סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 7:43 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שבוע חדש במנש 6.11
הודעהפורסם: ב' נובמבר 06, 2023 3:55 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לא מעט משחקים בין ראשון לשני, קשה לומר שיש ביניהם שוברי קופות אבל כמה מסקרנים:

ברוקלין הלא פראיירית מארחת את מילווקי המתקשה להתחבר, אורלנדו שפתחה טוב מארחת את לוקה, ההיט בבית נגד הלברוניה, הקליפרס בהרכב החדש מגיעים למכה, הסלטיקס במינסוטה במה שבעיניי פוטנציאל הפתעה, ההוקס באוקלהומה שעדיין נטולי שג"א והנאגטס נגד הפליקאנס שאיבדו את מקולום.

חוץ מזה עוד כמה משחקים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שבוע חדש במנש 6.11
הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 7:22 am 
מנהל פורום

אותה מיני שהעניקה הפסד בכורה לנגטס מעניקה הפסד בכורה לבוסטון. משחק צמוד והפכפך
אנט 38 גובר 12 14 קאט 7 נק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 9:00 am 
Sophomore

Hacohen כתב:
לא מעט משחקים בין ראשון לשני, קשה לומר שיש ביניהם שוברי קופות אבל כמה מסקרנים:

ברוקלין הלא פראיירית מארחת את מילווקי המתקשה להתחבר, אורלנדו שפתחה טוב מארחת את לוקה, ההיט בבית נגד הלברוניה, הקליפרס בהרכב החדש מגיעים למכה, הסלטיקס במינסוטה במה שבעיניי פוטנציאל הפתעה, ההוקס באוקלהומה שעדיין נטולי שג"א והנאגטס נגד הפליקאנס שאיבדו את מקולום.

חוץ מזה עוד כמה משחקים.

שיי דווקא שיחק הלילה ווהוביל את אוקלהומה סיטי עם 30 נקודות , 8 ריבאונדים ו6 אסיסטים לנצחון 126-117 על אטלנטה שקיבלה 29 נקודות מדז'ונטה מארי ודאבל דאבל של 22 נקודות ו11 אסיסטים מטריי יאנג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 9:15 am 
מנהל פורום

מאלון אומר שהפציעה של מארי "תקח זמן" לא אמר כמה, רג'י שקצת צחקנו על ההחתמה שלו עושה עבודה טובה, אפילו בהגנה
פליקאנס מקבלת יום קליעה מצוין מהוקינס, שוב היא בוחרת טוב בדרפט.
נכון, כולה 7 משחקים, אבל קסלר מתחיל קצת להדאיג, אחוזי שדה יורדים מ72 ל59 בזמן שהיוזג' נשאר אותו דבר, גם בריבאונד הוא יורד. את הירידה בריבאונד אפשר להסביר ההצטרפות של קולינס, אולי.
צריך להגיד שהמספרים שלו (טרו שוטינג של 70.2% למשל) היו טובים באופן חריג. קשה מאוד לשמור עליהם בעונת הרוקי השנייה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 9:36 am 
Hall of Famer

אם כבר הוזכר פה טרה יאנג לטוב ולרע, אז nba fan בהודעה שלו הביא את ה"טוב" בשורה הסטט' הכי יבשה, נק' ואס'. אבל אם ממשיכים להסתכל בסטט' ולא חס ושלום בזאת המתקדמת, אלא במסורתית ביותר רואים שיאנג גם קלע ב - 5-18 מהשדה ואיבד 7 כדורים. שורה סטט' ממש לא משהו.
אינדיאנה לפני כמה משחקים קיבלה על הראש 155 נק' מבוסטון וקיבלה השראה. זה הסתיים ב-152 נק' שהיא הפגיזה על הראש של הספרס. וומבי במשחק חלש עם 13 נק' ואחוזים נמוכים, בעיקר מ-2 נק'.
בפינה הישראלית דני ממשיך לקלוע בדו ספרתי, הלילה עם 16. הפעם גם החברים שלו קוזמה ופול קלעו לא מעט וביעילות ובכלל ההתקפה תפקדה נהדר עם 128. הבעיה הייתה שאף אחד, אבל אף אחד (אולי דני) לא שמר. פילי המטירה 146 על הראש של הוויזארדס המסכנים. אמביד עם אחד מהמשחקים האלו שבהם אתה מבין כמה מדהים הוא יכול להיות - 48 נק'.
המשחק של מיאמי והלייקרס היה סופר מותח והסתיים בנק' לטובת החוף הדרומי. דיוויס, הפתעה, הפתעה, נפצע במשחק ושיחק רק 25 דקות אנמיות. יעדר בתקופה הקרובה, אבל כנראה לזמן קצר. לברון המסכן ניסה עם 30 נק' שלא הספיקו. ג'ימי באטלר הריח משחק גדול והגיב עם שיא עונתי של 28 נק'. דרך אגב, תמונת הפרופיל של באטלר באי.אס.פי.אן היא עם התסרוקת שוברת האינטרנט ממסיבת העיתונאים של תחילת העונה.
הקליפרס סוף סוף קיבלו את הארדן ואפילו קיבלו אותו 17 נק' ב - 67% מהשדה. גם ווסטברוק תרם 17 נק' באחוזים גבוהים מאד. עוד שותפו פול ג'ורג' וקוואי לאונרד. הרביעיה המפחידה הזאת השכילה לקלוע 97 נק' בהפסד לניקס. הקבוצות ירדו מהמגרש ברבע השלישי בשיוויון. בתום המשחק הניקס ניצחו ב-14.
דבר אחרון, זה מרגיש שדאלאס אמיתיים השנה. לוקה זה לוקה, טימי הארדוואי בונה על תואר השחקן השישי עם 18.1 נק' וקיירי מזכיר מה הוא יכול להיות. העתיד נראה ממש טוב, כלומר טוב עד שקיירי יאבד את זה, משהו בין מחר לעוד חודשיים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 11:11 am 
Junior

מבט לתחתית במערב - מתוך 6 הקבוצות שמדורגות במקומות 10-15, 4 קבוצות היו בפלייאוף בשנה שעברה. ולא סתם השתחלו, הלייקרס שהגיעו לגמר המערב ועוד 3 קבוצות שסיימו במקומות 2-4 בעונה הרגילה. המאבק לפלייאוף במערב הולך להיות מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 12:04 pm 
Junior

לגבי דאלאס, היא עשתה פלייאוף בלי יותר מדי בעיות בשלוש העונות שקדמו לעונה שעברה, וגם בעונה שעברה היא הייתה בדרך לפלייאוף עד אותו טרייד ידוע לשמצה. עכשיו נכון שאותו טרייד גרם לה לאבד עוגנים הגנתיים ובכלל שחקנים משלימים שהיו חשובים למאגר הכולל, אבל לדעתי היא פספסה את הפלייאוף במידה רבה בגלל דברים שקרו מחוץ למגרש.
העונה היא עשתה קיץ טוב (בעיקר ההחתמה של גרנט וויליאמס, אבל לא רק) ולדעתי גם לוקה מגיע עם מוטיבציה מחודשת. עם קיירי קצת קשה לדעת מה העתיד טומן בחובו, אבל אני אגיד בזהירות שאני די בטוח שהם יעשו פלייאוף השנה. אולי גם ביתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 1:53 pm 
Hall of Famer

לגבי הניקס צריך להזכיר שאר.ג'יי בארט חזר לשחק אחרי היעדרות קצרה ונתן 26 נקודות באחוזים טובים, הוא מאד חשוב בניקס העניים בכישרון.

קאם תומאס ומיקאל ברידג'ס חיברו 76 נקודות ביחד מתוך ה125 של הנטס, חבל שסימונס רק עם 3 זריקות ו2 נקודות. במילווקי יאניס ודיים חיברו 3/15 לשלוש.

הרוקטס עם נצחון שני על הקינגס שהיו הפתעת העונה הקודמת, אמנם הקינגס בלי פוקס אבל מה זה סבוניס משחק 30 דקות וזורק רק 4 פעמים? תמוה

אמביד עם 48 נקודות הלילה...מוביל את קלעי הליגה עם 32.5 למשחק. החדשות מבחינת הסיקסרס זה שניק באטום שיחק לראשונה העונה במדיהם, וקלע 11 נקודות ב4/5 מהשדה ב17 דקות. ככל שהרוטציה גדלה בזכות הטרייד עם הקליפרס, הסיקסרס במקום טוב יותר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 2:12 pm 
מנהל פורום

בסוף אמביד ישתכנע שיש לו קבוצה לרוץ איתה לאליפות גם בלי לקבל סטאר משקל כבד תמורת הארדן
אבל אם תבוא הדחה מוקדמת נגיד סיבוב ראשון או שני בפלייאוף
אמביד ידרוש טרייד או שחקן משמעותי נוסף בנוסף למקסי שמתפתח לשחקן נהדר ופרטנר ראוי לאמביד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 2:17 pm 
Hall of Famer

על מה מבוסס כל השיח של "אמביד ידרוש טרייד" חוץ ממה שאטט כותב פה?

אמביד מוביל את הקבוצה, נשמע מחויב מאד, ונראה שהסיקסרס עושים כל מה שאפשר כדי לתת לו את הכלים. כרגע יש לו בחמישייה לידו אולסטאר בהתהוות, עוד שחקן מצוין ברמת גבול אולסטאר, ועכשיו גם ספסל הרבה יותר רחב. האחריות היא עליו בתור הכוכב של הקבוצה וארגיובלי MVP להוביל את הקאדר הזה לאליפות, ונראה לי שזה גם מה שהוא מצפה מעצמו. אם יוקיץ' עשה את זה בדנבר שלא היתה עמוקה יותר, זה לגמרי בסקופ של אמביד.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 2:22 pm 
מנהל פורום

על מה שהוא אמר בקיץ
https://www.libertyballers.com/2023/7/1 ... -mvp-trade
זה למשל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 2:32 pm 
Hall of Famer

לא רק מה שאוריאל כתב. יש רחש על טרייד לאמביד. הניקס מנסים בכוח לראות איך משיגים אותו (as if).
אם תרשום בגוגל embid trade תחת טאב חדשות, תראה הרבה הרבה לינקים כולם מהשבועות האחרונים, לפני ואחרי הטרייד על הארדן שעוסקים בספקולציות על עסקה לאמביד.
תרשום בדומה ללוקה, ללברון, לאנתוני דיוויס ולסטף קארי שאני בדקתי ואני מניח שגם זה כך לגבי כוכבים אחרים ותראה הרבה הרבה פחות, בסדרי גודל ספקולציות על טריידים אם בכלל

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 2:43 pm 
Hall of Famer

אוקיי טוב לדעת, לגבי הניקס אני לא רואה מה אטרקטיבי בהם ואני בכנות חושב שהסגל שמסביב לאמביד אמור להיות טוב מספיק עבורו. מקסי, האריס, אוברה בתצורה הנוכחית שלו ועכשיו גם ספסל הרבה יותר רחב, זה מספיק לשחקן ברמה הגבוהה ביותר להתחרות ברצינות. ליוקיץ' לא היו כלים מרשימים יותר.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 2:58 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
אוקיי טוב לדעת, לגבי הניקס אני לא רואה מה אטרקטיבי בהם ואני בכנות חושב שהסגל שמסביב לאמביד אמור להיות טוב מספיק עבורו. מקסי, האריס, אוברה בתצורה הנוכחית שלו ועכשיו גם ספסל הרבה יותר רחב, זה מספיק לשחקן ברמה הגבוהה ביותר להתחרות ברצינות. ליוקיץ' לא היו כלים מרשימים יותר.

זה פשוט לא נכון.
מקסי, עם כל הכבוד, הוא לא מארי. אפילו לא קרוב כרגע.
ובשולי הדברים, גם אארון גורדון טוב יותר מהאריס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 3:08 pm 
Hall of Famer

ראיתי תקציר נרחב של כל הפוזשנים במשחק בין OKC לבין אטלנטה.
שתי הקבוצות ניסו והשתדלו.

טריי יאנג הגעיל את השועלים.
באחד המהלכים החשובים במשחק, הוא עשה סטפ באק לשלוש
ולו דורט (שעשה עליו עבודה מצוינת לאורך הערב) פשוט חסם אותו.

לאטלנטה הספסל עלה חזק עם בוגדן, סדיק ביי ו-אוקונגו.
מהצד של OKC, אייזיאה ג'ו צלף שלוש שלשות ברצף.

כרגע לפחות נראה לי שהמעמד ב-OKC צריך להיות:
שיי > צ'ט >= ג'יי וויליאמס > גידי
במשחק הזה שוב גידי חלש יחסית עם 4-13 מהשדה, 4 אסיסטים מול 4 איבודים.
וויליאמס הוא אחלה שחקן. בנוי כמו טנק. משחק לרוב קבוצתי ונכון. שחקן שכיף שנמצא בקבוצה שלך.
דורט הוא אחלה רול-פלייר. מגן מצוין, מכניס רוח לחימה ועד כה ממה שראיתי העונה אפילו קולע היטב (13-26 משלוש).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 3:28 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
Hacohen כתב:

זה פשוט לא נכון.

מארי שחקן יותר מנוסה היום והוכיח את עצמו בפלייאוף, אבל גם מעולם לא היה אולסטאר וגם היה פציע מאד. השאלה היא מבחינת רמת כדורסל. לא רואה הבדלים גדולים לטובת מארי.

לדבר על אארון גורדון כטוב מטוביאס האריס במובהק זה די בדיחה. אני מת על אארון גורדון, אבל באורלנדו הוא בעיקר נחשב לשחקן מאד לא יציב שיום עסל יומיים בסל. טוביאס האריס שנים נותן תרומה טובה ויציבה. אתה מנתח את האמא של הבדיעבד כשאתה אומר שגורדון טוב מהאריס, מה גם שאפילו בדיעבד זה לא נכון.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 4:08 pm 
Junior

אני לא יודע לגבי העתיד, יש מצב שמקסי יהיה שחקן טוב ממארי, אבל נכון להיום מארי שחקן טוב יותר ולא במעט.

לגבי טוביאס האריס אני נוטה להסכים אבל אני חושב שהתפקיד שגורדון ממלא בדנבר תפור ממש עליו ועל הקבוצה, מה שאני לא בטוח שאפשר להגיד על האריס והתפקיד שלו בפילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 4:20 pm 
Junior

אני גם מעדיף משמעותית את הסגל המסייע של דנבר, בטח אם כמו בעונה שעברה זה כולל את ברוס בראון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 4:25 pm 
מנהל פורום

הנקודה היא יוקיץ', מי שמעלה את הרמה שלהם ואת היעילות שלהם הוא יוקיץ, שימו את מארי ליד אמביד ולא בטוח שהוא מפיק יותר ממקסי הנוכחי של עונת 23/24 כנ"ל לגבי גורדון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 4:39 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
הנקודה היא יוקיץ', מי שמעלה את הרמה שלהם ואת היעילות שלהם הוא יוקיץ, שימו את מארי ליד אמביד ולא בטוח שהוא מפיק יותר ממקסי הנוכחי של עונת 23/24 כנ"ל לגבי גורדון

בדיוק. יש כאן הטיית בדיעבד מאד חזקה בגלל הרמה של יוקיץ'. תוציאו את יוקיץ' מדנבר ואני לא בטוח שאתם מדברים ככה על מארי, שהוא שחקן טוב ללא ספק אבל מושפע מאד מיוקיץ'. אגב ברור שמקסי גם מושפע מאמביד, אבל לגבי האריס במשך שנים הוא היה שחקן טוב מאד בליגה והוא פשוט ממשיך את הקו.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 4:57 pm 
Junior

האריס היה בצניחה רצינית בשנתיים האחרונות.
הוא פתח את העונה טוב, אבל זה מדגם קטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 5:01 pm 
Hall of Famer

Hacohen כתב:
Att כתב:
Hacohen כתב:

זה פשוט לא נכון.

השאלה היא מבחינת רמת כדורסל. לא רואה הבדלים גדולים לטובת מארי.
.

אין לי מה לומר על זה חוץ מהמלצה לרכישת משקפיים.
נכון להיום, הם ברמות שונות לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 5:03 pm 
Hall of Famer

האריס הוא שחקן התקפה טוב, בטח בעונה הסדירה,
שמצטיין כאשר שמים את הכדור אצלו ביד
ונותנים לו ביטחון ליזום,
אבל הוא תרם בסך הכל 15 נק' בפלייאוף שעבר
והוא פשוט לא גיים צ'יינג'ר
או שחקן שמוצלח אוף דה בול.
אני מעדיף את ההגנה של גורדון על מה שהאריס נותן בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 5:30 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
Hacohen כתב:
Att כתב:
Hacohen כתב:

זה פשוט לא נכון.

השאלה היא מבחינת רמת כדורסל. לא רואה הבדלים גדולים לטובת מארי.
.

אין לי מה לומר על זה חוץ מהמלצה לרכישת משקפיים.
נכון להיום, הם ברמות שונות לגמרי.

נכון להיום, אין לך מושג על מה אתה מדבר. מעולם לא ידעת לשפוט את "היום", רק את הבדיעבד.

מקסי פתח את העונה עם 25.5 נקודות, 50% שדה, 44% שלוש עם מעל 7 זריקות למשחק, 93% עונשין עם 5 הליכות לקו, 7.3 אסיסטים ו4.5 ריבאונדים.

מארי פתח את העונה עם 16.3 נקודות ב43% מהשדה, 84% מהקו עם פחות מ3 הליכות לקו למשחק (מעולם לא היה חודר מצוין), 7.4 אסיסטים ו2.6 ריבאונדים למשחק.

יש צורך להרחיב?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 07, 2023 5:40 pm 
Hall of Famer

רק אציין שעם או בלי שתי ההשוואות שעשיתם, לדנבר יש גם את mpj, וגם ן kpc וברוס בראון (שעזב) טובים בהרבה מהמקבילות בפילי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: נורטון, ציפה דריפה אלמדלסי, רלפי ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה