סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 6:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: אמארה במשרד הפנים
הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2019 12:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לפחות תומאס הודיע שישאר בוודאות בעונה הבאה בירושלים.נכס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2019 12:56 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
אם העונה האחרונה מהווה איזושהי אינדיקציה לעונה הבאה, אז אני מעדיף את הגימיק של אמארה על הגימיק של טיוס, בטח ובטח אם הוא מגיע עם תג מחיר נמוך יותר.

בספורט 5 טוענים שמכבי גיששה אצל אמארה שזול בהרבה מתיוס השאלה אם בגיל 37 הוא יוכל לעמוד בעומס של 80 משחקים בעונה בצהוב?

עכשיו מפורסם בוואן שמכבי טוענים שאמארה מבוגר מדיי לעונת יורוליג ארוכה והוא לא בתוכניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2019 2:17 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
וגם ביבי טען שהוא לא עוסק בחוק החסינות וגם כחלון טען שהוא לא ישב בממשלה עם ביבי תחת כתב אישום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אמארה במשרד הפני
הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2019 3:13 pm 
Junior

עולה מדבריך שאתה חושש שמועדון הכדורסל מכבי ״פוקס״ תל אביב עשוי שלא לדייק בדבריו, עד כדי אי אמירת אמת.

אני מת על אמארה ועל כל הפמליה ההזויה שלו שמסתובבת בעיר, אבל מבחינה מקצועית נטו, טיוס-בלאק-אובראיינט טובים ממנו בהרבה בשלב הזה של הקריירה שלו ואני די בטוח שגם במכבי מבינים את זה. למעשה, אם כבר עושים הקבלות להזיה הפוליטית מאתמול, הגישושים של מכבי אצל אמארה מזכירים הרבה יותר את ההצעה של ביבי לגבאי - הם לא באמת רוצים אותו אבל אם אפשר לשחק בו קצת ועל הדרך להכניס לסרטים את היריב, אז למה לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2019 3:21 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
עולה מדבריך שאתה חושש שמועדון הכדורסל מכבי ״פוקס״ תל אביב עשוי שלא לדייק בדבריו, עד כדי אי אמירת אמת.

אני מת על אמארה ועל כל הפמליה ההזויה שלו שמסתובבת בעיר, אבל מבחינה מקצועית נטו, טיוס-בלאק-אובראיינט טובים ממנו בהרבה בשלב הזה של הקריירה שלו ואני די בטוח שגם במכבי מבינים את זה. למעשה, אם כבר עושים הקבלות להזיה הפוליטית מאתמול, הגישושים של מכבי אצל אמארה מזכירים הרבה יותר את ההצעה של ביבי לגבאי - הם לא באמת רוצים אותו אבל אם אפשר לשחק בו קצת ועל הדרך להכניס לסרטים את היריב, אז למה לא?

כבר התחלת ללכלך עליו ? חכה שהוא יעזוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2019 3:33 pm 
מנהל פורום

מי, אבי גבאי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 30, 2019 5:59 pm 
Junior

ביזאד סופריאן כתב:
נביא בעירו כתב:

כבר התחלת ללכלך עליו ? חכה שהוא יעזוב...

הבנתי את הנראטיב. אוהד מכבי באדום צבוע שמלכלך על השחקנים שהוא כביכול אוהד, ברגע שהוא שומע שהם אולי עוברים למכבי...

חמוד, אבל לצערי לגמרי לא קשור למציאות. כאמור, אני מת על אמארה ואצטער מאוד לראות אותו בצהוב. אפילו טענתי פה העונה כמה פעמים שהתקפית הוא נראה השנה טוב משמעותית מאשר לפני שנתיים. כישראלי, הוא כמובן טוב בהרבה מהתסמונת הפסיכולוגית שנקראת ליאור אליהו. במקביל, הוא חור ענק בהגנה ובאופן כללי , אני חושש שמה שנראה לגמרי לא רע בליגה הישראלית ובפיב״א ליג, עשוי להתרסק ביורוליג באופן לא נעים לצפייה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 31, 2019 2:06 am 
Hall of Famer

לא חושב שתהיה לו בעיה לתת נניח 15 דקות טובות למשחק כגיבוי של בלאק ביורוליג
גם עניין העומס יכול להתברר כמוגזם, כי (בייחוד בחוקים החדשים) מכבי יוכלו לא להשתמש בו מדי פעם במשחקי הליגה המקומית (למשל לפני ואחרי שבועות עם משחק כפול ביורוליג)

ואם נשים את העניין המקצועי בצד רגע, אני מניח שחלק נכבד מאוד מעלותו הגבוהה יחזור למכבי כמינוף יחסי של יחסי ציבור וכו' - כך שבשורת המאזן הסופית הוא לא שחקן יקר לטעמי

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2019 12:58 pm 
Sophomore

השאלה הכי משמעותית עם אמארה למכבי היא איך הוא יקבל את המעמד שלו שם.

הוא כבר הוכיח ב-2017 שהוא יכול לוותר על אגו ולמלא תפקיד בשביל הקבוצה אבל עדיין היה שחקן מרכזי מאד. אם באמת מכבי תביא אותו תוך מחשבה שיתרכז במשחקי הליגה שלנו כשביורוליג הוא מקבל פירורים זה יהיה מעניין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 01, 2019 10:42 pm 
Hall of Famer

אני לא רואה איך המעמד שלו יהיה פחות מזה שהיה בירושלים השנה (עד לשלב מתקדם בעונה - 18 דקות במשחק אחד בשבוע - במפעל השלישי בחשיבותו באירופה...). הרי לא יביאו אותו כסנטר שלישי אחרי בלאק וטיוס, ומעמד כסנטר שני "כבר מקנה" נניח לכל הפחות 10-15 דקות קבועות ביורוליג.
בשיקלול כלל המסגרות - לא מן הנמנע שלמשל הוא ישחק יותר מכפול דקות במכבי מאשר בירושלים.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2019 7:45 pm 
Hall of Famer

יש מספיק דוגמאות מן העבר, שגורמות לי להאמין שאמארה יצא "מרוצה" מהשידוך הזה כמו משן כואבת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 03, 2019 10:26 pm 
Junior

רק שישמור על הכוס שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 14, 2020 3:56 pm 
Junior

על פי רועי כהן, אמארה סטודמאייר במגעים עם פנאתינייקוס
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 32700.html
ציטוט:
כבר בתקופתו בהפועל ירושלים, אמארה סטודמאייר לא הסתיר את רצונו להגיע ליורוליג ולשחק ברמה האירופית הגבוהה ביותר. אחרי שסיים את הפרק הסיני הקצרצר, ייתכן שהתנאים הבשילו: לאתר ערוץ הספורט נודע כי כוכב ה-NBA לשעבר נמצא במגעים עם פנאתינייקוס שמחפשת להתחזק בשחקן לקו הקדמי.

סטודמאייר זוכה להערכה רבה מצד מאמן פאו, ריק פיטינו, ואף סיפר בעבר כי המאמן ניסה לגייס אותו לאוניברסיטת לואיוויל לפני שנרשם לדראפט 2002 היישר מהתיכון. אלא שסטודמאייר החליט לקפוץ ישר אל הליגה הטובה בעולם, והשאר היסטוריה.

אם השיחות עם סטודמאייר לא יבשילו, בפאו בוחנים את מועמדותו של אנדרה בלאטץ׳, גם הוא עם עבר ב-NBA ובשנים האחרונות שיחק בליגה הסינית. ב-11 משחקים במדי פוג׳יאן הסינית, רשם סטודמאייר 19.3 נק׳ ו-8.2 ריבאונדים. בעונה שעברה בירושלים קלע 13 נק׳ ב-18 דקות בליגת העל.

אקס ישראלי נוסף שעשוי לחזור לאירופה הוא דיאנדרה קיין, שקיבל הצעה מאא״ק אתונה, יריבתה של הפועל ירושלים בבית ב׳ בליגת האלופות. היוונים מעוניינים שקיין יחליף את האוורד סנט רוס, שעבר לצסק״א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 513 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, נורטון ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: