סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:48 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 2:11 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מישהו יודע\זוכר כמה מאצבן עלה למכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 2:23 am 
Sophomore

www.dovi כתב:
מישהו יודע\זוכר כמה מאצבן עלה למכבי?

אאל"ט, חצי מ' דולר או אולי מאה אלף יותר. וואלה פרסמו 600K$.

גלא משלמת למכבי 350K יורו, שזה יוצא בדולרים פחות ממה שמכבי שילמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 7:40 am 
Junior

zurkin כתב:
יש כאן בכל שני העמודים האחרונים המון אי דיוקים (לעניות דעתי) בקשר לשחקנים המדוברים (קצת איבדתי כבר מי כתב מה, אז אני אחסוך את הציטוטים):

סופו - הגיע למכבי אחרי שתי עונות נוראיות ועונה אחת סבירה. עונה אחת הוא פשוט הדרדר, בעונה השניה הוא עלה במשקל ונשלח לשווייץ אאל"ט, ובעונה השלישית הוא היה בכושר לקראת הסוף ואפילו היה אפקטיבי בשלבי הסיום של העונה ההיא. הבעיה המרכזית של סופו אחרי שהוא ירד במשקל היתה יחסים עכורים עם המאמנים שלו ובעיות משמעת למיניהן. זאת גם הסיבה שאולימפיאקוס לא רצתה אותו שוב. לפני שהוא הגיע למכבי היו גם דיבורים שפאו רוצה אותו, אוברדוביץ' מעוניין בו אבל הוא העדיף לעוף מיוון. ככה שלהגיד "אף אחד לא התקרב אליו" או משהו בסגנון, זה לא נכון. סופו היה הימור מבחינת המשמעת שלו ולא מבחינת היכולת, ואני חושב שההימור הזה הצליח פחות או יותר.

הנדריקס - היה תגלית העונה בACB לפני שהוא הגיע למכבי, ככה שגם הוא לא היה בדיוק אלמוני. מכבי הצליחו לשים עליו את היד מוקדם, ובזול, והרוויחו. קשה להגיד שהוא עשה התקדמות אדירה תחת בלאט כי הוא לא ממש התקדם בשום אספקט של המשחק שלו בצורה משכנעת. הוא שיפר קצת את משחק הפוסט שלו, אבל גם זה לא מספיק בשביל הרמות הגבוהות באירופה.
פרקינס ממש לא פרץ תחת בלאט. הוא הפך לסוג של בעל בית כבר בעונה הראשונה שלו ומהר מאוד דחק את וויז הצידה. פארגו השתדרג מאוד בעיקר מבחינת היציבות, אוחיון בעיקר בניהול המשחק - הוא לא הפך לקלע אמין ועדיין למרות הצעד הראשון החזק שלו הוא אחד מהמסיימים הפחות טובים באירופה. גם אידסון, שכבר היה שחקן יורוליג מוכח, לא שיפר יכולות אישיות או גילה אספקטים במשחק שלו שלא ראינו ממנו לפני הקדנציה במכבי.
הגדולה של בלאט בעיני היא לא בפיתוח השחקנים, אלא בבניית אופי ושיטה לקבוצה. ראינו את זה יפה מאוד בעונה הראשונה שלו, וגם בעונה השנייה לפרקים. הבעיה בעונה השנייה היתה לפני הכל הליגה האדריאטית, שהכתיבה החתמת סגל רחב מדי - ומכאן גם נפגעה שיטת המשחק.

ולגבי אוחיון והצ'ק - טוב לשמוע שיש לו פנקס צ'קים, הוא יצטרך להשתמש בו הרבה בקרוב...

אתה נובח על העץ הלא נכון. לא טענתי או שמישהו אחר שראיתי טען שבלאט "פיתח" שחקנים או משהו כזה. כן טענתי שבלאט לקח סגלים בינוניים ואפרפרים והוציא מהם יותר ממה שהם שווים, ובזכות זה השחקנים המשיכו וקיבלו חוזים יפים במקומות אחרים.
לגבי סופו, נו, זה נתון לויכוח. אני חושב שהמעמד שלו היה בקאנטים. יש לך סימוכים שפאו רצתה אותו? נראה לי די מונפץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 7:59 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
shachaf78 כתב:
סנטר טבעי כמו פרוביץ׳ שיש לו אינטליגנציית משחק יותר גבוהה מכפכף עץ. פופס הוא באסט מהלך, נגר ושחקן שמתאים ליורוקאפ. אנחנו מדברים על שחקן שלא שרד יותר מעונה אחת בקבוצה(כבר בן 28( שהוא בעיקר זונת סטטיסטיקות ויוטיוב.

זה מאוד מפתה לראות את האם פרוביץ' יסתדר מול עמית ביר-כץ, ואיגור נסטרנקו, אבל אני חושב שאני אוותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 8:43 am 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
עמוס לב כתב:
פרודו, בוא נשים את נדב בצד. בוא תספר לי מה גורם לך להיות מרוצה מהסגל של מכבי. אתה יכול לעבור שחקנים אינדיבדואלית או לדבר במאקרו על הסגל. אשמח גם להגדרת ציפיות מבחינתך שגורמות לך להיות מרוצה מהסגל הנוכחי, כי אם תגיד שאתה מצפה מהסגל הזה לאליפות ולהגיע לטופ 16 וזהו וזה עושה אותך מאושר, אין לי ואני מניח שלרוב הגולשים האחרים פה, שום ויכוח איתך.

לפני שאדבר על הסגל הנוכחי של מכבי, אני באמת מנסה להבין מה האנשים רוצים כאן, כי אם יש קונצנזוס מוחלט בפורום שהקיץ הזה נוראי, אז לגבי השאלה מי כן צריך להיות במכבי - בוודאי אין שום קונצנזוס. יש כאלה רוצים את מק'קאלב, לנגפורד, קירילנקו, ופארמר, וכנראה גם בלאט לא יתנגד לקבל את השחקנים האלה, וגם אני לא. אבל מה לעשות, שחקנים כל כך יקרים לא היו במכבי, אלמלא היו קורים נסים מדי פעם, כאשר לנגפורד נפצע ואחר כך נזרק מחימקי, או לפארמר לא היה מה לעשות בגלל השביתה, או שאראס פתאום נשאר בלי קבוצה בשלב מאוחר של עונת מלפפונים. אבל לא כל יום חנוכה.
יש כאלה רוצים 2 סנטרים מסיביים, אבל אחרים צועקים: מה פתאום, איפה אתלטיות?
יש כאלה שרוצים שחקן מנוסה כמו שאראס, ויש כאלה שצוחקים על זה ואומרים שזו החתמה פופוליסטית ואקט של פניקה. אבל מצד שני, כאשר מביאים שחקן פרוספקט שאמור לפרוץ, אומרים: "קבוצת יורוקאפ". ואם חס וחלילה מחתימים סוג של פשרה בין ניסיון ומחיר, אז זו החתמה איומה ועלובה.
כועסים על אליהו והלפרין, שחסר להם א', ב', ג', והרבה מ-ד', אבל צוחקים כאשר מכבי מחתימה אוחיון (כן, כן, זוכרים את האמירות מלפני שנה) או רוט.
איפו סוליסט, כמו אנדרסון, או לנגפורד, שואלים? לא צריך סוליסט, צריך קבוצה מחוברת, עונים אחרים.
יש כאלה שאומרים (ובצדק כנראה) שמכבי היו צריכים לבנות קבוצה של 6-7 ישראלים בכירים + 4 זרים טובים). אבל מה לעשות אם אוחיון עשה את מה שעשה, ולהלפרין בעיות עם מס הכנסה?
נהנים מאוד לצועק: ההנהלה של מכבי - בדיחה! לכו הביתה! אבל איפה האלטרנטיבה? ואם הם בדיחה, אז הם עדיין הבדיחה הטובה של המדינה.

פרודו, שאלתי שאלה, אתה מעין הבטחת תשובה (לפני שאדבר על הסגל הנוכחי) והקדשת הודעה ארוכה לספר כמה המבקרים של מכבי מצחיקים. אני עדיין מחכה לתשובה מדוע אתה מרוצה מהסגל שמכבי בנתה הקיץ.

ההודעה שלך לגבי פרוביץ' בכלל השאירה אותי בתדהמה. אתה מודד את ההצלחה של סנטר במכבי האם הוא יתמודד מול בירכץ או נסטרנקו? המטרה היא לא היורוליג וההחתמות לא אמורות להיות מכוונות לשם? ולמה בדיוק שפרוביץ' לא יסתדר מול בירכץ או נסטרנקו? ולמה לא אמרת מילים דומות על שארמדיני, סנטר עוד יותר כבד מפרוביץ'? איפה בהודעה שלך יש הסבר קוהרנטי מדוע אתה מעדיף את פופס על פרוביץ' (חוץ מזה שמכבי כנראה מחתימים את פופס וזה מרגש. אני מניח שאם היו מחתימים את פרוביץ' היית מתרגש לא פחות ומסביר למה הוא עדיף על נגרים עם קפיצים ברגליים בהודעה מאד מנומקת... כמו זאת שאני עונה עליה)

סופו היה שחקן מאד בעייתי בקבוצה שלו, עד כדי כך שהם ויתרו עליו. אבל הוא עשה שם לא רק בקבוצה, אלא גם בנבחרת, שם הוא הראה מה הוא מסוגל לעשות, בעיקר במשחק ההוא בחצי גמר אליפות העולם מול האמריקאים, אבל לא רק במשחק הזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 12:01 pm 
Sophomore

שוויק1 כתב:
zurkin כתב:

אתה נובח על העץ הלא נכון. לא טענתי או שמישהו אחר שראיתי טען שבלאט "פיתח" שחקנים או משהו כזה. כן טענתי שבלאט לקח סגלים בינוניים ואפרפרים והוציא מהם יותר ממה שהם שווים, ובזכות זה השחקנים המשיכו וקיבלו חוזים יפים במקומות אחרים.
לגבי סופו, נו, זה נתון לויכוח. אני חושב שהמעמד שלו היה בקאנטים. יש לך סימוכים שפאו רצתה אותו? נראה לי די מונפץ.

לא ממש נובח, וכמו שכתבתי בתחילת ההודעה, אני לא יודע על איזה עץ, ככה שלא בטוח שייחסתי את הדברים שלי אליך.

מקבל את מה שאתה אומר לגבי הסגלים של מכבי ומה שבלאט הוציא מהם.
לגבי סופו - העובדה היא שהוא שיחק בעונה האחרונה שלו באולימפיאקוס יותר משחקים ויותר דק' מבשתי העונות שקדמו לה. חוצמזה, הוא היה גורם משמעותי בפיינל פור ונתן פחות או יותר את המספרים שהוא נתן במכבי בעונה אח"כ.
אין לי סימוכין לזה שפאו רצתה אותו, אני לא סוכן או עיתונאי או "מקורב", אבל בודאות היו פרסומים כאלה ברחבי אירופה בזמנו, וזה אפילו קצת הפתיע כשהוא חתם במכבי בסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 31, 2012 3:59 pm 
Sophomore

עיתונאי בריטי טוען שבלאט אישר את זה שמכבי במו"מ עם פופס, אבל אין עדיין סיכום. לטענתו, בלאט אומר שפופס יהיה שחקן שיבוא מהספסל. המשמעות של זה, היא ששרמדיני יפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:07 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עמוס, לא מודד לפי נסטרנקו. אמרתי שאני מת לראות את פרוביץ' מולו. אבל גם ביורוליג, אני חושב שמכבי לא בנויה לשחק עם 2 סנטרים כבדים. לא עם השחקנים שיש לה בשאר העמדות. זה קוהרנטי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:10 am 
Sophomore

פופס דווקא מתאים למכבי ונראה גם שמכבי היא מקום מתאים בשבילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:30 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לגבי הסגל הקיים, והסיבות להתלהבות או לפסימיות, אז, בלי להרחיב יותר מידי: אכן, נראה שחסר עוד גארד, ואני נוטה להסכים שמכבי יחתימו עוד אחד בשלב מאוחר יותר. אבל הפרונט? בהחלט יש סיבות לאופטימיות. בשנה שעברה מכבי שיחקה למעשה עם סנטר אחד - הנדריקס, אשר בוואקום שנוצר (בגלל הפציעות והכושר הירוד של סופו, ובגלל הפציעה וחוסר אימון הצוות המקצוע \בתחילת העונה\ של ג'יימס) טפח למימדים של סטאר, אבל, למעשה, עדיין שחקן מוגבל. גם בלו, עם כל היתרונות שלו - לא ממש מספר 4. השנה, עם שרמדיני (שאני כבר כתבתי לגביו שהוא אחד הסנטרים המועילים בליגה), אליהו, נק''מ (החתמה מצוינת של מכבי, מספר 4 אמיתי), פופס (למרות הספקות לגבי האופי, שחקן שחלמתי שיחתום יום אחד במכבי, אבל תמיד היה יקר מידי), וג'יימס (שאני מאוד שמח שהוא נשאר) - יש קו קדמי חזק מאוד, מאוד מאיים גם בהתקפה וגם בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:49 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני די בטוח שמנסה בונסו לא יהיה במכבי. ברגע שכותבים שהשחקן "קרוב לסיכום" (לא חתם, רק סיכם. אה, גם לא סיכם. "קרוב לסיכום") אבל מחזיק גם בהצעות מרוסיה וטורקיה, אפשר להבין שהוא קרוב לסיכום - אבל לא במכבי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:54 am 
Hall of Famer

אבל אז תישאל השאלה: גנבו אותו מאלקטרה או שרק החליטו שלא רוצים אותו? (כמובן, אחרי שיטלפן להודיע ולראות שזה בסדר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:56 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
יצא רקנאטי ויגיד שהוא היה 4 ורבע, ומכבי רצתה 4.26 בדיוק.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 11:01 am 
Hall of Famer

האמת היא שאני מקווה שפופס לא יחתום, רק כדי שמישהו יכתוב "עוד שחקן שאלקטרה רצתה כבר לא יהיה", ופרודו יעשה אמוטיקון מתגלגל מצחוק ויכתוב שברור שאף פעם לא רצו אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 11:52 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
אני די בטוח שמנסה בונסו לא יהיה במכבי. ברגע שכותבים שהשחקן "קרוב לסיכום" (לא חתם, רק סיכם. אה, גם לא סיכם. "קרוב לסיכום") אבל מחזיק גם בהצעות מרוסיה וטורקיה, אפשר להבין שהוא קרוב לסיכום - אבל לא במכבי.

מי זה "כותבים"? בספורט5? האמת שבספורטנטו (שזה לעומת האתרים בארץ, כמו מרצדס לעומת סוסיתא) כתבו שזה אושר ופופס חותם רשמית אחרי שמסיים את חלקו באולימפיאדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:04 pm 
Hall of Famer

קודם כל ספורט 5 הוא השופר של אלקטרה, כך שהם כותבים מה שרקנאטי רוצה שיכתבו. ואם אין חתימה-אין חתימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:05 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

טוב, נחכה ונראה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:11 pm 
Hall of Famer

סבבה, נחכה, אני לא אומר שפופס סגור או לא כי אני לא יודע. אבל ככלל לחיים, מה שלא סגור סופית-לא סגור סופית. הנציגים של אלקטרה הם לא היחידים שצריכים גבוה, ולא היחידים שרואים את האולימפיאדה. אם איזו קבוצה רוסית/טורקית תחליט שבא לה עליו, אולי גם לו יבוא על המזומנים שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:18 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
השנה הזו לא עשתה טוב לקרדיביליות של מכבי, אבל בעיקרון, עד כמה שאני זוכר (ואני לא זוכר דוגמאות מנוגדות), "קרוב לסיכום" זה בסה"כ הדרך המנומסת לכתוב חתם. ככה שבדיוק על סמך טיעון השופר אני מניח שפרודו הוא הצודק במקרה הזה. אם ספורט5 היה חושב שיש עוד סיכוי ממשי למשהו אחר, אז הוא היה מתנסח אחרת.

מצד שני, אין לי שום בעיה שיתווסף עוד מסמר לארון התדמית הבלתי מנוצחת של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:52 pm 
Senior

לאור חיבתי הרבה לפופס, מצידי שיחתום איפה שהוא רוצה ולא במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:10 pm 
Senior

nadav_hacohen כתב:
סבבה, נחכה, אני לא אומר שפופס סגור או לא כי אני לא יודע. אבל ככלל לחיים, מה שלא סגור סופית-לא סגור סופית. הנציגים של אלקטרה הם לא היחידים שצריכים גבוה, ולא היחידים שרואים את האולימפיאדה. אם איזו קבוצה רוסית/טורקית תחליט שבא לה עליו, אולי גם לו יבוא על המזומנים שלהם.

שמעתי את צביקה שרף מסביר אתמול ברדיו שלפופס יש טראומה מרוסיה בגלל התקופה שלו בצסק"א וגם הוא ניסה להחזיר אותו כשהוא אימן שם והוא לא רצה לבוא בגלל שזה רוסיה. הוא אמר שהוא לא יודע כמה מזומנים ישכנעו אותו לחזור... אבל זה צריך להיות הרבה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 2:06 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אז הוא יחתום בטורקיה במקום ברוסיה. לכסף שם יש אותו ריח (אני לא בטוח לגבי הצבע) והוא שיחק שם בשנה שעברה.
אני לא רואה אותו סוגר באיזושהי קבוצה לפני סיום האולימפיאדה בה הוא אחד השחקנים המובילים של בריטניה.
לא כל יום פורים - קרי, לא כל יום הסוכן של שאראס ייבהל אחרי שהעיפו את הלקוח שלו מברצלונה וישכנע אותו לחתום במכבי רגע לפני זכייה שלו באליפות אירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 3:07 pm 
Sophomore

אם יש רק ארבעה ישראלים לא הולכים להביא עוד ישראלי?
אולי בוסטיין מאשדוד יכול להיות פתרון לא רע
או לתת להררי לשחק בליגה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 3:10 pm 
Hall of Famer

אני ממליץ על אוריה גור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 3:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני אשמח אם סוף סוף יתנו לשחקן שעלה מהנוער דקות בליגה. עדיף שזה יהיה הררי ולא זלמנסון שלא מסוגל לרוץ 5 דקות מבלי להחזיק את המתניים. עד שגדל לנו 2.06 עם יכולות כדורסל, הוא שמנמן (ואני עדין).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: