סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 6:47 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 1:22 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
וילסון באירופה הוא יותר 4 מ3 אבל יש לו יד טובה מאוד מחוץ לקשת.העונה ברומא עם 11.5 נ'ק 6.6 ריב ו42 אחוז מטוח ה3 שהוא לוקח בממוצע כמעט 4 זריקות .
היל יחזור בשבוע הבא לאימונים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 2:41 pm 
Sophomore

ומפה לשם יש קבוצה מפוצצת כישרון שתהיה תלויה קודם כל בבריאות של הגארדים המובילים ואחר כך ביכולת למנוע מיריבות לחגוג בצבע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 5:35 pm 
Hall of Famer

בריאות של הגארדים המובילים?
איך אפשר למשל לשרוד חודש ללא זלמנסון?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 5:40 pm 
Junior

אתה רציני? זלמנסון זה השחקן שהכי פחות חשוב ממצבת הישראלים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 5:50 pm 
Hall of Famer

נכון, כי יש לנו מלא גבוהים, וזה אחלה לשחק בלי גבוהים. זלמנסון הוא הישראלי הכי חשוב ברוטציה פרט לבלאט.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 5:51 pm 
Hall of Famer

כן, אני רציני
מאוד קל להגיד "השחקן הכי פחות חשוב", ולבסוף לאחר פציעה זה מהווה תירוץ למה קבוצה נכשלת
הרי אם כרגע "יש דיבור" שצריך להביא זר גבוה (מבלי להביע דעה בנושא) - קל חומר מה יהיה ללא זלמנסון (ועם ניב בלול שישלים חלק ניכר מהדקות שלו?!)

אני אגדיל ואומר שזלמנסון הוא אולי שחקן הקבוצה החשוב ביותר בגלל מבנה הקבוצה הנוכחי
בלי טיישון תומאס יש את זלמנסון+זר בעמדות 3-4 ("במקום תומאס"), בלי זלמנסון פשוט נוצר בור

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 7:16 pm 
Senior

גם בלי זלמנסון יש את תומאס, בריימו ו-ווילסון על עמדות 4-5. אני מבין מה שאתה אומר, אבל זה לא ממש בור, פשוט יותר דקות עם גארד ישראלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 13, 2020 7:59 pm 
Junior

בדיוק, ברגע ששלושת הזרים בקו הקדמי זלמנסון לא קריטי בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 10:15 am 
מנהל פורום

סיכוי סביר מאוד שבראון גמר את העונה
Very באסה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 10:27 am 
Senior

וזה חתיכת אנדרסטייטמנט.
הקבוצה לא תתפרק לחלוטין אם ג'קובן גמר את העונה, אבל אני גם בספק גדול אם נצליח להגיע לאיזשהו הישג העונה בלעדיו (בעיקר כי נשמע מקטש שאין תוכנית גיבוי ונראה מההתנהלות של הקבוצה שאין מי יודע מה תקציב למחליף).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 10:39 am 
מנהל פורום

האמת? בעסה ענקית ממש, אבל מכה הרבה פחות קטנה ממה שהייתי חושב בתחילת העונה. קריימר תחליף הולם לבראון, ובכל הנוגע ליכולת להגיע לזריקה במאני טיים לא נופל ממנו, וגם ביכולת החמקמקה הזו לשים סלים גדולים בדקה האחרונה. ואם בלאט ממשיך את העונה כמו שהוא נראה בחודש האחרון, אז בכלל ג'ייקובן זה "מותרות". מבחינה התקפית לא תהיה נפילה גדולה אם בכלל.
הוא כן משאיר חור גדול בהנהגת הקבוצה, אבל אני מתרשם שבריימו עשה צעד גדול קדימה בנושא השנה.
אם כבר, מה שמדאיג באמת לגבי הקבוצה זו הירידה המסויימת של תומאס לעומת שנה שעברה, הוא קצת פחות אקספלוסיבי וקצת פחות שומר וקצת פחות פיזי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 10:47 am 
Sophomore

תומאס כבר היה בכושר נהדר בנובמבר. סוחב פציעה בשבועיים האחרונים והיכולת ירדה קצת בהתאם, עדיין שחקן על לרמה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 10:51 am 
Hall of Famer

מבחינת דקות, נראה שאיזור הצבע הולך ונשחק.
ראיתי אתמול דקות ארוכות של תומאס וסו ביחד.
שניהם שחקו 30 דקות, וזה כאשר אנחנו יודעים שתומאס לא מאה אחוז.
נראה קצת ריסקי בפתחו של מקבץ משחקים קריטיים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 11:01 am 
מנהל פורום

Avishai כתב:
תומאס כבר היה בכושר נהדר בנובמבר. סוחב פציעה בשבועיים האחרונים והיכולת ירדה קצת בהתאם, עדיין שחקן על לרמה הזאת.

גם בנובמבר הוא וויתר על לשמור וגם אז הפגין פחות אקספלוסיביות, אני מסכים מאד שהוא כן נראה היה הרבה יותר מגוון התקפית אז, גם בקליעה, גם במסירה, גם עוד דרכים להוריד כדור לרצפה ועוד דרכים לקלוע עם הגב לסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 11:25 am 
Sophomore

מבחינת יכולת ייצור מצבים בהתקפה (מול קבוצות סבירות לא הקייטנה בליגה שלנו) אין לנו תחליף לבראון ובלעדיו נהיה קבוצה מוגבלת מאד התקפית. כל משחק שבו יפעילו נגדנו אגרסיביות, מה שישתק לחלוטין את בלאט, ישאיר אותנו כמעט בלי כלום בהתקפה.

קרמר הוא בובה של שחקן אבל אין מה להשוות אותו לבראון מבחינה התקפית. מבחנית יכולת לייצר בהתקפה בראון 3 דרגות מעליו ואם לא ראינו את זה עד עכשיו זה כי שיחקנו מול קבוצות מאד חלשות... מי שבונה על זה שקרמר יחזיק את ההתקפה שלנו מול מכבי/אא"ק/טנריפה חיי בסרט..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 1:33 pm 
Hall of Famer

ציטוט:
הבהרה לעניין מצבו הרפואי של ג'ייקובן בראון
כשהשחקן נפצע בתחילת ספטמבר נשקלו אפשרויות טיפול שונות (בינהן התערבות ניתוחית וטיפול שמרני) בסופו של דבר בהתייעצות עם הגורמים הרפואיים והשחקן עצמו, הוחלט על טיפול שמרני.
הוסבר למועדון ולשחקן כי לאחר תקופת החלמה ושיקום שתארך בין 2.5-3 חודשים הוא יוכל לשוב לשחק. באותו מעמד הוסבר גם כי תהליך החזרה למשחק פעיל יהיה הדרגתי וכי בשלב הראשון בוודאי, יהיו עליות ומורדות בהרגשתו הפיזית עד לחזרה מלאה לכשירות. נכון להיום (כשבועיים לאחר החזרה) אין שינוי בהערכות ואו במצבו הרפואי, והשחקן כשיר להמשך פעילות מלאה ללא סכנה למצבו הרפואי.
לא נשקלת בשלב זה אלטרנטיבה ניתוחית למצבו והנושא לא עלה לדיון בקרב הגורמים הרפואיים המטפלים בשחקן

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 1:45 pm 
Hall of Famer

יצטרכו לטפל בכתף של בראון עם כפפות של משי וכנראה הוא ישחק משחק אחד בשבוע עד להודעה חדשה.היל בעוד כ3 שבועות אמור גם לחזור לסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 2:57 pm 
Junior

ברגע שהיל יחזור יהיו 6 זרים ויצטרכו שאחד ינוח בכל משחק, נכון?
לא הייתי מחכה שהיל יחזור, אם אני עוקב נכון אחרי החוקים אפשר להחתים 10 זרים במהלך העונה. הייתי מחתים פוינט גארד צעיר וזול שיוכל לתת לבראון לנוח עוד לפני שהיל חוזר. הפועל גם ככה מאד קצרה עם 3 ישראלים ו-5 זרים כולל בראון וווילסון שרק הגיע.
הייתי שמח מאד לראות פה גם עוד ישראלי, לדעתי חבל מאד ששחררו את נמרוד לוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 5:54 pm 
Sophomore

איך שזה מריח לי, למרות ההכחשה של הקבוצה, מה שצריך פה זה לא פוינט גארד צעיר וזול שייתן לג'ייקובן זמן לנוח אלא פויינט גארד פותח למקרה שגכ'ייקובן סייםם את העונה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 6:50 pm 
מנהל פורום

מישהו מכיר את הפרטים של הפציעה?
על מה מדובר? על רצועות רופפות שמגבירות סיכון לפריקה חוזרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 6:58 pm 
Junior

גמליאל כתב:
איך שזה מריח לי, למרות ההכחשה של הקבוצה, מה שצריך פה זה לא פוינט גארד צעיר וזול שייתן לג'ייקובן זמן לנוח אלא פויינט גארד פותח למקרה שגכ'ייקובן סייםם את העונה...

אבל למה כל הגארדים של הפועל צריכים פתאם להיות פוינט גארדים? לא היתה פעם עמדה שנקראת שוטינג/סקנד גארד? ברייסי רייט, דייסון, פלדין - אלה שחקנים שהרבה יותר מתאימים לצד בלאט/קריימר מאשר ג׳ייקובן, שהיה איזה רגע של תקווה אמיתית באמצע העונה שעברה שקטש הבין שהוא אמור להיות הרכז הדומיננטי של הפועל ולא בלאט, אבל נראה לי שכרגע, במצב הכתף הנוכחי שלו, זה כבר לא יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 20, 2020 8:36 pm 
Sophomore

נביא בעירו כתב:
גמליאל כתב:

אבל למה כל הגארדים של הפועל צריכים פתאם להיות פוינט גארדים? לא היתה פעם עמדה שנקראת שוטינג/סקנד גארד? ברייסי רייט, דייסון, פלדין - אלה שחקנים שהרבה יותר מתאימים לצד בלאט/קריימר מאשר ג׳ייקובן, שהיה איזה רגע של תקווה אמיתית באמצע העונה שעברה שקטש הבין שהוא אמור להיות הרכז הדומיננטי של הפועל ולא בלאט, אבל נראה לי שכרגע, במצב הכתף הנוכחי שלו, זה כבר לא יקרה.

התכוונתי להביא גארד בכלל. לדעתי אבל בלי ג'ייקובן יש לנו בעייה ביצירת מצבים ולא רק בייצור נקודות ולכן השחקן שיגיע כנראה צריך להיות בעמדה 1 ולא איזה פלדיין (למרות שגם 2 שמכדרר היה מתאים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 21, 2020 5:30 am 
Sophomore

מזכיר שהקבוצה צריכה לעמוד במגבלות תקציביות על מנת לקבל את כספי הסיוע, כך שלפחות התרחיש של הבאת גארד בכיר נוסף על בראון נראה לא ראלי. אם יגיע גארד בכיר זה יכול להיות רק על חשבון בראון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 21, 2020 1:30 pm 
Hall of Famer

בינתיים בראון על פי ההנהלה של ירושלים ישחק מול הבוסנים אבל יגבילו את מספר הדקות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 26, 2020 8:08 pm 
Sophomore

לא יודע אם זה הת'רד המתאים, אבל טרי משוחרר מהכוכב. אם עדיין מחפשים גבוה, זו אופציה לא רעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 545 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Capricorn, Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: