סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 5:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 11:48 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מסכים שחרזי היה רבגוני למדי, אבל העניין הוא שבנבחרת הוא היה חלוץ מרכזי יעיל להפליא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 12:10 pm 
Hall of Famer

כן, גוטמן עלה עם מערך קצת הגנתי ואם לוקסמבורג כובשת בדקה הראשונה מהזדמנות של אחד על אחד, זה יכל להראות גם אחרת.
הטקטיקה (או יותר נכון אסטרטגיה) של גוטמן מאוד פשוטה, וזה מה שהיה גם בהפו' ת"א והפו' חיפה וגם שחקנים ציינו אחרי המשחק - תן ליריב את הכדור לתקוף ככה שגם חולית ההגנה שלו תעלה למעלה, ואז תעקוץ אותו במתפרצת. אחרי שעקצת פעם אחת, הסיכוי לעקוץ פעם שנייה גדל בגלל שהיריב יתקוף במטרה להשוות. שני השערים הראשונים היו פשוט לפי הספר.
לא אגיד שזו טקטיקה כזו רעה, אבל היא מתאימה יותר לליגת העל ומול נבחרות חלשות, מאשר מול יריבות חזקות שמאומנות על ירידה מהירה להגנה.
בעיה אחרת עם טקטיקה כזו נוצרת כאשר אתה נקלע לפיגור, ומה לעשות וכשאתה משחק מול נבחרות ברמה טובה, אם אתה נותן להן את השליטה בכדור, יש סיכוי לא רע שהן יבקיעו לפניך.

היצירתיות הייתה השערים האחרים. כמו שכתב ראי, "שערים של כדורגל". מה שאני ראיתי בנבחרת בשנים האחרונות זה מעט מאוד תעוזה, מעט מאוד יצירתיות ותחכום והרבה בנאליות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 12:46 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא הבנתי, מול יריבות חזקות עדיף לעלות עם הרכב התקפי ולהפקיר את ההגנה? אפשר לדון בנכונות האסטרטגיה הזו מול יריבות חלשות, אבל מול יריבות חזקות היא הכרח מוחלט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 1:02 pm 
Hall of Famer

מול יריבות חזקות רצוי להילחם על השליטה בכדור ולא לתת להן לתקוף אותך כחלק מטקטיקת המשחק.

אגב, זה לא שנבחרות גדולות לא השתמשו בטקטיקה הזאת בעבר. ברזיל הייתה אלופה בזה הרבה שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 1:20 pm 
מנהל פורום

דווקא ברזיל היא לא דוגמה טובה בעיני, אבל לא משנה. אני מסכים שקבוצות גדולות יכולות להשתמש בטקטיקה הזו. מה שאני לא מסכים זה שקבוצות קטנות יכולות לא להשתמש בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 2:11 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
Mook כתב:
מה שטוב בחמד זה שהוא חלוץ מרכזי אמיתי, כזה שאני לא זוכר מתי היה לישראל.

בדר"כ החלוצים המרכזיים לא היו מהטופ של הכדורגל הישראלי (ניר לוי, אורן מחורר, דני ניראון, חזי שירזי) לכן כשנילסן חיפש אחד כזה, הוא הסתפק בשחקן סופר בינוני ככפיר אודי במקום חלוצים טובים בהרבה שהיו אז.

ההבדל בין חמד לבין החלוצים המרכזיים שצומחים פה (ולעתים רחוקות) טמון בכך שבדר"כ חלוץ מרכזי ישראלי טיפוסי הוא שחקן כבד מאוד ותמיד הוא לא סקורר.

חמד הוא חלוץ מרכזי שיודע לשחק עם הגב לשער ולהחזיק כדור עם הגוף. אבל מצד שני הוא גם נייד והוא סקורר עם בעיטה טובה והבנה של המשחק. הוא גם שחקן שעובד קשה, תכונה שלא קיימת אצל חלוץ מרכזי ישראלי קלאסי.

וזו בדיוק הסיבה שהוא יכול לשחק באירופה בניגוד לרוב החלוצים שצומחים אצלנו שהם בדר"כ לא פיזיים מספיק.

אני מאוד נהנה לראות אותו.

אגב, אם אכן חמד ובן בסט יפתחו (משלימים האחד את השני נהדר. האחד חלוץ מרכזי והשני חלוץ קו או סקנד סטרייקר)
יענקלה שחר ומכבי חיפה צריכים לבכות והרבה.
זה היה הצמד שעלה מהנוער שלהם ורוני לוי לא נתן להם לשחק. תחשבו איזה חוד יכול היה להיות לקבוצה שהיום לא מסוגלת לקנות שער.
קבוצה שהוציאה מיליון על ליצן כמו אנדלובו.

מי זה ניר לוי? ומה זו בכלל הרשימה האקראית והלא קשורה שחיברת ושילבה את פאקינג אורן מוחרר עם חזי שירזי? אם כבר אתה רוצה שחקן שהוא דוגמא קלאסית למה שניסית להגיד, דבר על אורן ניסים-טנק, נטול טכניקה לחלוטין, רחוק מרמה בינ"ל, אבל שם מדי פעם את הגולים שרק חלוץ מרכזי יכול לשים. לגבי חלוץ מרכזי סקורר שלא התאים לרמה הבינ"ל, אפשר לדבר על אסי טובי שהיה פר אקסלנס חלוץ מרכזי וסקורר מצוין לרמת הליגה הישראלית. ואגב, מה היה אלון מזרחי אם לא חלוץ מרכזי? ורונן חרזי? ואני יכול לספר לך שמכבי נתניה יש אחד, אחמד סבע, שאמנם הוא כבד מאד ולא ברמה בינ"ל, אבל הוא אחלה סקורר שבעולם. רק חבל שגילו אותו בגיל 30 פלוס :roll:

מה שכן, תומר חמד חלוץ מגניב ובאמת נראה ברמה גבוהה ולא שגרתית בכדורגל הישראלי.

נדב, אתה כנראה לא יודע מה זה חלוץ מרכזי.
אורן ניסים הוא בחור גדול וחזק אבל הוא לא חלוץ מרכזי.
חלוץ מרכזי הוא שחקן שיודע לשחק עם הגב לשער. להחזיק כדור על הבלם שלו ולמסור לצדדים. לעשות סיבוב על הבלם שלו. חייב משחק ראש טוב כי הוא שחקן מטרה. לאו דווקא סקורר. הוא מקבל את הכדור לגוף ולא לשטח.
אצלנו בארץ לא צמחו הרבה כאלו כי זה לא סגנון המשחק בארץ. לכן גם לא צומחים כאן שוערים שיודעים לצאת לכדורי גובה ובלמים שיודעים לשמור במצבים נייחים. זו בעיה היסטורית בארץ.
זו בדיוק הסיבה שהרחקתי עד חלוצים כניר לוי (לא ניר לוין עמוס...), אורן מוחרר ודני ניראון שלפחות השניים הראשונים בילו את מיטב שנותיהם בליגות נמוכות. שם בדר"כ אפשר למצוא חלוצים מרכזיים.

אלון מזרחי אגב, שהוא הסקורר הגדול בתולדות הליגה שלנו, מעולם לא היה סנטר פורוורד קלאסי. הוא היה קוברה, הוא היה יודע בדיוק איפה לעמוד בכדי לעקוץ, היה לו אף לשערים אבל הוא לא היה CF.

אלי דריקס אכן היה חלוץ מרכזי. אבל הוא היה יותר שחקן שמיירט כדורים באוויר מאשר שומר אותם עם הגוף ולא הייתה לו יכלת מדהימה עם הגב לשער. אבל אכן, ביחס למה שצמח כאן הוא דוגמא טובה.
ואגב, אורן מוחרר צמח להיות אחלה CF בליגות נמוכות ובקבוצות ערביות. כמו הרבה חלוצים אחרים שיכלו לשחק בליגות גבוהות יותר (שטרית, עופרי, דגמי, עארף) הוא העדיף את הכסף הגדול שהסתובב מתחת לראדר והשולחן שם למטה...

קח למשל את ההתקפה של יובה שלקחה את ליגת האלופות, שיחקו בה דל פיירו, ראבנלי וויאלי. ויאלי הבקיע הכי פחות אבל עשה היה הכי משמעותי בהתקפה כCF שלה.

באופן מסורתי לא גדלים שחקנים כאלו בליגה שלנו, האחרון שאני יכול לחשוב עליו הוא חזי שירזי.

חמד כאמור משלב יכולות של CF עם ניידות והבנת משחק, תכונות שגם לCF שהיו כאן, לא היו בארסנל. וזה מרשים.

נ.ב. אני חושב שהקייס הכי טוב לשילוב בין בן בסט לחמד נעשה על המגרש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 2:21 pm 
Hall of Famer

וויאלי? חלוץ מטרה? וויאלי החל את הקריירה שלו כשחקן כנף. שחקן עם מהירות מסחררת ופריצות לרחבה. לא חלוץ מטרה.

לגבי אורן מוחרר, אני חולק עליך ביכולתו לשחק בליגה הבכירה. הוא פשוט החל את הקריירה שלו שם בהפועל כפר סבא ואחרי התחלה די מבטיחה התגלה הבלוף. מוחרר היה שחקן חזק ופיזי וגם מהיר, אבל עם הבנת משחק מאד פרובלמטית. לעבור קונוסים הוא היה מסוגל היטב, כי הוא היה דורס אותם. עמוד לעומת זאת... ותאמין לי שהיו לי הרבה שעות אורן מוחרר בצעירותי. ביחד עם הגוף השברירי של מייקל יפה שכל נשיפה עליו שלחה אותו למיון, הוא היה הדבר הכי מאכזב בקבוצה של סוף שנות השמונים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 2:26 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
וויאלי? חלוץ מטרה? וויאלי החל את הקריירה שלו כשחקן כנף. שחקן עם מהירות מסחררת ופריצות לרחבה. לא חלוץ מטרה.

לגבי אורן מוחרר, אני חולק עליך ביכולתו לשחק בליגה הבכירה. הוא פשוט החל את הקריירה שלו שם בהפועל כפר סבא ואחרי התחלה די מבטיחה התגלה הבלוף. מוחרר היה שחקן חזק ופיזי וגם מהיר, אבל עם הבנת משחק מאד פרובלמטית. לעבור קונוסים הוא היה מסוגל היטב, כי הוא היה דורס אותם. עמוד לעומת זאת... ותאמין לי שהיו לי הרבה שעות אורן מוחרר בצעירותי. ביחד עם הגוף השברירי של מייקל יפה שכל נשיפה עליו שלחה אותו למיון, הוא היה הדבר הכי מאכזב בקבוצה של סוף שנות השמונים.

עמוס, אם אתה שואל אם ויאלי שחקן מטרה, אני מפסיק לדבר אתך כדורגל... בחיי!

אין יותר שחקן מטרה מויאלי!

נניח שהוא התחיל כשחקן כנף, מה זה קשור? הוא גם החל את הקריירה עם שיער... כבר באליפות עם סמפ הוא היה חלוץ מרכזי ובטח שביובה ובצ'לסי הוא היה ה-חלוץ המרכזי באמצע ללא עוררין בכלל. וכנ"ל בנבחרת איטליה.

לגבי מוחרר, אתה צודק. אבל לא ראית אותו בהמשך הקריירה בליגות הנמוכות, מי שראה יודע מה התפתח ממנו.
כשאמרתי ליגות גבוהות יותר התכוונתי לליגה השניה. בליגה הראשונה לא היו חיים לחלוצים מרכזיים. הם חגגו בליגה הארצית דאז, היום לאומית.
אבל בליגה א' (היום ארצית) הסתובב כסף גדול יותר מתחת לשולחן. מוחרר הפך למלך המגזר ועשה שם יותר כסף מרוב שחקני ליגת העל שהם לא כוכבי על.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 4:33 pm 
Hall of Famer

איזה כיף לדעת שמוק בכדורגל זה כמו מוק בכדורסל: יביע דעות מוזרות עד הזויות, וכשמישהו חס וחלילה יעז לחלוק על דעתו, אזי כמובן שהוא לא מבין כלום/לא רואה משחקים בכלל/לא יודע על מה הוא מדבר. כמובן שיש כאן הליכה למחוזות הביזאר (כמובן, רק בליגות נמוכות יש חלוצים מרכזיים אמיתיים) ורק היה חסר שהוא ישאל בהלם "אלון מזרחי לא משחק עדיין?!" כדי שנדע סופית שההתאמה מושלמת.

מוק, בפרפראזה על מה שכתבת לעמוס לב, אם אלון מזרחי לא היה חלוץ מרכזי-אין לך מה לדבר על כדורגל. "קוברה", עאלק. באיזו תאוריה רשמית של כדורגל יש כזה תפקיד, חוץ במוחך הקודח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 6:45 pm 
מנהל פורום

אז אחרי שנדב הכניס למוק, אני יכול לשאול בפחות חשש - איך הייתם מסווגים את רוני רוזנטל ופיני בלילי, לא כחלוצים מרכזיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 7:55 pm 
Freshman

זה פשוט גדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 8:01 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
אז אחרי שנדב הכניס למוק, אני יכול לשאול בפחות חשש - איך הייתם מסווגים את רוני רוזנטל ופיני בלילי, לא כחלוצים מרכזיים?

רוזנטל היה צפע, בלילי ככל הנראה שפיפון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 13, 2012 9:53 pm 
Hall of Famer

ממש לא הייתי מגדיר את רוזנטל ובלילי כחלוצים מרכזיים. רוזנטל היה בכלל שחקן כנף. בלילי גם שחקן שנבנה מתנועה וממהירות, לא הסגנון שמוק מדבר עליו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 2:59 am 
Hall of Famer

תוצאה מאוד מרשימה של הנבחרת ( בלי ציניות ) .
פעם אחרונה שהלוקסמבורגים הובסו כך הייתה ... מול ישראל לפני 3 שנים ( 0-7 פה בארץ ) .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 3:51 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
דרך אגב, שמתם לב מה קורה פה?
נבחרת הדייויס שיחקה בערב ראש השנה (ומשחקת תמיד בשבתות) - הופס, נצחון חוץ נגד נבחרת חזקה ובית עליון.
נבחרת הכדורגל שיחקה בערב שבת - הופס, נצחון 6:0.
לדעתי צריך לשקול ברצינות לשחק ביום כיפור. אפילו להתעקש על זה. ככה נעלה למונדיאל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 5:33 pm 
Sophomore

אולי זה מה שהיה חסר למכבי ביום הזכרון. שעתיים קדימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 14, 2012 9:22 pm 
Junior

נדב, מיום ליום אתה רק מוכיח לי שבאמת אין לך מושג ירוק.

אני בניגוד אליך לא מחפש ויכוחים אלא דיונים. אבל למען הרקורד, היחיד שמראה כאן דיעות הזויות הוא אתה. אני לא מתכוון להתווכח עם אדם שאין לו ידע בסיסי בכדורגל.

יש הבדל בין לשחק כחלוץ שפיץ לבין להיות CF. אבל שמישהו אחר ילמד אותך את ההבדל, אני סיימתי.
שלומות.

ראובן, רוני רוזנטל למרות המבנה החסון שיחק תמיד על כנף שמאל. או כשחקן כנף או כחלוץ קו.

בימי מכבי חיפה העליזים הוא היה חלק משלישיית חוד שבה הוא שיחק בצד שמאל (לצד סלקטר וארמלי) וגם באירופה הוא תמיד היה בכנף.

פיני בלילי הוא חלוץ שטח שמשחק (או יותר נכון שיחק) על היכולת שלו לשרוף שטחים וללחוץ בלמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 15, 2012 9:20 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הממ... יכולת להחזיק בכדור עם הגב, משחק טוב בגובה... רק אני חושב על פריסט לודרדייל?
(מצטער, זה היה מתבקש)

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 15, 2012 10:05 am 
Hall of Famer

האמת ראי, חיכיתי לך עם פריסט לודרדייל.

ומוק, לרמה המאד ירודה שלך אני לא מתכוון להסחף. זה שאדם מתנסח היטב לא עושה אותו מבין במשהו, או את ההשתלחויות שלו לשוות משהו. לאורך כל ההסטוריה שלך בפורום, בעיקר בכדורסל, אתה ידוע כמי שדוחף שמות של שחקנים זניחים/שאבד עליהם הכלח ומהלל ומשבח את יכולותיהם כשאתה מטיח בכל מי שלא חושב כמוך שאין לו מושג. במקביל, אתה מפגין עדכנות מרשימה כמו פריסט לודרדייל הידוע, "מרקוס ויליאמס לא בליגה"?! ומקרים נוספים. כך שממילא אני לא לוקח אותך ברצינות יתירה, והיה לי ברור לגמרי שברגע שאני חולק על דעתך אז אני לא מבין כלום וכו'. תתקדם.

לגבי העניין עצמו, אני מבין מה ניסית להגיד, רק שאמרת את זה בצורה מאד פתלתלה, לא מדויקת וכמובן עם הליכה למקומות הביזאר של "רק בליגות הנמוכות יש חלוצי שפיץ אמיתיים". ואתה יודע מה נחמד? שאתה כל כך ביזארי ולא מדויק, שאפילו לא שמת לב שכל הויכוח התחיל במשפט שלך "מה שטוב בחמד זה שהוא חלוץ מרכזי אמיתי, כזה שאני לא זוכר מתי היה לישראל". שים לב, אמרת "חלוץ מרכזי" ולא "חלוץ שפיץ" או כל מה שלא ניסית להסביר אחרי זה. אז אלון מזרחי היה וואחד חלוץ מרכזי, ואני אשמח אם תראה לי מאמן כדורגל אחד שיגיד משהו אחר.

אבל אולי זה מיותר להתווכח עם מי שאין לו מושג ירוק וכו'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 15, 2012 11:49 pm 
Junior

רמה ירודה?

אני סופג את העקיצות (המאוד קהות שלך) כבר לא מעט לאחרונה ומבליג. כי מה לעשות, עברתי את הגיל וגם אם בא לי לשחק פינג פונג הרי שאני אעשה את זה עם מישהו שאני מחזיק מהידע שלו בNBA.

סלח לי, אבל אני לא זוכר אותך מעורב יותר מדי בסצנת הNBA בפורום הזה לדורותיו וכשאתה כבר כן מפציע זה בדר"כ לא תורם משהו חדש או עמוק.

לצערי, משתמשים כמוך הבריחו את כל עכברי הNBA שהיו כאן והיום דיוני הNBA היחידים שמתקיימים כאן סובבים סביב קובי, לברון ודוראנט.

בכל התגובות שלך אלי אתה מדבר לגופו של אדם (שעד כמה שאני יודע אתה רחוק מלהכיר) במקום לגופה של הודעה.
אז אם מישהו ירד לרמה של מישהו זה אני בעקבותיך, משום שפעם הראשונה בפורום הזה, מישהו הצליח לגרום לי לכך.
כתבתי דברי תכן, הצגתי את דעתי וסמכתי אותם בפרמטרים הגיוניים בעיניי. וכפי שאני רואה עד עכשיו אינך מבין משום שאתה עסוק מדי בלחפש אותי בפינה ולתפוס "איזה שם הזוי מוק האיזוטרי זרק" במקום להבין את התכן.
בחייאת, אין לך משהו יותר טובה לעשות?

אז לא, אני לא מתכוון לענות או להסביר לך (ויכוחים כאמור, תחפש לך עם מישהו אחר. אני אוהב דיונים) מי שאוהב, רואה ומכיר כדורגל לשנותיו יבין את שכתבתי.

אני כותב בפורום הזה כמעט עשור להערכתי, לא זכור לי שמישהו נפגע ממני או שהטחתי במישהו שאין לו מושג (מה לעשות שלצערי בשנים האחרונות כבר לא נותרו פה יותר מדי חובבי NBA ויש כאן רק חובבי הליגה הישראלית שיש להם פחות מושג בדיוק כפי שלי יש פחות מושג בזירתם) אבל אתה מבחינתי חצית קו אדום ואין לי שום עניין להחליף מילים נוספות עמך.

שא ברכה וחפש פרוייקט חדש שיעסיק אותך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 12:46 am 
Hall of Famer

תשאר תשאר תשאר! :ti_pa:

ולגבי הדיון, ויאלי זכור לי כחלוץ מרכזי. מצד שני, חשבתי שגם רבאנלי היה כזה ואני הייתי ילד בשנים הגדולות של ליגת האלופות ויובה... :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 12:48 am 
Junior

מסכים או לא מסכים עם מוק בקשר לכדורגל (ודווקא עם עניין הקוברה אני מסכים, אבל לא בהכרח בהקשר של האווירון- מי שראה את שכטר משחק שנה שעברה זה בדיוק מה שהוא היה), אני חייב להגיד שהוא צודק פה.

נדב, משום מה החלטת להתנפל עליו ועושה רושם שבכל דיון שאתה תשתתף בו ייצא לך להגיד למישהו ״אין לך מושג״. גם לא להסכים עם מישהו אפשר בדרכים אחרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 8:10 am 
מנהל פורום

בשלישיה של יובה, ויאלי-רבאנלי-דל פיירו השחקן הכי קרוב לחלוץ מרכזי היה דל פיירו. מצד שני, יובה הזו לא שיחקה באמת עם חלוץ מרכזי, בטח שלא עם איש מטרה. דל פיירו היה בתפקיד חופשי לחלוטין בהתקפה, באיזור ה-30 מ' מהשער, ורבאנלי וויאלי שעטו מהאגפים. רבאנלי בכלל שיחק לפעמים כמעט כקשר ימני, ואז פסוטו ושו איסמו היו רצים בשמאל, ורק ויאלי ודל פיירו היו בחוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 10:25 am 
Hall of Famer

קראתי את מוק וכמעט השתכנעתי שאני השטן, אבל אז הלכתי לבדוק וראיתי שהסדר היה כך:

מוק טען, בעקבות ההופעה של תומר חמד, שהוא לא זוכר מתי היה חלוץ מרכזי אמיתי בכדורגל הישראלי. הוא הרחיב ונתן רשימה של שחקנים שוליים יחסית בכדורגל הישראלי. אני תהיתי על הקביעה ועל הרשימה, שאלתי מה בדיוק היה אלון מזרחי אם לא חלוץ מרכזי (ונתתי דוגמאות נוספות של שחקנים קצת יותר משמעותיים מאשר ניר לוי ואורן מוחרר), ועד כאן הכל ענייני ולגופה של הודעה, בלי שום התייחסות לגופו של כותב.

המשפט הראשון שפתח את ההודעה הבאה של מוק היה: "נדב, אתה כנראה לא יודע מה זה חלוץ מרכזי", ומשם המשיך השישו ושמחו.

אבל חבל, גם אני בעד שמוק ישאר, אני מאד רוצה לשמוע על החלוץ שפיץ היחיד האמיתי שיש היום בכדורגל הישראלי, מאג'ד אבו ענזה מהנוער של בית"ר תל שבע, לא סקורר גדול אבל מחזיק כדור עם הגב לשער ומסתובב מצוין על הבלמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 16, 2012 10:51 am 
Junior

החלוץ שהוא דוגמא קלאסית למה שמוק מדבר עליו זה ון-ניסטלרוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Janiv, rony, נורטון ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: