סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 15, 2018 4:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אתה חושב שזה נורא? כנראה שעוד לא ניסית לעבוד מול רישום המקרקעין בלי עורך דין או מאכער.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 15, 2018 6:54 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אפשר באמת להוסיף את חצי שנת הייסורים מול בנק טפחות כשניסינו לסגור את המשכנתא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 15, 2018 8:05 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן כתב:
אבל סיפרתי :-( ניסיתי גם לספר את הסיפור המלא לנדב פעם במפגש פורום אבל הוא השתעמם נורא מהר.

בגדול בלגן נוראי וכל פשלה אפשרית סביב טיסה שנדחתה. מאז חוויתי גם את שדה התעופה של בריסל ואת לשכת הבריאות של ירושלים שאני לא בטוח שהיו עדיפים.

אני לא אשתעמם, מבטיח. יאללה, תכתוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 16, 2018 8:06 am 
מנהל פורום

אני כבר לא זוכר את כל הפרטים. זה בגדול היתה טיסה שבהתחלה התאחרה ואז ואז נדחתה למחרת, ובכל רגע נתון או שלא היה עם מי לדבר, או או שהושיבו אותנו לחכות במקום הכי לא נוח, או שאמרו שיקרה X וקרה Y, ושבאופן כללי היה צריך לצרוח על אנשים כדי לקבל תשובה כלשהי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 16, 2018 10:10 am 
Hall of Famer

כמה שעות נתקעתם שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 16, 2018 11:52 am 
מנהל פורום

טיסה שהיתה אמורה לצאת בבוקר אאז"נ, שוחררתי משדה התעופה באיזה תשע בערב, כדי לחזור למחרת (ולדעתי כשהגעתי הביתה כתבתי את הת'רד הנזעם). למחרת היתה סאגה נוספת וקצרה יותר כשנתנו לי הנחיות מה לעשות עם המטען ובדיעבד הסתבר שהכל היה בולשיט אבל עדיין נדרשו קצת צעקות וטירטורים להבין את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 17, 2018 11:24 am 
Hall of Famer

אם כבר בירוקרטיית נסיעות: את כרטיסי הטיסה ללרנקה קניתי בסוכנות אינטרנטית בשם mytrip שיש עליה בעקרון ביקורות מצוינות. לא שמתי לב בעת ההזמנה שהחלפתי בין השם הפרטי לשם המשפחה שלי, אבל עוד באותו יום שלחתי להם טופס פנייה לתיקון שם. מכיוון שהם לא הגיבו תוך שבועיים (הזמנתי את הכרטיסים חודש מראש), התקשרתי אליהם. מסתבר שהשירות שלהם מוחזק ע"י הודים שמדברים אנגלית במבטא שאני כמעט לא מסוגל להבין. היו לי 4 שיחות עם השירות שלהם, ובכל אחת מהם נאלצתי לחזור על הדברים פעמיים. בקיצור, הם הבטיחו שהם פונים לארקיע לשנות את השם וישלחו לי מייל על כך, ולא עשו. פניתי לארקיע בעצמי, ומסתבר שרק הסוכנות מורשה לפנות בשמי. היתה לי איתם התכתבות הזויה שבה אני מציע לשלם להם (לארקיע) ישירות על שינוי השם, ושיעזבו אותי בשקט מההודים הלא ברורים-אבל ארקיע סירבו, מבחינתם סוכן או כלום. יום לפני הטיסה הגיע אליי מייל מmytrip שבו אני נדרש לשלם כ300 ש"ח עבור שינוי השם. שילמתי. 10 דקות אח"כ אני מקבל מהם מייל שיש בעיה טכנית ואי אפשר לשנות את השם, ולכן החיוב יוחזר לי. עד עכשיו החיוב לא הוחזר, וכמובן שבשדה התעופה אף אחד לא שם לב לפאקינג טעות כך שכל הסאגה היתה מיותרת מלכתחילה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 17, 2018 3:16 pm 
מנהל פורום

נשמע סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 17, 2018 3:26 pm 
Sophomore

נדב, כל מה שאתה צריך זה לעבוד קצת בהייטק וסביר להניח שהאנגלית ההודית שלך תשתפר פלאים בזמן קצר מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 17, 2018 7:10 pm 
מנהל פורום

אגב, לי לשמוע מיותר ממקור אחד שבעיני אמריקאים המבטא הישראלי גרוע בהרבה מהמבטא ההודי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 17, 2018 9:50 pm 
מנהל פורום

הוא אולי גרוע ושבור אבל עם כל זה הישראלים הרבה יותר מובנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 17, 2018 10:01 pm 
Hall of Famer

הכי קשים הם המבטאים של נייטיב ספיקרס, ע"ע סקוטים, אירים, קוקנים ואפילו דרום אפריקאים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 17, 2018 10:04 pm 
מנהל פורום

שיבר, אני דיברתי בהקשר של מובנות. בעיני אמריקאים כמובן, לא בעיני ישראלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 10:37 am 
Junior

תומר כתב:
אגלוש מעט לאזוטריה - מישהו היה בפופראד (סלובקיה)? יש מה לעשות שם?

הייתי ....

אזור מדהים. מוזמן לתקשר בפרטי להמלצות ממוקדות.

עיקר העניין בסלובקיה הוא אתרי הסקי בחורף (אנחנו היינו בפסח האחרון ועדיין היה שלג וזה חריג) ומסלולי הליכה בעיקר למיטיבי לכת אבל יש גם מסלולים לעצלנים יותר.

כמעט הכל זול בעיקר הלינה והאוכל (דווקא הדלק יקר כמו בישראל והאטרקציות במחירים סבירים אבל לא זולים מאד)

העיר עצמה שקטה ונעימה והיא מהווה מוקד מצוין לטיול כוכב באזור.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 29, 2018 12:47 pm 
Senior

:)
תודה, חזרתי משם כבר ואפילו דיווחתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 30, 2018 11:15 am 
Hall of Famer

שולח את הוריי לטיול של 5 ימים בצפון יוון. עקרונית כבר בניתי להם מסלול שמהותו נחיתה בסלוניקי, שכירת רכב ונסיעה למטאורה, ביקור בכפר מצובו, חזרה לסלוניקי דרך המעיינות החמים של לוטראקי פוזאר והקדשה של יום אחד לסלוניקי.

מיקרו-המלצות?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 30, 2018 1:32 pm 
Junior

תומר כתב:
:)
תודה, חזרתי משם כבר ואפילו דיווחתי

שמח בשבילך. אזור מהמם.
אנחנו נהננו שם מאד מאד , שילבנו את טיולי הכפר בסלובקיה ומעבר קצרצר בבראטיסלבה עם שלושה ימים בווינה (הידעתם שמדובר בערי הבירה הכי קרובות אחת לשניה בעולם?)

תענוג צרוף. והישראלים שאתה לא רוצה לראות בחול עדיין לא גילו אותו.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 30, 2018 1:54 pm 
Sophomore

Hacohen כתב:
שולח את הוריי לטיול של 5 ימים בצפון יוון. עקרונית כבר בניתי להם מסלול שמהותו נחיתה בסלוניקי, שכירת רכב ונסיעה למטאורה, ביקור בכפר מצובו, חזרה לסלוניקי דרך המעיינות החמים של לוטראקי פוזאר והקדשה של יום אחד לסלוניקי.

מיקרו-המלצות?

מלון Dellas boutique hotel בעיירה kalampaka (מטאורה). יש בעיירה אחלה מסעדות, ושווה להגיע לשם בערב, לראות את השקיעה עם המנזרים ולבקר בהם למחרת.

מעבר לזה, אנחנו היינו בעיקר בזגוריה וירדנו דרומה לאתונה לאורך החוף המערבי, אז פחות רלוונטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 30, 2018 2:08 pm 
Hall of Famer

האמת שהמלונות מוזמנים מראש, יש להם 2 לילות בKASTRAKI שהבנתי שזה הכפר שצמוד לקאלאמבקה, ובערב הראשון הם אמורים להתמסר לשקיעה הרומנטית ולשוטט בקאלאמבקה, כשהבוקר שלמחרת יוקדש למנזרים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 30, 2018 3:11 pm 
Freshman

מחפש המלצות מעניינות ללונדון. הייתי שם כבר 4 פעמים וחרשתי למוות את כל הדברים הברורים מאליהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 30, 2018 4:40 pm 
Junior

היינו בצפון יוון לפני אי אילו שנים. מצובו משווק כיעד מאסט אבל שהגענו למקום כבר בסביבות החניון מקום הסריח ממסחור יתר ועשינו אחורה פנה.

לא יודע מה ההעדפות של ההורים שלך. לא הייתי מבזבז זמן על המנזרים התלויים מעבר לביקור כוכב מזגוריה. בחמישה ימים הייתי עושה ארבעה ימים בזגוריה ויום אחרון בסלוניקי אני מניח..

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 30, 2018 4:56 pm 
Hall of Famer

תודה יובב, אבל ההורים שלי לא מגיעים לזגוריה והמסלול די סגור. הכוונה בהמלצות היתה אם מישהו מכיר איזו מסעדה טובה, אטרקציה מגניבה, חנות שווה-כאלה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 31, 2018 2:40 pm 
Hall of Famer

בהסתברות סבירה יהיו לי כמה ימים פנויים במלטה במהלך נובמבר
ראיתי שמזג האוויר ממש נוח ביחס לתקופה זו של השנה ( בערך 20 מעלות ביום , ו-15 בלילה )
מישהו היה שם ויכול לפרט על ביקורו ?
תודה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 03, 2018 4:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראי שעל הקיר כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
ראיתי שדיברו פה על כביש מס' 1 בקליפורניה, אז לכל מי שמתכנן מסע לאורכו - חכו לפחות שנה...
בסערת הגשמים האחרונה שהייתה בקליפורניה התמוטט גשר באזור ביג סור (אזור היערות דרומה ממונטריי-כרמל). אין לגשר הזה תחליף, מה שאומר שבעצם הכביש קטוע ואין שום דרך מעשית לעקוף את הקטע הדפוק. ייקח לפחות שנה, וכנראה יותר, עד שיבנו גשר חדש.
בנוסף, כרגע יש חסימות על הכביש בעוד מקומות בגלל התמוטטויות אבנים ובוץ. אני מניח שאה יפונו בעתיד הקרוב, אבל לגשר שהתמוטט אין תחליף כרגע.

ועכשיו צרה חדשה בכביש 1 של קליפורניה.
בשבת האחרונה הייתה מפולת ענק, אומרים שהיא הכי גדולה בתולדות קליפורניה, מהצוק שגובל בכביש כ-50 ק"מ דרומה מהגשר שהתמוטט.
יותר ממיליון טון של עפר וסלעים כיסו קטע כביש של כחצי קילומטר בערימה של יותר מ-12 מטר גובה. המפולת גם גלשה לים וממש שינתה את קו החוף, במובן של "צריך לעדכן את המפות". תראו בתמונות.
כרגע לא יודעים מתי יוכלו לפנות את המפולת המפלצתית הזו ומה ימצאו מתחת - האם קטע הכביש הזה עוד קיים בכלל.

למרבה המזל, קטע הכביש הזה היה סגור לתיקונים ממילא. כמה ימים לפני המפולת העובדים בכביש שמו לב שהצוק מעליהם לא יציב וראו מה הולך לבוא, הם מיהרו להתפנות ולפנות את כל הציוד המכני הכבד, והקטע נשאר כמובן סגור. כך שלא היו אבידות בנפש וגם לא נזק ישיר, מעבר לכביש עצמו.
תמונה
תמונה

עדכון למי שבונה על זה בקיץ - הגשר החדש כבר בנוי ונחנך כבר לפני חודשיים-שלושה, אבל המפולת העצומה לא פונתה וגם לא תפונה. היא תהפוך לחלק מהנוף וקטע הכביש החלופי יסלל עליה.
למרבה הצער זה יסתיים רק בספטמבר-אוקטובר, אז גם הקיץ הזה אי אפשר יהיה לעשות את כביש 1 ברצף בין ל"א וס"פ.

הקפצה למי שמתכנן משהו בקליפורניה - בשעה טובה נפתח נתיב אחד על המפולת ההיא, ולראשונה מאז התמוטטות הגשר לפני כשנתיים כביש 1 של קליפורניה פתוח כל הדרך מל"א עד ס"פ. בנקודת המפולת כאמור פתוח נתיב אחד בלבד, כך שהתנועה מתנהלת לסירוגין - פעם הצפונים נוסעים ופעם הדרומים; לקראת סוף החודש ייפתח הנתיב השני הנסיעה תהייה חופשית לשני הכוונים. לפי המפה האינטראקטיבית של מנהל התנועה של קליפורניה, השריפות שמשתוללות בכל מיני מקומות לא משפיעות על הכביש הזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 15, 2018 10:34 am 
Sophomore

נוסעים עוד שבועיים ללונדון, לארבעה ימים בסופ"ש.

כרגע מנסה להסגר על מלון. נמצאו אופציות סבירות יחסית באזורים:
Ealing, New Charlton, Bow (Bow church), Golders green, Stamford hill.

המלצות/דיס על האזורים האלו כאופציות לינה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1220 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 49  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: