סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 6:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דראפט 2018
הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2018 2:54 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
B.Grant44 כתב:
מנחם כתב:
אמביד קלע בכל העונה שלו בקנזס 7 ג׳אמפ שוטס מתוך 11 נסיונות. אז כן, הוא אולי הראה שיש לו טאץ׳, וזה בודאי אחוז מרשים, אבל להגיד על שחקן שכמעט כל הנקודות שלו הן בצבע שהוא כל דבר חוץ ממוגבל התקפית, זה בודאי הגזמה לצד השני.

אתה שם דגש רק על הזריקה מבחוץ, שזה האלמנט הכי פחות מעניין במשחק ההתקפי של אמביד. לומר "כמעט כל הנקודות שלו הן בצבע" על שחקן שהפגין עבודת רגליים ומהלכים שלא נראו מאז האקים זו הסתכלות מאוד שטחית.
נאמר את זה ככה - במבה מסוגל להיות הפנטזיה של דריל מוריי על סנטר מודרני. שחקן עם אימפקט משמעותי מאוד שבהחלט יהיה ראוי לבחירה שנייה ובדיעבד אפילו הראשונה. זה עדיין לא שם אותו באזור החיוג של אמביד, שהתקרה שלו היא האקים עם קליעה משלוש.

אני חושב שאתה קצת מגזים עם התיאור של שחקן שהפגין עבודת רגליים ומהלכים שלא נראו מאז האקים, תבדוק מה כתבו עליו לפני הדראפט. מעבר לזה, היכולת של אמביד לקלוע האת הסטפ בק מטווח של שלושה ארבעה מטר וגם זריקות כאלה כאשר הוא עם הפנים לסל, היא משהו שמייחד אותו מאוד בתור גבוה שלא זורק רק כאשר הוא במרחק יריקה מהטבעת. נכוו, זה לא הדבר היחיד במשחק ההתקפי שלו, אבל בלעדיו הוא לא היה מתקרב להיות השחקן ההתקפי שהוא היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2018 7:15 pm 
Junior

מנחם כתב:
B.Grant44 כתב:
מנחם כתב:
אמביד קלע בכל העונה שלו בקנזס 7 ג׳אמפ שוטס מתוך 11 נסיונות. אז כן, הוא אולי הראה שיש לו טאץ׳, וזה בודאי אחוז מרשים, אבל להגיד על שחקן שכמעט כל הנקודות שלו הן בצבע שהוא כל דבר חוץ ממוגבל התקפית, זה בודאי הגזמה לצד השני.

אתה שם דגש רק על הזריקה מבחוץ, שזה האלמנט הכי פחות מעניין במשחק ההתקפי של אמביד. לומר "כמעט כל הנקודות שלו הן בצבע" על שחקן שהפגין עבודת רגליים ומהלכים שלא נראו מאז האקים זו הסתכלות מאוד שטחית.
נאמר את זה ככה - במבה מסוגל להיות הפנטזיה של דריל מוריי על סנטר מודרני. שחקן עם אימפקט משמעותי מאוד שבהחלט יהיה ראוי לבחירה שנייה ובדיעבד אפילו הראשונה. זה עדיין לא שם אותו באזור החיוג של אמביד, שהתקרה שלו היא האקים עם קליעה משלוש.

אני חושב שאתה קצת מגזים עם התיאור של שחקן שהפגין עבודת רגליים ומהלכים שלא נראו מאז האקים, תבדוק מה כתבו עליו לפני הדראפט. מעבר לזה, היכולת של אמביד לקלוע האת הסטפ בק מטווח של שלושה ארבעה מטר וגם זריקות כאלה כאשר הוא עם הפנים לסל, היא משהו שמייחד אותו מאוד בתור גבוה שלא זורק רק כאשר הוא במרחק יריקה מהטבעת. נכוו, זה לא הדבר היחיד במשחק ההתקפי שלו, אבל בלעדיו הוא לא היה מתקרב להיות השחקן ההתקפי שהוא היום.

LOL אני קצת מגזים? ובחייאת כמה אפשר להסתמך על "מה שכתבו עליו לפני הדראפט"? צפה בסרטונים.
וכן, אין ספק שבליגה כיום לא מספיק להיות אמן בפוסט וצריך גם להעניש מבחוץ, כפי שאמביד עושה. רק שאצל במבה הקליעה משלוש תהיה הדרך היחידה שלו לתרום התקפית למעט צלילות לצבע בפיק נ' רול והטבעת האלי הופים.
לגבי מה שכתבת בתגובה אחרת על במבה שיכול להתחזק כמו החדגבה - נניח שכן, גם החדגבה לא מתקרב למבנה הפיזי הדומיננטי של אמביד. אבל זה בסדר גמור, כי הוא שחקן פייס אפ שגם הרבה יותר יעיל כך (ולא, במבה לא יתקרב להיות נשק התקפי כמו דייויס - שכידוע ריכז עד לפרץ הגדילה שלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2018 7:35 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
מנחם כתב:
B.Grant44 כתב:
מנחם כתב:

LOL אני קצת מגזים? ובחייאת כמה אפשר להסתמך על "מה שכתבו עליו לפני הדראפט"? צפה בסרטונים.
וכן, אין ספק שבליגה כיום לא מספיק להיות אמן בפוסט וצריך גם להעניש מבחוץ, כפי שאמביד עושה. רק שאצל במבה הקליעה משלוש תהיה הדרך היחידה שלו לתרום התקפית למעט צלילות לצבע בפיק נ' רול והטבעת האלי הופים.
לגבי מה שכתבת בתגובה אחרת על במבה שיכול להתחזק כמו החדגבה - נניח שכן, גם החדגבה לא מתקרב למבנה הפיזי הדומיננטי של אמביד. אבל זה בסדר גמור, כי הוא שחקן פייס אפ שגם הרבה יותר יעיל כך (ולא, במבה לא יתקרב להיות נשק התקפי כמו דייויס - שכידוע ריכז עד לפרץ הגדילה שלו).

יופי, אז כמה סרטונים ערוכים זו הדרך לדעת מה שחקן שווה. אני מניח שמחכים בתור כדי שתהפוך להיות סקאוט בנבא.
עם כל הכבוד לסרטונים, אני נותן קצת יותר אמון בדוחות סקאוט שמבוססים על קצת יותר מסרטונים ערוכים שיש להם מגמה מאוד ברורה. כמו שכבר כתבתי, אתה הופך פה את אמביד שלפני הדראפט להרבה יותר ממה שהוא היה אז. אולי במקרה שלו הצפיה שהוא ישתפר משמעותית היא יותר ריאלית מאשר אצל שחקנים אחרים בגלל שהוא התחיל לשחק בגיל מאוחר, אבל להציג אותו כאילו כבר בדראפט היה ברור שהוא הולך להיות מי שהוא היום, זו הגזמה פרועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2018 7:49 pm 
Hall of Famer

ממה שאני קראתי ושמעתי הוא היה מועמד שצבר הרבה מומנטום לבחירה ה-1 לפני וויגינס ופארקר בגלל היכולת הפנומנלית שהפגין באימונים. הינקי סיפר שברגע שקיבל עדכון על הפציעה, הוא קיווה שהוא יפול אליו בבחירה השלישית. רוב הסיכויים שהוא לא היה שם אילו היה בריא בעת הדראפט.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ב' יוני 11, 2018 7:49 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2018 7:49 pm 
Hall of Famer

אני דווקא זוכר שהיה הייפ רציני מאד על אמביד שהתעצם ככל ששנת המכללות התקדמה. למעשה, הוא היה קונצנזוס למקום הראשון בדראפט, והסיבה היחידה בגללה הוא לא נבחר שם, היתה הפציעה שדרדרה אותו.
אבל אפילו הפציעה לא דרדרה אותו המון, וזה אומר לא מעט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2018 9:48 am 
Junior

מנחם, אתה צודק שסרטונים זה לא מספיק ותאמין לי שגם אני מתעמק בדו"חות ובניתוחים. מצד שני, גם שם יכולים להגזים ולטעות, ושמת כזה דגש על "מה אמרו עליו בדו"חות" בתגובות שלך כאן, שהפניתי אותך לסרטונים - לא כאלה של דאנקים והיילייטס אחרים, אלא כאלה שמאפשרים לראות את עבודת הרגליים ואת המהלכים שלו. גם אם היה מדובר רק בהבלחות, זה בדיוק מסוג הדברים שסקאוטים מחפשים לראות בפרוספקטים צעירים וחסרי ניסיון כמו אמביד. לבמבה אין אפילו הבלחות כאלה.

ואמביד אכן נישל את וויגינס מהקונצנזוס לבחירה הראשונה, רק המידע הרפואי דרדר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2018 12:01 pm 
מנהל פורום

שחקן מעניין שלא צפוי להיבחר גבוה ויכול להיות אחת הגניבות של הדראפט הוא ג'נאן מוסא הבוסני.
מוסא סיים את העונה עם צ'דוויטה ועכשיו כבר מתאמן עם קבוצות NBA. הוא גם התראיין וגילה פרט מעניין - כבר בגיל 11 ההורים שלו שלחו אותו לסראייבו, מרחק 5 שעות נסיעה מהבית, לחיות לבד ולשחק בקבוצה של סראייבו. הם שכרו לו דירה לבד ומימנו לו ארוחות. כלומר הוא לא גר בפנימייה של הקבוצה... אלא לבד בדירה בגיל 11.
מבחינת כדורסל, הוא סקורר שיכול גם להוביל כדור. הבעיה היא היכולת האתלטית שלו והמסה שלו, שאולי לא יספיקו לו בשביל לתרגם את היכולות שלו ל-NBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2018 5:50 pm 
Hall of Famer

נו, בסדר. מקאולי קאלקין עשה את זה בגיל צעיר יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2018 8:12 pm 
מנהל פורום

מועמד לדראפט 2025:
https://www.youtube.com/watch?v=e3CvsxdEGyk
(שחקן צרפתי/קנדי בן 12, בגובה 2.13 משחק על סל קטסל!!!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2018 8:28 pm 
Junior

הוא מטביע בעמידה, ממש גוליבר בארץ הגמדים. ועדיין הוא לקח גם זריקות מרחוק.
עם זאת קשה מאוד לדעת מה הסיכוי שהוא יהפוף לשחקן מקצועני, בגלל שאם הוא ימשיך לגבוה באופן משמעותי, זה עלול להוביל לבעיות רפואיות שלא יאפשרו לו להיות שחקן כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 10:31 am 
מנהל פורום

ונחזור לענייני הדראפט הקרוב -
לא בדקתי במקומות האחרים, אבל לפחות בדראפטנט במבה משום מה צולל לבחירה השישית של אורלנדו, בעוד שטרה יאנג עולה עד לבחירה השלישית של אטלנטה.
אני מניח שזה לא סתם וקשור לאימונים אישיים ולדברים שהודלפו מתוך הקבוצות. השאלה אם מדובר בהטעיות או שבאמת יאנג ייבחר כזה גבוה ומה הסיבה שפתאום במבה נופל מתחת לג'קסון ומתחת לדונצ'יץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 11:41 am 
מנהל פורום

מרק קיובן אלרגי לבוטנים פשוט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 1:31 pm 
Sophomore

ראיתי אומנם רק שני משחקים של טרה יאנג באוקלהומה בשידור ישיר ומלא, אבל עצם זה שבאותם שני משחקים הקבוצות היריבות דפקו עליו דאבל טימים וטראפים כאילו מדובר באיזה לברון או סטף מראה שלילד הזה יש כישרון גדול. כנראה שהוא מוכיח את זה גם מול הסקאטורים עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 4:32 pm 
Hall of Famer

ראיתי כמה משחקים שלו. אחרי כמה משחקים שהוא הפציץ, התחילו לשמור עליו כמו שכתבת מהחצי שני שחקנים להוציא לו את הכדור. בנבא זה לא המצב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2018 9:01 pm 
Sophomore

ודים כתב:
אז אני כן מאמן כושר.
מבני גוף שונים זה מדעי - אקטומורף, מזומורף. זה לא "הסבר דוגמנית".
יש מבנה גוף שמתקשה מאוד להעלות מסת שריר גבוה. אתה מוזמן לגגל וללמוד, אבל הזלזול שלך מיותר.

הכוונה ב-"הסבר דוגמנית" היה שנתת דוגמאות לדברים שדוגמניות אומרות כנימוק לאיך הן נשארות כל כך רזות למרות שטוחנות המבורגרים. זה מקביל לזה שהטיעון נגד שלי יהיה שאני מכיר מלא אנשים שהיו שחיפים שלא מסוגלים להעלות משקל, ואז עלו מסה ואז נהיו שמנים ואז עוד פעם ירדו במשקל וכו'... אני בעצמי, לפי המושגים שהפצצת כאן (שלא הכרתי. קראתי קצת באמת) הייתי אקטומורף ואז מזומורף ואז אנדומורף ועכשיו כזה בין מזו לאנדו. אז מה אני?

הסיבה שבגללה בכלל זה עניין אותי, הייתה משום שהדיבור על רוחב כתפיים כמדד ליכולת להוסיף מסה, היה נראה לי פשוט ויזואלי מדי וישיר מדי. מעין הסקה כזאת פשטנית על פוטנציאל אתלטי של אנשים. לא סתם ביקשתי הוכחה מדעית אמתית (ולא קיבלתי). זה פשוט הרגיש כמו פסואדו מדע יותר מהכל, ולמרות זאת כולם משתמשים בזה כל הזמן. זה נורא הזכיר לי באינטואיציה את הפרנולוגיה (מציאת קשר בין מבנה הגולגולת לתכונות אופי). אז באמת קראתי קצת, חיפשתי מידע על כל הנושא של סומטוטייפס. קודם כל, אתה הרי לא באמת חושב ששחקני NBA נופלים לקטגוריה של משהו שהוא לא מזומורף (או לפחות נגיד – רובם המכריע) ואז המושגים האלה ממש לא רלוונטים לדיון. שחקני נבא הם אנשים אתלטיים, חזקים, מהירים, קוארדינטיביים בטירוף. הכל בטופ של הטופ של הטופ של האוכלוסיה. בכלל המחשבה ש-"פריים" רלוונטי למטבוליזם. נניח, יכול להיות קשר בגלל שסידן חשוב גם לפעילות שרירים וגם למבנה העצמות. לא יודע, זה מורכב. אולי יש עוד מדדים? מטבוליזם זה גם משהו שאפשר להשפיע עליו ולשנות. בכל אופן, אני מודע למורכבויות של כל מני תהליכים בגוף (ובפרט התהליכים המטבוליים) וההסקה פשוט נשמעת ישירה מדי.

שנית, קראתי קצת גם על המקור של המושגים המפוצצים והנפלאים האלה. המושגים האלה נטבעו בשנת 1940 ע"י פסיכולוג העונה לשם וויליאם שלדון. מטרת העל של אדון שלדון הייתה למצוא מאפיינים פיזיולוגיים שמעידים על דפוס התנהגות ואופי מסוימים. ובאמת לרעיונות האלה היה מקום של כבוד אצל כל מני זנים של גזענים בהסטוריה (יחד עם רעיונות הפרנולוגיה). אז המזומורף בעל הכתפיים הרחבות הוא בעל אופי משובב נפש גם וגם בעל חילוף חומרים נפלא, לפי הפנטזיה ההומו אירוטית של אותו פסיכולוג. המושגים האלה הם לא מדע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 12:57 pm 
Sophomore

מאוד התרשמתי מבייגלי, נייד, תנועה טובה בלי כדור, חוסם, אתלט מצויין, קולע טוב מבחוץ, סטרץ' פור שמתאים לרוח התקופה. משחק פוסט-אפ בוסרי אבל זה משהו שאפשר לשפר. זאת תהיה טעות אם הקינגס יפספסו אותו, עם כל הכבוד לבמבה והאפסייד שלו.
הוא יכול להיות השחקן הכי טוב שיייצא מהדראפט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 1:45 pm 
Junior

טריי יאנג שחקן,אפילו פתחתי עליו נושא בזמנו בעקבות כתבה בספורט 5 או ynet. לא עוקב אחרי הדראפט הזה אבל בינתיים לא עניינתם אותי בשחקן אחר, במיוחד לא בדונצ'יץ החור השחור הזה
viewtopic.php?f=1&t=17057&hilit=%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%99+%D7%99%D7%90%D7%A0%D7%92

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 4:13 pm 
Hall of Famer

itay2 כתב:
מאוד התרשמתי מבייגלי, נייד, תנועה טובה בלי כדור, חוסם, אתלט מצויין, קולע טוב מבחוץ, סטרץ' פור שמתאים לרוח התקופה. משחק פוסט-אפ בוסרי אבל זה משהו שאפשר לשפר. זאת תהיה טעות אם הקינגס יפספסו אותו, עם כל הכבוד לבמבה והאפסייד שלו.
הוא יכול להיות השחקן הכי טוב שיייצא מהדראפט הזה.

באגלי. לא בייגלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 4:43 pm 
Hall of Famer

שישה ימים לדראפט, המצב במוק של דראפטנט:

מייקל פורטר יורד למקום השמיני, אצל קליבלנד.

קווין נוקס צונח חופשית אל מחוץ ללוטרי, כרגע ממוקם 17 בלבד (בחירה של מילווקי).

לא ראיתי אם דיברו פה על אנפרני סימונס שאמור להבחר בסיבוב הראשון (כרגע מדורג 20 אצל מינסוטה). צפוי להיות התיכוניסט הראשון שנבחר בדראפט מאז החוק שקבע שחייבים לעשות לפחות שנה אחת הפסקה בין התיכון למשחק בליגה. חתיכת הימור של מי שתבחר אותו ותחכה שנה, כשכרגע לא ידוע איפה הוא ישחק בשנה הזו. וכן, קוראים לו אנפרני על שם אנפרני הארדוואי.

דונטה דיויצ'נזו, אלוף עם וילאנובה שיש ספקות רציניים להתאמתו לליגה, מטפס למקום ה16.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 5:14 pm 
Hall of Famer

שמועה שממפיס כל כך אוהבים את החוזה של פרסונס שהם מדברים על לתת אותו ואת הבחירה הרביעית לקבוצה עבור בחירה נמוכה יותר. אכן חוזה נפלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 5:28 pm 
Hall of Famer

פורטר נפצע שוב במותן וביטל אימון בגלל זה. לא יפיל אותי לראות אותו קורס עוד כמה מקומות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 5:59 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
שמועה שממפיס כל כך אוהבים את החוזה של פרסונס שהם מדברים על לתת אותו ואת הבחירה הרביעית לקבוצה עבור בחירה נמוכה יותר. אכן חוזה נפלא.

מילא זה היה החוזה המחורבן היחיד שהם מחזיקים. קונלי שכמעט ולא שיחק בעונה שעברה ירוויח 97.5 מליון בשלוש העונות הקרובות. למרק גאסול בן ה33 אחרי עונה של 42% מהשדה יש חוזה טיפה יותר גבוה משל פארסונס. יאוש אמיתי.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 6:09 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ודים כתב:
מועמד לדראפט 2025:
https://www.youtube.com/watch?v=e3CvsxdEGyk
(שחקן צרפתי/קנדי בן 12, בגובה 2.13 משחק על סל קטסל!!!)

עכשיו קראתי 2.08. אבל אולי הוא גבה מאז פירסום הכתבה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 7:17 pm 
Sophomore

Hacohen כתב:
לא ראיתי אם דיברו פה על אנפרני סימונס שאמור להבחר בסיבוב הראשון (כרגע מדורג 20 אצל מינסוטה). צפוי להיות התיכוניסט הראשון שנבחר בדראפט מאז החוק שקבע שחייבים לעשות לפחות שנה אחת הפסקה בין התיכון למשחק בליגה. חתיכת הימור של מי שתבחר אותו ותחכה שנה, כשכרגע לא ידוע איפה הוא ישחק בשנה הזו. וכן, קוראים לו אנפרני על שם אנפרני הארדוואי.

טוב, זה לא ממש נכון.
קודם כל, אין חוק שקובע שחייבים לעשות שנה אחת הפסקה בין התיכון למשחק בליגה.
החוק הוא שחייבת לעבור שנה בין סיום לימודי התיכון לכניסה לדראפט (ובנוסף להיות בגיל 19 לפחות בשנת הדראפט). ובהתאם, כל מי שנכנס לדראפט יכול לשחק מיד לאחר מכן ב-NBA. אין דבר כזה ששחקן יכול להיכנס לדראפט אבל לא לשחק בליגה, ולכן בשנה הבאה סימונס ישחק ב-NBA.

אז איך סימונס נכנס לדראפט? פשוט מאוד, כי הוא סיים תיכון לפני שנה. רק שבמקום ללכת לקולג', הוא הלך ל-prep school. לא יודע איך לתרגם את זה וגם אין לזה ממש מוסד מקביל בארץ, מין מוסד לימודי בין תיכון למכללה. מכיוון שסימונס סיים את לימודי התיכון ב-2017, הוא יכול להיכנס לדראפט ול-NBA ב-2018.

הוא גם לא הראשון שעושה את זה. ת'ון מייקר הוא הראשון שעבר מהתיכון/prep-school ל-NBA. הוא למד במוסד לימודי עד 2016 ומשם הוא הלך ישר לדראפט. כדי לעשות זאת, הוא הוכיח שהוא סיים את לימודי התיכון באותו מוסד כבר ב-2015, ונשאר שם עוד שנה מרצונו החופשי כ-post-graduate.

סנטר הודי בשם סטנאם סינג גם כן עשה דבר דומה שנה לפני כן, והוא הראשון שנבחר בדראפט היישר מהתיכון/prep-school, מאז שינוי החוק ב-2005. הוא למד באותו מוסד כמו סימונס, IMG Academy, וב-2015 נבחר במקום ה-52 ע"י דאלאס. מאז הוא לא גירד יותר מכמה דקות ספורות בג'י-ליג.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2018 8:28 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
satriani כתב:

מילא זה היה החוזה המחורבן היחיד שהם מחזיקים. קונלי שכמעט ולא שיחק בעונה שעברה ירוויח 97.5 מליון בשלוש העונות הקרובות. למרק גאסול בן ה33 אחרי עונה של 42% מהשדה יש חוזה טיפה יותר גבוה משל פארסונס. יאוש אמיתי.

לפחות הם משחקים (קונלי פצוע אבל אמור לחזור) והם שחקנים ברמת סף אולסטאר.
פרסונס פשוט לא מסוגל פיזית לשחק בליגה. הגוף שלו בשנים האחרונות לא עומד בזה והם משלמים 49 מיליון לשתי עונות הבאות אחרות ששילמו סכום דומה עבור 70 משחקים בשתי עונות הראשונות יחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 415 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Capricorn, ItaySegev, גמליאל, דניאל, רלפי ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: