סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 9:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:31 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
וייה לא, ריינה כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אחד הדברים הנחמדים למראה היה איך מאמן יוצא ריאל מדריד כמו דל בוסקה מאמץ לגמרי את הטיקי טאקה של בארסה, ואיך השחקנים של ריאל כמו צ'אבי אלונסו וארבלואה נופלים כמו פאזל לתוך השיטה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:47 pm 
Junior

חובה לציין שזה היה הרבה פחות מרשים מהיכולת של ברצלונה, ועדיין התיאום שספרד הציגה היה של קבוצת כדורגל ולא של נבחרת. אני מניח כי העובדה ששיחקו יחד ארבעה שחקנים מקבוצה אחת, ארבעה מקבוצה אחרת וכל השאר מקבוצות שונות תרמה לכך לא מעט, אבל גם כך זה היה תיאום מרשים ביותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 2:50 pm 
Junior

יותר אלונסו (למרות שהיה ממונה בין היתר על תחום "מסירות ארוכות לראשו המיתמר של סילבה), פחות ארבלואה, הרבה פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 4:50 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

איזה משחק מדכא... ראיתי בבית של אוהדי איטליה שרופים (אני לא אוהד איטליה קלאסי, פשוט אנטי ספרד) ומרגע הפציעה זה היה פשוט עינוי. גם לפני הפציעה ספרד היו יותר טובים (בלי ספק המשחק הכי טוב שלהם בטורניר, כל מסירה בין אם קצרה או ארוכה הגיעה ליעדה), אבל איטליה לפחות שיחקה ולחצה והתקיפה ואלמלא ערב מדהים של קסיאס היתה גם מבקיעה.
אני רוצה לדבר על הטעויות של פרנדלי - החילוף הראשון לא היה באשמתו (וגם קייליני היה כבד ולא מדויק עוד לפני הפציעה ואאל"ט הוא שאיבד את הכדור בדרך לשער הראשון), אבל שני החילופים הבאים היו פשוט איומים!
קודם כל ההוצאה במחצית של קסאנו, שאמנם כדרר עצמו לדעת במחצית הראשונה אבל הוא בעל היכולת האישית הטובה בקו הקדמי האיטלקי. במקומו הוכנס חלוץ בן 34 (מה עם לחשוב על אופציית ההארכה, פרנדלי?) שחוץ משתי החטאות (אחת מסמרת שיער) בעיקר נתפס בנבדל ולא השפיע על המשחק. היה יותר הגיוני להכניס עוד קשר התקפי (דיאמנטי שהיה מצויין לאורך הטורניר) ולחכות עם החילוף בחוד להמשך. גם במחצית השנייה ראינו כמה יש לבאלוטלי לעבוד על המשחק שלו - הוא מכדרד בינוני ביותר ולא מודע לזה ולא הצליח לתת מסירה בנגיעה פעם אחת כמו שצריך.
החילוף השני כבר היה מטומטם ברמות! קודם כל, עדיין לא הגענו לדקה ה-60 וכבר נגמרו 3 החילופים. שנית, במקום להכניס עכשיו את דיאמנטי שיוסיף גיוון התקפי, פרנדלי הכניס קשר הגנתי במקום הקשר ההתקפי היחיד בהרכב (מונטוליבו שדוקא היה בסדר במחצית השנייה). מה הוא ציפה להשיג בזה?? גם לא זכור לי שאמרו ששחקן איטלקי מתחמם להיכנס אז כנראה זו היתה החלטה קפריזית, ומוטה באמת לא התחמם כראוי ובספרינט הראשון נפצע וחיסל את הסיכוי לחזור (מאז הפציעה איטליה לא עברו את החצי שלא בעמדת נבדל אפילו פעם אחת).
כמובן שבצד המנצח 2 מהמחליפים כבשו...
ומילה נוספת על הספרדים - לאחר הפציעה חשבתי שהנה הם מורידים את הרגל מהגז ויתנו למשחק להסתיים על מי מנוחות מתוך כבוד ליריבה. אבל מה פתאום! הרי מדובר בחניכים של המכונות הדורסניות מברצלונה ומדריד שרגילים לדפוק חמישיות לחטאפות של הליגה. זה היה פשוט אכזרי שהם המשיכו ללחוץ וללחוץ מול יריבה חסרת אונים שנפצעו לה שני שחקנים. מה קרה, כל הטורניר שיחקתם לרוחב ופתאום החלטתם להבקיע בצרורות כדי שכולם יגידו כמה אתם הנבחרת הגדולה בכל הזמנים? גם המאמץ החזירי הנראה לעין שלהם בסוף כשלקראת הסיום לחצו עוד וניסו להבקיע את החמישי (ועוד בעקב משפיל) היה פשוט נבזי.
טוב, מהתגובות פה אני מבין שרובכם אוהדי ספרד אז אני אפסיק לרטון. רק דבר אחרון, אני אשאיר אתכם עם המחשבה הבאה - כמה זה היה נפלא אם פיקה היה מותח שריר בדקה ה-20 ובמחצית השנייה בוסקטס היה בולע את הלשון באחד מהגלגולים שהוא אוהב לעשות על הדשא ולספרד לא היו נשארים חילופים :twisted:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 4:57 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
ומילה נוספת על הספרדים - לאחר הפציעה חשבתי שהנה הם מורידים את הרגל מהגז ויתנו למשחק להסתיים על מי מנוחות מתוך כבוד ליריבה. אבל מה פתאום! הרי מדובר בחניכים של המכונות הדורסניות מברצלונה ומדריד שרגילים לדפוק חמישיות לחטאפות של הליגה. זה היה פשוט אכזרי שהם המשיכו ללחוץ וללחוץ מול יריבה חסרת אונים שנפצעו לה שני שחקנים. מה קרה, כל הטורניר שיחקתם לרוחב ופתאום החלטתם להבקיע בצרורות כדי שכולם יגידו כמה אתם הנבחרת הגדולה בכל הזמנים? גם המאמץ החזירי הנראה לעין שלהם בסוף כשלקראת הסיום לחצו עוד וניסו להבקיע את החמישי (ועוד בעקב משפיל) היה פשוט נבזי.

קצת מצחיק לשמוע את זה מאוהד מכבי שרוף...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 5:02 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
טוב, מהתגובות פה אני מבין שרובכם אוהדי ספרד אז אני אפסיק לרטון. רק דבר אחרון, אני אשאיר אתכם עם המחשבה הבאה - כמה זה היה נפלא אם פיקה היה מותח שריר בדקה ה-20 ובמחצית השנייה בוסקטס היה בולע את הלשון באחד מהגלגולים שהוא אוהב לעשות על הדשא ולספרד לא היו נשארים חילופים :twisted:

אז היה נגמר רק 2:0.
טוב, 2:1, כי פיקה איננו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 5:25 pm 
Junior

sir charles כתב:

צודק, הרבה יותר ספורטיבי להפסיק לשחק ולהתאמץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 5:31 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

Shiver כתב:
sir charles כתב:

קודם כל יש לי מספיק ביקורת לגבי הדורסנות הצהובה, אבל יש הבדל בין כדורגל לכדורסל שם אין מצב שקבוצה תהיה בפיגור מספרי.
ואתה חייב להודות שמה שהספרדים עשו בסוף שפתאום לאחר השלישי קיבלו תיאבון, עברו לתקוף כמו שלא תקפו לאורך כל הטורניר ופשוט השפילו את האיטלקים, היה לא לעניין לאור התפתחויות המשחק. וזה לא שהאיטלקים יצאו בהצהרות לפני המשחק.
3-0 היה יכול להספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 5:32 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
sir charles כתב:

אז היה נגמר רק 2:0.
טוב, 2:1, כי פיקה איננו.

יאללה יאללה תפסיקו לעוף על עצמכם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 5:40 pm 
Hall of Famer

מה אתה רוצה, אתה השארת אותי עם המחשבה.
2:1 לא טוב?
בפועל היה 2:0 עם 11 שחקנים, כאשר החילוף הראשון של קייליני שאתה כל כך בוכה עליו עשה לאיטלקים רק טוב כי המחליף שלו היה יותר טוב ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 6:13 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
Shiver כתב:
sir charles כתב:

קודם כל יש לי מספיק ביקורת לגבי הדורסנות הצהובה, אבל יש הבדל בין כדורגל לכדורסל שם אין מצב שקבוצה תהיה בפיגור מספרי.
ואתה חייב להודות שמה שהספרדים עשו בסוף שפתאום לאחר השלישי קיבלו תיאבון, עברו לתקוף כמו שלא תקפו לאורך כל הטורניר ופשוט השפילו את האיטלקים, היה לא לעניין לאור התפתחויות המשחק. וזה לא שהאיטלקים יצאו בהצהרות לפני המשחק.
3-0 היה יכול להספיק.

נובמת. כאילו בכדורסל פציעה למשל של הכוכב של הקבוצה לא יכולה להיות משהו יותר משמעותי ממצב כזה שאיטליה נקלעה אליו?
מה רע שהספרדים קיבלו תאבון? מדובר בשחקנים שבאים עם מוטיבציה, בגמר טורניר שהוא אולי מס' 2 בחשיבותו במשחק. יש לזה גם משמעות אישית לשחקנים ולחשיפה שלהם ביבשת (למשל הרדמפשיין של טורס, העלייה במעמדו של באלוטלי וכו'). ואגב זה לא שאיטליה הפסיקה לתקוף. היו לה כמה הזדמנויות לא רעות בחצי שעה האחרונה של המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 8:32 pm 
Hall of Famer

תגובה להוצאת הקיטור של sir charles :
לגבי תזמון החילופים , מה תגיד על ויסנטה דל בוסקה , המאמן המעוטר והמנוסה ביותר בטורניר , שבחצי הגמר במשחק שזעק מהרגע הראשון "הארכה :!: " מבצע חילוף ראשון בדקה ה-54 , חילוף שני בדקה ה-60 , וחילוף שלישי בדקה ה-87 , ונשאר למעשה ללא חילופים למשך 40 דקות משחק ( כולל תוספות ) ולמרות כל מתיחות השריר הטיפוסיות להארכות . את כל זה הוא עשה במצב של שיוויון שהקבוצה שלו משחקת בסדר גמור ( בניגוד לאתמול שהמאמן האיטלקי היה סביר להניח די מתוסכל ורצה להשפיע על הנעשה על כר הדשא ) .

מבחינתי מה שעשה דל בוסקה זה כל כך "טעות של ילד בן 10 שמשחק מנג'ר במחשב" , עד שתאמינו או לא ייחלתי לפציעה של שחקן ספרדי , וחבר שלי שצפה איתי במשחק אף העלה מזימה שבה האיטלקים יכולים לכסח את קסיאס ( אפילו במחיר של כרטיס אדום במקרה הגרוע ביותר ) , ואז ספרד יאבדו שחקן ויישארו גם בלי שוער :twisted:

אני גם כן קצת נדהמתי מהלהט הספרדי לתקוף עוד ועוד בדקות הסיום , וכמה שזה מנוגד להלך הרוח הרדום שלהם במהלך כל הטורניר .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 9:56 pm 
Junior

הייי, אולי אתה מומחה בלשמוע את זעקות המשחק, אבל אחרי שהתוצאה היתה 2:0 לספרד גם אני הקטן די בטוח שהמשחק הפסיק לצעוק "הארכה". ולהיפך, הטיעון העיקרי של מקטרגי ספרד הוא שמהרגע שספרד עולה ל1:0 גוברת היכולת להחזיק בכדור למוות והמשחק מקבל זריקת מוות. הסיכוי להארכה היה נמוך מאוד מאוד.
החילופים של דל בוסקה היו 1. חילוף קבוע לפתוח את משחק האגפים כשמגיני היריב מתעייפים (פדרו), 2. ניצול העובדה שהנבחרת שבפיגור פחות תסתגר, ותהיה מוכרחה לשחק יותר על קו הגנה גבוה, ולכן: הכנסת חלוץ חוד (טורס),3. סוג של סטנדינג אוביישן לאינייסטה וגם רענון מסוים של הקישור.

מהמעט שאני יודע, העובדה שהנבחרת שממול מורידה רגל מהגז כדי לא להשפיל היא הרבה יותר משפילה, והיזקקות לחסדי היריב היא העלבון הכי גדול לכדורגלן, ספרד לא שיחקה עקבים (חוץ מפעם אחת בקרן בעמדה קשה לבעיטה רגילה) ומשולשים, היא שיחקה את המשחק הרגיל שלה.
ככלל, הרעיון של להפסיק לשחק ברצינות הוא אווילי לחלוטין, שווה בנפשך (מי כאוהדי ברצלונה מכירים זאת היטב עד כאב) שלפתע איטליה היתה מבקיעה גול מקרי מקרן ואז היתה באה החזרת כדור רשלנית או נגיעת יד שטותית ברחבה ואיטליה חוזרת למשחק, מסתגרת, כופה הארכה, ומנצחת בפנדלים. במשחק גמר אתה צריך להישאר מפוקס כמו ברגע הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 10:17 pm 
Junior

sir charles כתב:

דווקא יש לי חבר ששיחק בקבוצת נוער מאוד מאוד גרועה. למשחק אחד הגיעו 6 שחקנים. 3 יצאו ב-3 עבירות והם נשארו עם 3 שחקנים. הקבוצה היריבה לחצה עם 4 שחקנים והשאירה חלוץ אחד למעלה. את שם הקבוצה היריבה אני אתן לך לנחש לבד... :co_ol:
(זו, אגב, סתם אנקדוטה - לא מנסה להדגים משהו או להתווכח עם אף אחד).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 11:01 pm 
Hall of Famer

גינות מיכאל כתב:
הייי, אולי אתה מומחה בלשמוע את זעקות המשחק, אבל אחרי שהתוצאה היתה 2:0 לספרד גם אני הקטן די בטוח שהמשחק הפסיק לצעוק "הארכה". ולהיפך, הטיעון העיקרי של מקטרגי ספרד הוא שמהרגע שספרד עולה ל1:0 גוברת היכולת להחזיק בכדור למוות והמשחק מקבל זריקת מוות. הסיכוי להארכה היה נמוך מאוד מאוד.
החילופים של דל בוסקה היו 1. חילוף קבוע לפתוח את משחק האגפים כשמגיני היריב מתעייפים (פדרו), 2. ניצול העובדה שהנבחרת שבפיגור פחות תסתגר, ותהיה מוכרחה לשחק יותר על קו הגנה גבוה, ולכן: הכנסת חלוץ חוד (טורס),3. סוג של סטנדינג אוביישן לאינייסטה וגם רענון מסוים של הקישור.

הכל טוב ויפה , רק שאני ביקרתי את החילופים בחצי הגמר ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 11:06 pm 
Junior

:a_g_a: :a_g_a: :a_g_a:

צודק, עימדי הטעות, אבל אם כן, הרי שאתה טעית והוא צדק ולא רק במבחן התוצאה, כי (למרות שמבחינת החשש מפציעות אולי אתה צודק אבל ) במשך ההארכה, ובניגוד לכל המשחק, הנבחרת הספרדית הראתה עליונות מוחלטת בכל פרמטר למרות שהפורטוגלים ביצעו 2 חילופים בהארכה, (והיו אמורים להיות בעלי רגליים "טריות" יותר.)
ייתכן שהרעיון היה דווקא לשנות סגנון משחק בצורה שתוכל להיות משוחקת 30 דקות ברצף ויעילות, ושככלל, דל בוסקה יודע יותר ממשהו על הכושר הגופני של קבוצתו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 02, 2012 11:52 pm 
Hall of Famer

תגידו, זה מקרה שצריך לחפור כל כך קשה ברשת כדי למצוא את הגולים מהגמר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 12:05 am 
Junior

אבימאל, עניין של זכויות יוצרים.
צ׳ארלס, נו באמת, מה לא ספורטיבי בלהמשיך לתקוף? העניין בתחרויות ספורט הוא, ובכן, התחרות. אגב, אם אתה אוהד מכבי אולי תזכור שבעונה של ניר לוין הם ניצחו את ראשון 10:1, ומיד לאחר שריקת הסיום רצו שטראובר ואובארוב אל השוער של ראשון שהתייפח על הדשא וניחמו אותו. זו גדולה ספורטיבית אמיתית. הדבר היחיד שאולי היה לא בסדר במה שספרד עשתה היה העקב של ראמוס. אבל מה כבר אפשר לצפות ממדרידיסטה...

להלן סיכום היורו שלי, אשמח לתגובות:
http://forum.sportenter.co.il/showthrea ... ost1297972

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 12:08 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אין שום רע בלהמשיך לתקוף, ודווקא בגלל זה העקב של ראמוס (והחיוך הגדול אחריו) היה כל כך מגעיל. זה הפסיק להיות "אנחנו משחקים את הכדורגל שלנו עד הדקה האחרונה" (שזה מה שבארסה/ריאל עושות מול החטאפות) והפך להיות "המשחק גמור, בואו נשתעשע".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 2:03 am 
Junior

אבימאל כתב:
תגידו, זה מקרה שצריך לחפור כל כך קשה ברשת כדי למצוא את הגולים מהגמר?

יש רק באתר של צארלטון sport2.co.il

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:07 am 
Hall of Famer

גינות מיכאל כתב:
:a_g_a: :a_g_a: :a_g_a:

צודק, עימדי הטעות, אבל אם כן, הרי שאתה טעית והוא צדק ולא רק במבחן התוצאה, כי (למרות שמבחינת החשש מפציעות אולי אתה צודק אבל ) במשך ההארכה, ובניגוד לכל המשחק, הנבחרת הספרדית הראתה עליונות מוחלטת בכל פרמטר למרות שהפורטוגלים ביצעו 2 חילופים בהארכה, (והיו אמורים להיות בעלי רגליים "טריות" יותר.)
ייתכן שהרעיון היה דווקא לשנות סגנון משחק בצורה שתוכל להיות משוחקת 30 דקות ברצף ויעילות, ושככלל, דל בוסקה יודע יותר ממשהו על הכושר הגופני של קבוצתו.

לא השתכנעתי . כל עוד אין קטסטרופה במגרש , זה ברור לחלוטין שלא מסיימים את מסכת החילופים בשלב כל כך מוקדם . הרי אם יהיה שער/הרחקה לאחת הנבחרות אולי תרצה לשנות מערך , הסיכוי לפציעות גדל כמובן ככל שהדקות נוקפות וכו' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 10:51 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

צוד כתב:
אבימאל, עניין של זכויות יוצרים.
צ׳ארלס, נו באמת, מה לא ספורטיבי בלהמשיך לתקוף? העניין בתחרויות ספורט הוא, ובכן, התחרות. אגב, אם אתה אוהד מכבי אולי תזכור שבעונה של ניר לוין הם ניצחו את ראשון 10:1, ומיד לאחר שריקת הסיום רצו שטראובר ואובארוב אל השוער של ראשון שהתייפח על הדשא וניחמו אותו. זו גדולה ספורטיבית אמיתית. הדבר היחיד שאולי היה לא בסדר במה שספרד עשתה היה העקב של ראמוס. אבל מה כבר אפשר לצפות ממדרידיסטה...

להלן סיכום היורו שלי, אשמח לתגובות:
http://forum.sportenter.co.il/showthrea ... ost1297972

אני ממש לא אוהד מכבי בכדורגל. לא אוהד אף קבוצה ישראלית למעשה. יש לי חיבה לליברפול וזהו.
די צפיתי את ה 3-0 כי היה ברור שמתישהו הספרדים ישתעממו, אבל הלהט שלהם להביס ולרמוס בדקות הסיום היה פשוט מגעיל ומיותר.
ושיבר, לאיטליה לא היתה אף לא הזדמנות אחת מרגע הפציעה. הם כמה פעמים שלחו כדור לדי נטלה שהיה בנבדל אבל חוץ מזה הם באמת לא עברו את החצי "על הדשא" אפילו פעם אחת.
איך אני מקווה שברזיל או ארגנטינה יפרקו אותם במונדיאל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:00 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אבל יש סיבה מאוד ברורה לרצות להמשיך לרמוס. ה4-0 הפך לתוצאה הגדולה ביותר אי פעם בגמר גדול. לא יודע לגבי יורואים, אבל זה עבר את ה4-1 של ברזיל על איטליה ב70 ואת ה3-0 של צרפת על ברזיל ב98. מה רע בלרצות לעשות היסטוריה?

חוץ מזה, ששחקנים אוהבים להבקיע גולים ולהיכנס להיסטוריה. וקהל רוצה לראות גולים. כדורגל הוא משחק מעצבן גם ככה, אם תאמץ בו את הנורמות מהכדורסל של הכנסת שחקנים לגארבג' טיים ולא לתקוף בהתקפה האחרונה אתה תרדים את הקהל עוד יותר. כמו שכתבתי, הבעיה אם כבר היתה לא שספרד תקפו אלא שהם זלזלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 03, 2012 11:18 am 
מנהל פורום

בתור צופה נייטרלי לגמרי לא ראיתי ממש "רצון לרמוס". אם כבר אז ההפך - היו חלקים במשחק שספרד הובילו 2-0 וזה נראה כאילו השחקנים הספרדים כבר לא מתאמצים כמו בתחילת המשחק. ברור לי שהם כבר היו יותר עייפים אחרי כל הלחץ שהפעילו וכו', אבל היו מקרים ששחקנים פשוט ויתרו על הכדור מהר מדי ולא ניסו בכלל להלחם.
לקראת הסוף הם באמת התעוררו והנסיונות לעקב היו אולי מיותרים (אבל זה גם הסגנון שלהם), אבל הרצון לתקוף הוא לגיטימי לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: