סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל תל אביב 24-25
הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 12:44 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ודים כתב:
לא יודע אם יש באמת הגיון בהפחתת נקודות בליגה והאם זה משהו שבאמת יעזור במשהו (אולי כן), אבל חייבים עונש כמו חצי עונה בלי קהל במשחקי בית למשל.
ברגע שלעבריינים האלה (הם לא אוהדי כדורסל, הכדורסל זה רק תירוץ לאלימות עבורם) לא יהיה גיבוי משאר הקהל וההנהלה, אולי התופעה הזאת תיעלם.

גיבוי???
אני מכיר הרבה מאוד אוהדי הפועל, גם אישית וגם וירטואלית, ואני מתקשה לחשוב על אחד שלא שונא שנאת מוות את החלאות האלו. אתה מוזמן לבוא לפורום לנו ולראות את התגובות שם.
אני, ושאר אוהדי הפועל שאני מכיר, זרקנו ערימות של כסף לפח בגללם. את סוף העונה הסדירה וכל הבית העליון פספסתי בגללם. חצי עונה בלי קהל לא יעשה כלום חוץ מלדפוק אנשים כמוני ואולי יגרום לעופר ינאי להתרחק.
הפתרון היחיד הוא עונשי מאסר לאנשים כאלה, אבל בזה אף אחד לא מעוניין מסתבר.

הייתי שואל איך מטפלים באלימות המשתוללת של אוהדי מכבי, אבל זה בכלל לא מטריד אף אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 12:52 pm 
מנהל פורום

הוקיץ' כתב:
ודים כתב:
לא יודע אם יש באמת הגיון בהפחתת נקודות בליגה והאם זה משהו שבאמת יעזור במשהו (אולי כן), אבל חייבים עונש כמו חצי עונה בלי קהל במשחקי בית למשל.
ברגע שלעבריינים האלה (הם לא אוהדי כדורסל, הכדורסל זה רק תירוץ לאלימות עבורם) לא יהיה גיבוי משאר הקהל וההנהלה, אולי התופעה הזאת תיעלם.

גיבוי???
אני מכיר הרבה מאוד אוהדי הפועל, גם אישית וגם וירטואלית, ואני מתקשה לחשוב על אחד שלא שונא שנאת מוות את החלאות האלו. אתה מוזמן לבוא לפורום לנו ולראות את התגובות שם.
אני, ושאר אוהדי הפועל שאני מכיר, זרקנו ערימות של כסף לפח בגללם. את סוף העונה הסדירה וכל הבית העליון פספסתי בגללם. חצי עונה בלי קהל לא יעשה כלום חוץ מלדפוק אנשים כמוני ואולי יגרום לעופר ינאי להתרחק.
הפתרון היחיד הוא עונשי מאסר לאנשים כאלה, אבל בזה אף אחד לא מעוניין מסתבר.

הייתי שואל איך מטפלים באלימות המשתוללת של אוהדי מכבי, אבל זה בכלל לא מטריד אף אחד.

אוקיי, יכול להיות שקל לי לדבר ולשפוט מרחוק מבלי באמת להכיר או להיות נוכח, אבל בדרך כלל אלה אנשים שהחוק עצמו לא ממש מעניין אותם. בסוף אם הם מרשים לעצמם להתנהג ככה, כנראה זו נורמה שמקובלת בסביבת האוהדים. אם כל קהל האוהדים היה דוחה אותם, קשה לי להאמין שהם היו מרשים לעצמם. גם סתם למשל שמעתי את בר טימור בפודקאסט שלו וכשהשיחה הגיעה לנושא, אז הוא כאילו מגמגם כזה. כאילו לא רוצה לגנות את ההתנהגות בצורה מפורשת. ממי הוא מפחד??? הרגיש לי שהוא מעדיף לא להסתבך באמירות כאלה ואחרות כי אם יגנה, ההנהלה לא תהיה מאחוריו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 12:57 pm 
Junior

הוקיץ' כתב:

תקן אותי אם אני טועה אבל האלימות של אוהדי מכבי מתנקזת בדרך כלל למשחק אחד השנה (או יותר נכון מול יריבה אחת) וגם היא באה בדרך כלל כתוצאה מרצון להחזיר או להראות מי הגבר.
האוהדים שעושים את הבעיות בהפועל זה לא רק נגד מכבי.

כמובן צריך לטפל באלימות של אוהדי מכבי כלפי הספסל ובאבוקות שהמפגרים בצד הצהוב הדליקו אבל זה נראה לי כמו טיפול הרבה יותר נקודתי מהטיפול השורשי שנראה שצריך בצד האדום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 1:00 pm 
Junior

מסכים שהמשטרה צריכה להעניש את העבריינים וזה גם ייצור הרתאה, אבל אי אפשר לבטל את האחריות של הקבוצה וכמדומני שגם עופר ינאי לא ממש יצא מגדרו במהלך המשחקים כדי לגנות את התופעה.
לגבי הורדת נקודות - אם מדובר בשלוש נקודות, זה די חסר משמעות כאשר יש פלייאוף ולכן צריך עונש שירתיע הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 1:01 pm 
Junior

Dovi כתב:
הוקיץ' כתב:

תקן אותי אם אני טועה אבל האלימות של אוהדי מכבי מתנקזת בדרך כלל למשחק אחד השנה (או יותר נכון מול יריבה אחת) וגם היא באה בדרך כלל כתוצאה מרצון להחזיר או להראות מי הגבר.

כמובן צריך לטפל באלימות של אוהדי מכבי כלפי הספסל ובאבוקות שהמפגרים בצד הצהוב הדליקו אבל זה נראה לי כמו טיפול הרבה יותר נקודתי מהטיפול השורשי שנראה שצריך בצד האדום.

אירועי האלימות אצל הפועל היו נגד קבוצה אחת ועוד אירוע מוזר ודוחה נגד הפועל חיפה. אין ספק, הרבה יותר שורשי.
אגב, גם אני חטפתי בדרייב אין מצית בראש מאוהדי מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 1:02 pm 
Junior

בנוסף,
נראה לי שאפשר להפסיק עם הבדיקות הקפדניות האלה (לא רק בדרבי בנוקיה - גם בכדורגל).

המשטרה מוכיחה את היעילות שלהם פעם אחר פעם.
ממילא מדליקים בסוף, אז שלא יעכבו את המשחק ואת חווית הצפיה המפוקפקת גם ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 1:03 pm 
Junior

הוקיץ' כתב:
Dovi כתב:
הוקיץ' כתב:

אירועי האלימות אצל הפועל היו נגד קבוצה אחת ועוד אירוע מוזר ודוחה נגד הפועל חיפה. אין ספק, הרבה יותר שורשי.
אגב, גם אני חטפתי בדרייב אין מצית בראש מאוהדי מכבי.

אני פחות עוקב אחרי הליגה אבל זכור לי שהיו יותר מקרים (אולי לא השנה).
אם לא, מתנצל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 1:27 pm 
מנהל פורום

מנחם כתב:
מסכים שהמשטרה צריכה להעניש את העבריינים וזה גם ייצור הרתאה, אבל אי אפשר לבטל את האחריות של הקבוצה וכמדומני שגם עופר ינאי לא ממש יצא מגדרו במהלך המשחקים כדי לגנות את התופעה.
לגבי הורדת נקודות - אם מדובר בשלוש נקודות, זה די חסר משמעות כאשר יש פלייאוף ולכן צריך עונש שירתיע הרבה יותר.

אם יש איזושהי מסקנה מקצועית מהשנתיים האחרונות עבור הפועל - זה שהיא צריכה לשאוף להגיע לגמר עם יתרון הבייתיות. אז כנראה שזה כן יכול להיות משמעותי. המטרה של הפועל ת"א היא אליפות (בהקשר לליגה). לא העפלה לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 2:05 pm 
Hall of Famer

הראיון של עופר ינאי במשחק מספר 3 היה וואחד גיבוי. כל העולם אשם חוץ מהפושעים שזרקו אבוקות על קהל ושוטרים מתחתיהם.
הייתה גם אלימות של מכבי, אבל לא מסכנת חיים, אז לא באמת ניתן להשוות בין המקרים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 4:45 pm 
Freshman

גיל בני נפרד רשמית.
מעניין אם גם דאסטי האנס בדרך החוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 4:59 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
הראיון של עופר ינאי במשחק מספר 3 היה וואחד גיבוי. כל העולם אשם חוץ מהפושעים שזרקו אבוקות על קהל ושוטרים מתחתיהם.

עופר ינאי יכול להמשיך לבלבל את המוח כמה שהוא רוצה - זריקת אבוקות דלוקות מלמעלה לאנשים שיושבים למטה זה אחד מאירועי האלימות החמורים ביותר שהיו פה במגרשי הספורט בעשור האחרון. אהבתי שבמקום לומר תודה על זה שהוא לא קיבל הפסד טכני על זה שהקהל שלו מדליק אבוקות באולם סגור וגורם למשחק להידחות בשעה, הוא עוד עושה פוזות שהוא מואיל בטובו לעלות למגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 6:32 pm 
Junior

עמוס לב כתב:

ברור ברור.
תומר גינת חטף יריקה בפנים, המנהל המקצועי שלנו חטף מצית בראש, עופר ינאי חטף כוס בראש, בונזי קולסון ניסה לפרוץ לחדר ההלבשה של השופטים וזו שערורייה שבכלל שיחק בגמר. כמובן שזה מתווסף לעונה שעברה בה אונואקו חטף כאפה מאוהד של מכבי וכנ"ל רמי כהן, אבל אי אפשר להשוות.
אגב, בכדורגל אוהדי מכבי ירו זיקוק שאשכרה פגע בשחקן, לא כמעט, ולא היתה הורדת נקודות, לא היה משדר נגד אלימות ומיטש גולדהאר לא נדרש לשאלה של איך הוא מתכוון לטפל באלימות של אוהדי מכבי. נו שוין.
ואם מה שעופר ינאי עשה זה גיבוי אז מה ששמעון מזרחי עושה זה האמ-אמא של הגיבוי. לא חושב שאי פעם שמעתי אותו יוצא נגד אוהד מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 6:53 pm 
Junior

הוקיץ' כתב:
עמוס לב כתב:

ברור ברור.
תומר גינת חטף יריקה בפנים, המנהל המקצועי שלנו חטף מצית בראש, עופר ינאי חטף כוס בראש, בונזי קולסון ניסה לפרוץ לחדר ההלבשה של השופטים וזו שערורייה שבכלל שיחק בגמר. כמובן שזה מתווסף לעונה שעברה בה אונואקו חטף כאפה מאוהד של מכבי וכנ"ל רמי כהן, אבל אי אפשר להשוות.
אגב, בכדורגל אוהדי מכבי ירו זיקוק שאשכרה פגע בשחקן, לא כמעט, ולא היתה הורדת נקודות, לא היה משדר נגד אלימות ומיטש גולדהאר לא נדרש לשאלה של איך הוא מתכוון לטפל באלימות של אוהדי מכבי. נו שוין.
ואם מה שעופר ינאי עשה זה גיבוי אז מה ששמעון מזרחי עושה זה האמ-אמא של הגיבוי. לא חושב שאי פעם שמעתי אותו יוצא נגד אוהד מכבי.

וכל הדברים האלה עדיין לא מצדיקים את התגובה של ינאי שרק גורמת לאוהדים שמתנהגים באלימות לחשוב שזה מגניב.

וזה שלא הענישו את מכבי על אלימות של אוהדים שלה, זה כמובן לא בסדר ובוודאי את ההגמוניה הכמביסטית שעדיין לא נעלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 7:13 pm 
מנהל פורום

לטעמי, זה לא רק שהיא לא נעלמה
היא ממש בשיאה עם ההסתגרות של היורוליג בפני קבוצות נוספות
סיגנון דיבר כזה או אחר של ינאי בטח אחרי שהוא חטף כוס נוזלים פרצוף, לא צריכה להיות סיבה לקבוע עמדה כלפי ענישה קבוצה
האבוקות? כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 7:44 pm 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
עמוס לב כתב:

ברור ברור.

תומר גינת חטף יריקה בפנים (מגעיל, אין מקום וכו' וכו') אוהד כמעט חטף אבוקה בוערת בפנים. זה די שווה ערך, לא? אם המנהל המקצועי היה חוטף זיפו דולק בראש, אז אפשר היה להשוות (ושוב, לא מקובל, צריך לטפל וכו' וכו'). כנ"ל כוס בראש. מה הקשר בין ההתנהלות של קולסון מול השופטים לקהל של הפועל אין לי מושג. ולגבי אוהדי מכבי כדורגל, הקשר גם לא ברור, כשהטענה הייתה לגבי התנהלות הקהלים במשחק הכדורסל.
אז כן, אי אפשר להשוות בין מקרי אלימות מכוערים, שצריך לטפל בהם ואין בהם מקום, אבל לא מסכני חיים למקרי אלימות שיכולים להסתיים בחדר המתים.

והנאום של ינאי בוודאי לא צריך לשמש כטיעון לעונש, אבל הוא כן תשובה לטענה שהייתה פה שאין גיבוי לפושעים בקהל האדום.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 9:23 pm 
Hall of Famer

באופן בלתי תלוי לאלימות מצד קהל הפועל ת"א (וקבוצות אחרות), הייתי ממש בשוק לקרוא כעת, שאם מכבי תקבל עונש רדיוס - זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שעונש כזה ייפסק כנגדה.
לא יודע אם זה היה בכלל עונש מקובל בעבר הרחוק - אבל זה מפתיע (שלא לומר "מקומם") שזה המצב.
כפי שאמר כבר שמעון מזרחי "לוזרים על המגרש, לוזרים בבית הדין"...

שאלה טכנית (ואני ממש לא אשמח מהבחינה הספורטיבית שיורידו להפועל ת"א נקודות, אז אל תקחו את זה לכיוון הזה) - אם קיים עונש על תנאי של הורדת 3 נקודות - אז מה הקייס כאילו שהוא לא יופעל כעת?
זה גם משגע אותי בכדורגל, אפשר להתווכח האם פסיקת העונש על תנאי בעבר היא מוצדקת או שלא, אבל מרגע שהוא קיים, ונעשתה עבירה חמורה נוספת (מישהו יכול להכחיש את הדלקת וזריקת האבוקות?!) - אז איזה שיקול דעת בדיוק יש פה? או במילים אחרות - למה מלכתחילה מחלקים עונש על תנאי אם הוא לא מיושם ביום הדין הבא?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 24, 2024 10:57 pm 
Hall of Famer

כמה פעמים היו עונשי רדיוס בכדורסל ועל מה?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 1:19 am 
Junior

מכירים פה את הדבר המגניב הזה?
https://www.youtube.com/watch?v=jAr58otPEf0
מסתבר שיש לג'ון הולנד סוג של פודקאסט ושוחרר פרק לפני 5 ימים עם דדאס ותומר גינת.
מי שילך קצת אחורה יראה שלפני שלושה שבועות היה פרק עם אנגולה, מנפורד והנאנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 8:43 am 
Junior

מוטלי חתם.
החתמה מטורפת של הפועל ת״א.

שחקן טופ יורוליג שהיה מקושר למכבי וחשבו שלא יגיע כי יקר מדי…

נערך לאחרונה על ידי Dovi בתאריך ג' יוני 25, 2024 8:55 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 8:50 am 
Sophomore

Dovi כתב:
מוטלי חתם.
החתמה מטורפת של הפועל ת״א.

שחקן טופ יורוליג שהיה מקושר למכבי וחשבו שלא יגיע כי יקר מדי…

פשוט לא יאמן .החתמה סופר איכותית וסופר מפתיעה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 9:07 am 
Freshman

מה גם מאוד מרשים בהחתמה הזאת, שהיא לשנתיים.
ברמה ההצהרתית, מסתבר שיש כיסוי לפחות לחלק מהאמירות של עופר ינאי וזה הולך להדהד.
בנוסף, אמירות של, נחתים שחקנים שרק שיחקו בארץ, או אי אפשר להביא שחקנים טובים בגלל המלחמה גם הולכות להיזרק מהחלון.
לדעתי, החתמה כזאת, שבוע אחרי שמכבי מאבדת את בראון ובדרך לאבד את קולסון ובולדווין, ישים לחץ אדיר על הנהלת מכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 9:16 am 
מנהל פורום

מה שתלוי בו, הוא עושה על הצד הטוב ביותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 9:22 am 
Freshman

כמה נק' מעניינות:
1. מתחילת הקיץ היה דיבור קבוע על קושי להביא שחקנים, פתאום בתוך המצב הקיים, קבוצת יורוקאפ מישראל מנחיתה שחקן יורוליג לגיטימי, אכן יש פה אמירה.
2. חוץ מזה שמדובר בשחקן יורוליג מוכח, הוא גם נתן עונת יורוקאפ מפלצתית בקובאן עם 21.2 נקודות ו-7.0 ריבאונדים בממוצע .
3. לפני שבועיים פורסם שהוא מועמד מרכזי, להחליף את ניבו במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 9:28 am 
Junior

מה שנקרא: שח-מט. בזמן שאנחנו עסוקים בשאלות ״מי יסכים לבוא לפה במלחמה וכמה יעלה להביא ליורוקאפ שחקן של 800k״ ו״האם ינאי הולך לנצח את אדלסון במירוץ להחתים את האנטר הייל ומה תהיינה המשמעויות של אירוע כזה״, הפועל תל אביב מחתימה שחקן חמישייה בקבוצת יורוליג שעשתה פיינל פור. ברמה המקצועית, תוספת אדירה כמובן, אבל לא נשק בלתי ניתן לעצירה. מעניין מאוד לראות האם יילכו על עוד החתמה (החתמות?) בקליבר הזה. ומעניין כמובן גם איך יגיבו לזה היריבות הישירות בליגה, עכשיו כשהאליבי של ״מלחמה, אנשים שומעים ישראל ולא עונים לטלפון״ כבר פחות רלוונטי…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 25, 2024 9:33 am 
Sophomore

החתמה מטורפת של אחד הסנטרים הטובים באירופה בשנה האחרונה. לא פחות. פנר מאוד התקשתה בתקופה שהיה פצוע, ועוד כתבתי כאן בשבוע שעבר שאם מכבי מצליחה להנחית אותו במקום ניבו זה הכי טוב שהיא יכלה לחלום עליו. מטורף לראות אותו נוחת בהפועל תל אביב בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: goldman ו 19 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: