סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2023 5:28 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
וואלאס נראה לא רע בכלל והרבה יותר חשוב לאוקלהומה מאשר לייבלי שהיה עולה מהספסל ולא סוגר משחקים בחיים. הוא פותח לאוקלהומה אפשרות למכור את גידי בהנחה שהבעיות מחוץ למגרש שלו יפתרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2023 5:30 pm 
Senior

סטף הצהיר כמה פעמים על העניין שלו לסיים את הקריירה בשארלוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2023 6:08 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
idpwf1 כתב:
מעניין שאין באמת דיבורים על טרייד לקארי. אני משוכנע שהרבה GMים בליגה עובדים או לפחות חושבים על זה עכשיו ואין הדלפות.

B.Grant44 , תרקח לנו טרייד מעניין ;)

תראה חמש אליפויות זה תהילה ברמות קובי בראיינטיות, זה גם מורשת.
קשה לי לראות מועדון שולח אותו לפרוש במקום אחר
הם יעדיפו לצלול איתו לתחתיות כשהוא עם חוזה ענק מאשר להתחיל בנייה מחדש בלעדיו
כמו שעשו בלייקרס

הגיוני שכל עוד סטף רוצה להשאר בווריורס אף אחד לא יעיף אותו בניגוד לרצונו
אבל גם הוא רואה לאן המועדון הולך ולא נראה שזה מפריע לו
אולי באמת המועדון הזה פיתח שובע אחרי כל ההישגים של השושלת. אם כן, לא חושב שזה פתיר כל עוד קארי (ואולי גם קר) עדיין שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2023 6:32 pm 
Hall of Famer

קייסון וואלאס הוא אחלה.
שחקן עם IQ כדורסל גבוה שכמעט ולא עושה טעויות,
שומר טוב וקולע באחוזים מרשימים עד כה.
קשה שלא לחבב אותו.

אבל אני קצת מתבאס מהבחירה שלו.
הייתי שמח ליותר אפסייד.

לגבי שנגון וקסלר - מסכים.

אני חושב שזו תוצאה של פרסטי
שמנסה ללמוד מהטעויות שלו מהעבר.

OKC של ווסטברוק, דוראנט והארדן הייתה קבוצה ששיחקה בסגנון מיושן
עם רול פליירס סביב הכוכבים (חלקם כבדים כמו פרקינס), שעושים רק הגנה ולא קולעים היטב מבחוץ.

אני חושב שבדומה לבוסטון, הוא מנסה ליצור חמישייה עם ריווח מקסימלי.
הוא הולך על אתלטיות ועל אורך ועל שחקנים שהם all around.

אבל -
הם פספסו בדרך כמה סנטרים מוכשרים בדראפט.
יש סיכוי מסוים שצ'אטוש, לפחות במאצ'-אפים מסוימים, עדיף בעמדה 4.
זה בא לידי ביטוי גם בבעיית הריבאונד של הקבוצה.

בלי קשר, לייבלי מרגיש לי אנדרייטד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2023 8:47 pm 
Sophomore

מבין את ההיגיון מאחורי הפילוסופיה של פרסטי, בעיקר כשיש לך שחקנים כמו שרגא וגידי ואתה לא רוצה לסתום להם את הצבע. אבל הוא לקח את זה לקיצוניות. מאחורי צ'ט, שהוא נפלא אבל לא בדיוק איש שרירים (חושב כמוך שהוא יכול לשחק יפה כ-4 לפחות חלק מהזמן) יש את פוקו (השחקן היחיד בליגה שיותר רזה מצ'ט?), שלא ממש ברוטציה, את ג'יילן ווליאמס הלא נכון, שהוא לא גבוה לסנטר, לא ארוך, לא אתלטי, ולא מאוד מאסיבי והשנה גם לא קולע טוב (37% מהשדה), ואת קנדריק וויליאמס החביב (1.98 ביום טוב). לא פלא שכולם הורגים אותם בריבאונד וזה יהיה עוד יותר גרוע בפליי אוף מול קבוצות כמו מינסוטה, דנבר, הלייקרס, או אפילו הקליפרס ופיניקס עם זובאץ' ונורקיץ'.

מה שכן, למרות הפספוס בבחירות, זה ממש לא מאוחר לתקן. מעבר לשרגא, צ'ט וג'יי דאב (ואולי וואלס ודורט, למרות שגם להם יש מחיר), כל שחקן אחר צריך להיות על השולחן, בעיקר גידי שלא כל כך מתאים ליד שרגא וצריך להיות לו שוק יפה. יחד עם מיליון בחירות, לא צריכה להיות לפרסטי בעייה להשיג קצת עובי וריבאונד בצבע, אולי אפילו מישהו עם כישרון. הוא צריך רק לצאת מהקונספציה ולהבין שיש לו כבר עכשיו ביד טופ-5 סופר סטאר, אחלה של צוות משלים, וקבוצה שמוכנה להיות קונטנדרית עם עוד דחיפה קטנה. אין סיבה לחכות עם זה לפליי אוף.

לגבי שמות, הייתי הולך על אמביד בכל הכח, אבל ההצלחה היחסית של פילי השנה כנראה סוגרת את הדלת על זה. מיילס טרנר גם יכול להיות אחלה, אבל לא בטוח שאינדיאנה מוכנים לוותר עליו והם לא ממש צריכים את גידי ליד האליברטון. אולי אייטון עם פיצוי הולם לפורטלנד. ולאנצ'יונס, פולטל או קאפלה יכולים להיות אופציות זולות יותר אם ניו אורלינס, טורונטו או אטלנטה מחליטים לשנות כיוון. או אולי תיקון של הטעות עם טרייד על דורן/וויליאמס/קסלר (שנגון כבר לא זמין כנראה), שאמנם יקרים יותר כשחקנים צעירים עם אפסייד אבל לת'אנדר יש מספיק נכסים להביא אחד מהם אם הם מחליטים ללכת על זה ברצינות ודטרויט, שארלוט ויוטה צריכות להיות פתוחות לעסקים במצבן. בקיצור, לא חסרים ריבאונדרים טובים עם גוף בליגה הזו (אפילו מישהו כמו דראמונד שמיותר בשיקאגו יכול לעזור). רק צריך לקבל החלטה לפני הטרייד דד-ליין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' דצמבר 13, 2023 11:57 pm 
Sophomore

סאבוניס כתב:
מבין את ההיגיון מאחורי הפילוסופיה של פרסטי, בעיקר כשיש לך שחקנים כמו שרגא וגידי ואתה לא רוצה לסתום להם את הצבע. אבל הוא לקח את זה לקיצוניות. מאחורי צ'ט, שהוא נפלא אבל לא בדיוק איש שרירים (חושב כמוך שהוא יכול לשחק יפה כ-4 לפחות חלק מהזמן) יש את פוקו (השחקן היחיד בליגה שיותר רזה מצ'ט?), שלא ממש ברוטציה, את ג'יילן ווליאמס הלא נכון, שהוא לא גבוה לסנטר, לא ארוך, לא אתלטי, ולא מאוד מאסיבי והשנה גם לא קולע טוב (37% מהשדה), ואת קנדריק וויליאמס החביב (1.98 ביום טוב). לא פלא שכולם הורגים אותם בריבאונד וזה יהיה עוד יותר גרוע בפליי אוף מול קבוצות כמו מינסוטה, דנבר, הלייקרס, או אפילו הקליפרס ופיניקס עם זובאץ' ונורקיץ'.

מה שכן, למרות הפספוס בבחירות, זה ממש לא מאוחר לתקן. מעבר לשרגא, צ'ט וג'יי דאב (ואולי וואלס ודורט, למרות שגם להם יש מחיר), כל שחקן אחר צריך להיות על השולחן, בעיקר גידי שלא כל כך מתאים ליד שרגא וצריך להיות לו שוק יפה. יחד עם מיליון בחירות, לא צריכה להיות לפרסטי בעייה להשיג קצת עובי וריבאונד בצבע, אולי אפילו מישהו עם כישרון. הוא צריך רק לצאת מהקונספציה ולהבין שיש לו כבר עכשיו ביד טופ-5 סופר סטאר, אחלה של צוות משלים, וקבוצה שמוכנה להיות קונטנדרית עם עוד דחיפה קטנה. אין סיבה לחכות עם זה לפליי אוף.

לגבי שמות, הייתי הולך על אמביד בכל הכח, אבל ההצלחה היחסית של פילי השנה כנראה סוגרת את הדלת על זה. מיילס טרנר גם יכול להיות אחלה, אבל לא בטוח שאינדיאנה מוכנים לוותר עליו והם לא ממש צריכים את גידי ליד האליברטון. אולי אייטון עם פיצוי הולם לפורטלנד. ולאנצ'יונס, פולטל או קאפלה יכולים להיות אופציות זולות יותר אם ניו אורלינס, טורונטו או אטלנטה מחליטים לשנות כיוון. או אולי תיקון של הטעות עם טרייד על דורן/וויליאמס/קסלר (שנגון כבר לא זמין כנראה), שאמנם יקרים יותר כשחקנים צעירים עם אפסייד אבל לת'אנדר יש מספיק נכסים להביא אחד מהם אם הם מחליטים ללכת על זה ברצינות ודטרויט, שארלוט ויוטה צריכות להיות פתוחות לעסקים במצבן. בקיצור, לא חסרים ריבאונדרים טובים עם גוף בליגה הזו (אפילו מישהו כמו דראמונד שמיותר בשיקאגו יכול לעזור). רק צריך לקבל החלטה לפני הטרייד דד-ליין.

מה אתה חושב על התבנית של פורטיס או דריימונד גרין, פורוורד חזק, קשוח עם נסיון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 12:14 am 
Hall of Famer

סאבוניס כתב:

אין ל-OKC שום סיבה ללכת על שחקן שהוא לא צעיר ומוכשר, בין אם זה מהדראפט או מטרייד.
שחקנים כמו דראמונד, ואל, פולאטל וקאפלה זה רעיון גרוע בעיניי.
הם לא חתיכה בינונית אחת מלהיות קונטנדרית.
אמביד כמובן זה סיפור אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 12:45 am 
Sophomore

Bluey כתב:
סאבוניס כתב:

מה אתה חושב על התבנית של פורטיס או דריימונד גרין, פורוורד חזק, קשוח עם נסיון?

בעיקרון אוהב את הרעיון. הייתי שמח לראות את פורטיס שם. גם את גרין השחקן. הרבה פחות את הנבל מה-WWE, שנראה כמו התפקיד המרכזי שלו בשנתיים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 12:53 am 
Senior

זה מצב מעניין. סיאקם הוא אולי ה4 הכי טוב שעשוי להיות זמין לטרייד, אבל הוא לא מה שהתאנדר צריכים, הם צריכים עוד קצת בשר בצבע.
מבחינת טיימליין הדבר היחיד שהייתי מתחשב בו מבחינתם זה האם סביר שהשחקן יהיה טוב בעוד שנתיים-שלוש, זה החלון שהייתי מכוון
אליו. אז נניח שדריימונד אולי פחות רלוונטי גם אם היה זמין.
למרות שלמען האמת, יש להם מספיק נכסים כדי להשיג שחקנים טובים גם בעוד שלוש שנים למקרה שיביאו שחקן חמישייה זקן שידעך עד אז, ובכל מקרה - הקבוצה תרוויח מניסיון בפלייאוף, בעיקר לצד וטרן משופשף.

אבל לא נראה לי שדריימונד רלוונטי להם. טיימלורד זה שם מעניין בעיני, אבל לא לעונה הקרובה.
מעבר לזה, גם את סטיבן אדמס אני קצת אוהב בהקשר הזה כמישהו שיביא להם משהו אחר ויעזור לצ׳ט עם הפיזיות.

אבל אני באמת מתקשה לחשוב על שם משמעותי יותר שיכול להיות זמין להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 1:02 am 
Sophomore

Att כתב:
סאבוניס כתב:

אין ל-OKC שום סיבה ללכת על שחקן שהוא לא צעיר ומוכשר, בין אם זה מהדראפט או מטרייד.
שחקנים כמו דראמונד, ואל, פולאטל וקאפלה זה רעיון גרוע בעיניי.
הם לא חתיכה בינונית אחת מלהיות קונטנדרית.
אמביד כמובן זה סיפור אחר.

לא כל כך מסכים עם זה. פולטל או קאפלה זה בעיני שדרוג גדול על מה שיש להם מבחינת ריבאונד וגוף גדול בצבע. הם בני 28 ו-29 ויכולים בכיף לשחק עוד לפחות חמש שנים ברמות הגבוהות וגם להביא ניסיון לקבוצה. שדרוג בינוני הוא לא מה שיהפוך את הת'אנדר לקונטנדרית. מה שיביא אותם לשם זה עוד קצת שיפור וניסיון פלייאוף לשרגא (הוא כבר ברמה שאין הרבה לאן להשתפר ממנה), אבל בעיקר השיפור הצפוי עם התבגרות ועוד ניסיון לצ'ט (21) ווויליאמס (22), גידי (21) אם ישאר, וואלאס (20), ואולי גם דיינג (20) או בחירת דראפט גבוהה אחרת בשנה הבאה. בעיני זה לא רחוק. כבר השנה הם יכולים לעבור סיבוב בפלייאוף עם חיזוק נכון בצבע ואז להמשיך לבנות משם. גבוה בן 29 או 30 עם כוח וריבאונד, כשחקן פותח או מהספסל, בהחלט יכול להועיל בזה. אישית אני מעדיף אחד מהצעירים (וויליאמס, דורן, קסלר). אבל אשמח גם אם הם יביאו מישהו עם ניסיון, שכנראה גם לא יצטרכו לוותר בשבילו על הרבה נכסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 1:20 am 
Sophomore

stavs כתב:
זה מצב מעניין. סיאקם הוא אולי ה4 הכי טוב שעשוי להיות זמין לטרייד, אבל הוא לא מה שהתאנדר צריכים, הם צריכים עוד קצת בשר בצבע.
מבחינת טיימליין הדבר היחיד שהייתי מתחשב בו מבחינתם זה האם סביר שהשחקן יהיה טוב בעוד שנתיים-שלוש, זה החלון שהייתי מכוון
אליו. אז נניח שדריימונד אולי פחות רלוונטי גם אם היה זמין.
למרות שלמען האמת, יש להם מספיק נכסים כדי להשיג שחקנים טובים גם בעוד שלוש שנים למקרה שיביאו שחקן חמישייה זקן שידעך עד אז, ובכל מקרה - הקבוצה תרוויח מניסיון בפלייאוף, בעיקר לצד וטרן משופשף.

אבל לא נראה לי שדריימונד רלוונטי להם. טיימלורד זה שם מעניין בעיני, אבל לא לעונה הקרובה.
מעבר לזה, גם את סטיבן אדמס אני קצת אוהב בהקשר הזה כמישהו שיביא להם משהו אחר ויעזור לצ׳ט עם הפיזיות.

אבל אני באמת מתקשה לחשוב על שם משמעותי יותר שיכול להיות זמין להם.

בעיקרון מסכים. העניין הוא שאין כמעט שם שהוא מעבר להשגתם אם הם באמת מחליטים ללכת עליו ברצינות. אולי רק יוקיץ', אמביד ויאניס, לפחות כל עוד הם לא תובעים טרייד. ניקח למשל את טרנר של אינדיאנה (בן 27). אוקייסי יכולים להציע מחר חבילה שכוללת (לדוגמא) את גידי, דיינג, פוקו (אם הוא מעניין מישהו), ונניח 3 בחירות סיבוב ראשון וכמה סיבוב שני (כמה שאינדיאנה רק רוצה). זה יותר ממה שטרנר שווה אבל אפילו לא ידגדג להם ויכול להיות אחלה של שדרוג. גם מישהו כמו ארון גורדון מדנבר יכול להיות אחלה, אבל לא נראה לי שדנבר יוותרו עליו. ג'ארט אלן מקליבלנד זה עוד שם שהייתי שמח לראות באוקלהומה ולדעתי לא צריך לעלות יותר מדי בהתחשב בזה שהדברים בקליבלנד לא ממש עובדים. וגם את ניק קלקסטון מהנטס הייתי לוקח בכיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 1:33 am 
Hall of Famer

טוב, אני ממש לא מסכים.
אני חושב שהת'אנדר צריכים לחשוב על הוספה של כישרון שמזיז את המחט, בגילאים הנכונים (בגיל של שג"א ומטה) או פשוט להמשיך לבחור בדראפט, רצוי שחקנים עם אפסייד לכוכבות ולא רול פליירס.
לא רואה שום יתרון בהוספה של שחקן בינוני. הם גם ככה יגיעו לפלייאוף ויצברו ניסיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 2:01 am 
Sophomore

Att כתב:
אני חושב שהת'אנדר צריכים לחשוב על הוספה של כישרון שמזיז את המחט, בגילאים הנכונים (בגיל של שג"א ומטה) או פשוט להמשיך לבחור בדראפט, רצוי שחקנים עם אפסייד לכוכבות ולא רול פליירס.

אני חושב שזה קיבעון מחשבתי. קבוצה לא צריכה חמישייה של כוכבים. יש להם סופרסטאר נהדר ושני שחקנים (צ'ט וג'יי דאב) עם פוטנציאל אול-סטאר (או משהו באיזור) תוך שנתיים, שזה אחלה מספרי שתיים ושלוש (גם לגידי יש בעיקרון פוטנציאל אולסטאר בסיטואציה הנכונה, אבל אוקלהומה זו לא הסיטואציה הזו). אם צ'ט וג'יי דאב מגיעים לרמה הזו, הימור סביר לגמרי, הם יקבלו חוזים שיקשו מאוד על אוקלהומה להחזיק עוד כוכבים.

בדראפט 2024 לא נראה שיש מישהו עם פוטנציאל כוכבות בצבע. וגם אם כן, יש כאן כמובן הימור גדול. אז מה, מחכים עד 2025 או 2026 לבחור מישהו שאולי (אולי גדול בהתחשב בזה שלא אמורה להיות להם בחירת לוטרי גבוהה בקרוב) שנתיים או שלוש אחר כך יתחיל להיות גבוה משמעותי בליגה (לגבוהים בדרך כלל לוקח יותר זמן לפרוץ)? נניח מישהו כמו אוסמן דיינג?

ובינתיים, אתה מעמיד קבוצה שמתקשה לקחת ריבאונד או לשים גוף על שחקנים כמו יוקיץ', דייויס, או אפילו נורקיץ וגובר בצבע, בעיקר בפלייאוף, בלי אף גוף גדול בצבע. ומסתכן בלתסכל את שיי ו/או לגרום לצ'ט וג'יי דאב (שמשחקים מחוץ לעמדה כ-5 ו-4) לשחיקה וסכנה לפציעה? למה בדיוק הם אמורים לחכות?

גם אמירה שצריך מישהו "בגיל של ש"גא או צעיר יותר" זה רף שרירותי לגמרי. מה רע בטרנר בן ה-27? או ג'ארט אלן שקצת יותר מבוגר משיי? או אפילו פולטל בן ה-28? (זה בסדר לא לאהוב את הכישרון, אבל לטעון שהוא מבוגר מדי נראה לי לא לעניין). אפשר לחשוב שאם מביאים אותם הם דורכים למישהו על האצבעות ומפריעים לו להתפתח. מי בדיוק? ג'יי וויל המוגבל? פוקו? ברטאנס? מקסימום, מביאים מישהו ואם הוא לא משתלב טוב או מתחיל לדעוך אחרי כמה שנים, תמיד אפשר להחליף. גבוהים עם מגבלות (בערך כל סנטר שהוא לא יוקיץ'/אמביד/ויקטור/צ'ט) זה לא בדיוק המצרך הכי מבוקש בליגה בימינו ולת'אנדר אין כאמור בעייה של נכסים כדי להשיג כמעט כל אחד מאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 2:11 am 
Hall of Famer

אצטרף להודעה האחרונה של סאבוניס (רשמנו בערך באותו הזמן ויחסית תוכן דומה, הוא שלח לפני ואז ערכתי את הפתיח שלי...)

כמה כוכבים הם צריכים עוד?
שג"א הוא כינור ראשון, נכון? (בטח בראייה של עוד כמה שנים)
צ'ט לא יהיה מספיק לכינוי שני? (אזכיר - שחקנים כמו מידלטון, קליי, סיאקם היו כינורות שניים בעונות אליפות בשנים האחרונות)
ג'יילן וויליאמס (18 נקודות בעונה שנייה בליגה) כינור שלישי-רביעי? גידי (באם נשים רגע בצד את מה שמחוץ למגרש)? דורט כסותם החורים למשימות מיוחדות?

רוצה לומר
מה שחסר פה הוא יותר ברמה של איזון של התכונות של הקבוצה (למשל כפי שהוזכר - ריבאונד), ועוד איזה שחקן עם ניסיון משמעותי במעמדים גדולים כאלו ואחרים.
כישרון חדש (גם אם לא ברמה עילית) יגיע מדי שנה עם הבחירות, "סטטיסטית" חלקן יהיו מוצלחות מהמצופה.
באמת שעם איזה ג'ארט אלן שכזה, הם כבר קבוצה שלמה למדי בראייה של עונה שנה-שנתיים. פואטל גם אופציה סבירה למדי (ובמחיר נמוך מאוד אני מניח).

בשולי הנושא:
מפה לשם פוקושבסקי מסיים כבר עונה רביעית, וחוזה. מה לדעתנו תרחיש סביר עבורו? יהיו לו בכלל ביקוש בליגה? קבוצה שאין לה מה להפסיד (וצריכה להגיע לרצפת השכר) תיתן לו איזה 40M לשלוש שנים כי למה לא? יחזור לאירופה אולי?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 14, 2023 2:42 am 
Hall of Famer

די משוכנע שפרסטי לא יתקרב לפתרונות שאתם מציעים. פואטל שלא מסוגל לקלוע עונשין או מהשלוש?!
השם היחיד שנראה לי סביר הוא סיאקם אבל גם הוא לא שייך למה שהם מנסים לבנות.

באופן כללי, כשיש לך כל כך הרבה נכסים ביד, למה שתוסיף בינוניות? למה לא לשאוף למקסם את האפסייד שלך?

ולאיפה הם ממהרים? למה לשרוף נכסים על כלום?
הם יצברו ניסיון בפלייאוף כך או כך.

אם כבר, הקיבעון לתחושתי הוא שלכם לפי התבנית של כמות הכישרון שאתם מכירים מקבוצות אחרות.

לגבי האפסייד הנוכחי - זו שאלה טובה. בהחלט יכול להיות שכל מה שהם צריכים זה רק זמן ריצה ביחד, אבל מוקדם לדעת. יש גם סנריו פסימי שבו הם קבוצת סיבוב שני או גמר מערב לכל היותר.

לגבי שג"א כאופציה ראשונה או סופרסטאר - אולי. לא סגור על זה. הוא קרוב.
צ'אטוש וג'יי-דוב - אולי כוכבים ואולי לא.
אני מאמין בהם אבל מוקדם לדעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 16, 2023 12:07 am 
Junior

למה אתה אומר שהם יצברו נסיון פלייאוף כך או כך. אמנם במקום טוב במערב אבל בהחלט עוד יכולים לפספס את הפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 16, 2023 9:55 am 
מנהל פורום

shmueliki כתב:
אצטרף להודעה האחרונה של סאבוניס (רשמנו בערך באותו הזמן ויחסית תוכן דומה, הוא שלח לפני ואז ערכתי את הפתיח

בשולי הנושא:
מפה לשם פוקושבסקי מסיים כבר עונה רביעית, וחוזה. מה לדעתנו תרחיש סביר עבורו? יהיו לו בכלל ביקוש בליגה? קבוצה שאין לה מה להפסיד (וצריכה להגיע לרצפת השכר) תיתן לו איזה 40M לשלוש שנים כי למה לא? יחזור לאירופה אולי?!

יחזור לאירופה ויהיה מוסא מינוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 42 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: stavs, ציפה דריפה אלמדלסי ו 42 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה