סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 19, 2024 9:42 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 12:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מבחינתי מינסוטה היא דוגמא מצוינת עד כמה זה לא פשוט להשיג "קבוצה מנצחת" על פי כללי אצבע כלשהם, אלא שיש דינמיקה של הרבה מרכיבים (ומזל), והרבה דרכים יכולות להוביל להצלחה (או לכישלון).
מן הסתם לא כל צעד שלהם היה טוב (כמו כל קבוצה/ארגון מן הסתם), ובפרט אם אתה נכשל אתה פתוח יותר לביצוע שינויים רק לשם השינויים ויכול לשגות עוד יותר, אבל הם גם בחרו לא מעט בחירות מוצלחות בדראפט:
לאווין בבחירה 13 ב-2014
טאונס בבחירה 1 ב-2015 (וכעת השיגו את ראסל שהיה הבחירה השנייה באותו הדראפט) - עד בחירה 10 פרט לפורזינגיס יש בעיקר שחקנים שבקושי שורדים בליגה (או שלא שורדים)
לקבל את וויגינס בתמורה ללאב זה לא מופרך
גם אדוארדס אי אפשר להגיד שבחירה רעה (וזה בלי שאני מחזיק ממנו יותר מדי)

על הנייר רצף בחירות מוצלחות כזה מרוכז של שחקנים מאותו הדור - צריך להביא אותך למקום טוב (ע"ע אטלנטה הנוכחית), אבל אין חוקיות בכך.
אני תמיד אומר סביב החגיגות סביבם על כמה הם מוכשרים התקפית וכו', שמנקודת מבטי הם הקבוצה האחרונה שתגיע לפלייאוף בשנים הללו מבין כל הפרנצ'ייזים, וטרם קיבלתי מידע שישנה את דעתי.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 12:59 pm 
מנהל פורום

אני איתך. אם חייבים אסטרטגיה אז הייתי ממליץ לבחור gmים עם מזל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 3:16 pm 
Hall of Famer

מינסוטה בעשור האחרון בחרה ישירות פעמיים במקום הראשון בדראפט והשיגה בטריידים שני בחירות מספר 1, אחד מהם רגע אחרי שנבחר.

לעומת זאת הmvp של השנתיים האחרונות נבחר 15, והכוכבים של 2 הקבוצות המוליכות את המערב נבחרו 13.

ספרו לי עוד על נוסחאות שעובדות תמיד.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 4:30 pm 
Hall of Famer

נדב תמיד נשאר נדב.
מעולם לא כתבתי על נוסחאות שעובדות תמיד.
דיברתי על מקסום של הסיכויים להצלחה ובחירות אסטרטגיות נכונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 4:42 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
נדב תמיד נשאר נדב.
מעולם לא כתבתי על נוסחאות שעובדות תמיד.
דיברתי על מקסום של הסיכויים להצלחה ובחירות אסטרטגיות נכונות.

אני יודע מה אתה כותב, כבר שנים אני מגיב ומראה שזה אסופת קלישאות שטוחות ונטולות קשר למציאות, גרסת סלניוז המשמימה למאמן שלא מבין מהחיים שלו ומה שיש לו להציע זה "שחקו חזק ותהיו טובים".

ההודעה האחרונה היתה עוד דוגמה לכך שכוכבים שמשנים גורל של מועדונים נבחרים לא אחת בעשירייה השניה כשלעתים לא נדירות נבחרים בבחירות הראשונות הם עוד שחקנים בליגה (אפרופו התיאור שלך את מר ראסל מהמקום השני, והוא עוד שחקן טוב ביחס למקום השני הארור בדרך כלל).

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 4:44 pm 
Hall of Famer

אז לדעתך נדב, לבדר בדראפט אין ערך? כי אין gm. שלא יחלוק עליך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 4:49 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אז לדעתך נדב, לבדר בדראפט אין ערך? כי אין gm. שלא יחלוק עליך

לא הבנתי מה זה "לבדר בדראפט", אבל בוודאי שיש משמעות לדראפט וברור שסטטיסטית ככל שתבחר גבוה יותר הסיכוי שלך לבחור את השחקן היותר טוב גובר.

המחלוקת העקרונית היא האם כדאי לבסס אסטרטגיית בניית קבוצה על כמה שיותר בחירות דראפט גבוהות, עם כל המשמעויות של זה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 4:51 pm 
Hall of Famer

'לסדר'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 16, 2021 10:19 pm 
Senior

אטט בכלל התחיל את הקריירה כפאן בוי של הג'י אם של מינסוטה.

ההתאבססות על הטרייד היא הכנה ל'נו טרו סקוטסמן'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 6:10 am 
Hall of Famer

נו, אידיוט המשנה קפץ להגיד את דעתו.
חשבתי שכדאי לעקוב אחרי רוסאס כי הוא הגיע עם הרבה ניסיון מפרונט אופיס מוצלח מאוד ביוסטון ועבד שנים ארוכות לצד מוריי והינקי. יש gm's אחרים מעניינים אחרים בליגה. אני חושב ששווה לעקוב אחרי הבחור החדש של דטרויט. היו לו כמה מהלכים טובים וכמה מהלכים תמוהים אבל הוא לפחות פעיל. אטלנטה מעניינת. הנטס עשו ריצה מרשימה מאוד בשנים האחרונות מאז שמארקס הגיע. ה-gm של פיניקס מצליח למדי מאז נכנס לתפקיד ופרסטי חוזר למקורות והתחיל בנייה מעניינת נוספת ב-okc. לא חסר אחרי מי לעקוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 6:47 am 
Senior

אידיוט זה חמוד. אתה בטוח שזה ליין תקיפה מוצלח בהתחשב בנפשות הפועלות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 9:32 am 
Hall of Famer

אפשר להבין את תסכולו של מי שהגיגיו (גדול על זה "תיאוריה") מתרסקים אל קרקע המציאות פעם אחר פעם, ומעולם עוד לא קיפל זנב וחשב פעם נוספת-ככל ש"חשב" מתקיים אצל אותה ישות-שמא חרטוטיו הם חרטוטים ולא תנ"ך ניהולי.

אכן, ניכר שרוסאס עבד עם הינקי. נראה כמו אותם כשרונות ויכולות.

יפה לראות פה מחמאות לג'יאם של פיניקס. האיש שצירף שורה של וטרנים לקבוצה צעירה שסיימה במקום העשירי בעונה שלפני כן, במאזן שלילי מובהק, מסר בחירה מספר 6 תמורת בחירה 11 ושחקן בינוני (שאריץ') בטרייד עם רוסאס וכמובן מועדון שמסתמך על כוכב מהבחירה ה13 שהגיע אליה אחרי שנים של נסיונות כושלים לנצח עכשיו. ממש מובהקות של עקרונות הניהול.

יום אחד עוד נשמע איך בגולדן בזמנו נשענו על העקרונות המופלאים, או איך האליפות ההסטורית של טורונטו הושגה (עם כוכב מהמקום ה15).

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 11:59 am 
Hall of Famer

Yuval כתב:
אידיוט זה חמוד. אתה בטוח שזה ליין תקיפה מוצלח בהתחשב בנפשות הפועלות?

אני התכוונתי לזה כ-asshole או jerk,
אבל אני מתאר לעצמי ששוב ניסית לומר שאתה חכם יותר :roll:
מה שמחזק את החלק של הasshole.

בכל מקרה, אין לי עניין להחליף מחמאות.
מספיק הרעפת עליי מחמאות בפרטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 12:06 pm 
Senior

בינתיים זו ההודעה השניה שאתה לא עושה כלום חוץ מלקלל. הכל בסדר במרתף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 12:07 pm 
Junior

ATT, אתה טוען שיש דרך שממקסמת את הסיכויים להצלחה אבל מעולם לא תמכת בטענה הזאת עם נתונים. אפילו לא חלקיים.
אני חושב שאם אתה רוצה להשתיק הרבה מהקולות המתווכחים (ואני בינהם) אתה חייב לספק איזשהו סוג של נתון, משהו, שתומך בטענה שלך.
לרוב אתה נותן דוגמאות לקבוצות שהאיצו ולא הצליחו, מתעלם מאלו שהאיצו והצליחו ולא נותן אף דוגמא למשהו שקרוב לתפיסה שלך.

אתה יכול להגיד שזו תאוריה שאף קבוצה עוד לא ניסתה, אבל אם אתה טוען שזה ממקסם את הסיכויים אתה חייב לגבות את זה במשהו.

(זהו, תמשיכו למשוך אחד לשני בצמות.)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 12:11 pm 
Senior

sheky כתב:

bias towards fairness שני להיום.

בלי קשר, אני בטוח שזה הדיון שאטט יענה לך על השאלות באופן שיספק אותך.

אם לא היה ברור, הסיבה שהוא מעלה פעם אחר פעם את הטרייד של ראסל היא כדי לבנות אליבי. רוסאס היה אמור להראות איך המתכון המנצח יעבוד. מאחר והוא נראה מביך בינתיים, הדרך היחידה היא לטעון שהמתכון עדיין עובד היא שרוסאס לא באמת הפעיל אותו. נו טרו סקוטסמן.

נערך לאחרונה על ידי Yuval בתאריך ש' אפריל 17, 2021 12:14 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 12:12 pm 
Junior

Yuval כתב:
sheky כתב:

אכן היום ATT התחיל, אבל אני יכול להבין למה הוא מתחיל בתקיפה אחרי מה שאתה ונדב עשיתם לו בסבבים הקודמים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 12:34 pm 
Hall of Famer

Yuval כתב:
sheky כתב:

אם לא היה ברור, הסיבה שהוא מעלה פעם אחר פעם את הטרייד של ראסל היא כדי לבנות אליבי. רוסאס היה אמור להראות איך המתכון המנצח יעבוד. מאחר והוא נראה מביך בינתיים, הדרך היחידה היא לטעון שהמתכון עדיין עובד היא שרוסאס לא באמת הפעיל אותו. נו טרו סקוטסמן.

אני לא חושב שמישהו יכולטעון שרוסאס הלך לבנייה מחדש.. או הפעיל "מתכון" כלשהו..
בלי קשר, אני לא חושב שרוסאס מביך. הוא לא טוב אבל לא צריך להיסחף. הוא שיפר מעט את המצב במיניסוטה. הטרייד על ראסל והטרייד על רוביו היו גרועים מבחינה אסטרטגית. השאר - אחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 1:22 pm 
Hall of Famer

sheky כתב:
Yuval כתב:
sheky כתב:

אכן היום ATT התחיל, אבל אני יכול להבין למה הוא מתחיל בתקיפה אחרי מה שאתה ונדב עשיתם לו בסבבים הקודמים

סליחה, מה בדיוק "עשינו" לו? אטט הוא האיש שמחלק פה כבר שנים ציוני נכשל למנהלים בליגה, מברבר ללא קוהרנטיות (כפי שגם אתה אומר) על עקרונות שאף פעם לא מוכחים במציאות, ולקינוח מדי פעם מנסה להכנס אישית. הוא דמות נלעגת בעיניי בגלל שהתכנים שלו גרועים, אישית אין לי שום דבר נגדו, הוא רק מבין שום דבר במה שהוא מנסה להתיימר להבין בו וללמד אחרים וזה מייצר דיסוננסים.

Att כתב:
Yuval כתב:
sheky כתב:

בלי קשר, אני לא חושב שרוסאס מביך. הוא לא טוב אבל לא צריך להיסחף. הוא שיפר מעט את המצב במיניסוטה. הטרייד על ראסל והטרייד על רוביו היו גרועים מבחינה אסטרטגית. השאר - אחלה.

הנה דוגמה קלאסית. רוסאס ג'יאם במינסוטה מפאקינג מאי 2019, אין לו שנתיים בתפקיד. הוא עשה 2 טריידים גרועים גם להגדרתו של אטט, הוא החליף את שאריץ' ואת בחירה 11 בדראפט 2019 תמורת שחקן שנראה שייפלט מהליגה תוך כמה עונות, ונפלה לו בחירה מס' 1 בדראפט 20 שכרגע נראה כמו שחקן שיגרום לוולבס להתגעגע לויגינס.

הקבוצה סיימה 14 במערב בעונה שעברה והיא 14 במערב גם השנה. אין בה שחקן אחד למעט טאונס שהיה שם כבר קודם שנראה כמו פוטנציאל ל"טופ 5 בעמדה" האגדי. אז איפה בדיוק ה"ממש אחלה", והאם מופרך לטעון שאלמלא מדובר בעוד איזה נספח לחבורה שאטט מעריץ חרוף שלה-כבר היינו רואים פה הודעות נאצה על עוד ג'יאם גרוע שלא מבין מהחיים שלו? רק תחשבו על קולאנג'לו עושה מהלכים כאלה

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 4:26 pm 
Hall of Famer

הוא קולומביאני. לומד עדיין את הענף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 4:31 pm 
Hall of Famer

satriani כתב:
הוא קולומביאני. לומד עדיין את הענף

Good one

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:18 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
sheky כתב:
Yuval כתב:
sheky כתב:

סליחה, מה בדיוק "עשינו" לו? אטט הוא האיש שמחלק פה כבר שנים ציוני נכשל למנהלים בליגה, מברבר ללא קוהרנטיות (כפי שגם אתה אומר) על עקרונות שאף פעם לא מוכחים במציאות, ולקינוח מדי פעם מנסה להכנס אישית. הוא דמות נלעגת בעיניי בגלל שהתכנים שלו גרועים, אישית אין לי שום דבר נגדו, הוא רק מבין שום דבר במה שהוא מנסה להתיימר להבין בו וללמד אחרים וזה מייצר דיסוננסים.

Att כתב:
Yuval כתב:
sheky כתב:

הנה דוגמה קלאסית. רוסאס ג'יאם במינסוטה מפאקינג מאי 2019, אין לו שנתיים בתפקיד. הוא עשה 2 טריידים גרועים גם להגדרתו של אטט, הוא החליף את שאריץ' ואת בחירה 11 בדראפט 2019 תמורת שחקן שנראה שייפלט מהליגה תוך כמה עונות, ונפלה לו בחירה מס' 1 בדראפט 20 שכרגע נראה כמו שחקן שיגרום לוולבס להתגעגע לויגינס.

הקבוצה סיימה 14 במערב בעונה שעברה והיא 14 במערב גם השנה. אין בה שחקן אחד למעט טאונס שהיה שם כבר קודם שנראה כמו פוטנציאל ל"טופ 5 בעמדה" האגדי. אז איפה בדיוק ה"ממש אחלה", והאם מופרך לטעון שאלמלא מדובר בעוד איזה נספח לחבורה שאטט מעריץ חרוף שלה-כבר היינו רואים פה הודעות נאצה על עוד ג'יאם גרוע שלא מבין מהחיים שלו? רק תחשבו על קולאנג'לו עושה מהלכים כאלה

קודם כל, לא כתבתי ״ממש אחלה״. כתבתי אחלה.
הייתה לך עוד חוצפה לשים את זה במרכאות כאילו אתה מצטט.
דבר שני, לא כתבתי את זה עליו, כפי שמשתמע ממה שאתה כותב
אלא על שאר המהלכים שלו מלבד שני המהלכים שציינתי שהיו לא טובים.
מה לעשות, לא הכל שחור ולבן. היו לו מהלכים טובים והיו לו מהלכים לא טובים.

דבר שני, לגבי תקופת הזמן שבה הוא נמצא בתפקיד, זה לא רלוונטי כיוון שרוסאס החליף את כל הסגל מלבד שני שחקנים.
הוא עשה הרבה מהלכים יחסית ל-gm חדש בתפקיד.
ולכן, אם שני מהלכים היו לא טובים, אין בזה די כדי להגיד שהוא מביך.

זה שהקבוצה סיימה מקום 14 בעונה שעברה והיא מקום 14 גם השנה זה לא מעניין כשחושבים על העתיד של הקבוצה.
סף הכשרון בקבוצה, בעיניי, עלה
וכך גם האפסייד.

אני גם לא מסכים עם האמירה
״שאין בה שחקן אחד למעט טאונס שהיה שם כבר קודם שנראה כמו פוטנציאל ל"טופ 5 בעמדה" האגדי״.
אני חושב שאדוארדס יכול פוטנציאלית להיות שחקן כזה.

בנוסף, צריך ממש להתעלם מכל מה שאני כותב כדי להגיע למסקנה שאני מעריץ שרוף של החבורה של יוסטון.
אני חושב שמוריי הוא gm מוצלח (לא דעה חריגה; זה הקונצנזוס בליגה) אבל הוא בטח לא ה-gm הטוב בליגה ואף פעם לא חשבתי כך.
יש לו לא מעט מגרעות וחסרונות שציינתי בעבר בפורום וביקרתי כמה מהמהלכים שלו.
גם בנוגע לרוסאס, כתבתי שהוא מישהו שמעניין יהיה לעקוב אחריו כ-gm שיהיה פעיל והוא ללא ספק מנוסה יחסית ל-gm חדש.
כשהוא עשה מהלכים שלא חשבתי שהם טובים, כתבתי על כך, בדיוק כמו על כל gm אחר.
לצערי הסך הכל שלו הוא שלילי כיוון שלא כל המהלכים שווים בנ.ב.א. - המהלך של וויגינס על ראסל הוא מהלך קריטי מבחינת נכסים (ואגב, בהחלט מהלך שעקרונות נכונים היו מונעים את ביצועו).
בקיצור, הנרטיב שאתה מנסה לצייר כאן של הערצה הוא שקרי.
באופן משעשע, אתה דומה יותר לביבי משהיית רוצה לחשוב :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:22 pm 
Sophomore

1. אני לא חושב שהעונה הזו יכולה להעיד על משהו לגבי העתיד. טאונס עבר רצף טרגדיות אישיות שהשפיע מן הסתם על האווירה בחדר ההלבשה. אדוארדס בעונת רוקי בלי כמעט הכנה.

2. כשבוחנים את הטרייד של ראסל-וויגנס, צריך לקחת בחשבון גם את העמדות. ראסל הוא רכז. מעבר לזה, שגארד יוצר ברמה גבוהה הוא קריטי לקבוצות צמרת, היום שוק רכזים הוא מאוד בעייתי. כפי שכבר הזכרתי את זה בעבר, הגל של רכזים ילידי אמצע וסוף שנות ה-80, הולך ודועך, ובשנתונים של ילידי שנות ה-90 יש ירידה ניכרת גם באיכות וגם בכמות הרכזים. ולכן אנחנו רואים את מילווקי נותנת להולידיי חוזה עצום ומהעבר השני דורמונד משתחרר בחינם. ראסל הוא לא רכז שיוביל קבוצה בכוחות עצמו, אבל כגלגל שני או שלישי, הוא החתמה מעולה. ולכן, אני חושב שהמחיר מאוד סביר. אפילו בדיסקאונט בהינתן מצב השוק. לאור הניצוצות של אדואדרס, אני אופטימי לגבי היכולות של השלישייה הזו ראסל-אדוארס-טאונס לסחוב את מיני לצמרת המערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:33 pm 
Hall of Famer

האופטימיות העיקרית שאני רואה במיניסוטה לאחרונה היא המאמן, אותו מאמן שרוסאס כנראה רצה מלכתחילה.
יש במיניסוטה בעלים שמתערב לא פעם בהחלטות ניהוליות וממה שהבנתי, הוא הכריע לטובת סנדרס ג׳וניור.
פינץ׳ מסתמן - כרגע, עם מדגם מצומצם - כמאמן מוצלח ונקודת אור עבור הקבוצה.

מעבר לכך, אני חושב שיש שם כשרון.
אין הרבה הגנה (טאונס, אדוארדס וראסל הם שלישיה בעייתית מאוד בהקשר הזה) ויש רכות מסוימת אבל טאונס ואדוארדס שניהם שווים לא מעט בשוק, בשלב הזה.
נגיד את זה כך, אם gm אחר יקבל את התפקיד כרגע, יהיה לו הרבה עם מה לעבוד, בטח יותר ממה שהיה לרוסאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 17, 2021 8:39 pm 
Hall of Famer

itay2 כתב:
לאור הניצוצות של אדואדרס, אני אופטימי לגבי היכולות של השלישייה הזו ראסל-אדוארס-טאונס לסחוב את מיני לצמרת המערב.

אני חושב שעם בחירה גבוהה נוספת, מיניסוטה הייתה יכולה פוטנציאלית להגיע לצמרת המערב.
כרגע, אני פסימי מאוד בנוגע לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 412 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: kakon3, Majestic-12 [Bot], uriel17 ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: