סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 7:59 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל ירושלים 24-25
הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 4:26 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
בתור מי שראה את מורגן הרבה בימים האחרונים, אני יכול לומר שמדובר בלוחם שמשחק עם הרבה אנרגיות ויודע לשמור ולעשות גם לחץ על כל המגרש בצורה די מרשימה. השנה זה התבטא גם במספר חטיפות גדול מאוד בליגה וביורוקאפ (1.7 בשני המפעלים).
שחקן שקולע טוב כשהוא פנוי לשלוש, אבל לא אחד שיוצר לעצמו ברמה שהתרגלנו אליה מרנדולף.
אפילו אם אנחנו מתעלמים מהבנייה של הפועל ת"א (לדעתי לא צריך להתעלם כי היא יריבה ישירה שלנו ביורוקאפ וזו שנה משמעותית כי אין לדעת מה יהיה בעתיד עם המפעל), לאור ההצהרות שהיו בקיץ והמעבר ליורוקאפ - איך שלא נסובב את זה, מדובר בהחתמה די מאכזבת ביחס לציפיות. מי ייתן וכולנו נאכל את הכובע, אבל לדעתי לאור הציפיות והמשאבים היה אפשר לבנות משהו יותר טוב מזה, גם אם רוצים ללכת על סגל שפוי ומאוזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 4:31 pm 
Hall of Famer

נחכה להחתמה האחרונה...... אם זה יהיה איזה הארפר כזה אפשר לסכם את הקיץ הזה כאכזבה. אם יביאו איזה האנטר הייל, זה יהיה משהו אחר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 4:43 pm 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
shmueliki
אלה משחקי אימון,אז למה שלא יהיו עם איזה מוטיבציה בדמות תואר קטן
אין לי בעיה עם כמות משחקים
מדובר במשחקי אימון לגטימיים נגד קבוצות שנשחק מולם בעונה הסדירה, אז זה בסדר
אבל הקטע של להתנגש עם טורניר בינלאומי שמביא קבוצות זרות לשחק בישראל אחרי בצורת של כמעט שנה, צריך להתחשב בו ולהגמיש את הלו"ז כדי שהפועל תוכל לשחק בטורניר
איגוד של דבילים

אבל זה בדיוק מה שאני אומר - אם קבוצה (למעשה טכנית כל הקבוצות - כולל החלשות) צריכה לשריין מראש לו"ז של 6 משחקים פוטנציאליים (שזה, כמה? 3 שבועות מההתחלה ועד הסיום) ולא יכולה עקב כך לנסוע לאירופה למחנה/משחקי אימון (או חמור מכך - להשתתף בטורניר בינ"ל בארץ...) - הרי שזה חיסרון גדול בפורמט

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 4:49 pm 
מנהל פורום

אתה צודק, זה פורמט שמחבל בלוח הכנות נורמלי
הוא נמשך פאקניג 20 ימים מ9 עד 29 לספטמבר
מזל שאני לא אהיה בארץ רוב התקופה
חולי נפש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 4:54 pm 
Freshman

d.k. כתב:
נסגרה עסקת ג`רמי מורגן להפועל ירושלים
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=477991
עד כמה מדובר בשנמוך יחסית לרנדולף?
למרות שאם אכן ההחתמה הנוספת תהיה של גארד בכיר ומורגן בא על תקן מחליף לזוסמן, אז השאלה פחות רלוונטית

אז הוא היה במו״מ מתקדם, על סף סיכום, סיכם ועכשיו נסגרה העיסקה. יש עוד שלב לפני הוולקאם? על סף חתימה? שלחו חוזה בפקס ומחכים לתשובה?
מתגעגע לימי הסמיילי out of nowhere

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 4:54 pm 
Freshman

עופר האדום כתב:
נחכה להחתמה האחרונה...... אם זה יהיה איזה הארפר כזה אפשר לסכם את הקיץ הזה כאכזבה. אם יביאו איזה האנטר הייל, זה יהיה משהו אחר.

ממה שאני מבין הארפר זה התרחיש הריאלי..הוא גם שיחק עם אוסטין וויילי באוברון ואני מאמין שזה משחק תפקיד.
אני חייב לומר שאני לא לגמרי מבין איך הוא מתאים לסוג השחקן שאמרו שמחפשים (בעיקר לחלק של הסייז..הוא מסתכל על 1.80 מ' מלמטה).
לא ראיתי אותו מספיק בולנסיה אבל נראה שבג'י ליג הוא כן הראה פוטנציאל מסוים, נקווה שזה לא רק "חבר מביא חבר".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 5:25 pm 
Sophomore

Tbowers15 כתב:
עופר האדום כתב:

ממה שאני מבין הארפר זה התרחיש הריאלי..הוא גם שיחק עם אוסטין וויילי באוברון ואני מאמין שזה משחק תפקיד.
אני חייב לומר שאני לא לגמרי מבין איך הוא מתאים לסוג השחקן שאמרו שמחפשים (בעיקר לחלק של הסייז..הוא מסתכל על 1.80 מ' מלמטה).
לא ראיתי אותו מספיק בולנסיה אבל נראה שבג'י ליג הוא כן הראה פוטנציאל מסוים, נקווה שזה לא רק "חבר מביא חבר".

אם מוכנים להתפשר על סייז, רוצים שחקן יוצר ופיק-אנ-רולר ורוצים החתמת טופ. אז אפשר גם את שורטס…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 5:48 pm 
Sophomore

הבעיה של הארפר אינה נוגעת בעיקרה לסייז - הוא גאנר חסר מצפון וגם לא טוב במיוחד בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 5:52 pm 
Sophomore

יש קליפ של 40 דקות מיוטיוב שמסכם את הביצועים של מורגן מהעונה האחרונה. יש מצב שזה פתרון לסובלים מאינסומניה, מדובר באחד השחקנים המשעממים שנראו.

אם לומר מילה לזכותו - המספרים שלו ביורוקאפ היו טובים סה"כ, גם אם היוו ירידה לעומת בון. הסטטיסטיקה המתקדמת מאוד אוהבת אותו, הוא מדורג גבוה ממה שנראה לעין, ויכול להיות שהציוות שלו ב-Bourg עם אייזאה מייק, פורוורד פעלתן שמשחק הרבה בחוץ, פגע בו (ה-Usage שלו נפל משמעותית). גם הקליפים של רנדולף באוסטנד לא היו מלהיבים במיוחד, אם כי היה ברור שהוא שחקן מוכשר.

בכל אופן, חוץ מהאכזבה מהסגנון (בעמדה שבה לא חסרים באירופה שמות אטרקטיביים. דווין רובינסון חתם היום בפאקינג צדביטה) ומהשם (אין לו אפילו ערך בויקיפדיה), הפועל מסנדלת את עצמה בהחתמה הזאת. כמעט לא משנה מי יהיה הגארד שיגיע, יישארו חורים. הוא יהיה קטן מדי, או שלא יהיה מי שיפעיל את הגבוהים, או שיחסר לנו סקורינג, או שלא יתאים ליד ספידי. מההשוואה הבלתי-נמנעת להפועל ת"א מספרים לנו שהם מסתכנים בפרויקט גלאקטיקוס ואנחנו בונים בחוכמה ובסבלנות קבוצה מאוזנת, אבל בעיניי הרבה יותר סביר שהפרויקט שלנו יתרסק בדצמבר מאשר שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 6:48 pm 
Junior

מבחינה מקצועית, הכל די ברור. הולכים, שוב, על סגל אפרפר, קודם כל הגנה, בלי כוכבים יוצאי דופן וכו׳ וכו׳. לגיטימי, אפשר לבנות ככה אחלה קבוצה, למרות שגם בז׳אנר הזה אפשר היה להביא שחקנים הרבה יותר טובים אם יש את הכסף לזה. מה שפחות ברור זה העניין התקשורתי-הצהרתי. אם אני זוכר נכון, אחד העניינים הגדולים של חבורת אדלסון זה הגדלת מספר המנויים. המנכ״ל הלאטח בנה את הקריירה שלו על הקטנת כמות הכסאות הריקים בnfl או משהו כזה. אז איך נאמר את זה בעדינות? מעטים המנויים שמילותיהם האחרונות לפני החידוש המיוחל יהיו ״מה, אני דפוק? לפספס עונה עם ג׳רמי מורגן בארנה?״

ובמישור האסטרטגי, שאלת הכסף ממשיכה להתחדד לה: כמה כסף יש לאדלסון באמת? מה התקציב של הפועל ירושלים ועד מתי הוא אמור להישאר בסדרי הגודל האלה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:17 pm 
Freshman

מסכים. הלוואי שזה יצליח מקצועית למרות הכל, אבל ציפיתי שיהיו לפחות 2 החתמות שהמטרות שלהן יהיו גם הגדלת מספר המנויים.
לאור הפוטנציאל התקציבי זה ממש לא אמור לבוא על חשבון ההתאמה לסגל שנבנה ועל איכות השחקנים.
אוסטין ווילי זה שם יחסית גדול, אבל לא אחד שיגדיל את מכירת המנויים. קיוויתי שלפחות בעמדת הגארד שנותרה יפציצו עם שחקן ברמה גבוהה/ שם גדול, אפילו האנטר הייל נכנס לקטגוריה הזאת. אבל כנראה שהארפר סוגר את הסגל הזה, ולא ברור איך מישהו מצפה שקצב המכירות יעלה ככה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:19 pm 
Sophomore

אני גם לא חושב שהאנטר הייל הוא שם גדול…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:22 pm 
Junior

לגבי ג'ארד הארפר, הוא עוד אחד מאותם גארדים סקוררים ננסיים שפשטו על אירופה בשנים האחרונות, כמו מרכוס האוורד או מרכוס קין. האנטי אליו נובע מכך שהוא באמת היה לא טוב בולנסיה, אבל אני לא חושב שזה בהכרח מייצג. כלומר, גם מישהו כמו מרכוס קין שנתן עונה גדולה ב-BCL לפני שנתיים יכל להגיע ליורוליג ולהתקשות מול הסייז והפיזיות. זה כן הימור מסוים, אם זה יקרה.

לגבי הבנייה של ירושלים, אני חושב שמי שתומך בגישה הסופר אפורה והגנתית עושה הערכת חסר לדז'יקיץ'. בעיני רוב מוחלט של המאמנים לא היה מצליח לבנות תלכיד שאפילו קרוב למה שדז'יקיץ' בנה עם אותם שחקנים בדיוק.
לדעתי ירושלים היו צריכים לשמר את החוזקות של הסגל הנוכחי עם האוריינטציה ההגנתית, אבל כן להעמיס יותר כישרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:25 pm 
Freshman

מיכאל כתב:
אני גם לא חושב שהאנטר הייל הוא שם גדול…

הוא אולי לא "שם גדול" במובן הרגיל, אבל שחקן צעיר עם אפסייד רציני, שכל מי שראה אותו במהלך העונה יגיד לך שהוא ווינר על ובמוקדם או במאוחר הוא יהיה שחקן יורוליג לגיטימי פלוס, כשעדיין לא ברור מה התקרה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:26 pm 
Hall of Famer

יצא וולקאם רשמי למורגן.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:30 pm 
Sophomore

הייל או הרפר כנראה יחתמו לעמדות הגארד
לדעתי הרפר עדיף יותר בניהול המשחק.הייל יותר קלעי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:44 pm 
Freshman

גם אנ צפיתי בסרטון של ה 40 דקות, לא יודע, אותי לפחות זה די הרשים.
אני מסכים עם כל מי שכתב פה שהוא לא שחקן יוצר או שחקן לתת לו את הכדור בדקה האחרונה לייצר נקודות ובנוסף אני מסכים שזה משהו שמאוד חסר בירושלים וזה וזה שם הרבה על הכתפיים של קרינגטון + הזר האחרון שאמור לחתום.
אבל בתור שחקן, הוא אחלה ממש, מאוד מזכיר לי את בריין רנדל, מסוגל לשמור על 4 עמדות, אקטיבי מאוד.חותך לסל, קבוצתי, לדעתי האוהדים של ירושלים הולכים ממש להתאהב בו.

עכשיו, לפני שנה בבון, המומצעים שלו היום הרבה יותר טובים: 14.6 נקודות למשחק, 50% מהשדה, 40% לשלוש ( קצת עיגלתי ) וממש יעילות של 16.4, שני בקבוצה רק ל shorts.

https://www.proballers.com/basketball/t ... -bonn/2022

בשנה האחרונה עבר לקבוצה הצרפתית והממוצעים שלו ירדו אבל תסתכלו על חלוקת הדקות הפסיכית של הקבוצה הזאת ( גם בימים של לאסו במדריר לא ראיתי חלוקה כזאת ) :

https://www.proballers.com/basketball/t ... resse/2023

אז, כשאתה משחק פחות, אז המספרים פחות טובים.

בנוסף, משהו מאוד חשוב לשים לב אליו, גם בבון וגם בקבוצה הצרפתית, הם היה בקבוצה מצליחה, על ההצלחה בבון כולם יודעים אבל גם השנה הקבוצה שלו מאוד מאוד הצליחה ( יחסית כמובן ). להיות חלק מקבוצה מצליחה זה תכונה מאוד חשובה שאתה בא להשלים חלק מפאזל גדול.

אז, אני חושב שהוא אחלה שחקן, אבל לא סקורר כמו שירושלים צריכה, וגם לדעתי קצת נותן מה שכריס ג׳ונסון נותן אבל הולך להיות מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:47 pm 
Freshman

RREEDDTT כתב:
הייל או הרפר כנראה יחתמו לעמדות הגארד
לדעתי הרפר עדיף יותר בניהול המשחק.הייל יותר קלעי

הייל לא יחתום, הארפר כנראה שכן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 7:59 pm 
Hall of Famer

תגידו, שחקן שקולע ביורוליג 10 נקודות בממוצע נחשב שחקן יורוליג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 8:16 pm 
Sophomore

האמת שהארפר עושה רושם של שחקן שקל לחטוף ממנו בחילה.
גאנר חסר מצפון שקולע באחוזי גבינת שמנת לא עשירה במיוחד, וגם לא ממש מנהל משחק.
אני כבר מעדיף על פניו את למאר שלפחות נכנס לסכמה ההגנתית הנכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 8:20 pm 
Sophomore

אם הוא ומורגן זה הכי טוב שאדלסון, שמיר ואלון מסוגלים לעשות עם מיליון דולר, מגיע לקבוצה הזו להתרסק השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 8:30 pm 
Sophomore

ג'רמי מורגן הוא בסוף סוג של זוסמן. לדעתי יהיה הגיבוי של זוסמן מהספסל (ולא יפתח לצידו כמו רנדולף) ולדעתי זה גם יסמן את סוף דרכו של קורנליוס ברוטציה.

לגבי אופי הקבוצה, אני אוהב מאד את "מורשת דז'יקיץ'" ההגנתית גם מתוך אמונה שככה זוכים בתארים וגם כי אני אוהב כדורסל כזה. מה שכן אני מאד מסופק אם מאמן באוריינטציה התקפית כמו יונצ'וק (או שמיר) יכול לייצר קבוצה כזו עם DNA הגנתי ולא רק להסתמך על זה שהם זוכרים את דז'יקיץ'... לדעתי יונצ'וק זו נקודת התורפה בקיץ גם בגלל שבכללי המעמד גדול עליו וגם בגלל הסגנון שנגזר מהסגל ופחות מתאים לו.

לגבי "החתמות מייצרות באז ומוכרות מנויים" אני ממש שמח שזה לא הראש של ההנהלה שלנו. רואה את מכבי עושה את זה כל קיץ כשכבר בזמן אמת עכברים פה יכולים להראות את הפציעות שהוסתרו או האופי הבעייתי, כשברוב המקרים זה מתפוצץ מהר מאד... לטווח ארוך הדרך היחידה לחבר קהל ולהגדיל בסיס מנויים זה ניצחונות, קבוצה מרגשת על המגרש וקונסיסטנטיות בין עונות. ולכן בנייה שקולה שמכוונת לדברים האלו ולא לכותרות ב-ONE זו הדרך לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 8:47 pm 
Sophomore

זהו, שאני חושש מאוד שהעונה הזו תפגע באותה קונסטיטנטיות.
זו קבוצה שנבניתה לחלוטין לא נכון מבחינת ההתאמה ההתקפית של השחקנים, ברמה קיצונית. להביא שני שחקנים כמו וויילי וסמית' בלי שיהיה אפילו שחקן אחד בסגל שמסוגל להריץ פיקנרול כמו שצריך זה ממש מחדל. לבנות חוץ מזה קו אחורי שחוץ מקרינגטון אף אחד בו לא מסוגל לעבור באופן סביר שומר בכדרור, וקו קדמי שאין בו שחקן גב לסל לרפואה... הנקודות העיקריות שיושגו בשטף בקבוצה כזו זה מהתקפות מעבר אחרי הגנה טובה, ואפילו לזה אין לקבוצה הזו שחקנים מתאימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 8:58 pm 
Hall of Famer

גמליאל כתב:
ג'רמי מורגן הוא בסוף סוג של זוסמן. לדעתי יהיה הגיבוי של זוסמן מהספסל (ולא יפתח לצידו כמו רנדולף) ולדעתי זה גם יסמן את סוף דרכו של קורנליוס ברוטציה.

כלומר אתה טוען שבחמישייה יעלו יחד קרינגטון, זוסמן ונמרוד לוי? לא רואה סיכוי כזה. מורגן לדעתי באנקר בחמישייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 21, 2024 9:05 pm 
Hall of Famer

מה זה "שם גדול"
הארפר לא שם יותר גדול (בגלל עונת היורוליג שלו) מאשר כל המורגנים והייל?
ברמת השם, לא דיברתי כתרומה לקבוצת כדורסל

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1169 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], uriel17 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: