סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:02 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 874 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א מודל 2024/25
הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:03 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
RREEDDTT כתב:
המחיר של סורקין ממשיך לעלות
https://m.one.co.il/mobile/Article/467853.html

שיעזוב להפועל אני כבר מעדיף, חושב שמגיע לו אן בי אי עוד לפני שהוכיח בכלל שהוא שחקן יורוליג טוב, יש עשרות יהודים אמריקאים גבוהים שעם קצת מאמץ אפשר להביא במקומו וגם יהיו טובים ממנו בעתיד.הקטע שהוא ישראלי גרם לו להתנהג כמו מונופול בשוק והאף שלו עולה יותר מידי מעל היכולת האמיתית, תתאמץ תעבוד קשה תתקדם בנתיים לא עשה את זה במכבי ורק בכה בתקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:33 am 
Junior

Avda4 כתב:
RREEDDTT כתב:
המחיר של סורקין ממשיך לעלות
https://m.one.co.il/mobile/Article/467853.html

שיעזוב להפועל אני כבר מעדיף, חושב שמגיע לו אן בי אי עוד לפני שהוכיח בכלל שהוא שחקן יורוליג טוב, יש עשרות יהודים אמריקאים גבוהים שעם קצת מאמץ אפשר להביא במקומו וגם יהיו טובים ממנו בעתיד.הקטע שהוא ישראלי גרם לו להתנהג כמו מונופול בשוק והאף שלו עולה יותר מידי מעל היכולת האמיתית, תתאמץ תעבוד קשה תתקדם בנתיים לא עשה את זה במכבי ורק בכה בתקשורת.

אז למה לא הגיעו עד היום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:49 am 
מנהל פורום

יש קטע כזה של אוהדי מכבי גם ברשתות החברתיות להיעלב ולכעוס על סורקין ה"בוגד". קודם כל הוא עוד לא עזב לשום מקום, מה אתם רוצים? הציפייה היא שיגיד תודה על החוזה שיש ויקריב בשביל המועדון כדי שיוכלו להביא זרים כמה שיותר טובים ויקרים? קצת מזכיר לי את הבן שלי בן השנתיים שאומר בזעם "אבא קקי!" אם אני לא מסכים לו משהו. אותה רמה של בגרות.
ברור שאין לו באמת תחליף ומכבי יודעים את זה ולא סתם מציעים לו שדרוג לחוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:57 am 
Junior

בהחלט משעשע לראות את אוהדי מכבי שחושבים שהשחקנים צריכים לחשוב על טובת המועדון ולא לדאוג לכיס שלהם. בתור ישראלי בליגה סורקין הוא בוודאי סוג של שובר שוויון ולכן אין סיבה שלא ינצל את זה. באופן אישי, אשמח מאוד לראות את מכבי ממשיכה להעלות את ההצעות שלה ואשמח מאוד ששמעון ושאר חברי ההנהלה יוציאו עוד קצת, ואם אפשר אפילו עוד הרבה כסף מהכיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 12:14 pm 
Hall of Famer

אני גם לא מבין מה רוצים מסורקין, ממקסם יפה מאוד את הערך שלו כגבוה הישראלי הלגיטימי היחיד פחות או יותר ברמת יורוליג, בודק אופציות ב-NBA ולפחות ברמה הגלויה, לא עושה שום דבר שמפר את החוזה שלו כמו להיכנס למו"מ עם הפועל ת"א. אם יתברר שהוא בסוף מסכם בהפועל ת"א זה אכן יהיה מסריח גם מצידו וגם מצד הפועל ת"א, אבל כרגע? שייהנה מכל דולר שהוא מצליח להוציא מהסיטואציה. אני כן חושב שבשלב זה המחיר שלו כבר גבוה יותר ממה שהוא באמת שווה, הסכומים שהוא הולך לקבל זה כבר ברמת הגבוה איכותי לחמישיה ביורוליג ולפחות בשנה שעברה, הוא לא היה שם מבחינת יכולת. יש מצב שלמכבי היה עדיף לחסוך את הכסף הזה, להביא גבוה ישראלי זול יותר שישמש בעיקר לליגה ואת ההפרש להשקיע בזרים שנשארו לה להביא, אבל מסתמן שהיא מאוד נחושה לשמור עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 2:19 pm 
Freshman

מעבר לזה שזה בהחלט לגיטימי שסורקין ימכסם את השכר שלו,
יש עוד היבט - עד כה היחס שסורקין קיבל ממכבי הוא לא מי יודע מה וזה בלשון המעטה.
נדחק הצידה ביורוליג , לא קיבל מספיק קרדיט וכו'...
אז גם מעבר להיבט כלכלי נטו, אני לא רואה פה זיקה מיוחדת למועדון או סיבה שמצדיקה על ויתור כלכלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 2:25 pm 
Junior

סורקין נמצא בעמדה שעם ניהול נכון הוא יכול לשדרג את עצמו משחקן של 400 אלף דולר לשחקן של מיליון דולר.
משער שבסוף הוא ישאר במכבי שתאלץ לשלם הרבה יותר ממה שתכננה. נדמה לי שבמקור הדיבור היה על חוזה של 600 אלף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 3:03 pm 
Freshman

אם זה בנוגע למה שכתבתי אז אסביר את כוונתי, אין לי שום כעס על סורקין, הוא לא חייב כלום למכבי אם מציעים לך שכר גבוה תדאג לעצמך קודם כל בטח בקריירה ספורטיבית שהיא קצרה.הכעס שלי הוא על זה שלא ראיתי שום הצדקה לכך שהשכר שלו צריך לנוע בין 800-1 מיליון דולר(שהפועל תציע גם 10 זה לא הנושא), ובנוסף הוא בכה על כך שהוא לא מקבל דק בסדרה מול פנא בזמן שהוא בחיים לא הוכיח יכולת של גבוה טוב ביורוליג שאפשר להשען עליו.העמדה שלו מול מכבי מכעיסה אותי לסיכום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 3:07 pm 
Hall of Famer

הבנתי, אין לך שום כעס על סורקין, אלא רק על העמדה שלו מול מכבי וגם שהוא "בכה" על דקות.
איך אתה יכול לכתוב באותו משפט שזכותו לדאוג לשכר גבוה ושאתה כועס על כך שלא ראית שום הצדקה שהוא שווה את השכר הגבוה.
אני מציע לך קודם כל להיסגר על עצמך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 3:26 pm 
Freshman

עמוס לב כתב:
הבנתי, אין לך שום כעס על סורקין, אלא רק על העמדה שלו מול מכבי וגם שהוא "בכה" על דקות.
איך אתה יכול לכתוב באותו משפט שזכותו לדאוג לשכר גבוה ושאתה כועס על כך שלא ראית שום הצדקה שהוא שווה את השכר הגבוה.

אתה בוחר להתחכם, אין לי שום כעס עליו אם יעזוב להפועל תא/ירושלים כי זו הייתה הטענה פה של אנשים נגד התגובה שלי שהוא כביכול חייב למכבי, הוא לא חייב כלום.הטענה שלי היא שאין לו את הקבלות לבוא בדרישה למכבי בסכום גבוה, הוא לא הוכיח ביורוליג כלום כבר 3 עונות המון רעש ולא זכור לי תצוגה אחת שלו ב3 עונות האלה, הליגה?עונה הבאה הדומיננטיות שלו תרד מול הגדולות, תבוא תוכיח תעבוד קשה תצדיק את הדרישה שלך בנתיים הוא לא.אם הפועל הציעו עשר מיליון לבריאות אין קשר בין מה שציינתי לזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 16, 2024 11:14 pm 
Hall of Famer

בינתיים בכל עונה בשנים האחרונות - למכבי היה זר גבוה שהרוויח לערך כפול מסורקין, ונתן בערך אותה תרומה כמוהו:
ג'יימס ווב (לא שריברו כמה רמות מעל סורקין, אם כי כמובן נותן איכויות שונות לגמרי)
פוייתרס (וג'רל מרטין הזול יותר אני מניח)
דריק וויליאמס וג'יילן ריינולדס (אז סורקין היה עוד שולי בעונתו הראשונה בקבוצה, אבל האם נסכים שרמתם לא עולה על רמתו הנוכחית?)

אז כעת מגיע שהרגע שסורקין יכול להפוך את התמונה ולהפוך אולי לאובר-פייד, איפה הבעיה פה?
מכבי יכולים להיפרד ממנו, ואף לקבל ביי-אאוט לא מבוטל אני מניח. זה בידיים שלהם.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 6:00 am 
Sophomore

שכר של סורקין בשנה שעברה היה גבוה מזה של ווב ולא היה רחוק מזה של ריברו - מציין עובדתית כדי להעמיד דברים על דיוקם.

הנקודה לגבי סורקין שמלבד השאלה האם הוא אכן שווה את הסכומים המשודרגים, היא שהוא למעשה תחת חוזה. לא ניכנס לשאלת הלגיטימיות וכו׳ אבל ברור שמטרת סעיף היציאה ל-NBA לא היתה לצורך אפשרות פתלתלה לשדרוג חוזה בתוך התקופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 7:21 am 
Hall of Famer

צודק
וווב הרוויח רק 400 מסתבר (על פי "פרסומים")

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 8:45 am 
Freshman

shmueliki כתב:
בינתיים בכל עונה בשנים האחרונות - למכבי היה זר גבוה שהרוויח לערך כפול מסורקין, ונתן בערך אותה תרומה כמוהו:
ג'יימס ווב (לא שריברו כמה רמות מעל סורקין, אם כי כמובן נותן איכויות שונות לגמרי)
דריק וויליאמס וג'יילן ריינולדס (אז סורקין היה עוד שולי בעונתו הראשונה בקבוצה, אבל האם נסכים שרמתם לא עולה על רמתו הנוכחית?)

אז כעת מגיע שהרגע שסורקין יכול להפוך את התמונה ולהפוך אולי לאובר-פייד, איפה הבעיה פה?

זה עדיין לא אומר שהוא שווה את הסכומים האלה.לעומתם הוא גם קיבל המשכיות להוכיח והם לא.תגיד לי אתה מקצועית למה שהוא יקבל יותר מ800k דולר לעונה(שזה גם סכום מופקר) לפי התמורה שלו ביורוליג, לא הליגה פה רק יורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 9:55 am 
Hall of Famer

שמוליק, אל תשכח שהמיסוי על סורקין הוא של ישראלי, גבוה בהרבה משל זר ויש גם את עלות מעביד. אם גם סורקין וגם ווב קיבלו 400 אלף נטו (והסכומים שמפורסמים בתקשורת הן בדר"כ נטו) אז עלות המעביד של סורקין למכבי הייתה משמעותית יותר יקרה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:20 am 
Freshman

נקודה נוספת שלא ראיתי שמדברים עליה בהקשר של סורקין.

בניגוד לים מדר ותמיר בלאט שמגיעים מבתים אמידים++, רומן בא משפחה של עולים חדשים ללא ביסוס או מוצקות כלכלית.
אם אני הוא, לא רגש, לא מקצועיות ולא כלום - כסף!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 11:26 am 
מנהל פורום

goldman כתב:

בניגוד לים מדר ותמיר בלאט שמגיעים מבתים אמידים++, רומן בא משפחה של עולים חדשים ללא ביסוס או מוצקות כלכלית.

ברור. אבל אולי זה גם "נקודת החולשה שלו". לא סתם הבתים של בלאט ומדר עמידים. הם קיבלו חינוך פיננסי טוב כנראה והם לא מוותרים על שקל ובטח בלאט בקיץ הזה, שההתנהלות שלו היא דוגמה מצויינת. סורקין יכול להיות קצת יותר תמים ואולי יותר קל לבלבל אותו עם רגש ולנצל את הנאמנות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 12:22 pm 
מנהל פורום

Avda4 כתב:
shmueliki כתב:

זה עדיין לא אומר שהוא שווה את הסכומים האלה.לעומתם הוא גם קיבל המשכיות להוכיח והם לא.תגיד לי אתה מקצועית למה שהוא יקבל יותר מ800k דולר לעונה(שזה גם סכום מופקר) לפי התמורה שלו ביורוליג, לא הליגה פה רק יורוליג.

הסכומים ששחקנים מקבלים הם לא תמיד דולר פר תרומה סטט
לפעמים זה למנוע ממנו לשחק ביריבה הגדולה שלך
או שיש בו משהו שאין לאחרים, משהו מאוד ספציפי (אזרחות למשל) תחפש עכשיו ישראלי במקומו, את מי תביא? טי ג'י ליף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 2:17 pm 
Junior

goldman כתב:

אפשר גם לטעון שזו הסיבה שלקח לו כל כך הרבה שנים לפרוץ.
בלאט גדל לתוך זה וכבר מגיל 14 היה לו ביטחון עצמי של רכז יורוליג. אבא של ים מדר שפך על הבן שלו הרבה כסף שבין היתר התבטא בכמה מאמנים אישיים ובכלל מעטפת מאוד רחבה.
מבלי להכיר את מצבו המשפחתי של סורקין, נשמע לי די סביר שהיעדר האמצעים האלה גרם לכך שיקח לו יותר זמן לחצוב את הדרך שלו, מעבר כמובן לזמן הארוך יותר שלוקח לגבוהים להתפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 3:22 pm 
Junior

Avda4 כתב:
עמוס לב כתב:

אתה בוחר להתחכם, אין לי שום כעס עליו אם יעזוב להפועל תא/ירושלים כי זו הייתה הטענה פה של אנשים נגד התגובה שלי שהוא כביכול חייב למכבי, הוא לא חייב כלום.הטענה שלי היא שאין לו את הקבלות לבוא בדרישה למכבי בסכום גבוה, הוא לא הוכיח ביורוליג כלום כבר 3 עונות המון רעש ולא זכור לי תצוגה אחת שלו ב3 עונות האלה, הליגה?עונה הבאה הדומיננטיות שלו תרד מול הגדולות, תבוא תוכיח תעבוד קשה תצדיק את הדרישה שלך בנתיים הוא לא.אם הפועל הציעו עשר מיליון לבריאות אין קשר בין מה שציינתי לזה

מה זאת אומרת אין לו קבלות? הדרישות של שחקן הן לא משהו שמבוסס על שווי מוחלט שאתה קובע על פי קבלות, אלא על השווי בנקודת זמן שמושפעת מההיצע והביקוש שקיימים בשוק. בנקודת הזמן הזו ולאור השמועות על מה שהפועל תל אביב מוכנה לשלם לו, סורקין לא צריך להוכיח שהוא גבוה ברמת יורוליג ולא צריך שום קבלות כדי לצפות שמכבי יציעו לו הרבה יותר ממה שהוא מרוויח עכשיו. זכותו המלאה למקסם את הסיטואציה ואם כבר אתה צריך לכעוס על מכבי שמוכנים להציע לו כל כך הרבה כסף למרות שאין לו קבלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 3:47 pm 
מנהל פורום

נראה לי שעל זה Avda4 מתרעם
על הנכונות של מכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 4:57 pm 
Junior

קליבלנד לא ממשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 5:18 pm 
מנהל פורום

שחקן טוב
טעות של מכבי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 17, 2024 6:59 pm 
Junior

למה רצית שימשיך?
הוא לא מסוגל לעזור בהובלת הכדור, קשה לסמוך עליו שישים את השלשה הפנויה.
יש אנרגיות ואתלטיות וידיים ארוכות שהם טופ לבל, אבל לא ראיתי אימפקט מטורף בהגנה כשהיה באמת צריך אותו.
בנוגע למשפט האחרון אני אסייג - קשה לצמוח אצל קטש, בטח אם אתה שחקן מחליף וסורקין יכול לכתוב על זה ספר. רכבת החילופים של סדרן מוניות בבוגרשוב לא נותנת לך אפשרות לייצר 7-8 דקות טובות גם כשהולך.
ועם כל זה, הוא כבר בן 30 כך שהאפסייד פה לא באמת קיים. נכון מבחינת מכבי לחפש פה שחקן עם נתונים ומאפיינים אחרים במשחק.
אני דווקא אהבתי. הכי קל היה להמשיך איתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 18, 2024 10:38 am 
Sophomore

על פי אינטרבאסקט מכבי ירדה ממייקון הרכז כנראה בגלל הפציעה והדרישות הכספיות הגבוהות שלו .עשו בשכל אבל ביזבזו הרבה זמן במומ איתו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 874 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 35  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17 ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: