סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 2:18 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 134 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: המלצות לפראג
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 3:24 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אתם ישנים בדירה או במלון?

אם זה בדירה שאפשר לבשל בה בישול בסיסי, עדיף להביא מהארץ כל מיני אבקות פירה ושאר מנות חמות. אבל אולי הקולינריה הכשרה בפראג השתדרגה מאז שניסיתי בפעם האחרונה. זה היה פשוט לא אכיל.

באופן מוזר, דווקא בברטיסלבה אכלתי את אחת הארוחות הטובות בחיים שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 3:27 pm 
Hall of Famer

אגב, עוד עצה למטייל הדתי בפראג - אפשר לחסוך כמה גרושים אם הולכים לאלטנוישול ע"מ להתפלל (אם הוא פעיל בכלל - היה שלב שבו הוא היה סגור בגלל ניסיון השתלטות של חב"ד על הקהילה שם). סתם לביקור זה עולה כסף.

אבל כאמור, הניסיון שלי בפראג אמנם די רב, אבל ישן למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 7:30 pm 
Junior

5 מיליון תיירים בשנה בפראג וסביר להניח שרוב רובם מתרכזים בגשר קארל.

נחילי תיירים המהווים מטריקס מתקתק לטפילים כגון: מציירי דיוקנאות, להטוטנים בשני קורונות, חולצות של "אני אוהב את פראג" ונגני רחוב. אם זה כוס הקרושביצה שלך אז בבקשה. אין שם שום דבר מיוחד שלא ניתן לראות בגשר אחר.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 7:42 pm 
Hall of Famer

בכל גשר אחר אפשר לראות פסל עם כיתוב עברי בזו הלשון:"קדוש קדוש קדוש ה' צבאות"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 8:16 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי יובב כויס או נאנס או התפתה לקנות איזה צעצוע גנוב שם, אחרת אני לא מסוגל להבין את הלהט הזה שנשמר לאורך ת'רד שלם. אני מפחד לשאול אותו מה דעתו על הפונטה וקיו.

(אה, ועוד דבר שיש בגשר קארל ואין בגשרים אחרים זה פדיחות של אלי ישראלי. היתה לפני כמה שנים שאלה במלך הטריביה של "גשר חשוב על נהר הוולטאבה", ועל התשובה הטבעית - גשר קארל, הוא ענה "לא נכון, גשר צ'ארלס" והתכנית המשיכה ככה הלאה)

אגב, מה שלא היה לפני עשר שנים פלוס זה האינטרנט. חיפוש של "prague kosher" מגלה שפע של מידע, אבל אני מניח שהורטון כבר בדק/יבדוק את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 8:25 pm 
Hall of Famer

היה לי אינטרנט כבר לפני יותר מחמש עשרה שנים...

אם כבר, מה שלא היה, זה גוגל.

עכ"פ, זה לא שלא הצלחנו למצוא - לא היה אז אוכל כשר נורמלי בפראג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 8:34 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי אפילו גוגל היה לפני עשר שנים. מה שלא היה והתחיל לדעתי בערך בחמש השנים האחרונות זו האפשרות לעשות פשוט הכל ברשת. נסיעה לחו"ל נהיית הדבר הכי קל בעולם כשלכל דבר יש אתר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 8:35 pm 
Hall of Famer

הביקור הראשון שלי בפראג היה כשגוגל עוד הייתה פרויקט נסיוני שישב על השרתים של סטנפורד, אני חושב (קיץ 99').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 10, 2012 10:06 pm 
מנהל פורום

חזרתי ואני משתף את ההמלצות מהשהייה הנחמדה שהייתה לי בעיר ובסביבה לטובת הדורות הבאים והמעוניינים לסוע:

לגבי האתרים המרכזיים כמו כיכר ואצלב, כיכר העיר העתיקה, השעון האסטרונומי, טירת פראג, גשר קארל וכו' אין כל כך הרבה מה להוסיף. אלו מקומות בסיסיים שכל תייר שמגיע לעיר חייב לבקר בהם. יש כמובן את הרובע היהודי ובתוכו ניתן לקנות כרטיס בכ-100 ש"ח ל-5 בתי הכנסת היהודיים בהם יש תערוכות על ההיסטוריה היהודית בעיר+ בית הקברות היהודי. ליהודים זה די חובה למרות המחיר. אני רוצה להמליץ על סיורים חינמיים (על בסיס טיפ למדריך) שמתחילים כל בוקר בכיכר העיר העתיקה וממשיכים כ-3 שעות ע"י חבר'ה צעירים, רהוטים ועם אנרגיות נהדרות.
נתחיל מהמלון שהייתי בו - IBIS OLD TOWN, מלון נהדר באיכות טובה (למרות 3 כוכביו בלבד), ממוקם במיקום מרכזי ביותר, מרחק הליכה מכיכרות העיר העתיקה, סמוך לקניון מודרני ולסופר זול, אחלה ארוחת בוקר וחדרים נקיים וטובים. מאוד מומלץ.
תיאטרון החושך - יש מס' תיאטראות ברמה נמוכה יותר, ולא ברור מה זה המקור. בכל מקרה זה לא משהו שמפיל מהרגליים. סביב
100 ש"ל לאדם ובסה"כ די בינוני.
גן החיות - מדובר באטרקציה זולה למדי (כ30 ש"ח לאדם), שבעיקר משום מה מבקרים בה מקומיים. מרחק של נסיעה לא ארוכה ממרכז העיר. גן די מרשים ויפה שאפשר לבלות בו בכיף ובנחת חצי יום ואפילו יותר. משתרע על שטח ענק ועם אוסף גדול של חיות ומופעים לכל הגילאים.
למרות שלא יצא לי להיות באירועי ספורט, שמעתי המלצות על משחקי כדורגל אבל יותר מעניין הוא הוקי קרח, הספורט הלאומי של המדינה.
נחמד מאוד לבקר במבשלות בירה. יש כמה בעיר עצמה, אך ניתן במרחק נסיעה של כשעה ומשהו להגיע לעיר פילזן (שבה מיוצרת הבירה פילזנר) ולעשות סיור נחמד מאוד עם טעימות במבשלה ענקית, וגם להסתובב אח"כ בעיר.
מסביב לפראג יש הרבה טירות מרשימות. אני הייתי בטירה סמוכה לעיר בנשוב, טירתו של פראנץ פרדיננד ונוספים שהייתה גם בסיס של הSS במלחה"ע ה-II. הטירה מגניבה למדי ובעל הבית היה פריק של צייד (צד כ-300,000 חיות), ולכן הטירה מעוטרת באינספור פוחלצים, קרניים, חטים וחדקים של פילים ובנוסף אוסף מאוד מאוד מרשים של כלי נשק עתיקים. בנוסף סביב לטירה יש גנים מקסימים ואוספי פרחים וורדים. ההגעה קלה מאוד ברכב, ובמרחק נסיעה של כ-40 דק' לערך באוטובוס מפראג.
מוזיאון הקומוניזם - בינוני למדי למרות ההמלצות הנלהבות לא לצורך מהמדריכים.
הצ'כים עצמם מאוד נחמדים (והצ'כיות :twisted: :twisted: ), וכמובן הבירה זולה ממים שזה נחמד מאוד.

אם יש שאלות למישהו אשמח לענות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 10, 2012 10:58 pm 
Hall of Famer

לי יש שאלה כללית.
ברור לי לחלוטין שם ישהו בעשרת החודשים הקרובים אני אטוס לפראג, ביו השאר, השאלה היא מבחינת מזג הוויר - מתי. בין אוקטובר הקרוב ליולי. קחו בחשבון שגם כך אני סובל מהקור של שוויץ ושיש לי עוד איזה 5-7 יעדים אירופאיים להגיע אליהם בטווח הזה, לפחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 10:30 pm 
מנהל פורום

המזג אוויר שם באופן כללי לא שונה מהותית מ"אחיו" במרכז אירופה. כלומר מאי - ספטמבר הם החודשים הנוחים יחסית, אפריל ואוקטובר מעט פחות אך כנראה עם לבוש טוב והכנה זה סביר, ושאר החודשים הם חורף יותר רציני.
קצת יותר בפירוט בלינק הבא:
http://www.pragueczechtravel.com/inform ... prague.php

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 13, 2012 12:29 pm 
Sophomore

Shiver כתב:
חזרתי ואני משתף את ההמלצות מהשהייה הנחמדה שהייתה לי בעיר ובסביבה לטובת הדורות הבאים והמעוניינים לסוע:

לגבי האתרים המרכזיים כמו כיכר ואצלב, כיכר העיר העתיקה, השעון האסטרונומי, טירת פראג, גשר קארל וכו' אין כל כך הרבה מה להוסיף. אלו מקומות בסיסיים שכל תייר שמגיע לעיר חייב לבקר בהם. יש כמובן את הרובע היהודי ובתוכו ניתן לקנות כרטיס בכ-100 ש"ח ל-5 בתי הכנסת היהודיים בהם יש תערוכות על ההיסטוריה היהודית בעיר+ בית הקברות היהודי. ליהודים זה די חובה למרות המחיר. אני רוצה להמליץ על סיורים חינמיים (על בסיס טיפ למדריך) שמתחילים כל בוקר בכיכר העיר העתיקה וממשיכים כ-3 שעות ע"י חבר'ה צעירים, רהוטים ועם אנרגיות נהדרות.
נתחיל מהמלון שהייתי בו - IBIS OLD TOWN, מלון נהדר באיכות טובה (למרות 3 כוכביו בלבד), ממוקם במיקום מרכזי ביותר, מרחק הליכה מכיכרות העיר העתיקה, סמוך לקניון מודרני ולסופר זול, אחלה ארוחת בוקר וחדרים נקיים וטובים. מאוד מומלץ.
תיאטרון החושך - יש מס' תיאטראות ברמה נמוכה יותר, ולא ברור מה זה המקור. בכל מקרה זה לא משהו שמפיל מהרגליים. סביב
100 ש"ל לאדם ובסה"כ די בינוני.
גן החיות - מדובר באטרקציה זולה למדי (כ30 ש"ח לאדם), שבעיקר משום מה מבקרים בה מקומיים. מרחק של נסיעה לא ארוכה ממרכז העיר. גן די מרשים ויפה שאפשר לבלות בו בכיף ובנחת חצי יום ואפילו יותר. משתרע על שטח ענק ועם אוסף גדול של חיות ומופעים לכל הגילאים.
למרות שלא יצא לי להיות באירועי ספורט, שמעתי המלצות על משחקי כדורגל אבל יותר מעניין הוא הוקי קרח, הספורט הלאומי של המדינה.
נחמד מאוד לבקר במבשלות בירה. יש כמה בעיר עצמה, אך ניתן במרחק נסיעה של כשעה ומשהו להגיע לעיר פילזן (שבה מיוצרת הבירה פילזנר) ולעשות סיור נחמד מאוד עם טעימות במבשלה ענקית, וגם להסתובב אח"כ בעיר.
מסביב לפראג יש הרבה טירות מרשימות. אני הייתי בטירה סמוכה לעיר בנשוב, טירתו של פראנץ פרדיננד ונוספים שהייתה גם בסיס של הSS במלחה"ע ה-II. הטירה מגניבה למדי ובעל הבית היה פריק של צייד (צד כ-300,000 חיות), ולכן הטירה מעוטרת באינספור פוחלצים, קרניים, חטים וחדקים של פילים ובנוסף אוסף מאוד מאוד מרשים של כלי נשק עתיקים. בנוסף סביב לטירה יש גנים מקסימים ואוספי פרחים וורדים. ההגעה קלה מאוד ברכב, ובמרחק נסיעה של כ-40 דק' לערך באוטובוס מפראג.
מוזיאון הקומוניזם - בינוני למדי למרות ההמלצות הנלהבות לא לצורך מהמדריכים.
הצ'כים עצמם מאוד נחמדים (והצ'כיות :twisted: :twisted: ), וכמובן הבירה זולה ממים שזה נחמד מאוד.

אם יש שאלות למישהו אשמח לענות.

גן חיות?! באת לפראג כדי לראות גן חיות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 13, 2012 11:07 pm 
מנהל פורום

לא באתי לפראג כדי לראות גן חיות, אבל זה היה חצי יום מאוד מהנה ואטרקציה שמרביתם המוחלטת של התיירים לא מגיעה אליה. ראיתי איפשהו שמדובר באחד מ-10 גני החיות היפים בעולם. אם יש זמן וכבר ראית את מרבית המאסטים, אז למה לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 19, 2012 1:27 pm 
Sophomore

גם אנו חזרנו לפני כמה ימים ולהלן המלצותי לטובת הדורות הבאים (לא התייחסתי לאתרי התיירות עצמם כי כפי שכתב שיבר כולם יודעים מהם פחות או יותר):
1. ישנו ב-century old town הנפלא שצמוד למלון בו ישן שיבר ואף משתייך לאותה רשת. מלון מלא אווירה, נקי, ומסביר פנים (4 כוכבים). למיטב זכרוני המחיר של שני המלונות כמעט זהה ולמי שמתכנן לנסוע הייתי ממליץ בחום על אחד מהם בעיקר בשל המיקום ממנו ניתן לצעוד לכל נקודה באיזור העיר העתיקה והרובע היהודי. שניהם גם מתורגלים בישראלים וניתן לשמוע בהם בקלות עברית אך לא כזו ששומעים בבורגס...
2. לא נעזרנו בסיורים החינמיים למרות ששמעתי עליהם טובות. צעדנו ברגל תוך שימוש במפה, באפליקציית שיחור החביבה (חינם למי שעושה ביטוח נסיעות במגדל) ובעיקר בעיקר בספר המצוין של אביבה לורי "התענוגות של פראג". זה לא ספר טיולים קלאסי ויש לא מעט דברים שהשתנו מאז שיצא ב-2001 אבל הוא תופס היטב את רוחה של העיר, בונה מסלולים מעניינים ונותן אינפורמציה שאין במדריכים הסטנדרטיים. בעיר כ"כ מתוירת יש לספר כזה ערך מוסף.
3. אוכל כשר למי שזה רלבנטי- בפראג 3 מסעדות כשרות. אנחנו היינו בשתיים מהן. אוכל סביר במחיר יקר מעט יותר מהארץ (כמאתיים ש"ח לזוג לארוחה בשרית פשוטה למדי). אין מה להשוות כמובן להיצע שפראג מציעה למטייל שאינו שומר כשרות אבל כארוחה יומית חמה ומשביעה זה מספיק. השתדלנו ללכת מדי יום לקפה או בירה במקומות "רגילים" ולנו זה היה סבבה. קל גם להשיג גלידות כשרות של האגן דאז או בן אנד ג'ריז.
4. קונצרט- זו אמנם מלכודת תיירים אבל כזו ששווה ללכת אליה. העיר מלאה קונצרטים באולמות המפוארים השונים הפזורים בכל מקום. המחיר לכרטיס מתחיל מכמאה ש"ח. מאחר ויש כל ערב ובכמה מקומות שווה לבדוק מה מן ההיצע הכי קולע לטעמכם. אנחנו היינו בקונצרט של תזמורת בת 60 נגנים והיה לנו נחמד מאד.
5. קניות- ככלל התרשמתי שהמחירים די דומים לישראל (לפחות בקניונים ובייחוד ב"פלדיום") אך בכל זאת מצאנו מחירים זולים במידה מסוימת למשחקים כמו לגו ופליימוביל שמאד יקרים בארץ (כעשרים אחוז פחות) וגם ביגוד היה במחיר מעט זול יותר מאשר בארץ. יש לשים לב שזו תחילת עונת החורף שם ככה שנראה לי שמי שמגיע לשם בעונה בה יש מבצעים יכול למצוא מציאות בעיקר בביגוד חורפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 19, 2012 3:26 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
גם אני סגרתי היום נופש בפראג, אבל לסוף אוקטובר.

מישהו היה בעונה ויודע על שוני מיוחד מעונת התיירות הרגילה? (לא, נורטון, "מזג אוויר" זו לא תשובה טובה. תודה מראש.).

אנחנו היינו בתחילת אוקטובר. מזג האויר היה קריר, מתלבשים טוב ומתגברים על זה, לא כל כך נורא במיוחד שצועדים הרבה ברגל. חוצמזה שכיף להיכנס לאיזה מסעדה/ פאב מקומי מהקור שבחוץ. יש שם גם אחלה בתי קפה. לא עברתי על כל הת'רד, אבל מבחינת המחירים אז נכון ללפני 3-4 שנים היה מאוד זול. אנחנו לנו בהוטל אפלון, 15-20 דקות ממרכז העיר בטרם (הרכבת העילית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 19, 2012 3:44 pm 
Hall of Famer

אני מתארח ביוריס אין, שאמור להיות מרחק הליכה או 2 תחנות מטרו ממרכז העיר.

מסתבר שאני נוחת ביום שבו תשחק ק"ש נגד ספרטה בליגה האירופית, אז אני אקפוץ למשחק. יום אחרי זה אני מתכנן לקפוץ לנימבורק לראות משחק (ואולי יצא לקוראי "כדורסלע" איזה אייטמון ואפילו ראיון עם ננו). ממבט באתר חברת הרכבות הצ'כית זו נסיעה קלה וזולה, והעיר עצמה גם די יפה. בשבת אני נוסע לדרזדן, ואת יום ראשון-שיהיה גם יום העצמאות הצ'כי והאחרון לטיול-אבלה עם ההמונים בפאבים.

אשמח להמלצות על פאבים מוצלחים במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 12:56 am 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
אני מתארח ביוריס אין, שאמור להיות מרחק הליכה או 2 תחנות מטרו ממרכז העיר.

מסתבר שאני נוחת ביום שבו תשחק ק"ש נגד ספרטה בליגה האירופית, אז אני אקפוץ למשחק. יום אחרי זה אני מתכנן לקפוץ לנימבורק לראות משחק (ואולי יצא לקוראי "כדורסלע" איזה אייטמון ואפילו ראיון עם ננו). ממבט באתר חברת הרכבות הצ'כית זו נסיעה קלה וזולה, והעיר עצמה גם די יפה. בשבת אני נוסע לדרזדן, ואת יום ראשון-שיהיה גם יום העצמאות הצ'כי והאחרון לטיול-אבלה עם ההמונים בפאבים.

אשמח להמלצות על פאבים מוצלחים במיוחד.

יש סיבה מיוחדת שאתה נוסע לשם? הייתי שם במשך 5 שעות וגם זה היה 4.999 שעות יותר מדי. אם לסכם בכמה משפטים: עיר שהופצצה במלחה"ע השנייה, ידה ידה ארמונות, ידה ידה נהר, ידה ידה אפשר לחזור חזרה מאיפה שבאת.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 8:44 am 
Hall of Famer

הפורום הזה באמת מלמד אותי המון על תיירות. אחרי שלמדתי שאפשר לסגור סיפור עם לונדון ביום עד גג יום וחצי, עכשיו עיר שנחשבת לאחת מערי הבארוק היפות באירופה היא "ידה ידה ארמונות". על אותו משקל אני מניח שפריז היא "ידה ידה מגדל" (אבל יש בה יורודיסני! בטח בגלל זה היא מגניבה!) ורומא היא "ידה ידה חצי אצטדיון ישן ושבור".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 11:44 am 
Junior

אמר האיש שגר ב"ידה ידה צרפתים, ערסים ומרים פיירברג".

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 11:45 am 
Hall of Famer

לא, "ידה ידה הסורים על הגדרות" יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 1:09 pm 
Junior

~סמיילי מובך של מישהו שהפסיד בויכוח~

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 1:20 pm 
Hall of Famer

נו, מזל שבנפח, לפני 39 שנים, הראית יותר רוח לחימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 11:21 am 
Sophomore

בנתניה יש יותר רוח לחימה (ואמל"ח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 3:28 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
הפורום הזה באמת מלמד אותי המון על תיירות. אחרי שלמדתי שאפשר לסגור סיפור עם לונדון ביום עד גג יום וחצי, עכשיו עיר שנחשבת לאחת מערי הבארוק היפות באירופה היא "ידה ידה ארמונות". על אותו משקל אני מניח שפריז היא "ידה ידה מגדל" (אבל יש בה יורודיסני! בטח בגלל זה היא מגניבה!) ורומא היא "ידה ידה חצי אצטדיון ישן ושבור".

איזה בארוק ואיזה נעליים. משעמם יותר ממשחק של נבחרת ישראל בכדורגל.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 22, 2012 7:26 pm 
Hall of Famer

טוב, תורי, המלצות יתקבלו בברכה.

אז המלצות על פראג בה אשהה בסוף השבוע, לא הקרוב, אלא זה שאחריו, יש כאן למכביר. אבל חוץ מזה, יש לי גם יומיים וחצי בברטיסלבה (שאליה בגדול, בלתי אפשרי להגיע בטיסה, למיטב הבנתי. מדינה של חמישה מיליון אזרחים, כולל עבדכם הנאמן. ביזיון), וחצי לילה (נגיד 10 בלילה עד 4 בבוקר) בזאגרב.

מישהו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 134 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: