סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:48 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:00 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אולי, אבל זה לא משנה את העובדה שהוא שחקן לא יציב, בין אם בכושרו/מצב רוחו/מצב בריאותו. בכל מקרה, מצחיק להתייחס לחוזה שלו בפאו כמשהו שבלאט עשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:03 pm 
Sophomore

למה? החוזה שלו בפאו רשום כולו על שם בלאט, אחרי הכל הוא זה שלא רצה אותו לעוד עונה במכבי :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:11 pm 
Junior

הנדריקס שחקן שהרבה רצו לזרוק אחרי חצי עונה, ובלאט שהביא אותו התעקש עליו והוציא ממנו לטעמי הרבה יותר ממה שהוא שווה בקבוצה אחרת. אני חושב שהמשך הקריירה שלו ייראה קצת כמו איידסון, כלומר יתברר שהוא לא שווה את החוזה הגדול שהוא מקבל.
לגבי סופו, עובדה שבלאט האמין בו ובנה עליו ככח מרכזי בקבוצה. לא חושב שפאו הייתה יורקת בכיוון שלו לפני שנתיים גם אם הייתה בדרך לעונה פיננסית כמו היום.
הקדנציה שלו נגמרה בפציעה שהוא סבל ממנה במשך חצי שנה. אני חושב שבשורה התחתונה הקדנציה שלו במכבי הראתה שהוא יכול להיות כוח משמעותי בקבוצת טופ-יורוליג, מה שהרבה חשבו שכבר לא יקרה לפני שהגיע למכבי, כך שאני חושב שהוא "חייב" הרבה לבלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:29 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
סופו הוא עוד מקרה שאפשר להתווכח עליו. שאר השמות שמניתי הם הצלחות מובהקות שחתומות על שמו של בלאט.

ואם פרודו ענה ב"יש בזה משהו" על נקודה שכתבתי זה כבר משהו. אני תוהה אם להמשיך להתווכח איתו על צידקת הטענה שככה זה שנים, או סתם להינות מהעובדה שפרודו מציין שכבר שנים במכבי יש תרבות של למעוך את המאמן ואז לנסות לחפות על זה בשקרים לא מוצלחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:41 pm 
Sophomore

קצת משעמם לי אז, תתווכח :mi_ga_et:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:42 pm 
Sophomore

אני לא חושב שמקרה הנדריקס יהיה כמקרה איידסון, כי האחרון ביחס אליו הוא שחקן די עצלן שמשתדל ליהנות מהמעמד שלו ולנצל את כישורי הסוכן שלו. הנדריקס לא רק בא לעבודה, הוא באמת בא לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:49 pm 
Sophomore

אני לא חושב שאידסון עצלן - ויאללה, כאילו שכל שחקן שלא הצליח להצדיק את החוזה (שכבר כשחתם אותו כולם הסכימו שהוא מופרך) שלו באחת הקב' המובילות באירופה הוא עצלן חסר יכולות וכישלון.
אני גם לא חושב שהנדריקס הולך להיכשל - יש מצב שמי שהביא אותו אשכרה יודע מה הוא הולך לקבל. לא נראה לי שיש מישהו שחושב שהוא שחקן של 15 נק' ו 8 רב' בממוצע למשחק ביורוליג.

רק בגלל שמכבי תל אביב לא מוציאה כסף על שחקנים, לא אומר שלקבוצות אחרות אסור...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 5:59 pm 
Sophomore

אז הסגל הולך ונסגר

1: לוגאן, רוט
2: היקמן, לנסברג
3: סמית,פניני
4: אליהו, מדלי
5: פופס, שרמדיני

לא ממש ברור מה הוא עושה בקבוצה: ג'יימס
חסר עוד שחקן בסגל

לא כדאי פשוט לקנות את בוסטיין מאשדוד
או את גרונפלד ולסגור את הסיפור
גם ישראלי וגם סוגר את הפינה של הקלעי במקום בלו וגם זול ( בכל זאת עונה פיננסית :? )
או אפילו להביא את רוזפלט מבני השרון

נערך לאחרונה על ידי basketball_fan בתאריך ב' יולי 30, 2012 6:04 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 6:02 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ראובן כתב:
ואם פרודו ענה ב"יש בזה משהו" על נקודה שכתבתי זה כבר משהו. אני תוהה אם להמשיך להתווכח איתו על צידקת הטענה שככה זה שנים, או סתם להינות מהעובדה שפרודו מציין שכבר שנים במכבי יש תרבות של למעוך את המאמן ואז לנסות לחפות על זה בשקרים לא מוצלחים.

הלו, הלו! כמה זמן הייתי מחוסר הכרה? לא חתמתי לך על משכנתא או משהו? בסך הכל אמרתי שכבר שנים במכבי לא רק המאמן הוא זה שמחליט על השחקנים. אבל אני חושב שככה זה גם בקבוצות אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 6:06 pm 
מנהל פורום

דבר ראשון, אם לך מותר להכניס לי דברים לפה (עניין המאה אנשים ומאה דעות) אז גם לי מותר להכניס לך. וחוץ מזה שלא בדיוק כתבתי בסעיף על כך שבמכבי לא רק המאמן מחליט, אלא דברים קצת יותר חריפים (שלא רק אני חושב אותם, כמובן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 6:07 pm 
Sophomore

basketball_fan כתב:
אז הסגל הולך ונסגר

1: לוגאן, רוט
2: היקמן, לנסברג
3: סמית,פניני
4: אליהו, מדלי
5: פופס, שרמדיני

לא ממש ברור מה הוא עושה בקבוצה: ג'יימס
חסר עוד שחקן בסגל

לא כדאי פשוט לקנות את בוסטיין מאשדוד
או את גרונפלד ולסגור את הסיפור
גם ישראלי וגם סוגר את הפינה של הקלעי במקום בלו וגם זול ( בכל זאת עונה פיננסית :? )
או אפילו להביא את רוזפלט מבני השרון

איך בוסטיין ו/או גרונפלד הם קלעים שיכולים לבוא במקום בלו???

עריכה: רוזנפלט? אתה רציני??

וממבט בסגל אני לא מצליח לחשוב על סגנון משחק, מלבד ראן אנ' גאן

זה הולך להיות חורף קר, קצר וכואב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 6:11 pm 
Hall of Famer

אם בלאט לא יחבר את הסגל גם בזירה המקומית מכבי לא תלקק דבש...
על פי גלובס מכבי קיצצה 5.5 מיליון דולר בתקציב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 6:41 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קובי, אני לא חושב שצריך תשובה חיובית לכל אחת מהשאלות על מנת שמכבי תצליח. השאלות הקריטיות הן שלושת הראשונות, לפחות אחת מבין השתיים הבאות וכמובן האחרונה. רשמתי גם את ההערכות שלי.
sir charles כתב:
מכבי מעמידה כרגע קבוצה בלי הרבה שחקנים צעירים (היחידים בסגל מתחת ל-25 הם שרמדיני ולנסברג אאל"ט) אבל רובם חסרי נסיון ברמות הגבוהות, ואני חושב שעל זה תקום ותיפול העונה של מכבי:
האם היקמן מוכן לרמות הגבוהות וייתן עונה סטייל מקדונלד/פארגו או שיהיה יותר כמו קאמינגס או ביינום בעונה הראשונה? - חושב שכן. הראה התקדמות הדרגתית והוא בגיל המתאים
האם קאנר מדלי יוכיח שמקומו בין הפורוורדים המובילים ביבשת? - מאמין שכן. דומה מאוד למקרה של אידסון. אם הוא מצליח כנראה מכבי לא תצליח לשמור עליו
האם שרמדיני ימשיך בהתקדמות הגדולה מהשנתיים האחרונות ויצליח להשאר על המגרש יותר מסופו? - קשה להגיד. תלוי גם באיכות הגבוה הנוסף
האם לנסברג ייתן תוצרת בעונתו הראשונה בקבוצה טובה? יש לו את הכישרון והייתי מעדיף שהוא יפתח ולוגן יעלה מהספסל כאינסטנט אופנס. - מאמין שכן
האם סמית' ימשיך בכושר הטוב של סוף העונה או שיחזור להיות אנמי בהתקפה כאשר לא יקבל כדורים מהגארדים? - היכולת ההגנתית תישאר. ההתקפית :du_ma_et:
האם לוגן, שהוא בעל הנסיון הגדול מבין הזרים, יתרום מנסיונו ויראה שיש בו יותר מרק שוטר? - לא נראה לי. ההחתמה הרעה של הקיץ
האם רוט וג'יימס יוכיחו לכל המלעיזים שהם יכולים לתרום ברמות האלו? - יתנו כמה משחקים נחמדים. לא יותר
האם אליהו יחזור לכושר של 2008 או ימשיך להיות חדגוני ומעצבן? - גויאבה וזהו. יאבד את המקום בחמישייה לנק"מ
האם הקפטן החדש פניני ייכנס לכושר משחק ויפסיק לשנות צבע לסגול אחרי שני ספרינטים? - לא נראה לי. ימשיך לעצבן יריבים ולקלוע שלשות מומנטום בליגה
והשאלה הכי גדולה - האם בלאט יראה זו שנה שלישית ברציפות שהוא יכול להוציא קבוצה תחרותית מכל סגל אפור שיקבל? - כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 7:58 pm 
Sophomore

בשום מצב מכבי לא תפתח בחמישייה עם חמישה זרים ביורוליג, ואני גם לא חושב שלנדסברג יהיה שם ואליהו לא. זה טו מאצ' ליחסי הציבור של הקבוצה ולראשי התיבות הידועים של "מכבי".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:04 pm 
Sophomore

ומה היה ב09-10? החמישייה היתה וויזנייבסקי,אנדרסון,אידסון,לאזמה ופישר.
יש תקדים.הבעיה שבקיץ הוחלט על מבצע "החזרת הזהות" עם החתמות כמו בורשטיין וכדיר הנעל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:15 pm 
Freshman

jack the ripper כתב:
ומה היה ב09-10? החמישייה היתה וויזנייבסקי,אנדרסון,אידסון,לאזמה ופישר.
יש תקדים.הבעיה שבקיץ הוחלט על מבצע "החזרת הזהות" עם החתמות כמו בורשטיין וכדיר הנעל.

כדיר הנעל לפחות הכניס את מכבי לטופ חמש ההייליטס באותה עונה. באמת בלוק יפה. :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:25 pm 
Hall of Famer

שוויק1 כתב:
הנדריקס שחקן שהרבה רצו לזרוק אחרי חצי עונה, ובלאט שהביא אותו התעקש עליו והוציא ממנו לטעמי הרבה יותר ממה שהוא שווה בקבוצה אחרת. אני חושב שהמשך הקריירה שלו ייראה קצת כמו איידסון, כלומר יתברר שהוא לא שווה את החוזה הגדול שהוא מקבל.
לגבי סופו, עובדה שבלאט האמין בו ובנה עליו ככח מרכזי בקבוצה. לא חושב שפאו הייתה יורקת בכיוון שלו לפני שנתיים גם אם הייתה בדרך לעונה פיננסית כמו היום.
הקדנציה שלו נגמרה בפציעה שהוא סבל ממנה במשך חצי שנה. אני חושב שבשורה התחתונה הקדנציה שלו במכבי הראתה שהוא יכול להיות כוח משמעותי בקבוצת טופ-יורוליג, מה שהרבה חשבו שכבר לא יקרה לפני שהגיע למכבי, כך שאני חושב שהוא "חייב" הרבה לבלאט.

לגבי הנדריקס, מותר לך לחשוב מה שאתה רוצה וכולנו נהיה חכמים יותר בהמשך, אבל אני לא חושב שיש מקום אמיתי להשוות בינו לבין אידסון. אידסון הגיע לאלקטרה בן 29, שחקן שמצד אחד היתה הרבה הערכה ליכולות שלו בקבוצות מיד-לוול, ומצד שני ספק לגבי מה הוא יכול לעשות בקבוצה גדולה באמת. הנדריקס נראה כמו מי שבשל לקראת שיא הקריירה, לטעמי הוא משחקני הפנים המוכשרים באירופה, ולהשוות ביניהם רק כי שניהם עברו באלקטרה בדרך לחוזה גדול יותר זה קצת מופרך.

הסיפא שלך היא דוגמא מצוינת לסתירה בין דרכי ההסתכלות שלנו. אתה אומר, בלאט "נתן" לסופו את הצ'אנס ו"עשה" ממנו שחקן תורם בטופ יורוליג (אגב, מה שהוא היה ועוד איך. ב2005/6, בתור ילד בן 20, הוא נתן באולימפיאקוס עונה בערך ברמה של העונה הראשונה באלקטרה, כולל הפלייאוף על העלייה לפיינל פור מול....אלקטרה). אני אומר מה שהמציאות אומרת: כבר בגיל 20 הוא היה סנטר של טופ יורוליג, שאחרי זה אמנם הסתבך עם בעיות אישיות ובעיות כושר, אבל תמיד נחשב לשחקן חשוב גם בנבחרת יוון המצליחה, ולדוגמא הטורניר הגדול האחרון לפני שהוא הגיע לאלקטרה: יורובאסקט 2009 שאותו הוא סיים עם 12 נקודות למשחק ב19 דקות, ו-23 נקודות שהוא עשה על סלובניה במשחק על מדליית הארד. סופו הגיע לאלקטרה מאינטרסים של שני הצדדים: הוא רצה להתאוורר מהלחץ ביוון בכלל ובאולימפיאקוס הכושלת דאז בפרט, אלקטרה רצתה סנטר. אז הוא קיבל הרבה דקות והתאימו את המשחק בשבילו, והוא החזיר ביכולת טובה. בעונה השנייה הוא כבר לא היה טוב, ואתה אומר "פציעה" אבל פציעות למיניהן היו לו גם בעבר. בכל מקרה, מאד מצחיקה אותי ההסתכלות הפרובינציאלית הזו, כאילו חתימה של כוכב מקומי במועדון יווני בשנה פיננסית (בדקת איזה יוונים אחרים הם החתימו העונה? כוכבים אדירים כמו בראמוס וקסנת'ופולוס) קשורה לבלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:35 pm 
מנהל פורום

אני חייב להגיד שאפילו לי כל האלקטרה הזה מכאיב לעיניים (בייחוד שלא ברור לי למה צריך להחליף את כינוי הגנאי "מכבי" בביטוי הנייטראלי "אלקטרה"), אבל שיהיה.

לגבי הנדריקס, אני זוכר משתמש מסוים כאן בפורום שבאופן לא בלתי צפוי התלהב מאוד מההחתמה של הנדריקס והגדיר אותה בכינוי "מרגשת", ועד כמה שזכור לי, הוא היה הנרגש היחיד, ואף אחד לא טען שמדובר באחד משחקני הפנים המוכשרים ביבשת. בהחתמה של סופו, אני זוכר שהיא גרמה לפסימיסט כמוני לכתוב משהו בסגנון "עכשיו גם אני מרגיש שמכבי השתגעו" או משהו כזה. סופו במפורש הגיע למכבי אחרי כמה שנות נפל מאז העונה המאוד מבטיחה שציינת.

אבל האמת, לא ברור לי האם אתה מתווכח על הפרטים או על הטיעון עצמו, כלומר האם אתה מקבל את הטענה שרוב השחקנים שעברו במכבי בשנתיים האחרונות השתדרגו מאוד תחת בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 8:37 pm 
Freshman

וסתם על בלאט:
לפחות את העונה הראשונה בקדנציה הנוכחית צריך לזקוף נטו לזכותו- קבוצה מוגבלת מאוד שהוכנסה לתוך סגנון משחק מאוד ספציפי ושהתאים בצורה מבריקה לכל החלקים שהיו באותו הסגל.
הם היו קבוצה עם אופי ברור, עם הגנת הלחץ שהייתה שם דבר באותה עונה, והם קרעו קבוצת פח כמו כלום. בעונה השנייה בלאט הרשים מעט פחות, לדעתי בעיקר בגלל סגל לא יציב, ולקח לו המון זמן לגרום למקבץ השחקנים שהיו לו להיראות כמו קבוצה. ובכל זאת לסידרה נגד פאו הם באו מוכנים במאה אחוז ונתנו סידרה בלתי נשכחת. ושוב הראו הרבה אופי, מלחמה והגנה טובה.

וכן, אני מאמין ששחקנים כמו אידסון, אוחיון, סופו ולנגפורד כולם למדו מבלאט המון ושיפרו תחת הדרכתו המון אספקטים במשחק שלהם.
אני כן יכול להגיד שבשתי העונות ראינו קבוצות עם משחק התקפה עומדת בינוני, התקפה חסרת היררכיה ולפעמים שבלונית מאוד (וגם כאן יש לציין לטובה כיוצא מן הכלל את השימוש היעיל בסופו בעונה הראשונה).
ככלל אני חושב שבלאט עשה בקדנציה הנוכחית עבודה פאנטאסטית וששחקני מכבי בעבר ובהווה חבים לו הרבה על התקדמותם ועל עצם הגעתם להישגים ולמעמדים אליהם הגיעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 9:00 pm 
Sophomore

התגעגעתם?

יוגב אוחיון מפקיד צ'ק:

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 26560.html

אם היו לוקחים את זה בחשבון קודם לכן היו יכולים להביא איזה יצור קצת יותר מוכשר מלוגאן, הרי כך מוקצים 700 אלף לגארד!

ואני שוב תוהה - במצב שנוצר, למה לא להחזיר את מקל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 10:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ואן:
"שאראס, מקאלב, וג'ורדן ברחו"

;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 11:16 pm 
Sophomore

מדהים שיום שלם עבר, והידיעה על מנסה בונסו לא הגיעה לשום מקום אחר מלבד "ישראל היום".

מה וייסברג יודע שכולנו לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 11:43 pm 
Hall of Famer

אוחיון הפקיד 200 אלף דולרים ואילו גלאטסראי שמה 250 אלף יורו על מאצ'בן. זה סוגר את הנטו של לוגאן, לא?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 12:00 am 
Junior

nadav_hacohen כתב:
שוויק1 כתב:

לגבי הנדריקס, מותר לך לחשוב מה שאתה רוצה וכולנו נהיה חכמים יותר בהמשך, אבל אני לא חושב שיש מקום אמיתי להשוות בינו לבין אידסון. אידסון הגיע לאלקטרה בן 29, שחקן שמצד אחד היתה הרבה הערכה ליכולות שלו בקבוצות מיד-לוול, ומצד שני ספק לגבי מה הוא יכול לעשות בקבוצה גדולה באמת. הנדריקס נראה כמו מי שבשל לקראת שיא הקריירה, לטעמי הוא משחקני הפנים המוכשרים באירופה, ולהשוות ביניהם רק כי שניהם עברו באלקטרה בדרך לחוזה גדול יותר זה קצת מופרך.

הסיפא שלך היא דוגמא מצוינת לסתירה בין דרכי ההסתכלות שלנו. אתה אומר, בלאט "נתן" לסופו את הצ'אנס ו"עשה" ממנו שחקן תורם בטופ יורוליג (אגב, מה שהוא היה ועוד איך. ב2005/6, בתור ילד בן 20, הוא נתן באולימפיאקוס עונה בערך ברמה של העונה הראשונה באלקטרה, כולל הפלייאוף על העלייה לפיינל פור מול....אלקטרה). אני אומר מה שהמציאות אומרת: כבר בגיל 20 הוא היה סנטר של טופ יורוליג, שאחרי זה אמנם הסתבך עם בעיות אישיות ובעיות כושר, אבל תמיד נחשב לשחקן חשוב גם בנבחרת יוון המצליחה, ולדוגמא הטורניר הגדול האחרון לפני שהוא הגיע לאלקטרה: יורובאסקט 2009 שאותו הוא סיים עם 12 נקודות למשחק ב19 דקות, ו-23 נקודות שהוא עשה על סלובניה במשחק על מדליית הארד. סופו הגיע לאלקטרה מאינטרסים של שני הצדדים: הוא רצה להתאוורר מהלחץ ביוון בכלל ובאולימפיאקוס הכושלת דאז בפרט, אלקטרה רצתה סנטר. אז הוא קיבל הרבה דקות והתאימו את המשחק בשבילו, והוא החזיר ביכולת טובה. בעונה השנייה הוא כבר לא היה טוב, ואתה אומר "פציעה" אבל פציעות למיניהן היו לו גם בעבר. בכל מקרה, מאד מצחיקה אותי ההסתכלות הפרובינציאלית הזו, כאילו חתימה של כוכב מקומי במועדון יווני בשנה פיננסית (בדקת איזה יוונים אחרים הם החתימו העונה? כוכבים אדירים כמו בראמוס וקסנת'ופולוס) קשורה לבלאט.

לגבי הנדריקס אני לא באמת מבין מה אתה רוצה ממני, לכולי עלמא הוא הגיע בתור שחקן לא מוכר ברמת היורוליג והשתדרג תחת בלאט. הוספתי הימור לגבי מה יהיה איתו בעתיד, גם אם אתה חולק על ההימור זה לא מהותי לנקודה.
לגבי סופו, חבל שאין לנו את ארכיון הפורום שניזכר מה הייתה הדעה הרווחת שהוא חתם במכבי, כולל זו המפורסמת של ראי שחצי התגשמה השנה. לגבי העונה הראשונה שלו, אולימפיאקוס ממש לא היו ברמת טופ-יורוליג, וזה שהם מתחו קצת את מכבי נחשב להפתעה. ברור שהחתימה שלו במכבי היא אינטרס של שני הצדדים, אבל בשורה התחתונה הוא היה מנייה בירידה שאף קבוצת צמרת יורוליג חוץ ממכבי ובלאט לא התעניינה בו.
בכל מקרה גם אם אפשר להתווכח על סופו, אז על פרקינס(שרק בעונה עם בלאט פרץ), פארגו, איידסון, הנדריקס ואוחיון כבר הרבה יותר קשה, כולם שחקנים לא מוכרים ברמה האירופית שאחרי ששיחקו תחת בלאט המשיכו לחוזה גדול משמעותית.
אז סך הכל אני מבין היטב שזה עובד בשני הכיוונים, אבל בשורה התחתונה בלאט לקח שנה אחת סגל בינוני בלי "שמות" שנה אחת לגמר היורוליג, ושנה אחרי זה עם סגל חדש כמעט לגמרי הגיע למשחק חמישי מול פאו במותחן שהוכרע בדקה האחרונה (מול שיפוט ביתי), אז כן, ניתן בהחלט לומר שהוא הוציא מסגל "אפרפר" הרבה יותר ממה שניתן לצפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 1:38 am 
Sophomore

יש כאן בכל שני העמודים האחרונים המון אי דיוקים (לעניות דעתי) בקשר לשחקנים המדוברים (קצת איבדתי כבר מי כתב מה, אז אני אחסוך את הציטוטים):

סופו - הגיע למכבי אחרי שתי עונות נוראיות ועונה אחת סבירה. עונה אחת הוא פשוט הדרדר, בעונה השניה הוא עלה במשקל ונשלח לשווייץ אאל"ט, ובעונה השלישית הוא היה בכושר לקראת הסוף ואפילו היה אפקטיבי בשלבי הסיום של העונה ההיא. הבעיה המרכזית של סופו אחרי שהוא ירד במשקל היתה יחסים עכורים עם המאמנים שלו ובעיות משמעת למיניהן. זאת גם הסיבה שאולימפיאקוס לא רצתה אותו שוב. לפני שהוא הגיע למכבי היו גם דיבורים שפאו רוצה אותו, אוברדוביץ' מעוניין בו אבל הוא העדיף לעוף מיוון. ככה שלהגיד "אף אחד לא התקרב אליו" או משהו בסגנון, זה לא נכון. סופו היה הימור מבחינת המשמעת שלו ולא מבחינת היכולת, ואני חושב שההימור הזה הצליח פחות או יותר.

הנדריקס - היה תגלית העונה בACB לפני שהוא הגיע למכבי, ככה שגם הוא לא היה בדיוק אלמוני. מכבי הצליחו לשים עליו את היד מוקדם, ובזול, והרוויחו. קשה להגיד שהוא עשה התקדמות אדירה תחת בלאט כי הוא לא ממש התקדם בשום אספקט של המשחק שלו בצורה משכנעת. הוא שיפר קצת את משחק הפוסט שלו, אבל גם זה לא מספיק בשביל הרמות הגבוהות באירופה.
פרקינס ממש לא פרץ תחת בלאט. הוא הפך לסוג של בעל בית כבר בעונה הראשונה שלו ומהר מאוד דחק את וויז הצידה. פארגו השתדרג מאוד בעיקר מבחינת היציבות, אוחיון בעיקר בניהול המשחק - הוא לא הפך לקלע אמין ועדיין למרות הצעד הראשון החזק שלו הוא אחד מהמסיימים הפחות טובים באירופה. גם אידסון, שכבר היה שחקן יורוליג מוכח, לא שיפר יכולות אישיות או גילה אספקטים במשחק שלו שלא ראינו ממנו לפני הקדנציה במכבי.
הגדולה של בלאט בעיני היא לא בפיתוח השחקנים, אלא בבניית אופי ושיטה לקבוצה. ראינו את זה יפה מאוד בעונה הראשונה שלו, וגם בעונה השנייה לפרקים. הבעיה בעונה השנייה היתה לפני הכל הליגה האדריאטית, שהכתיבה החתמת סגל רחב מדי - ומכאן גם נפגעה שיטת המשחק.

ולגבי אוחיון והצ'ק - טוב לשמוע שיש לו פנקס צ'קים, הוא יצטרך להשתמש בו הרבה בקרוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: