סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 7:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 35 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 3:34 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ב-16.9 ייערך המצעד השנתי של גלגלצ

אז הנה לינק להצבעה:

http://glgltz.walla.co.il/

הבחירה שלי:

1. בשנייה אחת - אביתר בנאי
2. אנחנו נהיה בסדר - איפה הילד
3. הכל נשרף - אלישע בנאי וארבעים השודדים
4. סן דייגו - אלישע בנאי
5. לא סתם - אמיר דדון
6. נחמה - ברי סחרוף
7. ערב בלי טלפון - יזהר אשדות
8. A paris - ריף כהן
9. החבר אני - פורטיס
10. דלתות נפתחות - דנה ברגר

שנה די עצובה בגלגלצ ולא שמו לבחירה את אלו שהיו באמת טובים

זמר השנה:

דודו טסה

זמרת השנה :

קרולינה

הרכב השנה:
בלקן ביט בוקס

פריצת השנה:
ריף כהן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 5:32 pm 
Hall of Famer

הבחירה שלי:

1. אסף אבידן-Different pulses: יש לי חולשה למוזיקה ישראלית שיכולה להצליח בכל מקום, כי היא מבוצעת כל-כך מהודק וכל-כך נכון, שזה פשוט זה. אז אסף אבידן זה פשוט זה.

2. כנסיית השכל-מעל הים: כנסיית השכל לא יודעים לחפף. לא באנרגיות, לא בטקסטים, לא באמוציות, לא במוסיקה. כאן ביצוע ענק עם האנדלוסית, משהו שיכול להכנס לקלאסיקה הישראלית במובנה הטוב. לא אתלונן או אבכה אם יתפוס (אינשאללה ואמן) את המקום הראשון.

3. ישי לוי-את: ככה צריכה להשמע מוזיקה מזרחית טובה. לא מתחנפת, אבל רחוק-רחוק מהגארבג'. מה שנקרא שומעים היטב שזה מילים ולחן של עמיר בניון. וכשהנפש המיוסרת של בניון הולכת לקול הענק והמיוסר של ישי לוי עם סיפור החיים המיוסר שלו, מקבלים משהו ענק.

4. אביתר בנאי-בשניה אחת: אמנם "גילוי מחדש" של שיר שנגנז בתקופה ההיא, הבתולית, הבועטת והמיוסרת של אביתר בנאי, אבל כמו כמעט כל דבר שהוא עשה אז: בום לנשמה.

5. דודו טסה-עם חלומות כאלה: במידה מסוימת, ממשיך דרך של אביתר בנאי הצעיר. יותר עגול, אבל עדיין זועק.

6. ברי סחרוף-נחמה: התקופה העכשווית של ברי היא לאו דווקא האהובה עליי ביותר, אבל האיש אמן ענק.

7. בלקן ביט בוקס-Part of the glory: הטרנד הבלקני של העולם קצת ירד, אבל עדיין בלקן ביט בוקס זה אנרגיות, כיף וסאונד בינלאומי.

8. ריף כהן- A PARIS: לא יצירה ענקית, אבל ע"ע הקופצנות של הבלקן ביט בוקס, מזווית אחרת.

9. עידן חביב-אין פה מקום: שיר שיהיה חזק מאד בטקסי זכרון בעתיד, יש לחביב קול ענק והמלודיה עצובה במידה. מרגש, אבל זה בכל זאת לא לגמרי מצעד הדכאון ולכן יורד בדירוג.

10. רמי קלינשטיין-רוצי קטנה: בדרך כלל, כל קשר בין הטעם שלי לרמי קלינשטיין נראה כמו הקשר בין שמעון מזרחי לאולטראס הפועל. אבל הוא עשה פה להיט מהודק מאד, מהסוג שמעט אמנים בארץ יכולים להגיע למקצוענות הסאונד שלו. ועל זה נאמר, יאללה שייכנס.

זמר השנה:

התלבטות בין הקאמבק של ישי לוי ליצירתיות המקורית של דודו טסה, אני הולך עם טסה בסופו של דבר.

זמרת השנה:

מבחר דל במיוחד, וכשהבחירה היא בין אגף אחד של מירי מסיקה המזעזעת מול שרית חדד הפלקטית, אני הולך על האמצע של קרולינה.

הרכב השנה

שאלוהים יעזור. TYP של עברי לידר על סמך מה? איזבו על סמך האירוויזיון? אתניקס על סמך זה שהם נשמעים היום כמו לפני 20 שנה? בלקן ביט בוקס, חד משמעית.

פריצת השנה:

אין לי מושג מי זו מנור שבת, לא התחברתי לכל החתיכים אצלי ויש 400 להקות של תיכוניסטים שעושות מוזיקה יותר טובה ופחות בנאלית מאשר אלישע בנאי וארבעים השודדים, רק שלאבא של מנהיגי הלהקות האלה לא קוראים בנאי. שתהיה ריף כהן.

ואחרי כל זה אני רואה שהבחירות שלי, מלבד השירים, זהות לשל בסקטבול פאן. זה מעיד יותר על ההיצע מאשר על טעם משותף, כנראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 5:46 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
הבחירה שלי:

1. אסף אבידן-Different pulses: יש לי חולשה למוזיקה ישראלית שיכולה להצליח בכל מקום, כי היא מבוצעת כל-כך מהודק וכל-כך נכון, שזה פשוט זה. אז אסף אבידן זה פשוט זה.

2. כנסיית השכל-מעל הים: כנסיית השכל לא יודעים לחפף. לא באנרגיות, לא בטקסטים, לא באמוציות, לא במוסיקה. כאן ביצוע ענק עם האנדלוסית, משהו שיכול להכנס לקלאסיקה הישראלית במובנה הטוב. לא אתלונן או אבכה אם יתפוס (אינשאללה ואמן) את המקום הראשון.

3. ישי לוי-את: ככה צריכה להשמע מוזיקה מזרחית טובה. לא מתחנפת, אבל רחוק-רחוק מהגארבג'. מה שנקרא שומעים היטב שזה מילים ולחן של עמיר בניון. וכשהנפש המיוסרת של בניון הולכת לקול הענק והמיוסר של ישי לוי עם סיפור החיים המיוסר שלו, מקבלים משהו ענק.

4. אביתר בנאי-בשניה אחת: אמנם "גילוי מחדש" של שיר שנגנז בתקופה ההיא, הבתולית, הבועטת והמיוסרת של אביתר בנאי, אבל כמו כמעט כל דבר שהוא עשה אז: בום לנשמה.

5. דודו טסה-עם חלומות כאלה: במידה מסוימת, ממשיך דרך של אביתר בנאי הצעיר. יותר עגול, אבל עדיין זועק.

6. ברי סחרוף-נחמה: התקופה העכשווית של ברי היא לאו דווקא האהובה עליי ביותר, אבל האיש אמן ענק.

7. בלקן ביט בוקס-Part of the glory: הטרנד הבלקני של העולם קצת ירד, אבל עדיין בלקן ביט בוקס זה אנרגיות, כיף וסאונד בינלאומי.

8. ריף כהן- A PARIS: לא יצירה ענקית, אבל ע"ע הקופצנות של הבלקן ביט בוקס, מזווית אחרת.

9. עידן חביב-אין פה מקום: שיר שיהיה חזק מאד בטקסי זכרון בעתיד, יש לחביב קול ענק והמלודיה עצובה במידה. מרגש, אבל זה בכל זאת לא לגמרי מצעד הדכאון ולכן יורד בדירוג.

10. רמי קלינשטיין-רוצי קטנה: בדרך כלל, כל קשר בין הטעם שלי לרמי קלינשטיין נראה כמו הקשר בין שמעון מזרחי לאולטראס הפועל. אבל הוא עשה פה להיט מהודק מאד, מהסוג שמעט אמנים בארץ יכולים להגיע למקצוענות הסאונד שלו. ועל זה נאמר, יאללה שייכנס.

זמר השנה:

התלבטות בין הקאמבק של ישי לוי ליצירתיות המקורית של דודו טסה, אני הולך עם טסה בסופו של דבר.

זמרת השנה:

מבחר דל במיוחד, וכשהבחירה היא בין אגף אחד של מירי מסיקה המזעזעת מול שרית חדד הפלקטית, אני הולך על האמצע של קרולינה.

הרכב השנה

שאלוהים יעזור. TYP של עברי לידר על סמך מה? איזבו על סמך האירוויזיון? אתניקס על סמך זה שהם נשמעים היום כמו לפני 20 שנה? בלקן ביט בוקס, חד משמעית.

פריצת השנה:

אין לי מושג מי זו מנור שבת, לא התחברתי לכל החתיכים אצלי ויש 400 להקות של תיכוניסטים שעושות מוזיקה יותר טובה ופחות בנאלית מאשר אלישע בנאי וארבעים השודדים, רק שלאבא של מנהיגי הלהקות האלה לא קוראים בנאי. שתהיה ריף כהן.

ואחרי כל זה אני רואה שהבחירות שלי, מלבד השירים, זהות לשל בסקטבול פאן. זה מעיד יותר על ההיצע מאשר על טעם משותף, כנראה.

אחלה רשימה הבאת כאן. מאוד אוהב את השיר של אביתר בנאי, מרגש בטירוף. מבין הסינגלים של טסה השנה אני מעדיף את "יש בנינו בית" ו"צריך" שהם יותר מוצלחים מהשיר שהבאת לטעמי, אבל יש לו מקום כמובן בטופ 10.

השיר של ברי כבר ענתיקה של ממש. קניתי את האלבום בפסח שעבר, אלבום ענק וגאוני אבל שייך לשנה הקודמת (עם להיטים מצוינים כמו "העין" "כלום זה לא סתם" ו"זמן של מספרים" שקופחו במצעד השנתי של גלגל"צ).

האלבום של ישי ועמיר בהחלט ליגה אחרת, מדהים בכל קנה מידה. גם את השיר של עידן חביב אני אוהב. את רמי קליינשטיין אני לא סובל וגם השיר הזה נוראי בעיניי. את המקום הראשון עוד לא שמעתי.

לגבי הזמרים/זמרות:
גם אצלי ישי ודודו טסה מתחרים על זמר השנה (למרות שילך לשלמה ארצי בגלגל"צ כנראה), כשעמיר גם בתמונה עם שנה אנדרייטד לדעתי.
קרולינה זמרת השנה שלי.
שנה חלשה מאוד בהרכבים, חולה על הבלקן ביט בוקס אבל לא עשו משהו שמצדיק בחירה כזאת. יודע מה, בשנה כזאת חלשה גם סינגל לא רע יכול להביא תואר שכזה.
פריצת השנה- כל החתיכים אצלי. גם כן בגלל שהשנה חלשה. סה"כ סינגל אחד טוב שעבד עלי לגמרי.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 5:57 pm 
Sophomore

דווקא אנחנו בערך באותו טעם במוזיקה
רק שהרוק הישראלי לא מקבל ייצוג באמת במצעד חוץ מאלישע בנאי וקצת דנה ברגר
אני אישית פחות מתחבר לישי לוי - אולי אני צריך לשמוע יותר את השירים החדשים שלו
ודודו טסה בהחלט משובח וגם האלבום של ברי הוא אלבום מעולה
שרית חדד ומסיקה זה פשוט בדיחה בתור זמרות השנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 6:01 pm 
Hall of Famer

אני חושב שיש לרוק ייצוג לא רע, אבל בכל מקרה זה לא תירוץ להכניס את הבנאליה הממוסחרת שנקראת "אלישע בנאי" לכל רשימה טובה. עצבים הוא הביא לי הבחור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 6:33 pm 
Hall of Famer

אני ממש לא מעריץ גדול של אלישע בנאי, אבל ביחס לזוועתון שהוציא רמי קליינשטיין או לערב בלי טלפון הנוראי של יזהר אשדות הוא בהחלט עדיף. בלקן ביט בוקס בכלל לא רעים וגם את אסף אבידן אני אוהב, את פורטיס הכנסתי למרות שהחבר אני הוא דווקא מהשירים הפחות אהובים עלי באלבום, בהחלט הייתי מעדיף את "לגרש את הזבוב".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 6:50 pm 
Sophomore

החבר אני שיר מצוין אבל הוא גם כן שייך לשנה שעברה. יצא ביוני/יולי הקודם, משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 7:00 pm 
Freshman

אני יודע שנורא קל לתייג את מה שאני הולך לכתוב כפלצנות, אולי זה באמת זה, אבל למה אתם צריכים את גלגל"צ, בעצם, אם כמעט אף אחד מכם לא שבע רצון ממה שאתם שומעים שם?

אהובתי בת החלוף של רם אוריון, something in the water של LFNT (הלהקה של רן ניר, אקס המוג'וז של אסף אבידן, שהוזכר), charge של אלקטרה, please של אומללה, 1:1 החדש, כמעט כל ה-EP החדש של עמית ארז, רגעים בחדש של קוב, כמעט כל האלבום של אפרת בן צור, הדיסק של רותם אור..
יצאו המון דברים יפים בשנה האחרונה. רובם, לא באמת אינדי הזוי, אלא חומרים שהיו יכולים להשתלב בקלות בכל פלייליסט בעולם, אם העורך המוזיקלי לא היה סובל מאינרציה חמורה במיוחד או אמונה שאנחנו מטומטמים. למה אתם עדיין שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 7:05 pm 
Freshman

ואני לא כ"כ מצליח לראות את הרשימה האפשרית בגלגל"צ (אין לי פייסבוק/חשבון בוואלה), אבל אם מאיה איזיקוביץ' מועמדת לפריצה/זמרת השנה, בעיניי זה צריך להיות שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 7:56 pm 
Sophomore

בגדול, מה של׳וטר אמר. (על השמות הספציפיים אפשר כמובן להתווכח.) הרי אין שום משמעות לדירוג הסופי של מאזיני גלגל״ץ, אולי פרט לעוד כמה השמעות פה ושם בשבועיים שאחרי המצעד. ספק אם יש כאן מי שיודע לנקוב בשמו של "שיר השנה" או "זמר השנה" לשנת 2010. בוודאי אי־אפשר להגיד שאלה "השירים הטובים ביותר" וגם לא "השירים שהכי יקלעו לטעמכם". בסך הכול מדובר בשריד אנכרוניסטי לימים שבהם הרדיו היה הספּק הבלעדי של מוזיקה.

נדב: לפני עשרים שנה אתניX הוציאו אלבום רוק גיטרות משובח ("יללת תן"). הלוואי שהם היו נשמעים ככה היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 8:58 pm 
Hall of Famer

בחירותיי (שזה פחות או יותר מספר השירים ששמעתי השנה בעברית), לא לפי הסדר:
1. אלוהיי - שלמה ארצי ואברהם טל
2. נוסטלגיה - אביב גפן ושרון ליפשיץ
3. לא דיברנו עוד על אהבה - קרן אן
4. ואם היינו - עלמא
5. כל הסיבות - כל החתיכים אצלי
6. מול הים - קרולינה
7. מישהו פעם - עברי לידר
8. אבא - ישי לוי
9. שלג בשרב - שירי מימון
10. ערב בלי טלפון - יזהר אשדות

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 19, 2012 9:11 pm 
Sophomore

הדירוג שלי:
1. עמיר בניון - כמו תינוק
2. דודו טסה - יש בנינו בית
3. אביתר ואביב גפן - יש שמיים מעליי
4. ישי לוי - אבא
5. קרולינה - אל תאחר
6. עידן עמדי - אלייך
7. דודו טסה- צריך
8. שלמה ארצי - כל יום
9. כל החתיכים אצלי - כל הסיבות
10. עמיר בניון - כמו חצב

ובפינת השיר הגרוע:
כשאת איתו - אייל גולן. כזה שיר חופר שהגיע למשהו כמו 9 מליון צפיות ביוטיוב...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 20, 2012 9:45 am 
Hall of Famer

Janiv וLautre בעקרון צודקים, אין ספק שהמוזיקה האיכותית נמצאת מחוץ לגלגלצ ושזה אנכרוניזם מסוים. אבל השאלון היה על המבחר הספציפי של גלגלצ, אז עניתי גלגלצ (ובעוונותי, בשנה-שנתיים האחרונות אני צורך את עיקר המוזיקה הישראלית מגלגלצ. עניין של רדיו-דיסק ברכב שנדפק בקטע של הדיסק, והשאיר אותי עם הרדיו ועם העצלנות שלי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 20, 2012 10:44 am 
Sophomore

יש גם מצעד לרשת ג'

http://www.facebook.com/10nana/app_440559119300329

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 20, 2012 11:31 am 
Sophomore

יש גם מצעד לקול הקמפוס ועכבר העיר

http://www.106fm.co.il/#page-/top_albums/8/2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 20, 2012 6:04 pm 
Junior

השירים שבחרתי:

שמרי עליי - קובי אפללו
דלתות נםתחות - דנה ברגר
מישהו פעם - עברי לידר
כוכבים במקום עיניים - ישראל ברייט
The Great Enlightenment - גבע אלון
אהבת חינם - אתניקס
מזל טוב ישראל - עברי לידר ומוקי
Brave Again - מאיה איזקוביץ'
מול הים - קרולינה
טיפות - אביב גפן

זמר - קובי אפללו
זמרת - קרולינה
הרכב - אתניקס
פריצה - ריף כהן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 20, 2012 6:09 pm 
Sophomore

אהבתי מאוד את האלבום הראשון של קובי אפללו. מאז הוא נשמע לי ממוחזר מאוד, יש לו הרבה שירים דומים ובגלל זה הוא כבר פחות מצליח. השירים עצמם יפים מאוד והמילים שהוא כותב באמת ברמה אחרת, אבל משהו שם מתפספס בדרך. ככה אני מרגיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 22, 2012 11:42 am 
Sophomore

מסתבר שגם למאקו וערוץ 24 ורדיו תל אביב יש מצעד

http://www.mako.co.il/html/24vote/index ... 2082585621

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 22, 2012 2:58 pm 
Junior

אלישע בנאי הוא גאון. הוא המציא מכונת זמן - הוא רק בן 20 ומשהו, אבל נשמע וכותב כאילו הוא דוד מעצבן בן 60. האמן הישראלי הכי גרוע ששמעתי השנה.

יש מוזיקה ישראלית מעולה, אני לא יודע אם שירים שישראלים שרים באנגלית יכולים להיכנס למצעד אבל כשהייתי באינדינגב שמעתי כמה להקות מעולות, והרבה מהן היו באנגלית.
ההמלצה האישית שלי, בעיקר למי שעוד לא נחשף, זה האיינג'לסי, שחבר שלי אורי מרום הוא נגן הקלרינט שלהם. אומללה נחמדים, קצת יותר מדי פוזה שמגובה במעט מדי מוזיקה, אבל עדיין סבבה. שממל נתנו הופעה היסטרית. את רמלה ראיתי לא מזמן והם לא אחידים ברמה, אבל יש להם כה שירים מעולים, והם גם בעברית. את נדב קדמון ראיתי במיני פסטיבל שהיה לא מזמן באזור לילינבלום בתל אביב, הוא גם מצוין.

רמלה:

http://www.youtube.com/watch?v=V88jHeql ... ure=relmfu

איינג'לסי:

http://www.youtube.com/watch?v=wU47HpmVvbM

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 1:08 pm 
Hall of Famer

basketball_fan כתב:
ב-16.9 ייערך המצעד השנתי של גלגלצ

אז הנה לינק להצבעה:

http://glgltz.walla.co.il/

הבחירה שלי:

1. בשנייה אחת - אביתר בנאי

כמעט צדקת. מקום 28 8)

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 1:37 pm 
Freshman

הממ, הרעיון הוא לבחור את השיר שאתה חושב שהוא השיר הכי טוב שיצא השנה, לא לבחור את השיר שאתה חושב שיבחר מקום ראשון. אני לא מכיר את רוב השירים ברשימה, אבל ב"שנייה אחת" הוא שיר די מצוין (למעט ה"איי אי אי" שהייתי מוותר עליו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 2:18 pm 
Hall of Famer

ההימור שלי כמנצח הגיע למקום ה-16......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 2:19 pm 
Sophomore

חח מקווה שלא שמת על זה באמת את הכסף שלך... הזהרתי מראש. אלוהיי יכנס לטופ 10, אולי אפילו לטופ 5. לא רואה אותו זוכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 2:33 pm 
Hall of Famer

כנראה שאני הולך יותר מדי ברגל......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 3:23 pm 
Sophomore

מקום 6 אלוהיי.

טוב, כנראה פגעתי בול בהימור שלי, גלגל"צ לא הפתיעו עם טופ 5 מחריד שיהיה משהו כזה:
1. כשאת איתו
2. זיקוקים
3. יש לך
4. גבולות הגיון
5. מישהו פעם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 35 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר