סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 4:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  הבא

אילו הבחירות היו מתקיימות היום וכו'
הליכוד ביתנו 9%  9%  [ 5 ]
מפלגת העבודה 25%  25%  [ 14 ]
הבית היהודי 18%  18%  [ 10 ]
יש עתיד 11%  11%  [ 6 ]
התנועה/קדימה 2%  2%  [ 1 ]
מרץ 21%  21%  [ 12 ]
ש"ס/יהדות התורה 4%  4%  [ 2 ]
עוצמה לישראל 2%  2%  [ 1 ]
חד"ש/בל"ד/רע"ם-תע"ל/דעם 5%  5%  [ 3 ]
ארץ חדשה/עלה ירוק/הירוקים/הגימלאים 5%  5%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 57
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 7:43 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אני נתתי לליכוד את מספר המנדטים הנמוך ביותר (28) מבין אלו שהימרו על תוצאות הבחירות.
אני חוזר בי. הליכוד יקבל מספר מנדטים נמוך אף מזה ויגרד את ה-25 מלמטה. בוודאות הוא לא יגיע לקידומת 30. השאלה היא כמה מנדטים בנט יקבל והאם הוא יצליח "לפצות" על אובדן המנדטים של הליכוד. גודל ההצלחה של בנט תקבע איזו קואליציה תהיה בכנסת הבאה. אני די פסימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 8:11 pm 
Hall of Famer

צוד כתב:
לא הצבעתי דעם. הצבעתי בנט. החלטתי רק מאחורי הפרגוד, ושוב אני בלבטים. בכל מקרה, הנה מה שכתבתי לגברת זחאלקה:

ציטוט:
אהלן אסמה.
החלטתי לכתוב אלייך אחרי הרבה זמן שאני עוקב בעניין אחרייך ואחרי הפעילות של דעם, אליה נחשפתי בעקבות חברים שדעותיהם הפוליטיות רחוקות משלי מאד.
טיפ טיפה על עצמי.
יהודי, דתי, גר ברמת הגולן, בוגר שש שנים בישיבה באלון מורה, מתנגד אקטיבי לתכנית ההתנתקות (ישבתי בעקבות זאת בכלא) - או בקיצור, על פניו, הכי הפוך ממה שאת והמפלגה שלך מייצגים.
אבל, זה לא הכל. בניגוד להרבה אנשים בסביבה הטבעית שלי, הלב שלי נחמץ למראה סבלם של הערבים (ישראלים ופלסטינים) במדינה.
אני רואה ערביה זקנה במחסום, ולפני הכל אני רואה את סבתא שלי, התימנייה, עומדת שם ומבקשת לעבור.
אני מכיר את הטיעונים בדבר ביטחון, אני אפילו מסכים איתם, ראיתי זקנות מעבירות נשק במחסומים מתחת לשמלה, ראיתי מטעני חבלה מועברים באמבולנסים במטרה לרצוח ילדים קטנים עם הוריהם, ראיתי חולים שמבקשים לעבור לבית חולים ומתחת לחולצה שלהם חגורת נפץ.
ראיתי את כל זה, ועדיין, כשאני רואה זקנה במחסום, האסוציאציה הראשונה היא סבתא שלי.
אני קרוע. זו האמת.
אני יודע שהעם הערבי (כמו כל עם) לא יכול להשלים עם מציאות שבה הוא סוג ב׳.
אבל אני גם יודע שהעם היהודי לא יכול להשלים עם מציאות שבה לא קיימת בעולם מדינה יהודית חזקה. זה גזעני ועצוב, אבל ההיסטוריה חזקה יותר.
מה הפיתרון?
לא יודע. אבל אני מעדיף להודות שאין לי פיתרון מאשר לתמוך בפיתרון רע.
אז מה בעצם אני רוצה להגיד לך בכלל?
קודם כל שאני מעריך את האומץ להניף דגל שאיננו של שנאה. אני לא מסתובב הרבה ברחובות אום אל פאחם, אבל אני מנחש שיש אנשים שלא אוהבים לשמוע את המסר ״יהודים וערבים מסרבים להיות אויבים״.
דבר שני מעניין אותי לשמוע אם את חושבת שיכול להיות גשר כלשהו, פיתרון, הסכמה, לא יודע מה, בין הקצוות האלה. ואם כן מהו.
בהערכה ובכבוד, צוד בדיחי.

ערב טוב, ובהצלחה מחר. אני אשמח לראות אותך בכנסת, יש לי תחושה חזקה שאת אדם ראוי בהרבה מרוב האנשים שייכנסו לשם מחר.

וכך ענתה הרעבעצען:

ציטוט:
צוד שלום רב,
התרגשתי לקרוא את ההודעה שלך ואני מתרשמת מהכינות העמוקה שבדברים.
הפתרון אינו בשמים הוא רק דורש לבנות אמון והבנה וכבוד הדדי שאינו קיים היום. לכן דעם.
דעם מחברת ערבים ויהודים על בסיס מעמדי חברתי. מזוית זאת גם השאלות הפוליטיות נראות פתירות.
אשמח להפגש ולדבר אחרי הבחירות, יש לנו על מה.
שוב תודה על הפניה שלך אלי ולילה טוב

:co_ol:

רק בעיה אחת: איך עם כל הטקסט הנפלא והיוצא מתוך הלב הזה, מלא ברגישות אנושית אמיתית, הצבעת בסוף ל"בית היהודי"-מפלגה מסריחה מפאשיזם, שנאת זרים, אהבת דם והתנגדות לזכויות פרט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 8:51 pm 
Sophomore

אני מניח שהההתלבטות של צוד היא בין השכל שלו לרגש שלו. בקלפי הוא הכריע לפי השכל. (צוד, אני צודק?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 8:52 pm 
Sophomore

מצחיק/מציק- תוך כדי שאני קורא בוואלה על זה שאחוזי ההצבעה הגבוהים מלחיצים את ש"ס, מה שגורם להם להגביר את הפעילות בפריפריה, אני שומע את הכריזה מבחוץ שקוראת לצאת ולהצביע בגלל אחוז הצבעה נמוך בפריפריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 8:54 pm 
Sophomore

'רבותי היקרים, אחוזי ההצבעה של ש"ס נמוכים, מרן בצער, צאו להצביע!'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 8:54 pm 
Hall of Famer

כמי שמכיר באופן אישי את תהליך ההפיכה מימני קיצוני לסמולן, אני יכול לנחש שצוד הצביע לבית היהודי בגלל החינוך ארוך השנים שלו במוסדות הציונות הדתית ובגלל הקהילה שאליה הוא משתייך. אבל אני גם מהמר בשקט ובעיניים עצומות שבבחירות הבאות תגלו שצוד הפך ל...סמולן. כן, סמולנות היא סם קשה, ומי שמתחיל-לא נגמל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 8:55 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רעננה, יותר נכון, בין הדעות הפוליטיות הימניות שלו ובין ההשקפות ההומניסטיות הכלליות שלו.

ואני חייב להגיד שאני לא בא בשום טענה לאיש ימין שמצביע בנט בבחירות האלה (מי שלא איש ימין ומצביע בנט, לעומת זאת...). המפלגות העומדות לבחירה בימין מעמידות בחירה ראויה בין דבר לצרעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:10 pm 
Sophomore

על פי השמועות הליכוד ביתנו תהיה המפלגה הגדולה ביותר, אבל הרבה פחות משקיוו. מה שכן, כנראה שגוש השמאל גדול הרבה יותר ממה שחשבו, גם אם ביבי יצליח להקים ממשלה, יהיה לו לא פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:14 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
כמי שמכיר באופן אישי את תהליך ההפיכה מימני קיצוני לסמולן, אני יכול לנחש שצוד הצביע לבית היהודי בגלל החינוך ארוך השנים שלו במוסדות הציונות הדתית ובגלל הקהילה שאליה הוא משתייך. אבל אני גם מהמר בשקט ובעיניים עצומות שבבחירות הבאות תגלו שצוד הפך ל...סמולן. כן, סמולנות היא סם קשה, ומי שמתחיל-לא נגמל.

מוזר, לאור העובדה שאני התחלתי את חיי הבוגרים (כלומר, בתקופת התיכון עד בערך גיל 20) כשמאלן קיצוני מאד, ובתקופות מסוימות אף פציפיסט מוחלט. אני עדיין שמאלן חברתי (כלומר, זכויות אדם, הומוסקסואלים, הפלות, עניינים), אבל בהחלט ימני מבחינה בטחונית (אם כי אני עדיין בדעה שהפיתרון הכי טוב והכי שלם, יהיה להגר כולנו כמדינה אחת לאוסטרליה או משהו) וכמובן ימני קיצוני כלכלית.
אז לא, זה לא היה סם בשבילי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:23 pm 
Hall of Famer

זה נאמר בחצי קריצה, אם כי אני אכן מאמין שזה מה שיקרה לצוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:26 pm 
Hall of Famer

יש מצב.

אני כן חייב לציין משהו. נכון, הייתי אז תיכוניסט ורומנטיקן, והתחלתי גם ככה לשנוא את הדת למרות שהייתי בישיבה, והיו המון סיבות וגורמים מבחוץ - אבל השמאל בשבילי אז באמת הרגיש קצת כמו סם. לא יודע, להתרגש בגלל נערי הפרחים של רבין, או כל פעם ששמעתי את "הילדים של חורף שנת 73" ולהילחם בחירוף נפש על כך שיש עתיד ויש תקווה ויש אפשרות אחרת. זה היה רומנטי, זה היה מקסים וזה היה ממכר.

אם כבר, נדמה לי שהשלב שבו הפכתי להיות ימני, הגיע רגע אחרי השלב שבו הפכתי להיות פציפיסט - פשוט קלטתי שבין רומנטיקה לבין ריאליזם יש מעט מאד. אז כן, הימין הוא אפור משהו, והימין שלי (איפשהו בין ביבי לבנט, אבל כזה שמזדהה גם עם כל מילה שצוד כתב קודם) הוא לא קיצוני, ולא מעניין ולא רומנטי. בעיניי, הוא פרגמטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:27 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:

או במילים אחרות- כל דתי שמצביע לימין הוא בעצם תינוק שנשבה במקרה הטוב או בור במקרה הרע.
אשרינו שיש לנו את נדב הכהן שראה את האור ויכול עכשיו להאיר לכולנו ולהתוות לנו את הדרך.

עכשיו נופל לי אסימון- האטימות השמאלנית כלפי האמת הלפחות מינימלית שיש בימין דומה לתפישה הימנית לפיה מצביעי שמאל הם בעצם חסרי ערכים.

ראובן- יכול להיות שבלי לשים לב דיברתי על עצמי.

נערך לאחרונה על ידי מכבי רעננה זל בתאריך ג' ינואר 22, 2013 9:42 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:42 pm 
Hall of Famer

אוי ביבי אידיוט אדיוט אדיוט.
איך הצלחת לפשל גם את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:43 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
יש מצב.

אני כן חייב לציין משהו. נכון, הייתי אז תיכוניסט ורומנטיקן, והתחלתי גם ככה לשנוא את הדת למרות שהייתי בישיבה, והיו המון סיבות וגורמים מבחוץ - אבל השמאל בשבילי אז באמת הרגיש קצת כמו סם. לא יודע, להתרגש בגלל נערי הפרחים של רבין, או כל פעם ששמעתי את "הילדים של חורף שנת 73" ולהילחם בחירוף נפש על כך שיש עתיד ויש תקווה ויש אפשרות אחרת. זה היה רומנטי, זה היה מקסים וזה היה ממכר.

אם כבר, נדמה לי שהשלב שבו הפכתי להיות ימני, הגיע רגע אחרי השלב שבו הפכתי להיות פציפיסט - פשוט קלטתי שבין רומנטיקה לבין ריאליזם יש מעט מאד. אז כן, הימין הוא אפור משהו, והימין שלי (איפשהו בין ביבי לבנט, אבל כזה שמזדהה גם עם כל מילה שצוד כתב קודם) הוא לא קיצוני, ולא מעניין ולא רומנטי. בעיניי, הוא פרגמטי.

אתה מדבר כמו הרבה שמאלנים ש"התפכחו", אבל אצלי אין שום קשר לרומנטיקה, אפילו לא קצת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:45 pm 
Junior

יש פתגם על כך שמי שלא היה שמאלן בצעירותו הוא חסר לב, ומי שלא הפך עם השנים לימני הוא חסר מוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:50 pm 
מנהל פורום

אבימאל כתב:
אוי ביבי אידיוט אדיוט אדיוט.
איך הצלחת לפשל גם את זה?

קצת מקדימים את המאוחר, אבל ביבי הוא קצת כמו גיא גודס המאמן. פוליטיקאי מצוין עד שזה מגיע למאני טיים.

ב92 הוא היה שותף מלא לתבוסה של הליכוד. ב96 הוא גבר בשיניים על הלוזר הנצחי. ב99 הוא הובס. מאז עד 2006 הוא ראה בעיניים קלות איך שרון עושה קירקס מהיריבים שלו. ב2006 הוא הצליח, בהתמודדות מול פאקינג אהוד אולמרט, להוריד את המפלגה שלו ל12 מנדטים שלמים. רק ב2009 הוא באמת ניצח, וגם זה לא בנוק-אאוט ומעמדת אופוזיציה.

אין לי מושג מה ביבי באמת יקבל בסוף, אבל קמפיין הבחירות הזה של הליכוד היה מחריד מתחילתו ועד סופו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:54 pm 
Hall of Famer

בלי ספק.
רק שאני לא תופס איך ביבי, שיש לו שכל, שעה לכל מיני עצות מטומטמות ובעט למחנה שלו בביצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:56 pm 
Hall of Famer

אגב, בפייסבוק שלי אנשים דיברו על הקשר בין רשתות חברתיות לבין אחוזי הצבעה גבוהים, שזה נכון. אבל בעיניי, מה שעוד יותר נכון, זה שלראשונה מזה עידן ועידנים יש לנו בחירות אחרי 4 שנים (או כמעט). נראה לי שצריך ללמוד לקח מכך, ואיכשהו למנוע את המצב שבו אחרי שנתיים יש עוד פעם בחירות. דרך אחת כמובן, תהיה לחקות את אמריקה, אבל את מי אני כבר משלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:58 pm 
Hall of Famer

גינות מיכאל כתב:
יש פתגם על כך שמי שלא היה שמאלן בצעירותו הוא חסר לב, ומי שלא הפך עם השנים לימני הוא חסר מוח.

ומי שכמבוגר מאמין שאלוהים דיבר צפוף עם משה? מה מצב מוחו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 9:59 pm 
מנהל פורום

ואני לא מבין איך גיא גודס, שעה שחיפה לא מסוגלת לקנות סל ואתה מוביל בשמונה הפרש ולהפועל יש רק עבירה אחת, מבקש מהשחקנים בפסק הזמן שיתחילו לעשות עבירות וככה מגיע לפנלטי תוך שלוש התקפות ומפסיד את המשחק. אלה החיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 10:00 pm 
Hall of Famer

ועוד כמה אגבים, שעתיים לפני המדגם.
א. זין שאני לא יכול להצביע, אז מה אם אני גר בחו"ל? מה, לאמריקה לא הצבעתי? לסלובקיה לא אצביע? (טוב, סביר להניח שלא, לגבי האחרון)
ב. קואליציה אידיאלית מבחינתי תהיה ביבי+בנט+לפיד+אמסלם עם לפחות 63 מנדטים. לצערי, הסיכויים לזה לא גדולים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 10:07 pm 
Junior

*שעה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 10:13 pm 
Hall of Famer

אה, נכון. השעה בארץ היא 9 וקצת. אני פשוט בשעון שוויץ שזה שעה אחרי, רק שהמחשב מראה לי את שעון אנגליה (שם קניתי אותו) שזה שעתיים אחרי. שיהיה שעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 10:38 pm 
מנהל פורום

להצליח לחשב הפרשי שעות זה אפילו יותר מסובך מלחשב חלוקת מנדטים לפי באדר עופר.

בינתיים עוד פרה קדושה נשחטת כשמתחילים לדלוף תוצאות מדגמים של הערוצים השונים. די גועל נפש (ונראה לי שגם לא חוקי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 10:39 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לידידת משפחה שלנו יש מכר שעובד במערכת אחד העיתונים הגדולים.
לפי מה שהיא אומרת לנו - מדגמי הטלויזיה נותנים לליכוד בין 27 ל-30, לפיד עובר את העבודה והוא המפלגה השנייה בגדולה עם 20 פלוס מינוס. העבודה בין 16 ל-18, בנט 13-14, מרצ באזור ה-8. היא לא אמרה לנו כמה לבני וכמה ש"ס.
עוד מעט נראה כמה המכר הזה אמין.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' ינואר 22, 2013 10:48 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], oren_80 ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: