סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:28 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5478 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 1:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אבימאל כתב:
באיזשהו מקום בא לי לראות את ביבי משליך את סער לפח בסוף הפלירט הזה וסוגר לו את הקריירה. סופית.
בכלל אשמח לראות את הפוליטיקה שלנו מתנקה מטיפוסים כמו סילמן,שרן השכל, ועוד כל מיני טפילים כאלה,שנמצאים בכנסת רק בגלל שתקעו סכין בגב הנכון בזמן הנכון.
וסער. מצער מה שנהיה ממנו. כשרון כל כך גדול שמתבזה ככה.

אני לא חושב שסער הוא כזה כשרון גדול שהתבזבז, הוא פשוט גדל בליכוד ובמדבר כל קוץ נראה כמו פרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 1:26 pm 
Hall of Famer

סער הוא חלאה אופורטוניסטית, כמו כל שאר החברים בליכוד.
זו כנראה שאיפה אופטימית ולא מחוברת למציאות אבל יהיה נחמד לקבל מנהיגים שהם גם בני אדם סבירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 1:45 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
אני לא חושב שסער הוא כזה כשרון גדול שהתבזבז, הוא פשוט גדל בליכוד ובמדבר כל קוץ נראה כמו פרח.

כשרון.
היה יו'ר הקואליציה שתפקדה די מושלם. שר חינוך מוצלח.
שילוב של פוליטיקאי טוב ואיש ביצוע.
חבל עליו.
(אין ספק שמה שהוא עושה היום זה מעשה שלא ייעשה. גם אם 'המחנה שלי' נהנה מזה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 2:15 pm 
Sophomore

התייעצות ביטחונית דרמטית כרגע על פי ירון אברהם אחריי שנוטרל מטען מלבנון שהגיע לישראל וכוון נגד אישיות ביטחונה בכירה מאוד לשעבר.מי יודע אולי דן חלוץ?
https://rotter.net/forum/scoops1/867615 ... ivzakimnet

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 3:22 pm 
Junior

RREEDDTT כתב:
התייעצות ביטחונית דרמטית כרגע על פי ירון אברהם אחריי שנוטרל מטען מלבנון שהגיע לישראל וכוון נגד אישיות ביטחונה בכירה מאוד לשעבר.מי יודע אולי דן חלוץ?
https://rotter.net/forum/scoops1/867615 ... ivzakimnet

לפי דניאל עמרם, מדובר באביב כוכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 3:58 pm 
Sophomore

בשעה האחרונה צה''ל תוקף ומחסל בכירי חיזבללה כולל בעומק לבנון

בביירות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 4:11 pm 
Hall of Famer

דיווחים על עשרות פיצוצים של מכשירי תקשורת של בכירי חיזבאללה בהרבה מקומות בלבנון כולל בדאחייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 4:42 pm 
Junior

rony כתב:
דיווחים על עשרות פיצוצים של מכשירי תקשורת של בכירי חיזבאללה בהרבה מקומות בלבנון כולל בדאחייה.

ציטוט:
מקורות לבנוניים לא רשמיים המזוהים עם חזבאללה: מעל ל 70 נפגעים מפיצוץ מכשירי הזימונית.

ציטוט:
מקור בחזבאללה ל"אלערבי אלג'דיד": "ישראל פרצה מרחוק למכשירי תקשורת ייחודיים של חזבאללה ופוצצה אותם.יש פצועים, עדיין לא דווחו הרוגים."

סרטוני מצלמות אבטחה של פיצוצי מכשירים של טלפונים שהיו בכיסים או בידיים של אנשים, מתחילים לעוף ברשת. זה מדהים.
כאן אפשרות לראות סרטון של פעיל חיזבאללה שבעודו בוחר פירות בסופר, המכשיר מתפוצץ לו בתיק. זה לא גרפי מדי, אבל מי שיש לו טריגרים, עדיף שלא יכנס לסרטון. https://x.com/JewishWarrior13/status/18 ... 3070934207

ציטוט:
מקור ביטחוני לערוץ אל-ערבי הקטארי: 500 נפגעים בקרב אנשי חיזבאללה כתוצאה מפריצת סייבר והפיצוצים שאירעו בו-זמנית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 4:50 pm 
Hall of Famer

לפי הפרטים שידועים עד עכשיו, לא רק שזו פעולת ביון וחבלה מטורפת ברמות של סרט ג'יימס בונד, זה גם יכול לטרפד (או לפחות להקשות מאוד) על תגובה משמעותית של חיזבאללה כי לך תתאם שיגור כמות גדולה של טילים כשאין לך רשתות תקשורת. זה לא אומר שלא תהיה תגובה, כי בוודאי תהיה, אבל מטחי ענק שכולם חששו מהם? יש מצב שהיכולת של חיזבאללה לייצר תגובה כזו נפגעה מאוד כרגע, לפחות בטווח הקצר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 4:53 pm 
Junior

גורם רשמי בחיזבאללה אמר כי פיצוץ מכשירי הקשר של אנשי ארגון הטרור ברחבי לבנון הוא:
ציטוט:
"פרצת האבטחה הגדולה ביותר עד כה"

כך דיווחה סוכנות הידיעות רויטרס. בנוסף, העיתון הקטארי "אל-ערבי אל-ג'דיד" דיווח מפי גורם בחיזבאללה:
ציטוט:
"אין הרוגים, אך יש פצועים בדאחייה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 5:02 pm 
Junior

לפי עמית סגל שהאמינות שלו, בעיניי, היא לא משהו:
ציטוט:
למעלה מאלף פצועים בבתי החולים בלבנון.

אני לא יודע לגבי הנושאים הפוליטיים שעליהם הוא מדווח, אבל אותי לימדו שאם רוצים לברר אמינות של מישהו, שאל אותו קודם על דברים שאתה מבין בהם. בעיקר במהלך שנת ההתכתשות על הרפורמה, הוא מיהר לדווח על עניינים כלכליים שבהם אני קצת מבין והוא מאוד לא דייק, רק בשם מהירות הדיווח.

ציטוט:
אלג'זירה מפי מקור בטחוני לבנוני: יש מאות נפגעים ברחבי לבנון.

ציטוט:
מקורות לא רשמיים בלבנון מדווחים על כ 1200 פצועים.

אבו עלי אקספרס:
ציטוט:
בתי החולים בלבנון מדווחים על עומס גדול, חלקם הפסיקו לקבל חולים ומפנים אמבולנסים עם פצועים למקומות מרוחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 5:14 pm 
Junior

rony כתב:
לפי הפרטים שידועים עד עכשיו, לא רק שזו פעולת ביון וחבלה מטורפת ברמות של סרט ג'יימס בונד, זה גם יכול לטרפד (או לפחות להקשות מאוד) על תגובה משמעותית של חיזבאללה כי לך תתאם שיגור כמות גדולה של טילים כשאין לך רשתות תקשורת. זה לא אומר שלא תהיה תגובה, כי בוודאי תהיה, אבל מטחי ענק שכולם חששו מהם? יש מצב שהיכולת של חיזבאללה לייצר תגובה כזו נפגעה מאוד כרגע, לפחות בטווח הקצר.

קשה לי להאמין שמדובר בהטמנה של חומר נפץ. נראה לי בלתי אפשרי במאות אם לא אלפי מכשירים.
זה כנראה משהו בכיוון של הודעה שגורמת לבאג שגורם לבטריה להתחמם מאוד עד כדי פיצוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 5:20 pm 
Junior

דיווחים כי גם השגריר האירני בלבנון ושומרי ראשו נפצעו בביירות מפיצוצי ביפר. טרם ברור מצבם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 5:34 pm 
Junior

בערוץ הטלגרם שלו, המונה יותר מרבע מיליון יוזרים, עמית סגל מציין שחוסלו פעילים רבים. אין לי מושג על מה הוא מתבסס. בכל הסרטונים שרצים ברשתות רואים פציעות בדרגות שונות. גם אם כמה מהם מתו מהפציעות בהמשך, זה לא נראה קרוב למה שהוא מדווח:
ציטוט:
מי שהגיב על חיסול אבו שוכר בוודאי יגיב על סיכול ממוקד של אלף מאנשיו

ציטוט:
טכניקה של סיכול ממוקד, סטטיסטיקה של מבצע קרקעי נרחב. ברגע אחד חוסלו יותר מחבלים מאשר כל יום אחר בהיסטוריה של ישראל למעט 7.10

אין לי מושג על אילו אינדיקציות הוא מתבסס. אני יוצא מנקודת הנחה שגם שופר צריך לשמור על רמת אמינות מסוימת, לכן מקווה שהוא צודק.

לפי רויטרס, המכשירים שהתפוצצו, נקנו רק לפני כמה חודשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 5:42 pm 
Junior

Lakic כתב:
בערוץ הטלגרם שלו, המונה יותר מרבע מיליון יוזרים, עמית סגל מציין שחוסלו פעילים רבים. אין לי מושג על מה הוא מתבסס. בכל הסרטונים שרצים ברשתות רואים פציעות בדרגות שונות. גם אם כמה מהם מתו מהפציעות בהמשך, זה לא נראה קרוב למה שהוא מדווח:
ציטוט:
מי שהגיב על חיסול אבו שוכר בוודאי יגיב על סיכול ממוקד של אלף מאנשיו

ציטוט:
טכניקה של סיכול ממוקד, סטטיסטיקה של מבצע קרקעי נרחב. ברגע אחד חוסלו יותר מחבלים מאשר כל יום אחר בהיסטוריה של ישראל למעט 7.10

אין לי מושג על אילו אינדיקציות הוא מתבסס. אני יוצא מנקודת הנחה שגם שופר צריך לשמור על רמת אמינות מסוימת, לכן מקווה שהוא צודק.

לפי רויטרס, המכשירים שהתפוצצו, נקנו רק לפני כמה חודשים.

מדובר בשופר, וצריך להתייחס לדיווחים שלו כך - הם נועדו לשרת נרטיב שלטוני. בכל מקרה, עושה רושם שמדובר בקשקוש. לפי הדיווחים של המומחים משם, יש המון פצועים אבל זה לא משהו שאמור לגרום לחיסול אלא לפציעות מאוד לא נעימות.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 7:02 pm 
Junior

שר הבריאות הלבנוני במסיבת עיתונאים בעקבות הפיצוצים בלבנון:
ישנם 8 הרוגים וכ-2750 פצועים עד כה. מתוכם כ-200 פצועים קשה. בתי החולים בדרום לבנון עברו את יכולת קליטת הפצועים אצלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 8:26 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
rony כתב:

"אין לך רשתות תקשורת"? טוב שלא נסחפנו.
אי מניח שלארגון בסדר גודל הזה יש כמה וכמה חלופות קשר.

מה שכן, לא מעט פעילים כנראה הוצאו מכלל פעולה, והפעולה היא באמת משהו פנטסטי. טום קרוז לא היה חושב על משהו כזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 8:59 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
rony כתב:

"אין לך רשתות תקשורת"? טוב שלא נסחפנו.
אי מניח שלארגון בסדר גודל הזה יש כמה וכמה חלופות קשר.

מה שכן, לא מעט פעילים כנראה הוצאו מכלל פעולה, והפעולה היא באמת משהו פנטסטי. טום קרוז לא היה חושב על משהו כזה.

ברור שטכנית יש להם עוד רשתות תקשורת, השאלה היא איך ישתמשו בהן כי עכשיו הן עשויות להיתפס כחשודות עד שיוכח אחרת. אם ישראל הגיעה לביפרים, מישהו מהם יכול להיות בטוח שלא יגיעו לסלולריים? ללפטופים? לטלפונים לווייניים?

סביר מאוד להניח שלישראל אין גישה כל כך רחבה לכולם, אבל כל עוד בחיזבאללה לא יודעים אילו אמצעים בעייתיים מבחינתם, הם יהיו מאוד מוגבלים מבחינת תקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 9:33 pm 
Junior

האפקט העוד יותר חזק הוא פסיכולוגי. מדברים על כך שהביפרים שהתפוצצו הם כאלה שהגיעו רק לאחרונה.
מה שלא הפריע גם לאלה שעוד לא ביצעו את ההחלפה, לזרוק את הישנים גם כן. מחשש שגם הם יתפוצצו.
כך לפי דיווחים לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 9:52 pm 
Hall of Famer

Dovi כתב:
rony כתב:

קשה לי להאמין שמדובר בהטמנה של חומר נפץ. נראה לי בלתי אפשרי במאות אם לא אלפי מכשירים.
זה כנראה משהו בכיוון של הודעה שגורמת לבאג שגורם לבטריה להתחמם מאוד עד כדי פיצוץ.

בערוצים זרים דווקא יש לא מעט מומחים צבאיים כאלו ואחרים שחושבים שדווקא כן היה מטען של כ-20 גרם חומר נפץ שהוטמן בביפרים והופעל באמצעות חימום הסוללה. חייב לומר שברמה הטכנית לא ברור לי אם ואיך זה אפשרי.

בלוגר אחד שאני עוקב אחריו העלה סברה שבעצם זה פיצ׳ר שהוכנס ע"י חיזבאללה, מנגנון השמדה עצמית ע"מ שהמידע על הביפר לא יחשף לידי צה"ל במידה והוא נתפס, ואיכשהו ישראל מצאה דרך לנצל אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 10:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
נשמע מוזר שסומכים על התחממות הסוללה כטריגר. לא נראה לי הגיוני. זה היה יותר מדי מתואם בין אלפי מכשירים.
אשר לחלופות הקשר, פה מדובר כנראה באמצעי חדש שהגיע לאחרונה ובצורה מרוכזת. לא דומה למערכות אחרות שבוודאי קיימות וזמינות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 11:04 pm 
Junior

כנראה הפעולה הכי מטורפת בהיסטוריה, ואני מרשה לעצמי להיסחף כי זה ממש כאילו לקוח מסרט. בכלל כמה פעולות מדהימות של ישראל במלחמה הזאת, כולל החיסול של הנייה שהאירנים עדיין מנסים להבין איך הוא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 11:19 pm 
Hall of Famer

באמת, אחלה מודיעין שבעולם. אין דברים כאלה.
רק לא ברור לאן כל המודיעין הזה נעלם לפני 345 יום בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 11:53 pm 
Sophomore

רק אני חושב שלפני מודיעין, גבולות של מדינה עם ישות כמו עזה צריכים להיות מוגנים גם כדי להתגבר על כשל מודיעיני?
כמעט ולא היה כוח בשל ההדממה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 17, 2024 11:53 pm 
Junior

הוא לא נעלם לשום מקום, הוא היה שם כל הזמן מול העיניים של כולם שפשוט התעלמו ממנו לחלוטין. אני שונא תיאוריות קונספירציה, אבל קשה לי להאמין שהסיפור מסתכם רק ברשלנות. אין לי רעיונות, לתוהים. ימים יגידו (אולי, כנראה שלא בתכלס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5478 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: