סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל תל אביב 24-25
הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 10:22 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ועוד משהו, הכדורסל השתנה מאד.
בנ.ב.א , המקום של רול פליירים כמו בברלי בשיאו חשובים מאד. בולדוג הגנתי עם אופי שמטריף את היריב.
המקום הזה לרול פלייר פחות חשוב באירופה, למיטב הבנתי. בטח כשהיכולת ההתקפית שלהם, תכל׳ס לא משהו (בברלי הוא לא מרווח משחק עצום בסופו של דבר, ובטח לא יוצר התקפי עצום בגילו). שחקן של 2 מיליון דולר אמור להיות כוכב, ואני לא בטוח שבברלי בגיל 36 ובכדורסל של היום (בניגוד לכדורסל של ימי טרום הווריורס ורוי היברט) בנוי להיות משהו חוץ מאשר רול פלייר. וכאמור, נדמה לי שבאירופה 2 מיליון אמורים לקנות לך יותר מאשר רול פלייריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 10:48 am 
Hall of Famer

אמרתי, הציפיות צריכות להיות מותאמות. בוורלי לא סקורר-על, הוא כן אמור להיות מנהל משחק ושומר ברמה הגבוהה ביותר של כל מסגרת בה יתחרה העונה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 10:48 am 
Sophomore

זה הרבה יותר מ-2 מיליון דולר וזו הנקודה שעליה כתבתי קודם לכן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 10:57 am 
Hall of Famer

אבל בברלי מעולם לא היה מנהל משחק משמעותי בנ.ב.א. שחקן אנרגיה, רול פלייר הגנתי, בולדוג. כל הדברים האלה. אבל מנהל משחק?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:00 am 
מנהל פורום

ודים, לא יקרה מה שאתה מתאר
האווירה התחרותית סביב הקבוצה המפגש עם האוהדים במשחקי בית
יכניסו אותו למוד של תשוקה ומחוייבות, אני לא רואה תסריט אחר

נורטון, להפועל ת"א יש שני מנהל משחק מהטובים באירופה, לא לזה מיועד בוורלי

בעניין המחיר
יש לא מעט חוזים שאתה לא מחשב אותם דולר פר יכולת בכדורסל נטו
אלא
1. ביחס לאטרנטיבות שיש לאותו שחקן
2. הייפ = קהל = ספונסרים = מורשת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:00 am 
Junior

בברלי:
ציטוט:
"זה יהיה מגניב לחוות עוד מדינה. הכסף שהפועל שמים… אפילו לא היה צורך במו״מ. הם פשוט נותנים לי כל מה שאני רוצה. הם מוכנים לדחוף קדימה את הפודקאסט שלי, למכור מרצ׳נדייז שלי באולם. הם מוכנים לעשות המון ואני נרגש״.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:04 am 
מנהל פורום

מיכאל כתב:
זה הרבה יותר מ-2 מיליון דולר וזו הנקודה שעליה כתבתי קודם לכן

תחשוב כמו ינאי לא כמו החנוונים של מכבי
הוא רוצה פריצת דרך, הוא רוצה להכנס לתודעה, הוא רוצה להרעיש עד שיבואו גם הישגים ספורטיבים וייתקפו את הרעש
ינאי די קוניססטנטי באופן שבו הוא מנהל את הפועל תל אביב
ונראה שכל עוד יהיה לו כסף, יהיה מעניין
הוא לא אידיוט, הוא כן חובב סיכונים. דיברתי עם זיגמונד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:07 am 
Junior

ודים כתב:
קטונתי מלדבר על בברלי כאילו אני מכיר אותו מקרוב ויודע מה באמת עובר לו בראש.
מה שכן, הוא בהחלט לא עוד סתם "פליט NBA". הפורפיל שלו מאוד ייחודי. הוא הגיע לאיפה שהגיע בזכות אופי מאוד מיוחד, והיותו ווינר והוא גם ויש פה תכונות שיכולות גם להדביק שחקנים אחרים (וגם להיות מודל עבור הצעירים) ולהפוך קבוצה ליותר מסך החלקים שלה.
האם אני חושב שישבה וועדת מומחים ושקלה את כל היתרונות מול החסרונות שלו וקיבלה החלטה האם להחתים אותו? לא... רוב הסיכויים שינאי בכלל לא שאל את הינאס ודדאס, שאולי אפילו היו נגד להביא אותו, והחליט שהוא חייב שם גדול. אולי גם באמת יש פה חשיבה אסטרטגית קדימה בכל הקשור ללבנות שם להפועל ת"א ולקדם אותה באירופה לקראת מקום קבוע ביורוליג.

לגבי זה שינאי בכלל לא שאל את הינאס ודדאס, זה בוודאות לא נכון. ממה ששמעתי דדאס הפעיל הרבה לחץ כדי שיביאו אותו. דדאס מת על פטריק בברלי עוד מהימים בסנט פטרסבורג. למעשה, בספר שדדאס הוציא, הוא ציין את בברלי מפורשות כשחקן האידיאלי לכדורסל שהוא מאמין בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:38 am 
Sophomore

בברלי ומוטלי ברשימת 20 המשתכרים הגבוהים ביותר הקיץ באירופה
בכירי המשתכרים באירופה:
1. שיין לארקין - 4 מיליון דולר (אנאדולו אפס)
2. מייק ג`יימס - 3 מיליון דולר (מונאקו)
3. קוסטס סלוקאס - 2.8 מיליון דולר (פנאתינייקוס)
5. ווייד בולדווין - 2.7 מיליון דולר (פנרבחצ`ה)
6. קווין פאנטר - 2.6 מיליון דולר (שכרו בפרטיזן)
7. ניקולה מירוטיץ` - 2.5 מיליון דולר (מילאנו)
8. דאריוס תומפסון - 2.3 מיליון דולר (אנאדולו אפס)
9. פטריק בברלי - 2.2 מיליון דולר (הפועל תל אביב)
18.ג'ונתן מוטלי - 1.5 מיליון דולר(הפועל תל אביב)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:49 am 
Freshman

uriel17 כתב:
בילי לאיש יש הון פרטי נזיל כ270 מיליון דולר
עכשיו נגיד שהוא מפסיד 15 מיליון לעונה במשך 10 עונות
הוא נשאר "רק" עם 120 מיליון
בעוד 10 שנים, כן?
לא יודע אם יקרה
אבל מדגים את המתמטיקה

לא יודע מה התשואה שהוא עושה על ה 270 מיליון . לא מכיר הרבה אנשים שהתרומה הכי גבוהה שלהם היא למעלה מ5% אחוז מההון שלהם והם מתכוונים לתת אותה באופן קבוע .

אני חושב שינאי נכנס ברבאק כדי לקבל תוצאות עכשיו . זו גם הסיבה שהוא מכניס סעיפי בונוס שמנים על ההשגים הנדרשים .

אם הוא יגיע ליורוליג תוך שנתיים , הוא עשוי להישאר . מה גם שזה ( בשילוב מעבר לנוקיה) יביא הכנסות די משמעותיות .

בקיצור בעיני הוא יישאר מקסימום שנתיים אלא אם כן הם יגיעו ליורוליג.

אם יהיו התחייבויות ליותר משנתיים לשחקנים הוא יעמוד בהם מן הסתם - אלא אם כן יבוא ספונסר אחר והוא יוכל להעביר אותן הלאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:04 pm 
מנהל פורום

אתה עמוק בקופסה בילי תומפסון
מה שאתה אומר, נכון לאופן החשיבה של האדם הממוצע
אבל ינאי הוא לא האדם הממוצע
מה אם הוא אומר, אני יוצא למסע בן 10 שנים שיעלה סכום כל שהוא בין 0 ל150 מיליון דולר
ב10 שנים האלה אני אקבל חשיפה תקשורתית חסרת תקדים, הנאה מענף ספורט שאני הכי אוהב בעולם
אופציה לסדוק או להפיל אימפריית רשע ולהפוך לאליל

מה WCS? כלומר מה התוצאה הכי גרועה של המסע הזה?
בכדורסל אצליח חלקית וכלכלית יהיה לי רק 120 מיליון ולא 270 מיליון
וואוו איזה בעסה להיות אדם עם 120 מיליון דולר, אההה?
עזוב את הכסף שהכסף יעשה, בא נזניח אותו לצורך הדיון

אתה מוכרח להודות שמה שכתבתי למעלה הגיוני לגמרי
אז הנה לך תסריט הגיוני לגמרי שהבנאדם לא נעלם תוך שנה שנתיים גם אם הוא לא מגיע ליורוליג ולא מכניס סכומי עתק

המסר שלי אלך אל תנסה לבחון את עופר ינאי כמו אחרים, הוא מראה חשיבה אחרת מאלה שקדמו לו בכדורסל

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:11 pm 
Sophomore

אני חושב שהניסיון דווקא מוכיח שאם ההישגים לא מגיעים בפרק הזמן הקצוב ״שמתאים״ לבעל הממון - הצעצוע מפסיק להיות אטרקטיבי.

אפשר לומר הרבה דברים (לחיוב או לשלילה) - איני חושב שמישהו כאן יכול ל להגדיר את המהלכים כמחושבים לגמרי; וככאלו - לצד האפסייד יש דאונסייד. אסור להתעלם מכך.

נערך לאחרונה על ידי מיכאל בתאריך ד' יולי 17, 2024 12:16 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:13 pm 
Hall of Famer

לאורך ההסטוריה בכדורסל הישראלי כל בעלים עשיר שקונה קבוצה מחזיק בה לא יותר מכמה שנים ספורות במקרה הטוב. מה שצריך לעשות זה להנות מהרגע כל עוד הוא כאן, ולוודא שבמקרה של עזיבה יהיה בסיס מספיק חזק שיחזיק את המערכת מלהתפרק גם אחרי העזיבה, עד שיגיע המיליונר המשוגע הבא,

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:17 pm 
מנהל פורום

וכמה זמן לדעתך מתאים לבעל הממון?

למה לא 10 שנים?

קח את החמש שנים של אורי אלון ותכפיל ב2 כי מדובר באדם שהראה עד עכשיו פי 2 מחוייבות ותשוקה מאורי אלון

עופר ומיכאל, אתם מנסים לשכנע את עצמכם שה"סיוט" הזה שנקרא עופר ינאי יעבור מהר ואז לקבוצות שלהם תהיה מתחרה שתחזור ל"מימדים הטבעיים" שלה
תשחררו
זה כיף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:24 pm 
Junior

נהנה מהדיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:28 pm 
Junior

uriel17 כתב:
מה אם הוא אומר, אני יוצא למסע בן 10 שנים שיעלה סכום כל שהוא בין 0 ל150 מיליון דולר
ב10 שנים האלה אני אקבל חשיפה תקשורתית חסרת תקדים, הנאה מענף ספורט שאני הכי אוהב בעולם

אז הנה לך תסריט הגיוני לגמרי שהבנאדם לא נעלם תוך שנה שנתיים גם אם הוא לא מגיע ליורוליג ולא מכניס סכומי עתק

המסר שלי אלך אל תנסה לבחון את עופר ינאי כמו אחרים, הוא מראה חשיבה אחרת מאלה שקדמו לו בכדורסל

המניות שיש לו היום בחברה שוות ״רק״ 225 מיליון דולר וזה לפני מס שהוא צריך לשלם כאשר הוא מוכר אותן. אז הוא אולי מאוד אוהב את הצעצוע החדש שלו, אבל לי זה דווקא זה לא נשמע סביר שהוא יהיה מוכן להוציא עליו בשנים הקרובות חצי מההון שלו או אפילו יותר.
אז נכון, אולי התשוקה שלו יותר גדולה מזו של אורי אלון, אבל עדיין צריך לזכור שלא מדובר כאן במישהו שגדל כאוהד שרוף של הפועל תל אביב ולכן אני בהחלט חושב שאם דברים לא יעבדו כמו שהוא רוצה, הוא עשוי להחליט שלא שווה לו להוציא כל כך הרבה כסף על הקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:29 pm 
Hall of Famer

חס ושלום, גם לנו יש מילארדר עם לא פחות כסף כנראה (אבל כן עם פילוספיית ניהול קצת שונה), וגם הוא מין הסתם יעזוב עוד כמה שנים. ככה זה קורה בנתיים עם כל המיליונרים בענף.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:32 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
וכמה זמן לדעתך מתאים לבעל הממון?

למה לא 10 שנים?

קח את החמש שנים של אורי אלון ותכפיל ב2 כי מדובר באדם שהראה עד עכשיו פי 2 מחוייבות ותשוקה מאורי אלון

עופר ומיכאל, אתם מנסים לשכנע את עצמכם שה"סיוט" הזה שנקרא עופר ינאי יעבור מהר ואז לקבוצות שלהם תהיה מתחרה שתחזור ל"מימדים הטבעיים" שלה
תשחררו
זה כיף

אוריאל - במקרה שלי, אתה מפספס ברמות - עופר ינאי הוא ממש לא סיוט שלי ואני רוצה שלהפועל ולירושלים יהיו קבוצות כמה שיותר חזקות (ובמקביל אני אשמח לאי הצלחה שלהן) - אני חושב שכאוהד מכבי זו דווקא ״הצלה״.

אני רואה טווח ארוך - בהסתכלות שכזו, השיריון של מכבי ביורוליג וחולשת המתחרות העיקריות בארץ (או ליתר דיוק - העליונות התקציבית של מכבי בארץ), הן בגדר נקודת חולשה (לא לכדורסל הישראלי אלא לעתיד של מכבי).

הנוחות שבה מכבי מתנהלת שנים רבות (גם בצד הביטחון המופרז במעמדה באירופה וגם בכל הקשור למעמדה המקצועי בארץ) מייצרת בינוניות ומאפשרת את מבנה הבעלות הבעייתי (בלשון המעטה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:36 pm 
מנהל פורום

מנחם כתב:
uriel17 כתב:

המניות שיש לו היום בחברה שוות ״רק״ 225 מיליון דולר וזה לפני מס שהוא צריך לשלם כאשר הוא מוכר אותן. אז הוא אולי מאוד אוהב את הצעצוע החדש שלו, אבל לי זה דווקא זה לא נשמע סביר שהוא יהיה מוכן להוציא עליו בשנים הקרובות חצי מההון שלו או אפילו יותר.
אז נכון, אולי התשוקה שלו יותר גדולה מזו של אורי אלון, אבל עדיין צריך לזכור שלא מדובר כאן במישהו שגדל כאוהד שרוף של הפועל תל אביב ולכן אני בהחלט חושב שאם דברים לא יעבדו כמו שהוא רוצה, הוא עשוי להחליט שלא שווה לו להוציא כל כך הרבה כסף על הקבוצה.

זה ההון הלא נזיל, מה עם הנזיל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:42 pm 
מנהל פורום

מיכאל
אני מסכים, האופן שבו אתה מסתכל על ההתחזקות של הפועלות מתל אביב וירושלים, הוא נכון
אם הן יחזרו לקבוצות של 5-8 מיליון דולר לעונה, הם יחזרו להיות קבוצות שמנסות לעקוץ תואר פה ותואר שם ולא באמת איום על ההגמוניה
כמה זמן הם ימשכו בתזרים מזומנים שלילי?
יש דוגמאות של אולימפיאקוס, מונאקו (פאו דוגמא גרועה) של בעלים שמוציאים עשרות שנים (אלימפיאקוס) קרוב ל10 שנים (מונאקו) והם מפסידים כסף כל עונה ועדיין שם

עופר
משפחת אדלסון תהיה בהפועל ירושלים לפחות 15 שנה, בהערכה שלי
אם אני מסתכל על פרויקטים בעלי ערך רגשי שמפסידים כסף
ישראל היום בשנים הראשונות שלו ופרויקט תגלית לאורך הרבה מאוד שנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:48 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
עופר
משפחת אדלסון תהיה בהפועל ירושלים לפחות 15 שנה, בהערכה שלי
אם אני מסתכל על פרויקטים בעלי ערך רגשי שמפסידים כסף
ישראל היום בשנים הראשונות שלו ופרויקט תגלית לאורך הרבה מאוד שנים

יכול להיות. אני כאוהד הפועל ותיק היכרתי לא מעט בעלים מיליונרים שבאים בבום ועושים הרבה רעש ומשקיעים הרבה כסף בהתחלה, כולם נעלמו אחרי כמה שנים ספורות. הלוואי שאתה צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:53 pm 
Sophomore

במהלך החודש הבא תיערך הצבעה איפה לארח את משחקי הבית חולון יד אליהו היכל שלמה.

על פי ישראל היום ג'אקירי על סף חתימה 1.6 מיליון דולר לשנתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:59 pm 
Junior

יצאתם פה מנקודת הנחה שההון שלו, שנניח עומד היום על 220 מיליון דולר, יעמוד במקום ובמקביל ההשקעה בהפועל תל אביב רק תנגוס בו. מן הסתם בזמן הזה הוא יעשה עוד כסף.
חוץ מזה השקעה בקבוצה היא כמעט אף פעם לא כלכלית אלא אם כן אתה בעלים של קבוצת NBA. גם בכדורגל, האם בעלים של קבוצות כמו צ'לסי, סיטי, פאריז (קבוצות שהיו התגלמות ה"סתם" שמדשדש במרכז הטבלה לפני שנרכשו על ידי מיליארדרים) או האלה מסעודיה לא מפסידים כסף? ואמנם המבנה שלהן שונה מאוד, אבל האם ריאל מדריד וברצלונה בכדורגל לא מפסידות הון תועפות כל שנה?
אמנם ההכנסות שם הן בסדר גודל שונה לחלוטין, אבל גם ההוצאות.

וכן, אני מעריך שהוא יעזוב עוד כמה שנים, וכמוהו גם אדלסון, בעיקר אם ההישגים לא יעלו על הציפיות, אבל אני לא בטוח שזה יקרה בגלל ההפסדים הכספיים. מתן אדלסון מיליארדר, מה זה בשבילו להוציא כל שנה 15 מיליון דולר על תחביב?

ובלי קשר, אני לא אוהב החתמות של שחקנים זקנים במיליוני דולרים. בשני מיליון דולר אי אפשר למצוא מישהו קצת יותר רעב ולא פחות טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 1:44 pm 
Junior

מיכאל כתב:
מה המשמעות הפרקטית של ״השם״ שהפועל עושה לעצמה?

ואני לא מבין מה אתה אינסטינקטיבית דוחף את מכבי ״כקונטרה״ לכל תגובה.

אני בהחלט חושב שב-2 מיליון דולר לעונה (ואני כלל לא בטוח שהסכום לא גבוה יותר) אם הפועל היתה ״מתאמצת״ היא היתה מביאה שחקן שמבחינה מקצועית היה תורם לה יותר.

קודם כל, לענייני הניגוח: לא יודע מי אתה. אין לי שום דבר איתך ברמה האישית. ככל שאני יודע, יכול להיות שאתה עסוק כל היום בתרומת כליות ומתן צדקה. אשריך!

מה שכן, אתה מייצג הלך רוח מכביסטי בזוי בעיניי. בזמן שברור לכל מי שיש לו עיניים בראש שהפועל תל אביב עושה פה את אחד המהלכים האדירים בהיסטוריה של הספורט בישראל, אתה מנסה להקטין, כביכול באצטלה של איזשהי הערכה מקצועית: לבנטיל אין קליעה מבחוץ, למכבי בוודאות יהיו העונה זרים משמעותית יותר טובים, אין שום הגיון מקצועי בהחתמה של בברלי ועוד כהנה וכהנה. אמרת שבשני מיליון דולר אתה מביא שחקן שיתרום מקצועית הרבה יותר מבברלי ואז פתאום קפצת לשלושה מיליון דולר שבהם היית מנחית פה את מרכוס האוורד וקבעת, על סמך כלום, שהוא בוודאות יתרום מקצועית יותר. מרשים.

אתה שואל למה אני דוחף את מכבי כקונטרה (אני שואל, מצידי, למה לשים את המילה קונטרה במרכאות), והתשובה ברורה: המימד ההיסטורי של מה שהפועל תל אביב עושה קשור קודם כל ולפני הכל במכבי. לראשונה מזה עשרות שנים מכבי פותחת עונה בארץ כשאין לה את השחקנים הכי טובים בליגה, ואין לה הכי הרבה כסף. המשמעות הפרקטית של השם (בלי מרכאות) שהפועל עושה לה, למשל, היא שבפעם הבאה שביורוליג יחשבו למי לתת ווילד קארד יהיה למכבי הרבה יותר קשה להתנגד לעוד נציגה ישראלית כמו שקרה עד עכשיו. עוד משמעות פרקטית - אם היא תרצה להביא עוד כוכב מה-nba, יהיו יותר סיכויים שהוא ירצה לבוא. עוד משמעות, נראה לי שדי פרקטית - סוכנים מכל היבשת מבינים עכשיו שיש להפועל תל אביב תקציב פחות או יותר אינסופי ושמים לעצמם למטרה לדחוף את השחקנים שלהם לשם. מספיק פרקטי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 2:13 pm 
Junior

אני חייב להודות שגם אני לא התחברתי להחתמה של בברלי בהתחלה, אבל ככל שעובר הזמן אני נוטה לשנות את דעתי.
קודם כל, ראיתי משחקים שלו בשנה האחרונה, והשתכנעתי שאם הוא מגיע עם מוטיבציה הוא יתן פה אימפקט מאוד מאוד משמעותי. יש לו עוד הרבה מה לתת משני צידי המגרש.
דבר שני, כשאני רואה את הרעש שההחתמה הזאת מייצרת (ואין ספק שזה גם משהו שהפתיע אותי), אני גם מבין קצת יותר את הלך הרוח. מעבר למטרה הברורה שהיא זכייה ביורוקאפ, אני חושב שעופר רוצה לייצר סיטואציה שבה גם אם לא נזכה, עדיין נקבל כרטיס חופשי בעונה הבאה, קצת כמו עם פרטיזן בזמנו. ההחתמות של מוטלי ובברלי, הטורניר עם טוני פארקר, הפגישות עם ראשי היורוליג - הכל מצביע לשם.
האם זה יעבוד? אין לדעת. נחיה ונראה. היום זה כבר לא נראה לי עד כדי כך מופרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 762 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 31  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: