתרון גדול בהקשר הזה והם צריכים לנצל אותו, או כדי לאחוז בפולץ או כדי למכור אותו ברגע הנכון, סטייל מק"ו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2018 2:35 pm 
Hall of Famer

https://gameofzones.bleacherreport.com/ ... -episode-8
games of zones מתייחסים קצת לפרשה בפרק סיום העונה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 7:30 am 
Hall of Famer

אז פילי מגיעים לדראפט ול-FA אולי הכי חשוב שיכול להיות להם בלי GM פעיל.
אפשר אולי לסמוך על התהליך, אי אפשר לסמוך על ההנהלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 8:05 am 
Hall of Famer

ומכיוון שהשבוע אני בקטע של להודות כשאני טועה, אני חייב להגיד ולהודות שהינקי, למרות שעשה המון טעויות, כן הניח בסיס לקבוצה מעולה וטוב תעשה הקבוצה שתיקח אותו כ GM

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 10:03 am 
Junior

הסיקסרס בהחלט ארגון שלוקח את הזמן. אבל לא נראה לי שהדלתא בין gm חדש השבוע או שבוע שעבר לבין ברט בראון הוא עד כדי כך גדול. בטוח שיש לו את כל הנתונים לפניו, והוא כריזמטי מספיק כדי למכור סחורה לשחקנים חופשיים.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 10:51 am 
Hall of Famer

מי צריך את ברט בראון או GM חדש כשיש את אמביד בטוויטר

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 11:00 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ומכיוון שהשבוע אני בקטע של להודות כשאני טועה, אני חייב להגיד ולהודות שהינקי, למרות שעשה המון טעויות, כן הניח בסיס לקבוצה מעולה וטוב תעשה הקבוצה שתיקח אותו כ GM

הינקי לא עשה המון טעויות (בעיניי עשה רק טעות אחת) אבל נחמד לשמוע שמישהו מודה בטעות לגביו אחרי שלל השמצות כאן בפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 11:22 am 
Hall of Famer

החתול יובב כתב:
הסיקסרס בהחלט ארגון שלוקח את הזמן. אבל לא נראה לי שהדלתא בין gm חדש השבוע או שבוע שעבר לבין ברט בראון הוא עד כדי כך גדול. בטוח שיש לו את כל הנתונים לפניו, והוא כריזמטי מספיק כדי למכור סחורה לשחקנים חופשיים.

אני לא מבין. אתה חושב שברט בראון מסוגל וצריך להוביל מהלך כמו טרייד על קוואי או דראפט שבו פילי בוחרת במקום ה-10? הוא מאמן טוב בליגה אבל זה לא העיסוק שלו.

קח למשל טרייד אפשרי עם ממפיס על הבחירה הרביעית שמתגלגל לעסקה עם סן אנטוניו על קוואי. ברט בראון אמור להוביל מהלך כזה? זה נשמע לי מופרך לגמרי (עזוב לרגע אם המהלך עצמו סביר או לא).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 12:16 pm 
Senior

Att כתב:
נורטון כתב:

הינקי לא עשה המון טעויות (בעיניי עשה רק טעות אחת) אבל נחמד לשמוע שמישהו מודה בטעות לגביו אחרי שלל השמצות כאן בפורום.

הינקי עשה בערך את הדבר שהכי קל לעשות, פשוט לאף אחד לא היה את האומץ/החוצפה/הגב מהבעלים לעשות אותו עד היום.
הוא לקח מועדון וצלל איתו לתהום, הקריב את ההווה לחלוטין ועשה עם הקבוצה את המאזן הכי גרוע בהיסטוריה לפרק זמן של 3 שנים רק כדי לצבור כשרונות צעירים. הוא היה צריך להיות gmמחריד כדי לא להשאיר בסיס טוב אחרי צעד כזה.
הוא לא gm מחריד.
הוא כן עשה כמה צעדים טובים ויכול להיות שהוא באמת לא רע בלמקסם רווח של בחירות דראפט, לזכותו יאמר שהוא גם היה מהראשונים להעריך את הערך של בחירות דראפט (בעיני בהערכת-יתר מוחלטת), לפני שזה היה טרנד בליגה.

ועם זאת, אחרי כל מה שהוא עשה לקבוצה בשביל להשיג קאפ-ספייס וכוכבים מהדראפט, אני עדיין לא בטוח שהוא השיג כל כך הרבה - אמביד וסימונס זה בסיס מצוין, אבל את סימונס הוא אפילו לא בחר בדראפט ולך תדע מה הוא היה עושה.
הוא בוודאי לא שווה בעיני את מעמד האל שיש לו בקרב חובבי אנליטיקס ואני לא יודע אם הייתי ממליץ לקבוצה נוספת ללכת עליו, כי לך תדע אם הוא לא פשוט וואן טריק פוני של להשיג בחירות דראפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 12:43 pm 
Hall of Famer

ועוד דיון על הינקי, ועוד אחד..רוח הרפאים הרשמית של הפורום.

כמו שסתיו כותב, ברור שהינקי עשה את הדבר הקל ביותר. כמה נוח ללכת לפוזיציה לא-תחרותית במוצהר, וללכת לנסות לצבור את הנכסים שלך כאילו אתה משחק איזה משחק מנג'ר וירטואלי. רק חבל שבדרך הוא הרס את האמון עם כל דבר, מהשחקנים דרך האוהדים ועד שאר הג'יאמס והבעלים בליגה. הוא גם לא הוכיח את עצמו כבוחר מבריק בדראפט (אהלן נרלנס נואל וג'אליל אוקאפור) או כאיזה קוסם בטריידים. בקיצור, מהמר על כסף לא שלו, שאין לו איזה יכולת יוצאת דופן שהוא יכול להסתמך עליה-למרות שהוא חושב שיש לו. יש סיבה טובה למה הינקי מוקצה בליגה, גם אם Att יהיה משוכנע עד יומו האחרון שאף אחד לא מבין את הגאון.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 12:56 pm 
Hall of Famer

stavs כתב:
Att כתב:
נורטון כתב:

הינקי עשה בערך את הדבר שהכי קל לעשות, פשוט לאף אחד לא היה את האומץ/החוצפה/הגב מהבעלים לעשות אותו עד היום.

אני חושב שהינקי עשה את הדבר שהכי קל לדבר עליו והכי קשה לעשות.
הוא זיהה יתרון תחרותי והלך עליו ב-100%.
להקריב את ההווה למען העתיד זה דבר ממש לא פשוט, לא כאדם ובטח לא כארגון. רוב הקבוצות נופלות על זה בדיוק.
כנ״ל לדבוק באסטרטגיה, למקסם את כל האפשרויות שלך, לשמור על גמישות.
אתה עצמך כתבת שזה מצריך אומץ וחוצפה וזה נכון. זה מצריך חזון, זה מצריך דבקות במטרה, זה מצריך עמידה בלחצים ובקשיים, זה מצריך לפעמים גם הקרבה עצמית.

ובנוסף לכך, זה מצריך זיהוי כשרון שמסתובב לו חופשי (קובינגטון, מקונול).
זה מצריך לדעת מתי ללחוץ על ההדק (הטרייד של מק״ו) ולעשות מהלך שאף אחד כמעט ולא עושה (טרייד על שחקן צעיר ומבטיח תמורת בחירת דראפט עתידית).
זה מצריך הבנה עמוקה יותר של השוק החופשי מלבד זריקת הסכום הגבוה ביותר על שחקן בינוני או שניים (בייליס והנדרסון :?).

אני חושב שאם הינקי היה נשאר בתפקיד היינו רואים לאן החזון שלו יכול היה לקחת את פילי. לדעתי, הוא היה בונה קונטנדרית אימתנית לשנים רבות. ללא ספק היו לו את הכלים לכך (היה לו את הנכסים הטובים ביותר בליגה מלבד אולי בוסטון ורבע מהטופ20 של הליגה כבר הספיק להחליף ידיים בזמן הזה). אנחנו לא נדע את זה לעולם אבל אם אני קבוצה כלשהי, ברור שאני לוקח אותו. הוא הוכיח מנהיגות, הוא הוכיח חזון, הוא הוכיח אומץ, הוא הוכיח אורך רוח, הוא הוכיח יצירתיות, הוא ניצח פחות או יותר את כל הטריידים שלו (חלקם בנוק אאוט מרשים), הוא יודע לאסוף כשרון מהרצפה. עד כה הנקודה הרעה ביותר לזכותו היא יכולת בחירה בינונית בדראפט (שׁנובעת בעיקר מהבחירה באוקאפור על פני פורזינגיס; כאשר לפחות לפי השמועות הבחירה הזו נכפתה עליו על ידי ההנהלה, מה שלא כל כך מופרך בהתחשב במה שקרה לאחר מכן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 1:35 pm 
Hall of Famer

1. הינקי לא זיהה שום יתרון תחרותי. הינקי בסך הכל ניסה לנצל באופן ציני ומנותק מהמציאות את העובדה שהמנגנון של הליגה מתגמל במידה מסוימת קבוצות גרועות, על ידי הפיכה של הקבוצה שלו להכי גרועה שיש לתקופה ארוכה.

2. באף ארגון עסקי בעולם שפועל על מנת להרוויח כסף בשוק תחרותי, לא היו מעודדים מנכ"ל להקריב את ההווה בצורה של כשלון מוחלט למען אולי-הצלחה בעתיד. כל מנכ"ל שהיה מנסה לעשות את זה היה עף קיבינימט, ולא שמישהו מלכתחילה היה ממנה אחד כזה. סטארט אפ זה משהו אחר, אבל קבוצת NBA אינה סטארט אפ.

3. בוא נשים את הכשרון של קובינגטון ומקונל בפרופורציה. קובינגטון זה נייס טו הב, שחקן הגנה מצוין ובינוני-מינוס בהתקפה (40% מהשדה בקריירה, 33% בפלייאוף האחרון). שחקן שאם יש לך קונטנדרית, נחמד שיהיה לך אותו כדי לשמור על יריבים ואולי לקלוע איזו שלשה פנויה. הוא לא בדיוק נשלף מקפריסין או מהליגה השנייה בצרפת, אלא היה שחקן דיליג מצטיין (MVP של האולסטאר ושחקן חמישיית העונה בעונת רוקי). שחקנים כאלה מעניינים ג'יאמס בNBA, והינקי הביא אותו-סבבה, אבל באמת לא מסעיר. טי.ג'יי מקונל, כדאי להזכיר, הוא רכז מחליף שקלע 6 נקודות למשחק בעונה האחרונה. יש לו קליעה טובה והוא חכם, וזהו בערך. בקיצור, שיבחת את הינקי על הבאת שחקן משלים ורכז מחליף, שניהם לא בדיוק שחקנים שג'יאמים אחרים חולמים עליהם רטוב בלילה.

4. אני לא מאמין שאתה ממשיך לדבר על הטרייד של מק"ו כהצלחה. אתה יודע לומר לי מה התמורה שהתקבלה תמורת מק"ו?

5. וכמובן, שכחת לציין: הוא הוכיח שהוא מסוגל להכניס חבורת שחקנים צעירים לדכאון, הוא הוכיח שהוא מסוגל להשניא את עצמו על הקולגות בליגה, הוא הוכיח שהוא מסוגל להביא קבוצה לאי-אמון מצד האוהדים, הוא הוכיח שהוא מסוגל לגרום לכך שהבעלים של הקבוצות האחרות בליגה עושים יד אחת כדי להעיף אותו כי הקבוצה שלו כ"כ מחורבנת שאף אחד לא רוצה לקנות כרטיסים למשחקים שלהם וזה פוגע להם בהכנסות.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 3:27 pm 
Sophomore

לא מבין איך אפשר להגיד שזה טעות הביקורת על הינקי, כאילו לא ברור שלקבל כמה בחירות דראפט ראשונות במשך שנים יוביל ברוב הסיכויים לבסיס ממש טוב? גם אם סימונס ואמביד לוקחים עשר אליפויות זה לא יגרום לי לשנות כלום ממה שחשבתי על הינקי, וזה שברור שהוא מקסם את הסיכויים של העתיד, תמורת להפוך את פילי לבדיחה ואת כל המשחקים שלה ללא תחרותיים במשך שנים, ושזה ממש לא שווה את המקסום הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 3:29 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
1. הינקי לא זיהה שום יתרון תחרותי. הינקי בסך הכל ניסה לנצל באופן ציני ומנותק מהמציאות את העובדה שהמנגנון של הליגה מתגמל במידה מסוימת קבוצות גרועות, על ידי הפיכה של הקבוצה שלו להכי גרועה שיש לתקופה ארוכה.

2. באף ארגון עסקי בעולם שפועל על מנת להרוויח כסף בשוק תחרותי, לא היו מעודדים מנכ"ל להקריב את ההווה בצורה של כשלון מוחלט למען אולי-הצלחה בעתיד. כל מנכ"ל שהיה מנסה לעשות את זה היה עף קיבינימט, ולא שמישהו מלכתחילה היה ממנה אחד כזה. סטארט אפ זה משהו אחר, אבל קבוצת NBA אינה סטארט אפ.

3. בוא נשים את הכשרון של קובינגטון ומקונל בפרופורציה. קובינגטון זה נייס טו הב, שחקן הגנה מצוין ובינוני-מינוס בהתקפה (40% מהשדה בקריירה, 33% בפלייאוף האחרון). שחקן שאם יש לך קונטנדרית, נחמד שיהיה לך אותו כדי לשמור על יריבים ואולי לקלוע איזו שלשה פנויה. הוא לא בדיוק נשלף מקפריסין או מהליגה השנייה בצרפת, אלא היה שחקן דיליג מצטיין (MVP של האולסטאר ושחקן חמישיית העונה בעונת רוקי). שחקנים כאלה מעניינים ג'יאמס בNBA, והינקי הביא אותו-סבבה, אבל באמת לא מסעיר. טי.ג'יי מקונל, כדאי להזכיר, הוא רכז מחליף שקלע 6 נקודות למשחק בעונה האחרונה. יש לו קליעה טובה והוא חכם, וזהו בערך. בקיצור, שיבחת את הינקי על הבאת שחקן משלים ורכז מחליף, שניהם לא בדיוק שחקנים שג'יאמים אחרים חולמים עליהם רטוב בלילה.

4. אני לא מאמין שאתה ממשיך לדבר על הטרייד של מק"ו כהצלחה. אתה יודע לומר לי מה התמורה שהתקבלה תמורת מק"ו?

5. וכמובן, שכחת לציין: הוא הוכיח שהוא מסוגל להכניס חבורת שחקנים צעירים לדכאון, הוא הוכיח שהוא מסוגל להשניא את עצמו על הקולגות בליגה, הוא הוכיח שהוא מסוגל להביא קבוצה לאי-אמון מצד האוהדים, הוא הוכיח שהוא מסוגל לגרום לכך שהבעלים של הקבוצות האחרות בליגה עושים יד אחת כדי להעיף אותו כי הקבוצה שלו כ"כ מחורבנת שאף אחד לא רוצה לקנות כרטיסים למשחקים שלהם וזה פוגע להם בהכנסות.

1. הינקי בהחלט זיהה וניצל יתרון תחרותי. הוא מקסם את בחירות הדראפט של פילי והשתמש בקאפ כדי לרכוש בחירות נוספות. ה-long view הוא בהחלט יתרון, כשאתה משתמש בו באופן מושכל ומתמיד.
2. במצב שבו פילי הייתה, זו הייתה ההחלטה העסקית החכמה ביותר. אתה מוזמן להתווכח עם האולם המלא של פילי, הבאז שיש סביב פילי כעת והיותה אחת הקבוצות הצעירות המוצלחות בליגה (למרות הפיאסקו המוחלט של קולאנג׳לו).
3. מקונול בעיניי אחד הרכזים המחליפים הטובים בליגה. דווקא קליעה טובה היא לא אחת ממעלותיו הבולטות אבל הוא קשוח ופייטר, מגן טוב, מוסר טוב, חוטף נהדר ושחקן כייפי לאללה. קובינגטון הוא אחלה שחקן, סמול שפותח ברוב החמישיות בליגה. הינקי הצליח לאסוף את השניים האלו בחוזה ״מצחיק״ למספר שנים (לקובינגטון היה את אחד החוזים הטובים בליגה במשך שנתיים-שלוש). בעיניי הישג ראוי.
4. אני לא מאמין שאתה מדבר על הטרייד הזה כמשהו שהוא פחות מהצלחה מסחררת. אני באמת לא מצליח להבין :du_ma_et: הבחירה ה-10 היא ביי פאר הוורסט קייס סנריו שהטרייד הזה יכול היה להניב ועדיין, אין שום קשר בין הערך של הבחירה הזו לבין הערך האפסי של מק״ו כרגע.
5. זה פשוט מלל לא נכון. אף אחד לא נכנס לדיכאון בפילי, אין שום אי אמון מצד האוהדים (אם כבר יש אי אמון בהנהלה שהעיפה אותו; רוב אוהדי פילי רוצים אותו בחזרה; תקרא קצת את הפורום שלהם) ואני די משוכנע שיש לא מעט הערכה כלפיו בליגה. הכיוון של ההנהלות השונות די ברור - אף אחד כבר לא סוחר בבחירות עתידיות (חוץ מקולאנג׳לו), נוטים פחות להוציא כסף מיותר על שחקנים שאינם כוכבים בשוק החופשי, שומרים על גמישות מרבית, קבוצות עושות טנקינג קיצוני יותר וכו׳.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2018 3:53 pm 
Hall of Famer

kakon3 כתב:
לא מבין איך אפשר להגיד שזה טעות הביקורת על הינקי, כאילו לא ברור שלקבל כמה בחירות דראפט ראשונות במשך שנים יוביל ברוב הסיכויים לבסיס ממש טוב? גם אם סימונס ואמביד לוקחים עשר אליפויות זה לא יגרום לי לשנות כלום ממה שחשבתי על הינקי, וזה שברור שהוא מקסם את הסיכויים של העתיד, תמורת להפוך את פילי לבדיחה ואת כל המשחקים שלה ללא תחרותיים במשך שנים, ושזה ממש לא שווה את המקסום הזה.

אז שווה יותר מה שקורה באורלנדו, בקינגס ובשנים האחרונות בפיניקס (שאחרי זגזוגים, נראה שהחליטו לעשות את זה הפעם ״נכון״)? או אולי הבנייה המופלאה והמקרית בהחלט של ניו אורלינס...

אם אתה יכול להאיץ תהליך בנייה מחדש ל-3 שנים ולאפשר לך מקפצה עתידית לדרגת קונטנדרית זה עדיף בעיניי מאשר 10 שנות בינוניות ויותר.

בכל מקרה, את הדעה שלך אני עוד יכול לקבל. אם אתה חושב שלא משנה אם זו אסטרטגיה נכונה או לא, לא היית פועל כך, בשם ההגינות וכו׳, אין לי מה להתווכח עם זה. מה שאני לא יכול לקבל זה זלזול בדרגת הקושי של המהלך הזה, מכל בחינה ובאפקטיביות שבה הינקי ניהל אותו.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ש' יוני 16, 2018 4:04 pm, נערך 3 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 106 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה