סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 9:53 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 247 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: "שומרי הסף"
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 8:36 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ומתברר שאישה שסיננה לעבר מנדלבליט "פרשת משפטים בושה" ביום שבת נלקחה לחקירה על זה.
נפלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 8:53 am 
Sophomore

זה כן אני כתב:
ומתברר שאישה שסיננה לעבר מנדלבליט "פרשת משפטים בושה" ביום שבת נלקחה לחקירה על זה.
נפלא.

אשה מעוכבת לחקירה כי פרסמה פוסט נגד שרה נתניהו. ועוד פוסט שכל אידיוט מבין שלא מדובר באיום. או בקריאה לעשות מעשה נגד שרה נתניהו. אני בטוח שאתה מתרעם על כך.

https://news.walla.co.il/item/3384469

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 9:49 am 
Junior

כן, אין ספק שמדובר בשני מקרים בעלי התבטאויות סימטריות.
שאלוהים יעזור לי, עם מה אני צריך להתמודד לפעמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 9:55 am 
Sophomore

זה כן אני כתב:
כן, אין ספק שמדובר בשני מקרים בעלי התבטאויות סימטריות.
שאלוהים יעזור לי, עם מה אני צריך להתמודד לפעמים.

כלומר למרות ההתלהמות הרגילה, הראת שלטיעונים שלך אין שום ערך ענייני אלא אך ורק להכניס ל"שמאלנים". אה...ושאתה שולט באפרופים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 10:55 am 
Junior

לכולם פה אני עונה עניינית, לך אני נוהג לענות לפי רמת הטיעונים שלך.
אין לי משהו אישי נגדך, אך השנאה שלך לביבי והסביבה שלו (דבר לגיטימי כשלעצמו) לא מאפשרת לנהל איתך דיאלוג ענייני שמתעלה, במקרה הטוב ביותר, על רמה של כיתה ד'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 11:04 am 
Sophomore

זה כן אני כתב:
לכולם פה אני עונה עניינית, לך אני נוהג לענות לפי רמת הטיעונים שלך.
אין לי משהו אישי נגדך, אך השנאה שלך לביבי והסביבה שלו (דבר לגיטימי כשלעצמו) לא מאפשרת לנהל איתך דיאלוג ענייני שמתעלה, במקרה הטוב ביותר, על רמה של כיתה ד'.

"לכולם אני עונה עניינית"=רמת אמינות "שיחתך חשובה לנו מאוד".
על שאר השטויות הרגילות שלך לא אבזבז את זמני. מן הסתם ברור פה לכולם ששומרי הסף מזיזים לך רק כל זמן שהם לא מגבים אוטמטית את שלטון המושחת בסגנון טורקיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 11:14 am 
Junior

טוב, שמענו את דבריך החכמים כרגיל, עכשיו תחזור לשחק בחצר ותן למבוגרים להמשיך מכאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 12:57 pm 
Junior

כאדם עם מעט מאוד ידע והבנה בעולם המשפטי אני רק אציין 2 דברים:
1) כל החשיפות על הפרקליטות, משטרה , בתי המשפט וכו' הן סופר חשובות. חשוב שהציבור יאמין בגופים האלו וחשוב שהגופים האלו יהיו נקיים.
2) הסמיכות בין חקירות/משפט ראש הממשלה והגילויים/חשיפות הרבות צובעות את הגילויים האלו באינטרסים ברורים (לא על ידך), זה לא אומר בשום צורה שהגילויים לא חשובים או לא נכונים אלא שמטרת החשיפה שלהם היא לא "טהורה" (כפי שראינו בקפיצה הלוגית האדירה אחרי פרסום קלטות מנדלבליט). ברגע שכל ביקורת על הפרקליטות הולכת יד ביד עם טיעונים על תפירת תיקים לביבי ועל סיבות לביטול המשפט (כפי שהפליא לטעון יו"ר הקואליציה) אז כל הדיון על הפרקליטות והמשטרה הופך להיות כן ביבי/לא ביבי. זו אחת הדוגמאות לבעיתיות של ראש ממשלה מכהן עם כתבי אישום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 1:18 pm 
Sophomore

sheky כתב:
1) כל החשיפות על הפרקליטות, משטרה , בתי המשפט וכו' הן סופר חשובות. חשוב שהציבור יאמין בגופים האלו וחשוב שהגופים האלו יהיו נקיים.
2) הסמיכות בין חקירות/משפט ראש הממשלה והגילויים/חשיפות הרבות צובעות את הגילויים האלו באינטרסים ברורים (לא על ידך), זה לא אומר בשום צורה שהגילויים לא חשובים או לא נכונים אלא שמטרת החשיפה שלהם היא לא "טהורה" (כפי שראינו בקפיצה הלוגית האדירה אחרי פרסום קלטות מנדלבליט). ברגע שכל ביקורת על הפרקליטות הולכת יד ביד עם טיעונים על תפירת תיקים לביבי ועל סיבות לביטול המשפט (כפי שהפליא לטעון יו"ר הקואליציה) אז כל הדיון על הפרקליטות והמשטרה הופך להיות כן ביבי/לא ביבי. זו אחת הדוגמאות לבעיתיות של ראש ממשלה מכהן עם כתבי אישום.

מה פתאום, זכ"א "ענייני" לגמרי. למשל, כולם זוכרים את הביקורת הנוקבת שלו על שומר הסף דן אלדר, מ"מ פרקליט המדינה, על כך שבועיים לפני הבחירות נזכר להנחות את המשטרה לפתוח בחקירה נגד המימד החמישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 2:51 pm 
Junior

sheky כתב:

וחוץ מזה מה דעתך על כך שאישה שאמרה לאדם בכיר משפט ברמת החומרה של "תתבייש לך" נלקחה לחקירה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 3:06 pm 
Junior

אם זה נכון זה חמור. זה כמובן גרסה שלה לחלוטין ואין לי מושג כמה זה מדויק. נשמע לי מופרך משהו אבל אם זה נכון זה סופר חמור.
זה נשמע לי מופרך ברמות שעל צעקה שולית כזאת מנדלבליט יורה למפקד התחנה לעצור אותה או משהו כזה, זו הזוי כל כך שאני לא מאמין לזה.
כאמור, אם זה נכון זה חמור. איכשהו נראה לי שיש סיבה שלא עשו לזה פולואפ בשום מקום.
אגב, זה שונה במשהו מהיחס למפגינים מול מנדלבליט שנעצרו גם כסתם הלכו בפתח תקוה?

אני הולך לחטוא פה בווטסאבוסטיזם אבל - כאמור זה לא חדש ואתה כותב פה את משנתיך כבר מספיק זמן ולא נתקלתי בזעזוע רב כשזה קרה למפגיני השמאל... מדוע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 4:46 pm 
Junior

את הכתבה הזאת ראיתי בחדשות, ולא בערוץ 20 אצל ריקלין. זה כנראה היה מספיק מעניין כדי להגיע לשם.

ואני לא זוכר מתי אי פעם מישהו, ימני או שמאלני, נעצר על שטות כזאת. תראה לי ששמאלני (או כאמור כל אחד אחר) נעצר על דבר כזה.
סליחה, שטות זה להגיד לשוטר "לך תזדיין" ולהיעצר. כאן זה משהו אחר לגמרי.

יודע מה, זה כזה סיפור פסיכי כך שבאמת אני מקווה שהטענות של אותה אישה לא אמינות. אבל את זה לא נדע לעולם למרבה הצער.

עריכה: עכשיו ראיתי באיזה פרסום בפייסבוק (מה שאומר שאני צריך לבדוק את האמינות של כך) ששומר הראש של מנדלבליט בעצמו טען שהגרסה של האישה נכונה ופרט למילים האלה היא לא אמרה דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 5:22 pm 
Sophomore

הגיע הזמן להפריך את הספין הביביסטי שמריץ פה זכ"א.
מדובר במקרה שאירע לפני 8 חודשים. כלומר עיתוי הפרסום כבר חשוד. ומי המפרסמת ? אחת מגדולות הביביביסטים, איילה חסון. ומפי מי ? האשה שלכאורה ביצעה את העבירה. ומה אומרת אותה צדיקה ? היא מציינת שחלפה על פני מנדלבליט בדרך לבית הכנסת, בעלה אמר לו "שבת שלום" והיא הזדעקה ואמרה לו " מה אתה אומר לו שבת שלום". עברו כמה ימים ואותה הצדיקה שוב חלפה על פניו, כמובן במקריות ובדרך נס, אלא שהפעם צעקה לו "פרשת משפטים, בושה". למי שלא יודע, בפרשת משפטים מדובר בין היתר באיסור הטיית משפט, עדות שקר ולקיחת שוחד. אותה אשה עוכבה לחקירה בחשד לעבירה על סעיף של העלבת עובד ציבור לפי סעיף 288 לחוק העונשין.
יש לציין שמדלבליט כלל לא מעורב בעניין אלא מאבטחו.

כך בא אל קיצו עוד ספין סוג ז' במטרה להשחיר את מנדלבליט.
תעשיית השקרים והספינים הידועה של המושחת מבלפור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 5:50 pm 
Junior

לאומית, בדרכו האינפנטילית הרגילה, מרחיב כאן את הסיפור ולא מבין שבכך הוא למעשה רק ממחיש כמה הדברים חמורים.
עיוור או שוטה או סתם הזוי? תחליטו אתם.
שובר שיאים של ביזאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 5:59 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
לאומית, בדרכו האינפנטילית הרגילה, מרחיב כאן את הסיפור ולא מבין שבכך הוא למעשה רק ממחיש כמה הדברים חמורים.
עיוור או שוטה או סתם הזוי? תחליטו אתם.
שובר שיאים של ביזאר.

כרגיל תגובה "עניינית" מגונב הדעת. לך תמכור את הסיפורים שלך לפורום ערוץ 7, שם אולי יאמינו לך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 6:10 pm 
Junior

הייתי מגיב עניינית, אבל חסרים לך כמה שלבי התפתחות כדי להבין, כך שזה יהיה בזבוז זמן. למעשה, כל התייחסות אליך היא בזבוז זמן, לכן תחסוך ממני את הצורך לענות לך שוב. ולמען האמת, זה יהיה הדבר הכי מכבד שאני יכול לעשות עבורך. ראה בכך טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 6:19 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
הייתי מגיב עניינית, אבל חסרים לך כמה שלבי התפתחות כדי להבין, כך שזה יהיה בזבוז זמן. למעשה, כל התייחסות אליך היא בזבוז זמן, לכן תחסוך ממני את הצורך לענות לך שוב. ולמען האמת, זה יהיה הדבר הכי מכבד שאני יכול לעשות עבורך. ראה בכך טובה.

חביבי, אתה קצת נפוח מדי. פעם אמר לי מישהו חכם שיש שני סוגים של טפשים, אתה בסוג החמור יותר, זה שלא מודע לכך שהוא אהבל (אם כי אין ספק שאתה משפטן דגול יותר מאהרון ברק :lol:. ), אני אמשיך לתקן ולהאיר....שלך, לאומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 23, 2020 6:28 pm 
Junior

כנראה שחבלות ראש בקטטות ומארבים לאוהדי קבוצות אחרות עושות את שלהן גם בגיל צעיר. על זה נאמר: ביטוח לאומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 01, 2020 12:00 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
3&D כתב:
מוזמן לציין חוקים שלדעתך מפרשים אותם בצורה מאוד שונה מכוונת המחוקק ומשפיעים עלי כאדם פרטי

קודם כל אציין שאני מסכים שהכנסת היא הגוף שעל הנייר יש לו את ההשפעה הגדולה ביותר על החיים שלנו, כי הם אלה שמחוקקים את החוקים. אבל זה בעיקר על הנייר.

אלא מה, אתה בכלל לא מבין כמה אתה טועה לעניין רמת ההשפעה של המערכת המשפטית על החיים שלך. אוי כמה שאתה לא מבין. הכנסת אמנם מחוקקת את החוקים, אבל בית המשפט הוא הגוף שמפרש את החוקים ולעתים הוא מפרש אותם בצורה שונה לחלוטין מלשון החוק, באופן שמשפיע עליך מאוד. להלן מס' דוגמות קטנות:

1. פרשנות לעניין חלוקת הרכוש של בני זוג עם פקיעת הנישואין. חוק יחסי ממון בין בני זוג מחריג מפורשות נכסים שהיו ברשות אחד מבני הזוג ערב הנישואין לעניין חלוקת הרכוש עם פקיעת הנישואין, אך בית המשפט קבע שחרף האמור ישנם מקרים בהם הסדר איזון המשאבים הקבוע בחוק יחול על נכסים מלפני הנישואין (כלומר חצי חצי).

בכלל בדיני משפחה יש השפעה אדירה לבתי המשפט על החיים שלך. בין אם זה בפרשנות החוק עצמו ובין אם זה בפרשנות הסכם ממון שנערך בין הצדדים.

2. הלכת אפרופים לעניין הדרך בה יש לפרש חוזה, חרף לשון החוק. תעשה עם עצמך חושבים כמה עולם החוזים לוקח חלק בחיים שלך או של שאר אזרחי המדינה.

3. סיכול חוזר ונשנה של החלטות הכנסת והממשלה לעניין מניעת ההסתננות. עשרות אלפי תושבים בישראל לא יסכימו איתך שאין לכך השפעה על חייהם.

4. שיח חוזר על חוקים שנועדו למנוע מקרים שתכליתם לאתגר את חוק השבות, למשל חוק המנוע איחוד משפחות עם בני זוג מהשטחים. אמנם עד היום בג"ץ דחה את העתירות, אבל גם זה רק ברוב של 6 שופטים נגד 5. כלומר קול אחד בלבד. מיותר לציין את ההשפעה שיש לפסיקה כזאת על החיים שלנו.

5. הכוח האדיר שניתן לוועדי העובדים השונים על ידי הרחבת זכות השביתה, דבר שמשפיע על כל המשק. פרשנות מרחיבה מאוד לגבי יחסי עובד מעביד, גם כאשר הצדדים תחילה לא ראו בעצמם כאלה. אם אתה עצמאי, תחשוב כמה זה משפיע על החיים שלך ועל המחירים שאתה נדרש לשלם בסופו של דבר.

6. חיסולה של הדרישה לזכות העמידה בפני בג"ץ, כך שכל משועמם עם כסף יכול להגיש אינספור עתירות בשמם של אחרים. מעבר לעומס האדיר שהדבר יוצר על בג"ץ, באופן הפוגע קשות ביעילותו של בית המשפט וביכולתו לפסוק בעתירות אחרות, מוצדקות יותר, דמיין כמה משאבים המדינה צריכה להוציא כדי להתמודד עם כל עתירה, ותחשוב מי משלם על זה (בכסף) בסופו של דבר.

7. פרשנות לגבי דיני המסים בישראל. איזו הכנסה כן חייבת במס ואיזו לא. פסיקות שמשפיעות ישירות על כמות הכסף שנכנס לחשבון הבנק שלך.

וזה אפילו לא על קצה המזלג.
בקיצור, גם אם הכנסת מנצחת במלחמה מול בית המשפט למי יש יותר גדול בכל הנוגע להשפעה על חיי האזרחים, מדובר בניצחון בנקודות ולא בנוק אאוט. ההשפעה של המערכת המשפטית היא אדירה.

1. נראה בחוק שדווקא לבית המשפט יש את הסמכות הזו בנסיבות מיוחדות, תקן אותי אם אני טועה (תיקן מספר 4), ובאופן כללי אני כן בעד ששינויים שקוראים מטבעו בעולם עם הזמן, יבואו לידי ביטוי בעדכון חוקים כאלה ואחרים, ואם החוק לא משקף את רוח התקופה אז אני בעד שבמקרים מסוימים בית המשפט כן יפסוק דברים גם אם הוא בניגוד לחוק המיושן או אפילו למחסור בחוק , אבל פה אני לא מצפה לאיזושהי הסכמה. (סתם דוגמא, החוק למניעת אלימות כלכלית שרוצים להעביר עכשיו עוד לא עבר, אבל בבתי המשפט הנושא בהרבה מקרים כן נשפט בצורה כאילו ישנו חוק בנושא, ועל בית המשפט בארה"ב יש דוגמאות משפיעות בהרבה)
2. לא סתם הפסיקה הזו צוטטה מאז באופן קבוע, שגם הניסיונות לשנות את ההשפעה שלה לא בהכרח השיגו את מטרתן, ואני חייב לציין שעם כל התסכול (שמניח שאתה מכיר באופן אישי) בכך שלא מה שכתוב בחוזה הוא בהכרח מה שייקבע, חייב בעיניי להיות איזשהו מנגנון שאכן בודק גם את הנסיבות ולא רק את החוזה עצמו (ובהחלט ייתכן שהגבול לא ברור מספיק ובהרבה מקרים שופטים משתמשים בו מעבר לגבול הדימיוני שבעייני היה צריך להימתח).
3. האשמה המרכזית בנושא המסתננים היא הממשלה, שמנסה לתקן את העוול שהיא יצרה בעזרת עוול אחר, שחלקו פשוט לא חוקי. אי אפשר להאשים רק את בית המשפט בחוסר היכולת של הממשלה , וכנראה שזה גם יותר גרוע מחוסר יכולות.
4. אשמח לקישור לפסיקה בנושא , במקרה הזה אני לגמרי איתך.
5. גם פה הכוח שיש לועדי העובדים הולך יד ביד עם גורמים כאלה ואחרים שבממשלה ובכנסת, בעיניי הרבה יותר מזה שבבתי המשפט (אלא אם כן יש איזו מלחמה אמיתית - לא מס שפתיים, נגד ועדי העובדה שפספסתי).
6. מסכים לגמרי שזה לא מצב תקין, אבל אני לא מכיר את החוק בנושא, אז גם פה אשמח להעשרה.
7. אין ספק, אבל בעיניי זה פשוט חלק מזה שבישראל ספציפית ובכל מדינה ספר החוקים לעולם לא יהיה מדריך שלם של עשה ואל תעשה ושופטים יהיו פקידים שכל מה שעליהם לעשות זה לקרוא במדריך, אלא במקרים רבים שופטים יצטרכו לקבוע בדברים שהם בתחום אפור, וחלק יצבעו בלבן וחלק בשחור, ומיסים הוא כנראה אחת הדוגמאות הכי רלוונטיות.

ואני לא הייתי כל כך ברור בדבריי, אבל ברור לי שלשופטים יש השפעה אדירה, אבל בעיניי כמות הפעמים ששופטים יחליטו החלטה לא תקינה בגלל עניינים נסתרים היא אפסית ביחס לפוליטקאים , מוזמן לראות את המינויים הקרובים שמירי רגב ודודי אמסלים הולכים למנות לתפקידים שההשפעה שלהם על חיינו היא עצומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 01, 2020 12:25 pm 
Junior

לפני שאתייחס להכול (מקווה לעשות זאת כשאהיה יותר פנוי) אני רק אבהיר שלא אמרתי שכל פעם שבית המשפט סוטה מלשון החוק זה יוצר בהכרח תוצאה רעה (יש מקרים שהתוצאה ממש מצוינת אגב), אלא רק נתתי דוגמות להשפעה האדירה שיש לבית המשפט על החיים שלנו, שקצת המעטת בחשיבותה (כך נדמה לפחות מהניסוח שלך).
לכנסת כמובן יש השפעה ענקית עלינו, זה ברור מאליו, אבל גם לבית המשפט יש במידה לא פחותה, לדעתי. ובכל מקרה, זו לא תחרות בין שתי הרשויות מי יותר משפיע. ההשפעה היא ענקית וזהו, פחות אכפת לי מי מנצח בנקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 01, 2020 12:30 pm 
Sophomore

השאלה זה גם במי אתה יותר חושד שכאשר הוא מבצע משהו שנראה לא טבעי, מה הסיכוי שיש לו מניעים אישיים שקשורים לנושא, בשבילי התשובה ברורה.
ואתה לא חייב להתייחס להכל, גם לי כנראה עדיף לחזור להתעסק בחבורות או מרחבים מטריים מאשר בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 01, 2020 12:36 pm 
Junior

אין לי סיבה לחשוד יותר בפוליטיקאי לעומת שופט.
זה בן אדם וזה בן אדם.

אצל פוליטיקאים לפחות יש השפעה שלנו על בחירתם. אצל שופטים אתה אפילו לא חשוף לפרוטוקולים בוועדה למינוי שופטים.
אצל הפוליטיקאים יש את הפרקליטות שעיניה פקוחות על כל צעד שלהם, ואת בית המשפט שייתן נגדם צווים במסגרת עתירות שונות. אצל שופטים ופרקליטים, עפ"י רוב, אם משהו לא דולף ומגיע לאיזו עיתונאית אתה לא שומע כלום.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך א' נובמבר 01, 2020 12:42 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 01, 2020 12:42 pm 
Sophomore

אז פה אנחנו לא מסכימים, החלטות של פולטיקאי בהרבה יותר מקרים יכולות להטיב עמם או עם מקוריבהם.
משום מה לפוליטקאים יש בהרבה מקרים פטור בנושא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 01, 2020 12:43 pm 
Junior

ולשופטים לא?
לשופטים אין חברים/משפחה שהם עו"ד בעלי משרדים? אין להם מקורבים בחברות ענק, שפסיקותיהם שלהם הינן בעלות חשיבות אדירה לעניינם?
אתה באמת חושב שהם יושבים בחלל ריק ומנותקים מכל מה שאנו, בני האדם הפשוטים, חשופים לו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' נובמבר 01, 2020 12:46 pm 
Sophomore

בתחיקרים (החשובים) של קלמן ליבסקינד על ניגודי העניינים של השופטים לא ראיתי משהו שמתקרב למה שפוליטקאים עושים מידי יום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 247 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: