סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 8:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  הבא

אילו הבחירות היו מתקיימות היום וכו'
הליכוד ביתנו 9%  9%  [ 5 ]
מפלגת העבודה 25%  25%  [ 14 ]
הבית היהודי 18%  18%  [ 10 ]
יש עתיד 11%  11%  [ 6 ]
התנועה/קדימה 2%  2%  [ 1 ]
מרץ 21%  21%  [ 12 ]
ש"ס/יהדות התורה 4%  4%  [ 2 ]
עוצמה לישראל 2%  2%  [ 1 ]
חד"ש/בל"ד/רע"ם-תע"ל/דעם 5%  5%  [ 3 ]
ארץ חדשה/עלה ירוק/הירוקים/הגימלאים 5%  5%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 57
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2013 4:52 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
מ1992
http://www.youtube.com/watch?v=25SyBpU0Tug

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2013 10:01 pm 
Junior

על מתמטיקה ושנאה.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/427/ ... =479&loc=5

והנה ציטוט של לבני מהיום:
ציטוט:
נתניהו מוביל לקץ הציונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 09, 2013 11:21 pm 
Hall of Famer

מה שמעניין אותי, הוא מה השמאלנים ההגונים כאן בפורום טוענים.
הרי ברור לחלוטין שיש להם סיבות לשנוא את ביבי, כלומר סיבות אמיתיות לשנוא את הליכוד. הכלכלה על הפנים, הבטחון... לא יודע.
מצד שני, גם ברור שנקודת המוצא של ביבי נמוכה אצל השמאלנים. אני עוד מהדור שזוכר את ימי ביביהו בידיעות אחרונות של אמצע-סוף שנות התשעים. לי ברור שמעולם לא ניתן לו צ'אנס.
אז מה... נניח שהשנאה של ביבי מחולקת ל 50 אחוז אמת (לפי הנרטיב השמאלני כמובן) ו 50 אחוז סתם שנאה יוקדת לעובדה שעד שיש פוליטיקאי מוצלח ונאה יחסית, מודל אמריקאי ממש, במדינה, הוא חייב להיות ימני? מהי באמת החלוקה? דבר אחד אני יכול לומר בוודאות, אין מצב שהסיפא של המשוואה הוא 0. זה מעולם לא היה, ומעולם לא יהיה, ואני לא אאמין לאף שונא נתניהו שטוען שכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2013 12:00 am 
Junior

הקטע הזה שביבי יפה זה חדש לי.
גם אורי גבריאל בתשדיר של קדימה מדבר על ׳מישהו יפה׳ כשהתמונה של נתניהו ברקע.
לא חושב שהוא דוחה או מכוער, אבל יפה???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2013 12:06 am 
Hall of Famer

לא יודע אם יפה, אבל נאה, ייצוגי. אנעארף. הוא לא איזה פלולה מהלכת כמו ברק או שמן עם בעיות דיקציה כמו אריאל שרון. ייצוגי כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2013 12:11 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נורטון, לא הבנתי את ההודעה שלך. איזה סיפא?

אני בכל אופן נחשב אצלך שמאלני הגון? כי נתתי רשימה לא קצרה ואני יכול להמשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2013 2:07 am 
Hall of Famer

האמת היא שכן. אבל אתה רוצה לומר לי שאין לך שום BIAS נגד ביבי? כלומר, כל חוסר האהדה שלך אותו רק נובעת מההבדלים האידיאולוגיים או מכך שלדעתך הוא שקרן ואולי גם נוכל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2013 9:47 am 
מנהל פורום

מה זאת אומרת? פוליטיקאי שאני לא מסכים איתו אידיאולוגית אבל מעריך כאדם אני אכבד, לא אתעב. ברור שהתיעוב לביבי נובע מתכונותיו האישיות.

מה שנכון הוא שאצל לא מעט אנשים התכונות האישיות הללו והדרך שבה הוא מצטייר כתועמלן וכאופורטוניסט גרמו (בייחוד בקדנציה הראשונה שלו) לחשוב שמדובר באיש נטול אידיאולוגיה. וזה כמובן שטות מוחלטת. אבל גם האידיאולוגיה הזו לא משהו בלשון המעטה, מה גם שבישראל הולך ומתבהר שלא בדיוק נוצר שוק חופשי אלא פשוט באו כמה מוני פנאנים והשתלטו על מה שיכלו לקחת.

וכן, אין לי ספק שבמידה מסוימת גם נגרם לביבי עוול והסיסמה "רק לא ביבי" היא סיסמה מטומטמת.

אגב, אותך, כמי שמסכים עם האידיאולוגיה של ביבי, צריך לשאול את השאלה ההפוכה - באיזו מידה התמיכה בו ובפעולותיו גורמת לך להעלים עין מאותם דברים שמפריעים לשאר העולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2013 9:59 am 
Hall of Famer

האמת היא שהוא מפריע לי הרבה יותר היום מאשר פעם, לא בגלל שהוא שקרן או משהו, אלא בגלל שאחרי הרבה זמן בשלטון, וכשר אוצר, גם אני הייתי מצפה שהשוק הישראלי יהיה תחרותי יותר. אני יכול לתרץ את זה מפה ועד מחר בכך שהעבודה (או מפא"י) הניחו את התשתית. לעזאזל, אני יכול לתרץ את זה באופן טוב הרבה יותר - זה לא כאילו שמפלגות אחרות כן היו מעיפות את הקרטלים ואת ה"מוני פנאנים", ואני כנראה אף אצדק, אבל זה לא מספיק, וזה לא מצדיק.
במילים אחרות, ביבי, לפחות במעשיו, פשוט לא קפיטליסט מספיק עבורי, ובטח שלא קפיטליסט אמיתי. וזה בלי קשר לאידיאולוגיה העומדת מאחורי הכל.

ועדיין, כן... הייתי מצביע ביבי לו הייתי בארץ, גם אם לא בלב שלם. כי התחושה שלי היא שאם הקפיטליסט לא מצליח לשנות, אז בטח שהסוציאליסטים לא יצליחו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 10, 2013 10:51 am 
מנהל פורום

המוני פנאנים והנוחי דנקנרים זו במפורש תופעה חדשה יחסית. כל מה שקורא בשוק הפנסיה והעובדה שכספי הפנסיה נתונים לחסדי התספורות של אילן בן דב זה (אם אני מבין נכון) תוצאה של ועדת בכר מאמצע העשור הקודם. לא שלא היו אנשים שגזרו קופונים וברחו גם קודם, אבל עכשיו זו ממש נראית השיטה.

כמובן, שיכול להיות שתהיה קריסה טוטלית כמו שקרתה עם ויסות המניות בתחילת שנות ה-80, ושוב המערכת הקפיטליסטית הישנה והטובה תבוא ותתחנן לממשלה שתלאים אותה, ואז נחזור צעד או שניים אחורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 12:19 am 
Hall of Famer

לא חושב שזה קשור לועדת בכר. זה קשור לאנשים שלוקחים סיכון על הכסף של אחרים ורואים רק אפסייד לנגד עיניהם.

אם הייתי מגדיר את עצמי, הייתי אומר ימני מבחינה מדינית, מרכז מבחינה סוציו-אקונומית (שלא נאמר מעמד ביניים).
לא הייתי אומר שאני שונא את ביבי. פשוט שהוא לא כזה טוב, ואני חושב שדרך קמפיינים מסויימים הוא יצר איזשהי תפיסה בציבור שהוא יותר טוב בשמירה על הביטחון מאשר השמאל.
אני חושב שהאמת היא שזה לא ממש משנה.
הרי אם לשלי/ציפי/יאיר היה את האופציה לחסל את אחמד ג'עברי או עימאד מורנייה, אין לי ספק שהם נותנים את ההוראה. ואם החמאס זורק טילים על ישראל, אין לי ספק שאף אחד מהם לא היה יושב בחיבוק ידיים ומציע לחאלד משעל לשבת למו"מ על חלב ועוגיות. ואם היינו נכנסים לתקופה של פיגועי התאבדות, אין לי ספק שצה"ל היה יוצא למבצע צבאי בגדה.
מבחינה כלכלית, אין לי ספק שגם ממשלת שמאל/מרכז תמשיך לפרנס את החרדים. ממשלת שמאל/מרכז גם תמשיך את הפארסה של ההסתדרות וכל ארגוני העובדים שעושים במדינה כרצונם, ואני לא בטוח שיהיה יותר טוב.

אז למה לא ביבי בעצם אם הכל יהיה אותו דבר? כי ביבי לא כ"כ הצליח. שוויון בנטל בשירות בצה"ל עדיין אין גם אחרי התרגיל עם קדימה, תקציב הביטחון תופח על חשבון משרדי הממשלה האחרים, הממשלה הזו היא הממשלה הרחבה ביותר שיצא לי לראות עם הרבה שרים לענייני כלום ושום דבר, מתחת לרדאר יש סקנדל לא קטן בענייני הגז הטבעי, משבר חברת החשמל, מחאת האוהלים, שביתת הרופאים, האלימות ברחובות, מלחמות כנופיות הפשע, כישלון במדיניות החוץ בהקשר של הפיכתה של הרשות הפלסטינית למדינה משקיפה, שוק העבודה המדשדש, פיטורי הסטטיסטיקאי הראשי של הלמ"ס שהודה שמשרדי הממשלה משחקים עם הנתונים... לי אישית זה הספיק לבחירות הקרובות.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 11:53 am 
Junior

אגב, בעקבות דברים שאמרה שלי יחימוביץ' במצב האומה -
האם באמת חברות שעושות את הרווח שלהם ממשאבים של שטח ישראל משלמות 4 אחוז מס על הרווחים בלבד?
מה ההיגיון בזה? עוד עם הייטקיסטים או מפעלים אפשר להפחיד אותנו שמס גדול יבריח אותם, אבל במקרה של "כימיכלים לישראל" או בנושא הגז הטבעי, אין להם אופציה לאיים בללכת. מדוע המס כל כך נמוך גם במקרה הזה?

ועוד שאלה, סתם כי אני בור לחלוטין בכלכלה - מה עושים בעולם עם נושא הרווחים הכלואים? אני מניח שזו לא המצאה ישראלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 1:23 pm 
Junior

יצא לי היום לסדר איזו שעה פנויה ולשבת ולראת את "השיטה" של אלדד יניב מ'ארץ חדשה'.
עצם זה שלא ראיתי אנשים שיוצאים נגד הממצאים שמעלה אלדד יניב יכולה להדליק נורה אדומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 2:34 pm 
Junior

לדעתי זה לא משהו שראוי להתייחס אליו ולכן אין תגובה.
אני עד עכשיו לא הבנתי מה בתכלס הוא רוצה עם הגרביים והשאר. נראה שהוא קצת עם דמיון מפותח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 2:51 pm 
Junior

לגיא רולניק יש היום טור מעניין בדה מארקר על הקלשיאות והספינים של ימי הבחירות. כהרגלו, זה לא טור שהוא לגמרי מדויק או חף מדמגוגיה אבל הוא נותן קריאת כיוון מעניינת.

http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.1905184

אני רוצה להוסיף לזה עוד משהו. הדרך הכי קלה אבל ממש לא הכי מדויקת לבדוק ביצועים של מפלגה (בפרט של מפלגה בקואליציה) היא באמצעות בדיקה של "לאן היא הפנתה את התקציב". למה הכוונה. לממשלה יש שתי דרכים עיקריות להשפיע על מה שקורה במדינה - באמצעות הקצאת כסף ובאמצעות רגולציה. להקצות או לחלק כסף זה נורא פשוט ובאופן יחסי - די שקוף. יש משרדי ממשלה שרוב מה שהם עושים זה להשקיע כסף - נניח משרד הרווחה, גם משרד הבריאות (שם זה יותר מורכב כי חלק גדול מהכסף נמצא אצל קופות החולים), משרד החינוך, הבטחון כמובן, השיכון, התרבות והספורט וכו'. במשרדים האלה העסק הוא יחסית ברור - נכנס כסף, מחליטים מה סדר העדיפויות - ומחלקים.
הצד השני, של רגולציה, הוא כבר יותר מסובך, הרבה פחות שקוף, לא תמיד נותן תוצאות לטווח קצר, אבל ממש לא פחות חשוב - ואפילו יותר. לדוגמא - משרד התחבורה הוא משרד שיושב על תקציב גדול שהולך על בניית כבישים ומחלפים ומסילות ברזל (ודברים אחרים), אבל מעבר לתקציב יש לו גם תפקיד כמי שמפקח על הפעילות בשוק - על התחבורה הציבורית, על התעופה ("שמים פתוחים" למשל). זו פעילות שמעבר להשקעה של כסף באופן ישיר וזה מורכב ו"אפור" - לטוב ולרע. משרד התחבורה הוא מקרה מעורב, אבל יש מקרים יותר מובהקים - הגנת הסביבה, תקשורת, אנרגיה - אלה בסך הכל משרדים שאין להם תקציבים מאוד גדולים, הם לא מקצים כסף - אבל הם מאוד משפיעים על החיים שלנו. לדוגמא, מי שרוצה לסייע לקשישים יכול גם לדאוג להנמכת המדרגה באוטובוסים העירוניים ולא רק להגדיל להם את הקצבאות. לטעמי, שר, או ח"כ טוב - נמדד לא פחות ואפילו יותר ביכולת שלו לפקח באופן טוב (וזה לא תמיד אומר באופן "אגרסיבי" או "הדוק") ולא רק ביכולת להקצות כספים למטרות שחשובות בעיניו.

אני מציע למי שמתלבט בשאלה למי להצביע לא לחשוב רק על השאלה אם השר או ח"כ הקצו כסף למטרה שהיא חשובה בעיניהם אלא בעיקר על הפעילות מהסוג השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 3:48 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
יואב כתב:
יצא לי היום לסדר איזו שעה פנויה ולשבת ולראת את "השיטה" של אלדד יניב מ'ארץ חדשה'.
עצם זה שלא ראיתי אנשים שיוצאים נגד הממצאים שמעלה אלדד יניב יכולה להדליק נורה אדומה.

לא הבנתי. מה שאמור להדליק נורה אדומה זה העובדה שהוא לא עורר רעש? או זה שאף אחד לא עונה לו/לא מכחיש/לא מתייחס אליו בכלל?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 3:53 pm 
Hall of Famer

כשיניב יהיה בכנסת, וזה יהיה ממש בקרוב, נראה כמה ואיך יתייחסו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 3:54 pm 
Hall of Famer

נראה לי שברק נתניה תיקח קודם אליפות, אבל נראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 4:23 pm 
Sophomore

יואב כתב:

או מצד שני, מראה עד כמה הם מגוחכים שהרי הם לא שווים התייחסות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 11, 2013 6:31 pm 
Junior

זה יכול להיות לשני הכיוונים.
נדב, התחושה היא שיש להם ציבור מסוים של אנשים שבאמת מוכן לבחור בהם אבל חלק נכבד מהם חושב שהם לא עוברים את אחוז החסימה ומפחד "לאבד" את הקול שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 10:51 am 
Junior

הרב יוסף התמוטט ומאושפז במצב קשה. פתאום מתחיל להיות מעניין הבחירות הללו...

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 10:59 am 
מנהל פורום

אתה באמת צריך לקרוא את ההודעות שלך לפני שאתה שולח אותן.

בכל אופן, לפחות לפי ויינט ומעריב מדובר על "חש ברע ופונה לחדר מיון", הקדמת קצת עם החגיגות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 11:23 am 
Junior

אני מדווח ברוטר. אברי גלעד בערוץ 2 עושה כנ"ל

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 8:52 pm 
Hall of Famer

Red Sumo1 כתב:
אני מדווח ברוטר.

עכשיו הדברים מתחברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 12, 2013 8:57 pm 
Junior

באופן פרדוקסלי (או שלא) מצב בריאותי רע של הגרע"י, יכול רק להועיל לש"ס. (ועד כמה שהדבר נשמע רע) מינוף נכון, יזניק אותה כלפי מעלה, ("בקשו רחמים, הלב של הרב לא עומד במצב הקשה וכו').

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dan ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: