סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 2:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 5:42 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
Amos Gueta כתב:
כבר היה עדיף להם סוויפ. מאזולה לא ישרוד את הקיץ. יש לי הרגשה נוראית שבוסטון תלך על דוק ריברס.

איתו לפחות אפשר להוביל 1-3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 5:43 am 
Hall of Famer

בראון היה מזעזע ומעניין מה יהיה איתו מבחינת חוזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 5:44 am 
Hall of Famer

הוא שווה 30
אנטי קליימקס ברמה של דאלאס מול פניקס אשתקד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 5:48 am 
Hall of Famer

גמור. קבוצה שמגיעה ממקום 8, שהכוכב שלה נבחר במקום 30 בדראפט ויחד איתו עוד 4 שחקנים משמעותיים שלא נבחרו בדראפט.
אני לא רואה אותם עושים הרבה מול דנבר, במיוחד אחרי סדרה כ"כ קשה מול בוסטון, אבל זה סוג של צלחת אליפות מפלסטיק.
ג'ימי באטלר עם שני גמרי אן בי איי. מזכיר שכרמלו לא הגיע מעולם, אייברסון עם גמר אחד, מגריידי כמדומני עם אחד על הספסל של הספרס, קרטר עם 0 הופעות. מעבר להישגים האישיים (הופעות אולסטאר, חמישיות עונה והגנה), ההופעות שלו בבועה והעונה די מסדרות לו מסלול ישיר להיכל התהילה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 5:53 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אני מנסה להבין, אתה מנסה להקטין את האליפות העונה רק כי הקבוצות שחשבת שהן הכי טובות לא נמצאות בגמר, או שאתה נותן למיאמי אליפות פלסטיק על מקום שני סטייל אייזנברג ? כך או כך זה טייק מזעזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 5:56 am 
Hall of Famer

בעולם אחר הספרס בוחרים את בטלר במקום CoJo והשאר היסטוריה.
מעניין איך הירו משתלב שם בחזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 5:57 am 
Senior

בטלר בחיים שלו לא היה מסתדר עם פופוביץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 6:45 am 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:

יש בזה משהו גם קוואי לא הסתדר וגם מארי עם בטן מלאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 7:19 am 
Senior

וואו איזו הופעה נרפית בקטע אנטי-קליימקטי של בוסטון.
הייתי מושכנע שזה יילך לכיוון של 20 לסלטיקס או משחק צמוד, ממש לא ראיתי את התסריט הזה.
מניח שהם מקבלים קצת הנחה בגלל הפציעה של טייטום על ההתחלה. אבל זה לא מצדיק איזה ארבעה איבודי כור מכדרור של ג׳יילן בראון במחצית הראשונה, או את הישנוניות בהגנה לאורך כל המשחק.

ואיכשהו בלי ששמנו לב, קיילב מרטין הוא השחקן הכי טוב בליגה.
אני לא מבין איך זה קורה בכל פעם מחדש עם הקבוצה הזו, הוא לא היה אמור להיות השחקן הפחות מוכשר מתוך זוג תאומים שהיו אמורים להיות רול-פליירס?
מבחינתי אחלה קייס יש לו לmvp המטופש הזה של גמר המזרח שמחלקים עכשיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 7:35 am 
Sophomore

התותח המפוברק כתב:
גמור. קבוצה שמגיעה ממקום 8, שהכוכב שלה נבחר במקום 30 בדראפט ויחד איתו עוד 4 שחקנים משמעותיים שלא נבחרו בדראפט.
אני לא רואה אותם עושים הרבה מול דנבר, במיוחד אחרי סדרה כ"כ קשה מול בוסטון, אבל זה סוג של צלחת אליפות מפלסטיק.

איך אפשר לומר גמור על סדרה בה מיאמי משחקת? הסדרה הזו היתה "גמורה" כבר 3 פעמים: לפני שהתחילה, כשמאמי הובילה 0-3 ולפני המשחק האחרון כשהמומנטום והביתיות חזרו לבוסטון. המיקום של באטלר בדראפט לא רלוונטי בדיוק כפי שהמיקום של יוקיץ' בדראפט (41) לא רלוונטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 8:05 am 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:

ולמה באטלר, שחקן סופר-מקצוען, הישגי וחרוץ, לא היה מסתדר בחיים שלו עם פופוביץ'? חוץ מזה שהוא שחור עם אופי דומיננטי ולא מוקה סולידית כמו דאנקן ופארקר או לבן חייכן כמו ג'ינובילי?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 8:18 am 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
אני מנסה להבין, אתה מנסה להקטין את האליפות העונה רק כי הקבוצות שחשבת שהן הכי טובות לא נמצאות בגמר, או שאתה נותן למיאמי אליפות פלסטיק על מקום שני סטייל אייזנברג ? כך או כך זה טייק מזעזע.

ממש לא מקטין את האליפות העונה. שתי הקבוצות שבגמר נתנו פלייאוף מעולה ונמצאות שם בצדק.
אני כן חושב שבשביל מיאמי, זו סדרת חוץ אחת יותר מדי כדי לקחת הכל, ולכן עצם ההגעה לגמר זה ההישג עבורם, גם אם הנאגטס יקרעו אותם לגמר.

צריך להגיד - ההפתעה של מיאמי מבחינתי היא שהם הצליחו עם הרבה מאוד אופי אבל לא הרבה כשרון, כשרון שבפלייאוף לרוב נותן יתרון מובהק ביחס לקבוצות שהיו טובות לאורך עונה סדירה אבל פחות מוכשרות. במשחק הזה הם בעיקר התמקדו לשחק יעיל - הגנה חזקה, בחירת זריקות עד כמה שאפשר באחוזים טובים תוך כדי ניצול מיסמצ'ים, מיעוט איבודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 8:21 am 
Hall of Famer

באטלר לדעתי דווקא היה מסתדר בסדר עם פופוביץ'.
אני לא בטוח אם הספרס היו עושים את הטרייד על קוואי עם אינדיאנה אם היו בוחרים אותו.
ולתחושתי הוא היה מתפתח אחרת תחת פופוביץ' והיה מגיע לפחות הישגים בקריירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 9:01 am 
Hall of Famer

או שהוא היה מתפתח להיות קוואי בלי הפוזה.

אגב שאלה סטטיסטית: מה עמד בפנינו הלילה? מדגם היסטורי מובהק ללא חריגים של 0 קבוצות שחזרו מ3-0, או משחק בית של קבוצה עדיפה על הנייר? באופן מובהק לפני המשחק, היחסים היו על האפשרות השנייה. התוצאה של המשחק דווקא התיישרה למדגם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 9:06 am 
Junior

Hacohen כתב:

אגב שאלה סטטיסטית: מה עמד בפנינו הלילה? מדגם היסטורי מובהק ללא חריגים של 0 קבוצות שחזרו מ3-0, או משחק בית של קבוצה עדיפה על הנייר? באופן מובהק לפני המשחק, היחסים היו על האפשרות השנייה. התוצאה של המשחק דווקא התיישרה למדגם.

שזה מוזר כי בסוף המשחק היום היה משחק במצב של 3-3 אצל הקבוצה הביתית והפייבוריטים המובהקת (אוריאל רשם מעל 82% בוגאס) ככה שעל פניו ה3-0 לא היה אמור להשפיע (בתאוריה כמובן).
אם אני זוכר נכון רק 3 סדרות חזרות מ3-0 ל3-3 (היום הייתה הרביעית) ככה שלא הייתה המון סטטיסטיקה על משחק 7 אחרי פיגור 3-0.

אבל כן, הסטטיסטיקה המיסטית הזו של פיגור 3-0 לא טעתה וגם שהייתה אמורה להשבר מבחינה סטטיסטית (כי במצב של היום בבוקר ה3-0 כבכיול לא אמור להשפיע) היא עדיין מחזיקה.

אפילו אשתי שאין לה שום ענין בכדורסל התעניינה בבוקר מה קרה במשחק כי עניין אותה הסיפור עם ה3-0 והחזרה ממנו :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 9:08 am 
Junior

וכמובן - סחטין על מיאמי... איזה כיף שהם בגמר.
אני לא רואה אותם מנצחים את דנבר, זו קבוצה מאומנת ברמה אחרת ולטעמי גם עם הרבה יותר כישרון ( בעיקר כשג'מאל מורי במוד מפלצת פלייאוף).

לא משנה מי תהיה האלופה אני אהיה מבסוט עבורה, גם עבור יוקיץ' שהוא המאמי הרשמי של הליגה וגם עבור באטלר שיכול פה לסגור סיפור סינדרלה שלא היה כמוהו מעולם בNBA

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 9:26 am 
Hall of Famer

sheky כתב:
Hacohen כתב:

שזה מוזר כי בסוף המשחק היום היה משחק במצב של 3-3 אצל הקבוצה הביתית והפייבוריטים המובהקת (אוריאל רשם מעל 82% בוגאס) ככה שעל פניו ה3-0 לא היה אמור להשפיע (בתאוריה כמובן).
אם אני זוכר נכון רק 3 סדרות חזרות מ3-0 ל3-3 (היום הייתה הרביעית) ככה שלא הייתה המון סטטיסטיקה על משחק 7 אחרי פיגור 3-0.

אבל כן, הסטטיסטיקה המיסטית הזו של פיגור 3-0 לא טעתה וגם שהייתה אמורה להשבר מבחינה סטטיסטית (כי במצב של היום בבוקר ה3-0 כבכיול לא אמור להשפיע) היא עדיין מחזיקה.

אפילו אשתי שאין לה שום ענין בכדורסל התעניינה בבוקר מה קרה במשחק כי עניין אותה הסיפור עם ה3-0 והחזרה ממנו :)

לכאורה זה הדבר הכי לא מוזר בעולם. מה הסבירות שיקרה משהו שלא קרה מעולם?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 9:30 am 
Junior

Hacohen כתב:

ברור שזה הצד השני של הסטטיסטיקה הזו :)
הנקודה היא שאם מסתכלים על המשחק הזה בנקודה ההתחלה אז אנחנו מדברים על משחק 7 אצל הקבוצה שסיימה במקום השני מול הקבוצה שסיימה במקום השמיני כשהקבוצה המארחת במומנטום. (השאלה אם מסתכלים על זה בתור אירועים בלתי תלויים ל3-0 או לא)

קיצר, כל תוצאה הייתה מפתיעה באותה מידה... לפחות אותי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 10:12 am 
Hall of Famer

sheky כתב:
Hacohen כתב:

ברור שזה הצד השני של הסטטיסטיקה הזו :)
הנקודה היא שאם מסתכלים על המשחק הזה בנקודה ההתחלה אז אנחנו מדברים על משחק 7 אצל הקבוצה שסיימה במקום השני מול הקבוצה שסיימה במקום השמיני כשהקבוצה המארחת במומנטום. (השאלה אם מסתכלים על זה בתור אירועים בלתי תלויים ל3-0 או לא)

קיצר, כל תוצאה הייתה מפתיעה באותה מידה... לפחות אותי

ובכן, זו בדיוק הנקודה שלי. וגאס אמרה במובהק שמשחק עם ביתיות של הקבוצה שסיימה עם המאזן הטוב יותר בסדירה ילך איתה. המדגם ההסטורי אמר שאין חזרות מ3-0. מעניין.

דומה למדגם שמראה באופן מובהק שעדיף לבחור במקום השלישי, למרות הסיכוי הסטטיסטי התיאורטי העדיף לבחור במקום השני.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 11:40 am 
Sophomore

והאוהדים הנפלאים של בוסטון שורקים בוז לקבוצה שלהם. תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 12:34 pm 
Senior

אוריאל לדעתי רושם את הסיכויים שהוא רואה בESPN. האלגוריתם של אספן הוא בדיחה ובתחילת הסדרה הם נתנו למיאמי 3% לנצח את הסדרה וזה הפך למם בטוויטר כי ברור שהאלגו שלהם שבור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 1:27 pm 
Senior

Hacohen כתב:
Amos Gueta כתב:

ולמה באטלר, שחקן סופר-מקצוען, הישגי וחרוץ, לא היה מסתדר בחיים שלו עם פופוביץ'? חוץ מזה שהוא שחור עם אופי דומיננטי ולא מוקה סולידית כמו דאנקן ופארקר או לבן חייכן כמו ג'ינובילי?

זה אתה בחרת לקחת את זה למחוזות פנחס גרשוניים. מבחינתי הבעייה היא פחות בטלר ויותר פופוביץ' ופחות גוון העור ויותר הפרש הגילאים שבשנים האחרונות, מה לעשות, די נושך את פופוביץ בתחת. פופוביץ בסופו של דבר דורש ריספקט מוחלט אליו, וזה עבד עם דאנקן שגוון העור הצידה, היה שחקן עם אופי סופר יחודי בטח לסופרסטאר. הוא היה סופר מערכתי, לוקח כל מה שהמאמן זורק עליו ולא אומר מילה חזרה, ובגלל שהוא היה הכוכב הבלתי מעורער שם זה אמר שכל השחקנים האחרים היו צריכים להתיישר לפיו. מאז שדאנקן עזב פופוביץ' לא מצא אף אחד שמתאים לתבנית הזו, ולדעתי קרוב לודאי שאין כזה, שחור, לבן, מוקה או ירוק.

מנגד בטלר, ובאמת תנסה לנתק את זה מגוונים, נמצא בקבוצה שבה התרבות הארגונית הכי מתאימה לו - כזו שבה המאמן צועק עליו והוא יכול לצעוק על המאמן חזרה, הכל מאד אינטנסיבי וכולם מבינים שזה לטובת הקבוצה בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 2:25 pm 
מנהל פורום

Erik Spoelstra is the 7th coach in history to make at least 6 NBA Finals appearances.

13 - Phil Jackson
11 - Red Auerbach
9 - Pat Riley
6 - John Kundla
6 - Gregg Popovich
6 - Steve Kerr
6 - Erik Spoelstra

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 2:36 pm 
מנהל פורום

Yuval כתב:
אוריאל לדעתי רושם את הסיכויים שהוא רואה בESPN. האלגוריתם של אספן הוא בדיחה ובתחילת הסדרה הם נתנו למיאמי 3% לנצח את הסדרה וזה הפך למם בטוויטר כי ברור שהאלגו שלהם שבור.

נכון, אני מביא את התחזיות של ESPN
3% הפך למם לפני תחילת סדרה או תוך כדי הסדרה?
האלוגרתים שלהם נתן משקל ייתר לדירוג בעונה הסדירה, זה דפק לגמרי את התחזיות, צלילה אחת למטה לדירוג יגלה שהפרש הנצחונות לא כזה גדול כמו בדרך כלל בין מקום 2 ל7 שלא לדבר על הפרשי הסלים והיה מקום לתת משקל הרבה יותר נמוך לדירוג בחישוב הסיכויים
צריך להגיד שהסיכויים שESPN נתן לתוצאת משחק שבע משהו באיזור ה 85% לבוסטון, היה טיפוסי לשאר הרשת

זאת הייתה הסדרה הכי מעניינת שאני זוכר בשנים האחרונות, יש המון מה להגיד על הסדרה ועל המשחק
אבל אין זמן בשיט
בטח אטפטף פה הגיגים מידי פעם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 30, 2023 2:43 pm 
Senior

לפני, כמובן. אפילו אני הפצתי את זה וקיוויתי שאספן יפתחו סוכנות הימורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 334 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עופר האדום ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: