סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 2:56 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 174 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחאה החברתית 2012
הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 5:36 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לא מנסה לשקר ולא לסלף. מבחינתי, שכל חברי הפורום היקרים שהדיון הזה מעניין אותם, ייכנסו לשם ויחליטו בעבור עצמם, אם המקום הזה אלים ומלא שנאה או לא.

http://www.facebook.com/groups/188113161221079/

ומי שלא רוצה להיכנס, הנה ציטוטים נבחרים, מרתק במיוחד הציטוט האחרון שנראה לי כמו הסתה גלויה לחלוטין.

ציטוט:
Ayal Badt
להזכירכם שעדיין לא ראינו את מנפצי זכוכית הקודש בשעת מעשה, ושיספרו לסבתא של שרי אריסון שאין שם מצלמות.

Ayal Badt
עוד דבר שהשמאל המשרת וגם אחרים חשים צורך מתמיד לצעוק הוא ש"אינם אנרכיסטים". בעיני אנרכיזם זה דבר נפלא, גם אם אוטופי

לגבי הקריאה לאלימות, לא חזרתי בי מכלום, הסברתי את המשפט הקודם שלי. עושים דברים כאלה לפעמים בדיונים, כידוע.

Dan Hamami
יוסי שפרלינג הוא קורבן נוסף של דור צעיר חסר בושה שמחפש כותרות ואינו נרתע להשתמש באלימות מילולית ופיזית מכוונת גם נגד ראש עיריית תל אביב קריאות הנאצה מזכירות תקופות אפלות בהיסטוריה של עם ישראל והכל בחסות הדמוקרטייה והבמה התקשורתית שמוסיפה אש ומקטעת את החברה הישראלית סגן ניצב יוסי שפרלינג גם אני הייתי פועל כמוך אם היו מכנים אותי צורר נאצי

9 people like this.

Ayal Badt
אז מה האזרחים שומרי החוק והסדר מעדיפים, אלימות (לכאורה) אנרכיסטית או אלימות משטרתית?

Ayal Badt
Salim Brake
תל-אביבי בורגני ראה אישה מנקה חלונות בקומה החמישית. לפתע האישה נפלה היישר לתוך מכולת האשפה שמתחת לבניין. נאנח האיש ואמר: "לא חבל כך לזרוק ולבזבז אנשים, היא הייתה עדיין יכולה לתפקד כמנקה לפחות עשר שנים נוספות"...

5 hours ago

Yigal Cohen
ישראל מלחמה, ישראל מלחמה !

http://www.globes.co.il/news/article.as ... d2friend=1

צדק חברתי? הכנסות המאיון העליון זינקו ב-50% ב-5 שנים
www.globes.co.il
הדוח השנתי של מרכז אדוה: שכר המנהלים זינק ב-85% תוך עשור, שכר העובדים רק ב-23% ■ "חלק גדול מהעובדים לא מתפרנסים בכבוד" ■ אנשי המאיון העליות בישראל מדורגים במקום ה-7 בעולם

Averbuch
לקרוא את הכתבה. כל מילה בסלע

וישראל במקום הראשון, שוב. כבוד לסמי מיכאל. ""עד היום, יותר מ-60 שנים אחרי הקמת מדינת ישראל, הקרע בין היהדות האירופאית לבין יהדות המזרח לא התאחה. מנטאלית הוא קיבל צורה של גזענות וחברתית הוא מתבטא בפער מעמדי.

ra De Shalit
שמו של האיש בתמונה הוא יורם אוחיון, הוא עובד במשטרת ישראל, דרגתו היא תת ניצב (המקבילה בצה"ל לדרגת תת אלוף) והוא משמש בתפקיד מפקד מרחב ירקון במשטרת מחוז תל אביב.

חברים וחברות, הנה הוא לפניכם בהופעה חיה בסופ"ש האחרון ברח' אבן גבירול בתל אביב במה שניתן כבר לכנות היום כ"מופע האימים של תנ"צ יורם אוחיון".

האיש, כשמאחוריו ולצדדיו פקודיו, התרוצץ עם רמקול בידו פוקד ומאיים בקול זועף על מאות המשתתפים באירוע המחאה: "אם לא תעזבו את המקום אתם תיעצרו!!!"

וקהל המשתתפים ענה לו במקהלה קצובה שקולה רק הלך וגבר ככל שהוא המשיך באיומיו: "יורם אוחיון - אתה בזיון"

air Kass
בעקבות האלימות הבלתי נתפסת של פקחי העירייה
ושוטרי היס"מ כלפי המוחים בשדירות רוטשילד,
ולאור תמיכת העירייה בהתנהלות זו,
החלטנו לא לקיים את הופעתנו באירועי לילה לבן.

Alloush Miri likes this.

נתי אברהם
אמר לי פעם מפקד תחנה תחבר את כל השוטרים שלי בתחנה אין להם 12 שנות לימוד זה פורסם אגב בעיתון
9 hours ago

נתי אברהם
באירלנד השוטרים ללא נשק ומכבדים את האזרח
10 hours ago

Ronit Barko
פחחחח...הבנקים העושקים והגנבים "מודאגים" מהפגיעה האנושה בהם,שבגללה נשברו להם כמה חלונות בסניף או שניים. ממגדל השן שלהם...הם מרגישים שזה רחוק מהם. הם בזים לסיכוי ש"תופעה שולית" כמו המחאה החברתית תפגע בהם,בענקים ובעלי כוח ושררה כמותם,וזה למרות שהם פושעים חסרי לב ברשיון.
ומי הם בכלל ההמונים העלובים שיפגעו בהם? מי הם אותם עבדים אשר אותם הבנקים האלו עושקים ומהם הם מתעשרים ומרוויחים,ומשום כך יש להם את החוצפה...מי אלה ההמונים הללו שבכלל יצליחו לסכן אותם...?
רצוי שיווכחו אחרת...

י
תפיצו בכול הרשתות...עבריינים נמלטים תחת מדים,ובמסווה מסכת שקרים!...

מדינת משטרה

האם יתכן שאת מעט הונדליזם שהיה שם - גם אותו ביצעו "סמויים" ? לאו דווקא מטעם השלטון . גם לטייקונים יש אינטרס להביא להדרת מעמד הביניים מהמחאה על ידי צביעתה כ"מחאה אלימה".

ם
מהמשטרה נמסר שהחונק מאבן גבירול, עדיין מסתובב חופשי! (תפיצו)

Wall Photos
איתרנו את הגיבור סנ"צ יוסי שפרלינג, גבר אלים ומכה נשים במדי משטרה. עוד נמסר מהמשטרה שהחונק מאבן גבירול, מסתובב חופשי!

נתי אברהם likes this.

נתי אברהם
תלמדו להילחם פחדנים
http://www.youtube.com/watch?v=Ifx3buwm ... ure=g-vrec

Bruce Lee vs Chuck Norris (la pelea del siglo)
www.youtube.com
La mejor pelea del siglo según fue elegida ante jurado. BRUCE LEE VS CHUCK NORRIS.

דיסקליימר קטן: באוגוסט שעבר, כשהייתי בארץ יותר מדי זמן (שלושה שבועות) והייתי בסופו של דבר, די משועמם, נרשמתי לקבוצה, ובמשך שבוע ניהלתי ויכוחים רבים עם רוב הכותבים שם. היה מעניין ומרתק, כי גם בדרך כלל דיברתי עם חבורה של מטומטמים, אנטישמיים ומיזוגניים (ובאמת, שנאת הנשים בקרב כמה וכמה מאנשי הקבוצה שם, די מדהימה). יגאל כהן, והיה שם עוד אחד יעקב משהו,אני חושב, הם מהמטומטמים והכוחניים שבהם. אגב, באיזשהו שלב הפסקתי לספור כמה פעמים קראו לי נאצי ויודונאצי, ואלוהים יודע מה עוד. אחרי שבוע או קצת פחות העיפו אותי, אבל היה נחמד כשהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 5:57 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נורטון, תעבור על הרשימה הזו כי את חלקה אני בכלל לא מבין למה הבאת. אגב, ציטוט אחד מתוכה (של "Dan Hamami") מצדיק אמנם אלימות, אבל את זו של השוטרים כלפי המפגינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 5:58 pm 
Junior

ראובן כתב:
מה שאני קראתי לא דיבר על אלימות מינורית או לא מינורית כלפי התוקף (להיפך, רוב האנשים שדיווחו הקפידו לדווח על אפס אלימות כלפי השוטרים). אם ניקח את הדוגמה הספציפית של שמשות הבנקים, הדיבורים התחלקו בין הצדקה וגאווה של המהלך הזה, ובין ניסיון לגמד אותו ("זכוכית סדוקה", למשל) או להציג אותו אחרת מכפי שהוא (כפי שזה בא לידי ביטוי בהודעה שלך, למשל).

מצטער, אני לא מצליח להבין את הסערה הזאת סביב שמשת בנק מנופצת. העובדה היא שמה שקרה שם לא היה הסתערות המונים כדי לשבור ולבזוז ולשרוף ( כמו באנגליה, יוון, ספרד ובמידה קטנה הרבה יותר, התקיפה על עסקי מהגרים בדרום ת״א) אלא חבורה קטנה מאוד של בודדים שיצאו מתהלוכת האלפים והתנפלו על זכוכית בנק הפועלים. דקות אחר כך הגיעו השוטרים, והפורעים הבודדים נעלמו. ביג פאקינג דיל. בכל הפגנה בשנה האחרונה הייתה אלימות קשה שבעתיים מצד המשטרה מאשר אותה אלימות של בודדים כלפי הזכוכית.
בנק לאומי אגב לא נפגע, בניגוד לדיווחים, אלא שימש כתחנת מעצר ארעית של המשטרה, באיזור הפתוח לקהל בלילה לשימוש במכשירים האוטומטיים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 6:03 pm 
מנהל פורום

בסדר, אתה לא מצליח להבין את הסערה, אבל אני כאמור לא התייחסתי למה שקרה בפועל, אלא לאיך אנשים התייחסו למה שקרה בפועל. כשאני קורא אנשים שאומרים שטוב מאוד שעשו את הדברים האלה וככה צריך לעשות לאור הכישלון של המחאה שנה שעברה, אז בכלל לא חשוב אם הזכוכית באמת נופצה או רק נסדקה. לדעתי גם אתה משחק כאן משחק כפול, אבל לא חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 6:04 pm 
Junior

רק אציין, כתגובה אחרונה לדבר הממש ממש לא מובן והדרך המוזרה והמצחיקה והלא עקבית שהמשתמש נורטון בוחר בה (האנגאובר?),
שלא מדובר בכלל בקבוצת ״שמאל״, אלא בקבוצה שקשורה למאבק החברתי.
בקבוצות ישראליות שקשורות למאבק למען צדק בשטחים הפלסטיניים, אפילו אחד כמו נורטון לא יוכל לטעון למיזוגניה. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 6:06 pm 
Junior

ראובן כתב:
בסדר, אתה לא מצליח להבין את הסערה, אבל אני כאמור לא התייחסתי למה שקרה בפועל, אלא לאיך אנשים התייחסו למה שקרה בפועל. כשאני קורא אנשים שאומרים שטוב מאוד שעשו את הדברים האלה וככה צריך לעשות לאור הכישלון של המחאה שנה שעברה, אז בכלל לא חשוב אם הזכוכית באמת נופצה או רק נסדקה. לדעתי גם אתה משחק כאן משחק כפול, אבל לא חשוב.

אשמח להסבר על המשחק הכפול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 6:14 pm 
Hall of Famer

King Chauncey כתב:
רק אציין, כתגובה אחרונה לדבר הממש ממש לא מובן והדרך המוזרה והמצחיקה והלא עקבית שהמשתמש נורטון בוחר בה (האנגאובר?),
שלא מדובר בכלל בקבוצת ״שמאל״, אלא בקבוצה שקשורה למאבק החברתי.
בקבוצות ישראליות שקשורות למאבק למען צדק בשטחים הפלסטיניים, אפילו אחד כמו נורטון לא יוכל לטעון למיזוגניה. 

נו, ברור שזה קשור למאבק החברתי, ואין לי שום ספק (באמת) שאין שום מיזוגניה בקבוצות הקשורות למאבק למען הפלסטינים.
זה הרי נושא הת'רד.

אני בסך הכל הבאתי את הקבוצה ההיא, כדי להוכיח ש:
א. היא אלימה
ב. היא שמאלנית

כמובן, זה שזאת קבוצה אלימה ושמאלנית, ממש לא אומר שכל קבוצה שמאלנית היא אלימה. לוגיקה 101. אבל היא כן אומרת שיש שמאלנים (קיצוניים בעיניי, למרות שמן הסתם תחלוק), שהם גם אלימים, וגם קוראים לאלימות בין אם הוא באופן מאד מפורש, או באופן מפורש קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 6:18 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
נורטון, תעבור על הרשימה הזו כי את חלקה אני בכלל לא מבין למה הבאת. אגב, ציטוט אחד מתוכה (של "Dan Hamami") מצדיק אמנם אלימות, אבל את זו של השוטרים כלפי המפגינים.

צודק, הם כתבו שם כל כך הרבה כנגד השוטר הזה, שאיכשהו התפלק לי גם הפוסט האחד שהיה בעדו.

נו, יש שם מספיק גילויי אלימות גם בלי זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 26, 2012 8:02 pm 
מנהל פורום

King Chauncey כתב:
ראובן כתב:

אשמח להסבר על המשחק הכפול.

השילוב שבין הצדקת האלימות דרך הצגתה כתגובה לתוקפן מול הניסיון להמעיט בערכה ולטעון שבעצם לא היה כאן שום דבר מיוחד. אבל זה לא משהו ששווה להתעמק בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:03 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הסיפור של משה סילמן כמו שהוא נכתב הוא באמת לא יאומן. לעקל משאית על חוב של 5000 שקל, להפיל עליו את השביתות במס הכנסה וביטוח לאומי כאילו זו אשמתו, נושא הקריטריונים לדיור ציבורי שלא ידעתי עליו - משהו נורא.
השאלה העיקרית שעולה לי מתוך הקריאה היא למה הוא לא הכריז על עצמו בשום שלב כפושט רגל?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:09 pm 
Hall of Famer

כי אנשים לא ממהרים להכריז על עצמם כפושטי רגל, מה גם שלא פורסם האם היתה לו חברה בע"מ או תיק עצמאי בלבד (אם היתה לו חברה, אז אמנם מדובר בגופים משפטיים נפרדים, אבל ההסתבכות האישית יכולה להיות גדולה).

לגבי הסיפור שלו, מה אגיד לכם-אני רואה שניים כאלה בשבוע בעבודה שלי. אין מוסד אטום, מטומטם ובלתי נגיש במדינת ישראל כמו בטוח לאומי.

נערך לאחרונה על ידי nadav_hacohen בתאריך ג' יולי 17, 2012 12:38 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:16 pm 
Hall of Famer

הרושם הכללי שאני מקבל זה שהוא קצת התעקש ללכת ראש בקיר ולא רצה לעבוד במסלולים המקובלים (והמייגעים להחריד). לא יודע האם הוא התחיל אי פעם מסלול של כינוס נכסים ואז פשיטת רגל, אבל כדי להיות פושט רגל אתה צריך לשתף פעולה.

נראה, למשל, שהוא רץ להגיש ערעור לעליון על פסק דין שניתן נגדו בשלום - כשצריך לעשות את זה למחוזי.

כמובן, היה נחמד לו הייתה למדינה איזו מערכת שיודעת להכיל אנשים כאלה ולעזור להם ללכת במסלול הנכון.

החלק הראשון, זה עם החוב (הבנתי שזה 15,000 ולא 5,000, אבל זה לא משנה) ועיקול המשאית, כפי שהוא מוצג בתקשרות, אכן שערורייתי - אבל אנחנו מקבלים כאן את המידע דרך פילטרים עבים מאוד. עובדה שגם בתי המשפט וגם נציב תלונות הציבור דחו לגמרי את הטענות שלו.

נדב, לא הבנתי למה כוונתך בכך שאין משמעות לפשיטת רגל של עצמאי.

נערך לאחרונה על ידי אורן בתאריך ג' יולי 17, 2012 12:17 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:17 pm 
Hall of Famer

מדוע אין משמעות לפשיטת רגל בתיק עצמאי? עד כמה שאני יודע בהשכלתי הכלכלית הדלה, פשיטת רגל מיועדת בדיוק לאינדיווידואלים ולא לחברות. חברות הולכות לפירוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:22 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:

לגבי הסיפור שלו, מה אגיד לכם-אני רואה שניים כאלה בשבוע בעבודה שלי. אין מוסד אטום, מטומטם ובלתי נגיש במדינת ישראל כמו בטוח לאומי.

יש להם תחרות לא רעה בכלל מצד מנהל מקרקעי ישראל, בתור אחד שהיה צריך להתעסק עם שני הגופים האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:25 pm 
מנהל פורום

אין לי מושג מי צודק, אבל תגובת הביטוח הלאומי אתמול (שבכלל לא התייחסה לסיפור המשאיות והשביתות ורק ציינה את העובדה שהוא קיבל קיצבה בשנה האחרונה וכיוצ"ב) היתה מחפירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:26 pm 
Hall of Famer

כמו שאמר לי אחי אתמול: בממשלה בטח אומרים שמקרה משה סילמן מראה שלא היה צריך להוריד את הבלו על הבנזין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:37 pm 
Hall of Famer

טעות שלי מחוסר ריכוז, כמובן. התכוונתי להיפך, אתקן.

אורן, לגבי החוב-אומרים שאכן היה 15,000 אבל בגלל ששילם מקדמות גבוהות היתה לו יתרת זכות של 10 ולכן החוב נותר 5. בנוסף, לפי מה שהתפרסם רשם בית המשפט (או מי שהיה אחראי שם) אמר לסילמן שיש לו עילת תביעה כנגד בטוח לאומי, אלא שסכום התביעה הוא מופרך ולכן הוא לא מוכן לפטור אותו מתשלום אגרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 12:50 pm 
Hall of Famer

הוא שאמרתי - ראש בקיר.

(ושוב, זה לא פוטר את המדינה מלהיות המבוגר האחראי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:03 pm 
Hall of Famer

מה, זה באמת רק אני שרואה פה חולה נפש (ליטרלית) ותשומי שניסה להתאבד ותוך כדי כך נתן תירוץ לאנשי המחאה בדרך מיליטריסטית, אבל לא באמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:04 pm 
מנהל פורום

למרבה הצער, זה לא רק אתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:15 pm 
Hall of Famer

אמרו שני שכירים, שמעולם לא ניסו להקים ולתפעל עסק במדינת ישראל ולהתמודד עם הרשויות שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:19 pm 
מנהל פורום

אה, חלילה שלא תבין את ההודעה שלי כמזדהה עם ההודעה של נורטון. ה"לא רק אתה" היא קביעה עובדתית נטו, מתבססת על קריאת לא מעט אמירות דומות ביממה האחרונה. אני אישית מזועזע מהגישה הזו, בלי קשר למידת היכולת שלי לדעת או להבין מה קרה שם בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:19 pm 
Hall of Famer

נראה לי שראובן התכוון להגיד בדרכו שהוא לא מסכים איתי.
אגב, אין לי ספק שהבירוקרטיה בישראל נוראית וצריכה מיליון תיקונים. זאת בעיה מרכזית שלגביה אני מסכים עם כל המבקרים בעולם. את ממ"י אני מכיר קצת וכמובן לרעה, ואני בטוח שהיא לא היחידה.

ועדיין, ניסיון ההתאבדות הזה הוא בגדול, לא הרבה מעבר לסימן למחלת נפש. ומה שאנשי המחאה לוקחים ממנה, מעיד בעיקר על עצמם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:21 pm 
Hall of Famer

ואם ארחיב קצת, אז מדובר במאורע "דרמטי" "מכמיר לב" ושאר כינויים שכאלה, שלא באמת קשור לנושא המחאה (יוקר המחיה בתל אביב? יוקר הדירות? מה הקשר בין כל זה לבין סילמן?), ומהווה לא הרבה יותר מאשר תירוץ כפי שאמרתי, וסמל מושאל, שהוא לא הרבה מעבר לזה - סמל מושאל.
חבל כמובן, שהסמל המושאל הזה הוא של אדם חולה נפש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 1:23 pm 
Hall of Famer

את זה אתה אומר מנסיונך הנרחב כפיסיכאטר?

אין ספק שנסיון התאבדות זה צעד קצוני. אממה, אני גם לא חושב שיש לשכיר שיודע בדיוק מה קורה איתו בכל 10 לחודש, יכול להבין את הלחץ, המתח ושאר העניינים שעצמאי צריך להתמודד איתם, בעיקר כשהוא נכנס למין לופ כזה שסילמן נכנס אליו. אני מכיר לא מעט עצמאיים שאמנם לא התאבדו, אבל פחות או יותר הפכו בשלב מסוים לזומבים מכל העניינים שנפלו עליהם מהרשויות. אז אצל סילמן אולי היה מבנה אישיות מסוים ואולי גם צרות מהבית, אבל לפטור את זה ב"כולה חולה נפש" זו בורות ואכזריות לשמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 174 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: