סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 87 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 8:31 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
הרמות האלו = משחקים אימון בתחילת ספטמבר?
או משחקים נגד קבוצות יורוליג? כי כאלו היו לו הרבה, והוא הוכיח שוב ושוב שהוא מתאים מאודל רמות האלו, אז לא נותר לי אלא להניח שאתה מתכוון לאפשרות הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 9:11 am 
Junior

נראה לי שספידי סמית׳ לא צריך, או יכול, להוכיח לנו עוד דברים שלא הוכחו כבר (והוא בטח לא הוכיח את זה על המגרש, אתמול באיטליה במשחק אימון). ראינו אותו משחק מספיק משחקים ויותר ממספיק דקות כדי לדעת בדיוק מה הוא כן ומה הוא לא. יש כאלה שחושבים שזה מספיק כדי להיות הרכז הראשון של הפועל ויש כאלה, כמוני, שחושבים שזה רחוק מאוד מלהספיק. קשה לי להאמין שבשלב הזה של הקריירה שלו בהפועל מישהו הולך לעבור צד פתאום, אבל כולי תקווה, לאור ההחתמה בפרופיל היחסית גבוה של ג׳ארד הארפר, שמי שדווקא כן שינו קצת את דעתם בנושא זה הצוות המקצועי של הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 10:09 am 
Junior

משחק אימון שלא אומר הרבה, אבל משחק שבו כריס ג'ונסון מקבל הכי הרבה דקות וקולע הכי הרבה נקודות, לא מבשר טובות לעונה של הפועל.
בשנה שעברה היה איזון טוב בקו האחורי עם ספידי, זוסמן ורנדולף בחמישייה וקרינגטון מהספסל. הבעייה שההחתמה בפרופיל גבוה הייתה דווקא של הארפר, שיושב על העמדה של קרינגטון. קשה לי לראות חמישייה שכוללת את ספידי, קרינגטון והארפר, זה ליינאפ נמוך מדי. אם ההחתמה בפרופיל גבוה הייתה בעמדה 3 המצב היה טוב בהרבה (אם רנדולף היה נשאר זה בכלל היה מדהים).
כרגע יש ואקום בעמדה 3, השאלה מי ייכנס פנימה - מורגן שחזר מפציעה, ג'ונסון שבשנה שעברה שיחק בעיקר 4 או אולי זוסמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 10:10 am 
Senior

ספידי סמית' הוא פחות או יותר האניגמה הכי גדולה שנתקלתי בה מבחינת סיווג שלו כשחקן מצוין/טוב/לא טוב, מספיק/לא מספיק טוב להיות הרכז הפותח לרמות שהפועל מכוונת אליהן, אני אקבל כל דעה פחות או יותר, למרות שאני קצת מתקשה להבין איך קבוצה כמעט זוכה במפעל בצורה די דומיננטית עם רכז שרחוק מלהיות מספיק טוב בשביל התפקיד שלו (שגם היה הברומטר של הקבוצה).

מה שאני לא מצליח להבין, זו אמירה לפיה משחק אימון בתחילת ספטמבר מוכיח משהו לגבי שחקן שראינו שנתיים שלמות (ודווקא פרח מול הקבוצת יורוליג היחידה שפגשנו שוב ושוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 10:43 am 
מנהל פורום

כן, ספידי מבאס את השועלים ומאכיל כובעים במיקס שקשה למעקב
נתנו לו כבר כל מיני כנויים כאן, כמו השחקן הגרוע הכי טוב בעולם וכו בשביל לשקף את כמה שהוא שחקן מבלבל
אני בעגלה של אלה שאוהבים אותו אבל מאמינים שהוא גם מסמל את תקרת הזכוכית שלנו
והיא תקרה שנמוכה מזכייה ביורוקאפ
מסכים שעמדה שלושה שנחלשה תקשה מאוד על קו הגארדים הקטן שלנו, כי לייוואי היה למעשה גארד גדול
כדי שזה לא ישרוף אותנו למאבקי תואר העונה צריך או שמורגן יתגלה כגניבה עצומה או שזוס יעשה צעד עצום קדימה העונה
יד על הלב, לא רואה את אחד משני התסריטים האלה כתסריטים ריאליים
מעריך שעמדה שלוש תהיה העמדה שנדבר עליה הכי הרבה העונה כשנחפש להתחזק באמצע העונה
אלא אם פציעה משמעותית תטרוף את הקלפים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 11:01 am 
Junior

אוריאל, התרחיש שאתה מתאר דווקא יחסית אופטימי - באמצע השנה רואים שמורגן זה לא זה, שלזוסמן יש תקרה ושג'ונסון בן 34, ואז מביאים באמצע השנה איזה תותח בעמדה 3. היתרון בשיטה ביורוקאפ שאפשר לתקן בקלות לאורך העונה הארוכה.
הבעייה הקשה יותר תהיה אם הקבוצה תדשדש בגלל העמדה מספר 1, בדיוק בגלל שספידי כנראה לא יהיה מזעזע אבל אכן התקרה שלו מוגבלת. להחליף אותו זה כבר שינוי הרבה יותר מורכב שידרוש שינוי מוחלט של סגנון הקבוצה.
התקווה היחידה שלי היא שדוברת יעשה צעד קדימה מה שיאפשר לספידי לשחק 23-25 דק' במקום 30 פלוס, וככה לפחות ספידי יגיע עם קצת יותר חמצן למאני טיים.
אגב, הסגל הישראלי של ירושלים השתדרג משמעותית לעומת הסגל שהיה בתחילת שנה שעברה - דוברת שהיה פצוע, קרינגטון שלא היה ישראלי, זוסמן שהיה חלש מאד, נמרוד לוי שלא היה. הבעייה שבגזרת הזרים כנראה שהסגל חלש יותר ממה שהיה בתחילת השנה שעברה, עם הנקינס אחרי עונת שיא, אנדור שהראה פוטנציאל ענק, רנדולף וכו'. ככל שהעונה התקדמה הפועל הפכה ליותר ויותר תלויה בספידי ורנדולף, מה שבסוף הרג אותנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 12:45 pm 
Sophomore

דניאל כתב:
אוריאל, התרחיש שאתה מתאר דווקא יחסית אופטימי - באמצע השנה רואים שמורגן זה לא זה, שלזוסמן יש תקרה ושג'ונסון בן 34, ואז מביאים באמצע השנה איזה תותח בעמדה 3. היתרון בשיטה ביורוקאפ שאפשר לתקן בקלות לאורך העונה הארוכה.
הבעייה הקשה יותר תהיה אם הקבוצה תדשדש בגלל העמדה מספר 1, בדיוק בגלל שספידי כנראה לא יהיה מזעזע אבל אכן התקרה שלו מוגבלת. להחליף אותו זה כבר שינוי הרבה יותר מורכב שידרוש שינוי מוחלט של סגנון הקבוצה.
התקווה היחידה שלי היא שדוברת יעשה צעד קדימה מה שיאפשר לספידי לשחק 23-25 דק' במקום 30 פלוס, וככה לפחות ספידי יגיע עם קצת יותר חמצן למאני טיים.
אגב, הסגל הישראלי של ירושלים השתדרג משמעותית לעומת הסגל שהיה בתחילת שנה שעברה - דוברת שהיה פצוע, קרינגטון שלא היה ישראלי, זוסמן שהיה חלש מאד, נמרוד לוי שלא היה. הבעייה שבגזרת הזרים כנראה שהסגל חלש יותר ממה שהיה בתחילת השנה שעברה, עם הנקינס אחרי עונת שיא, אנדור שהראה פוטנציאל ענק, רנדולף וכו'. ככל שהעונה התקדמה הפועל הפכה ליותר ויותר תלויה בספידי ורנדולף, מה שבסוף הרג אותנו.

הרפר גם יכול ושיחק בעמדת הרכז ויקבל לא פחות דקות מספידי .יחד עם דוברת יש להפועל במקום רכז בודד כמעט עונה שלמה אשתקד ....3 רכזים ברמה סבירה לכל המסגרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 3:48 pm 
Sophomore

הסגל הישראלי התחזק משמעותית בהשוואה לקבוצה שפתחה את השנה שעברה.
סגל הזרים נשאר בגדול באותה רמה. יש יטענו שנחלש טיפה ויש שהתחזק טיפה אבל לא משהו משמעותי.

המקום שבו נחלשנו משמעותית בהשוואה לקיץ הקודם זאת עמדת המאמן. זה שאמור לקחת סגל כזה רחב ומוכשר ומלא אופציות ולבנות ממנו יחידה מגובשת ששווה יותר מסך חלקיה…
וזה עוד יותר בולט כי רגיש שבנינו גם הקיץ קבוצה לדזיקיץ שכבר לא כאן. ״קבוצה של מאמן״ שמלאה בשחקנים משלימים שיכולים לפרוח תחת סיסטם אבל פחות מרשימים אינדיבידואלית ויראו אפורים מאד אם לא הקבוצה לא תשחק מאד מאד קבוצתי ומאומן.
אם דז׳יקיץ׳ היה מאמן את הקבוצה של השנה או ממשיך בשנה שעברה כל העונה הייתי אומר שאנחנו לא נחותים משום קבוצה במפעל ומועמדים ריאליים מאד לקחת. כולל מול הגלאקטיקוס מהדרייב-אין.
עם יונתן אלון עד שיוכח אחרת אנחנו סתם קבוצה שעם כשרון (גדול אבל לא הכי גדול) והרבה שחקנים אפורים שמחפשים שיפעילו אותם. מקווה להתבדות…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 09, 2024 9:54 pm 
Freshman

שכחת שגם לנו אין בדיוק מאמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2024 11:27 pm 
Freshman

ראיתי את המשחק של הרצליה - טורון (שודר ביוטיוב) חוויה לא קלה לצפייה, בייחוד אחוזי העונשין של הרצליה שעל סף המביכים
הפסידו 12 הפרש לקבוצה שהסנטר הפותח בה הוא עבדול מאליק עבו למי שזוכר מגליל עליון, באמת לא יריבה מרשימה
חשוב לומר הרצליה שיחקו בלי אקסבייר סניד ופרדי בורדיון אבל היה לא מדהים לצפייה.
כריס סילבה זה פאקינ' שחקן מהנה לצפייה באמת החתמה שנהנה לראות העונה שילוב סופר מהנה של אתלטיות, כישרון וכח
שלו לוגשי סוף סוף מתחיל להראות את מה שאני מאמין שיש לו, לשפר קבלת החלטות בזריקות והוא בובה של שחקן לליגת ואפילו יכול להיות חמישייה בחלק מהקבוצות
אני מת על עומר בן דוד, התחיל את קריירת הבוגרים במכבי רמת גן בארצית עם עליית ליגה ומאז כל עונה הוא לוקח צעד קדימה. נראה טוב בתור רכז שני אני מאוד אוהב את הלחימה שלו ויודע לקבל החלטות טוב
פה בערך מתחיל להיגמר הטוב
איתן בורג קצת לא ברור, לא הרים מספיק לשלוש בעיניי (לפחות לא לקח זריקות טובות), הראה את הכישרון שלו אבל זה לא מספיק טוב היום בכלל
ג'ון מיקס היה נורא, לקח רק זריקות קשות באחוזים נוראיים, לדעתי במחצית השנייה נמחק מהרוטציה ובטוח לא ראה דקה ברבע הרביעי
כמעט כל נגיעה בכדור של ג'ימי קלארק הביאה לי עצבים באמת, סיומת מחורבנת, קליעה רעה ובתור רכז ניהל לא מספיק טוב עם המשחק של הרצליה עם קבלת החלטות לא ברורה - מבחינתי מועמד להיות בין המוחלפים הראשונים
ג'וש הולי אני יכול להבין למה הוא מתאים למשחק של אורלנד בתור גבוה ורסטלי עם קליעה אבל חייב להיראות יותר טוב, סיומת סופר רכה בצבע
אבל חשוב לזכור חוזר מפציעה קשה, ניתן לו זמן לחזור כמו שאמרתי הוא יתאים לאורלנד שאוהב שחקנים עם קליעה
אלון מיכאלי נראה לא מוכן לרמה בשום צורה, נקווה שהוא פשוט שוקיסט
מבחינה קבוצתית ראינו אורלנד קלאסי התקפה עם הרבה כישרון, הגנה לא מדהימה (קיבלו 85 נקודות מקבוצה פחות מרשימה). בתחילת המשחק הרצליה הרימה לא מעט לשלוש הרגיש בהמשך שזה ירד ולפעמים גם בורג לא לקח זריקות שבדרך כלל ייקח
היה במשחק הזה סימני חלודה בהרצליה אבל דברים שאותי מדאיגים אם הייתי אוהד שלהם כמו ג'ימי קלארק שכמעט כל החלטה שקיבל הביאה לי עצבים בתור אוהד נייטרלי
תחושת בטן, זה לא יהיה הסגל הסופי של הקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2024 11:22 am 
Sophomore

הערב אריס סלוניקי מארחת את הפועל ת''א למשחק אימון ב20:30 שידור ישיר בערוץ 5 פלוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 16, 2024 10:51 am 
Sophomore

ב19:30 פאנתייקום מול מכבי תא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 87 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר