סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 12:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ת'רד ליגת העל - 13/14
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 3:25 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
לצערי אין לי נתונים של דקות משחק אצל רוזנטל, אז אני אסתמך על האנשים פה שזוכרים - רוזנטל היה שחקן הרכב בליברפול (לא בעונת האליפות) וטוטנהאם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 6:23 pm 
Hall of Famer

רוזנטל היה ההיפך מחלוץ מריח שערים, יכולת ההבקעה שלו לא הייתה משובחת. בתקופה ההיא הוא היה מוגדר קיצוני. בליברפול בעונת האליפות האחרונה הוא שיחק הרבה דקות מהרגע שהוא הגיע לליברפול. לא תמיד הוא פתח בהרכב, אבל הוא היה סופר משמעותי. אחרי השנה הזאת הוא שיחק פחות. אני לא זוכר כמה משחקים הוא פתח בטוטנהאם, אבל בחלק מהעונות הוא היה שחקן שמקבל דקות בקבוצה. חלק מהרוטציה. הכוח של רוזנטל לא היה בהבקעה, אלא בבישולים ובפריצות מהאגפים, שם הוא עשה הרבה נזק ויצר הרבה מצבים.

הליגה הבלגית באותן שנים הייתה ליגה טובה מאד. ההשוואה לצרפת של היום די הגיונית, אז פיזור השחקנים הטובים באירופה היה גדול יותר ורוזנטל היה כל התקופה שלו בבלגיה שחקן מוביל בקבוצות צמרת, כולל כמובן האליפות שבה הוא זכה.

כמה שערים חמד כבש בפנדלים? תומר חמד שיחק עונה אחת בקבוצת תחתית בליגה הספרדית ועונה אחת בקבוצה שירדה ליגה. חשוב להזכיר את זה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 6:33 pm 
Hall of Famer

לגבי רוזנטל, למיטב זכרוני בתקופה הטובה שלו באנגליה הוא הוגדר כ-"סופר-סאב", לא שחקן הרכב קבוע, אבל מחליף חשוב שמשחק כמעט בכל משחק, שחקן שמעלים אותו במחצית לשנות את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:02 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
אלון מזרחי היה בדיוק שחקן ליגה מצויין שלא ממש הצליח בנבחרת, כי הוא היה איטי. בגלל זה חרזי היה באנקר בהרכב של שרף. מהיר עם שליטה מצויינת בכדור, לא חלוץ רחבה וזהו כמו מזרחי. גם אבוקסיס לא היה מבריק בנבחרת, בגלל שהוא איטי. הרביעיה הקלאסית של הנבחרת הייתה עם ברקוביץ' ורביבו וטל בנין ואלון חזן, שני שחקנים עם מהירות וכושר של אירופה. לא סתם שרף לא מצא בדיוק מקום לנמני בנבחרת. שוב איטיות. לפחות שרף הבין שאם הוא בא לשחק באירופה, הוא צריך לקחת את השחקנים שמתאימים למשחק האירופאי.

הכי מצחיק ששמעתי בתוכניות הרדיו מישהו מתרפק על הנבחרת ההתקפית של שניאור וגרונדמן, נדמה לי ברקוביץ'. הש.ג. עלו למשחקים עם קולומביה עם 4 בלמים, אחד מהם כקשר אחורי. זאת הייתה אחת מהנבחרות היותר הגנתיות שהייתה לנו.

וואו עמוס, אני כ"כ רגיל לא להסכים אתך... כנראה שאנחנו צריכים לדבר יותר על כדורגל כי אני מסכים עם כל מילה.

כן ראי, רק רביבו וברקוביץ' וגם חזן ובנין משלימים את הרביעייה החזקה. כפי שעמוס אמר, שחקנים מהירים ובמקרה של השניים האחרונים גם פיזיים שמתאימים למשחק האירופאי.
יוסי אבוקסיס הוא הקשר האחורי הישראלי הכי מוכשר ששיחק כדורגל בארץ. אבל הוא היה יותר כבד מטנק. שחקן לא נייד שמסוגל לשחק רק על שטח קטן. לכן הוא גם לא שיחק כ"כ הרבה אצל שלמה בהרכב.
ראדי ולאברמן פחות מוכשרים אבל הרבה יותר מתאימים לנבחרת שצריכה לכסות שטחים.

אלון מזרחי הוא הסקורר הכי גדול בתולדות ישראל אבל הוא שחקן שלא מתאים לאירופה כי הוא לא זז (לכן הוא לא הצליח אפילו בליגה השנייה בצרפת). לא עושה תנועה, לא לוחץ.
ארביטמן הוא הדוגמא הכי מתאימה דהיום למזרחי. חלוץ ליגה ישראלית מצוין שאין לו סיכוי באירופה כי הוא לא מהיר ולא נייד ולא יכול לשחק בשום מקום חוץ מבאמצע.
אז אולי מזרחי אנתלוגית הוא חלוץ טוב מחמד, אבל חמד הוא חלוץ מרכזי קלאסי, עם יכלת לשחק עם הגב לשער ויכלת טיפול בכדור. עם ניידות ויכלת ללחוץ הגנות. פשוט מתאים הרבה יותר לנבחרת.
רונן חרזי הוא אחד השחקנים הכי אוברייטד שהיו בליגה. הוא כיכב בנבחרת של שלמה והיה שם באנקר אבל שים לב שבליגה הוא אף פעם לא היה חלוץ גדול. תנועה? לא עושה רבע מהעבודה שחמד ובן בסט עושים.
בן בסט הוא בכלל סיפור אחר- חלוץ קו או סקנד סטרייקר סופר נייד וטכני. שוב, שחקן שהרבה יותר מתאים לנבחרת.

ההשוואה שעשיתם בין רוני רוזנטל לחמד היא מגוחכת. חמד הוא חלוץ מרכזי ורוני הוא חלוץ קו או קיצוני שמאלי (אם כבר תשוו אותו לבן בסט). הוא מעולם לא שיחק חלוץ מרכזי (רק לפרקים בתוך משחקים או מאילוץ). אפילו באליפויות במכבי חיפה הוא היה משחק חלוץ קו בצד שמאל כחלק מהשלישייה הקטלנית עם סלקטר וארמלי (וצדוק מלכה מהספסל) והוא גם מעולם לא היה סקורר. מחמיצן בחסד. אבל מצד שני שחקן סופה על הקו. פיזיות אדירה ויכלת לתת קרוסים מדוייקים להפליא.
אסור לזלזל במה שרוני עשה בבלגיה. הוא שיחק באחד משלושת המועדונים הכי מפוארים בבלגיה כשהוא גורם משמעותי באליפות של קאלב ברוז' וזו הייתה ליגה חזקה.
בליברפול רוני היה מחליף בלבד כשבשבעה משחקים הוא מבקיע כפי שהוא לא הבקיע בחיים שלו והיה כוח משמעותי באליפות האחרונה של אהובתי משכבר. אבל שוב, הוא משחק על הקו (ורני, סופרסאב יש רק אחד- דיוויד פיירקלאף כמובן)
בטוטנהאם הוא כבר שיחק שחקן כנף ולא חלוץ קו. ושם הוא כן היה בהרכב עד שרול פוקס החליף אותו.
בליגה השנייה, בווטפורד הוא היה שחקן הרכב.
הייתה לו קריירה מפוארת, אבל לא הייתי ממהר לשלוח את חמד לנשק לו אף סוליה. חמד הוא חלוץ מהסוג שלא צומח פה בארץ בדר"כ. הוא חלוץ שלמעשה אף פעם לא היה לנו בנבחרת. גם מרכזי, גם טכני וגם נייד ועם מהירות ראויה בהחלט.

מכל מקום, הנבחרת של שלמה אולי הייתה מוכשרת אבל הרבה פחות מתאימה לשחק באירופה. היתרונות היחידים שלה היו בברקוביץ' ורביבו (וזה לא מעט)
היום יש חלוצים טובים יותר, בלמים טובים יותר (עם כל הכבוד לברומר ושלח, בן חיים בעיניי הוא הבלם הישראלי הכי טוב שהיה כאן ביחד עם אבי כהן) יש היום שחקנים אתלטיים יותר, מהירים יותר וטכניים לא פחות. וכאמור- חלוצים טובים יותר. מתאימים יותר אם תרצה.
אם שלמה היה מאמן היום את הנבחרת, אין לי ספק שהיינו רואים כדורגל טוב ותחרותי יותר ואני גם מרשה לעצמי להאמין שהוא היה מסיים שני בבית של קשטן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:16 pm 
Hall of Famer

מוק, אני לא מומחה גדול בכדורגל, אבל בתקופה של ברומר דווקא ראיתי המון ואני יכול להגיד בפה מלא שעד הפציעה גדי ברומר היה בלם הרבה הרבה יותר טוב מטל בן חיים הבינוני, אחד הפיספוסים הגדולים של הכדורגל הישראלי.

ולגבי רוזנטל כסופר-סאב, לא הענקתי לו תואר כזה, אבל אני כן זוכר שדרים באנגליה מתייחסים אליו ככזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:21 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא יודע לגבי מזרחי באופן כללי, אבל אולי המשחק הכי גדול של ישראל באירופה (ה5-0 על אוסטריה) כלל גם הצגה ענקית של מזרחי שכל הנבחרת עבדה למענו. לי אישית אין ספק שחלק לא קטן מהקטסטרופה מול דנמרק נבע מכך שמזרחי לא היה בהרכב ולישראל לא היה שום חוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:53 pm 
Hall of Famer

הקטסטרופה מול דנמרק נבעה מ2 גולים מוקדמים של דנמרק שהוליכו להלם טוטאלי בנבחרת.
את החצי השני הנבחרת פתחה עם קצת התלהבות דווקא, עד שהגיע האדום ההוא של רביבו, ואחריו עוד שלישייה שהשלימו את ההשפלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:54 pm 
Hall of Famer

אני לא מסכים איתך לגבי חרזי. באליפויות של ביתר הוא שיחק לצד אוחנה ולפעמים גם כקשר מתחת לחלוץ. אלגנטי, מוסר נהדר, מוליך כדור. שחקן פשוט נפלא. גם בהפועל תל אביב כחלוץ מרכזי, אם אני זוכר נכון, הוא היה מצויין.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 10:15 pm 
Junior

רוני, ברומר אולי היה הבלם עם הפוטנציאל הכי גדול שהיה כאן, בטח כבלם אחורי. אבל השיא שלו היה קצר מאוד וגם הייתה לו בעיית אופי רצינית. כך שזה לא רציני להשוות אותו לבלם כמו טל בן חיים. אני בכלל חושב שבן חיים מאוד אנדרייטד. שחקן עם איכויות פיזיות, מוסר עבודה ויכלת תיקול נהדרת. הבלם היחידי להוציא את אבי כהן ששיחק ברמות הגבוהות.

רוני היה בהחלט סופר סאב, הוא היה פקטור עצום באליפות של ליברפול. אבל כשאומרים באנפילד סופר סאב מתכוונים רק לאדם אחד והוא ג'ינג'י (:

נשמע לי קצת מוזר לדבר על מזרחי כאחד שהיה מנוע קטסטרופה כשחטפנו שתי תבוסות. לא נראה לי שגם רומאריו היה עוזר לך...

מה שקרה מול דנמרק לא היה מקצועי בעליל.

עמוס, חרזי מעולם לא שיחק קשר והוא בטח לא יכול היה לשחק מאחורי אוחנה כי אוחנה היה סקנד סטרייקר. לאוחנה יש טכניקה שחרזי יכול רק לחלום עליה. חרזי היה תמיד חלוץ אמצע. לא אמרתי חלוץ רע בכלל, אבל לא חלוץ ליגה גדול. הוא אף פעם לא הבקיע במספרים גדולים בליגה. הוא היה שחקן שנח הרבה תוך כדי משחקים. אבל ידע להגיע לגדולים. תמיד דיברו על זה שהוא אוגר כוחות לנבחרת. הוא השחקן היחידי שתמיד היה פצוע בליגה ובריא לנבחרת ולא להיפך...
אגב, צריך גם לזכור שמזרחי הוחרם ע"י שרף ל3 שנים מסיבות אישיות ואז בכלל לא היה מחליף לחרזי. למרות שלדעתי למוטי קקון הגיע קצת יותר קרדיט ממה ששלמה נתן לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 10:19 pm 
Hall of Famer

האמת שהכדורגל של אז היה שונה מהכדורגל של היום.
החלוצים של אז היו בעיקר חלוצי רחבה / "מריחי שערים". כאלו שהעבודה שלהם בעיקר זה להיות במקום הנכון בזמן הנכון, ומשם להבקיע ממצבים די נוחים. דוגמאות מצוינות של אותן שנים - מוטי קקון, שי הולצמן, עופר שטרית, אלי דריקס, אלון מזרחי, אלי אוחנה, עמיר תורג'מן, יניב אברג'יל, קובי רפואה. אין ספק, חלק היו יותר מוכשרים וחלק פחות, חלק עם יותר טכניקה מאחרים, אבל רובם די דומים בסגנון.
החלוצים של היום עובדים הרבה יותר קשה. בגלל שרוב הקבוצות כיום כבר לא משחקות עם פליימייקר כמו שהיה אז, החלוצים קיבלו את העול של לעשות לחץ על ההגנה, ולפתח יכולות שפעם היו יותר מתאימות לקשרים. זה אומר גם שהם משחקים הרבה יותר למטה ממה שהיה פעם. בכל הנוגע למלאכת כיבוש שערים, ההרגשה שלי שהחלוצים של היום פחות טובים. יכול להיות שזה קשור גם לשיפור ברמת השוערים (והיה שיפור), אבל פעם מצב של אחד על אחד היה שער ב-90% מהמקרים, היום זה נראה שזה יותר באזור ה-60-70%.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 11:05 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
אני לא יודע לגבי מזרחי באופן כללי, אבל אולי המשחק הכי גדול של ישראל באירופה (ה5-0 על אוסטריה) כלל גם הצגה ענקית של מזרחי שכל הנבחרת עבדה למענו. לי אישית אין ספק שחלק לא קטן מהקטסטרופה מול דנמרק נבע מכך שמזרחי לא היה בהרכב ולישראל לא היה שום חוד.

חלק מהקטסטרופה היתה מכך ששחקני הנבחרת כנראה היו מרוקנים מהלילה שלפני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 3:10 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא ידעתי איפה להכניס את הסרטון הזה אבל אני חושב שזה מתאים פה:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 4:32 pm 
Junior

sir charles כתב:
[quote

חלק מהקטסטרופה היתה מכך ששחקני הנבחרת כנראה היו מרוקנים מהלילה שלפני.

חלק מהקטסטרופה היא שהם כנראה היו מרוקנים כל חייהם :twisted:

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 9:28 pm 
Junior

ליאור לוי, אני לא בטוח בכלל כמה מכם בכלל מכירים את השחקן(וזה בכלל לא בלשון התנשאות).
מושא הריב בין הפועל ת"א לבית"ר ירושלים, הוא מגן חוצפן בן 26 שבשתי העונות האחרונות במדי ק"ש ביחד לא עבר את השלושים משחקים שבהם פתח בליגה.
החלה העונה, מיעט לקבל דקות(אנחנו מדברים על 2 מחזורים שעברו כן?) והחליט שהוא פוצח בשביתה איטלקית עד שיקבל את השחרור.
שירצקי יקבל עבורו 400 אלף ש"ח והוא עצמו אמור להשתכר במשהו כמו חצי מיליון ש"ח לעונה למשך ארבע עונות.

אני באמת מתחיל לפחד - מעגל האימה הזה בין שחקנים עצלנים, חוצפנים ולא כל-כך מוכשרים שזוכים להשתדרג לקבוצות בכירות יותר עם חוזים מנופחים יותר לאחר שלא עשו כלום, לא עושה רושם שעומד להגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 9:34 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ובמילים אחרות, איזה סוכן משמן איזה מנהל באיזו קבוצה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 9:40 pm 
Junior

שמע, אין הרבה מגינים סבירים אפילו בארץ וליאור לוי תמיד הראה כדורגל כשהוא שיחק בקריית שמונה. היה ברור שהוא חייב לעבור קבוצה כי הוא שחקן שצריך לפתוח. כשגבאי עבר לחיפה הוא אמור היה להיות המגן הפותח של ק"ש. אני דווקא מצדיק אותו שהוא דרש לעזוב. אם הוא לא היה עוזב עכשיו הוא לעולם לא יכול היה להתקדם. כשבנוסף, הוא גם חתם על הדרך על חוזה מצוין. הוא בגיל הנכון, בסיטואציה הנכונה והוא ישב מספיק על הספסל.

לוי מחזיק בשילוב מאוד מגרה של מהירות ובעיטה עצמתית. הוא עוד צריך לשפר את יכלת המסירה שלו וגם בהגנה הוא לא מספיק טוב. אבל זה חומר לא רע לעבוד איתו. בטח הרבה יותר טוב ממה שיש כרגע להפועל. אוראל דגני הוא אולי השחקן עם הטכניקה הכי עלובה בכל ליגת העל. הוא טוב מלוי הגנתית אבל בהתקפה הוא יותר גרוע מביג בן... בעיקר אם הוא צריך לחשוב או להפעיל שיקול דעת...

אם אתה חושב שמה ששילמו על לוי מוגזם, חכה כשתראה מה ישלמו על עוז ראלי... הכל עניין של תנאי שוק ותנאי השוק בארץ הם כאלו שמגן ימני סביר יכול לקבל הרבה מאוד כסף. פעם זו הייתה הפריבלגיה של המגינים השמאליים בלבד, היום גם אין ימניים נורמליים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 9:49 pm 
Freshman

ליאור לוי בא על תקן מגן שמאלי, הרי כל הפירסומים היו על זה שמחפשים מחליף להרוש.
נכון ששילמנו לא מעט, אבל לחשוב על סיטואציה שבה שמעון הרוש נפצע לפני דרבי ויגאל אנטבי עולה במקומו עושה לי מאוד לא טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 14, 2013 10:36 pm 
Junior

מוק, מה זה היה ברור שהוא צריך לפתוח? ברור למי? למאמן שלו, ברק בכר, זה לא היה ברור והוא הביא את עודד אלקיים. שיסלח לי ליאור לוי, אם עודד אלקיים מגיע אחרי עונות שבהן בקושי ראה דשא במכבי חיפה ומועדף על-פנייך, כדאי שתבלה יותר עם בגדי אימון במגרש ולא עם ג'ינס כשאתה בא למשרד של איזי לבקש שחרור.
זה אותו ריטואל שאנחנו מרבים לגחך עליו כששחקנים ישראלים יוצאים לחו"ל וממהרים לחזור אחרי שלא הצליחו שם. זה אותו ישראלי מפונק שחושב שהוא צריך הכל ומהר.
הייתי אומר שזה קצת נאיבי לבוא ולומר שלוי הוא מעין עיסה שאפשר לבוא וללטש אותה. א. כי הוא בן 26 ואם הוא לא שדרג את עצמו בעונות שהיה בלאומית או בספסל כשק"ש היו בליגת העל, לא יודע מתי הוא כן יעשה את זה. ב. מתי שחקן מיד-לבל כזה הגיע באמצע הקריירה שלו ושפר אספקטים של ממש במשחק שלו? אני לא רואה הרבה דוגמאות כאלו. בשלב הזה עובדים הרבה תיאום, הרבה טקטיקה. כמעט ושום טכניקה ויכולות אישיות. איך יעבדו? הם מתאמנים שעתיים ביום.

למרות שיכול להיות והשתמע ככה, הכסף הוא בכלל לא האישיו מבחינתי בנושא שלו או בנושאים אחרים. זה לא דבר שמעסיק אותי.
מעסיק אותי זה שאחרי שני מחזורים שבהם לא נראה לו שהוא בליינד בהרכב, הוא פוצח בשביתה איטלקית כאילו הוא איזה קבלן תארים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 8:36 am 
Junior

נכניס את זה לכאן, אחד המצחיקים !!

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/A ... 51514.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 9:16 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לאומית כתב:

הוא לא היה יכול לתבוע אותם, במידה ואכן היו משחררים אותו, על פגיעה בחופש העיסוק בדת (או משהו בסגנון)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 9:19 am 
Junior

אין לי מושג.
מה שאותי הצחיק שהוא שיחק אבל צם יום אחרי זה..חבל שלא איחד את זה עם צום גדליהו ועשה יומיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 9:39 am 
Junior

לאומית כתב:

מה מצחיק כאן ? אני זקוק להסבר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 9:55 am 
Junior

הרעיון המקורי הוא של דודו אוואט ששיחק עם דפור במשחק שהתחיל לפני כיפור ונגמר כשעה אחרי כניסת הצום ודודו אמר שהוא ימשיך את הצום שעה אחת יותר בסוף וכהה הוא ישלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 11:24 am 
Junior

יואב כתב:
מוק, מה זה היה ברור שהוא צריך לפתוח? ברור למי? למאמן שלו, ברק בכר, זה לא היה ברור והוא הביא את עודד אלקיים. שיסלח לי ליאור לוי, אם עודד אלקיים מגיע אחרי עונות שבהן בקושי ראה דשא במכבי חיפה ומועדף על-פנייך, כדאי שתבלה יותר עם בגדי אימון במגרש ולא עם ג'ינס כשאתה בא למשרד של איזי לבקש שחרור.
זה אותו ריטואל שאנחנו מרבים לגחך עליו כששחקנים ישראלים יוצאים לחו"ל וממהרים לחזור אחרי שלא הצליחו שם. זה אותו ישראלי מפונק שחושב שהוא צריך הכל ומהר.
הייתי אומר שזה קצת נאיבי לבוא ולומר שלוי הוא מעין עיסה שאפשר לבוא וללטש אותה. א. כי הוא בן 26 ואם הוא לא שדרג את עצמו בעונות שהיה בלאומית או בספסל כשק"ש היו בליגת העל, לא יודע מתי הוא כן יעשה את זה. ב. מתי שחקן מיד-לבל כזה הגיע באמצע הקריירה שלו ושפר אספקטים של ממש במשחק שלו? אני לא רואה הרבה דוגמאות כאלו. בשלב הזה עובדים הרבה תיאום, הרבה טקטיקה. כמעט ושום טכניקה ויכולות אישיות. איך יעבדו? הם מתאמנים שעתיים ביום.

למרות שיכול להיות והשתמע ככה, הכסף הוא בכלל לא האישיו מבחינתי בנושא שלו או בנושאים אחרים. זה לא דבר שמעסיק אותי.
מעסיק אותי זה שאחרי שני מחזורים שבהם לא נראה לו שהוא בליינד בהרכב, הוא פוצח בשביתה איטלקית כאילו הוא איזה קבלן תארים.

עודד אלקיים לא הגיע ע"ח לוי ולהזכירך, בכר עשה את אותו הדבר לקראת תום העונה שעברה עם לוי לגבאי.

בכל מקרה, אין כאן ויכוח אם הוא חוצפן, מקצוען או וואטאבר. אני שואל אותך, אם אתה חבר שלו, סוכן שלו או סתם איש סודו. לא היית ממליץ לו לפעול כפי שהוא פעל?
הוא בן 26, אם הוא היה נשאר בק"ש (ק"ש כן? לא מכבי חיפה או מכבי ת"א) על תקן שחקן ספסל, הוא גם היה מפספס את הרכבת המקצועית וגם את זו הפיננסית. מה לעשות שחיי המדף של שחקן כדורגל הם קצרים? אף אחד לא ישקיע שנה- שנתיים אחרי בשחקן ספסל את מה שישקיעו כרגע בשחקן שאמור להיות פותח ומוביל לפי הפיגורות המקצועיות בארץ.

אם כבר גולסה הוא דוגמא טובה למה שאתה רוצה להציג- שחקן שמהרגע שהגיע למכבי חיפה מוגדר ככשרון ופוטנציאל גדול אבל בפועל הוא בקושי חיבר שני משחקים טובים בשלוש שנים והוא מפנטז על חוזה באירופה כאילו חוזה ארוך טווח באחת הקבוצות הטובות בארץ הוא לא ריוורד מספיק טוב לשחקן שפשוט לא עשה כלום בקריירה המקצועית שלו.

אבל אם היום אתה יכול להשיג חוזים רק על סמך פוטנציאל מבלי לעשות כלום, וחוזים גדולים יותר בחו"ל- אז למה לא?
השחקנים לא אשמים, זה עולם של סוכנים היום. וקריירה של שחקן היא ברוטו 10 שנים ונטו אתה בטופ 3 שנים שזה הזמן שלך לעשות כסף. מי שלא יחשוב עסקית יסיים את הקריירה עם גוף מרותך וחובות של ימי התהילה האבודים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 15, 2013 11:40 am 
Hall of Famer

אפרופו דקות המשחק של ליאור לוי , האם בהפועל ת"א הוא בהכרח יהיה שחקן הרכב ? אני מניח שבתקופה הקרובה ינסו "להצדיק את הרכישה" ולתת לו גב ודקות , אבל בעוד חודש - מי יודע ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 808 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Shiver ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: