סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 9:13 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 79 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הומור מצרי
הודעהפורסם: ש' פברואר 16, 2013 12:58 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
נורטון כתב:
ראיתי את הסרטון הזה אתמול, לפני שהורידו אותו. היה מקסים. חבורה של מטומטמים, אבל מעניין אותי עד כמה מוטה היה הוידאו הזה - לא במובן שהשחקנים האלה לא עשו את מה שהם עשו, אבל יותר מעניין לדעת, מה שחקנים אחרים עשו - והאם גם היתה סוג של אהדה פה ושם, או קולות שונים.

לא ראיתי קודם את הדיון, אז באיחור, כן. היו הרבה שמנתחו, והיה אחד, שהוא גם אישית מכיר אנשי רוח ישראלים ופציפיסט, שלמרות הפרובוקציות (הרבה יותר גדולות מלאחרים, כי לאחרים הספיק הרבה פחות מזה), הוציאו ממנו רק ויכוחים וקללות חזרה (מתבקשות), אבל שום דבר אנטישמי. קוראים לו Alaa Morsy, והוא שחקן-קומיקאי.

הוידיאו שמלא של הראיון הזה כבר לא נמצא (אולי אפשר למצוא אחר), אבל זה מה שנאמר לי לגבי הראיון איתו בזמנו:
"his guy is a comedian actor, Alaa Morsy. He was clearly much calmer than the other guys definitely. He stated that he wants peace. He talks with more sense and logic. When she asked him how come when the Camp David Agreement was signed and the Egyptian and Israeli governments were at peace this didn't reflect amongst the Egyptian and Israeli people? He answered, we are brought up and raised with hostility towards each other and due to how the media and the wars we had between us as nations these are the main reasons why the Israeli and Egyptian people weren't at peace with each other.
She asked him if a new presidential candidate of Egypt wanted to cancel the Camp David Agreement would you be with or against this? He said he is against this because he doesn't want war.
He said he also respects Judaism as a religion and that is one of the 3 Holy religions.
She also asked him: If you were invited by an Israeli channel for a talk show that was democratic and viewed in masses by the Israeli citizens would you attend it? He said of course I would.
She asked again wouldn't you be afraid of what the Arabs viewers and people would think of you if you did this? He said I am not doing anything wrong.
Hehe.. at 13:30 one guy enters the studio and says "shalom" and Alaa replies back by saying "shalom"... and then this guy starts blaming him that the Egyptians are the ones that destroyed the gas pipes that were going to Israel and he was talking in a provocative manner but surprisingly Alaa remained calm for a bit and told them you guys are obviously upset and overreacting but you need to relax and talk with reason. He then raised his tone and told him look... if you guys are coming here and want to talk in such a tone of language then I have no problem doing so as well and then he starts cursing for a while from 15:15.
At 16:40 he says look I have relatives who are martyrs and died during the war between Egypt and Israel in 1967 and 1973.
Wow! At 23:00 they tell him Israel is going to wipe Egypt of this Earth and destroy it... Any person hearing such a thing would definitely get extremely upset yet he still kept his composure even though he cursed at them.
Hehe when they hug at 24:55 Alaa tells them...Wow you guys are amazing actors! I need to work with you guys.
At 27:10 the lady said I have interviewed many people but this is the first time I see someone as composed and in control as Alaa Morsy.
"

אז באמת חלק מה"פרובוקציות" שעשו למדמודדים הורדו בעריכה, אבל גם רואים את זה, זה עדין לא משפר את התמונה בהרבה, כי הן היו סתם שאלות שאיכשהו הציגו את ישראל לא באופן מרושע, לא בסיגנון של מה שעשו לבחור הזה שבאמת יצא בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 16, 2013 9:43 pm 
Sophomore

matan 2.0 כתב:
אז הנה, צ'ארלי.

במה "ההוכחה" תרמה למשהו?
אני לא חושב שהיה צורך ביותר מידי דמיון כדי לקבוע שתהיתי על גורלן של האנדרטות הישראליות בסיני.(כן,לא חקרתי את הנושא,אבל משום מה לא נראה לי שהבדואים מצחצחים אותם כל שישי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 16, 2013 10:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לפחות אנדרטה אחת כזו הייתה בחדשות לא מזמן, נדמה לי שהיא בבקעת הירח. היא מתוחזקת למשעי לפחות עד עכשיו. היא הייתה בחדשות כיוון שפעילים פרו פלסטינים רצו להגיע אליה ולצבוע אותה בצבעי הדגל המצרי, או הפלסטיני, או ווטאבר, בזמן מבצע עמוד ענן. עד כמה שהבנתי המצרים שמו עליה שמירה והדבר לא קרה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 16, 2013 11:20 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
לפחות אנדרטה אחת כזו הייתה בחדשות לא מזמן, נדמה לי שהיא בבקעת הירח. היא מתוחזקת למשעי לפחות עד עכשיו. היא הייתה בחדשות כיוון שפעילים פרו פלסטינים רצו להגיע אליה ולצבוע אותה בצבעי הדגל המצרי, או הפלסטיני, או ווטאבר, בזמן מבצע עמוד ענן. עד כמה שהבנתי המצרים שמו עליה שמירה והדבר לא קרה.

אז הנה, צ'ארלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 17, 2013 1:39 am 
Hall of Famer

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/237075

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 17, 2013 7:29 am 
Sophomore

אמרתי שלא בדקתי את הנושא,אז יפה שסעיף אחד כן נשמר.
הבאת מקור שלא ציפיתי אליו ממך :lol: ,מילא יכלת להביא מוואלה שאותה כתבה הייתה שם בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 17, 2013 9:07 am 
Hall of Famer

קודם כל, אני לא זוכר שהצהרתי על איזו אידאולוגיה קוהרנטית ימנית או שמאלית, שאתה אמור לצפות או לא לצפות ממני למשהו. אין לי כזו.
דבר שני, כל מה שעשיתי זה לגגל "אנדרטה בסיני צבעי הצבא המצרי" או משהו כזה, לקחתי במקרה משהו שעלה שם. שוב, לא אידאולוגיה קוהרנטית, אמרנו...
דבר שלישי, אם אפילו המקור המדובר טוען שהאנדרטה שמורה והמצרים דואגים לשמור עליה, אז מקור שנמצא שמאלה יותר ממנו - על אחת כמה וכמה, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 17, 2013 9:36 am 
Hall of Famer

היא לא בבקעת הירח אלא בפתחת רפיח.
מעניין אם יש אנדרטה נוספת בסיני. הייתה פעם אנדרטת צנחנים במעבר המיתלה , שאני לא יודע אם העבירו אותה לארץ או השאירו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 28, 2013 8:44 pm 
Junior

לקרוא למצרים קופי אדם יהווה עלבון מוחלט לקופים. פשוט עם מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 28, 2013 9:18 pm 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:

בניגוד ליהודונים, שהם סתם תולעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 28, 2013 10:27 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
זה כן אני כתב:

בניגוד ליהודונים, שהם סתם תולעים.

ליהודים בהחלט לא חסר(גנבים, שקרנים וחארות באופן כללי), אך תשווה הישגים של עם שמורכב ממיליונים בודדים והגיע לכל פסגה אפשרית בתחומים רבים, זאת לעומת עם שמורכב מעשרות מליונים, שגדול הישגיו הוא להוכיח כי מוצא האדם מהקוף, במודע או שלא. הדבר תקף אף אם נתייחס לכלל הערבים בארצות ערב, ולא נפיל הכל על המצרים האומללים.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ו' מרץ 01, 2013 3:10 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 28, 2013 11:39 pm 
מנהל פורום

טענה די דבילית, ובורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 28, 2013 11:48 pm 
Junior

הכנסת להם! אתה יותר טוב מהם. מכולם. לא בגלל שאתה מנכס לעצמך את הישגיהם של האנשים שחולקים איתך גנום מסויים, אלא בגלל שאתה פשוט כזה. הדבר תקף אף אם נתייחס אליך כאידיוט מוחלט ולא נפיל הכל על מערכת החינוך הציונית/יהודית האומללה שייצרה פרח חושב וביקורתי שכמוך.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' פברואר 28, 2013 11:50 pm 
Junior

מגוחך שהת'רד שנפתח בבורות וגזענות מצרית, שינה את עורו והראה שקיימים גם צדדים אחרים למטבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 12:35 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני רק רוצה לציין שהמצרים הם בהחלט קופי אדם, כמו כל בני האדם על כדור הארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 12:47 am 
Hall of Famer

לא ראיתי שפרסמו את זה בארץ בשום מקום, אבל מדובר במשהו שנשמע לי דרמטי שפשוט חבל"ז.
בית משפט בקהיר קיבל עתירה של עו"ד מצרי, ופסק - שימו לב - שעל הממשל המצרי להשמיד את כל המנהרות לעזה.
היו ידיעות על הצפה של חלק מהמנהרות ע"י המצרים, אבל עכשיו הם מחוייבים משפטית להרוס את כולן.
http://www.aljazeera.com/news/middleeas ... 70812.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 12:56 am 
Junior

ראיתי את זה ברוטר...

אני אפחית מהדרמה קצת, רמת המשילות במצרים נמוכה מאוד, וענין נוסף, מערכת המשפט המצרי נמצאת כעת במאבק עיקש עם מורסי ואחיו המוסלמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 2:50 am 
Junior

Chauncey כתב:
הכנסת להם! אתה יותר טוב מהם. מכולם. לא בגלל שאתה מנכס לעצמך את הישגיהם של האנשים שחולקים איתך גנום מסויים, אלא בגלל שאתה פשוט כזה. הדבר תקף אף אם נתייחס אליך כאידיוט מוחלט ולא נפיל הכל על מערכת החינוך הציונית/יהודית האומללה שייצרה פרח חושב וביקורתי שכמוך.

אני בהחלט יותר טוב מהם. ואני כמובן לא מנכס לעצמי הישגים של אחרים(למרות שביחס לאדם בן 25 אני חושב שאני נמצא במקום טוב בהחלט, די הרבה מעל הממוצע, אבל זה לנושא אחר), אך לא ניתן להתעלם מהעובדה שההצלחה של היהודים בעולם, ביחס למספרם הזעום בהחלט, היא לא פחות ממדהימה וקשה להניח כי מדובר בדבר מקרי. ככה עובד העולם - יהלומים יש מעט, וחול יש המון.
אך אני מדבר על הרמה הבסיסית ביותר של יחסי אנוש. ברמה של דו שיח. הם פשוט אנשים פחות טובים, פחות מתורבתים, פחות משכילים, יותר קופים. כנראה שישנם גם שם אנשים שהתפתחו מעט יותר מבחינה אבולוציונית ביחס לממוצע, שהינו כולל בעיקר אנשים מפגרים ובלתי מפותחים בעליל, שכל חליפת יוקרה שבעולם לא תעלים מהם את ריח הטיט והמלט, וכמובן, את זוהמת האיסלם שמשחית כל חלקה טובה בעולם. פשוט עם נחות.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ו' מרץ 01, 2013 2:58 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 2:56 am 
Junior

תשמע, ההודעה שכתבת היא כבר לא גזענות או משהו דומה, היא פשוט שיח נאצי מובהק. (אתה אדם דתי?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 2:58 am 
Junior

גינות מיכאל כתב:
תשמע, ההודעה שכתבת היא כבר לא גזענות או משהו דומה, היא פשוט שיח נאצי מובהק. (אתה אדם דתי?)

לא דתי, לא ימני לא שמאלני. פשוט מכיר בעובדות כפי שהן. (:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 3:03 am 
Junior

לא מעוניין להמשיך את השיחה, אבל זו פעם ראשונה בחיי שאני שומע יהודי מדבר כך על בני אדם, דיבורים שנחשפתי אליהם רק מספרות ה..... טוב, חוק גודווין, נחמץ לי הלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 7:48 am 
Junior

כאמור, אתה אולי לא דתי, לא ימני ולא שמאלני, אבל אתה בהחלט נאצי.
יפה מאוד שאתה מכיר מספיק מצרים כדי לדעת את רמת יכולת דו השיח שלהם, אבל תרשה לי להניח ששוחחתי עם קצת יותר מצרים ממך, ותתעודד, אף אחד מהם לא מגיע לרמת הדו-שיח הכה גבוהה שאתה מחזיק בה. (כלומר, אם היית ארי בשנות השלושים. במציאות אתה יהודי בן 25 שחושב שהוא כה מוצלח בזמן שהוא מנסה לחקות את השיח של צוררי אבותיו.)

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 9:27 am 
Hall of Famer

אותי זה לא מצחיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 10:59 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
יש פה מישהו שזה כן הצחיק אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 01, 2013 11:05 am 
Hall of Famer

מעציב בעיקר כפי שכתבו אחרים. למרות זאת אציין שעם המשפט הספציפי על זוהמת האיסלאם אני מסכים בעיקרון. כל השאר, גזעני, בור ומטורף.
אגב לפני חודשיים בערך לי ולזכ״א כבר היה דיון דומה.חבל שכלום לא השתנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 79 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: