סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 12:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 605 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 15, 2020 5:15 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני ממש מקווה שהוא לא יהיה בחמש הבחירות הראשונות.
הסיכוי לבאסט בבחירה כלכך גבוהה עם הלחץ הזה הוא מטורף.
אני מאחל לו הצלחה לא משנה איפה הוא ייבחר, כי מקום הבחירה פחות חשוב מאשר לאן הוא מגיע ומה הוא יעשה שם, אבל זה לא יהיה כיף אם הוא ייבחר כל כך גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 15, 2020 5:52 pm 
Hall of Famer

אני חושב שאנחנו רואים פעם אחר פעם (ואולי אף באופן מתגבר) בשנים האחרונות עד כמה חשוב לרוקי לאן הוא מגיע להתפתח
אפשר אמנם לטעון שממילא "הארגונים הטובים" בוחרים טוב יותר כבר ברמת "חומר הגלם", אבל לטעמי זה כבר מעבר לזה
לכן אני מקווה מאוד שאבדיה יגיע לגולדן סטייט, כי אני לא אוהב יותר את האפשרויות האחרות עבור התפתחותו
אטלנטה בבחירה 6 "מרגיש לי" גם כאופציה מעניינת, אבל אני מוטה כי אני מאמין מאוד בקבוצה שם פשוט

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 15, 2020 6:37 pm 
Junior

B.Grant44 כתב:
itay2 כתב:
באתר nbadraftroom, שמו את אבדיה בבחירה הראשונה, עם הבהרה שאין מועמד וודאי לבחירה ראשונה. אבל עדיין, די הזוי.

ממש לא הזוי, הוא במרחק פיתוח קליעה יציבה מבחוץ מלהפוך לכוכב בליגה וכבר עכשיו נחשב לסמול המוביל בדראפט. אפשר לטעון שמינסוטה זקוקה לו יותר משהיא זקוקה לאנתוני אדוארדס, בהנחה שמתכוונים להשאיר את ביזלי. אין פאוור פורוורד בולט בדראפט הזה ויתכן שרוסאס ינסה להביא את ג'רמיי גרנט. חמישייה של ראסל-ביזלי-אבדיה-גרנט-טאונס זה יופי של דבר. עדיין, מקווה לטובת מינסוטה ובעיקר לטובת אבדיה, שהם יצליחו לעשות טרייד-דאון לבחירה 3-4 (אדוארדס מתאים בול לשארלוט) תמורת נכס או שחקן כלשהו. כך שאבדיה יהיה חשוף לבחינה מדוקדקת פחותה.

לא רואה אותו בשום סיטואציה הופך לכוכב בליגה. אם הוא יעשה קריירה כמו של גאלינרי נניח (אחלה שחקן, אבל בטח לא כוכב) זה יהיה מדהים. מבחינת כישרון נטו, ממה שיצא לי לראות הייתי מדרג אותו 5-6 בדראפט הזה (מודה, מהתרשמות די שטחית של חלק מהשחקנים).
ובדראפט כל כך דל בכישרון, עבור קבוצה בסיטואציה כל כך רעה כמו מינסוטה, לבחור שחקן משיקולי עמדות זו טעות קטסטרופלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 15, 2020 10:14 pm 
Junior

גולדן סטייט זו פנטזיה מהסוג הרע, כיוון שסופו יהיה בטרייד לניקס או לארגון גרוע אחר שעושה טנקינג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 15, 2020 11:10 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
אני חושב שאנחנו רואים פעם אחר פעם (ואולי אף באופן מתגבר) בשנים האחרונות עד כמה חשוב לרוקי לאן הוא מגיע להתפתח

איפה אתה רואה את זה?
אני ממש לא מסכים עם זה
ורואים את זה גם בניסיונות שלא עולים יפה לשקם בחירות שלא צלחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 15, 2020 11:44 pm 
Hall of Famer

איפה לא?
תסתכל על אסופת הבחירות של מינסוטה, פיניקס ושות' מהשנים האחרונות
לא ייתכן הרי שכולן בחירות רעות נכון לרגע הבחירה - זה טיעון לא סביר
גם השחקנים המוכשרים באמת (שממש נבחרו בטופ, ובאמת הוכיחו את עצמם מבחינת סקילס, בריאות וכו') עדיין סוג של מפוספסים ולא עשו תכלס כלום בליגה ברמת ההישגית הקבוצתית - וויגינס, טאונס, בוקר
ואלו שפחות - דאן, מרקאנן (שהועבר לשיקאגו), אלכס לן, בנדר, ג'וש ג'קסון - כל אלה בחירות 4-7 שכבר היו אמורים להפוך למשהו משמעותי לכאורה

מצד שני
אדביו והירו במיאמי, סיאקם ואנונובי בטורונטו - בחירות 13 ואילך
לסיאקם כבר יש טבעת (אנונובי היה פצוע טכנית אמנם), אדביו והירו היו בגמר NBA, וכל הנ"ל צפויים גם בשנים הבאות להיות משמעותיים במאבקי פלייאוף. על מי אפשר להגיד זאת מהרשימה המכובדת כמה שורות למעלה?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 15, 2020 11:55 pm 
Hall of Famer

במחשבה נוספת, אמנם זה לא רוקים, אבל אפשר גם לראות את ההשתלבות של סתם שחקנים שהקבוצות מרימות מ"שום מקום":
ואן-וליט, דאנקן רובינסון, קנדריק נאן
אם מחפשים השתלבות מצוינת של שחקנים די בינוניים לכאורה שהגיעו מאירופה (ולא בגיל צעיר, כלומר בכלל לא מסומנים כפרוספקטים או משהו): תייס, אינגלס (אם הולכים קצת אחורה)

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 12:02 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
איפה לא?
תסתכל על אסופת הבחירות של מינסוטה, פיניקס ושות' מהשנים האחרונות
לא ייתכן הרי שכולן בחירות רעות נכון לרגע הבחירה - זה טיעון לא סביר
גם השחקנים המוכשרים באמת (שממש נבחרו בטופ, ובאמת הוכיחו את עצמם מבחינת סקילס, בריאות וכו') עדיין סוג של מפוספסים ולא עשו תכלס כלום בליגה ברמת ההישגית הקבוצתית - וויגינס, טאונס, בוקר
ואלו שפחות - דאן, מרקאנן (שהועבר לשיקאגו), אלכס לן, בנדר, ג'וש ג'קסון - כל אלה בחירות 4-7 שכבר היו אמורים להפוך למשהו משמעותי לכאורה

מצד שני
אדביו והירו במיאמי, סיאקם ואנונובי בטורונטו - בחירות 13 ואילך
לסיאקם כבר יש טבעת (אנונובי היה פצוע טכנית אמנם), אדביו והירו היו בגמר NBA, וכל הנ"ל צפויים גם בשנים הבאות להיות משמעותיים במאבקי פלייאוף. על מי אפשר להגיד זאת מהרשימה המכובדת כמה שורות למעלה?

לא נראה לך שההבדל הוא ברמת ההנהלה?
אתה נותן דוגמאות של מיאמי וטורונטו ובוסטון, שלוש מההנהלות הכי טובות בליגה.
וכן, בהחלט ייתכן שבנדר, ג'וש ג'קסון ולן היו בחירות רעות. זה טיעון סביר מאוד שהנהלות חלשות יבחרו לא טוב בדראפט. או לא יצליחו לפתח קבוצות מצליחות סביב שחקנים טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 12:14 am 
Hall of Famer

יהיה קשה להפריד משתנים בין תוצר לא טוב מהדראפט בגלל עצם הבחירה בו, או שיפור פחות טוב של השחקן בהמשך מבחינת התאמת role מתאים בקבוצה, פיתוח יכולות אישיות, ביטחון מהמערכת וכו'.

אני חושב שאם חלק משחקני פיניקס הנ"ל (כולל אפילו בנדר למשל) היו נוחתים בטורונטו או בוסטון למשל - הם היו משתלבים שם נהדר כשחקני רוטציה בקבוצות מנצחות.
מנגד, אם אנונובי למשל היה נוחת בפיניקס/מינסוטה - אני בכלל לא בטוח שהוא ב-NBA היום למשל (בטח אחרי שנה בחוץ בגלל פציעה - שנניח שהייתה מתרחשת בכל מקרה...).

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 12:21 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
יהיה קשה להפריד משתנים בין תוצר לא טוב מהדראפט בגלל עצם הבחירה בו, או שיפור פחות טוב של השחקן בהמשך מבחינת התאמת role מתאים בקבוצה, פיתוח יכולות אישיות, ביטחון מהמערכת וכו'.

אני חושב שאם חלק משחקני פיניקס הנ"ל (כולל אפילו בנדר למשל) היו נוחתים בטורונטו או בוסטון למשל - הם היו משתלבים שם נהדר כשחקני רוטציה בקבוצות מנצחות.
מנגד, אם אנונובי למשל היה נוחת בפיניקס/מינסוטה - אני בכלל לא בטוח שהוא ב-NBA היום למשל (בטח אחרי שנה בחוץ בגלל פציעה - שנניח שהייתה מתרחשת בכל מקרה...).

אני ממש ממש לא חושב כך
וממילא שחקן רוטציה בבחירה גבוהה זה כישלון באופן יחסי לציפיות (בניגוד לאנונובי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 2:17 am 
Hall of Famer

אגב, למה בוקר התפתח נהדר באותה פיניקס ואילו החבר׳ה האחרים לא?
למה לג׳ימי באטלר היה את אחד הגרפים המרשימים ביותר אולי בהיסטוריה של שיפור
ואילו חבר׳ה אחרים כמו ג׳יימס ג׳ונסון שעברו בבולס באותה תקופה לא מצאו את עצמם בקבוצה?
אני לא אומר שלקבוצה שאתה נבחר אליה אין חשיבות אבל החשיבות היא שולית באופן יחסי לאיכות הבחירה.
הבחירות שאתה ציינת פשוט היו בחירות גרועות מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 3:20 am 
Hall of Famer

שוב, "בחירות גרועות מאוד" זה מה שאתה טוען לאור מה שראית עד כה מאותם שחקנים על המגרש - ובצדק מבחינתך.
חלק מהטיעון שלי הוא שאותם שחקנים בדיוק - היו אולי נראים טוב יותר בקבוצות אחרות (אפילו אם הם באמת בחירות גרועות).

אגב, כספי בפודקאסט שלו חזר מספר פעמים על הטיעון הבא פחות או יותר: "יש סדר גודל של 50 שחקנים בליגה שהם ממש טובים והיו מגיעים לרמות של אולסטאר (ומעלה) כמעט בכל סיטואציה. מבין היתר - ההבדלים לא כה גדולים, ומה שמכריע בסוף מה תהיה רמתו של השחקן - אלו המערכות והסיטואציות שהוא חווה לאורך השנים".
מן הסתם הוא טיפה מפשט, וברור שהשחקן המאה בטיבו בליגה הוא בממוצע יותר "מוכשר" מהשחקן ה-400 בטיבו בממוצע, אבל אני באופן מסוים יכול להתחבר ל"תזה" הזו.

בוא נשאל הפוך דווקא לגבי ה-undrafted, אתה רואה את ואן-וליט מגיע לכזאת רמת כדורסל (ולא מבחינת סקורר חסר משמעות בקבוצה קטנה, אלא השליטה במשחק וכו') בקרקס של פיניקס? את דאנקן רובינסון מקבל סט תרגילים עבורו במינסוטה?
לא יודע כמה אתה עוקב אחרי הכדורסל באירופה, אבל אני לא חושב שהייתה סיבה לחשוב שדווקא דניאל תייס ישתלב טוב יותר ב-NBA מכל מיני ניקולו מלי, ג'פרי לוברן, אנטה ז'יז'יץ' ושחקנים מהסטייל הזה.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 3:37 am 
Senior

אני חושב שבוקר התפתח מאוד לאט ומאוד לא נהדר בהתחשב ברמת הכישרון הגולמי שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 5:36 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:

בפעם האחרונה שבדקתי הוא בסך הכל בן 23. התפתח יפה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 5:41 am 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
שוב, "בחירות גרועות מאוד" זה מה שאתה טוען לאור מה שראית עד כה מאותם שחקנים על המגרש - ובצדק מבחינתך.
חלק מהטיעון שלי הוא שאותם שחקנים בדיוק - היו אולי נראים טוב יותר בקבוצות אחרות (אפילו אם הם באמת בחירות גרועות).

אגב, כספי בפודקאסט שלו חזר מספר פעמים על הטיעון הבא פחות או יותר: "יש סדר גודל של 50 שחקנים בליגה שהם ממש טובים והיו מגיעים לרמות של אולסטאר (ומעלה) כמעט בכל סיטואציה. מבין היתר - ההבדלים לא כה גדולים, ומה שמכריע בסוף מה תהיה רמתו של השחקן - אלו המערכות והסיטואציות שהוא חווה לאורך השנים".
מן הסתם הוא טיפה מפשט, וברור שהשחקן המאה בטיבו בליגה הוא בממוצע יותר "מוכשר" מהשחקן ה-400 בטיבו בממוצע, אבל אני באופן מסוים יכול להתחבר ל"תזה" הזו.

בוא נשאל הפוך דווקא לגבי ה-undrafted, אתה רואה את ואן-וליט מגיע לכזאת רמת כדורסל (ולא מבחינת סקורר חסר משמעות בקבוצה קטנה, אלא השליטה במשחק וכו') בקרקס של פיניקס? את דאנקן רובינסון מקבל סט תרגילים עבורו במינסוטה?
לא יודע כמה אתה עוקב אחרי הכדורסל באירופה, אבל אני לא חושב שהייתה סיבה לחשוב שדווקא דניאל תייס ישתלב טוב יותר ב-NBA מכל מיני ניקולו מלי, ג'פרי לוברן, אנטה ז'יז'יץ' ושחקנים מהסטייל הזה.

לכספי הטיעון מאוד נוח. זה אומר למעשה שבזמנו הוא היה שווה ערך, פחות או יותר, לשחקן ה-51 בטיבו בליגה.
כמובן שזה קשקוש.

אני כן מסכים עם שיש מעט מאוד שחקנים שמזיזים את המחט
ואני נוטה להסתכל על הליגה בדרגות - טופ5 (סופרסטאר), טופ25 בליגה (כוכב), טופ75 (שחקן טוב מאוד)
אבל זה לא אומר שכל שאר השחקנים שווים בערכם.

כך או כך, לא ברורה לי ההשוואה לשחקנים שמשחקים בקבוצות עם המאמנים הטובים בליגה. ברור שימקסמו את התפוקה שלהם.
זה לא אומר שום דבר לגבי ההתפתחות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 5:49 am 
Senior

Att כתב:
Yuval כתב:

הוא בן 24 והוא שיחק 5 עונות כבר. הוא לא התפתח יפה מאוד, הוא התפתח לאט ולא נהדר בהתחשב ברמת הכישרון הגולמי שלו.
אני גם לא באמת מאמין שאתה טוען אחרת. גם לא הבנתי את הטענה על המאמנים. למה מאמן טוב זה לא חשוב להתפתחות של שחקן. וגם לא המועדון. אבל אני מפחד לשאול :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 6:09 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:
Att כתב:
Yuval כתב:

הוא בן 24 והוא שיחק 5 עונות כבר. הוא לא התפתח יפה מאוד, הוא התפתח לאט ולא נהדר בהתחשב ברמת הכישרון הגולמי שלו.
אני גם לא באמת מאמין שאתה טוען אחרת. גם לא הבנתי את הטענה על המאמנים. למה מאמן טוב זה לא חשוב להתפתחות של שחקן. וגם לא המועדון. אבל אני מפחד לשאול :(

בוקר נבחר במקום ה-13 בדראפט. זה לא שהיה לנו כאן כוכב ברור מאליו.
כך או כך, הוא מתפתח יפה מאוד והצוות מסביבו משתפר ויחד איתו גם ההישגים הקבוצתיים של פיניקס.
עד השנה, הוא היה אנדרייטד בגלל הסגל המשלים האומלל שהיה לידו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 6:23 am 
Senior

תנסה לחשוב איך אפשר להפריך את הטענה שלך.
כי אם אני מבין נכון, בהנחה שהשחקן לא התפתח טוב, זה כי הוא היה בחירה רעה.
הוא היה בחירה רעה כי ההנהלה גרועה.
אם הוא התפתח טוב בקבוצה טובה זה כי ההנהלה בחרה שחקן טוב.
ואם הוא התפתח בסדר זה בגלל שהוא אמור היה להתפתח בסדר.

זה נשמע שלא משנה מה קורה, לקבוצה והסיטואציה אין משמעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 6:27 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:
תנסה לחשוב איך אפשר להפריך את הטענה שלך.
כי אם אני מבין נכון, בהנחה שהשחקן לא התפתח טוב, זה כי הוא היה בחירה רעה.
הוא היה בחירה רעה כי ההנהלה גרועה.
אם הוא התפתח טוב בקבוצה טובה זה כי ההנהלה בחרה שחקן טוב.
ואם הוא התפתח בסדר זה בגלל שהוא אמור היה להתפתח בסדר.

זה נשמע שלא משנה מה קורה, לקבוצה והסיטואציה אין משמעות.

יש להן משמעות אבל כאמור, היא שולית באופן יחסי לבחירה עצמה.
האם אתה באמת חושב שאלכס לן או בנדר או שאר הבחירות האומללות של פיניקס היו הופכים להיות כוכבים בקבוצה אחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 6:33 am 
Senior

לא, אני חושב שזה שילוב של כשרון, ארגון, מאמן וסיטואציה. בטח ללבל של רול פליירס מוצלחים. בנדר לא היה מצליח בשום מקום :(

סתם קח דוגמא את דני גרין מהויכוח הקודם שלי. אתה חושב שאם הוא לא היה מתגלגל לספרס אחרי שקליבלנד חתכו אותו, הייתה לו אותה קריירה? לא חושב שהשנים שלו בסן אנטוניו גרמו לו להתפתח טוב יותר מאשר אם נניח היה חותם בסקרמנטו ב-2010?

יש בחירות רעות. יש בחירות טובות. ויש שחקנים שההתפתחות שלהם תלויה בסיטואציה ומקום לא פחות מהכישרון שלהם.

תריץ את הקריירה של דני גרין בסימולטור מאה פעם והוא מגיע להפועל ירושלים באחוז דיי גבוה מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 6:47 am 
Senior

יש גם דוגמאות מהסוג שרמזת שלא רואים. צ'ונסי בילאפס. ג'רלד וואלאס זו עוד אחת שאני זוכר. ג'רמיין אוניל.

אני יודע שזה בעיקר אומר שאני זקן, אבל זה השחקנים שעולים לי בראש בלי להתחיל לגגל קרייריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 6:55 am 
Hall of Famer

זה לא בגלל שאתה זקן :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 7:13 am 
Senior

לא הבנתי את החידוד.
אבל התעלמת מהתוכן. אם כי אני מודה שהציפיות שלי היו נמוכות.

נתתי לך דוגמא של שחקן שדיברנו עליו לא מעט השבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 12:15 pm 
Junior

Yuval כתב:
Att כתב:
Yuval כתב:

שיחק חמש עונות, כשהאחרונה מביניהן תחת המאמן החמישי שלו כבר. עד אייטון, השחקנים שפניקס בחרה מהלוטרי להקיף אותו בהם היו בנדר, כריס וג'וש ג'קסון. בין הטרייד על בלדסו ועד שרוביו הגיע בקיץ האחרון, לא היה רכז נורמלי לצדו וכך הוא פיתח הרגלים גרועים - מנטליות של סקורר אנוכי (אני זוכר שמיד לאחר הדראפט הוא נראה יותר כמו ריי אלן צעיר).

אז הצליח להנהלת הסאנס שבחרה בו 13 בדראפט; פחות הצליח לה בפיתוח שלו ובבנייה סביבו, עד לשנה+ האחרונה (מאוד אהבתי את הטרייד דאון מג'ארט קולבר לקמרון ג'ונסון + שאריץ', את הבאת ביינס במחיר מינימלי ואת החתמת רוביו כמובן - פחות אהבתי את מכירת וורן תמורת נזיד עדשים, אבל אם זה מה שהיה נחוץ לפינוי הקאפ ספייס עבור רוביו, ניחא).

גם לא הבנתי איך גררת את דני גרין לדיון, הוא ובוקר זה apples & oranges.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 16, 2020 12:43 pm 
Senior

למה ההשוואה בין בוקר לדני גרין צריכה להיות רלוונטית? יובל הביא את גרין כדוגמא לשחקן שהתפתח בין היתר בזכות הארגון שהוא היה בו, הוא לא השווה בין השניים בשום שלב.

גם מה שכתבת על ההרגלים שבוקר פיתח זה חלק מהטענה- בפיניקס הוא פיתח הרגלים רעים, בארגונים מוצלחים יותר זה אולי לא היה קורה.
אני חושב שבוקר הוא דוגמא טובה מאוד לחשיבות הארגון - שחקן יותר מוכשר מקליי תומפסון שכנראה בחיים לא יהיה טוב כמוהו, בעיקר כי הוא עסוק הרבה יותר בלרפד סטטיסטיקות מבלנצח משחקים.
מאוד ייתכן שהוא הגיע עם הגישה הלא נכונה לליגה, אבל עצם זה שהוא הגיע לארגון מבולגן שלא באמת מחפש לנצח משחקים ושמאפשר לו את זה, בטוח לא עזר.

גם אייטון זה שחקן שמבחינת כשרון הוא כנראה בין 5 הגבוהים המובילים בליגה ואני די בספק אם יגיע לשם, וגם פה קשה שלא לתהות אם יש לפיניקס חלק בזה שאף אחד לא מדבר עליו כפרוספקט לכוח מאוד משמעותי בליגה בעתיד הקרוב.

מרקיז כריס, ג'וש ג'קסון וTJ וורן זה עוד דוגמאות לשחקנים שלא מיצו את הפוטנציאל בפיניקס, אבל בדוגמאות שלהם כנראה שלפחות שחקן או שניים הם פשוט באסטים שאף פעם לא היו מממשים את ההבטחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 605 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: THE G1, אוהד גליל ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: